Új privát üzeneted érkezett!

Remélem mi már el sem megyünk vizitre :lol: mert jön spontán a kiscsibénk... :wink:

Kép
kissedi
 
 


Hűha !!!!laptetőőőőőőő! most már muszáj jönnie a babynek, mert ebben a hónapban ez a második laptetőm!!!! :) :lol: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Kiseddi!
Ez igen, tiéd már megint a laptető, gratu...csak az egy kicsit baj, hogy több mint egy hétig írtuk tele az oldalt. Valahogy téma nélkül maradtunk.
Be vagyok már rendesen tojva a holnapi seregszemle miatt. Százszor elmondtam már magamnak, hogy nincs mitől félni, de úgylátszik most jöhet a másik száz mire lenyugszom. A párom is elég nyugtalan. Tegnap jól össze is vesztünk. Olyan puskaporos a levegő, de ha visszagondolok mindig ez van amikor indult a buli. Aztán amikor már ott vagyunk, már visz a víz és megy minden a maga útján, csak a várakozást bírjuk nagyon nehezen.

Lilla!
Mi van veled, már rég hallottunk?!

Bumi!
Sajnálom. Ezt már el sem lehet hinni. De mindezek után egyáltalán nem csodálkoznék ha nem is olyan soká egy napon azt írnád nekünk, hogy SIKERÜLT. Én hiszek abban, hogy nem történnek a dolgok véletlenül. Ennnyi nem történhet. Be fogsz te spontán babásodni egy -kettő majd meglátod. Valami nem engedi, hogy hozzádnyúljanak a dokik. Valahol már készülődik egy babóca, hogy odaköltözzön a szíved alá.

Tea!
Remélem lassan kipihened a hétvégi fáradalmakat és a szármahegyeket.

Andi

remeny
bnandi
 
 

 
 

Bocsi Edi, hogy rosszul írtam a neved!

remeny
bnandi
 
 


Andi!semmi baj. :) Megy a drukk a holnapi szemlére :x ennyire szorítok!!!nektek mi is volt a gond? kevés volt a katona? :oops:

Kép
kissedi
 
 


Igen amúgy eléggé le van lassulva ez a topic. :( mivan csajok???? :roll:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!
Nem tűntem el, csak olvasgatlak titeket. Egyszerűen nincs időm írni.

Andi
Drukk a holnapi seregszemléhez.

Bumi
Ez felháborító, amit műveltek veled. Gondolom szabit vettél ki, lelkileg felkészültél a mai napra, és akkor ennyivel el van rendezve??? Sajnos ez a magyar egészségügy.

Kissedi
Hát a laptető már hozhatná a babát. Drukk! Jó eredményt kívánok nektek is a kattincsszámlálásra. De lehet, már el sem kell mennetek, mert + lesz a teszted 5 nap múlva.

Tea
Szuper lehetett a lagzi. Én sem tudtam, hogy az a szó, egy kaját jelent. :oops: Kipihentétek már? Jaj, én is úgy mennék lagziba. Tavaly a miénken nagyon bele jöttünk a táciba. Azóta nem is táncoltunk. Pedig jó lenne már. :)
p__lilla
 
 


Kép

Bumi - Na, ezzel betették az ajtót! :evil: :cry: :evil: :cry: Hogy a francba nem tudnak szólni előre? Miért várták meg, hogy átöltözz és felkészülj lelkileg??
De igaza van Andinak. Lehet, hogy a sorsnak nyomatékos oka van erre. Lehet tényleg bele kellene húznotok a spontánba... :wink:
Mindenesetre kitartást kívánok és sok erőt, pozitív energiát. Most gondolom erre van bőven szükséged - ezekután.

Rég nem jártál felénk...még mindig nagy melóhelyen a tolongás?
Várunk. Puszi.

Andi - Gondolatban veled vagyok minden pillanatban.... tudd, hogy nagyon szurkolok nektek...
tea77
 
 


Kissedi!
Nálunk az a baj, hogy halottak a katonák, mind ahányan csak vannak. De vannak elegen, 20milliós hadsereg, de mind pihizik Ezzel küzdünk hosszú évek óta és nem ad senki sem magyarázatot. Se fertőzés, se baci, csak egyszerűen nem mozognak. Sérült a fejük is. Erre találtam azt a magyarázatot a neten, hogy a lizozin nevű enzim bacinak nézi őket és feloldja a sejtfalukat ezért halnak mind meg. 4 hónappal ezelőtt akupunktúrás kezelésen volt a párom és most arra várunk, hogy legyen pár mozgó amiből lombikot lehetne csinálni. A multkori lombiknál ICSI volt herepunkcióval amit most szeretnénk megúszni, ha az ICSI-t nem is,de a punkciót jó lenne, mert azok sokkal éretlenebbek.
Kösz a drukkot mindenkinek, holnap este jövök a hírekkel.
Jó éjt!
Andi

remeny
bnandi
 
 


Andi - A génekkel is ma már csodákat művelnek. Remélem nem az, de nem néztél még utána? Mármint hátha génhiba....ma már azt is kutatják és vannak sikerek... :roll:
tea77
 
 


Tea, nem hiszem, hogy génhiba, habár ki tudja. Amiket punkcióval hoznak elő azokkal nem volt baj, csak az, hogy túl érettlenek és így a megtermékenyítés szempontjából nem a legjobbak. Ezért lenne jó csak pár darab punkció nélkül.

remeny
bnandi
 
 


Bnandi,
nagyon-nagyon drukkolok,jelentkezz majd feltétlenül!+++++++

Jó éjt Mindenkinek!
Vendég
 


Katerina

Ezt találtam a neten: (Bár most jutott eszembe, hogy lehet te kérdezted a doktortól)

Tisztelt Doktor Úr!

Árpilisban voltam HSG vizsgálaton, ami szerint mindkét petevezetékem átjárható. A napokban végeztek el egy hiszteroszkópiát is, aminek az eredménye az lett, hogy a méh teljesen épp, semmilyen elváltozás nincsen. Viszont e lelet szerint: "Mindkét tubaszájadék a látótérbe hozható, de fedettnek tűnik." Ez azt jelenti, hogy az áprilisi HSG óta történt valamilyen összetapadás? Illetve azt szeretném megtudni, hogy ilyen eredménnyel bízhatunk-e abban, hogy szóba jöhet még az inszemináció ill. a spontán teherbeesés anélkül, hogy újabb vizsgálat kellene? Köszönettel várom válaszát!

Tisztelt Asszonyom!

Az, hogy esetleg a hiszteroszkópiánál a méhnyálkahártya eltakarja a petevezeték szájadékait, nem annyit jelent, hogy el lennének záródva. Spontán terhesség és inszemináció is lehetséges emiatt.
Üdvözlettel: Dr.Török Attila
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok, de a most még mindig nagy a hajtás, de jövő hétre, remélem csökken, és akkor tudok végre jönni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Andi! Remélem már túl vagytok a vizsgálatom. várjuk a beszámolót. !!!addig is küldök sok-sok+++++++++++energiát.
Katerina ez jó hír amit Lilla írt akkor, nem? hajrá a mielőbbi babáért!
Lilla amúgy hogy érzed magad? vagy nem érezhetsz ilyenkor még, :oops:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi
Ha minden igaz, akkor a 7. dpo-n vagyok. Nem érzek semmit. Kicsit talán a cickókat, de ez mensi előtt is így szokott lenni.
És veled mizu? Lassan itt a ciklus vége, vagyis remélem nem lesz vége, mert még 8 hónapig eltart. Érzel valamit?

Andi
Írd ám meg, mi volt ma. Bízom benne, hogy jó hírekkel jössz.
p__lilla
 
 


Hát Lilla! épp ezen agyalok, hogy most mi van.... a mellem kicsit feszül, állandóan éhes vagyok, sokat járok pisilni, és ma majdnem vendégül láttam a kis vukkot. :lol:
de emellet szurkál a hasam, sőt mint menszikor néha kicsit görcsölget is. hát ezek után nem tudom mit is gondoljak.
sztem nincs baby, de majd kiderül szombaton :roll:
remélem nektek összejön, szorítok érted, megérdemelnéd már, annyit szenvedtél :? pusz

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Én is jöttem hallani az újabb csodás híreket!

Andi - Izgulok érted...gyere már!

Lilla - Nagyon izgis napokat élsz, remélem nem emelgetsz semmi nehezet és apa is kényeztet :wink:
Küldök neked babaragacsot. Ha minden igaz :wink: a napokban kell beágyazódnia..
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Kép

Edit - A sok pisi a szuri és a kisvuk nekem nagyon gyanúsak :wink: :wink: :wink: :wink: Lenne egy öletem mitől jelenkeznek a együttesen ezek a tünetek :idea: :idea: :idea: :idea:
:wink: :wink: :D Fogom a csipiszt.

Velem semmi új. Morcos vagyok napok óta. Szinte minden nap összekapunk valami apróságon. Ma is, mielőtt visszamentvolna dolgozni délután. Néha kiálhatatlankodom, aztán bőgök mert sajnálom az egészet. De amikor pengén táncol a türelmem - amiből sajna nincs sok.. :? :roll: :(

Puszi mindenkinek.

Gröni! Már nagyon régen voltál... :?:
Bumi - Várunk!
Tapedli - - Merre bújkálsz???? Be akarsz nélkülünk babásodni? :?: :wink:
Breni - Te is régen voltál...mi a helyzet nálatok? Alakulnak a dolgok?
Cherry - - ??????
Többiek???? :shock: :roll: :?: :?:

Kevesen vagyunk ismét... :cry:
tea77
 
 


Edi
Úgy tudom, neked ma van a névnapod. Nagyon sok boldogságot kívánok neked.
A tüneteid amúgy nekem is gyanúsak. Drukk, hogy baba legyen.

Tea
Biztos az időtől vagy ilyen. Nekem nincs kedvem semmihez. Csak egy kicsit sütne már a napocska.

Andi??????????
p__lilla
 
 


Lilla

- Lehet.... :roll:

Andi

- Igazad van, ha punkcióval nyertek egészséges katonákat, akkor nem lehet génhiba... :roll:
tea77
 
 


Edi - Ha névnapod van, én is csatlakozok Lillához...

BOLDOG NÉVNAPOT!!
tea77
 
 


Tea, Lilla. A nevem Edina nem Edit. De kösz a jókívánságokat :lol: és a drukkot :!:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok lányok!
Itt vagyok, de sajnos semmi újat nem tudok még mondani, csak csütörtökön lesz eredmény. Ezt nem is nagyon értem, mi a csudát csinálnak vele 2 napig. Így izgulhatunk még 2 egész napot. :evil:
Köszi a sok drukkot, éreztem is++++olyan jó, hogy vagytok. Valahogy sokkal bátrabb vagyok, hogy ennyien álltok mellettem-mellettünk. Az éjjel is ezzel a témával álmodtam. Biztosan a tudatalattimat is csak ez a dolog foglalkoztatja. Álmomban az eredmény jó volt, hát majd meglátjuk igazak-e az álmok.

Lilla!
A jeleid jók, sőt...nagyon jók. Produkáld is őket még nagyon sokáig. :D :D :D

Kissedi!
Szorítok érted. A jelekből ítélve bármi megtörténhet még, lehet, hogy tényleg baba van a vukkos dologban

Tea!
Ez a babaragacs dolog, hogy jutott eszedbe? Olyan aranyos, hogy azóta is ezen mosolygok.
Remélem a morcos napoknak hamar vége lesz. Mi is sokat morgunk mostanában, hogy az idő miatt, vagy már annyira kivagyunk ettől a helyzettől nem tudom, de megesik ez is. Attól még a holnap szép lehet. Te vagy az energiabombánk, hát kapd össze magad. Szabad kicsit sírdogálni, de vedd fel a szép mosolyod....és légy vidám épp azért is... Ölelés neked....

remeny
bnandi
 
 


Sziasztok! Kép

Megérkeztem a melóból...most koncentrálok a semmittevésre.. :wink:

Edina!
Bocsi a nevedért.

Andi!
Aggódtam érted... :? , de mostmár megnyugodtam. Kivárjuk a holnapot. Továbbra is mennek a drukkok!
Beerősítek: :wink: :wink:
Kép

Mennek a drukkok mindenkinek!
Kép Kép Kép
tea77
 
 


Tea! Mit csinálnék én nélküled? A rajzod szuper jó :D :D :D
Tegnap este nem tudtam jönni. Későn értünk haza, mert a vizsgálat nem a mi városunkban van, hanem kb.70km-re tőlünk. Nagyváros, szép város. Kicsit sétálgattunk, élveztük az őszi napsütést, mert ott még a nap is sütött, nem úgy mint nálunk. Így már este lett mire hazaértünk, addigra meg már egy csomó ember várt itthon ránk, későig tartott a vendégeskedés és mikor kiürült a ház hullafáradtan estem ágyba. Be se kapcsoltam a gépet, már nem volt hozzá erőm.

remeny
bnandi
 
 


Szia 8)

Vendégeskedés? Talán ünnepeltetek is valamit? :roll: :?: :?:
tea77
 
 


Nem ünnepeltünk, de sokszor van teltház nálunk, amitnem baj, nagyon szeretem a társaságot, csak nagyon el is fáradok tőle. Hát én sem leszek már fiatalabb.

remeny
bnandi
 
 


Látom nics forgalom... :roll:
Egy kis vidámító :D :wink: - most magamnak is... :?

Részletek gyerekdolgozatokból

Részletek gyerekdolgozatokból eredeti helyesírással és fogalmazással:
Milyen betegséget lehet kapni a parlagfűtől? Energiát.

Az oroszlán jellemzése.
- hangja: vastag, kitörő
- látása: gonosz

A középkorú lovagok a lovagi tornákon mindig egy hölgyet tűztek maguk elé.

A nemzetiségi iskolákba több ajkú diákok járnak.

Barbarosa seregében kitört a pestis, amely elol maga a császár is csak álruhában tudott menekülni.

Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.

A Toldi olyan mű, amelyben a főhőst feldolgozzak.

A kőolajat kövekből sajtolták.

A Bibliát Guttenberg találta fel.

A kutatók az őshazában megtaláltak az ősmagyarok hátrahagyott részeit.

Egyiptom őslakói a múmiák.

Lincoln anyja már csecsemő korában meghalt.

Az éhen halt sereg kitakarodott az országból.

A harangvirág a bimbambuszok családjába tartozik.

Szulimánt a szigeti ostromnál megölték, ezért egyelőre felhagyott azzal a szándékával, hogy Magyarországot meghódítsa.
tea77
 
 


Kissedi
Bocsi a névnap dolog miatt. De mindegy, akkor is boldogságot kívánok! :lol: :oops:

Andi
Kár, hogy nem mondták meg az eredményeket. Akkor izgulhattok holnapig. De jól tettétek, hogy sétálgattatok a városban. Nálunk még ma sem sütött a nap. :(
p__lilla
 
 


Nálunk nincs nagy forgalom. Párom esténként is értekezletekre jár. Amikor hazaér, fáradt és - tegnap számoltam - két perc után hangosan horkol !!!!! :lol: :lol: :lol:

Kezdődik a kedvenc sorozatom : Született feleségek ( ismétlese a III. évadnak)

Egy kicsit letünök...de reklámok között jövök... :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tea77 2008.09.17 19:04-kor.
tea77
 
 


Még nem kezdődött el... :?

Andi - Mi a francot csinálnak két napig a sereggel???? :?: :?: :?: :?: :?: Délután ezt fontolgattam, de nem jöttem rá, mert gyakorlatilag nincs mit kukkolni rajta. Hacsak... :idea: nem teszik hűtőbe...
Magánlaborban voltatok? Csak egyszerű katonavizsgát kértetek, vagy az orvos javaslatára kellett egy spéci ellenőrzés??(jöhet priviben is )
tea77
 
 


mmzsó! - Ha Zsófi vagy, ma van a névnapod.... Gratula!
Kép
tea77
 
 


Tea
Mi az a spéci ellenőrzés?
A Született feleségek csak 10-kor lesz. Még addig van idő. De ez már nem a III. évad szerintem. Hol ismétlik?

Mmzsó
Boldog névnapot kívánok!
Remélem te tényleg Zsófi vagy, és nem fogunk úgy mellé Teával, mint Edinél. :lol:
p__lilla
 
 


Tea! nekünk mikor 0 lett az eredmény már másnapra megvolt. mikor másodszor mentünk és számoltak 10 millát, akkor csak majdnem egy hétre jött a lelet.
gondoljátok meddig tart míg a 10 milliót megszámolják, aztán átszolják, nem e tévesztették el.... :lol: :lol: :lol: jó egy kis poén. :wink:
nagyon jók a doga idézetek, köszi :P
Andi ne izgulj, bizti jó lesz az eredményetek, megy a szorítás értetek!!!!! :x

Kép
kissedi
 
 


ja! én is imádom a Született feleségeket. api szerint én is az vagyok :lol:
csak most ami a tv2 van nagyon későn kezdődik és addigra én már csucsukálok :roll: hiába próbálok, nem bírom az első reklámnál tovább :oops:

Kép
kissedi
 
 


:lol: :lol: :lol:

Nem tudom mi lehet ez a spéci ellenőrzés.... :roll: :roll: hogy csak két nap alatt készül el az eredmény...pont én is ezen gondolkodom. De majd Andi megmondja...

A született feleségek a Foxlife-on mennek ( ismétlése a III. évadnak) minden nap este 8-tól, Nem tudom nálatok van-e ez a kanális... A 10 órásit sem hagyom ki :wink: !!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: Imádom őket! Csak vihogok végig hogy milyen NŐK!!!! :lol:
tea77
 
 


kissedi írta:Tea! nekünk mikor 0 lett az eredmény már másnapra megvolt. mikor másodszor mentünk és számoltak 10 millát, akkor csak majdnem egy hétre jött a lelet.
gondoljátok meddig tart míg a 10 milliót megszámolják, aztán átszolják, nem e tévesztették el.... :lol: :lol: :lol: :x


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tea77
 
 


nálunk nincs foxfile sajna. de beadom már az újítás a kábeltv-s kolléganőnek, hogy felvehetnék a csatornalistára :lol:

Kép
kissedi
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
kissedi
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
tea77
 
 


Nálunk sincs foxfile. De még ami van, azt se nagyon nézzük. A tv2, meg az rtl klubot úgy megszoktuk mire jött a kábeltv rendszer, hogy nem is igen kapcsolunk át máshova.
Én is szeretem nézni őket. Jó sok hülyeséget összehordanak. :lol:

Ja, igaza van Edinek, azért 10 millióig elszámolni nem egy pár perces munka. :lol: :lol: :lol:
p__lilla
 
 


Remélem holnap itt lesz az eredmény, de jókat kuncogok most is az eszemfuttatásokon. Én magam sem tudom mit csinálhatnak napokig vele. Nincs semmiféle speciális vizsgálat, egyszerűen spermogrammra mentünk egy magánlaboratóriumba. Nekem tökéletesen megfelelt volna ha mindjárt belekukucskál valaki és megmondja mocorog -e valami vagy sem, de hát nem is kérdezett senki. :? De lehet, hogy tényleg olyan sok van, hogy túlórában számolják, ráadásul legalább 6 pasit láttam, illetve halottam várakozás közben, hogy ugyanezért jöttek. No ehez már igazán kell idő :D :D :D
A született feleségeket én is szeretem és a szex és New York-ot is. Leginkább az tetszik benne, hogy van az a pár csaj, akik mindenről tudnak beszélgetni, tabuk nélkül. Egy kicsit mesebeli dolog a számomra, mert mindig olyan barátnőkre vágytam akikkel mindenről lehet beszélgetni, de valahogy ez nem igen jött össze. Nálatok , hogy van ez? Vannak olyan csevegős csajos esték amikor elengedhetitek magatokat?

remeny
bnandi
 
 


Andi
Kíváncsian várjuk az eredményeket. Reméljük, sokáig tartott a számlálás. :lol:
Sajna nekem sincsenek olyan barátnőim, akikkel mindenről lehet beszélgetni. Talán 1. Meg volt még, de elköltöztek a városunkból messzebb, így nagyon ritkán találkozunk. De hát ez van. Csajos esték meg már régen voltak. Most inkább férjes esték vannak. De szerencsés vagyok, mert a párommal mindent meg tudunk beszélni, minden témában. Szóval ő a legjobb barátom is.
p__lilla
 
 


Sziasztok! Lilla,Andi és is így vagyok. úgy nagyon lelki barátnőm nekem sem igazán van.
van egy b.nő, ő is Lilla, de egy éve pesten lakik. néha e-mailozunk, de találkozni egy évben kétszer ha talizunk. szerencsére én is sok mindent meg tudok beszélni a párommal, de mégsem olyan mint egy nő.

Kép
kissedi
 
 


Lilla,Tea,
Köszönöm szépen a jókívánságokat,és igen,így hívnak :wink:
Gyönyörű a tulipáncsokor!Imádom a tulipánokat! :wink: :wink: :wink:

Lilla,4 nap múlva(vagy5?)vérvétel?Hű,de izgi...

Bnandi,szurkolok,gyere már a hírekkel!

Ez a hónap úgy alakult nálunk,hogy akármi lehet belőle.. :roll: meglátjuk 2 hét múlva.próbálom nem beleélni magam.A népszámlálást meg holnaphoz 2 hétre lehetne megejteni,ezt találtam ki,mert ha utána esetleg konzultálni kell a dokival,akkor pénteken tudunk időpontot kérni hétfőre és nem kell 1 hétig várni..(a doki csak hétfőn rendel).Jaajjjjjj,de izgi...

Kissedi,miket olvasok?Tünetek?Hajrá!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Megjött az eredmény. Csak kis változás van benne, de az is változás. Az eddig 100% halott sereg 10%-a feléledt, de sajnos egyhelyben tapogat csak, nem szalad sehová. De én ennek is örülök. Eddig az összesnek a feje sérült volt, most 28%normális kinézetű. Az akupunktúrás doki folytatja a kezelést. Kösz mindenkinek a drukkot, ez az eredmény nekem csúcsszuper és kösz, hogy ennyi drukk jött tőletek. Van rá remény, hogy a következő lombikig még jobb eredmény is legyen.
Most rohanok aerobikra, majd később még jövök. Mindenkinek puszi.Andi

remeny
bnandi
 
 


Zsó! Boldog névnapot kívánok én is, mielőbbi zebrás teszttel!Andi! várjuk a pozitív beszámolót, mert ugye az lesz! fő a remény!!!

Kép
kissedi
 
 


Andi!!!hurrá, hurrá! ez már igen! már ez is sokkal jobb,mint a 0.Átélem az érzésed, voltunk így! Akkor most gyúrjatok rá!

Kép
kissedi
 
 


"Mikor feltámad a szél,
Gyülekeznek a felhök,
És hullani kezd az esö...
...állj fel bátran,
erös hittel, tudván,
hogy a szél megszelidül,
a felhök eloszlanak,
és az esö megadja magát a napnak."
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tea77 2008.09.18 18:49-kor.
tea77
 
 


HURRÁÁÁÁÁ!!!

Kép Kép Kép
Kép Kép Kép

Ez már nagyon jó hir! Gratula! Ebből már lehet ALKOTNI!!! :wink:
tea77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: