Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Huh, Zsófi, nem csoda, ha ilyen programok mellett csak úgy olvadnak le rólad a kilók :D :D Képek gyönyörűek, a fiúk szerintem is hasonlítanak arcra nagyon, csak a színeik mások :wink: Megnéztem egy csendes félórában a táncolós Samu-videókat is, nagyon-nagyon ügyes!!!!

Niki, hajrá, bölcsi, fog ez menni! Hát igen, előbb-utóbb minden gyerek sír, jobb az elején túlesni rajta. Csenge is extra-anyás volt, szinte kisajátított magának bölcsi után. És nagyon el tudnak fáradni, meg a kicsi lelke is fáj, ezért a kedve sem túl jó, úgyhogy simán lehet ettől bágyadtabb, szerintem is. Reméljük, nem lesz beteg Emma!!!
Régebben kérdezted, bocsi, hogy most válaszolok :oops: : igen, Ábel és Csenge egy csoportban járnak az oviban :wink:

Marcsi, nagyon édes Laura, tündéri a copfival :D Nálunk ilyen "nyilvánosan verem magam" hiszti még nem volt, de már előfordult, hogy végig ordított egy fél órát az Auchanban, a bevásárlókocsiban ülve, mert nem kapta meg a 252. bizbazt, amire rábökött :evil: És ki volt egyedül felháborodva? Egy másfél éves gyereket tologató anyuka. Gondoltam, majd rájössz te is egy-másfél év múlva :roll: :twisted:

Ugyanis ha azt hiszitek, a két évesetek dackorszakban van, majd három-négy éves kor körül rájöttök, hogy ezek csak kis bemelegítések az igazi dackorszkhoz, amikor már a nyelvi eszközök is a birtokukban vannak ahhoz, hogy kellőképpen ellenkezzenek, az élő fába is belekötnek :evil: És ez korosztályos, nem csak Csenge csinálja, hanem az összes kis barátja is :roll:

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Néhány kép:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nyuszi04 2008.10.15 13:08-kor.

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Nyuszi! Nagyon helyesek!!! :D
A "Csenge laza" ("nézzétek, ez itt ez ÉN tesóm!") meg a "van odabenn valaki?" (micsoda szemek! és a két fogacska!) tetszik a legjobban.

nannó
nannó
 
 

 
 

hűűűű de gyönyörűű bori!!!!!!!!!!! aztaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
és csenge milyen szépségessssssssss!!!!!!!!!
GRATULA HOZZÁJUK!!!!!!!!!!!
és nyuszi, ugye?? sztem is avonásaik nagyon hasonlóak!! sokan mondják, h egyre samusabb jónás! (meg azt is, h de közben meg rám mennyire...stb...)

nannó: hát gesztus meg ilyesmi jóninál (húű leírva milyen gáz) még nem nagyon vannak. azt majd később :) de tényleg más élőben :)
kerekpocak
 
 


Köszi a babadícséreteket!
Néhány előnyösebb Csengéről:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nyuszi04 2008.10.15 13:08-kor.

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek abíztatásokat, átadom Emmának is! :lol:

Nannó, biztos igazad van a dackorszakot illetően. Ez a kötelezően át kell esni időszak.
Emma ma nagyon jól elvolt a kollégáival és a főnökét is elfogadta, úgy tűnik :)
Jól evett reggel is és ebédre is és szépen eljátszott. Éééés hamar megvígasztalódott, merthogy ma már két és fél órára jöttünk el.
Holnap próbálkozunk meg a fektetéssel :oops:
Igen Nannó, én is abszolute jó kezdésnek tartom, h. nem sztrájkol (pl. evésnél), mint egyik másik gyerek és h. viszonylag jól beilleszkedik. Annyira büszke vagyok rá.
És amikor meglátott, annyira láttam, h. örül. Nem is tudom leírni azt az arckifejezést.

Zsófi, hova jártok táncházba?
Samunak akkor ez a táncika tényleg bejön, tök jó!

Andi, helyesek a csajok!
Látom nektek is van sütifalótok. Mi most vettünk ajándékba.

Kép
niki30
 
 


igazi kis hölgy!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jól van emma!! nagyon ügyi!!! hajrá niki!!!!!!!
-a momba járunk, mármint a művházba-.

mi a manó az a sütifaló???????????
kerekpocak
 
 


Az utolsó képen ott hátul az a bödön. :)

Kép
niki30
 
 


és az mit csinál? (gondolom nem sütit fal)
kerekpocak
 
 


rákerestem a neten. megvan. :)
kerekpocak
 
 


Hát a formák a sütik és bele kell dobni a megfelelőt a megfelelő helyre és akkor zenél meg énekel (hasonló hangon és hasonló dalokat, mint a tanuló kutyus). Ez is fisher price.
Aranyos.

Kép
niki30
 
 


Nyuszi! Kicsit figyelmetlen vagyok ma, vagy egyszerűen csupán lassú a felfogásom, de csak most jöttem rá, hogy miben segít Csengének a maci!!! Először azt hittem, az olvasásban! :lol: :lol: :lol:

nannó
nannó
 
 


Hajrá Emma!!! :D Hajrá Niki!!! :D Bele fogtok jönni mindketten! Szerintem két hónap múlva már az lesz fura neki, hogy szombat-vasárnap nincs bölcsi.
(és az olykor megélt "hiányérzet", még jobban megtanítja az embert értékelni a dolgokat; a mama fontossága - az időszakos hiányát megélve - még erőteljesebben átélhető)

nannó
nannó
 
 


Köszi Nannó! :D

Kép
niki30
 
 


Na szal, játszótéri anyuka esete.
Megvolt a bölcsi, felvették a gyereket és a következők miatt nem vitte.
- nem tetszett a bölcsis jel, amit a gyerek kapott.
- megkérdezte, mi van akkor HA(!!!) a gyereknek nem szimpatikus a gondozónő, átmehet e a másik csoportba?
mondják, h. nem, hanem megmondják a gyereknek, h. a kati néni is ugyanolyan aranyos, mint az ili néni, stb....szóval meggyőzik őt, h. nagyon jó helye lesz ili néninél. (valljuk be, egy két éves gyereket azért meg lehet győzni, h. milyen aranyos az ili néni, mert...)
És mondták neki, h. itt meg van mindennek a menete és ezen egy gyerek kedvéért nem változtatnak.
És ezért úgy döntött az anyuka, h. nem viszi, mert milyen már, h. nem alkalmazkodnak az ő gyerekéhez.
Egy, szó sem volt róla, h. a gyereknek nem szimpi, csak megkérdezte, mi van ha...
Kettő, az anyukák többsége azt képzeli, h. a bölcsöde úgy fog ugrálni, ahogy az anyuka fütyül.
Egyszerűen ott van egy napirend és nyílvánvaló, h. a gyerekeknek ezt meg kell tanulniuk.
Ezzel csak azt akarom mondani, h. nem ugorhat 100 felé szerencsétlen gondozónő, mert a 12 gyerek úgy kívánja.

A másik sztori.
Barátnőm anyukája Csillaghegyen vezető óvónő. Tul.képpen 3 óvóda van a keze alatt.
Meséli, h. gyesről visszajött egy óvónő és a szülők összefogtak, h. kirugassák, a következő indokkal.
- mert ritka a haja
- mert csúnya
- mert ápolatlan a körme
- mert szőrös a hónalja
No comment.
Természetesen barátnőm anyukája megmondta, h. ha ő ezért kirúgna valakit, akkor őt is kirúgnák az állásából.

Kép
niki30
 
 


Emmát ma egy órán keresztül altattam.
Már 4-kor hulla fáradt volt (pedig aludt előtte), aztán persze átesett a holtponton.
De muszáj volt időben lefektetni, h. holnap fel tudjunk kelni és tudom, így is tök k.o. lesz egész délelőtt.
Egyébként azt mondták szülőin, ha a gyerek álmos lefektetik, ehhez képest Emma esett kelt ma a bölcsiben, mégsem próbálkoztak meg vele. :roll:

Kép
niki30
 
 


húúú niki, mégis van új a nap alatt! ezek nagyon durva sztorik, amiket írsz!! jézus, ennyi butaságot egyszerre! hihetetlen.

sztem emmának még jóideig eltart, h hozzászokjon a bölcsis pörgéshez! samunak kb fél év volt. de a mai napig esztelen kifárad kedden-csütörtökön! szal továbbra is: KITARTÁST!!!!!!!!!!!

az jutott eszembe: hogy-hogy már nem nagyon (v egyáltalán nem??) írsz a másik topikba? tudod, amit te indítottál. konfliktus volt?
kerekpocak
 
 


Zsófi, elköszöntem. Nem láttam értelmét, h. írjak. Írtam, senki nem reagált, mindenki biztos nagyon elfoglalt lett hirtelen. :?

Kép
niki30
 
 


Igen, gondolom még egy jó ideig ki lesz merülve.

Kép
niki30
 
 


Nem tudjátok hol lehet jó áron normális, vastag kislány nadrágot kapni?

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Köszi még egyszer :wink: A bilis képet töröltem, utólag kicsit meredeknek érzem, mert innen, a babanetről le lehet menteni a képeket (és ez nekem nem tetszik :oops: ) Pedig cuki kép 8) Akit érdekel, priviben szívesen elküldöm :wink:

Sütifaló-rejtély megoldva :wink: Niki, jelen pillanatban Csenge nyaklánc-tárolónak használja :roll: és ha már úgyis arra jár, teletömi egyéb hasznos holmival is. Ezt a pakolási mániát kinövi valaha???

Niki, szerintem ahogy beáll a "rend" a csoportban, jobban tudnak figyelni a gyerekek egyéni igényeire a bölcsiben. Nem semmi igényei vannak az anyukáknak :shock: De ez tényleg így van, a szülők nagyon-nagyon el tudnak szállni, ha a csemetéjükről van szó :?

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


sziasztok

na én is ideértem.
fodrásznál voltunk du, jó móka volt, Laura is jött. metró-villamos továbbra is nagy favorit, állatira tetszett neki megint.
{metróig autókáztunk}.
egy nyekk nélkül elvolt 2 órát, amikor a hajából vágtak, azt is nyekk nélkül tüürte. a fodrászlány meg is jegyezte, h. ő ilyet még nem látott. tiszta büszke voltam rá.
igazi nő, már most bejön neki a szépészkedés... :D
mondjuk volt ott egy játékoskosár is, bár az nem igazán érdekelte, annál inkább a pörgős fodrászszék, meg a kötény. :lol:

Niki, ügyik vagytok Emmával ! komolyan !
szerintem azért nem próbálták lefektetni délelőtt, mert még nem volt, h. "felkínálják neki az ágyat" szitu, így nem akarták idő előtt megbolygatni ezt az alvás rész. gyerekek - főleg első alkalommal - talán könnyebben alszanak ott, ha látják, h. a többi is ezt teszi.

ez a "főnök", meg "kollégák" annyira vicces !

játszótéri anyukák... :?
én ebben a szőrös hónaljban érzek némi túlzást {vagy már tényleg annyira gáz, h. ezért hihetetlen}, de biztos így van, ha írod.

Nyuszi, lányok gyönyörüüek ! Csenge nekem igazi rosszcsontnak látszik, ilyen minden lében kanálnak, de jó értelemben!! nálatok van tesóféltékenység ?
húha, én aszittem, h. a kétéveskori hisztinél gázabb már nem lehet... én naiv arra gondoltam később már jobban meg lehet beszélni, jobban megértenek ezt-azt...

Zsófi, táncház klasszul hangzik. lehet körül is nézek van-e a környékünkön , olyan időben, amikor el is tudunk menni. kíváncsi vagyok Laura mit szólna hozzá.

Klári, ti mikor is kezditek a napközizést ??

Edis, visszamentetek Lucával a dokihoz végül ??

Nannó, bocs, h. ismétlem magam, de imádom a hozzászólásaid...
ha legközelebb vki beszól, v. megbámul minket Laura földhözverős müüsoránál, szerintem nem hagyom ki majd, h: "mit néz Asszonyom ? a gyermek az éntudatát gyakorolja fejleszti.. megkérem, ne akadályozzon minket ebben... "

Marcsi

KépKép
alon
 
 


[quote="niki30"]N írta:niki30em tudjátok hol lehet jó áron normális, vastag kislány nadrágot kapni?


Vatera ??
meg amúgy meg te vagy a nagy turis !!

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Nyuszi! Én sajnálom, hogy levetted, szerintem szuper kép! (de az állatkertes is aranyos)

Niki! Meleg nadrág ügyben legfeljebb kötőtűket és fonalat tudok ajánlani... :wink:
"Játszótéri anyukák", óh!

[quote="alon"]h írta:alona legközelebb vki beszól, v. megbámul minket Laura földhözverős müüsoránál, szerintem nem hagyom ki majd, h: "mit néz Asszonyom ? a gyermek az éntudatát gyakorolja fejleszti.. megkérem, ne akadályozzon minket ebben... "

Marcsi! Tegnap Samu videóin derültem, a ma estémet te vidámítottad meg. Elég élénk a fantáziám. Elképzeltem a jelenetet és a megszólított ábrázatát! :wink: :lol:

nannó
nannó
 
 


Sziasztok!

Klári! Nekem is tetszik ez az ovi! Juli biztos imádni fogja!

Zsófi! Szerintem az arcformájuk, a szemöldökük és az orruk teljesen egyforma.

Marcsi! Petra szavai: nem (ez hibátlanul és minden szituációban megy), ana, apa, mama, papa, háp, vaú, cicc, náu(nyáu), Teri, táó(tea),kérsz,adjál, abból, azt, ott, oda, onta(hinta), ámpa(lámpa), néni, labda, papu(papucs)

Nyuszi! Nagyon bájosak a lányok! Én is láttam még a macisat, tök édi. 8)

Holnap megyek megnézem a bölcsit, m a védőnő mondta h még most gyorsan irassam be már a jövő évre. Én már most el vagyok kenődve emiatt.

1-2 kép:
Kép Kicsit kidőltem...
Kép ugrálóváraztam, először nem tetszett... Kép...aztán megszerettem Kép kocsikáztam és én vezettem
Kép festettünk

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


szép estét mindenkinek!!

Nannó köszi az egykés tanulmányt! :wink: Elkényeztetés alatt inkább azt értem, hogy nem kell megosztoznia dolgokon (se csokin, se mamin), nincs olyan hogy pl. tesó kap ajándékot, nem ő, szóval általánosságban azt, hogy körülötte forog a világ.
Mi is szeretnénk neki tesót, de nem tudom hogy lesz-e valaha, és mostanában már látom az egykeség jeleit rajta, ezért kérdeztem.

Niki nagyon ügyesek vagytok!! Ezek az anyukás beszólások nagyon durvák. Majd a gondozó/ovónénit is katalógusból választják, nem?

Marcsi, még nem beszéltem a napközivel, jövő hlten vagy azután kezdjük - persze itt is van beszoktatás, de mivel csak fél napra megy eleinte egy héten, nem lesz olyan drasztikus, lehet hogy 2 alkalom aztán már marad is.

Klári
Kép
ganti
 
 


Nyuszi édesek a lányok!!!

Teri, Petra is!! Már ilyeneket mond?? Ügyes a nagylány!!!

Klári
Kép
ganti
 
 


Teri, nem semmi szókincse van Petrának..!
nálunk ennyi idősen a hinta volt, azt slusszpassz.. meg szótagok.

milyen bölcsi????????????? NEM JÖTTÖK PESTRE JÖVŐRE?
lemaradtam vmiről ?????

a bealvós kép díjnyertes !!

Klári, mik az egykeség jelei ?

Marcsi

KépKép
alon
 
 


[quote="ganti"]E írta:gantilkényeztetés alatt inkább azt értem, hogy nem kell megosztoznia dolgokon (se csokin, se mamin), nincs olyan hogy pl. tesó kap ajándékot, nem ő, szóval általánosságban azt, hogy körülötte forog a világ.

Klári! Ezt lehet más családtagokkal is "gyakorolni". Szóval nem teljesen ezen múlik!
Hogy érzelmileg mi mindent adhat a testvér-lét, ezt meg mindenki tudja, akiknek VAN testvére, és a hiányát érezi az, akiknek NINCS.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nannó 2010.05.16 18:28-kor.

nannó
nannó
 
 


Marcsi! De, jövünk vissza, most is éppen Pesten vagyunk (15 hós oltás), és itt fog bölcsibe járni. Muszáj visszamennem dolgozni szeptembertől, m egy tanári fizetés plusz gyes...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


:) Éppen "Ranschburg-papa" beszél a rádióban. (Kossuth, éjszakai adás) Szerintem fantasztikusan jó fej. Akkora szíve van! Meg persze esze. :)

nannó
nannó
 
 


én is imádom!szinte semmit nem aludtam az éjjel...
1kor feküdtem le- 3kor kaptam smst h megszületett ábris legjobb barátjának a tesója, az én barátnőmnek a kislánya, ettől 5-ig nem bírtam visszaaludni, 6kor keltett jónás, 8kor indult a műszak...
húúúú de álmos vagyok.
teri hova jár majd pesten bölcsibe? hogy vagytok a " rokonsággal" mostanában?
képeken édesdrága petra! cuki a " festettünk" képen, nagyon!!!!!!!! tök nagy már a szókincse!!! hehe samut mindenki beelőzi :) egy logopédus barátnőm kicsikkel foglalkozó nagyon profi logopédus barátnője jön jövő hét csütörtökön megnézni samut, h minden ok e. mert ha igen, az szuper, ha meg nem akkor most nagyon időben vagyunk fejleszteni. (nem a suliban-oviban derül ki h diszes pl.)
kerekpocak
 
 


ja, azt is akartam írni, h meg fogjuk keresztelni jónást (samu is meg van) és tegnap voltunk ezért elbeszélgetni egy gyülekezeti taggal (ezt az új szokást 1 éve vezették be samuval még nem volt ilyen) és már előre felkészültem, h valami őskövület iszonyat lesz, vonalas és unalmas. (ref. egyházról beszélünk). ehhez képet a temlom játszóházában beszéltünk, ahol játékokkal teli szekrények, kis asztalok, pelus és pelenkázó is volt. itt van istentisztelet alatt a gyerekmegőrzés a gyülekezet gimnazista nagylányai irányítják, ezenkívül egy másik teremben gyermekistentisztelet 3-6 éveseknek, megint máshol 6-10 éveseknek is van.
a keresztelő lényege a gyerek és mondta direkt h samu nyugodtan beszélhet, ugrálhat beszélhet, mert hát az a lényeg h ő és jónás jól érezzék magukat.
rögtön az elején közölte (kb 50-60 közötti pasi) h tegeződjünk. szóval nagyon nagyon kellemesen csalódtam. én ugye ref. gimibe jártam és az akkor nagyon nagyon konzervatív volt. ehhez képest most üdítő változás volt ez a jelenség.
kerekpocak
 
 


Zsófi! Ha minden igaz akkor a Törökvész útra, de ha oda nem sikerülne, akkor még a Pasaréti utat javasolták. Mindkettőt megnézem, aztán majd kiderül. A rokonsággal folytatom a Le..om dolgot, és úgy néz ki, h beválik. Múlt héten már beszélgettek velem. :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Zsófi! Micsoda örömhír! Gratula Ábris hugocskájához!

Teri! Csak így tovább! Előbb-utóbb "a tenyeredből fognak enni". :lol: :lol: :lol:

nannó
nannó
 
 


Voltam a Törökvész úton, Petra az 54. és ehhez még hozzájön kb 20 ottmaradó gyerek. Ez mit jelent? Van esélyünk vagy ne is reménykedjek, hanem irassam be a másikba is? Vagy olyat nem lehet? Annyira nem tudom...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Marcsi, köszi, Csenge tényleg egy kis imposztor :D Tesóféltékenység van egy kicsi, amennyi egészséges, de Csenge rögtön szól, ha mellőzöttnek érzi magát. Az igazi gondok akkor fognak jelentkezni, amikor majd Bori is elér mindent és játszani akar a dolgaival :roll:

Teri, Petra tündéri!!! Nekem az alvós a legjobb, imádom az ilyen képeket :oops: de mindegyiken cukorfalat!
Szerintem irasd be a másik bölcsibe is, ha lehet, visszamondani a helyet mindig könnyebb mint keríteni egyet... 54. pozíció jó vagy rossz, az attól függ, hány üres férőhely lesz a bölcsiben jövőre (Borit a 2009-2010-es tanévre be kellett iratnom most júliusban, a második! beíratási napon a 18. volt)

Zsófi, nálunk is meg van keresztelve mindkét gyerek, mi is ref. vagyunk, és én is ref. gimibe jártam :lol: sőt, diploma után tanítottam is náluk. Az mindig jó, ha csontos intézmények próbálják modernizálni magukat - kell a túléléshez...

Klári, szuper lesz a családi napközi :wink: Kíváncsi vagyok, Julinak hogy fog tetszeni.

Szerintem a hét végén nem nagyon leszek (elutazunk nagyszülőkhöz), vigyázzatok magatokra és a picikre/nagyokra is!

KépKép
KépKép
nyuszi04
 
 


Húúúú, ez a bölcsi-dolog! Ez rázósabb, mint egy egyetemi felvételi! :roll:
2009/2010-es tanévre???!!! Mááár beiratkozás?!


Nektek is nyűglődik a baba-net? Vagy csak az én gépem került "dackorszakba"?
:o :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nannó 2008.09.19 22:55-kor.

nannó
nannó
 
 


Niki! Hogy sikerült ma az "ágy-kínálás" a bölcsiben? :lol:

(Lecseréltem a fonalamat rózsaszínűre, Emma meleg nadrágjához, mert az kislányosabb, és különben is, az a szín áll neki a legjobban.)

nannó
nannó
 
 


Bocs, csak most gyorsan.

Ma még nem volt bennt alvás.
Majd hétfőn.
Minden rendben továbbra is. Anya pedig egyre nyugodtabb :)

Köszi, h. gondoltok ránk!!!!

Kép
niki30
 
 


Kép Kép Kép
kerekpocak
 
 


1-2. ezt gyakorolja a fiatalember.
3. és így eszik.
kerekpocak
 
 


Jaj, de édes Jónás! Ha lenne szkennerem, én is felraknék egy ilyen "lábujj-szopkodóst"... :D De nincs, sajna.
A másikon meg olyanok vagytok, mint a Madonna a kisdeddel.

nannó
nannó
 
 


Zsófi, pont lemaradt a fütykös, kérem szépen!! Ejjejjj! Igazi kisfiúforma Jónás :)

Van még rendesen tejed?
Te nem fejsz ugye?

Kép
niki30
 
 


ááááá nem bírok fejni. samunak volt tejtestvére is, de most olyan meló lenne, h nem megy. pl időben. iszonyú hálás vagyok így is jónásnak, h samu míg 30-40 percet szopizott még a végén is, addig ő max 7-8 perc alatt végez. nagyon megkönnyíti az életemet ezzel.
te, hát a fene tudja. kicsit lehetne több is sztem, régebben 12 órát aludt, most csak kb 10et egyhuzamban. persze ez is szuperjó!, de azért így nincs bucira tömve.
és sztném még húzni nagyon!! legalább addig szoptatni sztnék, amíg samut tudtam!!(11. hónapig)de cuki, így 6kor kel, aztán alszik kb f9ig.
kerekpocak
 
 


Zsófi! A kevesebb alvás nem biztos, hogy a kevésbé tele poci következménye, hanem talán az okozza, hogy Jónás "öregszik", és már valamelyest csökken az alvás-igénye. A tíz óra egyhuzamban így is nagyon jó!

nannó
nannó
 
 


ja-ja tudom!! meg samu is kb ennyit aludt ilyentájt. szal nem panasz! szuper ám ez.
samu épp a földön fetrengve üvölt :) vmi nagy kaliberű dolog miatt, pl nem sikerült ráhúzni a ruhát a kacsára.
kerekpocak
 
 


Helloooo Csajok!!!

Megjöttünk! Már tegnap este itthon voltunk (1/2 9-kor). Visszaolvastam, de esélyem sincsen reagálni! :(

A nyaralás szuper volt! Majd jövök részletesen is!

Puszik

fatima
 
 


Fatima! Üdv újra itthon!

Várjuk nagyon a beszámolót és természetesen a képeket is!
Remélem hozol!

Kép
niki30
 
 


HAHÓ FATIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!

NA MILYEN VOLT???? KÉPEKEEEEEEEEEET KÉRÜNK!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?