Új privát üzeneted érkezett!

Viki mi múltkor is 11:20 körül eljöttünk Helgával,s ilyenkor az ebédet odaadják,de akkor kell hoznod 2 bébiételes üveget! :wink: Gabika s Áron is alszik még ebéd előtt,meg még vásárolni is kellett mennem,ezért jöttem el hamarabb!
Váltócipő is kell majd Fanninak! :wink:
S szerintem úgy a jó,ahogy Helgával mentünk 9-re,mert mi voltunk az elsők! :lol:
Még addig egyeztetünk!

Hát Gabika most nem aludt délelőtt,rosszalkodott! :twisted:
Ebédet meg nem is evett szinte: zöldbabfőzeléket készítettem az nem volt jó :twisted: ,bébiétel szintén nem kellett, sonkaszalámi szintén nem,így maradt a kifli üresen! :wink:
S már el is aludt szerintem,csend van!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi!
Már annyira nagy a választék ilyen műszaki cikkekből, hogy teljesen felhígult a piac. Szerintem már nem lehet igazán minőséget venni. Mármint, hogy a márkanév ma már nem elegendő garancia a megbízhatóságra! Pl. mosógépet kellene vennünk, mert bár a mostaninak semmi baja, csak kicsi a centrifordulata. De van egy bizonyos márka, amit tuti nem veszek, mert a leg negatívabb tapasztalatokat arról lehet hallani/olvasni.Pedig a legek között van ám, nem kicsit.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!


Boszi,
Mi szivesen mennenk holnap a jatszocsopiba!
Megint ugyanott talalkozzunk 9 elott par perccel???

En ma almaszoszt csinaltam Aronnak... hat elegge huzogatta a szajat, de azert nagy nehezen megette a nagyreszet.
Szervizt lattam a Ti oldalatokon ahol van a konyvtar.

Mosogep: nekunk indesit van, elegedettek vagyunk vele. Gani, remelem, nem errol a markarol van szo!!!!

KépKépKépKép
thelga
 
 

 
 

Boszi: holnap én csak este leszek, mert napközben barátnőzök, meg megyünk Fanninak cipőt venni délután. De akkor nekünk jó a péntek tutira!

Helga: nekünk is Indesit mosógépünk van, és meg vagyok vele elégedve. Apa választotta, és hát ő eléggé ismeri a gépeket szakmájából kifolyolag.

Fanni is kevesebbet eszik a héten, ő is alig ebédelt ma. Biztos van valami a levegőben :roll:

Kia, hogy vagytok? Meggyógyult már Levi?

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Helga ok,akkor találkozunk ott,ahol múltkor! :lol:
Nekünk is INDESIT mosógépünk van! :lol: A lakáshoz volt,mikor vettük! :P A mienk anno WHIRPOOL volt,azt anyuéknak adtuk! :wink:

Szervíz ügyben most speciálisat keresünk,akár vidékre is elviszük ha kell anyósékkal,mert már befürödtünk ilyen kisebb szervízekkel,s azért nem olcsó monitor volt! :roll:

Apjuk elkezdte ma a fogát(korona,porcelánból) csináltatni. 190.000Ft lesz! :shock: Még jó,hogy anyós felajánlotta,hogy ő kifizetti,mert nem semmi ára van! :roll:

Viki már várom nagyon,hogy talizzunk! :lol:

Szombaton meg a keresztfiamékhoz megyünk látogatóba! Ma 5 hónapos! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi,
Ugye megkaptad az sms-emet arrol, hogy nem tudunk menni a jatszocsopiba? :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga sajnálom,hogy nem tudtatok jönni! :( Áronnak jobbulást kívánok! :wink:
Ma csak 3-an voltunk! :lol: Ma májgaluskalevest és túrógombócot kaptunk ebédre,de Gabikának semmi nem kell! :twisted:
Lehet alszik egyet,s akkor jobban tud majd ebédelni!
Nagyon szép idő lett!
Nekünk a monitorunk nagyon haldoklik. Tegnap 4 óra kellett míg be tudtuk kapcsolni! :?
Apa is síkideg miatta,s persze én hallgatok,pedig nem is tehetek róla! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi: Fanni sem eszik már napok óta. Ma is csak turkáltuk a kaját. Húsleves lett volna, meg milánói, de egyik sem kellett neki. Az egyetlen amit megeszik, az a vaniliás puding.

Most értünk haza, jó volt, de elfáradtunk. Fanninak nem kaptam cipőt (Schollba akartam venni neki egészségpénztárra, de még csak 2 hét múlva kapnak téli cipőket). Viszont magamnak vettem egy csizmát :lol:

Boszi, akkor pénteken megyünk a játszó bölcsibe? :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok!
Az Indesitről eddig még csak jót olvastam/hallottam :lol:

Viki!
Mi a párod szakmája?
Már Én is nézegetem itt a neten a téli csizmákat. Mi tavaly is elég korán (még ősszel)megvettük a Bogi téli csizmáját.
Meg mostanában már a karácsony jár az eszembe. Én mindig ideje korán elkezdem tervezgetni a dolgokat :lol: Ez a legjobb része, amikor ki kell találni, hogy kinek mit vegyünk. No meg az, amikor odaadom és örülnek neki :lol:

Helga!
Áron is betegeskedik?

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani: apa műszaki osztályvezető, mindig műszaki területen dolgozott, így elég sokat tud a különböző műszaki - háztartási cikkekről :lol:

Karácsony :roll: Én még nem gondolok rá. Karácsonykor hideg van :?
Ajándékozás: minden évben egyre nehezebb, már minden ötlet kilőve...

horvviki
 
 


Oksa! Eddig is benne volt a tarsolyban az Indesit, de ezek után, bizti azt veszünk :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!


Aron eleg sokat pruszkolt ma, igy jobb is hogy nem mentunk a jatszoba :( Remelem, a hetvegere jobban lesz, mert elutaznank... Laza nincs, remelem, nem is lesz!

Boszi,
Orulok, hogy jol ereztetek magatokat! Probaltalak hivni is, de nem voltal elerheto :(
De jo, hogy anyosodekra azert lehet szamitani, legalabbis anyagiak tekinteteben!
A lakastamogatas az valojaban a felszocpol lenne???
Remelem, sikerul elintezni!

Orulok, hogy az indesittel jol valasztottunk :)

Viki,
Melyik scholl boltba jartok???

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Már jobban vagyunk....

Néhány kép:
.....holnap jövök betűkkel is :lol:
( Bocsi, egy kicsit sok! )

Mándok:
Kép
Kép
Kép
Kép
Uncsitesóm fiával - Csanáddal ( bő 3 hónappal fiatalabb, mint Levi)
Kép

Nyíregyháza:
Uncsitesók
Kép
Kép

Itthon:
A kis beteg
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép

Az új szerelme:
...mert most sokszor hallja az orrszívás miatt :P
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szép estét! :P

Kia örülök,hogy jobban vagytok! Nagyon szuper az összes kép,de nálam a fejhallgatós a nyerő! :lol: A 3 hónappal fiatalabb baba akkora,mint Levi! :lol: Ő majd szép nagy gyerek lesz! :P

Helga
remélem Áron jobban lesz,s nem lesz lázas! :wink: Aztán akkor,ha jól lesztek akkor majd tudunk menni a játszóba megint!

Viki
persze,hogy megyünk pénteken! :lol: Majd még azt egyeztessük le,hogy hol talizzunk! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó reggelt!

Kia! Szuperek ezek a bodyk :lol: Hol vettétek?

Helga: én mindig az Astoriához járok, ott van egy Scholl bolt, és elég nagy a választéka is.

Boszi: este jövök, hogy egyeztessünk a holnappal kapcsolatban. Mert közben anyuék kitalálták, hogy ha jó idő lenne holnap, ha nem esik az eső, akkor menjünk el Bécsbe. Ma mentünk volna, de a szar idő miatt nem mentünk. Holnapra is esőt mondanak, így nem sok esély van rá, hogy elmegyünk, de azért szólok. Este eldöntjük. Régebben szerintem már megadtad a számod, de nem tudom hova tettem :roll: Elküldenéd priviben, ha bármi közbe jön, tudjak neked szólni? Én is küldöm priviben. Köszi

Most pedig várom az ikreket váró barátnőmet. Fél 11-re ígérkezett.

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki akkor ma mindenképpen jelezz vissza,mert nekem is úgy kell alakítanom a dolgokat! :wink:
Hát igen elég rossz idő van sajnos. Jó,hogy nem ma mentünk a játszóházba! :roll:

Helga hogy vagytok? Áron?
Fiora rég voltál! :roll:
Trécsi már nem jön ide? :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam új képeket :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Búbifújás! Tegnap vettem neki elemeset,de apja jobban élvezi!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja képzeljétek felhívtam a DANA szervízt,s az egészországban csak DEBRECENBEN van szervízük! :evil: Marha jó!
Oda nem tudjuk elvinni a monitort! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: Hol vették anyósódék a monitort? Mert ahol vették, ott kötelesek átvenni és ők intézni a szervizeltetést (futárral, postán elküldeni saját költségükön). Persze, ha még garanciás, ha már lejárt, akkor sajna nektek kell intézni...

Mindenképp jelzek ma, de csak este derül ki. Nem baj?

Jó ez a csíkos összeállítás!

horvviki
 
 


Viki vagy 2 éve vettük kb.nem tudom,de mi 1 éve kaptuk meg!(ők se használták). Garanciapapír,semmi nincs meg sajna már! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


vették-nem vettük :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Kia,
Nagyon jok a kepek Levirol! Halalosak azok a body-k.
Azon a kepen, ahol egy masik babaval van Levi, eloszor azt hittem, hogy egy tukor mellett van Levi :)

Aron elegge nathas lett :(
Remelem, a hetvegen azert el tudunk utazni....

Boszi,
Sajnalom a monitort! Ilyenkor kidobott penz, vagy azert lehet valamit tenni vele?

Viki,
Koszi az infot, ismerem azt a boltot, majd lehet, hogy mi is ellatogatunk oda par het mulva, mert jo lenne venni teli cipot Aronnak.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga akkor nektek jobbulást továbbra is! :wink:
Hát nem tudom mi lesz a monitorral,hova tudjuk elvinni! A párom fönőke 7végén ad kölcsön egy monitort,míg nem lesz a mienk jó!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Azt hiszem ma nem tudunk lemenni az idő miatt! :roll:
Most is azt hittem leszakad a mennyezet úgy dörgött az ég! Biztos mindjárt szakad az eső megint! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hétvégén ilyen sütikét csináltam! :lol:
Ha kell a reci vkinek szóljon,s küldöm,vagy ide is feltehetem!

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Nekem máris jöhet a recept :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani itt a recept: :lol:

Dinnye



Hozzávalók:

Piros részhez:

12,5 dkg margarin
20 dkg darált keksz
10 dkg porcukor
1 piros ételfesték
2-3 cl sárgadinnye vodka vagy víz
1 sárgadinnye aroma

Zöld részhez:

12,5 dkg margarin
30 dkg darált keksz
10 dkg porcukor
1 zöld ételfesték
2-3 cl sárgadinnyevodka vagy víz

+ a magokhoz kevés tortabevonó.

A piros masszából készítünk 6 db egyforma golyót. A zöld masszát is elosztjuk 6 felé, ezekkel beburkoljuk a piros golyókat. 1 éjszakára hűtőbe tesszük, utána elővesszük és mindegyik dinnyét jó éles késsel 8 felé vágjuk. Érdemes úgy szeletelni, hogy először félbevágjuk, utána vágott felével lefelé fordítva daraboljuk tovább. Ha nem így járunk el, akkor morzsálódik a zöld széle. Így lesz szép.

Miután ügyesen felszeltük, olvasztott csokiból kis magokat pötyögtetünk mindegyik szelet mindkét oldalára egy fogvájó segítségével."

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na apjuk most telefonált: Nem járnak a HÉV-ek,mert áram csapott bele! :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Köszönöm! Az alkohol aggaszt egy kicsit. Majd meglátom, még alszok rá egyet-kettőt

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Boszi: állati jól néz ki ez a süti :lol: Kipróbálom, de szerintem nekem nem fog sikerülni... én béna vagyok ezekhez :oops:

Helga: jobbulást Áronnak!

horvviki
 
 


Gani én nem tettem bele alkoholt! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki tudsz már vmit a holnapi nappal kapcsolatban?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi!
Akkor Te a sárgadinnye ízét kihagytad belőle? Így szerintem Én is kipróbálom.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Boszi: egyelőre úgy van, hogy ha nem esik az eső reggel, akkor elindulunk Bécsbe. Ne haragudj, nem így terveztem, hirtelen ötlet volt tegnap. Ha mégse mennénk, mert szar idő van, akkor esetleg utánad megyünk, ha ti elmentek. Reggel írsz, ha mentek? Illetve nélkülünk is elmentek?

horvviki
 
 


Viki semmi baj! :wink:
Szerintem akkor mi sem megyünk,egyedül sok kedvem nincs!
Majd itthon készülök szombatra akkor,mert megyünk a keresztfiamékhoz,s valami finom sütit szeretnék készíteni! :wink:

Gani még sárgadinnye aromát se kaptam sehol,így kihagytam az ízét,de nagyon finom volt nélküle is! Nekem nem is hiányzott az íze,mert nem szeretem a sárgadinnyét!

Kia hol vettétek ezeket a jó kis bodykat? :P Nagyon klasszak! Egy nekünk is van,amin I LOVE ANYA van írva! :wink:

Ezen az oldalon vannak ilyesmi bodyk,ha érdekel vkit:
http://www.babaruhaaruhaz.hu/index.php?cPath=191

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Itt vannak névre szoló bodyk,szettek:
http://www.gabi-babyruha.hu/

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Húúúúúúúúúúúúúúú Boszi ez nagyon jól néz ki :):):):) majd én is megcsinálom :)

beneveztem kisfiamat egy nógrádi szépségversenyre

http://www.info-tar.com/gyermekszepsegverseny.html

itt lehet szvazni felül vannak a kategóriák 1-4 éves korig és a képek alatt van a zsvazó ablak egy gépről egy nap csak egyszer lehet szavazni megtennétek hogy szavaztok rá amikor eszetekbe jut? október 17-ig lehet szvazni Velenczei Gergő Dávid néven keressétek:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika szavaztam! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


köszike

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nem mentünk végül Bécsbe, csak anyuék mentek el. Fanni az éjjel eléggé taknyolodott, fél 2-kor aludt csak el... már kivoltam.... Reggel is folyt az orra, így inkább nem indultunk el. De anyuék biztos hoznak neki valamit :lol:

Voltunk lent, találkoztunk Bosziékkal. Hát Gabika már nagyon nagy legény :lol: És mekkora hangja van neki :lol:

Beszéltem ma Trécsivel telefonon (bocs Trécsi, hogy elárulom :) ) Jön majd levágni a hajam jövő héten. Jól vannak, szokott olvasni minket, de nincs ideje írni. ő is dolgozik már. És Milán baba is megy már. Tegnap volt egy éves :lol:
Isten éltesse Milán babát!

Holnap este osztálytalálkozom lesz, Fanni is jön velem, ha nem lesz beteg. De remélem nem, bár az orra még folyik :?

horvviki
 
 


Ja, Nika, szavaztam én is :wink:

horvviki
 
 


Viki nagyon jó volt látni titeket! :lol: Fanni olyan igazi kiscsaj már,nem is babás! :P Hogy rendezkedett a boltban! :lol: Ha Gabika se lett volna a kocsiban a fél boltot lepakolta volna az 100%!

Én most sütit gyártok,mert holnap megyünk keresztfiamékhoz Ócsára! :P Tök jó,mert nem kell BKV-zni,eljönnek a barinőm szülei értünk! :wink:

Gabika benyomta a szunyát! Szerintem ez az idő is rátesz,mert olyan semmilyen!

Vasalni való még mindig áll,a héten sehogy sem tudtam megcsinálni! Mert ugye,ha Gabika fent van akkor nem lehet,csak olyankor,ha alszik,de sokszor mikor nekiálltam volna pont felébredt!
Na majd talán ma,csak most se merek nekiállni,mert lehet felkel,s akkor pakolhatok el! :roll:

Trécsi akkor már te is újra dolgozó anyuka vagy hallom! :wink:
Hihetetlen,hogy Milán már 1 éves! :shock: Én azt hittem,hogy vagy 10 hónapos körül lehet! S akkor ő is már megy! :P Édes lehet!

ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG MILÁNT!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki jobbulást Fanninak,remélhetőleg nem lesz semmi baja már! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap osztálytalálkozón voltam Fannival, nagyon élvezte. Egyáltalán nem volt megijedve a sok idegen embertől.

Ma meg várjuk anyóst ebédre.

Többiek?

horvviki
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok végre...

Helga
Jók a képek Áronról.
Jobbulást a nagyfiúnak!

Kedden 16 után titeket láttunk Levivel?
Mi a Csobánkáról mentünk a pékség felé.... ha 1 perccel hamarabb végzünk
épp találkozunk :D

Nika
Szavaztam Gegére!
...szép az új kabátja! Jól áll neki!

Gani
Nekünk is Indesit mosógépünk van - bár még csak néhány hónapos - szeretem :P
...a kolléganőd 3-as ikrei :cry: Nagyon sajnálom őket!

Trécsi
Ha olvasod
Kép
Milánnak!
Remélem jól vagytok!

Fiora
Nagyon ritkán írsz...
Miket csinál már Zsófi?
Utólag is Boldog fél éves szülinapot :D

Boszi
Gabika is nagyon aranyos a képeken.
Jó a bevásárlókocsija.
Én most járássegítőt akarok (vagyis már Apát is megfertőztem :P ) Levinek. :)
A dinnye süti nagyon jól néz ki!!
Azt hiszem majd meglepem Apát vele egyszer.
Köszi a receptet!

A body-kat Nyíregyházán vettük.
http://emberkebababolt.gportal.hu/
... az eladót ismertük , így olcsóbban kaptuk meg. :lol:

Viki
Gratula Fanninak a 10 fogacskához!
Nekünk most jön a 4. A 3. most bújt ki pár napja.

Osztálytali
Nekünk is idén kellene lennie... de még nem hallottam róla...

Kb 2 hete tudunk tapsolni és integetni... :lol:
Szinte mindenkinek - még a kutyáknak is - integet :)

...és bölcsis lesz Manó :lol:
A 2. helyre, ahol voltunk - fel is vették.
Az első a leendő munkahelyünkkel szinte szemben lett volna ,
ahová felvették az pedig pár szám méterre van :lol:

Rengeteg telek van - ami eladó - arra, ahová költözni akarunk...
Jó lenne kifogni egy olcsóbbat :oops:

...és sajnos tényleg fogytunk egy kicsit a betegség miatt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2008.09.28 16:49-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ezt ma kaptuk - voltunk a sógornőméknél - a kerilányunkké volt, csak ő
már kinőtte:
Kép
Nagyon tetszik neki :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok lányok szép estét! :wink:

Tegnap a kereszt fiúnknál voltunk délután! :P Hát 5 hónapos,de már sokkal nagyobbnak néz ki,s nagyon értelmes!
Gabika jól megmondta neki a frankót! :lol:
Jó volt megint babázni,alig várom,hogy újra legyen ilyen picim! :)
Kia Levi már ilyen ügyesen ül egyedül? :P Nem semmi! Gabika még nem tud egyedül ülni a hintalón!
Viki hogy sikerül az osztálytalálkozó? Fanni már jól van?
Helga Áron hogy van?
Többiek?


Hoztam pár képet:
Kép
Apa és keresztfiúnk Gergő

Kép

Kép
A nagy játék

Kép
Kereszttesók

Kép
Megvizsgálom kerit


Kép
Gergő baba

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: Gabika egyre jobban apucira hasonlít :) nagyon jók a képe :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika mondtam apának,dagadt is a melle a büszkeségtől! :lol:
Szerintem is tiszta apja lett a kis lurkó! :D

S egy videók végül:
http://www.youtube.com/watch?v=pKyekQt41-Y

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?