Új privát üzeneted érkezett!

sikerütl!
a hőgörbe kész
nem is vagyok olyan hülye :roll:
bemásoljam? az oldal címet másoljam be?

Kép
kissedi
 
 


jjjjjjééééééé!!!laptető!!!
jujj de jó. hát e szerint a 17.dp-n vagyok :shock:

Kép
kissedi
 
 


S:O:S hogy tudom a fertilitys görbét bemásolni?
a legalsó sorban vagy egy "stats" című sor. ott most a 2.napon vagyok.(visszaszámlál) az mi? remélem nem a menszihez számol vissza :(

Kép
kissedi
 
 

 
 

Juj! Nem frissült az oldalam...én meg várom, mikor írsz már! :lol: :lol: :lol:
Mindjárt megnézem...!
tea77
 
 


Edi
Ennek a laptetőnek már jelentenie kell valamit.
Fertiről: Bal oldalon a menü oszlopban: sharing, utána Home Page Setup, utána Your Charting Home Page Web Address: és ez alá van írva egy kód, amit ide bemásolhatsz.
Kíváncsian várom. Hú, már a 17. dpo????? Reggel tesztelj!!! Légyszi!!!! Már zebrásnak kell lennie!!!
p__lilla
 
 


Szóval. Örülök hogy eddig megvan!
Már én sem igen emlékszem, de azt hiszem így beírja:
:arrow: Menu
:arrow: sharing
:arrow: Home Page Setup
Rögtön az első sor: Your Charting Home Page Web Address:
Ez alatt van a kód, amit be kell másolnod a profilodba!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tea77 2008.09.20 19:04-kor.
tea77
 
 


Lilla! :lol: :lol: :lol: :lol:

A laptető már tényleg jelent valamit! :wink:
tea77
 
 


Tea
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
p__lilla
 
 


Beindult a topic csajok!!! Ezt szeretem! :lol: :lol:
p__lilla
 
 


Edi! Szerintem is zebrás vagy.... Ha 17. DOP-t mutat, akkor max holnap vagy megjön, vagy pozi lesz a teszt!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Már veled izgulok! Hogy bírod???
tea77
 
 


És én is itten vagyok :lol:

Lilla,igazad van,tökjófej vagy!

Edi,várjuk a görbét!Ez nagyon izgi!
Vendég
 


Végre van kiért izgulni ezen a topicon is!!!!

Kép
tea77
 
 


http://www.fertilityfriend.com/home/22f351
Hát már egyre inkább nem bírom.
lehet hogy hülye vagyok, de olyan dagadt a pocim, meg mintha lenne bennem egy kemény labda, na meg a pisilés....
de nem akarok semmit elkiabálni. remélem holnap +++ LESZ!!

Kép
kissedi
 
 


A legalsó sorban mit jelent a stats visszaszámlálás?

Kép
kissedi
 
 


Hű,a mindenit,megnéztem mégegyszer a ciklusos görbét,ez tényleg simán lehet 17.dpo!!!!!
Most már én ism könyörgök,hogy Edi,lécci lécci tesztelj!!

Tea,nem semmi felhívás :lol: csak sajnos jelenleg nincs kivel,a férjem céges kiránduláson van,holnap délben jön haza,egyedül vagyok :cry:
Vendég
 


Edi- Az hogy STATS ( második nap ) és hogy visszaszámlál, az azt jeleni, hogy még egy nap van tesztelésig....
tea77
 
 


Hű akkor holnap tesztelek! tuti nem alszok már annyira izgulok! :x :x
egy kicsit fáj a fejem. de lehet hogy azért,hogy egész nap a gép előtt ültem. remélem nem azért,hogy megjön :(

Kép
kissedi
 
 


Te Fahrenheit-ban méred a hőd??? :shock:
tea77
 
 


Edi
Szerintem át kéne tenned celsiusosba, zavaró ez a farenheit. Túl nagyok így a lépcsők.
p__lilla
 
 


Nem celsiusban, csak átváltottam. utánna vettem észre hogy be lehet állítani,hogy miben akarom :oops:

Kép
kissedi
 
 


ok megpróbálom átteni! :)

Kép
kissedi
 
 


Edi! Hát ez símán beillik egy gyönyörű trifázisos terhesgörbének, baszki!!!! Kép
Na, most már nem menekülsz!

EDI!!! HOLNAP TESZTET AKARUK!!!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tea77 2008.09.20 19:21-kor.
tea77
 
 


jó jó jó! de örülnék!!! Tea te milyen szaxókat nem használsz. lassan már doktorrá avathatnak! :lol:

Kép
kissedi
 
 


Szerintem farenheitbe sokkal jobban kidobja a trifázist. Mingyá meg is nézem így az én görbém. :lol:
p__lilla
 
 


:lol: na látod milyen jó hogy felfedeztem :wink:

Kép
kissedi
 
 


Edi! Kicserélted? Tedd be a profilodba, hogy mindig láthassuk!
tea77
 
 


Edi
Én nem oda tenném a vonalat, ahova a ferti tette. Szerintem egy kicsit odébb volt. Bár ő biztos jobban tudja.
p__lilla
 
 


HÚ CSAJOK! ha az vagyok akkor be kell váltanom az ígéretet! Apinak megígértem ha terhes leszek megnézem vele a Star Wars összes részét :shock: :lol: Bánja kánya, csak már úgy lenne! :wink:

Kép
kissedi
 
 


Dugdosott már utrót valaki köztetek? Csak azért érdekelne, hogy az felviszi-e a hőt?
p__lilla
 
 


Szerintem jól tette a ferty!

Végül is, hamarosan kiderül... :wink:
tea77
 
 


Na megyek fürcsizni, majd jövök még sztem.

Kép
kissedi
 
 


Edi
Én azért óvatosságból azt tanácsolom, hogy ma még ne éld bele magad, hogy lehet, hogy sikerült. Nehogy nagyon letörj, ha mégsem. (De ez persze nem lehet, ha már ennyiedik dpon vagy) Holnap, ha + lesz a teszt, na akkor már igen. Reggel várunk a beszámolóval. De szerintem te már reggel 5 kor pisilni fogsz. :lol:
p__lilla
 
 


kissedi írta:HÚ CSAJOK! ha az vagyok akkor be kell váltanom az ígéretet! Apinak megígértem ha terhes leszek megnézem vele a Star Wars összes részét :shock: :lol: Bánja kánya, csak már úgy lenne! :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tea77
 
 


Igen, az utró felviheti a hőt.....
tea77
 
 


Azért nem tette jól a ferti, mert a hő a pé előtt sokszor az alaphő fölött van, ami nem jó. Úgy kell lennie, hogy az alaphő csíkja a többi fölött van kb. Én azért raknám 1 v 2 nappal arrébb. De háta 14. dpo-t már akkor is meghaladta.
Jujj Edi, annyira izgulok értetek.
p__lilla
 
 


De ez még nem jelenti azt, hogy nem szabad reménykedni. Van, akinek csak egy kis utró kell a babához!
Miért?
tea77
 
 


Mert inszem utántól dugdosnom kell és végig 37 vagy az fölött van. Mondjuk a ciklus eleje is magasabb, mint szokott lenni, de az meg lehet a clostitól. Az a baj, hogy utró mellett még tüneteket sem kereshetek, mert más minden, mint az nélkül.
p__lilla
 
 


p__lilla írta:Azért nem tette jól a ferti, mert a hő a pé előtt sokszor az alaphő fölött van, ami nem jó. Úgy kell lennie, hogy az alaphő csíkja a többi fölött van kb. Én azért raknám 1 v 2 nappal arrébb. De háta 14. dpo-t már akkor is meghaladta.
Jujj Edi, annyira izgulok értetek.


Aha, értem mit mondasz....az a bizonyos tüszőrepedés sokszor nem a tankönyv szerint történik. Én amikor jártam tüszőkukuccsra, oda-vissza egy két napot tévedett néha a ferty is. De a lényeg, hogy Ediék megtettek mindent "azokban a napokban!!!

Neked drága, sikerült regisztrálnod? Megnézném azt az inszemes görbét.... :wink: hátha lesz itt még egyszerre két kismami.. :wink:
tea77
 
 


Tea
Én a fertin és a cikluson is vezetem a hőm.
p__lilla
 
 


Felteszed ide is, hogy kivesézzük?
tea77
 
 


Lilla! még próbálom nem beleélni magam. estem már pofára,de nagyon másfél éve.csak az volt a baj,hogy akkor a doki mondta, hogy az vagyok (kézzel vizsgált és kész) aztán uh-n megkérdezték minek mentem oda :shock: Hát nagyon gáz volt.egy hétig bőgtem. :cry: remélem most is fogok bőgni, de az öröm miatt szeretnék már... :roll:

Kép
kissedi
 
 


Íme a görbém:
http://www.fertilityfriend.com/home/1e02ef
A ciklus nekem máshova húzta, de az tuti nem jó, mert akkor még a tüszőrepit sem kaptam meg.
Amúgy megjegyzem, hogy már nem egyszer produkáltam trifázisos görbét és baba sehol sem volt.
p__lilla
 
 


Edi
Hú, az nagyon gáz, ha 2 képzett doki mást lát. De ez nem a te hibád volt. Hogyan lehet ilyen béna egy orvos?
Holnap örömödben fogsz sírni. Ennek így kell lennie.
p__lilla
 
 


Lilla! szorítok, hogy nektek sikerüljön!!! remélem hétfőn jó hírrel jössz. mikor mész vérvételre? kora reggel?
hát csajok egyre idegesebb vagyok! totál mint államvizsga előtt komolyan mondom. :lol:

Kép
kissedi
 
 


Oké. Megértelek ha nem akarod magad beleélni. Én sem teszem egyik hónapban sem. Nem merem. Pont úgy mint te.... Ha majd lesz valami, akkor meglesz az öröm is. Addig inkább bújok a sarokba és hessegetem a rossz és a reménykedő gondolatokat is...

Látom feltetted, megnézem.
tea77
 
 


Jajj LIlla! ez most elkeserített, hogy neked is volt ilyen trifázisos görbéd és nem volt baby. :cry: :cry: remélem én nem így járok. hát már tényleg nem fogok aludni.. :?

Kép
kissedi
 
 


1/2 8, 8 körül megyünk vérvételre, de nem tudom mikor lesz eredmény. Nem várom..
p__lilla
 
 


Edi
Én a 14. dpon tovább nem jutottam. :cry:
p__lilla
 
 


Elhiszem,hogy nem várod a napot. én is így vagyok vele. vagyis várom is meg nem is... gondolom átérezte már ezt mindenki.
Na jó éjt nektek. megyek apinak csinálom a vacsit, mert nemsokára jön haza. egyébként ő semmit sem sejt. legalábbis szerintem. azt sem tudja, hogy ma volt ciklus vége. de ha + lesz elmondok nektek valamit... juttassátok majd eszembe. Na jó ha nem lesz + akkor is. :wink:
tényleg megyek. Puszi nektek és kösz a drukkot! holnap jövök!!!

Kép
kissedi
 
 


Neked is szép a görbéd ( na, ezt nem tudom, hogy és hol írsz be magyarul a táblázat fölé??? Vagy azt csak VIP-s napokon lehet? )

Ja, csajok ! Annyira szurkolok mindkettőtöknek! És annyira örülök hogy vannak jó hírek is, mint Andiéknál a végre mozgás és nálatok a sperma-gyarapodás!!!

Én is már izgulok, nálunk milyen eredmény lesz másfél hónap múlva..... nem is merek rágondolni még...
tea77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: