Új privát üzeneted érkezett!

Én ügye 4 hónapig szedtem a clostyt,nekem a doki sose nézte h mekkora tüszőim lettek stb,de én ezt nem is bántam....pnt elég volt ennyi is.Aztán én is a closty szünetben estem teherbe....remélemh jövőhéten csupa pozitív hírekkel jövök majd!!
Amúgy szerintem sisztám nem lett,mert ha igen azt látta volna az uhn...bizti mondta volna :wink:

Tünetekről annyit h émelygek,fáradt vagyok...tegnap délben majdnem jött VUK is,de nem engedtem be(ki) :lol: Néha hasszurka.Kívánom h mindenki hasonló tüneteket produkáljon hamarosan...na és reménykedem h nálam meg megmaradnak egy ideig :roll: Néha nagyon parázom :cry: mi lenne ha nem lennék ennyire optimista alapból....

annus11
 
 


Nyugi Annus, minden rendben van és lesz is. Jövő héten ott lesz a kis babócátok a pocidban. Csudi jó lesz neked, irigy, irigy.... :lol: A Vukk meg jöjjön ha akar, a lényeg a baba. Elhiszem hogy parzol, a történtek után, de nyugi. Mondom én, majd meglátod én mennyire fogok parázni :lol: Most már mi következünk, szép lassan utánad.

KépKép
csige-bige
 
 


Hát igen...azt hittem tök nyugi leszek...de tegnap óta rajtam van ez az aggódás....

Amúgy vki csinált tesztet,és mondta h halványodott.Én is meg akarom nézni h megvan e még a bizti 2 csík!Mennyi halványodás engedhető meg amúgy?Ilyenkor is van h esetleg kevesebb a hcg a pisiben,mert mondjuk nem reggeli vagy vmitől hígabb és ezért icipicit halványabb?Vagy ilyenkor már nincs ilyen?
Most már csak ugyanolyat kéne vennem mint eddig.... :roll:

annus11
 
 

 
 

Jaj Annus ne parázz, nyugi!!! Minden rendben van odabent. Egyébként én úgy tudom, hogy ha gond is lenne, DE NINCS, akkor a teszt nem mutatná ki, mert a hcg még a szervezetedben van és annak idő kell hogy kiürüljön. De lehet hogy tévedek. Hidd el minden rendben van. Ne aggódj, gondolj arra, hogy azzal teszel rosszat a babának. Próbáld lekötni magad, elterelni a gondolataidat, hiszen már rögtön uh. A párod nincs veled a hétvégén. Hátha ha együtt vagytok akkor segít egy kicsit elvonatkoztatni a félelemtől.

KépKép
csige-bige
 
 


De együtt vagyunk...de pont azt beszéltük meg h nem éljük bele magunkat,hátha úgy kevésbé lesz rossz...de emiatt meg lelkiismeret furdalásom van h nem támogatom a babámat eléggé.Szóval tita hüle liba vagyok....Bár lehet ez a sok hiszti elég bizonyíték h minden oké odabenn :wink: Na jó ,eldugulok :oops: És no para :lol:

annus11
 
 


Ez az Annus, no para :lol: Persze hogy minden rendben van odabent, na ná :lol: Már lassan hat hetes vagy, tök jó.

KépKép
csige-bige
 
 


Nekem már kezdődik a mensi.

Annus nem lesz semmi baj. Bence előtt nekem is volt egy vetélésem. Amikor a Bencével terhes lettem egy szikra aggódás nem volt, tök boldog voltam, nem is gondoltam arra, hogy nem marad meg ő se. És most már itt van több mint 6 éve.

timejka
 
 


Sziasztok

Annus ha mindenképpen akarsz tesztet csinálni akkor úgy érdemes, hogy két egymás követő napon reggeli elsőből csinálj, és akkor látod a különbséget.

Én mondtam hogy apozitív teszt után minden nap halványodott, és aztán a rendes időben meg is jött.

De pl a vetélésnél még a műtét előtt is erős pozitív volt, így azt mondom hogy ez nem mérvadó.
De nyugi ne parázz minden ok, főleg hogy tüneteid is vannak.

Tmejka sajnálom a menszit.

Én meg eldöntöttem hogy ha most hosszú ciklusom lesz akkor újra elkezdem a clostyt szedni, de legalább is már kiváltottam két dobozzal.

Remélem azért nem lesz szükség rá.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok

Mizus lányok merre jártok; hogy telt a hétvégétek?

Nálunk egész jól, azt leszámítva hogy pénteken temetésen voltunk, az unokatesóm apukája halt meg. Tegnap itthon voltunk, meg ma is. Főztünk, apa meg most süt tarkedlit.

Én meg annyira álmos vagyok hogy azon gondolkozom hogy le kellene feküdni aludni, de akkor éjszaka nem fogok tudni.

Annus hogy vagy?

Én ma előszedegettem a téli kabátokat, sapkákat és neki álltam kimosni, hogy minden tiszta legyen, ki tudja mikor kell felvenni, itt egész hideg van most is. Annyira utálom a hideget.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Na azt meg elfelejtettem hogy beteszem az eddigi hőmet, kiváncsi vagyok mit mondtok rá, igaz elég hiányos.
http://ciklus.hu/images/diagramok/4eacb ... 50400_.png

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Na itt!
Tegnap jól sikerült a gulyásfesztivál!Nagyon finit főztünk :lol:
Én jól vagyok,próbálok optimista lenni...nagyon nehéz!Amúgy semmi jele nincs h baj lenne...ez amolyan belső megérzés :roll: egyenlőre teszett se vettem,úgyis csak a doki tudja megmondani h minden oké e odabenn :wink:


Gabi!
Érdekes ez a görbe...akkor most hosszabb lett a ciklusod a closty nélkül,nem?Méregesd ha tudod hogy lásd télleg megvolt e a pé!
Hát lassan télleg télikabát kell...csak nekem tuti új kell...a régi azt hisze hamar szűk lesz :wink:

annus11
 
 


Annus igen sajnos hosszabb lett, de lehet szalmonella miatt is meghosszabbodott. Érdekes mert a múlthónapban meg 31 napra jött meg. Hát meglátjuk hogy most mikor fog.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


SziasztoK!Milyen helyeken lehet megvenni a barátcserje kapszulát?

Kép

Kép
syl100
 
 


Többiek?Merre vagytok?

Kép

Kép
syl100
 
 


Nagyon csend van errefelé....Bizti mindenki babát gyárt :wink:
Kép

Syl!
Én sajna nem tom,bio boltban vagy gyógynövényesnél próbáltad?Esetleg gyógyszertár v drogéria?Fogalmam nincs....

Gabi!
Lehet bekavart ez a betegség....de hamarosan kiderül h mi lett eből a hónapból :wink:

Én holnap megyek dokihoz.... Kép

annus11
 
 


Sziasztok

syl sajnos én se tudom.

Annus hát remélem hogy jót hoz ez a hónap. Holnap drukkolok neked nagyon, de gyere utánna a hírekkel.

Mutizom az eddigi hőmet.
http://ciklus.hu/images/diagramok/4eacb ... 23200_.png

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Annus nagyon drukkokok neked. Várjuk a híreket nagyon és a képet is ha kapsz :lol: Nyugi, minden rendben lesz.
Misszike veled mi a helyzet? És a többiek, sehol sincs baba? Nekem lassan meg fog jönni és akkor éjjel nappal babaprojekt. Meghajtom apát mint Zinger a varrógépet :oops: :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Oriandy:Te talán szedtél barátcserje kapszulát,nem?Te hol vetted és mennyiért milyen kiszerelést?Mert én már 2 patikában is érdeklődtem és egyikben sincs,nálunk meg másmilyen drogéria nincs,sajna! :?
Jó lett volna szedni,de szerintem már ebben a hónapban felesleges elkezdenem ,mert a ciklus első napjától kellenne,ha jól tudom,és én már vagy a 6.napnál járok!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!
Ha kiderül h hol lehet kapni és milyen kell,akkor szívesen megveszem neked és postázom ha nálatok nincs!

annus11
 
 


Ezeket találtam neked:
http://www.bioszallito.hu/Zafir-baratcs ... rmek-57445
http://fogamzas.mindenkilapja.hu/
http://www.herbariashop.com/index.php?s ... 431&sm=264

Ez az utolsó herbaria shop itt van tőlünk nem messze,beugorjak megkérdezni?

annus11
 
 


Annus:Igen megköszönném,tök jó! :D De csak ,ha nem gond!
És milyen módon fizessek?Írj,majd privit!

Kép

Kép
syl100
 
 


Annus:Neked nem ma van uh? :roll: Hányra mész?
Akkor majd várjuk a híreket és a béby fotócskát! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Na megjöttem!!!
Hihetetlen de van egy 8,9 mm babócám és dobog a szive is!!!!Nagyon szépen megnőtt,a doki is megdícsérte!Alig tudtam elhinni,csak kamilláztam ott.A villamoson meg majdnem bőgtem,bizti néztek is hülyének :lol: Legközelebb 3-4 hét múlva kell csak mennem,kúpot még a 11.hétig kell dugdosni.Na és itt a 2.sztárfotó Maszatkáról!

Kép

annus11
 
 


Annus óriási gratula neked. Tök jó. Látod mondtam, hogy no para, nem lesz semmi gond. Pihizz sokat. Milyen volt hallani a pici szívdobogását? :lol: El tudom képzelni mennyire örülsz. Minden rendben lesz, nyugi.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Annus, annyira meghatódtam attól amit írtál... A baba szívének dobogása nagyon jó lehet... Gratulálok és továbbra is minden jót!!! Nyugi, okés lesz minden!!

Én a zafír barátcserjét szedem.. A neten rendeltem meg..
Ezen az oldalon rendelhetitek meg.. http://www.bioszallito.hu/Zafir-baratcserje-kapszula?termek-57445

Ezen kívül még a Premens kapszulát dicsérik. Ha a google-ba beírjátok hogy barátcserje, akkor ott lehet találni sokat.. Sok sikert..
szilvia80
 
 


Hát sajnos hallani nem hallottam,csak láttam.Jó volt hallani mikor a doki mondta h nézze csak,ott dobog a szíve :lol:
Köszi mindnekinek!!

annus11
 
 


Annus:De jó neked!!!!!! :D Én is, én is akarok!!!Na,majd eljön annak is az ideje!

Szilvia:Én is megtaláltam ezeket az oldalakat a neten,de valahol még 1500.-ba kerül a postaköltség rá!Úgy meg azt hiszem nem nagyon éri meg! :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


Annus gratulálok! Látod, hogy minden rendben?

timejka
 
 


Annus:Tényleg most jut eszembe,hogy ti ikreket szeretettek volna!De gondolom nem bánjátok,hogy csak egy picuri van. :D
Az én párom is nagyon szeretne ikreket,én már kevésbé!

Kép

Kép
syl100
 
 


Persze h nem bánjuk :wink: Azért csak könnyebb 1 babával :lol:

Sikerült venni barátcserjét?

annus11
 
 


Annus:Igen sikerült! :D Itt ahol lakom a patika utána nézett és megtudta rendelni,mától már szedem!Ja és jócskán olcsóbb,mint ahogy a neten árulják!Ez ugyanaz,mint a babatervezők otthonába van!Csak én 1300.-t vettem!Ott meg talán 2300.-+postaköltség!Jól jártam így! :D
Csak annyi gondom van,hogy ugye ezt az első naptól kellenne inni és én ma a 8.napon kezdtem el!Vajon így is lesz hatása?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!

Na tök jó!Hát igen...így azért olcsóbb!Szerintem nem gond,baj nem lehet belőle :lol:

annus11
 
 


Helló lányok!Előszőr is Annus fogadd a legőszintébb gratulációm és drukkom is!Vigyázz nagyon magadra,és pihizz sokat!Mennyit is vártál a babádra?Képzeljétek-Annus be is irhatnád a táblába-megvolt a hsg-m csütörtökön.Nem volt kellemes:(A jobbik p.vezetékem átjárható,a bal nem.Azt mondta a doki ez nem akadálya a teherbeesésnek.Nem tudom,most mi legyen a következő lépés.Szerintetek,mit javasoltok?:)

salygabó
 
 


Sziasztok

Annus óriási gratula mégegyszer, most már aztán tényleg ne parázz:)

És ha lehet de csak halkan mondom, beállok én is a parázósok közé, ma csináltam egy tesztet, és hát haloványan ugyan de pozitiív. Nagyon drukkoljatok, hogy most ne halványodjon, hanem erősödjön, most tuti tűkön ülök holnapig, hogy az milyen lesz.

Csak azt nem értem, hogy miért kell meghallnia mindig valakinek ahhoz hogy én terhes legyek. Ugyanis most halt meg az unokatesóm apukája. És ami még lényeges, ha most megmarad akkor pont pünkösdre leszek kiírva. Nem tudom emlékeztek e rá, de azt hiszem meséltem, hogy minden gyerekem ünnepkor született.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


próbálok feltenni képet, de lehet semmi nem látszik rajta. Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi:Gratulálok!És nagyon szorítok neked!++++++++++++++

Kép

Kép
syl100
 
 


Gabi!

Jaj de jó,halk gratula,szorítok h holnapra erősödjön a csíkocska!!!Akkor te még beleesel a májusba?Vagy pont nem?


Salygabó!
És a doki nem mondta h csinál vmit a petevezetékkel?Mi van ha csak azon az oldalon van kiszabadult pete?Vagy ez nem így megy?
Hát ugye okt.30án volt a műtétem,aztán 3 hónapig menszim se volt.Aztán dokit váltottam,és végül a 4.clostys hónap után,egy gyógyzserszünetben jött össze.Tehát az 5 próbálkozásra :wink:

annus11
 
 


Annus,a clostis hónapok alatt kiderült,hogy a jobb oldalam a domiáns tüsző ügyileg,de volt már a balban is 33 mm-es,még sem jött össze.Neked volt laparod,ha jól olvastam,és ha igen,miért?

salygabó
 
 


Annus elvileg június 4, ha akkor számolom amikor a tényleges fogamzás volt, mert nekem ugye most nem a 14 napon volt a peteérés, hanem a 24. napon, tehát 10 nappal később, menszi szerint meg május 24 lenne. majd meglátjuk, csak erősödjön. Minden esetre az utrot elkezdtem, neked mennyit kell dugdosni? 2x2 vagy 3x2 ?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi druszám,drukkolok neked nagyon,ugye ő lesz a harmadik baba?:)

salygabó
 
 


Gabi:Látod,és leis írtad ezt a hónapot,hogy nem sokat tudtatok együtt lenni ,mert betegek voltatok!És mégis így sikerül! :D
Amúgy hanyadik ciklusnapokon voltatok együtt?Hogyhogy a 24.napon volt pé-d?Akkor volt tojcsis folyásod?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl 100,már régebben akartam mondani neked,hogy sok jót mondanak a barátcserjéről,szedd csak,ártani nem árt,én is szedem:)

salygabó
 
 


salygabó nem ő a negyedik lenne. Illetve lesz is:)

syl a 24 napon voltunk együtt előtte csak a 10. napon. Hát gondolom akkor foganhatott. De azért félek hogy nehogy megint halványodjon a teszt, úgy mint hónapban. Majd reggel okosabb leszek. amúgy tünetem nincs, talán annyi hogy egy lehelettel többször megyek pisilni, meg napközben álmosabb vagyok, este meg lefekszem már fél 10-kor. De hát lehet már ezt is csak bebeszélem magamnak annyira szeretném.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi:De amúgy a 24.napon voltak peteérésre utaló tüneteid?Nem lehet,hogy a 10.napon estél teherbe?
Amúgy miket szedtél vagy ittál ebben a hónapban?

Kép

Kép
syl100
 
 


Gabi1,bocsika....:)Mindenesetre drukk megy neked?Fiúk,lányok?Én harmadikat szeretném,és nem bánnám,ha pöcsös lenne:)

salygabó
 
 


syl igen akkor a 24. napon volt a nyálka is olyan, meg az lh pozitív. A 10. napon tutira nem volt. Meg nem is szokott nekem olyan rövid ciklusom lenni, mindig ilyen hosszú, de legalább 31 napos.

salygabo az első lány a második fiú, és a harmadik is lány.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Tesztecske!????
Én 4x1et dugdosok,kicsit unom már....

annus11
 
 


Sziasztok!!!

Én is vagyok már, csak mint írtam hazautaztunk anyumékhoz Veszprémbe. Vagyis a keresztfiam (tesóm fia) pénteken volt 2 éves, és mentünk a szülinapi "bulijára".
Íme pár kép:
Kép
Kép

Gabi!
Halk gratula! Mi a mai teszt eredménye????

Lányok!
Én mondtam már nektek, ugye, hogy most próbálok nem a babára koncentrálni és nem foglalkozni vele. De ez igen nehéz olyankor. ha otthon vagyunk, hiszen a sógornőm pocija napról napra nagyobb és ha belegondolok, hogy már 23 hetes....
A hétvégén is majdnem elkapott a sírás. Csakis azért nem sírtam, mert a családom is mindig azt mondja, hogy ne görcsöljek rajta és ha most meg elbőgöm magam....
Szóval nehéz. Nagyon nehéz! Emellett örülök nekik és megint éreztem kis Bence rugkapálását, de elég nehéz így nem arra gondolni, hogy akár már a karjaimban is tarthatnám a kicsimet!!
Jaj....
Miért megy ez olyan nehezen nekünk??????

Kép
oriandy
 
 


Andy:Ez a két fiú tisztára mintha ikrek lennének!! :shock:
Tényleg ne görcsölj rajta,én is megpróbálom,de nem nagyon megy!Hamarosan már hidd el nekünk is sikerülni fog! :D Csak pozitívan!
Te melyik fajta barátcserjét szeded és mióta?

Kép

Kép
syl100
 
 


Andy!

Fel a fejjel!Próbálj vmit kitalálni.Mondjuk gondolj bele h mi az amit meg szeretnél csinálni,és mondjuk ha jön a baba már nem tudnád.Legyen ez egy tanfolyam,hobby bármi.Állj rá a témára és vedd úgy h amíg az nincs meg nem is lesz baba,tehát minnél jobban ásd bele magadat és minnél hamarabb végezz vele :wink: Aztán már ott is lesz a baba!
Én pl farnciát akartm tanulni,vagyis újra elővenni és feleleveníteni.Már majdnem elhoztam otthonról a francia könyvemet,aztán nem is kellett :wink:
Meg azért az uraddal is élvezzétek ki amíg nem vagytok mégegyel többen :wink: Soha vissza nem térő alkalom,hidd el!

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?