Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon édik a kutyák! Imádom őket! :D

Jaj, olyan kár, hogy Dorkáról nem tudok még képet mutatni... :?

Fiútesóról van:
http://www.perlederfestung.com/beagle_l ... utyak.html
Vagy ezt már feltettem egyszer? :oops:
angel37
 
 


Na hiába fogadtam meg hogy eldugulok, ha kutyát látok egyszerűen nem bírok. :oops:

Angel
nagyon szép formás a tesó, és azok a hatalmas füecskék!!!Tünemény.
A tietek is ekkorka? :lol:

Anyapoc
mi vettünk egy gépet és azzal nyirkálom, évente 2x trimmeltetjük (bár sztem azt is meg fogom tanulni) hogy kijöjjenek az elhalt szőrök is.
Ti mostanság nem akartok beszerezni egyet?

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Katica

Nyugi,én is olvadok a kutyáktól :D:D:D!
Jaaaa,géppel könnyű :wink:!Szt egyébként ,ha az ember ügyes kicsit,akkor azért bele lehet tanulni... :roll:
Hát sajnos ide a lakásba nem akarunk,így van már 2 kutya a házban :?....De amint lesz kertes ház,már megbeszéltük,hogy tuti lesz kutya :wink:!
Anyumat próbálom egy kisebb fajtára rábeszélni,mert legalább eljárna sétálni,a csonritkuláa miatt nagyon kéne...de egynelőre nem veszi a lapot :?...

Angel

Gyönyörű a tesó,szl a kiscsaj is tuti lehet :D!
Egyébként tetszik a név,amit választottatok :)!Olyan csajos :).
Nap közben akkor anyudékkal van a drága?

anyapoc
 
 

 
 

Anyapoc, igen fiú (Astor a neve). Kicsit nehéz vele bírni, sztem túl okos és az sem jó. Úgy vágja át a fejem a különböző csínytevéseivel...
Gyönyörű vizsláitok voltak! Imádom a füleiket. 8)
Jövőhét kedden lehet szorítani nekem, már be vagyok f..va rendesen. :oops:

Angel, jajj de aranyos!!!!!!!!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!
Kókusz, sok boldog névnapot! :lol: Megvolt a konzi?

Kata
drukkolok a hsg-hez!+++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
katica_75
 
 


HAHÓÓÓÓÓÓ!!! :shock:
Sehol senki?

MONYÓKA!!! NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!!!!!!! :P :lol: Küldök virtuális fülhuzogatást is, hogy teljes legyen a köszöntés.

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Kamilláról nincs még hír?????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok

Katica köszi a névnapi köszöntést :)

Bocsika lányok de körülöttem most iszonyat zajlik az élet amit néha elég nehezen viselek. De ez hosszú történet, mindenesetre a főnököm nagyon bunkó volt velem tegnap, de csütörtökön már vágleg elköszönök majd tőle hálistennek. Tegnap a kollegáimmal vedeltünk és szétbőgtem az agyamat is ...
Kb ennyi van velem
kokusz
 
 


És és mi volt a kaáliban Kókusz??

Kata
hsg? túl vagy rajta?

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Kokusz, Boldog Névnapot így utólag!

Angel láttam Dorkát, hát gyönyörű!

Katica, igen túl vagyok, átjárható vagyok, és semmit nem éreztem! :D

Kép
kata05
 
 


Kata
De jó! ügyes vagy, nekem anno nagyon fájt, de sztem azért mert nekem az 1ik defektes. :?
Akkor most inszemezni fogtok?? :wink:

Angel
Kamilla neked fog írni ugye??

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Kata,
köszi! :D
Gratu az átjárhatósághoz! :wink:

Akartam már írni, hogy vannak Dorkuciról képek a Kaálisban, sajna ide nem tudom őket prezentálni, oda is Fanni volt olyan aranyos, hogy feltette!

Kókusz,
Mi ez a nagy bőgés, drága? :( Munka ennyire nem jött be? :?
Konzi???

Monyóka,
utólag is boldog szülinapot! :D

Katica,
szerintem nem fog nekem írni Kamilla!
Lehet esetleg figyelni a "Babát szeretnék babásai"ban a híreket! :wink:
angel37
 
 


Angel fel teszem neked ide Dorkát, ha szeretnéd?

Kókusz, tényleg most az új munkahellyel vannak gondok vagy a régivel?

Kamilla, lehet már babázik. :D

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Kokusz

Kitartás :)!Mikor kezdesz az új helyen?

Angel

Én is láttam Dorkát,és GYÖNYÖRŰŰŰŰŰ! :):)

Kata

Hurrrrrrá :):):)!Továbbiakban?
(Astor tuti név :)!!!)

Pusztok!

anyapoc
 
 


Elküldve: 2008 Április 24 Csütörtök - 14:58

--------------------------------------------------------------------------------

MA 9 óra 4 és 6 perckor megszülettek Kamilláék babái: MÁRK (2700gr, és 53 centi) és NÓRA (3000 gr, és 54 centi) babák és mama jól vannak.

GRATULÁLUNK!!!!! SZÉP NAGY BABÁK!
JÓ EGÉSZSÉGET NEKIK!!!!!
Vendég
 


Gratulálok!
Ügyesek voltatok!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Kép
katica_75
 
 


Hali csajok

Még élek de nem nagyon van idő jönni ma számoltam el a melóhelyemről, elég kalandos volt.

Ja Kaáliban nem voltunk, lemondtam. Majd valamikor .... most a bébitémán nem görcsölök.

Kamillának gratula :)
kokusz
 
 


Merre vagytok?

Bár igaz már nem sokan maradtunk szánik .... :? talán 3-an?
kokusz
 
 


Szia Kókusz!

Vagyok, sőt tuti száni is maradok még jó ideig! :roll: :wink:

Az új munkahelyeden dolgozol már?
angel37
 
 


Szia Angel :)

Igen már az új helyemen vagyok, nem sok időm van gondolkodni .... és ráadásul jól meg vagyok fázva ... és vűrom a hétvégét hogy pihenhessek. Azt sem tudom hol tartok a ciklusomban .... :)

Jó ideig száni maradsz? Szerintem én is :) Neked mikor lesz valami esemény?
kokusz
 
 


Jól van, legalább nem agyalsz! :wink:
Azért a kedvemért utánaszámolsz, hol tartasz? :lol:

Á, nekem csak szeptemberben lesz a következő... :roll:
Ma megyünk genetikai vérvételre!
angel37
 
 


Sziasztok

Angel

Na arra aztán végképp nincs időm, hogy agyaljak. Utánaszámoltam hol tartok .... hát elvileg mensi körül.

Na szeptember az tényleg odébb van még. Mikor lesz eredménye a vérvételnek?

Én meg kiakadtam, az egyik lány történetén akivel együtt jártam a Forgécsba. Megnézette hogy van-e inzulinrezisztenciája és kiderült hogy igen, sőt magas a prolaktinja és amit a F. intézetben miómának néztek az igazából endometriózis. Vgigcsináltattak vele 6 inszemet meg egy lombikot .... erre már tényleg azt mondom, hogy no comment ...... :x egy csomó pnzt kidobtak az ablakon feleslegesen.
kokusz
 
 


Kókusz,
helyzet? :wink:

F-ről nem ez az első hasonló, amit hallok...
angel37
 
 


csatlakozom az előttem szólóhoz:
Kokusz, mi a helyzet? :wink:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Balikám hát gratulálok!!!!! Juhéjjj :) Képet kérünk.

Csajok 28 napos ciklus :) nagyon hatásos ez a nem figyelek rá dolog :) aszem hamarosan összejön a bébi :) Nagyon jól érzem magam most minden szuperjóóóóóóóóó :)
kokusz
 
 


Kókusz,
gratu a 28 naposodhoz!
Hátha a következő jóóó hosszúúúú lesz! :wink:
Szuper, hogy ilyen jó érzed magad!

Balikám,
atyaég... már a kiscsajod is megszületett!
Gratulálok! :)
Legalábbis egyik felem..., a másik felem sír, hisz valaha együtt írtunk a hőmérősbe, mikor még Nándi is csak készült...
angel37
 
 


Sziasztok

Angel köszi :) kívánom hogy más érezze így magát, komolyan

Többiek?

Monyo? Katica?
kokusz
 
 


Sziasztok! :P
Kókusz, gratu a 28 naposhoz!! Rendben vagy akkor most minden téren!! :wink: Hajrá spontán babó!

Angel
mi lett a genetgikán? :D

Topic anyja MONYO merre vagy mostanság?! :shock: Mi van veled?

Én jól vagyok köszönöm, úgy néz ki kukisunk lesz. :wink:
Drukkok Nektek, és hiányoztok ám! :cry:

Kép
katica_75
 
 


Na jónapot!

Kivel mi a helyzet?

Nálam semmi extra attól eltekintve, hogy harmadjára volt halvány pozitív tesztem és megint elkezdtem vérezni. De ennek már egy hete ... jól vagyok :) most annyira talán nem viselt meg a dolog. Egy hetet késett a mensim. Előbb utóbb csak megmarad :) Amúgy meg dolgozom ezerrel és hulla fáradt vagyok. Időm az nem nagyon van gondolkodni de jól érzem magam így :)
Sokat gondolok rátok és hiányoztok csajok!!! Remélem mindenki jól van.

pussz rátok és ha tudtok írjatok hogy mi a helyzet
kokusz
 
 


sziasztok.

jo reg jartam errefele.
velem semi kulonos,fogdokihoz jarok tegnap huzta a bolcsifogam,iszonyuan faj es bedagadt az arcom.
a parommal volt némi gondunk es azt probalgatjuk helyrehozni.
kovetkezo ciklus utan elkezdem a fogigatlot,meglatjuk mennyi ideig kell szednem.3honap es 1ev kozott lesz a szedesi ido.mar beletorodtem nem foglalkozok vele tul sokat.

kokusz neked nem volt semmien vizsgalatok hogy miert nem marad meg a baba?

angel veled mizujs?

Kép
monyo83
 
 


Halihó!

Már nem él ez a topik?

Van hírem!
Száni Fanninak megszülettek az ikrei! Márk és Milán. :)

Pusz Nektek!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Hahó

Szia Kamilla :) micsoda jó hírek. A te ikreid is nagyon édik :)

Nálam semmi extra, várom a csodát továbbra is.

Angel? Monyo?
kokusz
 
 


Sziasztok csajok! :)

Már nincs itt senki?
Hiányoztok...

Pusszancs

[size=9]UI: Még száni vagyok...[/size]

Junko
junko
 
 


szijjja Junko.

meselj mizu veletek?

Kép
monyo83
 
 


Monyókám!

Ezek szerint még megvagy. :)
Hát velem történt rossz is, jó is az elmúlt majd egy évben. Még mindig küzdök. :?

Veled mi van? Ez a fogigátló PCO-s dolog?

Többiek?

Junko
junko
 
 


Junkóóóóóóóó :) szija dejóóóóó meg Monyó te is itt vagy

Már azt hittem mindenki eltiplizett innnen.
Jelentem még én is száni vagyok. 29-én Kaáli. De komolyan már totál kezdek lemondani arról hogy gyerekünk legyen. Csak még nem tudom elfogadni azt hiszem.

Mizu van veletek?
kokusz
 
 


Szijjja Kokuszka :)

Azt hiszem ezentúl sem leszek gyakori vendég. (de azért leszek hébehóba) Ám mivel pár napja a Kaális topikban olvastam (mert azért vannak emberek akikről csak tudni akartam) hogy Katica megszült, muszáj voltam regisztrálni, hogy tudjak nekik gratulálni. Aztán gondoltam beköszönök ide is. :wink:
Ha nálatok már Kaáli akkor azért komolyan még nem mondtál le a dologról. Sőőőt most kezdődik a java. :) Jó lesz az!!! Pikk-pakk elkészül a gyerek.
Én még most is ezt látom az élet értelmének...mindennek ellenére.

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Angelről tudtok valamit? Mostanában lesz aktuális neki a köv lombik, nem???

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Na hali

Junkó

Most nézem csak, hu Katicának is volt ám izgi időszaka, de hálistennek jól vannak. Ha jól vettem ki.
Remélem tényleg pikk-pakk lesz ... :) Ti hogy álltok?

Kamilla

Édesek az ikrek :) Nekem is úgy rémlik, hogy Angelnek most lesz valamikor a lombik. Vagy már volt is?
kokusz
 
 


Szia Kokusz! :-)

Úgy látszik ketten vagyunk. :)

Kihez mész a Kaáliba? Próbálj mindent megcsinálni (leletet beszerezni) ha hamar kezdeni akarsz, mert ha nulláról indulsz akkor sok időbe telhet.
Szerintem jól döntöttél, hogy belevágsz. Épp elég sokat vártatok már ti is, azt gondolom ennek már nagyon itt az ideje. Azt is megértem, hogy nehezen éled bele magad. De meglátod úgy elkap majd a lendület és olyan izgalmas lesz, hogy na. Nekem a csöpp boldogságaim mindig akkor voltak, mikor megtudtam mennyi petikét szívtak le, és a fő mikor megtudtam- másnap- mennyi termékenyült meg. Leírhatatlan megkönnyebbülés mindig és nagyon izgi. Gondolom erről Angyal is tudna mesélni. :)

Velem
A csöpp boldogságaimon túl történt velem egy kicsit nagyobb is az elmúlt egy évben.

Nos, velem is megtörtént a csoda 3. sikertelen lombikot követő esélytelennek tűnő fagyis ciklusban megmarad egy embrike....aztán minden előzetes bejelentés nélkül megállt a szíve és 9. héten műtét.
Azt hittem régen ebbe belehalok ha ilyen történik, de nem. (azért voltak nehéz időszakok) Jól vagyok és várom sok szeretettel a következőt(ket), aki reményeim szerint marad.

A genetikai dolgommal nem foglalkozom, már nem fogom fel targédiaként.
Tesókámnak is kiderült ez a baja és úgy tűnik mi vagyunk a legjobban bizonyított édestesssérek. És most babát vár, nemsokára szül.
Így tehát nem aggódom ezen többet.

Majd folyt. köv. nem akarok egyszerre ennyit csacsogni. :-)



pussz

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Tlidi vagyok csak nevet váltottam! 8)
Hiányoztatok!
nárciszka
 
 


Junkó

Na ez igazán biztató :) és tök jó hogy így állsz hozzá. Biztos van abban valami, hogy sok minden a fejben dől el, és talán tényleg így van.
Kováts doktornőhöz megyünk, remélem jó lesz tényleg. Már várom nagyon.
Nálam igazából mostanában nem a baba téma van terítéken, sajnos édesapámmal elég sok gond van. Amputálni kellett a kisujját az egyik lábán, amit elég nehezen visel lelkileg és közben lett egy infarktusa is amit lábon hordott ki. Most is kórházban van. A sebe már szép csak most ez a keringési dolog nem hiányzott még pluszba. Sokat aggódom miatta és rohangálok Szolnokra. Na de remélem amennyire lehet helyrerakják.

Nárciszka szija :)mi a helyzet?
kokusz
 
 


Helló!

Tildi! :) :)

Naaa, mi a van veled? Rólad is régen hallottam(tunk).
Miért változtattál nevet?

Kokusz!
Édesapádnak gyógyulást kívánok, remélem hamar rendben lesz testileg/lelkileg. Én ebbe bele sem merek gondolni, hogy csak múlnak az évek a szüleinken is...és milyen gondok lesznek még ezentúl.

Máshogy nem tudok hozzá állni, már amúgy is becsavarodtam kissé, jobban nem szeretnék.
Egyébként én nem hiszek a feben dől el dolgokban. Akkor sem hittem, hogy sikerül és nem is éreztem semmit. Mégis ott volt a kicsi. Inkább a körülmények számítanak valamelyest.

De nehéz az élet, az egyszer biztos.

Junko
junko
 
 


sziasztok.

Junko sajnalom hogy elvesztetted a babadat :cry: viszont annak orulok hogy nem adtad fel es mesz tovabb.
A fejeben dol el dologgal egyetertek,ha igy lenne mar ketgyeremekes anyuka lennek.

kokusz.az en apukamnak is amputaltak a kisujjat meg a masik labanak a felet,tudom hogy nehez de tul lesz rajta apukad is.miert amputaltak?baleset vagy betegseg?

t.ildi udv.szep az uj neved.veled mizujs?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Junkó

Köszi szépen! Hát tudod erre nem lehet felkészülni. Az én szüleim elég idősek, anyukám is nehezen esett teherbe. És már régóta izgulok értük. Tegnap voltam nála a kórházban, jól van csak gyenge a vízhajtóktól.
Én kezdek izgulni, egy hét múlva Kaáli :)

Monyókám szia :)

Hu akkor te tudod milyen ez az egész. Apukám cukorbeteg és érszűkület lett a lábában, ezért kellett amputálni. De hálistennek szépen gyógyul a sebész nagyon elégedett. Most inkább a szíve miatt aggódom jobban. Egyébként jól vagy?
kokusz
 
 


kokusz apu is erszukuletes,egyik nap bejelentette hogy mi fog tortenni.
7dikes voltam akkor es nagyon nehez volt de osszefogtunk es tultettuk magunk rajta.Apu aktivabb mint valaha :)
Kosz jol vagyok,szedem a fogit,mostmar egesz jo.
akvariumi halakat kezdtem el tenyeszteni.Kaptam szulinapomra egy akvariumot es anyira megtetszett a dolog hogy ma mar 10 akvim van.Terveim szerint eladom oket marmint a halakat.Egy kis zsebpenz lesz beloluk. :lol: igazabol ez a jovokepem,ha par evig nem jon a baba es megy a dolog akkor szeretnek egy pici boltot sajat tenyesztesu halakkal.egyenlore ez meg csak alom,meglatjuk mit hoz a jovo,de van eletcelom ugy is ha nem leszek anyuka soha :lol:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyo miért szedsz tbl.t? És mi az, hogy már egész jó?
Csak azért mert én is többször a tbl-hez menekültem, hogy ne fájjon a hasam+ ne ugrándozzanak a hormonok. Azt mondták természetesen úgysem lehet baba.
Én inkább a szőrös állatokat szeretem. De értük nagyon tudok rajongani. Megfordult a fejemben, ha lesz időm meg pénzem segítem a helyi állatvédők munkáját.

Junkó. Túl személyesnek éreztem+így vagyok az endós forumokon is.
Nagyon örülök, hogy sikerült már teherbe esned. Ez sztm. tök nagy dolog. Tudod a szervetet emélkszik!

Kokusz! Hú két hét. Hamar itt lesz. Inszem vagy lombik?
Bocsi kicsit le vagyok maradva. :wink:

Nálam küzdök az endo.-val! De egyszer felülkerekedek és legyőzöm a piszkot.
Lassan indül a lombik. Már el kellett volna kezdeni csak van egy makacs ciszta és aug. óta azt várjuk, hogy eltűnjön.
nárciszka
 
 


Na sziasztok

Monyo

Jó hogy apukád így fel tudta dolgozni, az én apum elég nehéz eset. Bár most az az igazság ez a legkisebb probléma. Azért köszi hogy leírtad :)
Ez a halas dolog tök jó, és főleg az hogy így leköt. És dehogynem leszel anyuka :)

Nárciszka

Hát még nemtom mi lesz Kaáliban. Eddig a Forgácsba jártunk de besokalltam és most átmegyünk a Kaáliba. 3 inszem már volt, szerintem még lesz.
Küzdjél csak és ne add fel :) a családban az egyik csajnak is endoja volt. Mütét meg lombik meg stb után feladta és most egy éves a kisfiuk :) spontán terhes lett.
kokusz
 
 


Kokusz!

Forgácsot én is megjártam, az első rossz élménynél elrohantam. Most az I Klinikára járok.
Köszi,hogy biztatsz. Már túl sok az ismertem ebben a témában, hogy reménykedjek. Főleg a spontánban :shock:
A Kaálit nagyon dícsérik.
Nekem 30-án kell visszamennem akkor leszek 17 cn körül. Ha eltűnik a rondaság long protokoll. Izgi.
Ti is régóta próbálkoztok!? Mikor én már kezdem ritkábban jönni te akkor lettél aktív forumozó ugye?
Van valami konkrétum, hogy miért nem jön a baba? Vagy egyelőre ismeretlen eredetü?!
nárciszka
 
 


narciszka,dianet szedek hogy lemenjen a tesztoszteronom mert brutal magas es csak ez segithet rajta.most fel ev utan kontrol es az utan meglatjuk hogy kell-e meg tovabb szednem,ha nem tuntek el a cisztaim(PCOS) akkor tuti szedni fogom meg.meg et az egy dolgot megprobaljuk hatha.
Szoros allatok :lol: abbol is van...2kutya 3 macska 1 horcsog :lol:
hajra lombik,ti miota is probalkoztok?bocsi de nem emlekszem :oops:

kokusz.A kaaliban bizti segitenek majd,ha jol ertem inszem lesz?

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?