Új privát üzeneted érkezett!

Jaimee: megelőztél!!!! Rékuci ugyan az, de mégis más! De akkor nézd meg Banditát!

De akkor így Jaimee után szabadon: :lol: :lol: Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


GYABI: Csodaszép szemei vannak Beninek! A Ti kiskori képeitekkel nem hasonlítottad még össze őt?
ARIKON: Örülök, hogy jól sikerült a pótszülőség :) Nemsokára élesben gyakorolhattok :)
NÓRI: Nem ismertem az előzményeket, így már értelek.. Remélem, minél előbb kiderül a probléma forrása!
MIRCI: Nagyon csini kismami vagy, kíváncsi vagyok, meddig marad még odabent Bálint!
JAIMEE: Helyesek vagytok a képeken, nekem a kedvencem, amikor csodálattal nézed Rékát! Sejtem, mi járhatott a fejedben.. Jó az összehasonlítós kép, én is épp nagy képszerkezgetésben vagyok.. Köszi a hiányolást, de attól, hogy Peti oviban van, nem lett kevesebb dolgom. Mindig van mit csinálni, ma épp szülőin is voltam.
RÓLUNK: Bence a 10 hós mérekezésen 9450 gramm és 74 cm volt :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.12.04 20:11-kor.
Vendég
 


Betsy: köszönjük szépen a dícséretet, de Nektek sem lehet panasz "szemügyileg"!!!!!! még nem hasonlítottuk, de ami késik....

Kép
Kép
gyablonka
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Mircikém,
milyen csodaszép a pocid!!! Tetszik a művészi beállítás is!! :)
Már csak 10 nap, egyre izgibb...

Betsy,
Milyen aranyos vagy!!! Bizony már nagyon várom, h. igazi szülők lehessünk. :)
Nagyon szépek vagytok, imádom nézni a fotóidat, látszik, h. boldogok vagytok! :)

Jaimee,
Rékus milyen sokat változott! :shock: Imádom a kis cseresznye szájacskáját!

Gyabi,
Már most látszik, h. Benike milyen kis csibész.

Csajok, h. bírjátok ezt a hideget? Én majd megfagyok! Még nem kezdtük el a fűtést, csak olajradiátorozunk, mert a fűtésszámlánk tavaly is horror volt! De gondolom ismerős a probléma... :evil:
Vendég
 


Arikon: mi februárban rakattunk egy szép cserépkályhát, Isteni meleget ad...na de nem cukkollak!

Betsy, íme a szülős kép....hát lehet elcseréltük Banditát mert nekem nincs hasonlóság! :roll:
Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Gyabi, szerintem azért van hasonlóság!!!!!!! :wink:

Mirci, nem semmi, hogy végighallgathattad a végét a dolognak. Én azzal vígasztalom magam, hogy nem gondolok a szülésre. Bár elég nehéz úgy, hogy mindenki azt mondja, hogy óóó mindjárt itt van az, nem kell félni,. De én kicsit parázok, és de van még 6-7 hetem. Az azért nem kevés!!!! Irgum -burgum.

Ja, és nagyon szép a pocid!!!!!!

Kérdés: Mit csináljak a zenélős játékkal, ami plüss illetve textiles? Ki nem moshatom, mert tönkremegy.

Kimostam kivasaltam szinte mindent. Megvan a babakocsi és okt 1 hetében jön a bútor.

Betsy, nagyon tündérek a fiúk!!!!

Nóri, te és Arikon is nagyon jó helyen vagytok itt!!!!!!!

Bíbi, éljen a tej. Én továbbra is parázok, mert se anyunak se nagyimnak nem volt teje a 2. hónap után. De pozítívan szemlélem, nekem azért is lessz!!!!!!!!!

Hűű, mi van még...
Nem tudom...
Majd még jövök!!!!


Jobb időt!!!!

:D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gyabi: Fogadd már el, rád hasonlít! :lol: :lol: :lol: :lol:

Arikon: Mi fullon fűtünk. Muszáj.

Betsy: Csodanagy már Bencus!!! :shock: :D

Nóri: Cupp!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.18 16:37-kor.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Még élünk!!! :lol: :lol: :lol:
Martin a 11 hónapos mérésen volt 8280gramm és 72 cm. Felállt 7.5 hónaposan, azóta kapaszkodva lépeget, szokott egy kézzel és két kézzel is menni. 4 fogacskája van. Néha elfelejtkezik a kapaszkodásról és áll pár másodpercig egyedül. Néha nagyon hisztis, akaratos tud lenni. Az éjszakákat túlnyomórészt végigalussza este 8-9-től reggel 7-8-fél 9-ig. Nagyritka ha felébred, de az is olyan fél 5 felé van. Napközbe változó mennyit alszik. Ha nincs program, akkor általában ebéd után alszik egy nagyot, van, hogy csak bő 1 órát, de aludt már 3.5 órát is. Szinte mindent eszik már, főleg a mi kajánkból.
Azt hiszem ennyi, majd megpróbálok képeket is hozni.

Bocsi, hogy nem reagálok senkinek, de képtelenség visszaolvasnom.
Vendég
 


No, ma már nem bírtam tovább és fűteni kezdtünk...volna, de valami nem stimmelt, ezért várjuk a kazán vagy "mi a fene" szerelőt. :D :(

Gabi,
Mesélj hogy vagy? 7 hét még viszonylag sok idő, addig tuti megszokod a szülés gondolatát. :)

Péntek délutántól nem leszek gép közelben, mert Anyumhoz megyek, "csajos napra". Befesti a hajam, és elmegyünk ruhát venni a jövőheti esküvőre.

Addig gyerünk többet írni, és Mindenkit felszólítok, h. tessék életjelet adni, mert különben irgumburgum!!!

Mirci,
csak apró betűvel írom, de ha esetleg-netántán, pont ezalatt a 2 nap alatt jönne a babó, attól még nyugodtan küldj sms-t, Nóribabát megkérem, h. tegye fel a jóhírt a fórumra. :)
Vendég
 


Mirci:nekem is küldheted, hisz tudod a számom, ha épp Arikon- mentes napon jön Bálint! :wink:

Jaimee: Kép
Vendég
 


Bibi,
a kis titkolózók... :lol:

Jaimee,
köszi! De azóta sem csinálja, sajnos! :cry:

Mirci,
de jó kép, igazi művészi, és nagyon szép pocakod van! És már csak 9 nap, nem semmi!

Betsy,
jó nagy legény már Bence, nagyon szépek vagytok igy hárman! És én is éppen azt néztem, hogy nem semmi szemeik vannak a fiúknak! :D

Arikon,
ezt a hideget mi sem birtuk tovább, tegnap bekapcsoltuk a kályhát, erre nem jobb idő lett mára! Hát, ez van, de azért már nem kapcsoljuk le!

Gyabi,
szerintem van hasonlóság, méghozzá az első képpel főleg!

Gabi,
minél jobban fog közeledni az időpont, annál jobban nem fogsz parázni, kivéve ha nem hallgatsz végig egy szülést... :wink: :lol:
A plüssöket lehet mosni, én is tegnap mostam ki a játékokat (plüssöket), és nem lett semmi bajuk, csak tiszták lettek! :lol:
Tej ügyben meg ne parázz, ne vonzd be a negativ energiákat, meg akkoriban még nem is tudtak ennyi dolgot a szoptatásról, nézd meg Bibinek is sikerült visszahozni a tejcsit, csak kitartás kell hozzá, úgyhogy no para, lesz ott tejcsi!

Chrissyy,
nagyon ügyes már Martinka, gratula! Várjuk a képeket!
sirkici
 
 


Sziasztok Lányok!

Tetszenek a baba összehasonlítós képek :D

Gabi: én is azzal vagyok gondban, hogy tisztítsam ki a zenélős figurákat. Látom szépen minden idejében elkészül nálatok.

Betsy: mint mindíg gyönyörű a kis családod

Arikon: jók is ezek a csajos hétvégék. Mi is így vagyunk anyuval, igazi anya-lánya barátság van köztünk.
Persze dobok sms-t ha esemény van, de akkor írok egyből Nórinak is.

Nórikám: alapból is írtam volna Neked :wink:

Mi még nem fűtünk, de azért fel vagyok öltözve rendesen. Babának milyen hőmérséklet az ideális, 20-22 fok?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci:köszi előre is, drukkolok nagyon nektek!!!
Kép
Vendég
 


Mirci:

[quote]B írta:abának milyen hőmérséklet az ideális, 20-22 fok?


A baba ugye 37 fokból jön, tehát kell neki az átmenet. Nálunk asszem 24 körül volt. 26 a fürdetésnél. És persze hosszú ujjú body, vastag rugi, fürcsi után sapi, ha van haja, ha nincs. Aztán lassan lehet csökkenteni a hőmérsékletet, nálunk most már 22 fok van kb....

Sirki: No para, nálunk volt olykor 2 hét szünet is.

Plüssfigurák tisztítása: nedves rongy vagy popsitörlő

Cupp mindenkinek, hiányzókat hiányolom.
jaimee1
 
 


Tök szuperek a képek! Az összes!
Vendég
 


Sirki, Bíbi: Kép


Ma voltam turiban, 3000 Ft-ért egy szatyor téli cuccot vettem Banditának, 2 bélelt kordbársony nadrás-melegítők-kötött pulcsi-harisnya stb. Olyan büszke voltam magamra!!! :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee,
tegnap este is megfordult, bár elég lassan, no meg nem viszi túlzásba a mutogatást! :D
sirkici
 
 


Sirkici: na ugye, ügyes ez a lány! :lol:

Enyém bébi egy vadorzó, legújabb találmánya hogy hanyatt fekve a játszószőnyegén vagy az ágyában belekapaszkodik a játékív egyik figurájába vagy a forgó plüssökbe, és húzza fel magát ülésbe :roll: , kééééész vagyok, ezek egyszerűen nem erre lettek méretezve, le fogja szakítani őket. :?

Jaimee: örülök, hogy Popikád jobban van. Tényleg, miért lett Popi?

Gyabi: ügyes vagy, melyik turiba jársz? Engem esz a fene, tegnap licitáltam egy csodaszép overálra, erre az utolsó pillanatban túllicitáltak. Bánt, bánt, bánt, főleg, hogy én voltam a béna, méééé nem vettem meg fix áron? :evil:

Csajok,nálunk 21fok van, nem fűtünk és nem is öltöztetem túl a bébit, body meg egy vékony rugi, viszont nem tudom, éjszakára nektek van rendes takarótok? Csiribébit két pihe-puha kis pléddel takargatom, több rétegben persze, de elgondolkoztat, hogy közben mi meg a nagy gyapjútakaróba burkolózunk...
Vendég
 


Bíbi: mi fűtünk , így vab 23 fok. Banditán egy hosszú újjú body és melegítőalsó van ( lehet kevés ) :roll: , estére hosszú újjú rugi + 2 pléd! ( vékony)!!!!!
Kaptunk paplangarnitúrát , de ha előveszem, akkor mi lesz télen??????

Képzeljétek, tegnap kicsit jobban betüzeltünk...26 fok lett :shock: ...Benike délután 5-től aludt hajnal 3.30-ig!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evés és nyöszörgés nélkül!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll:
Nem tudtunk mit csináljuk a párommal...felkelteni még simogatással és szólongatással sem lehetett, felrázni meg nem akartuk! De hogy ez mi volt?????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


BETSY: Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


GYABI: Köszi :) Jó kis alvókája van Beninek! Lehet, ha ma este 8-kor lerakod, reggelig alszik..
Vendég
 


Betsy,
én is boldog szülinapot kívánok!!
Megünnepeltétek? Mit kaptál? jujj de kíváncsi fáncsi vagyok... :oops:

Nálunk is 23 fok van, de még nem fűtünk nagy elángal :D

Mircikém,
tessék helyzetjelentést adni! :)
Vendég
 


Betsy, még időben ideértem: Nagyon boldog születésnapot kívánok!
Vendég
 


Betsy: Isten éltessen szülinapod alkalmából! :P Kép

Bíbi anyu: Sztem a blog legelső oldalára írtam a választ...vagy a másodikra...de bennevaaaaan. :wink:

Vettél már poharat CSCSB-nek? Láttam ma a DM-ben, hogy tényleg külön árulják az Aventes poharat és a fülét. :shock: Ezek bolondok. A bababoltokban együtt kínálják.

Dehogy szakítcsa le, dehogy.... :lol: :lol: Csak várd ki. Mi most a püfölő, kalapáló, direktleejtemszázszor....puffoda, nézzük széttörike...korszakban vagyunk. :roll: :roll: :roll:

Vettünk harisnyákat Popinak, imádom benne. Azok a formás kis lábacskák. :lol: Nagyon jól áll a téli ruhatárunk is, sok minden már nem kell ,talán még kesztyű és egy overál, de még úgyis beleszeretek egy halom dologba tavaszig... :roll: :roll: :roll:

Megvettük ma az első cipőcskét. Úgy indultunk, hogy kocsicipőt veszünk, aztán hazajöttünk egy Falcon-nal. :roll: Nem tudtam otthagyni. Imádom. Majd holnap lefotózom.

Nóri: Cupp 2x Teszt? Hm??

Sirki: Niki tudja, mikor kell forogni, felülni, pucsítani, kutyázni, kúszni, mászni stb....csak bízd rá az egészet nyugodtan. 8)

Gyabi: Ezek a macskák rémesek. Még jobban szeretem mostantól a kutyáinkat. :lol: :lol:

Mirci????????

Hopp, már vasárnap van!
Mi nagyon rosszul alszunk, úgyhogy a mormota beütésű gyerekek szüleit nagygggggggyon irigylem és sárga vagyok. :mrgreen:
jaimee1
 
 


Jaimee: hmmm, akkor most kérdezzem apát? :lol:

Alvás: hát nem tudom, minket irigyelj vagy sem, tegnap 9-felé Bíbi elaludt, de 10 körül félálomban átfordította a fejét, s meglátta kedvenc mosolygó napocskáját ( én voltam a hibás, elfelejtettem elrakni) , mire hatalmas örömteli sikonyában tört ki, s teljesen felélénkült, énekelni meg gügyögni kezdett a napnak, utána engem este 11-ig szórakoztatott,vihorászott meg minden, de olyan édes volt, nem tudtam haragudni rá. Viszont utána reggel 8kor volt az első szopi, azóta megint alszik, mééég mindig. :shock: Azt hiszem, most tényleg mormotát játszik a lelkem.

Ti mikor altattok? Mi mondjuk bagoly típusúak vagyunk, de szerintem nincs ez rendjén, hogy este fél 9 előtt sosincs fürdetés...
Vendég
 


Jaimee:teszt?!...ez viccnek sem jó mán...holnap jelentkezünk be sperma tesztre urológus magánbácsihoz, aki mellesleg a nődokibácsim testvére.Remélem mielőbb fogad, ,megbeszélem vele a részleteket és remélem a héten "leadjuk". :roll:
Vendég
 


Nóri: Nem vicc volt.... :oops: De tök jó, hogy van fejlemény, haladtok előre.

Bíbi anyu: nahát az úgy volt, hogy Apa sokáig "Porontyomnak" szólította Rékát, amit én az érzékeny gyermekágyi időszak alatt sértésnek véltem. Merthogy ugye házasságon kívüli, meg izé...SZóval Apa valahogy kitalálta, hogy Pótyorka, Popipopi....ez meg valahogy rajta maradt. Meg is tetszett. Angolföldön ez amúgy is egy női név....bár a spellingje nem így szól. Hát ez a történet.

ALtatás: mi 7 körül fürdetünk és a délutáni szundi időpontjától függően altatunk. Legkésőbb 9 kor alszik a lyány, hacsak nincs valami nyűgje. Újabban nem alszik el egyedül, sírdogál 1-2 percet, mert eszébe sincs aludni, játszana, dehát hulla fáradt, úgyhogy most kegyetlenkedünk és hosszas ringatás helyett "otthagyjuk" és várjuk, hogy elaludjon. Többnyire sikerrel. Áh, mi is baglyok vagyunk, éjfél előtt ritkán fekszünk le.
jaimee1
 
 


Mi is 7 körül fürdünk, utána evés-alvás, 2-ig, majd evés alvás 5-6-ig!!
Felrakom Bandita mai képeit, ilyen jó kedve van mostanában!!!!

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee köszi, ez már kimerítőbb volt :lol: Egyébként tetszik, Popija sincs ám mindenkinek! :lol:

Nóri: ez tök jó! Mármint hogy elindultatok a vizsgálatokkal!

Gyabi: Tündéri egy kiscsákó Banditátok! Úgy bírom mikor jókedvűek, tényleg meg kell zabálni őket!

Hát mi ma még nem fürödtünk, megint bekómált egy gyors szopi után Csirihétalvóbíborunk...

Kép
Vendég
 


Jaimee:ma este 7-re megyek megbeszélni a mintaleadást...hát, haladunk, bár ez a minta-adás egy férfinél jáááááájjjjj, de nehéz ügy.... :oops:
Vendég
 


Ezen mi is végigmentünk Nóri, volt előtte para rendesen, de utána felméri az ember, hogy mit-miért...és máris jobb!!!
Ezt Nektek küldöm:
Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi:tudod, nekem nem gáz, sőt, ha rajatm múlna és mindennap mennék nődokihoz vagy szurira...csak neki ez olyan nehéz, olyan lelki dolog...azt hajtogatja, hogy:mi van ha vele van a baj?!
Mondjuk szerintem az lenne az egyszerűbb, mert azt állítólag könnyebben lehet "feljavítani".
Nálatok spontán bébi volt Beni?
Vendég
 


Nórikám,
én is millió puszit küldök és mennek a drukkok!!!!
Totál átérzem a helyzeted, mi januárig várunk, mert a Drágám addig szokja "minta leadás" gondolatát. :D
Vendég
 


Nóri:
[quote]e írta:z a minta-adás egy férfinél jáááááájjjjj, de nehéz ügy....


Azt tudom írni, amit Gyabi. De Apa is okos volt, felmérte, hogy muszáj, túlestünk rajta. Aztán meg ott vigyorgott nagy büszkén, amikor eredményt hirdettek. :D 90% fürge

Mi veled vagyunk, tudod!!!! Azaz veletek.

Kép


Gyabi: Naggggyon jó a vonalzód.

Betsy: Veled álmodtam, Hármaska kislány lett. Nekem meg Ketteske.

Bíbi anyu, Sirki anyu: Naggyon boldog hófordulóóóóóóóóóóóóót!
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.22 10:18-kor.
jaimee1
 
 


Betsy,
igy utólag ugyan, de NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK!!! :lol:

Bibi,
Csiribébi nagyon ügyes, nem semmi, csak ámulok rajta! :lol:
Niki is mostmár tegnap este megfordult a hátáról is a hasára, meg vissza, úgyhogy mostmár meg vagyok vele elégedve, ráfoghatjuk, hogy már nem titokban csinálja, bár még nem produkálja túl magát!
Mi este 9 körül szoktunk fürdetni, úgy látom elég későn, dehát igy szoktuk meg a nyári időszámitás szerint, meg olyankorra is érünk mindig haza, vagy akkorra készülünk el minden mással, ugyanis fürcsi után már csak szopi, abba rendszerint, hacsak nem nyűgös, belealszik, és aztán reggelig húzzuk!
Mi már fűtünk, de én paplannal takarom, eddig volt egy pléd, de az alatt fázott, aztán takartam vastag pokróccal, az alatt melege volt, igy maradtunk a paplannál!

Jaimee,
ráhagyom!
:lol:

Nóri,
drukkolok! :D

Gyabi,
nagyon szépen tud mosolyogni Beni baba, nagyon édes!

Most megyek, felébredtünk!
sirkici
 
 


Helló Lányok!

Amint láthatjátok Bálint még jól érzi magát odabent. Ígérem ahogy kórház felé vesszük az utat írok.

Nórikám: mi kétszer is voltunk mintaadáson. Egyszer még a babaprojekt elején a családtervezési tanácsadóban, egyszer meg decemberben amikor úgy döntöttünk tovább lépünk. Hát mi az elsőnél szerencsések voltunk mert be lehetett vinni az anyagot. Mi akkor halálra röhögtük magunkat, mert egy órán belül be kellett vinni, és testhőmérsékleten tartani...elég mókás volt, de cikinek semmiképpen sem mondható. Másodiknál helyben kellett produkálni, na az egy kicsit nehezebb ügy, de túlestünk rajta. Örülök, hogy halad a kivizsgálás!

Lányok én hálózsákpárti vagyok, vettem Bálintnak egy vékonyabbat, és egy vastag télit is. Amúgy mi ősz-téli ruhákkal jól állunk, mert eleve szinte csak azokat vettem.

Sirki: ügyes kislány Niki!

Bíbi: olyan édes Bíbi baba ahogy szopizza az ujjacskáját.

Gyabi: Benike tündéri kisfiú, van benne valami vagányság.

Lányok elnézést ha én hófordulókról, szülinapokról, és hasonló neves eseményekről megfeledkezem, de én már csak ilyen vagyok :oops: Szűk családét még észben tartom de ennyi :oops:

puszika nektek

Kép
Kép
mirci74
 
 


[quote="mirci74"]
írta:
mirci74Lányok elnézést ha én hófordulókról, szülinapokról, és hasonló neves eseményekről megfeledkezem, de én már csak ilyen vagyok :oops: Szűk családét még észben tartom de ennyi :oops:


Haha, én is! :roll: Illetve én még azt sem mindig, szerencse, hogy apa figyelmeztet mindig. :lol: De azért köszi!

Hálózsák nekünk is van, ugyanígy kettő, bár nem tudom, miért nem használjuk, mindig úgy örülök, mikor eszembe jut, aztán jókat derülök és fotózom....


Kép

és annyi, pár hétre megint elfelejtem. :lol:
Vendég
 


Csajok, semmit nem kell észben tartani, ott a vonalzó, az segít. :wink:
jaimee1
 
 


Bíbi: mi ugyan ezért nem használjuk sűrűn a hálózsákot!!!!! :lol: :lol: :lol:

Nóri: végigmentünk az összes vizsgálaton, volt vérvétel, katonavizsgálat , pé nézés 2 naponta, closty, Laparoszkópia....stb. Lapar után egy hónappal jött össze Bandita...spontán!


Jaimee: ez a vonalzó jobban írja a heteket - hónapokat, mint a másik + van saját fotó!!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Kérdés: ültethetem félülésben az ágyon Banditát úgy, hogy a szopipárna van mögötte és nézelődik???????????? vagy még korai a kis gerincének??????????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Kaptam levelet a Canon-tól. :P :P :wink:

Félülésben? Hááááát....én nem ültettem.
jaimee1
 
 


És tetszenek??????????????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Én később ültettem csak így néha, most is inkább csak egy kispárnát teszek a feje alá, így is nézelődhet...azt próbálgatom a szopipárnával, hogy nem kötöm be kiflibe, s amint nem dől el magától, mehet a félülés.

Mirci, akartam mondani, hogy a csodamatrac erősen leamortizálódott, eltűnni látszanak a gyöngyök belőle. Írtak vmit, hogy milyen fürdetőt ne használjunk, már nem emlékszem, mi eleinte a gyógyszertári kenőcsőt, most meg johnsont használunk. Amúgy nagyon szerettük, gondolkodóba is estünk, vegyünk e egy újat.
Vendég
 


Kinőttük a sapit is, csak elfordítva jött rá, de így is kint az egész homloka....és még erre a gyerekre mondták, hogy túúúl kicsi a bpdje!:lol:

Kép
Vendég
 


Bíbi: Miért nem gyógyszertári fürdetőt használtok? Mi még mindig azt nyomjuk és csodafinom a bőre Popinak. Igaz, levendulás Johnsont is nyomok újabban egy kicsit a vízbe, az illat miatt. :oops: :oops: :oops: :oops:
Hajhullás megállt? Vasat ugye nem szeded?
Több kérdésem sincs. :oops: :oops:

Az pedig nem árt, ha a homlokát is fedi a sapi. :lol: :lol:

Gyabi: 1 azaz egy darab jött, az teccik. :D
jaimee1
 
 


Sziasztok!

ARIKON: Mi bírjuk a hideget, mi már fűtünk egy jó ideje. Nálunk napközben 22,5 fokra van állítva a cirkó, éjszaka 21. Sikerült Nálatok is megoldani a problémát? Milyen lett a hajad? Kinek az esküvőjére mentek? Köszi a szülinapi köszöntést. Kaptam videókamerát (mert ami volt, az elromlott a nyaraláskor), fehérarany fülbevalót, tortát, szülinapi "bulit"(ebéd vendéglőben a családdal (13-an voltunk)), virágokat, bonbont, avon-os, oriflam-es dolgokat, bugyikat, zoknikat, fehérnemű szettet, botmixert, pulcsit, párásító dekor lámpát, rajzot (keresztlányom rajzolta), és még kapok valamit, csak még nem érkezett meg.
GYABI: A kiskori képek alapján is inkább Rád hasonlít Beni. Mindig ilyen kis jókedvű a kisúrfi?
GABI: Már csak 50 nap.. Tejcsid meg lesz. Ha szopizik rendesen Lackó, illetve kiszívod az utolsó cseppig, mindig fog termelődni rendesen.
CHRISSYY: Örülök, hogy írtál Magatokról. A fürdős képe nagyon édes Martinnak! Hol lehet rá szavazni? Véletlen kitöröltem.. :oops:
MIRCI: A pici babáknak szükséges hőmérsékletet Jaimee szépen leírta, mi is így csináltuk. Nagyon izgi, hogy bármikor kibújhat Bálint! Drukkolok, hogy olyan szülésed legyen, amilyet szeretnél :lol:
SIRKICI: Köszönöm. Kicsit megkésve, boldog 4. hófordulót! Friss kép Nikiről? Vagy csak havonta csodálhatjuk meg a műtermi képeken? Gratula az átforduláshoz. Bence nagyon kis lusti volt ezen a téren is..
BIBI: Köszönöm a szülinapi köszöntést.. Boldog 4 hónapfordulót Nektek! Nem tudom, hogy azt, hogy mikor fürdetünk Jaimee-tól kérdezted, vagy mindenkitől, nálunk fél 7 és 7 között fürdik a „csapat”, 7-kor vacsi, fél 8-kor szopi, aztán alvás reggel 7-ig. Közben minimum 1 ébredés. Bíborka mindig hason alszik?
JAIMEE: Köszönöm a virágot :lol: Az álmod nem biztos, hogy valóra válik, már ami minket illet, mert szerintem nem lesz harmadik gyerkőc, vagy legalábbis most jól érezzük magunkat így négyesben. Meg már régebben is írtam, hogy vannak terveink, és ha azokat megvalósítottuk, és még 35 éves korom alatt leszek, és mindketten szeretnénk még kis lurkót, akkor lesz még egy kispasink ;) Harisnyás Falcon-os Popiról képet kérünk! Az éjszakák miatt meg kitartást! Nekünk is volt nem is olyan rég, kb. egy 2 hetünk, amikor fél 8-kor elaludt Bence, és kb. óránként felsírt. Kivettem, visszaraktam, aludt tovább szó nélkül, de utána óránként felsírt megint. Az eredmény, hogy már 6 foga van. Nálatok még mindig semmi? A hegyét se érzed? Ketteske megszületését kb. mikorra tervezitek? Beszéltetek már róla?
HENI: Képek a keresztelőről? Milyen volt a nyárutó pihi?
CHRISTELL: Már megint eltelt 1 hónap, és Klárika már 5 hónapos! Hogy vagytok???????
OMNIA: Dóri is 10 hónapos lett! Miket tud már?
Vendég
 


Jaimee: szedem a vasat és hullik, nagyon.
Gyógyszertári fürdetőt nem csíptem, túl gyógyszaga volt, meg Bíbinek tök szép a bőre, ezért váltottunk.( Hátha ettől tönkre megy, haha, amúgy másokat tényleg nagyon szárít a jonhson állítólag) Ez meg illatos, habos,s nagyon el tud relaxálni benne a bébi, volt olyan két hetünk, hogy fürdés után rögtön elaludt...pedig ez nem is az a levendulás fajta volt.

Betsy: mindenkitől kérdeztem a fürdetést, úgy tűnik, Ti vezettek benne, meg talán az elalvásban is.( Bíbi még most is bohóckodik az ágyában). Gratula a 6 fogacskához!Bár nem értek hozzá, de szerintem könnyen megúsztátok, még ha óránként fel is sírt kicsit Bence.
Vendég
 


Ja, igen, Bíbi 95%-ban hason alszik, kivéve, ha délután el-elbóbiskol félórákra játék közben. Miért, lányok, mindenki, Nálatok nem?
Vendég
 


Betsy: Hűűű, mennyi ajándék! :shock: :D

Bíbi anyu: :shock: Enyém fürdető szagtalan. :shock: És a Johnson Rékát is szárítja, megyek is holnap a recepttel a patikába. Az előző tégelyt voltam olyan balfék, hogy a kád oldalán hagytam, nem néztem oda egy pillanatra és egy újabb pillanat múlva már a vízben úszkált az egész tégely. :evil: :evil: :evil: Rékának fixációja van a fehér tégelyekre. :roll: :lol: :lol: :lol:

Réka is szeret hason aludni. Amióta hasra tud fordulni, többnyire úgy alszik.

Bíbi anyu: A vasat felírták neked? :shock: Azt nem szabad csak úgy szedni ám!
Na megyek, itt a 23 órás szopi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.22 22:36-kor.
jaimee1
 
 


törölve...
jaimee1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?