Új privát üzeneted érkezett!

Márti! A saját hsz-idnél a jobb sarokban van az idézet gomb mellett a szerkeszt gomb!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Toncsi!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na laptető! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Petramama!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

na, a toncsi is beszállt ...
látod cica, ezért találó rám a kuki, cseppecskét agyatlan... :D :D ok, de még mindig inkább ez, mint hogy azt hidd, hogy nem köszöntöm fel a pöcsöskédet.. :D
Vendég
 


na kipróbálom............... szóljatok ha látáttok a képet!!!!!!!
Vendég
 


Na, látom én voltam a leglassabb... :oops:

Meg jól bepofátlankodtam újra ide, de itt legalább van élet... :lol:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


na, petramamától újra megtudhattuk, hogyan is szerkesszünk.. :D :D :D nagyon jól nyomjuk ma csajok... :D :D
Vendég
 


de izgi, ti látjátok már? :D :D :D
Vendég
 


Évi! Tök szépek vagytok a fotókon.

Húú, ha látnád a miénket!!!!!!!! :oops: 14 éve milyen ruhám volt.... Már Dorka lányom is azt mondta rá, hogy fúj anya ez tök gáz!!!!!!!!!
Pedig akkor nagyon menő volt... Habos, fodros.... Hajamban meg valami rémes virág dísz, és a hajam is jól begöndörítve. Fújjjjjjjjjjjjjj. Képet nem kaptok, mert szerencsére csak papír alapú van. :lol:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


ok, tudom, zsibbasztó vagyok.
Vendég
 


????????????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.23 20:35-kor.
Vendég
 


baszki, mikről maradok le, de most nem tudok olvasni, csöcs kell a legifjabbnak, utána jövök. Addig ne menjetek el légyszííííííííííí
Vendég
 


petramama! szkenneljél! :D :D 8)
Vendég
 


Foster édes, csak Neked! :lol: :lol: :lol: Igazi hitvesi!

Gyorsan nézzétek, mert letörlöm 5 perc múlva! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kvaszeva 2008.09.23 20:42-kor.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


na levehetem?????
Vendég
 


jaj de cukker, imádnivaló, bár én esküvősre számítottam, vagy megint nagyon kuki vagyok? :D :D :D
Vendég
 


Akkor Jim lamarad róla...

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


fúúúúúú Évi........ micsoda csók!!!!!!!!!!
Vendég
 


Évibébi :D :D :D 8) 8) 8)
Vendég
 


Fosterka!
Ez csak a próba........... utánna jöhet minde szadó-mazó.... :lol:
Vendég
 


Márti! Miért Bence fotót kaptunk?????

Szkennelni? Na, azt most nem fogok... Fotók valahol a nappaliban, szkenner mellettem, de behúzós és nem tudom milyen lenne így egy fotó szkennelve. :shock:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Még az anyakönyvvezető is röhögött utána... :oops: :lol: :lol: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


ez ám a valami, nem ám csak egy kis csücsörpuszkó rúzst óvandó... ezt hívom én lávnak.... 8) 8) 8)
Vendég
 


Toncsi, fogalmam sincs, hogy jön-e a foga. Lehet. Nyálzik meg rág mindent, de az ínye nem duzzadt, csak helyes kis fehér csíkok vannak neki alul.

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


szadulj Márti, szadulj már, alig várjuk.... :D :D :D 8)
Vendég
 


hú várjatok, hogy jön ide a fogjövés, megint kihagytam biztos egy csomó hozzászólást.... kukikuki...
Vendég
 


Márti! Bencének annyira édes, igazi bociszemei vannak! Imádom! :D

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Márti! Látom sikerült a fotót levenni! :lol:

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Toncsi uccsójában volt fogkérdés. :wink:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Petramama!
Mindjárt, de szerintem te ezt már láttad!!!!!!
Nem találom................
na szkeneljél már!!!!!!!!! légyszi..............

fosterka!
rakjál csak te is képet!!!!!!!!! nem hiszem hogy szomszéd mami most babanetezik
Vendég
 


oks, végre képben. :D :wink:
Vendég
 


Petramama szkennelj!!!

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Márticica, te kis goni... tudod, hogy én nem rakok képet, elvből se, sose..... :D nem lehessen ám tudni ezeknél a szomszéd mamiknál.... :D
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.23 20:53-kor.
Vendég
 


Itt szülés előtt másfél hónappal........
Vendég
 


Gyönyörűűűűűűűű!!! :D

És ott a banyek is!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


Márti! Te olyan szép menyasszony voltál!!!!!!!!!!!!! A csoportképen alig látszik a pocid...

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


igen ott van... már hiányzik ugye??????????
nem regélek róla
Vendég
 


Te voltál anyasági vizsgálaton Bencével??? :wink: :lol: Tiszta apja a kisfiad! 8)

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


szééép vagy drága itt is, szülés előtt másfél hónappal, hah... engem akkor már görgettek ha helyt akartam váltani... :roll:
Vendég
 


Hiányzik a fenének! :twisted: :twisted: :twisted:

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


na látta mindenki?????????

Jimbébi te ugyis láttad már ezeket a képeket, csak a dagiknak mutattam meg! :lol:
Vendég
 


itt vagyok, le vagyok maradva :x

hihi Márti!!!!! Most én lemaradtam, akkor a nagyfiad nem is a mostani férjedé :?:
Vendég
 


ki? :shock: várjatok, megint lemaradtam... :oops:
Vendég
 


király, megjött jimbébi, ő legalább nálam is jobban le van maradva... :D
Vendég
 


persze hogy láttam a fotókat, emlékszem is az esküvőre, de valahogy az kimaradt, hogy te előtte is voltál házas, vagy most nem tudom :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!: hülye vagyok, sebaj
Vendég
 


petramama, nekem 4 éve volt az első esküvőm, de nekem is fodros ruhám volt :lol: :lol: :lol: nem volt más, maibe belefértem volna :o
Vendég
 


Csajok! Mindent megtettem, hogy kapjatok régi esküvői fotót, albumot előástam, DE a fotók öntapadós sarokkal vannak beragasztva. :shock: Nem tudom kiszedni. :P

Márti! Banyek nekünk egyáltalán nem hiányzik! Mert ha itt van, Te sem vagy!

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


foster, inkább így írd legközelebb: király, megjött a KIRÁLY! :wink: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

Évi

KépKép
kvaszeva
 
 


dontvöri dzsim, én is hülye vagyok, már ha ez a közösség vigasztal bármennyire... :D
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?