Új privát üzeneted érkezett!

Hát köszönöm. Próbálok addig nem állandóan erre gondolni. :roll: Egy kis bizsergés azért van a gyomromban. :shock:

Kép
németh
 
 


én is izgultam, de szerintem mindenki így van ezzel. ami biztató lehet, hogy ez az ultrahangos sokkalta kíméletesebb mint a hagyományos, röntgenes!!
Vendég
 


Igen, én is ezt olvastam. Meg jó, hogy nem kell bent maradni utána, mert olyat is olvastam, hogy valakit befektettek egy napra az átjárhatósági után.

Kép
németh
 
 

 
 

igem, ilyet én is hallottam hogy a hagyomáyos módszerrel csinált átjárhatóságinál sokakakat befektettek.
Vendég
 


Kinga:nagyon örülök hogy eltűnt az a fránya ciszta.Látod mondtuk mi! :wink:


Szilvi:2 hét múlva zebrás tesz :lol:

KépKép
lyndee
 
 


És a beígért képek:

Kép


Kép

KépKép
lyndee
 
 


Kép

ilyen bárányhimlős most a házunk :D

KépKép
lyndee
 
 


lyndee: szép pocak :D
jó nagy házatok van!

majd a belsejéről is kérünkám fotókat ha lehet :wink: :)
Vendég
 



Lyndee:Szép a bárányhimlős házatok. Nekünk is ilyen volt és mondhatom innetől egyre izgibb mikor is készül el és kapja meg a szinét. :) Ez ikerház ? Vagy ekorra házatok van??

Kép
csucsu05
 
 


Igen,egyre szebb lesz és olyan jó érzés hogy hamarosan hátradőlhetünk.
Elég nagy házunk van ,nem ikerház ez csak egy.Ha teljesen kész lesz teszek fel több szögből,de most még nincs értelme.
300 négyzetméter vakolatot kellett rá venni..... :shock:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: nagyon szép a pocid! Jól megnőtt. De ahogy ki tudom venni te nem sokat híztál! (Mázlista. :D Na jó tudom, mennyit szenvedtél.)

Kép
németh
 
 


Ja, és a házatok is szép nagy, milyen színű lesz?

Kép
németh
 
 


Kinga:Eddig +3 kilónál járok.Ebben nagy szerepe van a 20.hétig való hányás és a mostani cukor diéta is.Egyébként több lennék már.
A színét majd meglátjátok,mert nem tudom leírni milyen szín :lol:

Tabati:Már nagyon hiányzol ám! :oops:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: ok! De biztos nagyon szép lesz! :D

Holnap gondoljatok rám, holnap lesz az átjárhatósági. Ha túlélem utána jelentkezem.

Ja, de ha csak holnap este fogok, még nem jelenti azt, hogy belehaltam, csak rossz a laptopunk töltője és mindjárt lemerül, meg kell várni, hogy holnap hozzon egy új töltőt a férjem.

Kép
németh
 
 


kinga: egész nap szoritok neked!!! ne félj, minden rendben lesz!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Előbújok olvasó üzemmódból! :D

Szilvi, Kinga:
Kezem, lábam csuriban! Minden OK. lesz!


Új meló:
Eddig egész jó. Most élvezem a nyugalmat (az előző munkámhoz képest ez nagyon nyugis! Kíváncsi leszek meddig). Reggel bemegyek, a főnök nem lóg a nyakamon - persze időnként megereszt egy "ellenőrző" telefont, de ez még elviselhető (meg hát valljuk be igaza van, végülis nem azért kapom a fizkót, hogy a lábamat lógassam.) Amíg nem akad konkrét munka, addig próbálom elütni az időt. Ma pl. a számítógépeket raktam rendbe. Észrevettem ugyanis, hogy nagyon lassúak. Kicsit jobban megnéztem és kiderült hogy a víruskeresők (enyhén szólva) régestelen régen lejártak (az egyiken 2007-ben, a másikon 2006-ban, a harmadikon 2008 márciusában volt utoljára frissítés). Így gyorsan leszedtem és raktam fel újat! Nagyon büszke voltam ám magamra. Aztán összeraktam még egy számítógépet. Szóval elvoltam, mint polcon a befőtt. Jah, és angolul beolvastam egy levelet a telefonba a főnökömnek (Roppant, jól esett, hogy ha nem is értem mit mondok neki, de legalább - hellyel, közzel - helyesen ejtettem ki a szavakat.)

Kollégáim nagyon nincsenek. A főnök felesége van, aki szintúgy nem nagyon tud semmit, mint én. Annyi előnyben van, hogy ő egy hónapja - próbál - dolgozik a cégnél, tehát van ami előbb jut eszébe, mint nekem. De ma nagyon kreatívak voltunk. Előállt egy probléma, konkrétan az, hogy telefonáltak Záhonyból, hogy lassan megérkezik négy vagon műtrágya, csak éppen nem tudják, hogy mit kezdjenek vele, mert nem rendelkeztünk róla. Hát még a jó Istent is felhívtam, de végül is kibogoztuk Szilvivel, hogy mit keresnek rajtunk. Főnök feleségén kívül, meg csak a könyvelő van, de ő is új, tehát csak össze kell szoknunk! :D

Kép
anda81
 
 


Kinga
drukkolok holnap az átjárhatóságihoz. (a barátnőm ugyanezen beavatkozás után lett terhes, még abban a hónapban :wink: :D előtte 1 évig próbálkoztak és semmi.) ne izgulj, minden ok. lesz. ezzel is egy lépéssel előrébb lesztek!

Szilvi
neked pedig szorítok, hogy ez az inszem legyen az utolsó, és szűk két hét múlva zebrás tesztet hozzál! :wink: :lol:

Lynde
csini a pocid. :wink: már az utolsó harmadban vagy!

Anda
ügyes vagy, hogy így karbantartod a gépeket! kíváncsi vagyok hogy válik be az új munkahely. (szerintem az sem jó ha túl sok a munka,de az sem ha túl kevés. majd biztos kialakul.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kinga: Kitartást az átjárhatóságihoz. meglátod jönni fog a babaó is utána:)
Irj ha túl vagy rajta!

Kép
csucsu05
 
 


Kinga: gondolok rád és szorítok!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek a drukkot, nagyon rendik vagytok!
Túl vagyok rajta, végül is nem volt olyan nagyon rossz, mint amire számítottam, na de azért jó sem. Rendben van minden, teljesen átjárható vagyok. :D
Holnap meg kell megint mennem, holnap megismétli a postcoitalis tesztet. Hát, mondtam neki, hogy a ma estémet nem igazán úgy terveztem, hogy ágyba bújunk apával, de hát muszáj lesz valamit ügyködni, mert akkor megint kell várni egy hónapot. Na majd ezt is kibírom valahogy. :lol: :oops:
Meg ráadásul egy kicsit vérzek is, meg fájdogál picit a hasam, háááááááát... :roll: És akkor így menni ultrahangra, na de hát ő akarta!

Kép
németh
 
 


kinga: örülök, hogy nem volt annyira rossz az élmény!!!
végül sikerült beszélned a dokival utána?

hát vérezgetés közben valóban kellemetlen az uhu, de a babáért mindent :wink: :)
Vendég
 


Szilvi: Igen, sikerült, előtte is meg utána is. :)
Na hát már igencsak kijárna nekem egy kis vérzésmentes időszak, mert mostanában elég gyakran kijutott belőle.

Tabati: nem szerdára ígérték a gépeteket? Ma meg már csütörtök van! Tessék most már jönni.

Kép
németh
 
 


Anda: jó lehet az új munkahely, az a jó, ha mindenki kezdő, mert akkor egyszerre szoktok bele. Rád is fért már egy kis pihi. És nagyon ügyi vagy, hogy így rendberaktad a gépeket!

Kép
németh
 
 


Kinga:ügyes vagy,túl vagy rajta.Reméljük a következő Uh-n már petezsákot is látnak :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Kinga
ez nagyszerű hír, hogy nincs gond az átjárhatósággal. ez már fél siker!!!! :wink: hamarosan lesz baba, meglátod! :lol: :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Képzeljétek ma is voltam uh-on, és mára megrepedt a tüszőm. Kaptam utrot, azt kell szedni, hogy a méhnyálkahártyám rendben legyen. Ja és a PCT is rendben volt, azt mondta, hogy spontán is teherbe eshetek, megvan rá az esély, de ha gondoljuk, akkor a következő ciklusban megcsinálja az inszemet. Hát én úgy gondolom, hogy az lesz, mert azért már csak több, mint egy éve spontán nem sok eredmény van. Szóval most tökre örülök.
Remélem igazatok lesz és hamarosan már lesz babucika is.

Kép
németh
 
 


Kinga: Jajj ezek jó hirek. Én meg képzeld ma megyek dokihoz. Lépjünk valamerre mert nehéz a várakozás már. Lehet megint eg ynapon szülünk:)
Na ez doki a párommal együtt focizik vagy 2éve. Nem is tudta a párom milyen doki. A munkahelyéről ment nyugdijba. Na nem olyan öreg csak 45évesen itt el lehet menni nyugdijba. SZóval most mint nyuugdijas bejár a férjemékhez focizni. És ma felhivtam. Gondoltam kedden szerdán meg csütin rendel hogy kedden behiv. Erre azt mondja foci után még elmegy a kórházba mert van egy ksimama akire kiváncsi. De 9-re mehetek hozzá ne húzzuk továbbb az időt.
Igazából az első egy hormonvizsgálat lesz. Biztos vagyok hogy a prolaktinommal van baj. Nekem a szabina után a mellemet ha megnyomom a mai napig 1-1csepp tej jön de csak ennyi. Telefonba is szimpi volt és mondta igen ez hormon gond. Hétfőn megyek vérvételre . De ma megbeszéljük mi hoyg legyen meg megnéz uh-is mert a mensim már elmúlt a 6napon vagyok mi újság. Hát remélem kifogom és rendes ez a doki na meg segit is hogy legyen kistesónk:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:De jó hogy Ti is léptek az ügyben valamerre! :D

Jajj lányok,nemsokára babesől esz ebben a topicban :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok Lányok!

Örömmel olvasom, mindenkinek szépen alakulnak a dolgai. Szilvi nagyon drukkolok, Kinga, azért hátha most még spontán is összejön!
Csucsu: reméljük tényleg csak egy kis hormon gond, amit pikk-pakra helyre tesztek, és már jön is a kistesó!
Anda: gratula az új melóhoz. Nem is baj, hogy nem olyan szoros a tempó, lehet, hogy kell is ez a kis lazítás....
Tabati, remélem hamar megcsinálják a gépeteket, és tudsz jönni megint.

Nálunk semmi különös, jól vagyunk, és már biztos, hogy Kisfiút várunk. Csütörtökön voltunk 4d-n és nagyon szépen látszott mindene, izgett-mozgott, folyamatosan ficánkolt és produkálta magát. :D Apája nagyon büszke Rá.... Képzeljétek, már ő is érezte ahogy mocorog odabenn... :D
Milyen hihetetlen, hogy már túl vagyunk a félidőn.... pedig még szinte most lett pozitív a tesz...

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy
gratulálok a kisfiúhoz!!!!!!! :lol: Örülök, hogy minden rendben.

Én meg várom a ciklus végét... illetve, hogy ne jöjjön meg. de jó is lenne. :lol: 8)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Amy:
Gratulálok a kisfiúhoz! Tényleg nagyon röpül az idő!

Kép
anda81
 
 


Csucsu: na de jó, hát biztos nagyon rendi lesz a dokid, és végre te is elindultál valamerre! Hátha tényleg csak egy kis hormon-gond aztán hamar kezeli és már terhes is leszel!

Amy: gratulálok a kisfiúhoz! Már túl vagy a félidőn? Atya ég, hogy pörögnek a napok, hetek, hónapok! Nevek?

Lyndee: remélem igazad lesz! Hogy halad a színezés?

Syry: látom, egy nap. Na drukk!

Anda: te hogy vagy? Te egyébként jársz most rendszeresen dokihoz?

Kép
németh
 
 


Tabati: most már fel fogom hívni azt a céget ahol javítják (?!!!) a gépeteket! :evil: Irgum-burgum.

Kép
németh
 
 


Amy:nagyon jó hogy jelentkeztél!Sokat gondolok rád!Nem tudom mit csinálsz az idővel,de neked nagyon gyorsan telik,míg az én heteim csak döcögnek...... :?
Gratula a kisfiúhoz!Tényleg vannak már neveitek?
Mi még csak most szeretnénk menni 4d-re,és már nagyon várom hogy láthassam a picurit. :wink:
Mikorra vagy kiírva szülni?


Kinga:halad a házikó,de sajnos ez az esős idő nem kedvez neki,így ha jó idő lesz a jövőhéten készen lesz.

Tabati már biztos pozitívat tesztelt azért nem jön már felénk :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Biztos, aztán jól eltitkolja előlünk! :lol: :lol: :lol:

Kép
németh
 
 


Tabati: tessék elmenni egy internet kávézóba mert semmit nem tudunk mi van :!!!

Kép
csucsu05
 
 


Na látom nincs túl nagy pörgés. Vagy mindenki Tabatiéknál van? :lol:

Kép
németh
 
 


Kinga: Ez jó volt :) tetszett :) Lehet mindenki vendégeskedik ?? :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: :D

Szilvi: neked mennyi utrot kellett szedni?

Angi: veled mi újság?

Kép
németh
 
 


kinga: 3×1 hüvelyi utro és 2×1 duphaston,
bocsi, hogy most nem olvasok vissza a többieket illetően, de sikerült megfáznom és most csak gyorsan bekukkantottam és fekszek vissza az ágyba. hála az égnek lázam nincs, de igyekszem kikúrálni magam.

szoritok mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi: gyógyulgass!!! Sok mézes citromos teát igyál, az nagyon jó!!!!

Lyndee: Nem hiszem én, hogy döcögnek a hetek, nálatok már hipp-hopp itt is a baba!!! :D
Nevek??? Na ez egy igen jó kérdés.... Nincs kompromisszum... Apával minden este ezzel esszük egymást... Ami nekem tetszik az neki nem és fordítva... Nem tudom, néha nagyon elkeseredek, hogy ennek a szegény gyereknek nem is lesz neve... :? :shock:
Persze jellemző, hogy a lánynév már megvolt... :lol: :lol: :lol:
A 4d szerintem iszonyú nagy élmény, ha tudtok mindenképp menjetek el!!!
Az utolsó időpont a február 2, de azóta már valami január 27-et is emlegetett a doki. Szépen növöget a Kis pocok odabenn, úgyhogy lehet, hogy tényleg kibújik hamarabb...
Te mikorra vagy kiírva?

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy:nevek terén ne is kérdezd,sehogy sem állunk.Ez a dolgok legnehezebb része.
Persze ahogy kiderült hogy fiú,már a lányt el is döntöttük mi is.De a fiút még nem tudjuk.
párom kicsit konzervatív,semmi modern nevet nem szeretne.
De majdcsak találtok valami kompromisszumot ami mindkettőtöknek tetszik.

Én december 20-ra vagyok kiírva.Így nagyon izgi lesz a karácsony :lol:


Most a legújabb hogy pár napja jön vissza a hányinger,sőt tegnap még hánytam is.Most nem tudom mitől,lehet a vas-tablettától.Ma már nem veszem be és meglátom. :roll:

Szilvi:Jobbulást,talán még jól is jön egy kis megfázás.vagy ez már a baba jele :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Kinga utólag is gratulálok a jó PC teszt eredményedhez, meg az átjárhatóságidhoz. Előző hónapban nem az volt, hogy 1 élő kiskatona sem volt, most meg jó lett? Akkor ez változhat?

Szilvi gyógyulj meg gyorsan! Mikor tesztelsz?
Nagyon sokan betegek, mindenfelé köhögnek az emberek. A buszokon is annyian prüszköltek körülöttem, remélem nem fertőztek meg.

Én ma voltam 7. napi uh-n. Van egy 11mm-es tüszőm, az endo viszont csak 5,5mm. Valahogy kéne vastagítani. Az előző inszemnél is olyan vékony volt. Azt hiszem hétvégére fog esni megint az inszemem. Örülnék egy duplázósnak én is, talán az hatásosabb lenne.

Lyndee, Amy gratulálok a fiúkhoz. Azért csak lesz majd nevük.
Szerintem ha már megvan a dupla csík a teszten, onnantól már gyorsan megy az idő, csak addig vánszorog. De szeretnék már én is ilyen aranyos babás vonalzót!!!
Vendég
 


Lyndee: Szabina lányom december 20-án született. És életem legszebb karácsonya volt. Kivánom neked is ezt :)
Mi pont 24-én mehettünk haza. Hát be is tettük a hordózóban a fa alá. Ő volt az ajándék:)

Kép
csucsu05
 
 


Szilvi: jobbulást neked!!! Az jó, hogy nincs lázad. Legalább pihengetsz egy kicsit. A kismamáknak az csak jót tesz. :wink:

Lyndee: hát az biztos, hogy nagyon szép karácsonyotok lesz!

Angi: növeszd az endot, aztán sok sikert a hétvégéhez! Azt mondta, hogy valószínűleg a hülye cisztáim miatt volt múltkor rossz az eredményem, mert a nyálkahártyám sem volt jó, meg teljesen zárt volt a méhszájam is. De aztán meg ugye meg is jött pár napra rá, szóval nem is félidőben voltam.

Amy: reméljük azért találtok majd egy nevet. :D De legkésőbb a bediktálásnál majd el kell dönteni. :D Látod, én már tudom a lány meg a fiúnevet is, csak gyerek nincs még hozzá. :(

Csucsu: voltál vérvételen? Mikor lesz eredmény?

Kép
németh
 
 


Csucsu:Mikorra voltál kiírva szülni?Előbb jött Szabina a 40.hétnél?Az biztos hogy nagyon jól időzített,hogy karira otthon lehettetek.
Én is abban reménykedem hogy a szentestét már itthon tölthetjük.


Kinga:Mik a nevek? :lol:


Angi:hamarosan nektek is lesz babás vonalzótok! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Ádám vagy Zsófi. Vagyis inkább Zsófi vagy Ádám. :lol: De tőlem akár lehet éssel is.

Kép
németh
 
 


Mondjuk az az igazság, hogy Apával ezt még nem beszéltem meg, de hát sajnos még van idő.

Kép
németh
 
 


Kinga: Látod nekünk is megvan a nevünk és baba még nincs hozzá:) DE ami késiknem múllik:)

Lyndee: Hidd el karácsonyra meglesz a baba. Mert az agyadbna ha nem is tudatosan de készülsz a karácsonyra és izgulsz ne akkor legyél kórházban éppen. Ezt a baba is megérzti és jönni is fog. Szabina 28-ára volt kiirva. 20-án megszületett.
Hétfőn menni kellet a szokásos vizsgálatra.Befele a kocsiban már azon filóztam de jólenne ha tényleg kicsit hamarabb jönne hisz most a 39hétbe léptem. ÉS mire beértem már voltak fájások is.Már nem is engedtek haza. És másnap megszületett Szabina. 8nappa korábban jött és szép súlya volt. 3300gr. 54cm. A doki mondta is ha még 8napot bent van hát a sulya szép nagy lett volna. De igy is ő volt a legnagyobb baba aznap:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: