Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Háát, visszaolvastam, de.... semmi nem rahadt meg a fejemben.

Talán a lelki tényezőim miatt. Mától ugyanis m.nélküli lettem. Elég szar érzés attól függetlenül, h végre megszabadultam a cégemtől.
Most éjjel nappal munkát keresek. Már annyi helyre pályáztam, h ihajj :roll:

Szurkolok minden tesztelőnek!!!!!!

Kata!
Sajnos a lüktetés ilyen. Nekem akkor méginkább fáj, mikor lehajolok pl. Sajnálom, h egyik módszer sem jött be.
Ha érdekel, én Apranaxot szedek rá....

JA és csajok!
Ezt találtam apa bacijaira (Duna tv-n reklámozták)
http://www.taplalek-kiegeszito-termek.h ... kiegeszito
Most beszéltem telefonon is a pasival és azt mondja, h akár már 10 nap múlva érezni lehet a hatást és az e-collira van kifejlesztve direkt.
Nagyon gondolkozom rajta... :roll:

babszika
 
 


Némócska
Amióta megkaptam a zoknit tőled azóta benne vannak a tesztek. Remélem ennyi idő alatt már átvándoroltak a csíkok! :wink:

Babszika
Sajnálom, hogy m.nélküli lettél, remélem mihamarabb találsz valami jobbat. Neked lett eleged belőlük? Ha nem akarsz róla beszélni megértem!

dita75
 
 


Dita!
Ja, tegnap én dobtam be a kulcsot (szó szerint) :roll:
Már napok óta vérnyomásommal küszködtem és egyfolytában vérzett az orrom (de legalább nem kapok agyvérzést). Aztán tegnap felhúzott a kisfő-mufti és közöltem, h befejeztem.

Ő meg szó nélkül kitöltötte a papírjaimat és mától megszűnt a m.viszonyom.
Persze a végén előadta, h ő fantáziát látott bennem és mennyire sajnálja.... naja :evil:

Ha elmondanám, h mik vannak ott, csak pislognátok.
De hogy értsétek, egy pl.: egy órámat lehúzták és aláhamisították az aláírásomat, h én akartam! :shock:

babszika
 
 

 
 

Viki: :lol:

Némóci: várjuk a pocakfotót!!
párom elutazott vas hajnalba és ma este jön haza. ezért voltam otthon szabin hétfőn kedden és hát ráfért a lakásra a takarítás, meg meg akartam spórolni az időt hétvégére, h akkor 2-esben lehessünk és szórakozzunk, pihizzünk , kényeztessük egymást. de már a tel-ba kaptam. szóval biztos még este is fogok kapni. :roll: :lol:

Dita: köszi, de majd inkább veszek homeos bogyókat.

Babszi: sajnálom, h mnélküli lettél! nem jött be az új állás? mert ez vmi új , igaz? ha jól emlékszem gondolkodtál is, h elvállald e, mi legyen, végül mentél. remélem mihamarabb találsz új helyet!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Igen, áprilisban mentem ide.
Rájöttem, h a multiknál az az ember nem kell, aki dolgozik.
De ha megőrülök sem értem, h miért az az ember a szar, aki figyel az áruátvételre, a dolgozóira és még a boltot is rendben hagyja.... Mert a főnök szerint nem volt gond a munkámmal....

NA mindegy!
Túl kell lépnem (bár elég nehéz).
Ma még megyek be leadni a cuccaimat, aztán ennyi.

babszika
 
 


Babszi,
Sajnálom a munkahelyedet, remélem hamar találsz új, nyugisabb munkát!

Czinke,
Ja, csak ma jön haza a párod? Azt hittem, hogy már tegnap hazajött.

Dita,
Az egyik rokonunknak múlt héten megszülettek az ikerlányai:
Kép
Neked is ilyen lányokat kívánok! :lol: :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


BABSZI

Az enyém sem semmi, nálunk az ilyen mindennapos dolog, és nem egy órát, hanem napokat húznak le!

Kb. augusztus közepe óta stresszben voltam, mert le akarták csökkenteni a pénzem 35000 Ft-tal. Addig totál bizonytalanságban voltam, és teljesen ki voltam már készülve!

Ez csak egy dolog!

CSIBI

Nem tud neked segíteni valaki otthon ilyen nagyobb melókban?
Tesó, anyu, barátnő???

dita75
 
 


NÉMÓCI

Ide velük! :wink: :lol:

Nadon-nadon cukkerek! :lol: :lol: :lol: 8)

dita75
 
 


Némóka: nagyon édik az ikrek!!! nagyobb a pelus , mint ők!!! :lol:
nagyon nagyon cukrok!!

Dituli: az a baj, h én sem tudok megülni a seggemen otthon!! ha látom, h munka van, akkor megcsinálom! a párom azért is mondta, h inkább dolgozzak végig, mert a mhelyen talán nem hajtom túl magam, mert otthon tuti, h igen. :roll: a párom szokott porszívózni, csak hát nem volt itthon, én meg megcsináltam. de hát azért életben maradok még, csak qvára fáj a derekam most! ez van! majd megjavul! :lol: :lol: más is megcsinálja és meg is fogja csinálni ua. 8)

Babszika: sajnálom!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita!
Minden elismerésem, h ezt bírod ép ésszel!!!!!
Én nem bírtam.
Nekem tényleg idegi problémáim voltak már.

Ti még nem igazán ismertek, de akik igen, azok tudják, h önmagam árnyéka vagyok és csak a szabadnapjaimnak éltem.
Valójában, másik boltba szívesen átmentem volna, de nem engedtek.

Lehet, h felelőtlen vagyok és ez talán a koromból adódik, de úgy éreztem, h ezt meg kellett lépnem.
Én tanulni és dolgozni szeretnék! Imádok dolgozni és imádom, ha egy feladatot sikerül úgy elvégezni, h mindenkinek tátva marad a szája.
De úgy nem tudok irányítani egy boltot (még helyettesként sem), ha a vezető hagyja, h iszonyú mínuszaink legyenek, mert nem veszi át tételesen az árut.

Mindegy is!
Azt hiszem, h nem vagyok elveszett lány. :roll:

Kicsit talán arra is jó ez az egész, h végre elterelem a gondolataimat a siekrtelenségeinkről a baba körül. És talán ez fog segíteni.

babszika
 
 


Viki!
Feri is jól van. Ő ezt a takonykórt sem kapta el.


Babszika!
sajnálom a melóhelyed elvesztését, de nagyon jól tetted, hogy felmondtál. Biztos hamar találsz valami újat.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BABSZIKA

Én ezt már 5,5 éve csinálom!
Szerencsére az a tipus vagyok aki kitombolja magát, aztán hamar túlteszem magam a dolgokon! Ezért bírom csak!
Amúgy szeretem a munkám, de annyi hülye ember van, hogy az eszméletlen!

Na jó mentem! Munkaidőn kívül ma is céges ügyet intézni, ne még ez is. Tegnap fél órán át postán álltam, most meg az OEP-hez kell mennem! Ez van, nincs mit tenni, mert más lehetőség nem is adódna nagyon itt vidéken! :roll:

dita75
 
 


mi van , hol van mindenki????

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek, kicsit jobban vagyok, de még mindig nem az igazi. Ha hirtelen fordítom a fejem, vagy köhögök, ásítok...na az halál. :roll:

Babszika,
nagyon sajnálom, hogy így alakult a munkahelyeden.

Monic,
gratulálok tesódnak a diplomaosztóhoz! :lol:

Csibi,
tessék vigyázni magatokra!

Zsuzska,
nagyon izgulok, hogy kiderüljön ma Oroszlán neme :lol:

i.kata
 
 


Bumi,
csak ma, csak neked :wink: :
Kép
Kép

i.kata
 
 


Kata: mikor mentek dokihoz lombikot megbeszélni? v most már tuti, h nov-ben lesz? v inkább ne fájdítsam a szíved, ne kérdezzem? :oops: :cry:
jobbulást neked!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


babszika: Nagyon durva a melóhely, megértem, hogy ott hagytad.

nemone: Aranyosak a csajok.

dita: Én biztos nem csinálnám. Nem semmi vagy, hogy bírod.

Ma annyit takarítottam, úgy látszik most ilyen takarítisz vírus van a levegőben. :) Jól elfáradtam. Holnap beiratkozok egy nyelvtanfolyamra. Mennem kell a diploma miatt. Elég sok lesz ez most így, de én húztam az időt. Új telephely-baba projekt-nyelvvizsga. Remélem bírni fogom.



vicky79
 
 


KATA
Köszi a táblicseket!

Tényleg mi ez a pangás? Én főztem és takarítottam. Holnap itthon lesz apa dolgoznak a Scofield barátunkkal a házon. Csináltam nekik fasírtot, csak melegíteni kell, mert ki is sütöttem!

Nem is mondtam, hogy kb. másfél hete elvágtam az mutatóujjamon a körmömet. Teljesen belenyisszantottam. Rá 2-3 napra ugyanazt az ujjamat majdnem levágtam. Ömlött belőle a vér, a párom azt hitte, hogy disznót vágtak a lakásban, egy tekercs papírtörlő csurom vér volt, meg az egész konyha.
Azóta nagyon béna vagyok, hisz féltem az udikámat, még gépelni sem tudok vele, fáj még rendesen, csúnya be van gyulladva. Mondtam is bent, hogy elmegyek vele tp-re, most úgyis ez a divat a cégnél! :roll:
De lehet, hogy lerokkantatom magam!

dita75
 
 


Sziasztok Drága csajok!!!!!!!!!



Nagyon sok jó hirrel érkeztem hozzátok!!!!! Megvolt a 18 heti uh, és minden tökéletes volt. Azt mondta doktornéni hogy nagyon szép formás babánk van. És most jön a lényeg:::: Kijelentem nektek hogy Petrik Olivér "Oroszlán" Erik várható születési időpontja: 2009. február 27. Kisfiú. Küldök róla Nektek Képet! Csajok én olyan boldog vagyok, ez az amire egész életemben vártam hogy kisfiam legyen, és végre anya lehessek. A férjemmel nagyon sirtunk, bár a szivünk mélyén mindig éreztük hogy Oroszlán Kisfiú!!!! Mindenannyiótoknak hasonló érzést kivánok. Kata, lécci ird be a táblába!



Mindenkit puszilok



Zsuzska



Kép

Kép
pgsuska
 
 


Felmondtam...............

.................. cégtáblámat is leverhetitek! :roll: :oops:

ZSUZSKA
Természetesen gratulálok! NAgyon örülök, hogy kisfiú, mivel te ezt akartad, tehát igy teljesüljön minden kívánságod a jövőben!
CSODÁLATOS ÉLETET KÍVÁNOK NEKTEK HÁRMASBAN OROSZLÁNNAL, aki mellesleg NADON GYÖNYÖRŰ, és már milyen nagy baba!

Ölellek! :lol:

dita75
 
 


Kedves Zsuzska, gratulálok a pici fiúhoz!!!!:))))
Gyönyörű nagy baba már a képen, mindene megvan:)

Kata, légyszi engem is írj be a táblázatba. Az adatok küldtem priviben.
Vendég
 


Jól látom, nyitva van a babóca szája? Csak nem mosolyog? De ééééééééédiiii!!:)))))))))))))))))))
Vendég
 


Zsuzska,
gratulálok kisfiú oroszlánhoz. Tudom milyen érzés, én ugyanennyire szerettem volna kislányt. Mikor mondták, hogy ott van a puncija, akkor mondtam, hogy persze, hogy ott van, mi más lenne ott.

Ma rövid napom volt a munkahelyen, már 3-kor otthagytam, így nem tudtam netezni. Játszótéren voltunk, meg hasonló jó dolgokat csináltunk pl. mosás, vacsora, pancsi

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


zsuzska: Grat a krapekhoz. Aranyos :)



vicky79
 
 


Zsuzska,

gratulálok a kisfiúhoz! Az anyai ösztön nálad teljes mértékben működött, hisz te végig azt állítottad, hogy Oroszlán kisfiú :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon szép neve lesz :wink:

Babszika,

sajnálom, hogy otthagytad a munkahelyed, de meglátod, hogy hosszú távon megéri majd. Én is így tettem 3 éve, az előző munkám szinte ugyanaz volt amit Dita csinál most, csak volt, hogy hajnali 2-ig dolgoztam, raktam össze a pályázatokat, persze a túlórát nem fizették ki... :?

Czinki,

remélem jobb már a derekad és nem kapsz ki nagyon a párodtól...
És igen, kell otthon a net :wink:

Kata,

továbbra is jobbulást kívánok neked, orvosnak esetleg nem lenne érdemes megmutatni magad?

Nemone,

nagyon aranyosak az ikerlányok :wink:

Dita,

fasírt nyami nyami, szívesen ennék most valamilyen főzelékkel. Hihetetlen nálam ez a főzelék mánia... :roll:

Mi megjártuk Pestet, utána anyuéknál voltam mert itthon van a fogadott mamám Kanadából és vele beszélgettünk. Hihetetlen energikus, 82 éves és úgy repked a világban mint egy 20 éves. 8)
Ja, és a pesti út alatt végre találtunk lánynevet is: Inez Viktória. Az Inezt én választottam, a Viktóriát a párom. Persze nem fogok haragudni, ha időközben elhagyjuk a Viktóriát éscsak az Inez marad :wink: :roll:
Úgyhogy nálunk mostmár jöhet kisfiú és kislány is, nevek terén fel vagyunk készülve :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Babszi sajnálom, kitartás!

Pgsuska nosztalgiázom, a 18.heti Uhu képünk pont ugyanilyen :lol: gyönyörű a kis Oroszlánotok!

Katat Bettike is megszült :wink: :wink: :wink:

jobbulást betegeknek!

tesztelők minnyá Péntek! +++++++++++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt!

Igen, most írok. Dunci evett és már bealudt, a hülye anyja meg még nem álmos.

Zsuzska!
Gratula a Legényhez! A rugit nem felejtettem el ;) Ha kinövi Bubu küldöm.

Moncsi!
monic80 írta:
Ja, és a pesti út alatt végre találtunk lánynevet is: Inez Viktória. Az Inezt én választottam, a Viktóriát a párom. Persze nem fogok haragudni, ha időközben elhagyjuk a Viktóriát éscsak az Inez marad :wink: :roll:


Én meg nem fogok rád haragudni, ha időközbn elhagyjátok az Inezt és csak a Viktória marad Kép
20150601134430
 
 


Jó reggelt!!!!!
desviki írta:
[b]Moncsi!
monic80 írta:
Ja, és a pesti út alatt végre találtunk lánynevet is: Inez Viktória. Az Inezt én választottam, a Viktóriát a párom. Persze nem fogok haragudni, ha időközben elhagyjuk a Viktóriát éscsak az Inez marad :wink: :roll:


Én meg nem fogok rád haragudni, ha időközbn elhagyjátok az Inezt és csak a Viktória marad Kép


Viki remélem azért azóta sikerült visszapihenned kicsit!

ezt a finom beszólást!
:wink:
nekem is furcsa külön az Inez, de együtt a kettő nem hangzik rosszul...és a jelenetése sem semmi

Inez. Származás: spanyol Jelentés: szent, tiszta, szemérmes, érintetlen, szűzies ,
Viktória Győzelem

Nekem is van egy kedvenc lánynevem, ami másoknak furcsa amit nem lövök el, de ha sikerül összehozni hugit majd elárulom


:lol:
Vendég
 


Boni!
Nagy nehézségek árán visszaaludtam. Hajnalra ideért az eső, emiatt nem ment az alvás.

Nekem tetszik az Inez név. Olyan szép, különleges. Nem tucatnév. Biztos nem lesz belőle még egy a homokozóban. Kép
20150601134430
 
 


ez szerintem is nagyon fontos... látod, én is már néha szégyenlem magam hogy hülye emberek elbizonytalanítottak minket, pedig imádom a fiam nevét! annyira, hogy most már simán le is
Zsigázzuk :mrgreen:

ti voltatok csipőszűrésen?

hasi és fej UHra küldtek benneteket?

mi ma megyünk a csipőszűrésre! .. másik kettőről nem volt szó, csak mások mondták...
Vendég
 


ja nálunk is esik.. de engem ez nem zavart meg :oops: :lol: pici fiam egyre többet alszik éjjel.. Lackó hányszor kel?
Vendég
 


Boni!
Nekünk uh már volt születése után. Szűrésre 4 hónapos korában megyünk. A gyerekdoki szokta nézni, eddig nem volt semmi baj szerencsére.
20150601134430
 
 


Laci már elég régóta csak egyszer kel éjjel. Fél 2-2 között vmikor. De ő már 8-1/2 9 között beájul.
20150601134430
 
 


Móning!

Itt is esik, egy csomóan hisztiznek, hgoy ők igy nem dolgoznak, hát jó akkor én se! :lol: (mondjuk néha beázik az iroda) :roll:

10. vagy 11. dpo-n vagyok! Nem éreztem mégsem ellenállhatatlan vágyat a teszteléshez! Pedig elvileg holnap vagy holnapután jöhet a nemvárt tudjátokmicsoda! :twisted:

Annyira nemtörődöm lettem, hogy még az is lehet, hogy holnap elfelejtek tesztelni! :shock: :lol:

VIKI
Sztem Monicban van egy kis dacosság a lányneveket illetőleg. :lol:

dita75
 
 


dita75 írta:
VIKI
Sztem Monicban van egy kis dacosság a lányneveket illetőleg. :lol:

A francba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dituli!
Én sem akartam anno tesztelni Kép
20150601134430
 
 


Zsuzska,
gratulálok! Nagyon örülök, hogy teljesült az álmod! :lol:

Boni,
tudom, hogy Bettike megszült, csak mivel külön kezelem a felső és alsó részt, ezért tegnap a felsőből még a régit tettem fel (kevesebb volt így a meló) :oops:

Monic,
az Inez nagyon szép név. Honnan jutott az eszedbe? Mert nekem pl. még egy Inez nevű ismerősöm sem volt.

Kép
Kép

i.kata
 
 


VIKI

Gondolom már fenemód úúúúúntad a sok egycsíkosat!
Én is rühellem nagyon-nagyon!!!

Visszatérve a nevekre: mivel punisra vágyom, nekem sem jöttek be a fiúnevek. Akárhogy is nézegettem a naptárat nem jött be egyik sem. Lánynév annál több! :lol: Mióta ez a két trotyis krapek megszületett, azóta nem bánom akármicsoda is lesz a lába között. Apa is büszke lesz, legfeljebb majd később még csinálunk egy csajt is! Szóval nálam mind a lány, mind a fiúnév megvan már egy ideje! Már csak a baba kéne hozzá! :roll:

dita75
 
 


Kata tudom hogy tudod :lol: :wink: :lol:

Viki za jó.. ügyes.. ZSigi is 8kor beájul, aztán változó hol megébred 1kor, hol csak 3.30 kor.. utána pedig 5óra-6 óra között.. így én sem panaszkodom

TEgnap megjött a megrendelt borostyánnyaklánc fogzásra.Képzeljétek az egyilk többmillió év alatt kifejlődött megkövült kőben van egy bogár :lol: lehet hogy többmillió éves? és értékes lelet? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hmm fosszilíatulajdonos a fiam :mrgreen:

ezt most olvastam . Híres arról a tulajdonságáról, hogy kitűnő állapotban őrzi meg a még képlékeny állapotában beleragadt kisebb állatokat, elsősorban ízeltlábúakat. Ilyen állatzárványból eddig több mint 2600 fajt határoztak meg,
Vendég
 


Anyooka még nem szült meg? :roll:
Vendég
 


Viki,

nagyon egy húron pendülsz a párommal :lol: :lol: :lol:

Kata,

tegnap a pesti útra elvittem az utónévkönyvet és egy naptárat is. Olvastam fel a naptárból a lányneveket, és a párom rögtön ráharapott a Viktóriára, utána jött az Inez, arra meg én és a testvérem ugrottunk rögtön. Aztán felütöttem az utónévkönyvet, hogy mikor van a névnaja Ineznek, hát március 6. :evil: Akkor egy kicsit elbizonytalanodtam, mert akár akkor is születhet Pindurka. De ünneplik januárban is, úgyhogy minden rendben. :wink:
A párom egyik ismerősének lánya Inez, de nem hiszem, hogy együtt homokoznának majd, mert az a lány 17 éves :lol:

Dita,

remélem, hogy a pocakodban van a baba a nevekhez :wink: Vagy babák :lol:

Boni mami,

szeretem a különleges neveket. A családnevünk elég határozott, sok az r és a g (az iwiwen nincs fent a teljes), ezért lágy keresztnév illik hozzá.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MOnic én is szeretem őket! elsőre volt furcsa, mert nem hallottam :lol:
Vendég
 


Monic,
engem mondjuk nem zavar, hogy közel van egymáshoz a névnapom, szülinapom, karácsony... Egy volt rossz, hogy én sosem kaptam mikulásra ajándékot :cry: Legfeljebb virgécsot, pedig mindig jó gyerek voltam.

Jelentem: fejfájás elhúzta a csíkot :lol: Tegnap estére már a nyakam is fájt... De reggelre szerencsére elmúlt minden.

Csibi,
elfelejetettem válaszolni :oops: Hétfőn megyek vv-re, akkor viszem a 3. napit is, és majd akkor beszélek a dokival.

i.kata
 
 


Boni mami,

mit jelent az, hogy borostyánnyaklánc fogzásra? :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Azért leesett a Vikimami "beszólása", hogy miért írta amit írt? :wink:

Látom már a vonalzón is javítottál! :wink:

dita75
 
 


Kata,

a virgácsot bizony meg kell fellebbezni a télapónál :wink: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

basszus,most esett le, pedig milyen vígan írok, hogy Viki mami így és Viki mami úgy... :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki mami,

nagyon szép neved van :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Végre lenne egy szabad napom, erre apum bejelentkezett, hogy feljön Pestre és menjek el vele ajándékokat nézni. Örülök, ha azt kitalálom, én mit vegyek a többieknek, de valamiért mindenki az én nyakamra jár ötletekért.
Szombaton Lili szülinapozunk, vasárnap meg párom nagynénjének lesz az 50. szülinapja. Mostanában nem tudok ráhangolódni ezekre az eseményekre. Na jó, a Liliére persze rá tudok, de neki még olyan könnyűvásárolni.

i.kata
 
 


MONIC
Sejtettem, hogy nem esett le! :lol:
Amúgy nálam már hiába puncsolnál ezekután! :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,

ha nem szólsz akkor lehet, hogy csak 3 nap múlva esik le. :oops: Azt hiszem, hogy kezdetét vette nálam a terhességi elbutulás :oops: :lol:

Kata,

én általában szeretek ajándékokat venni,de csak ha nekem van kedvem hozzá. Remélem, hogy hamar találtok apuddal csodaszép ajándékokat :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


monic állítólag borostyánlánc a fogzási időszakban segít, hogy a baba jobban viselje.fájdalomcsökkentő, nyugtató hatású
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: