Új privát üzeneted érkezett!

Pamilla
Meg 3 nap 8) ngyon szurkolok

Kép

A kepek nekem is tetszenek feldobjak a hangulatot kicsit :lol:
Ma amugy nem voltam sehol egesz nap...meg boltban se :oops: :roll: olyan kis nyomott vgyok par napja :roll: lehet lelkileg megvisel mar ez az egesz herce-hurca :?

Tudom en,hogy konnyen beszelek mert mindig tudok jonni(egyenlore :lol: 8) )de majd eljon az ido mikor nekem is suli lesz :twisted: :roll:

Megyek tentezni :roll: bar nem ngyon megy :roll: :twisted: JO ejt csajok :!:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na neeeee el sem hiszem :lol: :lol: :lol:

Bocsi Pamilla ezt neked kellett volna elvinned :oops: :oops: :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hello Lányok!

Ne harizzatok, hogy nem voltam. A mamit sürgősséggel bevitték hétfőn a kórházba, mert epilepsziás rohamot kapott megint, de az eszméletét is elvesztette. Ilyen még nem volt. Egy napig megfigyelték, megemelték a gyógyszerét, aztán tegnap este kiengedték. Tegnap este pedig a nagynénémet vitték be, ugyanoda, csak őt a szívével. Ja és persze piri vasárnap éjjel megérkezett ezerrel. Így ez a hónap sem volt az enyém. Pedig most nagyon úgy tűnt. Egy csomó minden stimmelt. De hát, ez van. Ma viszont már legaláb múlóban van. De az első két nap, hát nem kívánom senkinek. Valószínűleg ez a sok idegesség sem használt.

Baba! Apára fel, mindent bele!

Niki! Naggggggggyon-naggggggggyon drukkolok. Csak pozitívan! Minden értelemben.

Bridg! Örülök, hogy megjött a gyogyid, s el tudod kezdeni a kúrát. Jól értettem, hogy párodnak is szedni kell? Az eredményeid sem olyan rosszak, a lényeg, hogy már javulófélben vannak. Ez később csak jobb lehet. Mikor kezdődik a suli és mit tanulsz?

Zsuzska! Merre vagy?

Kép

Kép
kiriki
 
 

 
 

Kiriki
Hat akkor nem volt egy leanyalom ez a par napod :? Anyukadat es ngynenit rettenetesen sajnalom...talan nincs is annal rosszabb mikor a szeretteink betegek :( na meg piri is :twisted: PIRI MONNYON LE :!: :!: :!: :evil: Anyud most mar jobban van :?: :roll:

Igen megjott es ma 3.napja szedjuk :roll: O neki is szedni kell mert ha nekem van akkor neki is es ha csak engem kezelnek ki visszafertozhet :? Ugyhogy jol kikeszit mindkettonket ez a gyogyszer :twisted: de az eredmeny nem marad el 8) :lol: :wink: Majd hozzom a +os tesztem :mrgreen:

Nyelv suliba jarok :roll: bar mar telon erdeklodtem es azt mondtak tele van csak Januartol van hely :? en azert bemegyek es jobb ha beraknak a varolistara mert tavaly ugyanezt mondtak es megis volt hely a vegen :wink: Szeptember 22-en kezdodik 8) Ha tenyleg nem lesz hely lehet elmegyek reszmunkaban melozni :roll: 4-5-6oraban ...felszolgalni etterembe vagy ilyesmi :? :roll: AZtan akkor januarban kezdem a sulit :roll:

Helyzet jelentes:
http://www.fertilityfriend.com/home/20338d
Katasztrofa nem ertem miert ilyen magas de tuti attol,hogy nem aludtam ki magam...hajnal 4kor tudtam elaludni es reggel 9elott mar fent voltam :twisted: es azt almodtam,hogy 6honapos babas vgyok es megindult a szules,parom ott volt,anyum is....dokik sehol mert valami ertekezlet volt...ereztem a fajasokat is...hat ez kesz...hallottam a kicsi szivvereset is :roll: :oops: Ez mit jelent?!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg! A mami nálam a nagymamámat jelenti, nem az anyukámat. Hála az égnek ő jól van, a rettenetes fáradtságot leszámítva.
Az álmod nem tudom mit jelent, de szerintem valószínű, hogy azért álmodtad ezt, mert nagyon-nagyon foglalkoztat a babatéma. Ezt persze meg tudom érteni. Itt melyikünket nem foglalkoztatja.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Hello!

Kiriki!

Nagyon sajnálom a mamid és a nagynénéd!Remélem már mind a 2-en jobban vannak és Te is hamar ki tudod pihenni a sok stresszt!
Ha már piri jött nálad akkor legalább a ebben a hónapban sikerüljön már! Már csak a sok gólya miatt is
Mennek ám a drukkok hozzád!

Na már én sem értem a szervezetem!
Úgyhogy csatlakozom kirikihez!

Tegnap még le akart szakadni a cicim!
Ma szinte alig érzem, persze emiatt meg idegeskedem hogy biztos azért mert meg fog jönni.
Saját magam idegelem ki!

Kép
pamilla
 
 


Kiriki
Jaj bocsi ne haragudj...en anyumat hivom amikor szolok neki maminak :lol: :wink: Elnezest :roll: :oops: Az tuti ngyon foglalkoztat csak mar kiborulas szelen allok talan ezert volt ilyen almom :? :roll: Neked mar csak 6nap es pe-d lesz :shock:

Pamilla
Nyugi meg van 2nap addig mig nem jon meg piri es elkezded a babasodo dompinget 8) :lol:

Most nezem a ti szulinapotok majdnem egyszerre van :P (kb 2het kul.)Milyen erdekes 8) En azon gondolkodtam ha ez a honap az enyem lesz...es bebabasodom...na mar miert is ne...akkor meg akar lehet o a szulinapi ajandekom is :lol: Marmint a szuletese...szep lenne anyja meg a lanya egy napon :lol: Bar nekem mindegy lenne melyik nap csak jonne mar :roll: :wink:

Itt szed valaki closti-t most?Azon is gondolkodtam jottem ide hozzatok mert magas a prolactinom...erre nem is kaptam ra bogyot es igy lehet kicsuszok a sorbol :? :roll: vgy a kozos erdek mar elegendo?!Nem is ertem miert mondta,hogy nem kell ra gyogyo... :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Hát persze hogy a közös érdek a lényeg és nem az hogy milyen gyogyeszt szedsz. :lol: :lol: :lol: :lol:

most akkor nem értem a prolaktinra nem is kaptál semmit??? :shock:

Igen a szülinapunkról már mi si beszéltünk! sőr abban a hónapban amikor Kiriki jött még piri is majdnem 1 időben volt!
Szóval vicces volt! :D

Megnyugodni már nem tudok :twisted:
Mondom hogy saját magam csinálom ki idegileg :oops: de hát ez van.
Lényeg hogy legkésőbb hétfőn választ kapok.
Ha meg addig megjön majd 1-2 napig jól kiborulok és kész! (BÁr lelikel azér tez nem megy ilyen könnyen mint ahogy leírom)

Tényleg Ti most külföldön dolgoztok, éltek?
Vagy csak nyaraltok???

Kép
pamilla
 
 


Az álmod nagyon durva volt!
De azt szokták mondani hogy mindig az ellenkezője szokott történni!
Ebben az esetben nem fog megindulni a szülés :wink:

Csak a baba dolog fog stimmelni :lol: :wink:

Kép
pamilla
 
 


Joooo reggelt 8)
Kép
Pamilla
Kepzeld nem adott semmit :twisted: en sem ertem amikor a 21.napi vervetelen voltam multhet hetfon...azt mondta ha akarok ad ra...ezt se ertem...ha magas akkor adjon ra ne engem kerdezzen nem igaz :roll: :? erre most a heten kedden mentem a 3.napira most meg azt mondta nem kell az nem magas :evil: En mar nem alltam le vele vitazni mert a multkor eleg csipos volt a levego kozottunk hagy ne mondjam 5 es fel orat ott voltam :twisted:

A nyugalomrol meg tom ,hogy erzel en mar lehet inkfartust(tyu nem tom hogy is kell irni :oops: )kaptam volna meg en mar igy sem birok magammal....szal tom konnyen beszelek :roll: De tod a pozitiv hozzaallas ngyon fontos!En legalabbis mindenhol ezt hallom! :roll: :P 8) :lol:

Mi itt elunk :roll: Vgyis a parom nem Magyar en munka altal kerultem ki anno most mar tobb,mint 8eve :roll: Aztan megismertem az exemet...aki a volegenyem volt es mar vele gyartottuk a babat...en mar akkor mondtam neki,hogy nem fog menni es menjunk lombikra....de o nem akart ugy....mert hogy majd az ugy is jon...aztan lehet ez is kozrejatszott a kapcsolatunkban mert majdnem 4ev utan tavaly szakitottunk :roll: En akartam igy mert mar annyira szerettem volna csaladot....szerintem...aztan a mostani parom mar ostromolt elotte par honappal....bar en ugy terveztem hazamegyek aztan keresek valami Magyar fiut...erre visszajottem tavaly marciusban megint,hogy lezarjam a kis eletemet itt es akkor megmondom mivel mar a mostani parom mar ostromolt egyszeruen nem tudtam levakarni es mivel szingli is lettem beadtam a derekam egy vacsiba,hogy hatha akkor beken hagy...erre azota is egyutt vgyunk :lol: Tavaly mentem el dokihoz november-decemberben meg is volt minden vizsgalat volt 2closti-s honapom aztan karira jol beverzett a petefeszkem :? januartol meg azt mondtak nem tudnak segiteni csak a lombik :( parom meg ugy meg nem akart ugye,gyereket "gyartani" ami ertheto ilyen rovid ismeretseg utan...de Januar ota nem vedekezunk abszolut...es semmi :roll: a dokim ajanlotta,hogy homerozzek...meg,hogy nincs gyogyszer szamomra...na meg amit Baba is mondott,hogy korai petefeszek kimerultsegem van es lassan kifogyok a peteimbol...es abszolut nem lehet gyerekem :? ugyhogy o minnel hamarabb ajanlana a lombikot.De azota mar annyi mindenre rafogtak miert nem jon a baba es most,hogy nyaron otthon voltam hat ez is jo kis stroy...szal mar 2hete megvoolt vgyis omlott es megmutottek mert polyp volt a mehemben es kiis tisztitottak akkor ez volt 7hete lassan :roll: na utana meg jartam vgy 4masik dokinal es az egyik mondta ezt az ureoplazmat....amire most a gyogyim szedem :roll: ugyhogy en mar doki szinten nem is tom kiben bizok mert otthon is mindenki mast mondott mondom meg ez a no a moszkva teri aki megtalalta,hogy gyulladas van a mehemben es meg kell tudni melyik baci okozza kiirtani es egybol babas leszek..na meg o hangzott a leghihetobbnek :roll: Az itteni kint dokim nem szeretem.Tavaly ugye felrekezeltek...karim korhazban volt...utazasunk az USA-ba lemondva(eletemben eloszor mentem volna!szal ngyon vartam!)aztan kitalalta,hogy ugye 1eveen belul jo lenne babat osszehoznom mert kifogyok a petekbo :roll: aztan nem adott semmi gyogyszert azt mondta nincs gyogyszer az en bajomra csak a lombik...pedig otthon megmondtak mindenre van gyogyszer marmelyik hormonood magas vgy alacsony mindent rendbe lehet hozni!! :evil: jah es egeszseges nonek mondtak otthon :!: :!: :!: es akkor jovok vissza es megint csak a kalamajka a dokival..szal gaz..na most jo hosszura sikerultem de eszembe jutott kozben,hogy besem mutatkoztam :roll: :oops: Hat a kis tortenetem akkor mar tudjatok :P Jah es nyelvsuliba jarok japanul tanulok mert valamit kell csinalnom nem ulhetek itthon 8) Amugy en Zsuval vgyok egyidos 31 multam agusztusban 8) A parom is annyi es o felig Japan felig Angol es ngyon imadnivalo pasi :lol: jah es ha minden igaz jovore szulok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Elég komoly kis sztorid vam!

Hát ez sztem jellemző hogy minden doki kicsit más mond. Bár nálam hála istennek nem volt ilyen eltérés!
Mondjuk miben lett volna...

A prolaktinom magas volt ezt nem lehetett mellémagyarázni csak a hipofizist kellet kizárni.

Na za is 1 jó kis sztori. Már 3 hónapja jártam a MÁV-ba mire a doki hajlandó volt kezelni és gyogyit adni. Hiába vittem 3 különböző időpontban levett vért , (mondanom sem kell hogy mindegyikben magas volt a prolaktin) ő még levetette 2x a vérem.
Persze a leltekre kb 3 hetet kellet várni minden esetben sőt volt a mikor még többet.
Szóval szépen ment az időm.

Én inkább ezen vagyok kibukva hogy mindenre annyit kell várni és az időnk meg megy. Na ezt nehéz megemészteni!

Kép
pamilla
 
 


Komoly a hőgörbéd!:)

Akkor most mikor lesz pé-d?
Nem kéne kicsit magasabbnak lennie? Bár én nem értek a hőmérőzéshez!

2-3 hónapig mértem én is de nem értem vele semmit. Volt hogy úgy jött meg piri hogy a hőm az egekben volt.

szóval inkább hagytam a fenébe!
Pláne hogy a doki sem mondta hogy mérnem kéne.

Kép
pamilla
 
 


Ja még 1 akkor most megpróbálkoztok az inszemmel? Persze a baci kiírtás után?

Vagy egyből lombikra mentek?

Ha én tehettem volna már ez a hónapom is lombikos lett volna, de a rendszer nem engedi :twisted: végig kell menni a 3 inszemen! :cry:

Kép
pamilla
 
 


Itt vgyok minnya elolvaslak :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hat igen neked se volt egyszeru akkor :? itt hala a jo egnek legalabb 1ora alatt megvan a verlelet :wink: amikor otthon mondtak 2het :shock: :shock: :shock: elajultam :o

Hat az inszem hamarosan talan az utazas utan szoba johet de meg beszelnem kell rola parommal :roll: O olyan,hogy mindent megteszunk amikor ido van....de ilyen orvosi beavatkozassal torteno baba nem ngyon van inyere :? :roll: Szal most az utazas utan kezdem el majd szedni a closti-t 8) az oktober vege fele lesz :roll: es akkor 2-3honap ugyhogy az inszem lehetne meg kari elott :wink: de hat sajna nem rajtam mulik :roll: a lombikot meg felse merem hozni....tudja a dokik mit mondtak mert ott ult velem...meg o olyan tipus akinek minnel inkabb mondod annal inkabb nem :roll: ugyhogy hagyom es majd ha mar megunja ugyis szol :roll: de azert kipuhatolodzom az inszemet az megsem olyan "nagy" beavatkozas :roll: Legalabbis a no itt azt mondta ad nekem egy muanyagdobozt es amikor mondja aznap reggel abba bele hajra aztan beviszem neki...es ennyi :roll: Ez otthon is igy megy :?: :? :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A hom nem jooo mert nagyon fent van es ugral is :? :roll: Nem erzem jol magam a heten lehet es lehet az kihat ra igy nem tom hormalisan merni most :twisted: mert nem a valodi hom mutatja...pekor majd felmegy meg egyenlore ott nem tartok :roll: es nekem is altalaban 37 vgy folottivel szokott piri jonni :twisted: De en ugy is tudtam,hogy pe-t hatarozza meg a vegen,hogy leesik hat nalam sem szoott csak mikor mar megvan szal arra en sem alapozom :roll: viszont a pe-re jo :wink: hat nekem azert mondta mert semmi segitseget mondom nem adott :? ezert mar elkeseredettsegemben kezdtem el....es elkell mondjam ngyon bena voltam az elejen :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: Na meg mindig idoben egyutt vgyunk szal ha nalam mar rendbe lenne minden mar reg babas lennek....a masnemu bajaimon meg a homerozes nem segit :roll: LH tesztezem is 8)

Hat a varakozast ne is mond...borzaszto :roll: tudom mennyi mindenen kell vegigmennie valakinek azon,hogy lombikig eljusson :roll: Hallom a csajoktol :roll: Te hanyadiknal jarsz? :roll: De akkor mostmar tenyleg ne busulj mert mar par nap csak es kiderul babas vgy :wink: de ha nem akkor meg mar johet is a lombik? :roll:

Engem sem a turelem szobrarol mintaztak :twisted: :lol: :lol: :lol: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Sajna nem ha ne adj isten nem sikerült volna ez a mostani akkor még 1 inszemet végig kell csinálni és csak utána jöhet a lombik.
És persze ez az optimális eset.
Mert ha csak 1x is lesz olyan tüsző ami nem reped meg és az mint ciszta visszamarad akkor a piri utáni hónap ki is esik.

szóval gondolom ebből ki si találtad hogy most volt a 2. inszemem :wink:

Asszem megnyugodni csak akkor fogok amikor hétfőn megmondják hogy pozitív a tesztem! Mert ma épp a pozitív hangulatom uralkodik rajtam! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Remélem nem is lesz okom a negatív hozzáállásra! :wink:

Kép
pamilla
 
 


Na ez a beszed kerem szepen :wink:

KépKépKép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Itt én jelentkezem :lol:

Helyzet: piri még sehol :lol: :lol: :lol:
És már remélem hogy holnapig bizti nem is jön!
Olyan jó lenne!

Szóval ha minden igaz holnap reggel megyek a dokihoz a reggeli első pisivel!!!!!

Légyszíííííííííííí drukkoljatok hogy jó híreket mondjon!!!!!!!!!

Amint hazaértem jövök a hírekkel! :wink:

Puszi!!!

Kép
pamilla
 
 


Pami

++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D :D :D :wink:
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
babácska08
 
 


Tyuuuuuuuuuu de jooooo ilyen hirekre kelni :P Ez ngyon biztato 8) :wink:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát sziasztok!

Köszi a drukkokat, de úgy tűnik a sors még mindíg nem akarja hogy kisbabám legyen!
Ebből gondolom kitaláltátok hogy nincs baba a pocimban!
SŐT!

Az egyik tüsző nem repedt meg úgy hogy ha nem tisztul ki majd pirivel akkor ez a hónap felejtős!

Arról már nem is beszélek hogy megkérdeztem hogy mi van ha a 3. inszem sem sikerül. Erre azt mondta a doki hogy elvileg 6 inszem van előírva, mire én mondtam hogy úgy tudom 3 után el lehet tekinteni ettől.
Okos ember visszakérdez: Miért nem szeretné a 6-ot végigcsinálni?

Hát erre mondtam neki hogy baromira nem.
Csak annyit tudott mondani hogy majd a 3. inszem környékén majd visszatérünk a témára!
De nem fogom hagyni magam! Nem fogok itt szívni még 4 inszemet!
Ha ő nme csinálja meg akkor megyek máshova ahol 3 után megcsinálják pl Káli-ba.

Szóval ez a nap nem sikerült túl jól. Persze ahogy beértem a melóhelyre jól kibőgtem magam. Azóta 1 fokkal jobban vagyok!

Bocsi kicsit hosszú lett!
Holnap majd vidámabban jövök!

Szép estét!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Jaj Niki pedig egesz nap te jartal a fejemben :roll: Ugy szoritottam erted :roll: :? Na hat azt gondolom,hogy ellehettel keseredve es,hogy jol kibogted magad...en alapbol csinalok ilyeneket :oops: :oops: :?

A dokidat meg nem ertem :shock: :? :roll: nem 1helyrol hallottam mar en is,hogy 2-3-4inszem utan jott a lombik :roll: Regi dokid o?Vgy miert ilyen? :?

Hat nem is tudom mit mondjak :roll: es akkor most piri megjott :?: :twisted:

Meg egy dolog lehet hulyen hangzik de ugy hallottam tuszo repedhet meg orgazmussal... :roll: Hany tuszocsked volt? :shock:

Nyugodtan add ki meg ma is ha ugy gondolod...nem mindig kell jo es szep dolgokat irni ide...foleg ha nem is ugy van :? szal csak gyere es meselj barmit ha rossz akkor azt :wink:

Minnya kuldok neked egy kepet de a masik gepen van :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Eloszor is egy hojelentes:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 18400_.png
Bar ugy nez ki jon a pe egyenlore nem erzem es a LH tesztem is csont nega volt tegnap :?

Nikinek:
Kép

Tobbieknek meg:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kis felvidulas keppen hoztam nektek kepregenyt 8) :
Tegnap tortent:
Kép Kép Kép

Matol tortenik:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

9honappal kesobb:
Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

És ez most veled történt???

Tőled várhatunk hasonló dolgokat :wink:

Nálam még mindig nincs piri :shock:
Pedig jó lenne ha holnap meglátogatna, de ha nem akkor viszont csak péntektől jöhet és kész! Különben hétvégére esne az uh napja!

Szóval röviden ennyi!

Többiek merre vagytok?????

Vagy már csak mi maradtunk Bridgettel? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Kép

Jah velem megtortent az elso sor... :lol: 8) :oops: :oops:
De a holnaptol torteniknel egyenlore meg a sor elejen rartok :? hoemeles es csurinal :lol: :wink: Egy-en-lo-re de fo az optimizmus :wink: :lol: :lol: :lol:

Hogyhogy piri meg nem jott meg?! :shock: :o :roll: Akkor meg lehet jora is szamitani ezugyben vgy mar nem?! :roll:

Nem tom a tobbiek hol vannak :roll: Zsu nyaral 8) a tobbiek meg szerintem babat gyartanak 8) :lol:

Pirinek meg van egy jo kis kepem :twisted: ezt neki:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szépséges napot!

Bridget!

Állat a kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tök mókás!

Hát igen képzeld piri még nem jött meg!
Pedig mindent megtettem hogy ne így legyen :wink:
most vagyok a 32.napon vagy mi! Nem is értem!

Hát elvileg nincs remény mert ügye uh-t is csinált és ott sem látott semmit és a reggeli pisi is nega lett!

Hát most azért izgulok hogy legalább ne csütörtök legyen a piros nap. Vagy ma vagy csak péntektől bármikor!

Kép
pamilla
 
 


Ja többiek annyira rámentek a babagyártásra hogy csak na!

Figyeld meg 1x csak bejelentkeznek hogy itt vagyok és jön a baba!
Hát ki tudja :wink:

Kép
pamilla
 
 


[quote]F írta:igyeld meg 1x csak bejelentkeznek hogy itt vagyok és jön a baba!


Ugy legyen!! :lol: Amugy ez tenyleg igy szokott lenni :roll:

TE figyu ma olyan nincs,hogy meg uhu-n nem latta mert koran volt? :roll: lehet,hogy baromsagot kerdezek :? na meg a reggeli pisi....hat van akinek nem is tom milyen soka mutatta ki :roll: nem egybol menzinap :roll:

Persze en nem akarom beledbeszelni...de volt mar neked 32napos a mensid? :? :shock:

A fotot meg pirinek meg jo reg talaltam mar csak a masik gepen volt...vegre feltehettem megint :lol: :lol: :lol: Ngyon murisnak tartom en is :lol: :lol: :lol:

Fu en azert meg izgulok erted es csuriban mindenem :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Helló!

Hát potom 5 -7 napos késéssel de ma úgy tűnik hogy megjött!
De persze pont csütörtökön :twisted:
Szóval most mehetek holnap uh-ra de az csak a 2. nap lesz és azon izgulok hogy mi van ha még nem tűnt el a tüsző, mi van ha kellett volna neki még 1-2 nap???

Lehet hogy ez hülyaség de most ezen parázom!

De a lényeg hogy ne legyen ott és mehessen a 3. inszem!
Mert ha megint várni kell 1 hónapot ... kikészülök!

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Nálad mizu?
Valami jó jel :wink:
Érkezik a gólya vagy mi?

Mi jót csináltál az elmúlt 2 napban?
Nyelvtanfolyam elindul végül?

Tényleg a gyogyik hatnak?
Lesz majd kontroll?

Kép
pamilla
 
 


Kép

Sziiiia :lol: Mar ugy vartalak tegnap is :? izgultam erted :roll: Nem ertem minek jott piri :twisted: Remelem nincs ott mar semmilyen tuszo...de miert is lenne? :roll: Ha viszont azt mondjak varni kell egy honapot az csakis a te egeszseged erdekeben lesz :!: :!: :!: Ugyhogy nyugi a szervezetnek is kell am neha pihenni....turterhelve nem jon a babo :roll: Bar ertelek en teged csak neked is megkell ertened oket :wink: Nem az ugyet akarjak huzni...csak az egeszseg egy orvosnal elobre valo...de szerintem neked is :wink: De azert drukolok,hogy kezdodhessen a 3.inszem 8) Addig is: Kép

Velem semmi extra...2naponta egyutt vgyunk....ma kene megint majd de megyunk este vacsi meg bulizni 8) utana meg nem tom milyen allapotban leszunk :? :roll: pedig ez a mai meg ngyon kene :roll: csak ugy a biztonsag kedveert :wink: Maj minnya felbodom a hogorbem 8) Bizakodo vgyok...hisz tudod csak pozitivan ez ngyon fontos :!: :!: :!: Jelek nincsenek mert meg csak most volt pe-m :roll: de talan 1het mulva majd :wink:

Gyogyiktol marha szarul voltam :twisted: mar alig vartam vege legyen :evil: :x es tegnap be is szedtuk az uccsot!!!!! :D Ugyhogy tegnap kb mar ilyen happy voltam :mrgreen: Hatni nem tom hatott-e vgyis erezni nem lehet mert ennek az ereoplazma bacinak nincsenek kulonosebb tunetei :? :!: :!: :!: Max hasfajas es vizelesi problemak...szal nincs folyas vgy viszketes vgy akarmi...semmi :roll: Kontroll matol szamitott 3het mulva :roll: Addig nem megyek a dilis dokimhoz :evil:

A sulibol meg nem hiztak vissza :( Pedig most mar egy hete voltam bent es azt mondtak par nap :twisted: Par nap az nalam nem egy het :!: :evil: Na mind1 amugy egy egy suli nem sima tanfolyam.Hetfotol-pentekig van napi 4oraban es csak a nyelvet tanulod! :roll: Ugyhogy nem tom mi lesz de most ki is ment a fejembol teljesen :roll: :oops:

Szal ugy semmi kulcsi nem tortent :roll: Viszont ma marha nagy fejfajassal ebredtem :x de csak a bal oldalam es a szememtol vegig a fejem hatuljaig....ugyhogy mar egy panadollal inditottam a napot :evil: Este vacsizni megyunk nagy barati tarsasaggal...es buliba talan...vegre ihatok alkoholt es kavet is :P :wink:

A tobbiek tenyleg nem ytom hova tuntek :roll: remelem nem en riasztottam el oket :oops:


Kép
http://www.fertilityfriend.com/home/20338d
http://ciklus.hu/images/diagramok/94e2a ... 77600_.png

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Brigd! Nem riasztottál el senkit. Kívánom, hogy a képregény, a saját történeted legyen. Jó vacsit és bulizást estére.

Niki! Sajnálom, hogy nem sikerült az inszem, pedig úgy drukkoltam. A tüsző pedig távozzon minél hamarabb! Aztán jöhet a következő. Próbálj egy kicsit megnyugodni, tudom, hgoy nem egyszerű, de muszáj. Igazad van, ha a dokid nem engedi a lombikot a 3. inszem után, szerintem is menj másikhoz. Idegörlő lehet.

Velem nem történik semmi különös. Nem Bridg miatt nem jöttem!!!!!!!!!! Igen húzós napjaim vannak a melóhelyen, holt fáradtan jövök haza, aztán még itthon is ügyködök, így estére csak bedőlök az ágyba. A melóhelyen annyit néztem a gépet, hogy kifáradt a szemem, s már nem tudtam itthon is a gép elé ülni. Bocsi, ne haragudjatok. A mamám és a nagynéném kicsit jobban vannak. Most anyukám lelkét kell ápolgatnom, mert kórházba megy fizikós kezelésekre, s ezért a mamát el kell vinni a nagynénémhez, ahova a mama egyik percben akar menni, a másikban pedig nem. Anyukámnak ettől lelkiismeretfurdalása van. Próbálok lelket önteni belé, hogy muszáj mennie a kezelésekre, kicsit erősödnie, mert nem fogja tudni a mamát ápolni. Remélem, sikerült meggyőznöm.

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Haaat Kiriki nem csodalom akkor,hogy nem jottel :roll: :? A csalad az nalam is kenyes tema es ha beteg valaki ngyon rosszul viselem :roll: Jo eros lehetsz igy birni mindent es meg akkor a b.projekt is :? :roll: Nem lehet konnyu most :roll: :? Sok erot kivanok mert neked most ngyon nagy szukseged van ra :roll: Kuldok egy angyalkat: Kép

A kepregenyt felviditaskepp hoztam :roll: :) de remelem ugy lesz azert mindenkinek itt....ha mas nem a vegeredmeny :wink: Kép

En azt hiszem megfaztam :? :x Folyik az orrom....a fejemben is erzem na meg egnek a szemeim :x Miert pont a hetvegere :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jaaah es a lenyeget elfelejtettem...lassan itt van a pe-d 8) ugyhogy majd szoritok :wink: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Helló!

Kiriki!

Végre! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kezdtél nagyon hiányozni! :wink:
Hát akkor tényleg sűrű napjaid voltak mostanában!
Mikor is fogsz lényegében pihenni???? Lesz olyan?

Kitartást!!!!

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Betegség monnyon le!!!!

Nagyon jó bulizást estére!
Kicsit helyettem is bulizz, mert már én is rég voltam és már 1 kicsit hiányzik is a lazítás!

aztán csak csínyán az alkohollal :wink:
Mert a köv nap ilyen lesz a színed: :mrgreen:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Ja majdnem elfelejtettem!

Ma voltam uh-on és kiderült hogy a tüsző ugyan még ott volt de már esett össze vagy mi! A doki ezt mondta!

Szóval hétfőtől kezdhetem megint a pé támogató szurikat!

Legalább ez sikerül és nem kell várnom!

Tudom én hogy az én érdekem+ egészség meg minden, de ...

Hiszen Ti is tudjátok a türelem az idő elteltével arányosan csökken!

De amit tudok megteszek az ügy érdekében!

Ja a lombikos dologról meg beszélni se tudtam mert mire felöltöztem a vizsgálat után már a kezében a recepttel várt! Kicsit úgy tűnt hogy gyorsan túl akart lenni a dolgon hogy mehessen máshova! Vagy nem tudom!

A dokik sosem érnek rá????
Mindig rohannak vhova?

Gyönyörű hétvégét Mindenkinek!

Apákra fel!!!

Kép
pamilla
 
 


Pamilla
Meg mindig gyengen erzem magam es hoemelkedesem volt :twisted: ugyhogy a buli kimaradt :evil: most axon is aggodom nehogy ez miatt ne tudjon baagyazodni a kicsike :? :roll: Na mind1 ma meg mindig melegseg arad belolem...lazam most merem...upsz :shock: ez feljebb ment 37.4 :x Curvara nem akarok beteg lenni :roll: De nem is tudom mi bajom :roll: :?

Na mind1...azert apara fel ma 8) A ferti-s vonalzom betette a vonalat azaz a pe-t! 8)

Hat lehet neked is amsik dokit kene keresni :? :roll: En sem szeretem hogy orakat kint varok...mikor meg bekerulok 5perc alatt elinteznek :? :roll: De jo hir,hogy kezdheted a kov. honapot :wink: es csak pozitiiivan :!: :!: :!: :!:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Tudod nekem már ez a 4. dokim amióta elkezdtük ezt az egészet!
Sajna egyik sem jobb mint a másik!
Vagy a kórházban vannak és akkor azért sietnek vagy a magánba mész és ott is rengetegen vannak! Igazából sehol nincs ránk ideje!
Ezt el kell fogadni, azt hiszem!

Mi jót csináltál a hétvégén?
Jobban vagy már? Kikúráltad magad? :wink:

Kép
pamilla
 
 


Kép

Jaj a dokikat hagyjuk is(uhh ez lehet hadjuk nem tom :oops: ) itt abszolut nincs jo doki...van ez akihez jarok meg van meg 1francia akinek tenyerbemaszo a stilusa :twisted:

Otthon meg en is voltam vgy5 dokinal :roll: had ne mondjam mindenki mast mondott :? szal en tom mirol beszelsz...de masoknak nem kell az a 5 vgy 6inszem es asszem van aki 3utan mar lombikra megy :roll: de nem tom ez,hogy mukodik :roll:

Ne is mond en is orakat vartam aztan sitty-sutty elinteztek...itt legalabb ebben jok..annyit vgy bent amig bent vgy...nincs megszabva :roll: Viszont otthon ereztem ezt a bizonyos ido van jonne a kovetkezo feeling-et :?

Az meg a masik egy jo dokinal sokan vannak...ha elmegyunk egy dokihoz ahol meg nincsenek lehet az nem is olyan jo :? :roll: Szal nehez en tudom de a tobbi inszemes csajszival nem beszelgettel ilyenekrol?Nekik tuti van tapasztalatuk talan tudnak segiteni :roll:

Szombaton bar nem ereztem olyan hudejol magam elmentunk vacsizni a parommal aztan meg meginni par italt a baratjaval aki az USA-bol van itt.Hat ebbol az lett,hogy hajnal 3-ra ertunk haza :? :roll: En ngyon nem elveztem mivel nem volt kedvem inni meg nem is voltam jol :roll: aztan irany haza kialudtam magam kiizzadtam magam aztan azota semmi :roll: De az-az erdekes,hogy nincs semmi mas jelem csak a hoemelkedes es a nem erzem jol magam dolog :roll: Szal nem tom mit jelez a testem :?: :!: :shock: :? :roll: Ezert kicsit aggodom.

Vasarnap meg egesz nap punnyadtunk 8) Lementunk egyet ebedelni aztan haza es bujtuk a szallashelyeket 8) (szilveszterre)Aztan rendeltunk pizzat es tovabb bujtuk a netet 8) :lol:

Ma munkaszuneti nap van parom du-3ra kell csak bemenjen mert a cege a hetvegen koltozott uj helyre es pakolnia kell kicsit :roll: Ugyhogy o mar elment edzeni aztan be a melohelyere aztan nem tom este mi lesz. :roll: Nekem a Magyar barinommel kene taliznom :roll: de nincs sok kedvem kimozdulni :? na meg meg mindig nincs meg a szallas hova megyunk :? :roll: Szal majd minnya bujom megint a netet csak elobb gondoltam irok 8) :oops: :lol: Most ugyse lat :lol: mer hetvegen azzal nyuzott ne babanetezzek hanem nezzem a szallast :roll: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

A gorbeimbe betette a pe-t minnya rakok linket :wink:

Te mi jot csinaltal :?: :D
Jah es Zsu visszajott a nyaralasbol ugyhogy matol szerintem lehet majd be-benez :wink: Igaz Zsu :?: 8) :lol:

Kép

Kép
http://www.fertilityfriend.com/home/20338d

http://ciklus.hu/images/diagramok/94e2a ... 36800_.png

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nektek is hoztam egy linket sok erdekesseggel:

http://www.infertility.hu/onok16.htm

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Haza jöttünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kapok összefoglalót? Kivel mi történt egy hét alatt???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Fel lap se telt meg egy het alatt :? :roll: Itt konnyu lesz visszaolvasnod 8) :wink:

Amugy isten hozott itthon 8) Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszi, Bridg!
Akkor olvasok mindjárt!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nincs mit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vegul is nem foglaltam ossze :oops: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:

Meg mindik olvasol :?: 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!

Zsu!

Isten hozott itthon!
Milyen volt a szabi?
Tudtatok pihenni?
Remélem volt sok puding hogy a siker biztosabb legyen!!! :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?