Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Bettike :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon szépen fejlődik pici fiatok! nekünk a köztünk alvás nem jött be, ő szereti a saját kis vackát4
szopi.. szerencséd hogy anagy meleget megúsztad, így talán tartja a 3 órát..nekünkm most állt vissza, a melegben volt hoyg 1,5 óránként cicin volt, mert szomjas volt.

ZSigmond is mohó
:lol: és ő sem hallgat rám..

BAnán hát igen.. fde az ember a saját hibáiból tanul.. pl tejet sem egyél sokat... küldök egy word doksit szoptatáshoz érdemes az elején betartani...hasznos..

1222232964.1253.doc

Surmi kimostam, ma kivasalom, és ráadom és lefotózom és és és... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KLara pihizz

Athiz pussz látom ti is várjátok a Mikit! már 2 hete én ismegcsináltam vonalzót :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.24 07:56-kor.
Vendég
 


Thomasos melegítőben még kicsit nagy ránk... Surmi néni kösziiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol: Thomasos párnámmal amit unokaöcséimtől kaptam Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Naggggggggggggggggggggggggggggyon édesek a fiúk! :D :D
Olyan jó végre babákat látni ebben a topikban! :D :D

Zöldi megint eltünt????Meg vele együtt egy csomóan! :( Pl.Andi is nagyon régen jelentkezett már! :(

Katica???Hogy vagy?????

Sonja!
Bírod még a cérna beültetést?Érzel valami változást?Meddig kell még menned?

Ne féljetek a lombiktól!Tudom nehéz nagyon elfogadni hogy erre van szükség!Én is megvívtam ezt magammal!De ha kell,hát kell!
Nemrég olvastam hogy megint várólista van! :cry: Úgy hogy ne nagyon húzzátok az időt!Januári időpontok vannak már most!
:(

Athiz!
Örülök hogy téged is látlak! :D

Puszilok mindenkit!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Bettike!
Édes baba Máté :)
(a történetet szinte veled éltem, mikor olvastam)

Klarissza!
Pihengess!!!

Ancsa!
Köszi, bírom cérnával ;)
Változás annyi, hogy a ciklusom rendeződni látszik, van pé, nincs pecsételés, és a múltkor fájás sem volt és csak azt szedtem amit a dokinénitől kaptam :)
Most lehet lököttnek tartotok, de talán valami rendeződött odabent és most nem csak a női dolgokra gondolok és nem csak a lelkiekre. Persze simán fel tudom adni az egyik napon és újra indulok a másikon :)
Mintha valami egyensúlyba kerülne. Lehet, hogy én, saját magammal? :D
Nem tudom mennyit kell még menni, gondolom, míg sikerül, vagy míg bírjuk idegekkel :)
Veled mizujs? Lombik lesz?
Pici fiad, mindjár 6 éves lesz :) aztaaaa :)
sonjus
 
 


Nagyon nagyon örülök hogy kezdesz rendbe jönni!!!!!!!!!!!Remélem a siker sem várat magára mostmár! :wink: :D
Velem nincs semmi!Kicsit összekell szedjük magunkat anyagilag,úgy hogy egyenlőre még nem megyek! :( Viszont mostmár nemsokára költözhetünk! :D :D :D :D :D Annyira boldog vagyok ettől!Marci is nagyon várja már hogy legyen saját szobája!(hát még mi... :wink: :lol: )
Szeretném ha a szülinapját már ott tölthetnénk!Igen!Már 6 éves lesz!Igazi nagy fiú már! :cry:
'kis" fiam:
Kép
Meg a pihent agya :lol:
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó Reggelt :!:

Boni: elsem tudod képzelni, hogy milyen jó érzés, hogy látom Zsigin a rugit. :D Mégis csak volt értelme őrizgetnem :wink:


( holnap megyek a Klinikákra a rendes dokimhoz, nézzen már meg UH-on. ) A védőnőnk szerint marha nagy, nem érti, hogy miért nem küldtek el műtétre? Állítólag 15-20perc alatt leszívják hasfalon keresztűl, attól függően , hog hol helyezkedik el. De ez a bumforci doki még azt sem írta fel a papíromra :x

Ancsa: Zöldi a várandós topicba írogat, Andi meg most költözés alatt, mennek az új otthonukba és elég sok a gondja baja.
surmi
kockasfulunyul
 
 


Ancsa édes a picinagyfiad!

Surmi örülök, hogy örömet okoztunk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: minden percben megzabálnám, annyira édes benne!!!

Sonja hajrá cérnakúra :lol:
Vendég
 


Ancsa!
Ez a Marci gyerek, nagyon zsiványan tud ám mosolyogni ;)
Jófej kutyátok van :D
Örülök, hogy sikerül a költözés! Hátha a külön szoba megoldja a gondokat és aztán már csak pelusra kell gyűjteni :)
sonjus
 
 


Sonja valami baj van velem? :roll:
Vendég
 


sziasztok!

nem vesztem el, csak elmentünk néhány napra pihenni. tegnap este jöttünk haza.
majd visszaolvasok.

kati
katica30
 
 


Boni!? :shock: :) nem értem a kérdést
sonjus
 
 


Visszaültem a gép elé!
Bonianyu!
ugye most nem az a problema, hogy neked nem írtam!
Irgum-burgum! :) bocsi, nem volt szándékos!
Tudod! Nem szoktam mindig mindenkinek. Van amit csak magamban konstatálok, aztán írni elfelejtek róla :) Szita az agyam és általában melóban írok :oops: szóval előfordul, hogy felületes is vagyok!
Neked is köszi a drukkot természetesen :)

ha valami másra irányult a kérdés, akkor passz :D
sonjus
 
 


Sonja de :wink: mert már többször átsiklottál... hihi.. én meg terhesség utáni hiperérzékenységben szenvedek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de sebaj elmúlt :wink:

KAti remélem jó volt a pihenés! puszi

Katám holnap akkor jössz/jöttök?
Vendég
 


Jó jeggejt!

Mindig olvasok, csak nem nagyon írok, de jelentem itt vagyok ám én is! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én is! :wink:

Boni: jövő 7 csüt. doki után mehetnénk Zsiginézőbe? (3-4 fele)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Boni!
Dehogy siklottam, nem volt síléc a lábamon már évek óta :)
Sőt utána is néztem a dolognak! 8)
(most, hogy leírtam milyen zűrös a melóhelyem, ilyenekre ráérek, mi? :lol: )
Én írtam neked többször is és dicsértem, a saját, külön bejáratú oroszlánotokat ;) (szept 10, 19!) :D

ÉS MOST MINDENKINEK KÜLDÖK EGY JÓ NAGY PUSZIT :)

Kép
sonjus
 
 


Sonja, 27.cn?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


igen :oops:
sonjus
 
 


Akkor ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


köszi :oops:
sonjus
 
 


Kb 1 hete szurkálodom itt-ott, és olyan 1 hete, mintha meg akarna jönni.
Ma már voltak jelek (halvány, barnás, épphogy valami) szóval, lehet, hogy még ma este, vagy holnap....
(Nem mondom ki, hátha nem történik meg! Felnőtt vagyok :oops: )
VAGY csak szórakozik velem :) :!: :?:
sonjus
 
 


Sonjus: mikor tesztelsz?????

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sonjus remélem hogy +++++++++++++++++++++++++++++


Puszedli hát persze hogy igen! :wink: látom te is várod a Jézuskát! kívánom olyan legyen itt sokaknak mint Nekünk tavaly

:wink:
Vendég
 


és remélem a vonalzód is szerencséz hoz, sokáig nekem is ilyen volt :wink: :wink:
Vendég
 


Csajok!

Az a nagy büdös túrós helyzet állt elő, hogy megjött és rájöttem, hogy jobban tenném, ha nem írnék soha többet, mert amit leírok, az tuti az ellenkezőjére fordul. Most, hogy korábban leírtam, hogy már tök jó, hogy nem fáj a mensi, tegnap éjjel úgy fájt, mint még soha. Gyogyi+melegvizes palack és fájt és fájt. Ma reggelre kikészültem, letörtem, mint a bili füle, feladtam stb. Aztán összeszedtem magam, míg beértem a melóhelyre, aztán jött egy kis hányinger is, hogy teljes legyen a kép :). Elszívtam 2 cigit (nem tudom mit hittem, hogy ez majd segít? :) )
A lényeg, hogy nincs több ticker. Ha megtalálom a hőmérőm, azért megpróbálok holnaptól mérni. Aztán majd lesz valahogy!
És ha most mindez, amit leírtam az ellenkezőjére fordulna, ne tessék csodálkozni :D szóval lehet, hogy lesz tickerem és hőt sem fogok mérni, sőt lehet, hogy írni is fogok :lol:

Köszi a sok drukkot, kedvességet mindenkinek! Én továbbra is drukkolok nektek! Mindenkinek minden szépet és jót kívánok, ölelés, puszi, nyuszi :)
sonjus
 
 


Sonja drága sajnálom... de ez már közhelly tudom... azért csinálj mondjuk egy karácsonyos vonalzót és irjál is, mert hiányoznál!

kitartás és szivj ell még egy cigit, aztán fogd rám :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Sajna nem tudok mutatni UH képet :( Tegnap 1 órát vártunk párommmal, aki kijött már, az mondta, hogy szarakszik a gép. Behívtak utána egy nagypocakos kismamát, aki 15-20 percig benn volt, utána engem, és közölték, elromlott a gép :twisted: :cry:
Két lehetőséget vázol fel, október 6-án megyek vissza, vagy ad beutalót a délpedtibe UH-ra, utóbbit választottam, hétfőn délelőtt megyünk. Ja, és apát nem is akarták volna beengedni :evil:
Róka koma még nem érkezett ide, mondjuk nem hiányzik :lol:

Sonja
((((((((((((((((())))))))))))))))))))) Na, legközelebb már csak azt írod, hogy zebrás lettél :wink: biztos tényleg rendezőtnek odabenn a dolgok, és hamarosan ott lesz az a pocaklakó +++++++++++

Boni
nagyon édes Zsigi :) mikor lehet dögönyözni? :P

Bettike
Hát látod, hiába gondolja az ember, hogy gyümölcsöt egészséges enni, ilyenkor máshogy működnek a dolgok. Majd megosszátok velem a tapasztalatokat :P

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Sonjaaaaaaaaaaaa! :( :( :( :( :( :( :( :( Nagyon sajnálom!!!!!!!!
De nehogy eltünj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ölellek!!!!

Gaby!
Ó de káááááár!Annyit gondoltam rád tegnap!Na de majd hétfőn akkor! :D

Klara!
Boldog hétfordulót!!!Nem mutatod meg a babakocsit?

ZÖLDI MAMIT ÉS HANNA BABÁT IS KÖSZÖNTÖM A 30.HETÜKBEN!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Sok puszi nekik!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lányok!
Aranyosak vagytok nagyon! :)

Gaby :( :evil: de akkor majd hétfőn!

Boni!
Dehogy csinálok karácsonyos vonalzót!
Még a végén nem lesz karácsony :lol:
sonjus
 
 


Sziasztok!

Gaby: de kár, hogy nem volt UH! Viszont hétfőn már tuti lesz szívhang :-D

Sonjus: sajnálom, hogy megjött :-( Figyu, én is szoktam görcsölni, meg a PMS tünetektől nagyon szenvedni, kb. fél éve szedek 1 Magne B6-ot, meg egy B vitamin komplexet minden nap, és minimálisra csökkent a görcsölés meg a PMS tünetek!!!
Én amúgy továbblépnék a helyedben, újra inszem kellene, vagy lombik, szerintem tuti siker lenne!!!!
A dolgok nem úgy működnek, hogy leírom, és tuti nem az lesz :wink:

Bébiket pusszantom!

Ancsa: Marci is mérleg, ugye? A mérlegek jó fejek :-D

Vasárnap kezdődik a szurizás a lombikhoz :-D

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Drága Sonja, :( .

Azért a humorod sosem hagy el!Puszillak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


(((((((((((((((((Sonja)))))))))))))))))))))))) Ha idő kell, én megértelek, de várlak vissza!!!!!!!

Szezso: majdnem egyszerre fogunk babásodni! Csak te pár héttel előbb!!! :wink:

Gaby: :( No de majd hétfőn!!!!!!!

Szép napot!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szezso
hát nem tudom lesz e, többen is mondták, hogy nekik 8. héten volt szívhang :roll: meg egy könyvben is úgy olvastam, hogy 5-6. héten már van apró szivecskéje, de 8. hétnél írta, hogy az UH kimutatja
Drukk a lombikhoz +++++++++++++++++++++++++++++++

coca tényleg eltűnt, pedig msn látom :shock:

Kép
gaby25
 
 


Jajjjjajjj! Mea culpa, mea maxima culpa! :oops: :oops: :oops:

Én nem tudom, hogy van ez, de esküszöm, rövid nekem a 24 óra! Borrrrrrrrrrrrrrrrrrrrzasztóan jólesik, hogy hiányoltok. Komolyan! Hüpp-hüpp!
Ezennel fogadalmat teszek, hogy véget vetek a hűtlenségi hullámomnak!

Még mindig nem fogom fel, hogy betöltöttem a 30. hetet! Annyira aranyosak vagytok, hogy követitek, pedig tudom, milyen sz.r érzés, amikor "már megint megjön" és a topik meg tele van boldog kismamákkal. Olyan jó, hogy örültök nekünk - és olyan rossz, hogy közben meg nyelitek a könnyeiteket...

Na, félre hormonok!

Mostantól tékozló fiú újra itt!

Pussssssssssssssssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzz!

Kép
zölddisznó
 
 


Végre Cocikám! Naná, hogy örülünk neked.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


...most meg megijedtetek tőlem?

Kép
zölddisznó
 
 


nem ijedüüüüüüüüüüüüüüüüüüüünk :lol:

Kép
gaby25
 
 


Csajok!
Tud nekem valaki segíteni?
A barátcserjés homeos bogyeszt lehet szedni a ciklus egészében, vagy csak valamelyik részében?
Keresgélem a neten, de nem találom :( gondoltam hátha ti ügyesebbe vagytok mint én :)
sonjus
 
 


Sonja

HOGYAN KELL ALKALMAZNI AZ AGNUCASTON CSEPPEKET?
Az utasítást pontosan be kell tartani, mert egyébként a gyógyszer nem tudja a hatását megfelelőképpen kifejteni.
Szokásos adagja: reggelente 40 cseppet kell bevenni.
A gyógyszert több hónapon keresztül megszakítás nélkül - még a menstruáció ideje alatt is - szükséges szedni. A kezelést a panaszok megszűnése vagy a javulás beállta után még néhány hétig folytatni kell.



HozzászólásElküldve: 2007 November 06 Kedd - 9:25 Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok,

Ezeket találtam:

Agnus castus D4, azaz barátcserje



Agnus castus, azaz barátcserje

Ha valakinek akármi baja is van a ciklusával, pl. túl hosszú, túl rövid, nincs peteérése vagy PMS-ben szenved, az elsö választás mindig a barátcserje (Agnus castus). Ez regulálja a ciklust, ha hosszú megrövidíti és beállítja, enyhíti a PMS-t és esetleg peteérést eredményez. Nem speciális, a ciklus általános javítására használják. Tea formájában 2-3 csészével fogyasztanak belöle az egész ciklusban. Tabletta formában hatásosabb és egyenletesebb a szedése, azért is, mert a barátcserje termésének hatóanyagai vízben nem oldódnak, így a tea nem olyan hatásos. A tea elkészítése: csészénként 1-2 teáskanálnyi bogyót leforrázunk és 10 percig állni hagyjuk.
A barátcserjének van még egy jótékony hatása: leviszi a magas prolaktin szintet, amely szintén felelös lehet a tüszörepedés elmaradásáért


Zöldi
Mea culpa mi? :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ebben a társaságban az a jó, hogy erősek vagyunk és mindenki szeret mindenkit ezért tudunk együtt sírni, és nevetni! ÉN legalábbis amióta ide beregisztráltam sok új barátra leltem, akik nagyon nagyon fontosak ezt bizonyítják a talik is Nekem!és nem szégyenlem, hoyg egy fórumon ilyen értékes emberekre tettem szert! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boni: gyönyörűen fogalmaztál!!! Egyetértek! És puszi!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Boni: Puszedlivel tartok, szépet írtál :D !!!!!!!

Sonjus. :cry:

Hétfőn kezdek az új munkahelyemen :roll:
De közben kiderült, hogy a dokim, keddre 14 órára adott idő pontot, megnéz UH, és elküld vérvizsgálatra, erre a hormonosra.
Felolvastam neki a telefonba, hogy mit írt a másik doki, és kivolt akadva, hogy még azt sem írta oda, hogy hol helyezkedik el :x
Azt még nem tudom, hogy adom be az új munkaadómnak, hogy már második nap elakarom kérni magam :roll:

ZöldiMama.: na, végre, most már neked is ketyeg az órád :wink:

Gaby : ez a murphy törvénye. ami elromolhat , el is romlik. miért tenne kivételt az UH géppel. És persze pont akkor , amikor neked kellett volna :x
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi! Hűűű, de gyorsan találtál új melót! Baromi ügyes vagy!

Kép
zölddisznó
 
 


Surmi: ez tényleg gyorsan ment! Gratu!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt!

bár tegnap éjjel kettesben voltunk fiacskával, akinek apahiánya volt és nehezen aludt :cry: :lol:
Vendég
 


jóóóóóóóóóó reggelt
A hétet megérkezett a nyamvadt illeték a ház miatt :evil: de gyorsak lettek a fene vigye őket :twisted: kolleganőm csak 1 év után kapta meg. Írhatom a sírám levelet.

Boni
Zsiginek nem tud papi nélkül aludni? és a mami???

Surmi
tényleg gyoran sikerült, gratula. Hát az valóban nem szerencsés, hogy 2. nap el kell kérned magad :?

Igaz lányok, fantasztikus embereket ismertem meg személyetekben :D

Kép
gaby25
 
 


Köszi Boni!
Én homeós bogyót vettem, Athiztól megtudtam, hogy mennyit, tőled, meg, hogy végig szedhetem :)
Én is szeret mindenkit :) és figyelitek, hogy péntek óta hogy nem írok :lol: (azért a vonalzó nélküliséghez legalább tartom magam :) )

Surmi ügyi vagy!

Gaby! illeték fúúúúj :evil:

Puszedli! puszi

Zöldi! gratu a 30.héthez :)

Baba! kitartás ;) ölelés neked!!

Szezsó! még 1 nap +++++++++++++++++

Mindenkit ölelek, eldugultam ;) :D
sonjus
 
 


Na hát nem felkeltem én is! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi de jól tetted! :lol: :lol: :lol: :lol: etesd a menyemet vazze! úrinőt nevelsz az uraságnak? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szezsó drukk a sikeres szurikhoz!

Sonja ne dugulj el

:lol:
Vendég
 


Boni! Még csak kávéztatom. Urinő? Alap!

Kép
zölddisznó
 
 


Na és mi van ha nekem is lányom lesz, és lecsapja Zsigit az úrinő kezéről???? :lol: :lol: :lol: Vagy ha fiam lesz, és Zsigi marad hoppon? :lol:

Kép
gaby25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?