Új privát üzeneted érkezett!

LK: én is megyek holnap a dokimhoz. Izgis lesz, kifaggatom a méhszáj állapotról. Múltkor már nem tudott a kiskönyvembe írni, mert betelt! :) Így nem tudom, mi a helyzet velem…
UH legutóbb a 28. héten volt nekem, de holnap arra is kell menni. Majd hozom a képeket :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi: nekem is steril a szívóm, meg a kicsi üveg is… Már rég bent várnak a csomagban egy éhes kis Bori szájacskára. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi
Nem vígasztal. Próbálkozom egy kis bodzavirág teával (ezt találtam itthon)...remélem terhesesk is ihatják. Aztán pedig jöhet a jól bevált izzasztás. Mondjuk én enélkül is izzadok egész nap, gondolom ettől sikerült megfáznom... :roll:

Nekem is kéne sterilizálnom...legalább a mellszívót, de nincs kedvem. Még úgyse szülök... Ha most sterilizálom, akkor az steril lesz még akkor, amikor megyek szülni??? :roll: Gondolom nem. Vagy hogy is van ez...?

Megyek leheverek!!!
Legyetek jók, szüljön, akinek van kedve, akinek meg még korai, az aludjon jól!!! :lol:
:arrow:

marek
 
 

 
 

Sensi: már látható, hogy hanyadik héten jött a baba :) Ellenőrizd le ;) !

És persze fent vannak az új képek is :) gyönyörű Máté babánkról...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: én nem vagyok egy agyon sterilizáló fajta... Már egy ideje a csomagban van a kimosott steril cucc, egy tiszta tárolóban. De ha szükség lesz rá, a kórházban lehet kérni sterilizálást. Kb. kétnaponta kell sterilizálni, ha csak nem indokolja valami a sűrűbb fertőtlenítést. Szerintem.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Ildi!
Én már alig eszem, akkor is ég a gyomrom :evil: :roll: A mai délutáni szunnyadásom is kínkeserves volt... :cry: :cry:

A vasaláshoz együttérzésem, nálam is tele a tartó, de halogatom....

Bettike!
Én is emelem kalapom előtted! Anno én is alig láttam Ábelt amikor megszületett (6:50-16:30-ig nem láttam, de valahogy sodródtam és fel sem fogtam mi van...) Én tutira megzuhannék, ha napokat kéne a babám nélkül lenni. Szóval HŐS VAGY!!!

A képek csodásak!!

Peva!
Ábel 3400 g volt és 41+2-re született. ( Őt 40+5 nél 3950g ra mérte az UH, a doki szerint fogyott a túlhordásban...)
Mivel alapból nagyobb darab vagyok, gondolom feltűnő a nagyobb pocak.... na meg nem takargatom.....

Ide kapcsolódik a nap poénja: Csavarogtunk Ábival, rajtam egy pulcsi, ami feszül a pocakon és kantáros gatyó. Jön szembe a védőnő és kérdi: megszültél már?? :o :o :o :o Néztem nagyot és mondom: IGEN! :wink: :wink: :wink: Miért nem jeleztem felé??????? Na itt röhögtem el magam és otthagytam........ :D :D :D

Én mához két hét múlvára vagyok kiirva (10:07) , a 12. heti UH szerint 10.11-e, apa 10:14-ben bízik........Kíváncsi leszek......

Perdóval nem beszéltem, gondolom nem győzi Dórit puszilgatni így 16 nap távollét után........na meg ismerkedés kistesóval, család....... izgalmas, örömteli.....

Ma poénból megmértem a vérnyomim és 160/100 :evil: :evil: :evil: Szerencsére a konroll mérés 145/95 így nem estem pánikba. mOSTANTÓL NAGYON FIGYELEK.......

Jó éjt!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Borkaby, antikváriumban szereztem be, a 70-es 80-as években többször is kiadták.

Bettike, normál állapotban a felnőttek testhőmérséklete is 36,3.

Emmalena, ez a rosszullét szörnyű lehetett...

Nymalac, mintaszerűen csináltad a fülbelővés körüli dolgokat!

Marek, Sobel Gábor mondta, hogy nem kell cs.metszés.

Zsuzsu, Palotás Petrára hasonlítok? :D Ez a védőnő szinten aluli. :(

Ééééés a lényeg: a dokim hagyta magát meggyőzni a természetes szülésről. :wink: :wink: DE! Azt mondta, azért még alszunk rá párat, és ha valami komplikáció adódna szülés közben, könnyebb szívvel döntene a császármetszés mellett. Azt hiszem, ez a helyzet így most már korrekt.

Kép
szöszke
 
 


De irigylem azokat, akik tudnak aludni... nekem ma éjjel is annyira rákezdett a jobbfülem a zúgásra, hogy nem tudok visszaaludni. Pedig éppen már kezdtem megtanulni "zajban" aludni, mert hát muszáj, később egészen más zajok miatt úgysem fog menni...legalább addig, de nem. :( :(
Pénteken megyek a fülészetre és reménykedem, hogy ott tudnak velem kezdeni valamit, de legalábbis megmondják, hogy ez mitől van. Vérnyomásom teljesen jó, érdekes.

De, ha már úgysem alszom, szépen elolvastam Bettike szüléstörténetét és az azt követő napokról szóló írást. Annyira, de annyira szép!!!

Ancsa, nem, nem az én szülésznőmről volt az előzőekben szó, nekem egy nagyon helyes szülésznőm van hála égnek! Lihnbaba írta korábban, hogy pénzes a tanácsadás, stb.

Ildi, köszi a tippet! Na, azóta én is sterilizáltam és gőzerővel mosom meg vasalom a babaruhákat, nálunk is rogyadozik a szárító. A csomagom pedig nincs kész, de asszem keddre nagyjából összepakolok - az első ctg-m akkor lesz - és tegnap este iszonyat keményedéseim is voltak. Ez vajon jelent valamit? Én is szülni fogok? :shock: :D

Igen, a mellszívó és tartozékai sterilizálását próbaképpen akartam csak megcsinálni, nyilván nincs értelme hetekkel korábban, minthogy használnánk.

Szerintetek a gyerekorvost mikor a legideálisabb megzaklatni a receptek és egyebek ügyében? Tudom, már rég' felhívhattam volna, de egyrészt lusta vagyok, másrészt meg a doki egyszerre rendel a védőnővel és mivel utóbbi családlátogatni szeretne - egy hónapja mondta, hogy jönne mostanában, csak még nem jelentkezett - amihez nem sok kedvem van, sunnyogni próbálok...na szóval, értitek.

Kép
anhel
 
 


Holnap reggel ilyenkor már a szülőszobán leszek, kora délelőtt meglesz a fiam csaszival.
szorítsatok.
Mire hazajövök legyen sok sok topicbaba

Kép

Kép
napsugár035
 
 


Napsugár!
De jóóóóóó neked!!! Drukkolok nektek!! Vigyázzatok magatokra!

Anhel
Nálunk a gyerekorvos csak szülés után írja ki a recepteket... :roll: Mondjuk ez fura, de így van...

Szöszke
Hurrá! De jó, hogy neked sem kell császár!

Ez a megfázás durva, amit összeszedtem. Éjszakára ittam egy bodzavirág teát, rajta volt, hogy izzaszt....háááát....volt egy durva éjszakám. Valami Borinak sem tetszett, mert úgy mozgott, hogy azt hittem, ki akar jönni. Főleg lenn tevékenykedett, lehet, hogy úgy döntött, el kell foglalnia a helyét? Kértem, hogy várjon még egy kicsit, mert meg szeretném várni a szülésznőmet, úgyhogy végül sikerült elaludnunk.... Asszem a mai napot ágyban fogom tölteni és próbálom kiheverni ezt a betegséget...

marek
 
 


napsugár
Szorítok!Megy a drukk :lol: ++++++++++++++++++++++++

Marek
Sajnálom,hogy beteg vagy :(
Csipkebogyó teát már próbáltad? Az is nagyon jó megfázásra :roll:
Igazad van,nekem nem szabad mászkálnom,de autóval mentünk így nem mentem csak pár métert,azt is a Tropicáriumba :lol:
Ha megyek a dokimhoz,busszal megyek és olyankor sokkal többet kell gyalogolnom mint így h felmentünk Pestre autóval :shock:
A terhességem 15. hetétől fekszem,elhiszitek hogy már tiszta depi vagyok miatta ? olyan volt nekem ez a kiruccanás,mint a gyerekeknek a karácsony :cry:

anhel
Bocsi,h összekevertem a szülésznős dolgot :? hiába, a memóriámat elhagytam már régen :)
Én most beszéltem a gyerekorvossal és majd csak a baba születése után írja ki a recepteket,addig nem :?
Érdekes míg Tatán laktunk, ott kiírták előbb is,de itt Tatabányán nem.

szöszke
Örülök a szuper híreknek :lol: Nagyon jó hogy szülhetsz természetes uton. :lol:
A képen nagyon csini vagy :D

Perdó
Örülök hogy hazamehettek Viviennel :lol: Remélem hamarosan kapunk majd képet is kis hölgyről :D

Zsuzsi
Húha,ilyen magas vérnyomás nem jó :shock: örülök,hogy utána már lejjebb mennt :) azért tényleg jól teszed,ha ellenőrzöd többször is :)

nyugtonmalac
Várjuk a híreket rólatok :D
Ja és köszönöm szépen a vas ügyben a tanácsot :D kipróbáltam amit mondtál és most kezdem érezni a hatását :lol: Már nem vagyok annyira fáradékony és olyan aluszékony,kezd visszatérni belém az élet :lol: Köszönöm :lol: :lol:

Lovaszkata
Örülök hogy problémák ellenére ilyen szépen egyben maradtatok eddig is :D pár nap és már jöhet Norbika, ha akar,nem igaz? :lol:
Nagyon ügyes vagy. :D
Megnéztem a www-én a képeket,és szép nagy pocid van már :shock: :lol:

nusildi
Jobbulást! Neked is ajánlani tudom a csipkebogyó teát,mert telis tele van C vitaminnal. Na meg a kivit.

csajok,nekem nem nől semmit a hasam :shock: amilyen nagy volt az elején,most olyan kicsi a tiétekhez képest :shock:
5 hét alatt 1 cm-ert nőtt csak, szerintem kevés........ :?
Ezért is nem raktam fel pocis képet,nekem nincs mit mutogatni hogy mekkorát nőtt,mert semmit se nőtt.
És simán felülök az ágyban is, nem kell oldalra fordulnom sem ahhoz hogy felkeljek :?

Mennem kell felkelt a kisfiam, szegény nagyon nyügös :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ja és az eltüntek közül nyugtonmalac majd tgabi80 -ról tudok tudóstani,küld nekem sms-t ha megszületett a babája,mert ő is tatabányai mint én!

A többi eltünttel vajon mi lehet? :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Nekem most nem volt annyira borzalmas az éjszakám mint az utobbi időben.

Marek!
Együttérzek veled szülésznő ügyben én is mondtam a kisfiamnak, hogy még nem jöhet, mert nincs itthon a szülésznőm, ráadásul az orvosom sem. :cry: :cry: :cry:
Tuti bekattannék, ha most kéne mennem és a kettő közül egyik sincs ott.

Receptek:
Nálunk fölírja előre a 36. hét után, vagy ha már megvan a baba apa elmegy és neki odaadja.

Anhel!
Mi elméletileg egy kórházban fogunk szülni, neked ki a szülésznőd????
Ráadásul egy idősek is vagyunk, még a végén együtt leszünk a kórházba!!! Mit szólsz, csak épp azt nem tudjuk egymásról ki kicsoda?! :lol: :lol: :lol:


Nekem már nagyon sokan mondogatják, hogy dagad a fejem (száj, orr), lehet már nem sok van hátra? MOndjuk én kiegyeznék a jövő hétben.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Anhel!

Neked vagy nekem rossz a vonalzóm?
Egy hetesek vagyunk, de neked már csak 23 napot ír nekem meg 28-at!

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Jó reggelt!

Huuu csajok, ma éjjel folyamatos fájásaim voltak, keményedtem is rendesen, alig aludtam.valamikor hajnalban el tudtam aludni.még jó hogy ma 11re megyek a dokimhoz meg ctg-re.kiváncsi vagyok mi lesz.nem vagyok a toppon...
most megyek hajatmosni, borotválkozni, valami emberit kellene kihoznom magamból, nem tom menni fog-e:-(
emmalena
 
 


Nusildi sms-e:

Kép

"Megszületett Lotti, 2700 g, 52 cm, jól vagyunk, természetes szülés, fél6-kor folyt el a magzatvíz, 7:16-kor meglett a baba, jól vagyunk, ö ma inkubátorban, nusildi"

Ez úton is tiszta szívből gratulálunk a kis jövevényhez! Lottinak sok tejcit, jó egészséget, a mamájának gyors felépülést kívánunk!
Szép volt Ildi!!!! Szép volt Lotti!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Aztaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!

Micsoda hír!

Szívből gratulálok, sok szépet és minden jót a családnak...
emmalena
 
 


Zsuzsu: egy nagy agy a védőnőd! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Szöszke: köszi :) Igyekeztem, de nem volt könnyű…

Örülök, hogy sikerült dűlőre jutnod a dokiddal a szülést illetően. Szerintem is remek megoldást találtatok.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Anhel: zárd rövidre a dolgot a védőnővel. Egyszerűen menj be hozzá, és kész :D Akkor már biztos nem akar majd kimenni hozzátok. Én ezt csináltam. De mondta nekem, hogy ha Bori megszületik, akkor neki jönnie kell, mikor hazajöttünk. Ekkor fog jönni a gyerek doki is, és hozza a recepteket. Popsikrém, fürdető, hintőpor meg ilyenekről. A kórházban kapunk ilyesmit, ha meg nincs otthon és előre szeretnéd ezeket beszerezni, akkor ugorj be a gyerek dokihoz is bármikor, és odaadja. Én nem kértem recepteket. Van krémem (sudocreme), fürdetni nem biztos, hogy gyógyszertárival akarok, mert a kórház is a johnsons termékeket használja… Azt a két napot még simán kibírja Bori :D De nekem ő a második. Lazább csaj vagyok e téren :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Napsugi: Nagyon nagyon drukkolunk nektek! Legyen csodálatos szülésed, és utána gyors felépülésetek! És sok sok tejcid is :D És küldjél nekünk üzenetet, és mms-ben képet is :P
Hagy babázzunk mi is! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ancsa: örülök a vas jobbulásodnak! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Emma: nekem is voltak éjjel fájások! Lehet, hogy ez egy ilyen éjszaka volt :) Nekünk fájások, Ildinek Lottija lett tőle :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


huuu, totál hatása alatt vagyok a történteknek.Olyan jó nekik...
emmalena
 
 


Micsoda hírek Gratulálok Ildinek!!! Kép Jó egészséget és sok tejcsit nekik!!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


:D Mekkora mázli, hogy Ildi tegnap mégis sterilizálta azt a mellszívót!!!
Hát nagyon meglepődtem és nagyon örülök! Gratula!!!

Nymalac, fél 6kor burokrepedés, és kevéssel 7 után megvolt Lotti??!! Elképesztő! Remélem, hamarosan megtudjuk a részleteket is! :)

Kép
anhel
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de most muszáj csak erre reagálnom. Reggel mindig elolvasom a termést, aztán rohanok melóba (egy hét múlva ilyenkor már csak láblógatni kell felkelnem, hehe)....bővebben majd este.

[size=9]ILDI!!!!
HATALMAS GRATULA NEKED, LOTTINAK ÉS A BÜSZKE APÁNAK!!!! NEM TUDOM MI TÖRTÉNT, DE ÉN CSAK NÉZTEM KIGÚVADT SZEMEKKEL AZTÁN ELKEZDTEM NEVETNI....ÉS BEVALLOM ÉN IS KB ILYEN SZÜLÉST SZERETNÉK!!!!! :) (ha már ennyire egyformák voltunk a terhesség alatt, akár lehetne is így, nem? 2,5hét múlva követnélek... :)) REMÉLEM HAMAR HAZAMEHETTEK, SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!!!
[/size]

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Hajjaj, bocsi, asszem kicsit túllőttem a célon ...de eddig sehogysem sikerült nagy és piros betűket varázsolnom, most meg aztán :oops: :P Mindegy, amúgy Ildi, legalább ekkora szeretettel ment a gratu, mint amit most ide műveltem... :D

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Na akkor megpróbálok felócsudni. :)

Mtücsök, jaja, arra emlékeztem én is, hogy egy kórházban szülünk. A szülésznőm az Ildi lesz. Neked ki?
Elvileg okt. 17. a belőtt dátumom, most megszámoltam naptári napokszerint 24 nap van addig.

Ja, és mikor kell menned ctg-re, mert hátha találkozunk akkor?

Kép
anhel
 
 


Hát, ha Ildinek az első baba is ilyen gyors volt, mi lesz a második babánál??????????Az egyik ismerősöm is hasonlóképpen szülte az elsőt, a második a kocsiban született:-)))))))))))
emmalena
 
 


Csajok, köszi a receptekkel kapcsolatos hozzászólásokat. Mivel még csak egyszer találkoztam a gyerekorvossal és akkor abban maradtunk, hogy majd (ez volt 1 hónapja) találkozunk és megbeszéljük. Azért nem lenne rossz, ha nem a férjemnek kéne még a recepekért meg krémekért is rohangásznia, lesz szegénykémnek elég más intéznivalója ha megszületik a lányunk.
Mindenesetre megnézem, mikor rendel és felhívom, mi a tennivaló.

Kép
anhel
 
 


Hatalmas gratula Ildinek és Lotti babának!!!!

Nem semmi ez a sebesség!! Milyen jó, hogy hallgatott rám is kimosta/kivasalta a babarucikat... :lol: :lol: :lol: :? Asszem péntek délután én is sterilizálok, hátha az segít... :lol: :lol: :lol:

marek
 
 


Marek!

:lol: :lol: :lol:
emmalena
 
 


Beszéltem is a gyerekorvossal: megírja előre is a recepteket, akkor csak dátumozni kell ugye utóbb a gyerek születése szerint. Vagy választhatok, hogy apát küldöm el akkor, amikor már megvan Dóri. Pénteken randizunk.

Kép
anhel
 
 


Helló!

Milyen hírekre jövök! Ildi lekörözött???? a kis Lotti már nagyon kiváncsi lehetett! :shock: :shock: :shock:

Hát, nagyon gratulálok Ildi! Ez aztán meglepi baba! Nagyon gyors szülés volt....irigy, irigy! :lol:


Marek....akkor mi sterilizáljunk :lol: :wink: ...és közben lépcsőzzünk kicsit! Hm??? :lol:
Jó lenne ilyen gyorsan szülni! Nem? :D

Ma remélem megtudom nézni a babócám ultrahangon! :lol: Tegnap déltől csak almát ettem és éjjel 6x voltam pisilni, úgyhogy sokkal szebb a kezem! :lol: Tényleg vízhajtó az alma! Igaz éjjel is ettem mert nagyon éhes voltam! :?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ja, igen Sensi..én is iszom a málnalevélteát, tegnap kezdtem napi fél literrel, a magnéziumot meg elhagytam.
Jövő héttől iszok egy litert :roll: hátha segít...mert úgy érzem most meg totál leállt minden keményedés és jósló!

Napsugár...nagyon szorítok! De jó lesz neked, már te is babázol holnap! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


:shock: :shock: :shock:
Micsoda meglepetés :shock: :lol:

Hatalmas Gratula Ildi Lotti érkezéséhez!!!!Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!!!

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan végigfutottam a topikot, mert tényleg komolyan veszem a szigorú fekvést.

Ildi

Szívből grtulálok a kislányotokhoz, jó egészséget és sok boldogságozt kívánok nektek!!!!

Tegnap én is sterilizáltam a mellszívóm, egy cumis üveget és egy cumit, hátha arra is szükség lesz, de mi jól aludtunk.

Napsugár

Nagyon izgi lehet, hogy már tudjátok, hogy holnap megszületik a kisbabátok, nagyon szorítok nektek is!!!


Nekem még ezen a héten kell szednem a magnéziumot, aztán azt mondta az orvos, hogy abbahagyhatom, kiváncsi vagyok mi lesz anélkül.

Mindenkinek további szép babavárást kívánok!!!

Megyek feküdni.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Hatalmas gratula Ildinek!

Kép

Jó gyors szülés volt, nem is értem ennyi idő alatt hogy értek be a kórházba??? Nekünk tuti nem sikerült volna.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Ez hatalmas meglepi volt :lol:
Teljesen a hatása alatt vagyok. :lol:
Úgy örülök :lol:
Mindenkinek ilyen gyors szülést kívánok,mint Ildinek is volt :lol:
Aki szülni akar,az mennyen :lol: Mennek a drukkok! :lol:

Most felvetődött bennem,hogy én milyen problémás terhes vagyok, s ha Ildi megszült a 35 hétre, akkor én vajon mikor fogok? :oops:
Huuuu lányok,most bexartam, :oops: Én mindenkit magam elé engedek :lol: :lol: :lol:
A mosógépben vannak a babarucik még, délután asszem vasalok.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok,

nem nusildi vagyok, hanem a párja.

azért nem ő ír, mert ma reggel 7:16-kor meszületett a kislányunk, Lotti. 52 cm és 2700 gramm, így a mai napot biztosan inkubátorban tölti, de a kórházi személyzet és az orvosok szerint rendben van vele minden.

üdv.

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


úgy látom eljutott hozzátoka a hír... :)

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Én nem akarok ennyi idő alatt szülni... Kis szerencsével pont eljutnánk a kecskeméti pihenőhelyig... :lol: :lol: :lol: Mondjuk azt elfogadnám, hogy beérünk, és onnan ennyi idő... Vagy ezt Dévényi Tibi bácsitól kell kérnem a további két kívánságom mellé??? :lol: :lol: :lol:

Éva
Neked még nem szabadott volna sterilizálni!!! De most már mindegy! :lol: :lol: :lol:

Asszem Ildi feldobta a napunkat! És tegnap mennyire irigykedett Bettikére. Hát most én irigykedek, illetve majd péntek délután... :lol: :lol: :lol:

marek
 
 


Nusildi párja
Köszi, hogy jelentkeztél!!! Pusziljuk Ildit és a kis Lottit! Jól megleptetek minket!!!

Ancsa
Ahogy itt alakulnak a dolgok, én téged a sor végére jósollak. Látod, hogy nem azok szülnek, akiknek koraszülést jósoltak... Ti majd szépen kivárjátok a 40 hetet... :lol: :lol: :lol:

marek
 
 


Gratulálok Ildi és Lotti!

Jó egészséget és minden jókat kívánok Nektek!!!!!!!

Huh! Nekem lehet, hogy a sokktól indulnak be a fájásaim????
Amióta megtudtam a hírt, mindenem fáj.....
Igaz, még nem sterilizáltam, sőt, nem is vasaltam, csak mostam.... :roll: Lehet, hogy nekiállok...bár semmi kedvem...Ja, és pizsamát még mindig nem vettem, pedig kb. 2 hete minden nap majd másnap akarok venni egyet.... :roll:
Jujj!!!! Én azért ennyire nem sietek....Barbit sem tudnám ilyen gyorsan bérbe adni.....
Tényleg, másodszor szülők, hogyan készültök a "nagyokkal"? Én nem tudom, mi legyen, mert annyiféleképp alakulhat....LÁTHATJUK :shock: :shock:

Andi
Kép
handrea75
 
 


Nusildi párjának is köszönjük a nagyszerű hírt és kívánjuk legjobbakat, a mihamarabbi otthoni babázást!

Kép
anhel
 
 


Irigykedve néztem annak idején a nyári és a szeptemberi topikot szerettem volna a helyükben lenni, de már nálunk is beindult a babaeső, hurrrrááááááááá

Szép nagy baba a korához képest Lotti, örülök hogy minden rendben.
Gratulálok Ildiéknek, sok boldogságot, egészséget tejcit kívánok.

Kép

Kép
napsugár035
 
 


Andi, amióta tudom, hogy Ildinek megszületett Lotti, az én hasam is betonkocka. :shock: Lehet, hogy ez egy amolyan gyorsító módszer? :O Már lassan, be sem merek olvasni a fórumba...:D :D

Kép
anhel
 
 


Sziasztok,

Na mire jovok ide!!!!!

Nusildi hatalmas gratula nektek a kis Lottihoz!!!

Napsugar, neked meg sok sikert a csaszarhoz, es gyors felepulest!!!

Mi meg egyben, de nem sokaig, jovo kedden (szeptember 30) lesz a programozott csaszarunk.

Minden betegnek jobbulast, es persze mindenkinek kitartast az utolso hetekhez, mar nemsokara a karunkban tarthatjuk a babainkat!!!!!

pusz

dragonfly
 
 


Marek :lol: :lol: :lol:
Meg ne vuduzz engem a 40 héttel,mer abba bele is őrülök :shock: :lol: Az igaz,hogy én vagyok legutoljára kiírva,de nem szeretnék azért még 40 hétre szülni :oops:
Még 3-4 hét /attól függ,h a mensit nézzük vagy az Uh szerinti kiírt időpontot / és akkor már nekem is jöhet a babó anélkül hogy koraszülött lenne :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ancsa2727 2008.09.24 10:17-kor.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?