Új privát üzeneted érkezett!

Ditus!
Én nagyon szívesen végigcsináltam volna a 6 inszemet. Sokkal kevésbé viseli meg a szervezetet, mint a lombik. Ráadásul tényleg sok embernek, csak a a 4. 5. sikerül.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Viki, Némóka: köszi!!!
kiváncsi vagyok, h hat e ez a vizesedés elleni bogyesz. tegnap megettem 1/2 kg céklát, a levét is megittam + este ittam csalánteát. nem látok javulást tőlük! persze lehet, h kell pár nap.

Ditulika: ne idegeskedj előre kérlek!!
1, még nincs vége a hónapnak!! még 1 nap van még és szorítunk 1000000000-el!!!
2, még az sem biztos, h nem lehet lombikotok rögtön.
különben is, ha most ne adj isten nem jött össze, akkor még lesz 1 inszem nem? és lehet, h a párod eredményei miatt lehet rögtön lombikotot, mert mondtad, h a doki szerint nem volt elég.
szóval no para még előre!!!! :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


BUMI
Én nem várhatok (főleg munkahelyi dolgok miatt) :roll:
Egyébként is annyira klappolna minden, hétfőn már jön is az utódom. Állítólag otthon van az építőiparban! Nyugodtan lehetnék otthon, hogy van egy talpraesett csaj, aki a segítségem nélkül elviszi a bótot! :?

dita75
 
 

 
 

Ditus!
akkor meg meg kell beszélni a dokival, hogy írja azt a papírodra, hogy nem átjárhatók a petevezetők.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


CSIBI
Remélem beválik a módszer, a bogyesz meg a többi cucc!

Apácskának épp hogy kiugró eredményei vannak!
A vasárnapi inszemnél előtte szerdán voltunk együtt, akkor 40 milla repült fel, másnap meg 80 milla, és mind nagyon fickós volt, gyors, szuper minőség!

Mivel már voltam spontán is terhes ezért meg főleg egészségesnek fognak titulálni.

BUMI
Nem hiszem, hogy ebbe a dokker belemenne, de azért ha odakerülünk megkérdezem hátha, viszont akkor mi lesz a laparos papírommal? Ha nem viszem meg akarják csináltatni mégegyszer, ha viszem azon meg ott van feketén-fehéren, hogy csodásan átjárható vagyok!

dita75
 
 


Dita,
Nem ennyire vészes a helyzet a BMC-ben! Nekünk sem volt semmi bajunk, és az orvosom a 4. sikertelen inszem után megkérdezte, hogy hogyan tovább. Én választottam a kevésbbé megterhelő inszemet, de ha tudom, hogy a lombik rögtön sikerül, akkor már 2 hónappal előrébb járnék, de így sem bánom, mert sose lehet tudni, hogy mikor sikerül. Lehet, hogy nektek is a 4-es lesz a szerencseszámotok, mint Vikiéknek!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Dituli, teljesen megértelek. Én is ilyen dolgokat képzeltem amikor két inszemet végigcsináltam és még nem tudtam hogy babás vagyok ráadásul velem kihagyattak mindig egy hónapot az inszemik között. Örökkévalóságnak tűnt a gyermekáldás. Szóval tudom hogy min parázol az a legszarabb hogy nem lácc tutti útvonalat. Én nemcsak attól paráztam hogy miért nem jön össze már a baba hanem attól hogy ez a clostylozás illetve inszemik együtt szünetekkel 200 kg fog hizlalni. Még most is azt nyögöm. A terhességemet ugye úgy kellett kezdeni hogy 9 kg minusz. Mert sem én, sem a szivem nem birta a 24 kg pluszt. És még hol van a bébi súlya. A másik dolog meg az hogy nem akarok senkit elkeseriteni azzal de ezt az Utrogestant úgy rühellem. Én mondtam a dokimnak a Sotén hogy én soha nem fogok szedni. Mondogatta nekem az elején hogy lehet hogy kell én meg mondtam hogy nem. 4 évvel ezelőtt sajnos Utrogstannak köszönhetően a terhességemnek csúnya vége lett és pluszban hogy jól érezzem magam a szedése után még 2 évig nem menstruáltam. Akkora melleket csinált nekem hogy azt hittem leszakad és még terhes sem voltam már régen. Szóval nekem nagyon-nagyon negativ véleményem van róla és én ezt előre leszögeztem hogy nekem nem kell mert ha nem marad meg a baba utána megint nem fog megjönni évekig és én ebbe beleőrülök vagy inkább választottam volna az egyszerűbb megoldást feladtam volna. Szóval csak ezt azért irtam le hogy tudd ez az utros dolog nem a legjobb, de embere válogatja.

Kép
pgsuska
 
 


Ditus!

A lombikhoz nem kell lapar, sem átjárhatósági.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


ZSUZSKA
Te vagy a második ma akitől ezt hallom, hogy az utro csak árt inkább mint használ. Komolyan nem értem akkor ezt az egészet, hogy most kisérleteznek ratjunk vagy mi a frász van?
Na most kezd eluralkodni rajtam az indulat. Legszívesebben beleverném a fejem a falba, vagy mindjárt összetörök valamit!

NEMONE
Lehet csak azért volt ez nálatok, mert te elejétől odajártál, én meg az a másik lány viszont nem. Te már nem beszélsz a dokkereddel?
Tegnap olvastam Nellikét a BMC-s fórumon, és írtam neki is egy privit, mivel ő most mindennapos vendég lesz, hogy esetleg rákérdezhetne erről valakitől, mert eddig tök nyugodt voltam, hogy ha netalán nem sikerülne a 4. sem akkor szinte azonnal mehetek lombikra! El kell menjek Szegedre, mint Monic?
Azért döntöttem a BMC mellett, mert azt gondoltam, hogy ha majd eljön az a stádium amikor kétnaponta kell menni uhura, stb. akkor addig a nővéreméknél fogok dekkolni pesten, hogy ne kelljen kétnaponta a buszra ülnöm, de Szegedre hogy a frászkarikába tudnék lejutni minden másnap, főleg, hogy még jogsim sincs!

BUMI
De biztos megkérdezik, hogy voltam - e hsg-n vagy laparon, és ha igen hol van róla a papír??? :roll:

dita75
 
 


Dita,
Egyszer beszélgettem ott egy lánnyal, aki úgy jött a BMC-be, hogy máshol volt neki egy pár sikertelen inszeme (1,2,3?), és mondta a dokinak, hogy ő nem akar tovább szórakozni az inszemekkel, neki gyerek kell! Megcsinálták a lombikot, és rögtön elsőre sikerült is egy vegyespáros! Épp akkor ment a testvér(ek) miatt. Azt hiszem ő is ahhoz a dokihoz járt, akihez mi a Nellikével, ha akarod megadom a nevét, és hozzá kéred magadat.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


NEMONE
Most kicsit megnyugtattál!
Kérném mindenképp a nevét!
Amúgy mikor érdemes közölni, hogy kihez szeretnék járni, helyben, vagy inkább hívjam fel a BMC-t, hogy nekem október 2-re van időpontom, és én ehhez és ehhez a dokkerhez szeretnék bekerülni?

dita75
 
 


Dita,
Ment a privi.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Zsuzska,
nekem nincs semm rossz tapasztalatom az utróval. A lányommal 12 hétig szedtem, biztos, ami biztos, ő is egy év alatt jött össze. Mindig szépen megjött mellette, ha nem voltam terhes. A Duphastontól, pedig 10-zed annyi progi van benne, meg 42 napig nem akart az előző inszem után.
Ezért akarok most hétfőn elmenni a kórházba, ha nem jön meg, nézzék meg, van-e valami, és ha nem, akkor abba is hagyom, hogy jöjjön meg szépen, ne húzzuk az időt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, ezért irtam hogy ember függő. Minden szervezet másképp reagál. Pl. a kollegnőmmel úgyanúgy kicseszett mint velem, szegénynek ha nem mondom el, akkor még mindig szedetik vele. Sok embertől hallottam hogy kiváló, soktól pedig hogy ritka szar. Hát én ehhez a táborhoz tartozom, és boldog vagyok hogy Oroszlán nem utros Kisfiú!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Ditus, valszeg az én táboromba tartozik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


NEMONE
Köszi a privit, és a bíztató szavaidat!

ZSUZSKA
Nekem nem okozott eddig problémát az utro, csak beszéltem egy másik lánnyal akinek igen, és most te is mondod, sőt emlékszem, hogy írtad már egyszer azt a bizonyos rémtörténetet, és ezért is nem használtad Oroszlánnál a szert.
Nekem megjön mellette sőt még korábban is mint kéne. A múlt hónapban is úgy volt, hogy utolsó nap este 11 körül beszedtem és hajnalban amikor mentem ki tesztelni már csurom vér volt a vizeletem meg a papír!

dita75
 
 


Ditus!
Most biztos megharagszol rám, de kikivánkozik belőlem. A lombik nem csodamódszer.
Elhiszem és megértem, hogy türelmetlen vagy, de ne éld bele abba magad, hogy a BMC-ben rögtön lombikra küldenek.
20150601134430
 
 


Az utrotól nekem sem volt semmi bajom, max. az írtózatos esti puffadásokat tudom a számlájára írni. És nekem is rendesen, időre megjött tőle mindig, nem tolta el soha a ciklusomat. Szóval, ez tényleg egyén függő lehet...

Képzeljétek elhasználtam már 1 flakon olajat a hasamra, de most hogy elkezdett igazán növekedni a pocakom, már tényleg be kell magamat kenni reggel is és este is, mert különben nagyon viszket a bőröm. :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Szia Viki!
Képzeld megvan Berus babája! Most császározták meg!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Akarom mondani Beus babája.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nem is mondtam nektek!
Most reggel apa az ágyban várta az eredményt!
Kérdezte, hogy hány csík van? Mondtam egy, és visszafeküldtem.
Odabújt hozzám és azt mondta, hogy Bogyóval és Bogyó nélkül is szeretlek, ugye tudod? Pont az ilyeneken szoktam elbőgni magam, de jól esett nagyon, főleg, hogy nem nagyon tudja, hogy kell vígasztalni. Eddig még nem mondott ilyet, eleve nem a szavak embere!

Mindenki ebédel? Én két zsömlét hoztam, az egyiket 9 kor a másikat 10kor csócsáltam meg, úgyhogy nézhetek majd 3-ig míg hazaérek! Van itt a kollégámnak egy rétese parlagon, rábuknék szívesen, de én nem vagyok olyan mint ők, hogy ha meglátom más kajáját azonnal rávetem magam kérdezés nélkül.

Amúgy is ezekkel a rábukásokkal vigyázni kell. Amikor a drágámmal még nem voltunk együtt, találtam a céges hűtőben egy kis gyulai kolbászt, és nem tudtam kié. Kérdeztem, hogy esetleg az ő kajája, mert annyira megkívántam, és úgy szelnék belőle 1-2 karikát, de hát kérdezés nélkül én nem teszem. Mondta, hogy akár az egészet is megehetem, én meg kérdeztem, hogy akkor biztos, hogy rábukhatok a kolbászodra? Nem maradsz miattam éhen? Mondhatnám azt is, hogy igy kezdődött minden! :roll: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,

nekem kérték a Kaáliban a hsg leletet is.
Szerintem a BMC-ben határozottan mondjátok a lombikot, aztán majd kiderül, hogy megcsinálják-e.
Nekem az utrótól nem volt semmi gondom-bajom. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,
Én majd kb. 15-20 perc múlva megyek ebédelni, de most már nagyon éhes vagyok, igazán visszajöhetne az első turnus...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Pgsuska én IS a másik tábort erösítem, mert a pozitív tesztem napján elkezdtem vérezni(addig dokim nem adott Utrót, mondván magától kell beágyazódni a babának.. ő csak megtartásra irja fel.. és 12 hétig dugdostam! és nem bánom,hogy Zsigi Utrós kisfiú, attól még nem vagyunk kevesebbek..de együtt vagyunk! :wink: :lol:

DitA NE HÚZD FEL MAGAD! ÖLELLEK!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.26 11:34-kor.
Vendég
 


Bumi!
Gratula Beuskának! Paraméterek? Név? Jöhet priviben, de offoljuk szét a topikot!
20150601134430
 
 


Voltam a patikában és a patikus a Boni mami-féle Homeogene 9 szert adta, már el is szopogattam egyet, várom a hatást.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC AZ ELSŐ MÉG NEM HAT, NAPI 5 ÖT LEHET KB ÉS UTÁNA NE IGYÁL RÁ FOLYADÉKOT! :lol:
Vendég
 


Boni mami,

igen olvastam, napi 6-7 szemet ír. Nem iszok rá folyadékot :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
és arra is számíts, hogy először kicsit rosszabb lesz tőle, és utána kezd rohamosan javulni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Dita,
az októberi konzit ne hagyjátok ki, mert még úgyis várólistára kerültök, az eltarthat 1-2 hónapig, és addig én bevállalnék annyi inszemet, ahány csak belefér az időbe.
Vikinek és Buminak igaza van benne, hogy nem csodaszer a lombik. Biztosabb, mint az inszem, de közel sem 100%. Azzal meg nem akarok senkit riogatni, milyen mellékhatásokról hallottam egy ismerőstől, akinek a sógórnője lombikkal lett babás. Szóval használd ki az inszemeket.

Annyira örülnék, ha végre Nellikének is sikerülne! Hozzánk miért nem ír? :cry:

i.kata
 
 


Monic,
én úgy tudom, hogy amíg homeós golyócskákat használsz, addig nem lehet semmi mentolosat enni, inni, a fogkrém se legyen mentolos. A bevétele előtt és után 30 percig ne egyél, ne igyál. Várj csak, bescannelem neked...

i.kata
 
 


Kép

i.kata
 
 


Kata,

köszi szépen a tanácsokat, megfogadom. :wink:

Linácska,

köszi, olvastam azt is, hogy felerősíti elpször a tüneteket.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
igazán nincs mit! Én ezt a papírt a gyógyszertátban kaptam.
Aztán tessék nem betegebbnek lenni!

Csibi,
az én párom is sokat stresszel. Nekik sokszor ellehetlenítik a munkájukat a japánok. Most, hogy a főnök, aki már nem is a főnöke kiment Münchenbe, a magyar részért felelős nő pedig nem igazán támogatja a munkában. Kicsit most magára maradt a magyar irodában, de azért szépen megbírkózik a helyzettel. :lol: De amúgy hétvégén is vagy a főnöke hívja, hogy csinála meg azt, vagy azt, vagy a japánok bombázzák e-maillel, hogy csináljon ilyen előrejelzéseket, meg olyan táblázatokat. :roll:

i.kata
 
 


Kata,

nagyon nem szeretnék beleesni a betegségbe.
Sajnálom a párod stresszes munkáját, Czinkiét is sajnálom, nálunk is hasonló a helyzet...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ditulika: nagyon drága volt most a párod!!! este adj neki egy nagy ölelést érte neki!!!
fel a fejjel!!! minden rendben lesz!!! mert mindennek rendben kell lennie!!

homeos bogyók esetén egyáltalán nem lehet mentolos fogkrémet használni v csak 1/2 - 1 órával előtte és utána?? meg hát elég nehéz nem megfogni az enyémet, örültem , h ki tudtam csalogatni őket a dobozból.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,

az én bogyóimmal szerencsém van mert levélbe vannak szedve, így eggyet beleputtyantok a számba, bár az elsőt én is megfogtam, mert csak most írta Kata, hogy nem lehet :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata: úgy látszik akkor a japán mhelyek már csak ilyenek.
pároméknál a közvetlen főnöke és a nagyfőnök is magyar. és most a közvetlen főnöke cseszte le emailben, h csúszik a határidőkkel és minőségi romlás van a munkályában! :shock: :shock: hát ezen nagyon ledöbbentem. azt nem tudom elképzelni a páromról, h szart, de akár kevésbé jót adjon ki a kezéből. én mindig azt mondom neki, h csináljon kevésbé jót és akkor belefér minden, mert így , h a tökéletességre törekszik, mindig épphogy befejezi határidőre a dolgokat. de nem, tökéleteset akar, és akkor most ilyet ír neki a főnöke! :twisted: :twisted: ezen akadt ki tegnap teljesen és joggal!! pláne, h elment vas hajnalban és hazajött szerdán éjszaka, és csüt reggel munka és túlóráztunk is 19-ig voltunk!!
én meg csak nyugtatom!!
te mit csinálsz, ha kiad a párod , tök stresszes?? én próbálok fincsi kajákat főzni, venni, sütiket v desszerteket veszek.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic, Czinke,
Én úgy tudom, hogy a kombináltakat, mint pl. a homeogene azt meg lehet kézzel fogni, csak a iciri-piciri bogyókat nem lehet. Azokat a fedelébe kell kiügyeskedni, és onnan egyből a nyelv alá helyezni.
Mentolos fogkrémet meg szerintem lehet használni csak az a lényeg, hogy már tuti ne érezzétek a szátokban az ízét. Én általában 1 órával fogmosás után már be tudom venni a homeos bogyókat.

Na, én indulok a Tesómékhoz, majd este rakok fel 18. heti pocakfotót nektek!

További szép napot!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Csibi,
egyáltalán nem lehet mentolosat. Mi most Sensodyne fogkrémet használunk, az nem mentolos.
Nekem van egy kis fiolám, abba csalogatom ki a golyócskákat, de ne tudd meg mit szoktam szórakozni velük. :roll:

i.kata
 
 


Monic,
szerintem megfoghatod, legfeljebb kicsit csökken a hatása.

Némóka,
nekem ezeket a homeoós dokinál is elmondták, hogy ezeket nem szabad. Nem csak az íz elmúlását kell elvileg megvárni. De szerintem ennél is az a ahelyzet, mint annál, hogy megfogod-e. Így csökken a hatása.

Csibi,
párom ugyanilyen. :lol: Ő is mindig a legjobbra törekedik, így néha kicsit elúszik. De ahogy észrevettem, egyre jobban be tudja osztani a munkáját. A japánok azok egy darabokon kezdenek el szarakodni állandóan (klímák), nem átfogóan gondolkodnak. És akkor általában azon megy a vita, hogy az észt vevő miért nem 33 db-ot vesz, miért csak 32 db-ot. Őrület. Vagy megcsinálja párom az előrejelzést, hogy abban a hónapban pl. 450db xy készülék eladás lesz, és ha eladnak 455-öt, akkor meg az a baj, hogy 5-tel túlteljesítettek. Nem dolgoznék velük, az tuti.
Amúgy én is többnyire valami fincsi vacsival szoktam lenyugtatni, de amúgy az én párom nagyon hidegvérű,k ami ilyenkor nagyon előnyös.

Monic,
azért ti sem panaszkodhattok, mármint a te párodnak is biztos jócskán van része stresszben, talán többen is, mint a mi párjainknak.

i.kata
 
 


Kata: az is baj, ha túlteljesítenek!!! :shock: :shock: pároméknál legalább bónussal jutalmazzák! igaz, olyan nagy a felállított terv, h sokszor örülnek ha elérik, nemh túlteljesítsék!
az jó, h a párod ,,hidegvérű,, , az enyém is lehetne kicsit az.

ok, akkor no mentolos, és külön kiszedem a bogyókat. bár az enyémek nem azok a nagyon aprók, szinte minik, csak kicsik.

hulla vagyok, és tök kedvetlen. mennék már nagyon haza. és ma tuti túlóra lesz megint. szerencse, h nem kell ma vásárolni, mert vásároltam a piacon, h kihúzzuk vas-ig.
vas szilvásgombócot csinálok!!! most először! 2* csináltam már magam gombócot, de már 1000éve, és csak simán lekvárosat! imádja a párom a gombócot!!! ezzel kedveskedem most neki!!
tegnap megpuszilta a kezem , amikor mutattam neki, h milyen dundus és hogy fáj, olyan drága volt! ma reggel meg puszit kaptam a pocakra, amikor megmutattam neki a mérőszalagot, h most már 96 cm-nél tartunk! :shock:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Hello Mindenkinek! Hát sajnos nekem nem sikerült ez az első inszem. Így jártam:(
Gyorsan telefonáltam a dokinak és hétfőn már vár is UH-ra és megnézzük, hogy jöhet-e a második inszem.
Valakinek sikerült a pénteki tesztelők közül? Mondjatok valami jó hírt, hogy feldobjon ezen a szomorú napon:-) Szorítok ám nektek!!!!!
Vendég
 


Twist,
nagyon sajnálom! Na de majd a következő :wink:
Sajnos eddig úgy néz ki, egyik tesztelősünknek sem lett jobb napja a reggeli teszteléstől, de azért még bizakodunk. Ugye Dita és Linácska?!

Csibi,
hmmmm, én is imádom a szilvás gombócot. Én is csináltam már, mert a bolti szerintem elég gáz. Mi úgy csináljuk, hogy a szilva közepébe teszünk egy kockacukrot és fahéjat. Jajj, de ennék pár gombócot :oops:

i.kata
 
 


Most visszaolvastam a fórumot és olvasom, hogy nem volt "szerencsés ez a nap a tesztelésre":-(
Én még reggel reménykedtem egy picit, mert fájt mindenem, de mégsem jött meg. Reggel kicsit feszültebb voltam az átlagnál, azt vettem észre, hogy kiosztottam pár kollégát:)))
Aztán délben a munkahelyemen éreztem, hogy hoppá.....Elég pontosan érkezett a kis drága.

Túlzásba vittem a tesztelést reggel: vettem 10-es erősségű tesztet is, az sem mutatott semmit és kipróbáltam egy 20-ast és egy 25-öst is. Mind jól működött, negatívat mutatott sajna.

Mondta a dokim, hogy hétfőn megnézzük, hogy jöhet-e a következő inszem. Mit néznek meg UH-on a ciklus 4. napján? Akkor már a tüsző kezdemény látszik?
Vendég
 


Kata,
nem tudom, én már annyira nem bizakodom. 15. dpo, 10-es teszt és negatív szerintem ez azért jelent valamit. Hétfőn majd elmegyek én is a kórházba, ha addig nem jön meg. Aztán elkezdem a lombikos kivizsgálásokat, hogy ha kell, legyen meg.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,
de Lili is napokkal később derült ki, nem?

Twist,
nem bíztad a véletlenre a tesztelést, az biztos :lol: Szerintem azt nézik meg, hogy nem maradt-e tüsző az előző ciklusból, mert ha maradt, akkor könnyen előfordulhatna túlstimu, ha egyből kapnád a stimukat.

i.kata
 
 


Twist,

hát tényleg sz..r nap ez a mai :?

Kata, Czinki,

én a gombócot most nem kívánom, sőt semmi édeset. Pindurkának tegnap a grízes tészta tette be a kiskaput, el kell fogadnom, hogy nem édesszájú :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata: majd gondolok rád!!! :wink: nekem is azt mondták, h fahéjas cukrot rakjak a szilvába!! 8) :lol: azért izgulok ám, h jól sikerüljön!!! :lol:

Twist: :cry: nem tudom mit lát 4. nap. lehet, h visszamaradt tüszőt néz. :roll:

egyébként sokat mondják, h nem jó a 10-es erősségű teszt. nem tudom , h miért pontosan, de már több helyről hallottam.
vmi olyasmit mondott vki, h lehet, h megtapad a babó, de vmi miatt mégis lelökődik. és ha korán tesztel vki a 10-el, és kimutatja a babót, aztán lehet, h mégis megjön pár nap múlva az nagyon rossz.
igaz, amikor én a 11. nap halvány 2csíkosat teszteltem a 10-el, rögtön rohantam a dokihoz utróért, mert akkor én nem is használtam semmit. szóval nekem kifejezetten jó volt a 10-es ebből a szempontból! pláne, h 1 hétre rá még véreztem is kicsit, és emelni kellett az utró adagon. talán lehet, h nem is lenne mákszem, ha nem utróztam volna rögtön!

ja, és nekem is bejött az utró, pont a fenti okok miatt!! és előtte sem okozott semmi gondot, még a duphaston sem!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata,

nekem maradt tüszőm az előző ciklusból, mégis megcsinálták a lombikot. A doki azt mondta, hogy úgy irányítja a gyógyszerezést, hogy a tüsző bevárja a többit és úgy is lett. De szerintem ez már szakértelem kérdése. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: