Új privát üzeneted érkezett!

Szasztok lányok!

Csak gyors benéztem.....

Encike és Edit!!
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKTEK!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni merre vagy mostanába?..alig vagy?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
MEgjöttem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Encike és Edit!

Nagyon boldog névnapot kívánok nektek én is!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska merre voltál ily sokáig?????? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát Horvátországban süttettem a hasamat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú...de jó neked....kérünk képeket ám... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Úton a szigetre:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Fák a ház felett:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ezt láttuk minden nap az erélyről:
Kép
Kép

Párom és a keresztfiunk:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A strandon:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hajókiránduláson:
Kép
Kép
Kép
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zadar:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az a ducika a hajókorlátnak támaszkodva én lennék :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nem is vagy ducika!!!!!!!! :wink:
gyönyörűek a képek...meseszép helyen voltatok!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


IGen. Szerencsések voltunk. Az idő is és a tenger is meleg volt. A vízben le lehetett látni 15-20 méteren is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Igazi kristálytiszta volt a víz.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


jaj de szép lehetett a kristálytiszta víz!!!!!egyszer lehet én is eljutok oda!
velencébe voltam de ott nem volt sép tiszta a tengervíz! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Fú, én Velencében akkorát csalódtam... nem is akarok többet oda vissza menni :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a köszöntéseket!

Zsuzska!
Üdv újra köztünk! De jó, hogy újra itt vagy! :lol:
Gyönyörű helyen jártatok, biztosan nagyon jól éreztétek magatokat!

Nagyon hideg van! :(
pedi
Kalocsa
 
 


Szia Pedi!
Igen, tényleg fantasztikus volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én nem fázok, nálunk már a panelban fűtenek három napja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok, nem írna nekem valaki helyzetjelentést, hogy ki hogy áll most??? Annyit írtatok, hogy nem győzöm olvasni :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Én amint a vonalzóból kiderül még két napig reménykedem!

De már egy hete fájdogál a pocakom és a melleim is. Ma nagyon kis elhagyatottnak érzem magam. Fázom, álmos vagyok, nyügös vagyok. :cry:
Szeretnék hazamenni és bebújni a meleg ágyikómba, de még olyan messze van a nap vége.
pedi
Kalocsa
 
 


Hát énmég itthon vagyok, most 13-19-ig dolgozom.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Üdv itthon. Nagyon szép helyen voltatok. Remélem kipihentétek magatokat, és többen jöttetek haza. :wink: :wink:

Edit! Nálunk is nagyon hideg van, de persze a lakásban jó meleg van. Itt anyuéknál is beindították a távfűtést.
Még 2 nap? Akkor megy a drukk ezerrel.

Nita! Azért vagyok ritkábban mert most lennt vagyunk a szüleinknél, és csak anyuméknál tudok net közelbe kerülni.

Nálam a helyzet a következő: Már megint megjött, hogy a fene vinné el. :evil: Most hívtam a dokimat, hogy milyen lett az eredményem. A rákszűrés jó, a vérvétel is jó. Azt mondta a dokim, hogy még próbálkozzunk, és ha 3 hónapig nincs semmi eredmény akkor "randizzunk". Hát ez van most. Remélem már nem fog nagyon sokat váratni a tesóka. Már nagyon unom a sorozatos csalódást... :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!

Kitartást! Nagyon szorítok, hogy ne kerüljön sor a "randira"!!!!!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Fúúúúúúú de sokat írtatok!!!! Előbújok olvasó üzemmódból! :D

Móni:
Piri monnyon már le!!!!! :evil: Úgy kilenc hónapra! :D

Zsu:
Nagyon szép helyeken voltatok! Nem vagy duci! Miért csalódtál Velencében?

Új meló:
Eddig egész jó. Most élvezem a nyugalmat (az előző munkámhoz képest ez nagyon nyugis! Kíváncsi leszek meddig). Reggel bemegyek, a főnök nem lóg a nyakamon - persze időnként megereszt egy "ellenőrző" telefont, de ez még elviselhető (meg hát valljuk be igaza van, végülis nem azért kapom a fizkót, hogy a lábamat lógassam.) Amíg nem akad konkrét munka, addig próbálom elütni az időt. Ma pl. a számítógépeket raktam rendbe. Észrevettem ugyanis, hogy nagyon lassúak. Kicsit jobban megnéztem és kiderült hogy a víruskeresők (enyhén szólva) régestelen régen lejártak (az egyiken 2007-ben, a másikon 2006-ban, a harmadikon 2008 márciusában volt utoljára frissítés). Így gyorsan leszedtem és raktam fel újat! Nagyon büszke voltam ám magamra. Aztán összeraktam még egy számítógépet. Szóval elvoltam, mint polcon a befőtt. Jah, és angolul beolvastam egy levelet a telefonba a főnökömnek (Roppant, jól esett, hogy ha nem is értem mit mondok neki, de legalább - hellyel, közzel - helyesen ejtettem ki a szavakat.)

Kollégáim nagyon nincsenek. A főnök felesége van, aki szintúgy nem nagyon tud semmit, mint én. Annyi előnyben van, hogy ő egy hónapja - próbál - dolgozik a cégnél, tehát van ami előbb jut eszébe, mint nekem. De ma nagyon kreatívak voltunk. Előállt egy probléma, konkrétan az, hogy telefonáltak Záhonyból, hogy lassan megérkezik négy vagon műtrágya, csak éppen nem tudják, hogy mit kezdjenek vele, mert nem rendelkeztünk róla. Hát még a jó Istent is felhívtam, de végül is kibogoztuk Szilvivel, hogy mit keresnek rajtunk. Főnök feleségén kívül, meg csak a könyvelő van, de ő is új, tehát csak össze kell szoknunk! :D

Kép
anda81
 
 


Móni!
Hajrá spontánkodás..... remélem, karácsonyra csak úgy potyogtatjuk a + teszteket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anda!
Iszonyú büdös volt Velencében és kosz, mocsok mindenhol. A víz is tiszta kosz. És a pasik is csúnyák :roll: :roll: :roll:
Szóval oda nem vágyom vissza. De Djerbára és Horvátországba igen. Ezeket csak ajánlani tudom mindenkinek. Főleg a gyerekeseknek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Anda!
Biztos tuti jó lesz ez a munkahely. Minden munkahelynek megvannak a rossz illetve jó oldalai, majd kialakul. Szorítok, hogy minél előbb otthon érezd ott magad!!!

Zsuzska!

Ma is csak du-ra kell menned dolgozni?

Nálunk megint nyugi van, mindig du-ra növekszik meg a forgalom!
pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok..mindenkinek megy a drukk az első ill.többedik babóhoz!!!!!!!!
én már 2 napja abbahagytam a norcolutot és most várom hogy megjöjjön :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Neked meg megy a drukk piriért!
Tényleg furcsa az Élet, mi azt akarjuk, hogy ne jöjjön, Neked meg most nagyon kellene, hogy megjöjjön! :?
pedi
Kalocsa
 
 


hát igen..furcsa és néha kegyetlen az élet azokka akik valamit szeretnének! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


HÚÚÚÚÚ mennyit irtatok!

Utolag is köszi a köszöntéseket!

Zsu!
De szép helyen voltatok! Azt hittem magadrol nem raksz képet.
Gondolom rosszalkodtatok is apával???!!!!

Moni!
Az a piri elkerülhetne már!

Anda!
Nemsoká bizti összeszoktok a kollegákkal.

Én ma is voltam védőnőnél, mert ma volt főorvos és adott egy pecsétet. Olyan csunya fekete-fehér kiskönyvet kaptam, régen szép babás volt!
Jövö7en belgyogyászatra megyek, aztán 12 hetes uh-ra, majd ismét doki.
encike 2
 
 


Pedi!
MA 10-16-ig voltunk nyitva. Nagyon gyér volt a forgalom. De legalább tudtunk készülni a hétvégi rendezvényünkre.

Nitacska!
Hajrá piri!!!!!!

Encike!

Hát igen, csak beszúrtam egyet magamról. Lelepleztem magamat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak egyszer voltunk rosszak. Barátaink elmentek sétálni és hát ki kellett használni az alakalmat :oops: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


encike nem lehet hogy azért fekete fehér a kiskönyved mert fénymásolt vagy hasonló?
mert most általába ilyen rózsaszin szinű és egy picike kislány van rajta! :roll:
zsuzska köszi! :wink: de nemsokáig fogok igy örülni pirinek! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Anda! Hajrá új melóhely! Remélem hamar összeszokik az új csapat. :wink: Amúgy ti most hogy álltok a babaprojektel?

Encike! Nem az a lényeg hogy milyen a kiskönyved, hanem az hogy VAN. Uh képet nem tudsz majd feltenni? Meg lassan jöhet a poci fotó is. :wink:

Zsuzska! Neked milyen az új munkahely? (remélem jól emlékszem hogy te is váltottál :oops: ) És milyen rendezvényre készültök?

Edit! Megy a drukk ezerrel, hogy piri messze elkerüljön. :wink:

Nita! Neked meg azért hogy meglátogasson. :) ( de csak egyszer!)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Tényleg!

Csucsuról tud valaki valamit?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni én is azt szeretném hogy 1x max 2x látogasson piri aztán 9 honapig ne... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Itt vagyok. Velem semmi extra nincs. Megjött sőt tegnap el is múlt piri. Kedden megyek dokihoz meglátjuk milesz majd remélem hamar jön már végre a kistesó.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu drága!

Nagyon sajnálom! Azt reméltem ha nekem megjött, akkor legalább neked ne jöjjön!! A fene vinné már el! :evil: :evil:
Na, de már kár sajnálkozni. Majd most megcsináljuk azt a bizonyos dupla csíkos tesztet!!
Kiváncsi vagyok neked majd mit mind a doki. Megírod majd ügye?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Persze hogy megirom. Előszőr is hormonvizsgálatot kérek. Aztán meglátjuk.

Kép
csucsu05
 
 


mind=mond

Bocs :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Ok!

Szorítok, hogy minden rendben legyen.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


csucsu hajrá!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csucsu!
Én is szorítok a vizsgálat miatt!
Meg persze azért, hogy piri tűnjön már el az életünkből, úgy 9hónapra!!!!

Nekem ma minden bajom van, úgy hazamennék! :(
pedi
Kalocsa
 
 


pedi mi a bajod/bajaid?.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Móni!
Igen, a héten kezdtem. Jó a csapat, csak még szoknom kell a helyet és a feladatokat. Ott már mindenkinek megvan, hogy ki mit csinál és néha csak állok és állok.
Szombaton lesz a MAgyar Népmese Napja. Lesznek sátrak és minden sátorban más meséhez kapcsolódó feladatokat kell elvégezni. Lesz kézműves foglalkozás, sólyom simogatás, stb.... Csak ne essen az eső!!!!!!

Csucsu!
Hajrá dokinál!!!!
Mikor mész? És kihez??? Sikerült döntened???

Pedi!
Nekem elindulni sincs kedvem :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nita!

Minden bajom van!
Olyan mintha fel lennék fázva, vagy meg akar jönni, és még lázasnak is érzem magam. Kolleganőm tiszta nátha, lehet, én is lekapom. Vmi nagyon nem jó, az biztos!
pedi
Kalocsa
 
 


pedi vigyázz magadra...egyél finom meleg húslevest és azal kikurálod magad... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megvan a tegnapi rosszullét oka: PIRI!!! Nem vagyok egyáltalán szomorú, mert alig éltem, egész éjszaka szenvedtem. Mostanra sikerült összekaparnom magam, jöttem dolgozni...
Később még jövök, mert most ügyfeleim vannak.
pedi
Kalocsa
 
 


Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok!

Puszi
Edit
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?