Új privát üzeneted érkezett!

Magika, nagyo njók a képek!!!! A tesópuszilós tetszik a legjobban :)

Nekem meg az a piros kislányos felső ismerős :) HA esetleg kinőttétek (és ránk még jó) megvehetném? Mert nekünk Katának van olyan :)

Lekri, hát Levi sem panaszkodhat, asziszem :) És igen, valami közük KELL hogy legyen egymáshoz :)

Liza halad előre...vazze... nem kis sebességgel... még nem mászik, azaz nem tökéletes a technika, de határozottan gyorsabb lett, mint kúszással volt :)

Mondtam apjuknak hozzon egy nagy befőttes üveget a konyháról, és tegyük bele, mer akkor nem tud nőni :) Úúúúgy sajnálom hogy rohan az idő... ha olyan lesz mint a tesói (eddig minden jel erre vall) akkor 4-5 hét múlva állni fog. Bakker...hova lesz a kisbabám??

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsofi!

Szerintem nem lesz jo ratok, ha mi kinojuk, mert eleg kicsik vagyunk. 6250 g. De azert szolok majd.

Nalunk is felult mar Katica magatol. Na meg felnyomja a feneket.
Negykezlabrol, felemeli a terdet es a feneket felnyomja.

:shock: :lol:

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kicsit OFF leszek, bocsánat, de a segítségeteket szeretném kérni!

Elsősorban a 11. és 13. kerületben lakókhoz szólna a kérésem!

Tegnap a 11. és 13. kerületben megjelent Helyi Téma c. újságból kellene nekem 1-1 darab! Ez egy ingyenes újság és nem tudom, hogy mi alapján kap vagy nem kap valaki, de ha valakinél lenne, nagyon-nagyon hálás lennék ha el tudná postázni nekem! (elegendő lenne csak a címlap)

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 

 
 

Zorróné! 11. kerületit tudok neked küldeni. Írd meg priviben vagy e-mailen a címed, és küldöm. (Ha nem gond, csak szombaton...) (Éppen tegnap séta előtt dobtam be egyet a babakocsi aljába, hátha valahol leülök és untkozom, el is felejtettem, most, hogy kérdezted jututt eszembe.)

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Nálunk ez van Kép. Gongolom most máshol is...

Magika! Olan édesek így együtt. Ha szavazni lehet, nekem az utolsó tetszik a legjobban.

Tényleg nem semmi, hogy milyen gyorsan fejlődnek ezek a babák. Emi is írta, hogy Lili már mászik, Katica és Liza is milyen ügyes! Mi még azt hiszem a kúszástól is messze vagyunk, de legalább ott találom Emmát, ahová tettem :lol: . Ill. azézt kecmereg a maga módján, azt is tolatva. (Én is hátrafelé közlekedtem eleinte.)

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka

Kristóf még csak itt tart :lol: :lol: :lol: :
Kép Kép Kép

még nem sikerült hasra fordulnia.hasról hátra megy neki nagyon "rég" óta de vissza még nem.
Vendég
 


na az oldal velünk van tele igy több képet nem rakok egy darabig :oops: :oops:
Vendég
 


Bocsi nem tudtam jönni, tegnap délután óta nem volt net.
most van, de csak egy oldalt jöttem feltenni.

BABAKAJA RECEPTEK! EZEK SZERINTEM AZÉRT NORMÁLISAK, DE MINDENKI DÖNTSE EL. CSAK BELEOLVASTAM...

http://picibaba.hu/picibabaval/bebietel ... s-babaknak

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Lekri, nem baj, rakjál csak képeket nyugodtan. Én szeretem nézegetni. Érdekes, Emma meg hátról fordul hasra, azt is csak balra gurolva. Ha jobbra kacsintgat, akkor így kitekeredik, mint Kristóf. Nem baj ám, majd belejönnek, egyszer csak ráéreznek a technikára, aztán már meg sem állnak. Mióta megy Emmának ez a fajta forgás, háton már alig van, mert rögtön átpördül.
Most figyelem, hogy Kristi csak 2 nappal idősebb Emmánál.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka,
tényleg rohan az idő :) Mi 5 nap múlva fél évesek leszünk. Egyébként nem olyan régóta mászik, de azóta sehova nem lehet letenni. Van egy kb 1,50x1,70-es játszószőnyegünk, ami tele van színesebbnél színesebb játékokkal, de hiába teszem a közepére, pillanatok alatt lemászik róla :lol: És ilyenkor mit csinál?? Persze, hogy nyalogatni kezdi a parkettát :x :x (mondjuk most egészen jól elvan rajta. Már kb 5-ször körbemászta, mindent bekapcsolt, megszaglászott, megnyalogatott rajta :lol: :lol: )
Lili is először tolatva indult el. Pillanatokon belül elindul Emma is, majd meglátod, aztán majd nem győzöd utolérni :lol: :lol:

Lekri,
azta, Levi sem volt kis baba. Nagyon hasonlít egymásra a két srác.
Képeket pedig kérünk még!

Magi,
nagyon édesek a gyerkők. Imádom a tesós képeket!!! Én nem is tudok választani. Mindegyiken nagyon szépek.
Belenéztem tegnap a blogodba és láttam, hogy gőzerővel fogyózol. Nem apad tőle a tejed?

Kép
emi29
 
 


Törölt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:39-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Atizka
igen csak 2 nap van köztük :lol: :lol:
ugy szalad az idő:( még csak most hoztuk haza a kórházból,karácsonykor meg elméletileg már mászni fog a fa alatt.
ugy néz ki tőbb kisbabám nem lesz már,csak esetleg ha becsúszik véletlenül.

Emi
Levi 7hósan 9,1kg volt és csak 70,5cm hozzá :lol: :lol: :lol: :lol:

én is nagyon szeretem nézegetni amikor valaki rak fel képet.

ja 2éjszakánk elég türhető volt.4kor kelt utánna 7kor.persze azért bepróbálkozott éjjel 1-1x de a cumi megoldotta a helyzetett :lol: :lol:
Vendég
 


Anetto
nekem is kékek a szemeim meg apának is.bár ennyire egyikünknek se kék.apukám megnézte azért a postásunk szemét már,hátha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap azért nem tudtam jönni, mert nagyon fáradt voltam. Tegnapelőtt éjjel Nimród semmit sem aludt, sem a kiságyában, sem mellettünk. Kb. 5 percet aludt egyszerre, utána keservesen sírt. Tuti, hogy a foga, mert ömlött a nyál a szájából és mikor elkapta az egyik ujjamat, azt hittem eltöri a csontomat, olyan erősen "rágta". Úgy sajnálom szegényt. :cry: :cry:
Bár igaz, hogy reggel úgy ébredt, hogy fülig ért a szája, nappal alszik, jókedvű. Tegnap éjjel sem aludt sokat 2 óráig, de utána mellettem aludt reggel fél 10-ig. :shock: Közben evett azt hiszem 2-szer. :oops: :D Nem nagyon emlékszem, fáradt voltam.
Csak bújna már ki az a fogacska!

Bolygó! Nálatok javult a helyzet? Én már nem tudom, mi a jobb. Ha mellettem van, vagy a kiságyban. Talán mindegy, csak aludjon.

Visszaolvasok, és reagálok másra is.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Gumimaci

lehet kapni tanuló fogkefét.azt hiszem ez a neve.gumi az egész és 2vagy 3 féle van egy csomagba.nagyon jó fogzásra mert tudja rágni és maszirozza az inyét igy nem fáj neki annyira.ha gondolod lefényképezem a miénket,hogy megnézd milyen.
nem drága és tényleg hatásos bár én mégh csak hallásból tudom milyen a fogzási fájdalom mert hála Levinél nem vettük észre a fogak kibujását.Kristóf meg még nem akar fogzani
(na ezt jól megirtam).
de sok barátnömnek segitet
Vendég
 


Kép keresztelés előtt

Kép így izgult a szertartás előtt

Kép közben

Kép keresztelés

Kép fincsi torta

Kép már otthon átöltözve

Kép
téjé
 
 


Sajnálom azokat, akiknek az anyós megkeseríti az életét. :(
Klarka jól írtad, elvettétek a fiacskájukat. És ezt nagyon nehéz nekik elfogadni. Mi messze lakunk egymástól és ez a legjobb megoldás azt hiszem, így nincs probléma.

Szőlő! Nagyon jól áll Mazsinak a melegítőfelső! :lol: :lol: Nagyon édes a többi képen is!:D

Nici! Barbi hajasbaba nagyot nőtt mióta nem láttam! :D Olyan édes! :D És Szandi is szép nagylány! :D Látszik, hogy szereti a kishúgát. Sokat foglalkozik vele?

Celesztina! Bimbót még nem "harapott" az én kicsim, de az ujjamat igen és nagyon fájt. Olyan erő van benne, nem szeretném, ha a mellemet is megharapná. Olyat viszont csinált, hogy pólón keresztül kezdett el szopizni, mert nem volt türelme kivárni, míg felemelem a blúzomat, na az sem volt kellemes érzés.

Zorroné! 5 hónapos mosolygós Beni nagyon édes! :D

Magika! Gratulálok a fogacskákhoz! :D
Szépek a gyerkőcök! :D
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT ZOLIKÁNAK! :D Biztos finom volt a mozdony-torta.:)

Lekri! Kristóf egyáltalán nem pufi, de pocija van látom. :D Aranyos! :D

Zsu! Örülök, hogy jobban van Kata. :)
Felháborító, hogy milyen figyelmetlenek az emberek. :evil:

Kamilla! Boldog 5. hófordulót! :D
Csúnya barack!:lol: :lol: :lol:

Mangó! Kisatinak is boldog hófordulót! :D
Jobban vagytok?

Téjé! Nagyon jók az ismerkedős képek! :D :lol:
Jól vagytok?

Szösszenet! Nem rég panaszkodtam a védőnőre. A miénk június óta nem volt, most szeptember elején volt egy másik, aki be sem jött, csak az ajtóból belesett Nimródra. El is felejtettem, amit kérdezni akartam. Amúgy nekem nem hiányzik, néha azt éreztem, hogy évekkel ezelőtt betanult szöveget nyomnak. Így inkább utána nézek a dolgoknak. Itt kérdezősködök.
Hozzátápi: én a Csöppke blogjából fogok sok mindent "másolni". A múltkor feltette ide. Nekem ez elég óvatosnak tűnik, és tetszik is.
Azért én is szívesen veszek még óvatos receptgyűjteményeket. :wink:

folyt. köv. csak mennem kell...

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Nekem tényleg nem lehet panaszom a védőnőnkre. Miközben Lili krumplicskáját készítettem pont arra gondoltam, hogy fel kellene hívni, mert egy csomó mindent nem tudok, erre csöngetnek és ki áll a kapuban? Hát a védőnő. Nagyon megörültem neki.

Elmondtam, hogy hogyan csinálom a krumplit. Mondta, hogy így is kell és hogy most még ne tegyek bele vajat, hanem majd olyan két hét múlva, amikor már egész adagokat (kb. 100-120 mili) eszik. Akkor se vajat, hanem egy csepp olivaolajat tegyek hozzá.

Lilinek tegnap a krumpli után nagyon kemény volt a kakija. Mondta, hogy valszeg így reagált a szervezete az új kajcsira, meg a krumpli egyébként is visszatarthatja a székletet.

Azt mondta, hogy most 10 napig ne vezessek be új ételt, utána viszont a krumpli mellé már tehetek sárgarépát is.
Mondta, hogy mindent pároljak, még a sütőtököt is, mert párolással lehet megtartani a legtöbb vitamint.

A gyümlcsök közül az alma és a barack mehet tízóraira, ahogy eddig. A banánt nekünk egyelőre hanyagolnunk kell, mert Lilinek nagyon érzékeny a bőre. Uzsira néha adhatok tejpépet, de nem mindennap.

Lekri,
Lili egy évesen sem lesz 9 kiló és 70 centi :lol: :lol:

Gumimaci,
a fogzás miatt most én is együtt alszom Lilivel. Nekem még a homeos viburcol kúpot javasolta a védőnő. Szorítok, hogy ti is minék hamarabb túl legyetek rajta!

Kép
emi29
 
 


Judit!
Nagyon szépek voltatok a keresztelőn!

Kép
emi29
 
 


Téjé
szépek voltatok:)
nézd:
Kép :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


na megint kép :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Celesztina! Julinka szép nagy baba! :D

Virág! Ezt kár lett volna kihagyni, vagyis nem hagyni Trudinak. :lol: Olyan édes! :D

Magika! Ezek a képek is nagyon jók! Édesek, ahogy egymásra néznek, meg a puszis kép is! :D

Lekri! Hasonlítanak a fiú. :D
Ismerem azokat a fogkeféket, most kaptunk ajándékba egy csomaggal. 3 db van benne. Jó, hogy írtad, mert a fiókban pihen, elfelejtettem. :oops:

Atizka! Olyan jók azok a kis mozgó képek, amiket beszúrsz. Hol találod őket?

Téjé! Gratulálok a keresztelőhöz! Szépek voltatok! :D
És a kis ünnepelt tényleg nagyon izgulhatott, ha így aludt. :lol: :lol:
Én is akarok tortát enni. :oops: :D :lol: Nagyon fincsi lehetett.

Emi! Köszi. Remélem most már hamarosan kibújnak a fogacskák nálatok is, nálunk is.

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Lekri! És mások is!
Nem kell szabadkozni a képek miatt, szerintem itt mindenki szívesen nézegeti őket!:D
Az utolsón is aranyosak a fiúk. :D

Az előbb lemaradt: gratulálok minden kis kúszó-mászó bajnoknak. :D
Hihetetlen, hogy következnek a fél-szülinapok, pedig még csak most születtek. :roll: Nemsokára 1 évesek lesznek. Hogy repül az idő!

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Védőnő, én nem panaszkodom rá, amikor ideköltöztünk, és bejelentkeztünk a dokihoz, rögtön bemutatták, onnan kezdve havonta, előre megbeszélt időpontban jött Katához, egészen addig, amíg el nem kezdett bölcsibe járni, ahol a Bölcsödei védőnő felügyeli. Amíg terehs voltam, én jártam hozzá havonta, ahogy megszületett Liza, és hazajöttünk, jött ő is, és 8 hetes koráig hetente jött. Azóta havonta, és ugyanúgy megbeszéljük az időpontot. Bár mióta havonta jön, volt már, hogy elfelejtettem, és nem voltunk itthon, de akkor is összefutottunk az utcán, és kikérdezett mindenről.

Emi, az a baj, hogy a krumpli is fogja a székletet, de ami igazán fogja az a répa (nem véletlen, hogy a fertőző-kórházban is azt adják a hasmenésre a szén előtt-mellett) Én javaslom (de kérdezd meg, persze) hogy mire a répához értek, adj neki egy kis barackot is (vagy levet) mert a kettő hatása üti egymást.

Ma Lizann sütőtököt fog enni, egy kis anyatejjel turmixolva. Én sütni szoktam a sütőtöket, sztem sokkal finomabb úgy.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=syhD3l3PCRs&feature=related
ezt láttátok már? majdnem kirúgja a pocilakó a "ház oldalát"! :shock: :lol:

szépek a babaképek!

még akartam vmti de mennem kell.. (miér tis nem lehet hszt menteni...?)

Kép Kép
celesztina
 
 


Szasztok!
Tegnap Marci nagyon nyügi volt, egész nap foglalkoztatott azért nem tudtam jönni. Ma egy fokkal jobb.
Nagyon édes baba és keresztelős képeket láttam.
Annyi mindent akartam írni, de úgy lefárasztott a prücsök, hogy egyáltalán nem forog az agyam :oops:
Mindenkinek köszönöm, aki Anyumért aggódott! Most úgy néz ki hétvégére hazaengedik, de vissza kell mennie még vizsgálják, még nem dőlt el, kell-e műteni.
Majd jövök még csak megint hiszti van.
:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 10:55-kor.

Kép
marcianya
 
 


Sziasztok!

Nem olvastam vissza , csak a képeket futottam át...és bele olvastam ebbe , abba....
Nagyon édesek a babák. a keresztelős képek is jók, szép Nimród tortája (meg is kívántam a tortát :oops: )

Marcianya!

Megnéztem Marcit! Jaj azok a combocskák! Nagyon édes.

Bogi meg ezerrel beindult.....
Annyit változott....eddig mélyebb hangon gagyogott, ezt felváltotta a magas hangon gagyogás és egyben sikítozás... :lol: Nagyon élvezi....Pancsol fürdés közben, direkt csapkodja a lábát. egyszerre felemeli mindkettőt és aztán lecsapja egyszerre, aztán nagyot nevet....
Helyváltoztatás nagyon megy neki... 2 méter x 180 as ágyon simán átmegy egyik végéből a másikba... :shock:
Tegnap csak a kávémért mentem ki a konyhába. a hátára fordítottam direkt, de egy pillanat alatt átfordul. most már csak hason van. leteszem és már fordul is. szóval mire visszaértem (fél perc volt) kissé máshol találtam Bogit.... :shock:
És annyira gyakorolni akar, hogy ha felébred, már fordul is hasra....
Tegnap este meg alig bírtam elaltatni....letettem az ágyába, kinyíltak a szemei, vigyorog és már fordul is hasra....kb egy órán keresztül szórakoztunk....aztán megvártam amíg mélyen elalszik a kezemben....és végre sikerült. hurrá!
Jaj azt hiszem hamarosan még gyorsabban megy neki....készíthetem a pórázt.... :lol:
Na megyek, mert sír.....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Csak bekukk!
Ollem nagyon ügyi Bogi!Nem tudsz videót föltettni? Biztos édes ahogy dolgozik! :D A lábcsapkodás nálunk is van, leginkább amikor aludni kéne, és ilyenkor lerugja a takarót egy laza mozdulattl. :lol: Mi most nagyon gyakoroljuk a forgást. Szerintem ez a mocsodék simán tudja, csak lusta. Ha háton fekszik, és áthúzom a lábát simán átfordul, és ha a kezét fogom akkor is. Csak magátol még nem akarja. Nem baj, most tornázunk, aztán hátha!

Kép
marcianya
 
 


Marcianya!

Takaró lerugás nálunk is van...főleg, ha leteszem az ágyába és még nem álmos kellőképpen, akkor takaró lerúg, és bájvigyor....szóval kiröhög....
Videót megpróbálok majd feltenni....nem egyszerü felvenni, mert a kameránk állandóan lemerül....már csináltam pár felvételt, szólok férjemnek, hogy csináljon vmit a kamerával...pl. normális akksit kéne bele tenni... :roll:
Bogi is úgy kezdte a forgást, hogy fogtam a kezét és úgy nagyon ment neki, aztán kiszemelte a kedvenc játékát és azért megfordult, most meg ezzel kerget a sírba....megette a kaja felét és már fordult is. mondta köszi inkább megyek játszani...
reggel is felkelt és nem is kérte a kaját, hanem inkább játszani akart...szóval eddig mindig úgy volt, hogy reggel sírt a kajáért, most meg játszik hason...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ez az 1000. hsz-om. Gondolkodtam, mit írjak, és ennél szebb nem jutott eszembe :wink: :

Mai friss képek:

Kép így mosolygok Anyára
Kép finom lehet ez a banán :D
Kép hoppá, Anya észrevette, hogy bele akarok harapni
Kép lebuktam (mindkét értelemben :) )
Képpelenkázás előtt, után vagy helyett, szívesen fekszem hason, amúgy most sem szeretek hason lenni

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


És még pár ráadás :D :

Kép Kép mostanában így járok sétálni
Kép Kép vagy így
Képannyit fényképezel :P
Kép kedvenc rock zenészemmel (na jó, az Anya kedvence :) )
Kép csini az új nadrágom?
Kép kedvenc fotelemben
Kép olvasok, ne zavarjatok
Kép végre megharaphatom az oroszlán lábát :)
Kép és a lajhár nyakát is elkaptam :)
Kép szerintetek lehet ilyen egyenes lábakkal focizni?

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Zsuzsó,
köszi a tanácsot. Barackot kap most már tízórai után.

Gumimaci,
de édes huncut szöszi fiacskád van!
Lilinek kifejezetten tetszik. Nagyokat vigyorgott, amikor meglátta a képét :lol: :lol:

Marcianya,
jó fej a fiad! Az a nyelvkidugás a film végén nagyon komoly!

Kép
emi29
 
 


Gumimaci!

Nagyon édes a kis Nimród! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Emi és Lilike! Köszönjük. :)
Azt szeretném kérdezni tőled, hogy a krumplit babavízben főzöd, vagy csapvízben? Még nem kezdtük el a hozzátáplálást, de már gyűjtöm az infókat. Én úgy gondoltam, hogy eleinte inkább babavizet használok, de lehet, hogy felesleges. :?

Mary! Neked is köszi. :)
És nagyon ügyes Bogi! :D Nemsokára szaladhatsz utána. :lol:

Marcianya! Megnéztem a videót. Nagyon aranyos! :D Micsoda mosolyok!:D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Gumimaci, nagyon jó fej a fiad. (bon Jovi ruleeeez :lol: ) :D A többi baba is hihetetlenül édes, és miyen ügyes mind már! :o

Védőnővel nekem is szerencsém van, bármi gonddal előbb hívom fel mint a dokit, ha kell, úgyis hozzá irányít, de eddig általában a felelsleges paráimmal volt csak baj. :lol: Kb másfél hónapos koráig ő is jött minden héten, de még most is jön, már ritkábban. Legközelebb hétfőn-kedden, hogy a hozzátáplálásról beszéljünk. Bár én már ugye adom neki a barackot, de nem mondatm neki. Most mondjuk pár napig nem kap, mert tegnap-tegnapelőtt eléggé fosós volt, gondoltam hátha attól (de furcsállanám, mert már kb másfél-két hete kapja). Ma is az, de kevésbé. Vagy a foga vagy nem tudom... Beszéltem védőnővel, azt mondta ha minden pelusban van és egészen híg, akkor mutassam meg a dokinak, ha egy nap 2-3 és egyébként Mazsi jókedvű akkor nem kell. Nehezen hiszem hogy beteg lenne, szépen eszik (csak egy nap volt rossz), vigyorog, kúszik-mászik. És éjjel majdnem 12 órát aludt egyhuzamban :o

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő! Köszi.:)

Na léptem... inkább hamarabb fürösztünk, minthogy most elaludjon nekem, aztán éjjel megint nem tudom mi lesz.

Jó éjt mindenkinek! :)

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Egyelőre babavízben főzöm, de szerintem már nem sokáig, elvégre a krumplit sem babavízben mosom meg, meg a tálat, amiben főzöm.

Szőlő, lehet, hogy tényleg csak a fogacskája miatt megy a pocakja.
Ha jókedélyű, akkor biztos nem beteg.

Kép
emi29
 
 


Jó reggelt!
Jól kezdődik a reggelem, már elszállt amit írtam :x
Gummimaci nagggyon édes Nimród! Milyen ügyesen ül! Nekem az oroszlános kép a kedvencem, és mekkora haja van! :D
Én eddig egyszer csináltam krumplit, azt sima csapvízbe tettem föl, hiszen úgy is felforralom. De a barack és a banán kivételével minden bébiétel volt amit adtam. Nem azért, mert lusta vagyok, csak az pont olyan állagú és ízű, amilyennek lennie kell.
Tegnap megint kipróbáltunk egy ujjdonságot (de azért el volt készítve a tápszer biztos ami biztos alapon), adtam neki hipp zőldséges rízst csírkehússal. Féltem tőle, mert megkóstoltam, és elég intenzív volt az íze, de nagyon ízlett neki. Több, mint a fél üveggel megette. Aztán jókedvűen játszott egy másfél órát, majd éhesen kezdett sírni. Még bepuszílt kb 170gr tápszert. Olyan vákummal szívta, hogy nem tudtam elvenni tőle az üveget. :lol:
Nem tudom miért, lehet hogy a torna végett éhezett meg ilen hamar.
Na megyek mosogatni, mert este olyan lusta dög voltam, hogy otthagytam a szennyes edényt :lol: Fújj, most utálom, hog ezzel kell kezdenem a napot. :(

Kép
marcianya
 
 


Jó reggelt!

Emmus még alszik. Nem tudjátok mikor kell átállítani az órát. Remélem nem nagyon fog bekavarni a napirendünkbe. (Na, nem mintha az most olyan szoros lenne...)

Téjé! Nagyon jók a keresztelős képek, Nimródot tényleg nem hozta lázba a nagy esemény. (Végre már rólad is látni képet!)

Emi, nagyon tetszik Lili bababirodalma, jól megcsináltátok (legalábbis a képeken így láttam). Tök jó (ha nem jön szét) ez habtapi (így hívják? soha nem tudtam.) Nekünk is van, de úgy látom kisebbek, és csak egész kis felületen. Jó az anyaga, viszont nem szeretem, ha azt nyalogatja, nekem még a szaga is erős. A játszószőnyeget viszont pillanatok alatt maga alá gyűri, és így nem is tudja kitámysztani magát, hogy próbálkozzon a kúszással. Na, a lényeg az, hogy nem tudom mi a jobb megoldás. (A sima pléd meg ugye szőrös, tele lenne vele a szája.)

Gumimaci, a kis mozgó képeket most kezdem el gyűjtögetni, jópofák. De nincs konkrét hely, ha valahol meglátok valamit, akkor gyorsan elmentem. (Volt, hogy próbáltam már visszakeresni a "lelőhelyet", hát nem sikerült.) Nagyon édes Nimród! Ezt a szupi kék szerelést te kötötted/horgoltad? Nagyon szép ám!

Szőlő szerintem fog lesz abból nemsokára (bár azt hiszem már írtam korábban is :oops: Előbb utóbb úgyis igazam lesz :lol: ).

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok :)

Megint jól elmaradtam...persze póbálok képben lenni,de több fórumot egyszerre követni nemegyszerű. :D

Védőnő: nálunk egyszer volt, amikor hazajöttünk a kórházból, aztá jónapot:) De nem is hiányik, bár jófej, de sok újat most nem tud mondani, hasonóan működik a két gyerek.

gumimaci, állati jófej fiad van :) Olyan kis elbűvölő mosolyú.

Hű, miket esznek már a babák... csak ámulok :) Meg az ügyeskedéseken is. Négykézlábazás, mászás, anyáááááám. Hát hova nőnek ezek a kismanók, mégcsak most születtek. :shock: :D
Lőrincem továbbra is a hasrólhátra forgást tudja felmutatni mint ügyeskedés :lol: De nagyon érdeklődő, nyugis baba, egész nap mosolyog, ha megéhezik sír, eszik, és elvan ismét. Persze van azért hébe-hóba egy kis nyüszi, főleg a foga miatt :?

Éjszaka köztünk alszik, és imádom ahogy beleszuszog a nyakamba :D

téjé, klasszak a keresztelős képek.
Van valaki akinél nem lesz keresztelő?
Nálunk névadó lesz, de majd csak tavasszal azt hiszem.

Hirtelen ennyi :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Fürdés után kb. fél órát aludt az este, utána úgy vigyorgott, mintha ez lett volna a dolga. :D Viszont később sírt, megint nagyon fájhatott az ínye. :( Használtuk a fogkefét, az jól esett neki. Nehezen elaludt mellettünk, néha ébredt, sírt, de végül is aludtunk. Most alszik a hordozóban. :D Legalább kivasaltam.

Marcianya! Köszi. :) Még nem nagyon megy neki az ülés, nem is erőltetjük, csak néha kitámasztva felültetem, mert erőlködik. Fel akarja húzni magát, csak még nem igazán megy neki. :D
Úgy látom, Marcinak nem jelentenek gondot az új ízek. :D Nem baj az, ha jó étkű. Szerintem Nimród is az lesz, még az oltásnál is cuppogtatta az anyagot. :lol:

Atizka! Köszi. :) A kék együttest anyósom kötötte neki. Meg még egy párat. :) Én zöldet meg fehéret kötöttem. A zöldet már kinőttük. Sajnos nincs már időm kötni neki, pedig még lenne ötletem.

Csöppke! Köszi. :)
Te mikor teszel képeket a fiúkról?

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


gumimaci, akár most is tehetek. :D

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


sziasztok



megkaptuk a szurit egy hang nélkül türte

méretileg 7kg pont és 65cm.egy hét alatt 140et hizot pedig ő "sokat" eszik.

én azt hallottam,hogy 4-5hónapos koruk körül stagnál a súlyuk valaki nem hízik egyátalán.

Levim ilyenkor 8,3kg volt és 69cm

az éjszakánk.19.30-tól aludt 03-30ig.majd evett és a sötétben beszélgetett magában 04.20ig

azt hittem majd alszik egy nagyot utána,persze rosszul gondoltam mert 6kor kelt.6.30kor megetete és 8.35ig aludtunk.mióta 2 gyerekem van még nem aludtam eddig

majdnem a szuriról is lekéstünk:)



megyek felteszem a kajcsit.apa meg Levi kint szerelnek.nálunk holnap lesz kis bucsu,vasárnap meg hétfőn nagy.még jó,hogy üres a pénztárcám :? :?

Nimród nagyon szép és tényleg ügyesen ül.milyen hosszu lábai vannak :shock: :shock:

Csöppke
egyre jobban hasonlitanak a fiuk.nagyon helyesek. :) :)
Vendég
 


Úr Isten Lányok, most megállt a szívem!!!
A tőrténet úgy kezdődött, hogy a nővéremnek volt egy barátja 20 (!) évvel ezelött. Aztán szakított a srác vele, de úgy látszik gyorsan meg is bánta, mert utána hivogatta, hogy öngyílkos lesz, ha nem megy vissza hozzá, és már ő megbánta, stb...De aztán el lett felejtve, volt utána több kapcsolata is a nővéremnek, már férje van és gyerekei. Mink késöbb megtudtuk neki is felesége van és gyerekei. Nem is foglalkozott vele senki, egészen a múlt hétig. Akkor ugyanis kűldött nekem az iwiw-re egy üzenetet, hogy szeretne velem találkozni, és akar tőlem kérdezni valamit és elkűldött ehy honlapot, hogy azzal kapcsolatban. Golndoltam biztos valami ügynöki melóval kapcsolatba, mert valahogy engem mindíg megtalálnak, és kíváncsiságból megnéztem az oldalt. Hát majdnem leestem a székről! A nővérem nézett farkasszemet a monitorról. Ez az idióta csinált egy egész honlapot a nővéremről és az ő szerelmükről, és leírta az egész történetüket, hogy hogy ismerkedtek meg, hogy szakítottak, és ő még most is szerelmes bele! Mondom 20 évvel ezelött voltak együtt, azóta egyáltalán nem tartották a kapcsolatot! Ja és mindent tudott a nővéremről, mint kiderűt "nyomozott" utána. Szegény tesóm baromi boldog volt, mikor mondtam neki, főleg mikor megnézte az oldalt. Én gyorsan kitörőltem mint kapcsolatot az iwiwről, reméltem érti a célzást! Erre megint írt, hogy nem tudja mivel bántott meg, és nem erre számított.
Már el is felejtettem, egész a mai napig. Pont telefonon beszéltem, mikor csöngettek. Naív módon ajtót nyitottam (ilyet pedig sosem teszek) és ott állt egy férfi kezében egy fehér kardvirággal. Halvány lila dunsztom sem volt ki az! Mondom kit keres? Erre , hogy nem tudja mivel bántott meg, de sajnálja, és a kezembe nyomta a virágot. Mondom maga kicsoda? És miért?! Erre, hogy ő a Palkó. hirtelen leesett, és úgy megijedtem, hogy rávágtam az ajtót azzal a felkiálltással, hogy én erre nem érek rá! De azóta is ver a szivem! Mi a fenét akar tőlem?! És mit keres a lakásom ajtajába?! És mi a fene közöm van hozzá egyálltalán?! Kb 10 éves voltam, mikor ők együtt voltak!
Persze mondtam Apának, ő is jó ideges lett, végül is egész nap egyedül vagyok a gyerekkel, és egyedül mászkálok, és kell a francnak, hogy egy ilyen idióta zaklasson!
Na azt hiszem egy darabig nem nagyon dugom ki az orrom egyedül. Még jó, hogy ma is meg van beszélve egy Anyukával, hogy találkozunk du. együtt sétáltatjuk a gyerkőcöket!
Nanem semmi mi?
Atizka én úgy tudom novemberbe kell órát állítani. (nem biztos, hogy jól tudom)
Csöppke tényleg jó rég voltál! Nálunk sem lesz keresztelő :lol:
Gummimaci Marcinak úgy látszik mindegy mit adok neki, az a lényeg, hogy sűrűbb állagú legyen, a bébiétel őszit már nem eszi, mert túl híg neki. De a főzeléketet imádja! :D
Na próbálok lenyugodni. Majd jövök.

Kép
marcianya
 
 


A számla

Egy este, amikor anya a vacsorát főzte, 11 éves fia megjelent a
konyhaajtóban kezében egy cédulával. Furcsa, hivatalos arckifejezéssel nyújtotta át a cédulát AZ anyjának, aki megtörölte kezét a kötényében és elkezdte olvasni azt:

- a virágágyás kigyomlálásáért: 500 Ft

- a szobám rendberakásáért: 1000 Ft

- mert elmentem tejért: 100 ft

- mert 3 délutánon át vigyáztam a kishúgomra: 1500 Ft

- mert kétszer ötöst kaptam AZ iskolában: 1000 Ft

- mert mindennap kiviszem a szemetet: 700 Ft

Összesen: 4800 Ft .

Anyja kedvesen ráemelte fiára tekintetét. Rengeteg emlék tolult fel
Benne.
Fogott egy tollat és egy másik cédulára ezeket írta:

- mert 9 hónapig hordtalak a szívem alatt: 0 Ft

- AZ összes átvirrasztott éjszakáért, amit a betegágyad mellett
töltöttem: 0 Ft

- a sok-sok ringatásért, vigasztalásért: 0Ft

- könnycseppjeid felszárításáért: 0 Ft

- mindenért, amit nap mint nap tanítottam neked: 0Ft

- minden reggeliért, ebédért, uzsonnáért, zsemléért, amit készítettem
Neked: 0 Ft

- AZ életemért,amit minden nap neked adok: 0 Ft.

Összesen: 0 Ft

Amikor befejezte, anyja mosolyogva nyújtotta át a cetlit a fiúnak.. A gyerek
Elolvasta és két nagy könnycsepp gördült ki a szeméből.

Szívére szorította a papírost és a saját számlájára ezt írta: FIZETVE.
Vendég
 


na frankó megint laptető
bocsi :oops: :oops:
Vendég
 


Csöppke
látszik egy napon születtek.Kristóf is csak hasról hátra forog még :lol: :lol:
Vendég
 


Lekri ez pont laptetőre való!

Kép
marcianya
 
 


Az lemaradt, hogy nagyon tetszik!

Kép
marcianya
 
 


Hoztam képeket!

Kép Kép Kép ilyen a kis cipőm
Kép Kép Kép Kép

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?