Új privát üzeneted érkezett!

Czinke!
Én az utsó 3 hónapban nem híztam, pedig nőtt Bubu, hisz 3750 kg-val született.

Ha odfigyelsz mit eszel, nálad sem lesz gond. De egyél!
20150601134430
 
 


bocsi, ha vki a laptetőre pályázott :oops:
20150601134430
 
 


én biztos nem! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 

 
 

Vikimami: nem is attól tartok, h dundus leszek, hiszen úgyis lemegy, hanem , h a szervezetem (szívem, ereim) tényleg annyira terhelődik. de odafigyelek!
te egyáltalán nem híztál az utolsó 3 hóban!! nem semmi!!
volt egy pcos csajszi, aki kicsit túlsúlyos volt, és ch diétát tartott + metformint szedett (tényleg rossz volt a cukra is) és még fogyott is a kismamaság alatt! és szép súlyú, egészséges és szép babája lett!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nem híztam, pediog elég sok pilóta piskóta tallér lecsúszott :lol:
20150601134430
 
 


Vikimami: mindenben szeretnék követni!!! könnyű szülés, tündi-bündi kissrác és akkor nem szeretnék hízni se most már!!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Cuki vagy Czinki!

Kép maci gyere le!

Kép kicsit husi vagyok :)
20150601134430
 
 


Na végre itthon!
Az előző oldalról már nem nagyon emléxem semmire! :oops: :oops: :oops:
Remélem ez nem az öregség hanem a terhesség jele! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja igen MONIC
Benned mintha magamat látnám. Én is mindig elhatározom, hogy most akkor nyugi van, mert............. és akkor persze beüt a krach! :twisted:
Remélem rendicsek a vérnyomid ennek ellenére! :roll:

CSIBI
Napi 5x keveset kell enni! Az az egészséges!
Sztem te nem fogsz 20at hízni!

VIKI
Mégis csak kéne nekem egy kis pöcsös! :lol: :lol: :lol:

TERMÉSZETESEN A PUNCIS MELLÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol:

Lackó tündéri!

Ma megint ott volt a virágos sapis csaj. Most már azt is tudom, hogy két hetes.
Az asszisztens csajszik annyira aranyosak voltak velem..... azt mondták, hogy tuti lesz babám, mert annyira el tudják képzelni, nekem muszály hogy legyen, mert totál anyatipus vagyok és ............. én csak pirultam....... no meg persze nem is ismernek.......... és mégis ezt mondták.......... tök boldog voltam!
A dokker annál pesszimistább volt, megmondta kerek perec, hogy nem tudja mi sül ki ebből, mert nem volt normális ciklus, meg ilyenek, de nem is figyeltem rá, nem akartam elrontani a kedvemet, a múltkor minden csúcsszuper volt mégsem sikerült.

Tegnap asszem 40 millió körül volt, ma a duplája, több mint 100 millióan harcolnak odabent, egy mán csak betalál!
:shock:

De ha nem már csak egy inszem van, és irány a lombik!

Azt mondták ma este még együtt kéne lennünk biztos ami biztos, de erre sztem sem apát nem fogom tudni rávenni, már reggel is úgy érezte magát mint a kifacsart citrom! :roll: arról nem beszélve, hogy tök fáj a pockom!
Amikor felkeltem láttam egy nagy véres vattacsomót sztem frankón fel lettem sértve odabent mert úgy érzem magam mintha most vették volna el a szüzességem, vagy kaparáson lettem volna! :shock:

dita75
 
 


Ditus!
A doki monnyon le! Volt egy szép tüsződ, apának is szuperek voltak az eredményei. Mit akar még?
20150601134430
 
 


Vikimami: hol husi ez a gyerek??? :shock: :shock: szerintem csak a pelusa nagy, lehet, h televan neki!!
nagyon édes gyerek ez a Lackó!!! nagyon szép formás!!

Ditulika: doki mondjon le!!! te meg kapd el párod holnap este v reggel (bár ő nagyon korán kezd igaz??) !! v nincs félreeső hely mhelyen?? v hazarohantok napközben (ti közel laktok nem?) !! :wink: :lol: :lol:
de 2 inszem egymás utáni nap , tuti siker!!
és tényleg anyatípus vagy!! jól mondták az asszisztensek!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CZINKICSEK

Még amikor "friss házasok" voltunk akkor néha bejátszott a dupla élvezet! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tudod mi az!!!! :wink: (ja és főnöki engedéllyel volt) :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ditulika: hát akkor kérjetek megint engedélyt a főnöktől!!! :lol: :lol:
tudom, h sajna nem így megy! ha nem megy, hát nem megy!! de szerintem már nem is kell 3. repeta!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CZINKI
Pedig jó volt, a párom mindig kacsintott egyet amikor egyedül maradtunk és kérdezte, hgoy dupla élvezet? Egyszer rákérdeztem, hogy miért mondja ezt, hogy dupla. Aztán rájöttem, hogy munkaidőben csináljuk, így valóban dupla hisz fizetnek érte! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem vagyok egy szoknyás tipus de akkoriban mindennap miniben jártam dolgozni! :lol: :lol: :lol: :lol:

A főnök is mondta, ha a párom bent van elvonulhatunk ha úgy gondoljuk addig amíg nem fárad le teljesen, mert este már eléggé ki van ütve mire hazaér! :?

Azt mondták ma a kórházban, hogy volt egy ikres mamijuk és az egyik baba két nappal fiatalabb volt. Az spontán baba volt a másikat előtte két nappal inszemmel hozták össze! :shock:

dita75
 
 


Dituli: dupla élvezet!! értem már!! :lol: :lol:
spontán és inszemes ikrek!! :lol: hát akkor hajrá!!! :wink:

ma nagy a pangás!

Monic: mi volt a vérnyomiddal??

többiek?

nekem sincsen semmihez kedvem!! jobban mondva, legszívesebben otthon lennék, innék egy meleg kakaót és az ágyikóból néznék vmi romantikus limonádét. aztán csapnék egy szimpla élvezetet . bár szegény párom elég kivan a gyomorrontástól. :roll:
úgy útálom az ilyen szar időt!!! :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dituli: nem is mondtam, h grat a lottónyereményhez, kár h nem egy hatost produkáltatok a 2*3-s helyett!! :cry:

most én is megnézem , h nyertem e? hátha....

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CSIBI

Hát ez az, hogy más sorokban voltak a számok! :twisted:
Apa mondta is, hogy kár mert vettünk volna egy vagon gyereket! :lol: :lol: :lol:

Még a végén kiderül, hogy már milliomos vagy! 8)

Ezek a lyányok mostanában tényleg nagyon lustik lettek! Alig-alig írnak. :x
Asszem bevések egy fekete pontot mindenkinek! :evil: :D :D :D :D :D

dita75
 
 


hát , dolgozunk tovább! :cry:
nagy semmi!!
holnaptól nem jönnénk dolgozni, se én se a párom! kivenném szegényt a munkából, annyit dolgozik, h csak na! mondtam neki, h ha én többet keresnék, mint ő , maradhatna ő otthon gyesen! ő maradna is! bár nem tudom, h hogy bírná?? :lol:
egyébként egy középiskolás osztálytársnőnk dolgozik, és a férje maradt otthon. a csajszi otthon volt 1/2 évet, utána a pasi vette át a gyereket! de olyan furi szerintem!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Én jelentem itt vagyok, és olvasok szorgalmasan :lol:

Czinki,
Lili születésekor én is többet kerestem, mint a férjem, de eszembe se jutott, hogy ő maradjon otthon. Persze neki eszébe jutott...
Na, nyertél??????????

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nekünk az általánosban volt egy tanárunk, mi azt hittük, hogy buzi.... erre kiderült, hogy van felesége aki lebabázott, a pasi mivel tanár volt alig keresett, ő maradt otthon a gyerekkel. Én inkább meghúznám valahogy a nadrágszíjat. Nem tudnám itthagyni a babámat még az apjára sem, hisz oly rég vágyom rá! Minden másodpercemet vele szeretném tölteni! :roll:

dita75
 
 


én sem tudnám elképzelni, csak szegény párom annyira stresszes!!
nem tud lazulni és néha beleszarni a dolgokba, pedig sokszor kellene!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Enyim párom se! :roll:
Azért anyuméknál nem ez volt. Mindketten 4kor már otthon voltak, anyu csinálta a vacsit, kertészkedtünk, bármit csináltak közben velünk is foglalkoztak, én legalábbis mindig segítettem anyának! Ritkán volt túlóra, általában záráskor anya is könyvelő, és akkor olyan furi volt, hogy sötét volt mire megjött és teljesen el voltam anyátlanodva. Én nagyon anyás voltam, pedig apa velem volt a legengedékenyebb, hisz a nővéremék előttem már kitaposták az utat! :lol:

dita75
 
 


csajok, mit főzzek a páromnak? szombat este elrontotta a gyomrát, jó kis hasmasa volt éjszaka, erre vas ráevett egy pörit nokedlival. ma otthon is maradt. gyenge és fáradt. gyomra jobban, nincs hasmasa.
mi a kímélő, de ua laktató, h ne haljon éhen se szegényem?? mert a csak főtt krumli azért kizárt, meg azért annál jobban is van! levesesnek nem annyira leveses, h húsleves elég lenne neki magában.
ötlet??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


hát régen más volt minden!!!
más világ járja manapság! :cry: :twisted:

megint elkezdett esni! megyünk haza és újra esik! :twisted: :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


én is itt vagyok ám :)
de főleg csak olvasás üzemmódban. nagyon nincsen kedvem semmihez se ebben a csúnya időben
Vendég
 


Sziasztok!
Találtam egy klassz szórakozást a lelombozó eső ellen: névadó programot. Próbáljátok ki, milyen név illik a férjetek vezetéknevéhez. Érdekes így leírva látni a neveket:o
http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_06.html
Vendég
 


sziasztok , mentem!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok,

csodával határos módon a vérnyomásom tökéletes lett, 110/70 :lol: :lol: :lol: :lol:
Délután a munkahelyemen voltam utódot betanítani, utána körmösnél.


Czinki,

szerintem a 11 kg nem sok, nekem egy barátnőm 30 kg-ot hízott.

Dita,

pihentesd a pocakodat, a párodnak meg hatalmas gratula a kiugró eredményért :wink:

Viki mami,

Lackó csudaszép :wink:
Nagyon ügyes vagy, hogy nem híztál az utolsó 3 hónapban!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Pont azt mondták, hogy a méhnek az kell, hogy mozogjon még ma mert az segíti még jobban előre a kiskatonákat! Most nem tudom, hogy ezt az orgazmusra értették (méh mozgása) vagy az előzményekre! :oops: :roll:
Mindkét esetben mozog a méh?
Nem vagyok én sexológus! :roll:

A másik meg hogy nem tudom mikor kezdjem az utrot, mert inszem utáni napon reggel szoktam, most már volt két inszem, sztem ma este már nyomizok egyet, ja most hüvelyit kértem, orálból is maradt, az majd a munkahelyen!
Szóval holnap 4.30kor kelek, hogy egy órát fentmaradjon a gyogyi! :roll:
Mit meg nem teszek Bébi Bogyókámért! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


dita: nekem most azt mondta a doki, hogy a hüvelyi utrot is le lehet nyelni!! hát én nem tudom. azért én nem nyelném le.
Vendég
 


Szilvi
Ezt én is hallottam, hogy lehet az orált dugdosni és fordítva. :roll:
Amúgy megnéztem és az orál teljesen úgy néz ki mint a hüvelyi! :shock:

dita75
 
 


na ez furcsa. nekem még maradt az előző inszemből így nem váltottam még ki, amit a doki tegnap felírt. de kiváncsi leszek melyik lesz az.
Vendég
 


monic: A drágám még erről nem tud, majd akkor megbeszélem vele, ha már útban lesz. Az a baj, hogy az ő "apukáját" is így hívták. Nem véletlen az idézőjel nála, mert egyszer sem volt rá kíváncsi egész életében. Még azt is le akarta tagadni, hogy az övé. Szóval ezért még nem biztos a dolog, de én szeretném.

linacska: Megnyugtattál, mert félek, hogy ha össze is jön a baba, mindig annyi tüszőm van, hogy még marad is. Hajrá ikrek :)

twist: Nekem nem emlékszem, hogy fájt volna a HSG után.

bumi: Sajnálom, hogy elmarad a műtét.

desviki: Gyönyörű baba. Hasonlít egy babára, akivel a vonaton szemeztünk. Olyan édes volt, mint a tiéd.

dita: Ezen a dupla élvezeten nagyon jót nevettünk apával. :) Csak elég lesz az a két inszem.

czinkeb: A barátnőméknél is ma jött vissza a baba apukája dolgozni gyes mellett. Ő is 1/2 évig volt otthon és utána ment a papa. Persze a barátnőm kb. kétszer annyit keres, mint a pasi. Most meg ment Áron bölcsibe. Sajnos most már rájött, hogy ide neki minden nap menni kell, úgyhogy alig tudja reggelente levakarni magáról.

Sajnos lehet, hogy nekünk is majd ilyen korán kell bölcsibe iratni a gyereket, de most gondolkodóba estem. Olyan pici még 1 évesen egy gyerek. :( Csak nálunk is az a baj, hogy a fizetésemnek több, mint a felével kapnék kevesebbet. Nem hiszem, hogy 1/2 évnél tovább tudnánk húzni a nadrágszíjjat, mert azért kb. 100.000 Ft-ról van szó. És úgy, hogy a babára is költeni kell azért rendesen.



vicky79
 
 


Jó regeglt!

remélem kicsit hiányoztunk :wink: tegnap esti bearásra sem reagált senki, de gondolom már tudtátok...

mint már írtam csütörtökön hazautaztunk reggel annyira korán indultunk, fiam is nyügi volt, hogy elköszönni sem volt időm.bocsi... a hazautat (2éls fél óra) jól bírta ZSigi, alcizott, az utolsó 10 percben ébredt fel, de elnézelődött.
Aztán a pénteki nap kifárasztotta mert elvittük bemutatni dédmamáknak, és estére a friss levegő és a sok futlkosás miatt kicsit kikészült..fél hétkor már követelte a fürcsit.

az első két éjjel anyukáméknáél volt jól elvolt mint itthon . szombaton megint sok emberrel találkozott így éjjel 2 óránként fennt volt..de egyébként ügyi volt. AZ utazóágy sem volt neki probléma, sőt a légzésfigyelő is kafán működött benne, apa megoldotta :lol:

VAsárnap már mi felnőttek akartunk visszamenekülni, ZSigmond megszokta a jó friss levegőt...aztán visszafelé is jól bírta az utat és amikor hazaértünk evett és anya hasán aludt egy óriásit.. éjjel pedig nagyon jól aludt szintén

bocs az off-ért..

Dita anagyon nagyon drukkolok az ikresspontán babyhez!

utro tényleg lehet aaz oralt dugdosni

Viki megharapdálnám a kis hurkáit Lackónak! :lol: :lol:

Mindenkit ölellek kivétel nélkül

puszi
Vendég
 


Kép

VICKY
Hogy-hogy csak a felét kapnád? 200-at keresel és csak 100at kapnál? Na hát pesten dupla fizuk vannak. Én még a 100at is nagy nehezen kapom meg. :roll: Ha szabin vagyok akkor nem. Idén még egyszer sem kaptam 6 számjegyűt!

Pedig mostanában mégcsak "dupla élvezet" sem volt! :wink: :lol:

dita75
 
 


jó reggelt mindenkinek! :)

az idő úgy látom hasonlóan fog alakulni mint tegnap :(

dita: az tuti, hogy te most babás leszel!!!! ennyi kiskatonát!!!! :D
páromnak is megjavult az eredménye valamitől. 16millió volt már jó ideje és most vasárnap 22millió volt. pedig csak vitaminnak tömöm :D

viki: Lackó nem is husi :) nagyon kis formás pasi :)

monic: gratula a jó vérnyomáshoz :) nálam ezzel tutira baj lesz, mert nekem alapból 130-140/90 körülé szokott lenni és úgy hallottam, hogy a terhesség megemeli valamennyire.


boni: milyen jó gyerek Zsigi :)

czinki: ha én páromnak gond van a gyomrával, mindig párolt rizst kap. az íze kicsit jobb mint a sima főtt rizsnek és viszonylag hamar rendbehozza a gyomrát. ja, meg pár szem ropit vagy háztartási kekszet.
Vendég
 


ja, és még egy "eltérést" fedeztem fel a mostani és az előző inszem között. én nem tudom mit csinált odabenn a doki, de nekem tegnap óta annyira fáj a jobb oldalon a derekam reggelente, mikor felkelek.
Vendég
 


czinki a főtt krumpli is nagyon jó ilyenkor!
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem 4 nap telt el az inszem óta és fájdogál a hasam. Már az inszem utáni naptól a köldököm nyilallt, amikor felkeltem és most is a köldököm körül érzek nyomást és fel vagyok puffadva. Megpróbálom felhívni a dokimat, hogy mi a véleménye erről és próbálok a fórumokon is visszaolvasni, hátha valaki hasonlót érzett inszem után. Nem szeretném, hogy ez már eleve a kudarcot jelentse:-(
Vendég
 


TWIST

Kép No para és áramoljon benned a csííí! Ne is gondolj rá. Én is fel voltam puffadva és érzékeny volt a pocim. Most is az. Az elsőnél alig bírtam aznap menni! Tehát ez természetes, mert más is beszámolt már ilyen jellegű panaszról.
Nyugodj meg, várd meg szépen a 8-10 napot és pisilj egy zebrásat! :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Szilvi,
megnyugtatlak, sajnos 100-at sem fogsz kapni a 168. nap után. Az első fél év még ok, akkor ugyanannyit kapsz, mintha táppénzen lennél, de utána max. kb. nettó 75.000, meg a 12500 családi pótlék. Nekem is muszáj volt Lili 19 hónapos korában visszamennem, mert már nem bírtuk. Így, hogy GYES-t is kapok a fizetés mellé, vagy 170.000 Ft-ot jelent, sajnos nagyon nem mindegy. Pedig hogy otthon lennék.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nekem mind a két inszem ugyanolyan volt, most sem, és a múltkorinál sem érzek semmit. De konkrétan semmit. Igaz most jól meg is fáztam (ez még jól jöhet, gyenge immunrendszer, a bacikkal van elfoglalva, nem a babával).

Szerintetek a hőm mit csinál?
http://www.fertilityfriend.com/home/1bace8

Czinki,
végül mit főztél? Én már tegnap nem olvastam, de egy kis grillezett sovány husi sem ártott meg már volna szerintem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


ááá, még 15 nap a tesztelésig nekem!!!! én ezt nem bírom ki!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

ma szépen felöltöztem és elmentem a dokihoz, akinek az ajtajára ki van írva, hogy szabin van és csütörtökön lesz legközelebb. Úgyhogy csütörtökön megyek vizsgálatra, de szerintem az uh a héten már nem fér bele.

Boni mami,

Viki mami írta meg nekünk a jó hírt Bettikéékről, azóta átkukkantok én is a hőmésőrbe, hogy lássam hogy vannak.
Zsigi egy áldott jó kisbaba, és nagyon ügyesen bírta a hosszú utat :wink:

Twist,

ne keress tüneteket, nekem amikor terhes lettem minden ugyanolyan volt mint akkor amikor nem sikerül. Egy árva tünetem sem volt ami terhességre utalt volna, és látod, már a 15. hétben vagyok :wink:

Szilvi,

elhiszem, hogy ólomlábakon jár az idő, de majdcsak eltelik az a 15 nap...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ciasztok csajok,


Most jöttem meg AFP-ről. Ez a tatabányai terhesgondozás halálos. Két órát kellett várnom egy beutalóra aztán vérvétel. Beszarás. Hétfőn reggel kell mennem az eredményért. A dokim azt mondta hogy a kombinált teszt erősebb és jobb mint az AFP sokkal, és ha az negativ lett nincs miért izgulnom.



Dituli, most már tutti babás leszel, végülis miért lett neked dupla inszemi, dupla élvezet?????


Twist, irtam neked hogy nekem az első inszeminél volt ez az érzésem mint neked. De az nem azt jelenti hogy nem sikerült. Nekem az is befolyásolat nagy mértékben az inszemit hogy beteg lettem, magas lázam volt nem szedhettem gyógyszert és szarul volt két hétig. Bacik elvitték a bébit, de a második az már sikerült. Lehet hogy kiröhögték és lehet hogy lesz akinek nem szimpi amit irok, de én a vörösborra esküszöm. Engem az inszemi utáni időszakban teljesen megnyugtatott esténként borozgattam, teljesen lelazultam és nem állandóan ezen lovagoltam hogy jaj mikor leszek már terhes. Úgy éltem mintha teljesen normális életem lenne. Nem feküdtem, dolgoztam, gyeresznyefára másztam és szedtem a cseresznyét, keritést festettem, utaztam, kikapcsolódtam és nem is gondoltam arra hogy jaj terhes vagyok-e vagy sem. Azt már inszemi után nem igazán tudod befolyásolni sztem. Én a párommal abban a hónapban egyszersem voltam együtt mert azokban a napokban amikor kellett volna külföldi zenei fesztiválra utazott, igy az inszemi utáni napokat teljesen egyedül éltem meg. Azt gondoltam talán kevés az esélye annak hogy egy inszemitől semmi rásegités nélkül terhes lehetek. Az élet mást hozott!!! Oroszlán megfészkelte magát a pocakomban és ezért neki egy életen át hálás leszek.


Nemone, küldöm a privit.


Szép napot csajok



És inszemi után lévő csajok, no para, csak nyugi

Kép
pgsuska
 
 


Köszönöm lányok, nagyon aranyosak vagytok:)) Jó a tapasztalataitokat olvasni, ezek a hozzászólások komolyan mondom, hogy meg is nyugtattak. Megyek is takarítani, végre mozgok egy kicsit :P
Vendég
 


Mizu csajok, mindenki alszik???


Denika, ment privi.

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok! :)

Némóka: Tök jó, hogy ilyen hamar meglesz az AFP eredménye. :) Most jöttél haza Erdélyből, most meg már megint utazol? Te aztán jól kihasználod a baba megszületése előtti időt! :wink:

Bumi: Sajnálom, hogy már megint csúsztok. :(

Monic: Gratula a tökéletes vérnyomáshoz! :) Drukk a csütörtöki vizsgálathoz, talán belefér még egy UH is.

Twist: Tudom milyen nehéz, de próbáld ne keresni a jeleket, mert nem sok értelme van..

Szilvi: Nyugi, hamar el fog telni az a 15 nap. Próbálj valami teljesen mással foglalkozni!

Zsuzska: Sajnálom, hogy ilyen körülményes volt az AFP.. válaszoltam a pü-re.

Lányok! Én se tudnám elképzelni, hogy a férjem maradjon itthon fél év után.. Azt hiszem önző vagyok ezen a téren :roll: , mert szeretnék minél többet lenni majd a gyerekekkel. Bízom benne, hogy bírni fogjuk majd anyagilag, és a gyes alatt is itthon tudok majd maradni velük.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Zsuzska,

részvétem az AFP és a sok várás miatt, ugyanezt fogom én is átélni jövő héten. Annyi különbséggel, hogy a védőnőtől már kaptam beutalót de nincs rajta naplószám, úgyhogy a számért ugyanúgy sorba kell majd állnom az AFP reggelén.

Denika,

hogy telik az idő, már 8 és fél hetesek vagytok :wink:

Twist,

nyugi továbbra is, takaríts nyugodtan ha az esik jól. Légy laza mint Zsuzska volt Oroszlán fogadtatása idején :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


húúha, nagyon eltűnt mindenki!

hol vagytok lányok? :) :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi lányok, de még mindig őrültek háza van a melóhelyen. Jövő héten talán már jobb lesz a helyzet, és újra tudok aktívkodni.

Addig is gondolok rátok, és drukkolok mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: