Új privát üzeneted érkezett!

Pálinkásat :!: :lol:
Igaz már mostam kettőt, összepakoltam, bótban voltam, főztem..... :roll: Mindezt másnaposan. :lol: Illetve aznaposan. Fél háromkor feküdtem le...ööööö....aludtam el. :wink:

Tüncsi :)
Benne vagyok a táblában! Jupiii!
Kép
Nagyon teccc!
Diszkrét kategória. Alkesz megfigyelők kis csapata! :lol: :lol: :lol:
Nagyon szépek a kézimunkáid. Én kötöttem terhesen.... Azóta sem.

Vicky
:)
Tényleg kis pufók pampuskás baba! Na és az a fütyi!!! :D

Nati :)
Igen, sikerült! :wink:

Ticsi :)
Előre is köszi! Jelszót nem kér a rendszer, elég az e-mail cím.

Dike :)
Én görbefüggő voltam! :lol: Még mindig ott a lik a nyelvem alatt!!! :lol:

Fenci :)
Naaa, hogy sikerült a nagy bejelentés?

Zapa hív, filmet nézünk. "Portugál". Vicces! Győri Színház előadásában láttam már kétszer felvételről. Októberben megyünk, megnézzük élőben is. Most pesti színészekkel nézzük meg! DVD-n. Kiváncsi vagyok.

Megyek röhögni!!!!! :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok csajok! :D

Megjöttünk a BNV-ről, jó volt, lejártam a lábam, pedig nem is néztünk meg mindent... :oops: :oops: Most kicsit pihizünk, aztán megyünk anyumékhoz. :wink:

Tünde :D Nagyon szuper lett a tábla és nagyon tetszik a megfigyelők szakasz! :lol: :lol:

Vicky :D Gyönyörű uh-s képek!! :D Nagyon szépen látni mindent! :wink: Most már szépen süt a nap, remélem végül elmentetek kirándulni! :P

Dike :D A mai hőd is fullos, nincs vele semmi baj! :wink:

Susy :D Mikor írtam, meg is néztem, de elfelejtettem írni Neked, hogy gyönyörű nagy a pocid és sokat nőtt szerintem! :wink:

Zsu :D Akkor hajrá natúr spontánozás! :wink:

További szép napot mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Szaisztok!

Tündi!
Jó a tábla! :wink: 24 éves vagyok, a ciklushosszom 28 nap, de nap nincs, mert húsvét óta nem járt erre piri.

Fenci!
Jó sokáig titkoltátok, én nem bírnám! Igaz nálunk tudja az egész család a lombikot is! Így nehéz lesz az eredményt eltitkolni. :lol:

Viki!
Levente gyönyörű!!! :lol:

Gyugyi!
Ügyes vagy! A fogyás miatt! Gatyát vetesd be! :lol:

Dike!
Szorítok! :lol:

Itt végre kisütött a nap, én meg szilvalekvárt főzök itt bent. Uram jól itthagyott. :evil:
Este meg halászléparti lesz nálunk ja és a barátnőmmel tequila (hogy is kell írni? :oops: ) ivászatot rendezünk. Belehzok, amíg még lehet. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

Alkesz megfigyelők csapata! Ez nagyon tecc!!!!

Kép

Vicuska!!!!!!!!
Hogy vagy?? Igen kevesebb időm van írni, mikor haza jövök gyerekezem!!!!!!!!!!!
Vendég
 


heelooo csajok :)

vicky

de gyönyörű ez a gyermek halllod e :)

Gtünde!

a tábla zseniális :) köszönnnyük szépen :)

Fenci!

remélem vollt nagy sírás rívás örömködés :lol:

nnaaaa a babakocsik is megvannak gyakolrailag jöhetnének ha engedném....de persze neeeeeeeeeeeeeeeeeem....még hat hét minimum :lol: :wink: a hasam már nagyon nagy és elég diszkomfortos érzés szó se róla, de csak kibírom....az éjszakák vackok mert sehogy nem megy de nembaj.....most már ki kell bírni 8)

friss has máról :) 30 heteske

Kép
Vendég
 


Köszi a tábla dicséretet! :oops:
Gondoltam, olyan rég volt már. Azért szebb is lehetne, de éjjel ennyire futotta az erőmből. Pocakosoktól kérnék UH képet, hogy berakhassam. Vickytől már nem kell, mert lelopom, amit ma felrakott. :)

Vicky
Nagyon szép ez a fiúcska!! És hát a kuki! :)
Itt egész szép idő volt. Mondjuk hűvöske, de pont kirándulós. Remélem, azért el tudtatok végül menni.

Gyugyi, Nati
Nem akartalak Titeket kihagyni, hiszen Ti vagytok a topik lelke! :) Örülök, hogy tecc a név. Majd javítom alkesz megfigyelőkre, ha gondoljátok. :D

Dike
Köszi, majd javítom a táblát. Még a ciklusaid hossza kellene.

Fenci
Na, mi volt Anyukádéknál????

Zsófi
Halászlé - nyaminyami!! Én meg bűnöztem egy kicsit és Radler sört ittam. Na, nem egy egészet. :)

Mami
Szuper pocak!! Majd rakok fel én is egy csupaszat, mert azon jobban láccik a méret, mint a ruháson. De lehet, hogy Te vezetsz. :)
Képzeld, én meg már 2 éjjel óta olyan jókat alszom. :shock: Nem is értem, miért. De nem bánom. :)
gtünde
 
 


sziasztok!

tündi!
nagyon szépek a hímzések!!!!
nagyon szép pocakod van de szerintem is lejebb van de lehet hogy csak a fénykép mutatja ezt!!!!

babcsi!
szupi hogy jól vagytok és hátha megfordul még a babó!!!! ja és már olyan régen akartam neked írni hogy nagyon szép a neve a manónak és képzeld amikor az ő névnapja van akkor van az én szülinapom!!!!
olvasni meg nagyon jó dolog én is sokat olvastam a császárról és ami a legjobb volt hogy sokat beszélgettem a szülésznőmmel!!!! ő nagyon sok mindent elmondott!!!!

fenci!
na mit szóltak a nagyszülők volt nagy ünneplés???

lmami!
nagyon szép nagy pocakod van!!! tessék még bírni akkor hat hetet!!! na és milyen lett a babaszoba????

gröni!
nagyon szupi hírek hogy ilyen jól érzi magát a manód a pocakodban!!!! csak így tovább szorítok nektek!!!

vicuska!
hogy vagy rókakoma???

kukac!
hogy sikerült a lekvár???
estére jó ivászatot!!!!

mi jól vagyunk csak nagyon sietnünk kéne már a házikóval mert fűtést kellene beszerelni! a manók jól vannak a nagy élvezi az ovit a kicsi meg imád egyedül sétálni!!!!
hát igen nagyon jó hogy sikerül kettesben elmennünk egy kicsit pihenni!!! ez tényleg pihenésről fog szólni és nem jövünk haza hárman ez tuti!!!! :lol:

valaki kérdezte hogy mikor lesz harmadik --hát arra még vagy 5-6 évet várunk mert először is én dolgozni szeretnék meg jó lenne egy pár év a fiúkkal együtt azán majd lesz megint egy kicsi akivel lehet babázni!!!!

na jó éjt!!!
tündi23
 
 


vicky!
bocsi tudtam hogy valakit úgyis kihagyok!
szóval nagyon helyes kis pasid van a pocakodban!!!!

tündi!
köszi hogy minket is beleraktál a táblába!

na tényleg jó éjt!!!!
tündi23
 
 


Szép Napot Mindenkinek :D

Dike :D
Szupi a görbéd!! Nekem is felment 37.1-re aztán a beágyazódás után végig 36.8 volt. Egyébként a beágyazódáskor le is eshet egészen még a vonal alá is (úgy hívják beágyazódási hőleesés) sőt még pecsételés is lehet! nekem 36.6-ra esett le aznap...ezt csak azért írom mert ilyet is tapasztalhatsz (de nem feltétlenül) Drukkhegyek!!!


Tüncsi :D Ticsi :D
én már eléggé nehezen bírom a cipelést....pár nap alatt úgy elnehezültem és a lábam is eléggé folyamatosan dagad...a csalánkiütésekről nem is beszélve, most már kalciumot is eszem...ti hogy álltok? az alvás elég jól meg (lekopogom)...de babuci még mindig nem hajlandó megfordulni....

Tüncsikém :D
csúcsszuper a táblicsku!!! Nekem is nagyon tetszik a megfigyelők szakasz!! :D

Zsu :D
azért ha van kép egyet tegyél fel!

Bizony, én nagyon várom...már nagyon szeretném a kicsifiam látni :D

Fenci :D
mi volt ? Mit szóltak ?

Vicky :D
nagyon szupik a képek! Édes kis pofijuk van! Mozgolódtak az UH alatt? Nekem mindig szunkdikált a babucim mikor voltunk :roll:


Gyugyikám :D
sikerült megtisztulni ? aszondják a röhögés jó rá! milyen vót a film?

Zsófi :D
halászlá ? nyaminyami! imádom!


Mamikám :D
azta! nem pici a pocid! gratula!!!

Tündi :D
köszi a dícséretet! Ezek szerint május 9.-én van a szülinapod?

Kép

KépKép
babcsi
 
 


köszi mindenkinek a szoritást:)

legyekmami:)
jaj de nagy pocid van, kitartás!!!!
gtünde!!
nemtom a ciklusom hosszát hol 30, 35, 44,41,28,50...passz. de ha igaz h peteérés után 12-16 napra kell megjönnie akkor most még hátra van 6nap kb.

babcsi!!!
köszi h leirtad a te eseted, a hővel kapcsolatban.nagyon izgulok, tényleg!!csak a méhszájam húzodna már vissza. az igaz h a mellbimbómnak rózsaszinnek kell lennie?a babucidnak még van egy kis ideje megfordulni, drukkolok!!!


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 50400_.png

KépKép
dike
 
 


mindenki pihizik???olyan rossz idő van nálunk:(

KépKép
dike
 
 


drágáim cak egy szóra


maradt 7 levél utrogestanom, ha kell valakinek szóljon küldöm postán!!!!!!

puszi

pakolunk tovább pussssssssssssszz

majd ggyüvök képekkel :)
Vendég
 


HAli!

Mami :D

Mekkora pocid van már!!NAgyon szuper. Pockokat pedig még tartsd bent!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Éjt!

Drágáim! Én képtelen vagyok visszaolvasva írni!
Egyoldalas update leszek! :D
Zsu!

Úgy örülök, hogy itt vagy...hogy vagy? Hülye kérdés! Lebarnultál, merre jártatok? Hirtelen ötlet volt, vagy tervezett, mivel mentetek?
Én is szerettem volna eljutni eccer olaszba, de amikor lehetőség lett volna, lóvém nem volt, most meg még lehetőség nincs...de ami késik nem múlik!

Mami

UHHHHHHHH nem panaszkodok! Óriás a poci, de gyönyörű! Csak így tovább, kitartás!

Vicky

Husibaba nagyon édes, ahogy nő úgy lesz egyre formásabb, anno Árpival mi 23 hetesen voltunk 4d-n, most meg 31 hetesen, óriási volt a különbség...mindenek megvan a maga élvezete, amíg kicsi egyben látod, amikor nagy meg már valósabb...ha mész még remélem raksz még képet...és azt is remélem, hogy lesz még időm ideülni... :roll:

Tüncsi

Hogy neked mikre nincs energiád! Éjszaka alunni kell, nem táblicskut gyártani, de nagyon jó! Ügyes vagy, és irigylésre méltók a hímzések, nekem nincs türelmem, pedig nagyanyámmal nagyon sokat hímeztünk gyerekkoromban...de sebaj, majd folytatom, ha nagymama leszek...ezt nem lehet elfelejteni ugye? :D

Gyugyi

Majdnem elfelejtettem, a ptivit, de rögtön dobom, és oké csak emilt kapsz...

Dike

Én szorítok, de hőt sose mértem, ne hari, ehhez nem tok hozzászólni...ha a többiek szerint ígéretes, ámen! :D

Babcsi

Én má nagyon nehezen húzom a pókot...estére rosszabb, reggel még nagyon fitt vagyok, estére, mintha leszállna, és mintha ólomból lenne...de amióta lecsúszott éhes vagyok folyton...de csak lédús savanyút ennnék...:D
Anyukám azt mondja szeptemberben meglesz őkelme...

Hát végre elhatároztam hogy kimosom a babakocsi belsejét, erre bejön ez a zimankó!
Ja és persze egész nyáron az őszi meg a téli cipőim kint a teraszon várták, hogy eltakarítsam őket, de mindig Pató Pálosdit jáccottam...és mi lett a vége? Szandim van tiszta! Se bakancsom, se cipőm! Megvan a heti program, csak nem tom mikorra fog megszáradni...

Holnap megyek vámpírkodni utoljára, hajnalban...maradjon mindenki otthon kismama ideges, éhes, autóba ül! :D
Du doki, meg ctg! Tüncsi, örültem, hogy elmondtad mi a különbség, én se értettem, azt hittem egyik kórházban így, a másikban úgy hívják...hát nekem még sose volt nstm, sztem nem is lesz,de ha mégis olyan gépre tesznek izgatottan várom, hogyan kell használni...:D

Megyek elteszem magam holnapra, korán kő kelni!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
ticsimû
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Ez a hétfő...... :? :?

Mondtam már, hogy utálom? :roll:

KépKép
zapáné
 
 


Ticsi :)
Hálám örökké üldözni fog!!! :lol: :lol: :lol:

Mami :)
Aszta!!!!!!!! :shock: :D :D
Kíváncsiságból majd melléd aplikálom magamat 30 hetesen.....
De nem ma, lányom szülői értekezlete lesz.

(Luca :)
Ugye olvasol? :wink:
Na, ki a leányzó osztályfőnöke? :D )

Megiszom a második félkávémat. Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Iszonyat mennyit termeltetek! :lol: De ez így jó! :-)

Mi anyóséknál voltunk péntek óta. Tegnap este értünk haza. Esélyem sincs hogy írjak mindenkinek ezért bocsi. :oops:

Gtünde!

NAgyon jó kis táblit készítettél. Annyira tetszik.
Adatok: 3810g és 53 cm volt Flóra.

Köszi csajok a Flóra dicséreteket. Szerintünk is csodaszép. :D

Gröni!

Olyan jót mosolyogtam az írásodon. :-)
Mintha az anyukám lennél aki aggódik értem hogy milyen kis vékonyka vagyok. :lol: ARi voltál. 8)
csipcsab
 
 


Jó reggelt!

na ma megint szar écaka vót, azt hiszem sokkal jobb már nem lesz a továbbiakban no de ez van :shock: igérem utoljára panaszkodok nehogy azt higyék anyukéjuk már nem bírja őket és ki kell jönni..... 8)

CSipcsab!

Hja a Flóra végül nekünk is bejött :lol: az lesz a jányunk nekünk is :lol: Főleg most hogy látom milyen gyönyörűűűű :lol:

Zapáné!

milyenek voltak a bulik irhatnál róóóluk, legalább hadd olvassak ilyeneket :wink: :lol:

Ticsi!

na kitartááááááááááááááááááááááááááááás, ma reggel nem megyek uccára mehetsz nyugodtan vérvéelre 8) szóóóval ki is az orvosod????nem válaszoltál nékem...

Zsu!!!!!!

Czuuuuuuuuuuuuuuuppp..nbo akkor sok sikert a spontánhoz, tudod ilyenkor fogékyonabb az ember jánya---- 8)

Babcsi!!!

Csak vicceltem ám :) nem ijedtem meg jobban mint eddig :wink: mááááááá'mindegy.......te is viszketsz????én máááár megőrülök egyfolytában vakarok.... :twisted: ma megkérdzem a dottorét mi e és mit tehetek ellene.....ma du megyek remélem még zárva a méhszáj....

nem jövök egy darabig rendszeresen mert jön egy hétre a eresztjéánykám és az anyukája el leszek velük foglalva :lol: :lol:

pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Vendég
 


húúúú, annyit írtok, én ez nem tudom követni :?
szpmbaton új tesztet csináltam, már egyforma erős a két csík :P

Lmami
azta mindenit, szép nagy pocak :P

Gtünde
látom betettél a táblába, köszi :-)

Fenci, Vicuska
nektek végülis hogy sikerült a babuci?

Zsu
olvastam, hogy elment a baba, sajnálom :cry: lombik volt végül vagy még inszem?

Kép
gaby25
 
 


Gaby :)

Itt is gratula, és drukk Neked! Vagyis Nektek :wink:


Csajok :)
Igaz sok mindenkit ismerek innen, és sokmindenkit nem ismerek, de szeretnék visszatérni ide, ha visszafogadtok :oops:
Vendég
 


jo reggelt lányok!! ma is voltam vérvételen..km-es sor a kartonzónál, és 1 ora várakozás a sorrakerülésig, ráadásul ugy fájt :( ma vok a 21. napon és azért kellett hormonvizsgálat.
ma is ugyanaz a hőm, 36.8 a számban.
szerintetek a beágyazódás hányadik napon ér véget a peteéréstől számolva? trifázisu görbe esetén, utána kéne felugrania a hőnek nem? azért zavar ám h csak ennyi :(

gaby25 te hőmérőztél?gratula az erős 2 csikhoz.

bárki aki hőmérőzött letudná irni h amikor sikerült teherbe esnie hogy alakult a hője?

köszönöm a drukkokat :lol:

KépKép
dike
 
 


üdv haga! :) én uj vagyok és szivesen látlak téged!!!

KépKép
dike
 
 


jah, ma ugy volt 36.8 a hőm h egy órával előbb mértem mint szoktam!!!!!akkor lehet h 1 orával később már több lett volna? :) ezt már nem tudom meg sajna.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Zsu,
Gyógyulást kívánok a kis lelkednek! Örülök, hogy újra itt vagy.

GTündi,
Szemfülesen kiszúrtad a koromat! :roll: :) A fene egye meg, el se hiszem, hogy ez én lennék! (A ciklusom most 30 napos.)
Múltkor írtad, hogy mindenkinek a 2. babóca is kisfiú. Nem semmi. :) Még szerencse, hogy te kislányokkal erősíted a csapatot!

Haga,
Üdv itt! :)

Babcsi,
Drukkolok, hogy Gergely baba még megforduljon. Beszéld meg vele.

Mami,
Szuper nagy pocak! Kicsit még tartsd bent őket.

Vicky,
Nagyon jó kis képek! :)

Tüszőrepim meg is volt 11. napon. Nem tudom hova rohan?! A múlt hónapban is így volt. Kicsi az esély, hogy lesz belőle valami, párom pont most betegedett le. :(

Kép
mofly
 
 


sziasztok lányok :D

Köszönöm Nagyfiam nevében a dicséreteket, átadtam Neki :lol:

Fenci, hogy sikerült a nagy bejelentés? :D

Babcsi, nekünk mocorgott végig a 4D-n, csak éppen belehasalt a lepénybe, így a kis pofiját nem nagyon láttuk. Amikor kifordult, akkor eltakarta a kezével. A kukacát annál büszkébben mutogatta :lol:

Gaby, nagyon gratulálok a babucihoz! Dokihoz mikor mész?

Haga, máris tesó-projekt? :wink: :lol:

Mami, azta nem semmi pocakmérettel büszkélkedhetsz!!!!!!!! :lol: tarts ki, és persze tartsd bent őket jó sokáig még!

Ticsi, a 30. hét után lehet elmegyünk még egyszer, de akkor Te már tutira szülés után leszel :wink:

Zsófi, hogy sikerült a party? Remélem helyettünk is ittál :wink: :lol:

Dike, drukkolok! A hődet nem vezeted grafikonon? úgy sokkal jobban látszanak a dolgok belőle :wink: Enyém babás hő:

Kép

Kép
vickybabe
 
 


És egy a sok nembabás hő közül:

Kép

Kép
vickybabe
 
 


Viki!
Én azt hittem, hogy mikor Levente fogant márnem hőmérőztél. :lol:
Buli jó volt, de a tequilázás elmaradt. :roll: Barátnőmnek nem volt kedve. egyedül meg nem jó. Majd most hétvégén, mert utána, ha kezdünk már nem ihatok.

Haga!
Üdv újra itt!! Rajta vagytok tesóprojekten?

Dike!
Szerintem hőgörbe hülyeség. Nekem tankönyvbe illő görbéim voltak. Babám nincs. No comment. :roll:

Mami!
Húú mekkora a pocakod. nem semmi. hogy bírod el? :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


vickybabe!!! köszi szépen a görbédet!!!!én is vezetem ám!megnézed? számban mérem!

aki még megosztaná velem szivesen megnézném..., vagy ha csak leirná :)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 36800_.png

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Hiiiiiiiiiideg vaaaaaaaaaaaan! :? :(

Na végre látok képeket is idebentről. Otthon nem ad képeket a b. net.

Vicky!
Jaj, de édes ez a kis manó! :D Tényleg szuszizhatnám! :D Jó kép a szerszámról is. He-he!

Tünde!
Klassz lett a táblácska! Köszönjük. Ügyi vagy!
28 éves vagyok( még), 2 éve próbálkozunk. 33 napos a ciklusom általában. :D
A jó alvás nagyon fontos most a finish -ben! :D

Mami!
Húúúúúúúúú! Ez a kép nagyííííííííííít! :D
Nem mondom nem lehet könnyű vele aludni sem. De nagyon szép! :D

Fenci!
Mit néztetek a BNV-n? Erotika kiállítást? :lol: 8)
Azt nem csodálnám ha nem néznéd végig. :lol:

Ticsi!
Hogy vagytok? Vámpírkodás? Brrrrrrr! :?

Vicuska!
A héten mész dokkerhez ugye? :D Látod a picurkátokat! :D

Mofly!
Hajrá tüszőrepi! :D
Sikerülni fog, mert ilyen klassz eredményekkel spontán is sikerálna! :D
Mármint a doki, hova rohan? Szerinted még korai volt? :shock:
Apácskának jobbulást! Remélem nem komoly. :(

Haga!
Szijjja! Ha jól érzed itt magad? Gyere! :D
Hogy becézitek Albertet? Bercinek? Édi neve van. :P

Gaby!
Klassz, hogy a teszt erősödik! :D :wink:
Érzel már valamit?

Dike! Én nem mérek hőt! Idegesít!

Gyugyi!
"Akasztják a hóhért?"

Zsu! Pusszantás!

Zsófi!
Hol tartotok? Mikor lesz a rajt? :D

Ditke? Luca? Gizi? Babácska? Krisz? Többiek?

Nekem már megint annyira fáj a derekam, hogy majd becsináltam mire bejöttem reggel dolgozni. Itt meg emelgetnem kellett.
Dokihoz meg nem akarok menni, mert az első a Rtg. lesz amit csináltatna, ha nem hónapos előjegyzéssel jutnék be. A csontkovácshoz meg nem megyek, mert a derekamra ülne és úgy ropogtatna meg. Nem mondhatom, hogy ropogtasson máshogy mert nem akarom, részletezni, hogy babát szeretnék és ezt inkább most ne.
kolibri28
 
 


Dike!
Az én görbéim ilyenek voltak:

Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


vicky
ma tervezem az UH-t, tudom még szívhang nincs, de látni akarom, hogy jó helyen van :P

Kolibri
hát enyhén néha émelygek, ég a gyomrom, cicim érzékeny, és görcsölgetek, egyelőre ennyi :wink: gondolom róka koma jön hamarosan

Dike
nem hőmérőzök már rég, ex férjemnél hőmérőztem, szép görbéim voltak mint Zsófinak is, baba nélkül, de nem is velem volt a bibi, most fél év alatt össze is jött :P

Kép
gaby25
 
 


Hali!

Ticsi :D

Drukk a mai naphoz. Én nem mentem Pestre. :lol: Majd írj, mi volt dokibánál.
Olasz úgy jött, hogy évek óta ott nyaralunk, imádjuk mindketten. Az egyik barátunknak van kint egy kempingben kitelepítve két lakókocsija. Általában ott szoktunk nyaranta 10 napot pihenni. Azt kellett téliesíteni ill. összepakolni télére, mert zár a kemping. Májusban nyitnak, a párom is volt felépíteni a lakókocsit, én ugyi a lombik miatt nem mehettem anno. Akkor megbeszéltük, hogy szeptemberben mindketten megyünk segíteni. Aztán közbejött a terhesség, a szígorú fekvés, így lemondtunk arról, hogy elutazzunk. Sajna az élet közbeszólt, így a vetélés után dokibá engedélyével elutazhattunk. Igaz csak pár napot voltunk, dolgoztunk, de nagyon jót tett mindkettőnknek.
De jövő májusban megyünk nyitni. :lol:

Mami :D

Majd igyekszünk összehozni egy spontán bébit. 8)

Gaby :D

Lombik volt. Májusban volt az első, ami nem sikerült, majd júliusban visszakaptam a fagyibabákat. Ez félig sikerült. :cry:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok! :lol:

Fenci!
következőn kérj uh fotót!és dobd fel! 8) szülőknek bejelentettétek?mit szóltak? :D

Tünde!
klassz a tábli :D

Viky!
nagyon helyes a fiúcskád :wink:

Zsu!
jó spontánkodást...sose lehessen tudni 8)
lakókocsit szeretem :P

Kukac!
tequila nekem is kedvencem volt... :lol:

Mami!
hűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű 8) ez hihetetlen! :shock: pedig én láttam uncsitesóm 3as ikres hasát is.... :roll: :lol:
kitartás az éjszakákhoz(is)

Ticsi!
mi volt ma az nst-n? :roll:

Gaby!
teszel tesztfotót? :P
nekem lombikbabucim van, szerncsére elsőre sikerült 8)

Haga!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjjja, én is emléxem rád, gyere :P
kezditek? :roll: :wink:

Mofly!
azért én drukkolok! :D apa megfázott? :?

Gyugyi!
ki lett az ofő? :roll: :lol:

Dike!
van itt is olyan topic, hogy babás hőgörbék, lehet a várandósban, szemezgess! 8)

A hétvégén vidéken voltunk. 8)
Tegnap meg kisállatvásáron Monoron :D , ilyet se láttam még :shock: , ezer ember, ezer állat( galamb, papagáj, kutya, csirke, kacsa, páva, kígyó, nyuszui, tengerimalacka....stb), na szerintetek mit vettünk és hányat? :roll: ...14 darab(azaz 7 pár) galambot..... :twisted: :twisted: :twisted:
a kutyáim kiszorultak a kennelükből, mert az új galambok elfoglalták......de csak ideiglenesen, 1 hét haladékot kapott apa :twisted:

és a mai nap már igazán szarul vagyok :shock: , róka nem volt, de iszonyúan émelygek :? , pedig azt hittem, túl vagyok a kritikus időszakon :lol:
Vendég
 


Dike :D
ne aggódj a hőd miatt! a 36.8 (pláne szájban mérve) jó! A beágyazódás 1 napon van a pé-t követő 7-10. napon...

Ticsi :D
túlélted a vámoírkodást ? én majd szerdán megyek...azaz húzom magam, mert alul annyira fáj...felül meg a buksija nyomja gyomrom :shock: ...na nem panaszkodásképpen...


Mami :D
dottore mit mondott a viszketésre ? én reggel és este bekapok egy béres kalciumit (450 mg) és attól mintha jobb lenne...


Haga :D
Szióka! Mi a helyzet nálatok ?


Mofly :D
köszi a drukkot! neked is megy, hátha sikerült elkapni azt a tüszőrepit!

Vicky :D
akkor jó időben voltatok! mondjuk enyém babuci de. mindig szundikál!

Kolibri :D
mi van a derekaddal?

Zsu :D
hajrá spontán !

Vicus :D
küldök rókaűzőt!! hátha meg sem áll nálad!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Jó estét!

Babcsi!
Az nem lehet kellemes ha alul fáj. Pihizzél! :) Mondjuk de. amikor babucid is alukál.
Köszi. Már nem fáj a derekam. Bevettem egy Panadolt, és kimozogtam amikor már nem éreztem. Most nem érzem, hogy fájna.

Vicus!
A kutyik majd megoldják a helyhiányt. Bízz bennük.
Itt volt az ideje, hogy Vukk meglátogasson.
Most már zavard át kérlek hozzám is egy kicsit. :)


Gaby!
Téged sem kerülhet már el sokáig a rókacsalád. :)
kolibri28
 
 


Zsu!
Jó, hogy lefoglalt titeket ez a kis kiruccanás+munka egyben.
Ne aggódj, meghozza majd a pihenés a sikert!
Még két hét, és vissza a kerékvágásba. Addig meg még tűrtőztesd egy picit magadat, meg apa is.
Tudom nem könnyű.

Szülés utáni kontrollon ( 10 hét volt) kérdia dokim:
- Na és mikor volt az első coitus?
- Hát izé, számolgatok, 4 hét után mondom én. Mert?
Szerinte az átlag a 3.
- Mondom mi három? Hét?
- Az arab országokban 3 nap!!!!!!!!!!! Mondja.
- Hát én 3 nap után még fel sem tudtam állni!
- Nem is nekem kell akkor állni. :) Mondja vigyorogva.
Haha!
kolibri28
 
 


Na kismamik!

Dr, Ádám Zsolt tanár úr ( tanított engem is) most monta a tévében, hogy a kis alkohol fogyasztás sem elfogadott a terhesség alatt, mert az alkohol legkissebb mennyisége is károsíthatja a fejlődő idegrendszert.
De ezt eddig is tudtuk.

http://www.rtlhirek.hu/cikk/216197
kolibri28
 
 


köszi mendenkinek aki küldött görbét.

vicuska!megnéztem a topicot, köszi!!! vannak fura görbék, ugyhogy nem vok még kétségbe esve. pihizz ha nem vagy jól, vigyázz a babára!!!

gabcsi!köszi :D

lányok!!!valaki mondja meg, mert nagyon zavar, mért nem huzódik már vissza méhnyakom?????????itt van tök elöl és van lyuk, tehát gondolom nyitott! ez nagyon rossz, mert én azt olvastam, h ha sikerült a teherbe esés, akkor nehezen elérhetővé és zártá válik. annyira rossz, ez miatt teljesen ugy érzem h nem sikerül..bocsi a nyavajgásért :(

a peteéréstől számolva hányadik napon érdemes tesztelni? a topicba néztem a görbéket ott sokan a pétől számolt 12 napon már tesuzeltek és pozitiv volt.

ekőre köszi a válaszokat :shock:

KépKép
dike
 
 


Én már fűtök. És Ti?
Megfagyok!
kolibri28
 
 


Sziasztok lányok! :D

Visszaolvasni nem nagyon tudtam, csak átscrolloztam az előző oldalt.... Ma nagyon ramatyul voltam.... :( :( Képzeljétek délben kimentünk ebédelni, beértünk az étterembe és olyan nagyon elkezdett fájni a gyomrom hogy csak na. A szegycsontom alatt, aszittem beszarok.... :( :( 2 órán keresztül szenvedtem, aztán hazajöttem a melóból. Itthon ágy és jobb lett. Azóta fekszem, de megijedtem. Most meg úgy dobog a szívem, mintha futottam volna 2 kört.... :? Gyenge vagyok. Eddig nem volt semmi bajom, nemtom mi ez ma.... :(
Ez a gyomorfájás normális ilyen korán???? :roll: Please heeeelllppp!!! Volt valakinek gyomorfájása/égése ilyen korán? :roll:

Igen, szombaton meg volt a nagy bejelentés. Míg élek nem fogom elfelejteni. Anyukámnak és apukámnak is potyogtak a könnyeik örömükben, olyan édesek voltak ahogy velünk örültek. :D Aztán megérkezett bátyjám. Fogtam a kezét és a pocimra raktam és mondtam neki, hogy úgy néz ki nagybácsi lesz. Nem is akarta elhinni, ő is nagyon örült. :D :wink:
Jó lenne minden nap ilyen hírekkel menni, olyan jó volt átélni. :D

Mamikám :D Szuper óriás a pocakod, nem semmi! :wink: Tudsz még vele mozogni? :roll: :wink:

Többieket puszikálom, megyek visszadőlök és gyűjtöm az erőt. Meglátom holnap itthonról dolgozom-e vagy lesz erőm bemenni... :roll: :oops:
fenci
 
 


Szép estét csajok! :lol:

Kolibri!
laptetűűűűűűűűűűűű 8) , remélem a derekad meggyógyult :)
vukot küldöm feléd ezer örömmel :P

Dike!
én még sose néztem a méhszájam :roll: ,nem mondod, hogy még lyukat is ki tudsz rajta tapintani :shock:
relax, ne figyeld annyira a tested ha kibírod :?
12 nappal pé után már valszeg poz.a teszt ha babás vagy :wink:

Fenci!
sajnállak :(
ma én is ilyen kutyául érzem magam egész nap :?
és nekem is olyan a gyomrom, mintha vulkán lenne benne vagy gyomorszájon vágtak volna :roll: korai? :shock:

hú, nem tom mi volt az előzőn :oops: .,....

Ticsi!
dokkernél mi volt?

Suzy, Krisz, Ditke!
hun vagytok? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska

Vagyok, csak holnap este tudok majd reagálni mindenkinek!!!! :wink:

Amúgy nekem is szar volt a gyomrom csajok, szombaton éjszaka alig aludtam valamit, hányingerem volt, még tegnap is rosszul voltam, csak késő délután lettem jobban. Ma már jól vagyok, igaz vettem be savlekötőt is! :?
A hőm szép, dehát nekem mindig szép volt, csak éppen baba nem lett belőle!!!!! Vagy lehet hogy nem elég csak mérni, kekszelni is kell az Urammal???? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tündi
Rakok mindjárt fel „csupasz” pocakos képet. Majd lécci nézd meg, hogy lent van-e! :)

Babcsi
Nekem az alvás most okés. Kivéve persze a mai hajnalt. Arra ébredtem, hogy a gyomorsav mardossa a torkom. Beletelt vagy 0,5-1 órába, mire újra el tudtam aludni – persze feljebb polcoltam magamat. Ma már így fekszem le, hogy megelőzzem a dolgot. Én meg pár napja úgy érzem, hogy napról-napra hatalmasabb a pocakom. Meg rohadt fáradékony vagyok. Már a gyaloglástól is kifulladok. Ja, és nekem a sok üléstől annyira megfájdul az ágyékhajlatom, hogy alig tudok menni utána. Múltkor a fodrásztól is alig bírtam eljönni. (ja, nem is írtam, hogy Réka, mikor meglátott az új hajammal, azt mondta: szép!! :D Akkor azt hittem, vmi mást mond, mert nem tanítottuk neki, de utóbb kiderült, hogy tényleg szépnek talált. :D Arany szívem!! ) Dagadás szerencsére már nem vészes. Holnap viszek pisit a védőnénihez. Vérnyomim rendben volt. Általában alacsony vagy normális szokott lenni. Aztán csütin NST. :)
Még simán megfordulhat ám. Olvastam olyan sztorikat, hogy épp szülés előtt fordult meg. Úgyhogy kitartás!! És próbáld meg megdumcsizni vele!!!

Ticsi
Szerintem nem lehet elfelejteni – mármint hímezni. Ui. nekem is nagymamám tanította még ált. sulis koromban, aztán csak úgy huszonpárévesen kezdtem újra.
Energiám – na, az nincs. De annyira hiányzott már, hogy nem volt tábla. Meg most Apa altatott, volt időm prücskörészni vele. :) Nem raksz fel Ádiról 4D-s képet, hogy berakhassam?! Még mielőtt kibújna. :)
Jobban vagy már, amúgy??? Még eszembe jutott, hogy Rékának a mi szekrényünkben is van cucca. Na, meg kabátot, cipőt.. még kellene is venni. Olyan gyorsan nő a lába, hogy csak na. Kész anyagi csőd!!
Nekem is olyan a pocim, mintha felfújták volna. Fura, mert Réka ilyenkor már megvolt, így nem tudtam, milyen lesz. Hát, lufi! Ja, még akartam kérdezni, hogy hogy indulnak a fájások? Milyen sűrűek először?? És mennyiben más egy jóslófájás??
Na, nekem meg hosszúgatyóm nincs, ami rámjönne. :? A Rékás terhesnacim már szorít. Még jó, hogy ma megtaláltam a szabadidőnacim, az még rámjön. Azért nem hittem volna, hogy ennyire le fog hűlni. :(
Ez fura, hogy nem volt NST-d, mert a protokoll szerint azt csinálnak. Még nekem is volt, amikor Rékával befektettek. Ált. CTG állandóan rajtam volt, néha meg nyomkodnom is kellett, mikor mozgott. :) Mondjuk én minden egyes moccanására megnyomtam. Most majd megkérdezem, hogy kell.
Nekem uccsó vámpír megvolt csütörtökön. Kíváncsi leszek, javult-e a vérképem. Bár dokibával csak 25-én talizom.

Haga
Akkor be is teszlek a tábliba! :) Csak nem kezditek a tesóprojektet??

Dike
Szerintem ne agyalj ennyit a hőn! Amúgy meg hüvelyben mérve szerintem pontosabb a dolog. Meg tényleg jó lenne, ha minden nap azonos időben tudnád mérni.

Mofly
Tudod, az a fránya iwiw. :) Nem is gondolom, hogy baj, hogy a 2. fiú. Csak olyan furi, hogy mindenkinek azonos nemű lesz a 2. az elsővel, nem?! :) Amúgy meg örültem, hogy Gröninél végre csajóca lesz!! Ráadásul a nevük is azonos – kivéve a Rebekát (nálunk az plusz). Na, meg Maminak is jutott egy puncis.
Ne add még fel!! Csak nézd meg az én Dóris görbémet, hányszor voltunk együtt. Én nagyon-nagyon-nagyon drukkolok Nektek!!!!!!

Vicky
Milyen szép a görbéd!! Ez tényleg igazi babás. És mennyivel jobban néz ki, mint a nem babás.

Vicuska
Én nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy Vuk még csak most fog beleerősíteni! :)
Hú, galambok – nem szeressem őket! Bocsika! :oops: Én rágcsálófan vagyok. :D

Zsu
Hajrá spontán!!!

Kolibri
Mi is bekapcsoltuk ma a fűtést. Rohadt hideg van kint. Mintha tél lenne. Azért durva, hogy múlt héten majdnem 40 fok volt, most meg jó, ha 10.

Fenci
Nem lehet, hogy az epéd rendetlenkedik? Igaz, az a hátba sugárzik ki. Én attól totál rosszul voltam, de akkor ettem előtte és attól lett. Lehet, hogy kicsit sok a savad talán. Ilyenkor próbálj meg elrágcsálni egy kekszet.
De jó lehetett ez a bejelentés!!

Ditke
Az nem árt! :lol: :lol:

"Csupasz" pocak 36+4 (Ne ijedjetek meg!!):
Kép

Mingyá' dobok táblit is, aztán megyek, megnézem a 2 House részt, amit Apa felvett nekem. Eddig nem volt időm. :? Ma viszont Réka nem aludt délután, így előbb le tudtam rakni, talán még belefér 1 vagy 2 rész a lefekvés előttbe.
gtünde
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
gtünde
 
 


Éjt!

Hihetetlen kalandos napunk volt ma! Reggel keltem pisilni, ugye mert kő vinni, aztán nem tudtam elaludni, mert attól féltem nem kelek fel a vekkerre, ami apa szobájában csörgött, hogy Árpi fel ne keljen.Hát kipattantam 5:15kor az ágyból, elkészültem, és 5:54kor már el is mentem itthonról vámpírhoz.
Vettem a pékségben 2 pogit, meg tejet.
Kiérek az autópályára, és mintha nem is hajnal lenne, tele a pálya! vazze
80-90nel tömött sorokban pestig...oké
7 után pár perccel már ott is voltam, vámpír lecsapolt, jöttem haza...

Ebédfőzés...közben csináltam ezt azt...apjuk jön mondom adja má oda a gyereknek a zöldbabfőzit, amíg én kirántom a cukkinint...hát úgy odaadta, hogy a nagy evésben a gyerek lefejelt a kanapéról...következmény!....

Sírás, sírás, sírás....hányás!!!!!!!!!

Tak...

Gyerek elaludt, mi is megebédeltünk, bekapcs mosogatógép...

eltelik 20 perc, folyik valahonnan a víz!

Hát ereszt a mosoagtógép!

Kinyitom nem szivattyúz...

Apjuk szétkapta ripityomra, de semmi....hogy mi baja volt? Most nem merem bekapcs, pedig eddig mindig éjjel mosogatott...

itthagytuk a lakást, mert mennni kellett dottore

a helyzet mit sem változott, szakadó eső! ezer ember...

elkéstem!

fél ötre értem oda, hát 7 ember volt előttem+ aki ugye jön, 6 hetes kontroll, vagy csak ctg

na sebaj, lecsüccs

5kor feltettek a ctgre!!!!!!!!!! AMI ÉLETEMBEN ELŐSZÖR NST VOLT!
nyomkodni kelllett...Tüncsi nekem az asszinsztens azt mondta minden mozgásnál nyomjak...hát én nyomtam, de Ádi le se állt! szétrúgta a gépet! :D

aztán várakozás dottore

fél hétkor be is kerültem!

3556gr vagyunk, és be vagyunk betonozva!

Nem lesz ebből korábban baba, azt mondta a bácsi...

Én viszont, ha ezek a méretek csak kicsit is közelítenek sürgetném a dolgot...jesszus!
Ja merthogy ma reggel, mikor vizet próbáltam magamba tölteni, hogy legyen vérem, a drágám azzal a mozdulattal, hogy lement a víz belelépett a hasamba, és a víz sugárban visszaszállt a mosogatóba! Éljen Vuk!

A jövő hétfőn megyünk újra, má csak ctg meg méhszáj vizs lesz...

És mondom az assz...végre nstzünk...aszongya az ua mint a ctg mondom nekem tök mindegy...

Tüncsi

Óriási a pocok! Az enyém is nagy má!
Enyém Árpi szintén vízzel indult, és a kocsiban jöttek a fájások 10 percenként 30mp hosszúak. Hogy milyen a jósló? Hát anno tudom, hogy megálllapítottam, hogy aznap du már azért nem tudtam vasalni folyamatosan, mert azokat éreztem, de megmondom őszintén nem nagyon emlékszek rá...

Én azt nem tom milyen, ha fájással indul, mikor van, hogy most má vészes, mert oké idő, meg minden, de nekem a 10 percesek után már 1-2 percesek jöttek...nem volt átmenet... :roll:

Képet mingyá teszek fel. Át kell alakítani asszem, pill

Zsu

Nagyon jó buli lehet ez a kempingezés...akkor tulképpen dolgozni mentetek, jó is egy kis munkás nyaralás...
szoríjjok nektek! hajrá spontán!
azé hőt mérsz majd, meg lhzol? vagy tényleg csak szabad szerelem lesz?

Hú kinek mit?

na úgy leszek mint kolibri, sokszor keveset...

Kép
ticsimû
 
 


Kép

Árpi adatai: 3000gr, 51cm, 2006. 08.12. 2év 1 hó 3nap...Aszód 30év 1. baba

Kép

Ádám

Kép
ticsimû
 
 


ja a mióta próbálkoztunk...

hát izé honnan is számoljam... 2007. november

Kép
ticsimû
 
 


kolibri

tegnap előttől mi is fűtünk, a gyerek vacogott, apjuk 19 fokot mért a szobában...vazzze jég hideg van

dike

nekem ez a méhszáj kínai, én nem is érek fel oda, bár mikor az utrogesztánt dugdostam elértem, mert a szülés után kissé féloldalas lett...de amúgy nem tom mit kellene érezni...nem is nagyon merek ott matani, nehogy bacit vigyek fel... :oops: :oops: :oops:

fenci

ne ijesztgess itt minket!
tessék feküdni, és nem dógozni má annyit!
remélem minden rendben, és minél hamarabb jobban leszel

a bejelentés nagyon megható lehetett, te nem sírtál?

vicuska

nem akarlak elkeseríteni, de nekem a 9 hetes vizsi után kezdődtek a vukos napok, hetek, hónapok! azé nem kívánom neked, de erre asszem nincs szabály, most má nagyon úgy gondolom, így a 36. héten is kidobva a taccsot!

Ditke

Várjuk a holnapot! :D

Tüncsi

enyém pocak is lufi, de inkább ólom estére!

Árpi lába 2 számot nőtt a nyáron! 24es! meg se merem próbálni a téli cuccokat, de gyanítom derékig se ér! demég nincsenek overálok, később meg nekem nem lesz időm! hogy fogom ezt apjukra bízni?
kicsit jobban vagyok, lelkileg, testileg, asszem sokmindent rá fogok hagyni a gyerekre mostanában, majd újranevelem, ha a kicsi is meglesz, mert ez az idegesség nem jó!

na mára ennyi

hosszú volt a nap, menek csicsizni

majd holnap jövök a védőnéni után...remek lesz!
betelt a kiskönyvem! hová fog írni?

Kép
ticsimû
 
 


szép jó reggelt!

bocsika hogy nem sok időm van mostanában de ezerrel hajtjuk a házat hogy kész legyen! mi is elővettük a hősugárzót a gyerekeknek mert nagyon cidri van!!!! Bence sajna beteg lett :( de szerencsére Balázs jól van / kopp-kopp/!
úgy néz ki hogy ma jön a gázszerelő és beüzemeli a kazánt remélem jó lesz!!!!

tündi!
szerintem lejjebb van a pocakod de még simán kihúzol 3 hetet!!!!
nekem is úgyvolt mint ticsinél 10 percesek után egyből 1-2 percesek lettek!!! a jóslót meg meg fogod érezni nekem Bencével nagyon intenzív volt már a 38. héttől és aztán egy hét múlva megszületett!!!

babcsi!
igen május 9-én van a szülinapom!!! ja és most nézem a táblit hogy okt.11-re vagy kiírva na akkor meg a házassági évfordulónk lesz!!!!
és hogy vagytok???? babóca nem akar megfordulni???

ticsi!
nagyon édes a nagyfiad de a kicsi ei zabálnivaló!!!
hát én is egy kicsit szabadjára engedtem Bencét a kicsi születése előtt hát nem volt könnyű visszanevelni!!! de szért több kevesebb sikerrel sikerült!!!!
akkor jól sikerült a mai napod te szegény és azóta renben van árpi?? na és a osogatógéped???

gugyi!
hogy áll a szavazás remélem ti vezettek???!!!!!

csipcsab!
gyönyörű Flóra baba!!!

fenci!
tessék sokat pihenni én is mindig így jártam aztán mindig elmúlt mert ha valami nem tetszett a manónak azt rögtön kinyílvánította és visszaküldte!!!!
tuti jó volt a nagy bejelentés!!!!
munkahelyen mikor mondod el???

vicuska!
szerintem ne nagyon bízz a protokolban mert vuk akkor jön amikor nem számítasz rá és kiszámíthatatlan meddig marad!!!! én a 24. hétig hánytam!!!!
de szurkolok hogy téged azért erkerüljön és ne nagyon kínozzon!!!!

zsófi!
azthiszem te kérdezted hogy mikor lesz harmadik hát arra még várunk olyan 5-6 évet nőjenek fel a fiúk és majd utánna!!!!
látom nemsokára indul a lombik nagyon szurkolok neked!!!!

mofly!
ne tessék még feladni a reményt még lehet esélyes ez a hónap!!!!!pozitív gondolkodás!!!!!

zsu!
örülök hogy sikerült elterelni egy kicsit a gondolataidat és remélem a spontánozás sikeres lesz!!!!
nagy ölelés neked!!!!

haga!
nemtán tesóprojekt lesz????
hogy már milyen nagyok vagytok!!!!!

viky!
nagyon édes a manó a pocakban!!!!
hogy vagytok????

susy!
mi újság veletek????? remélem jól vagytok!!!!!

többieknek pusszantás!!!!!
tündi23
 
 


Szép Napot Mindenkinek :D

Fenci :D
szegénykém ! sajnálom a gyomorfájást...sajna ez eléggé hamar elkezdődhet, de reméljük nem fog téged sokat kínozni!

A bejelentés klassz lehetett! Emlékszem az enyéim is mennyire örültek!

Tüncsikém :D
nekem a szeméremcsontnál fáj de nagyon, menni alig bírok...én már nagyon húzom magam, alig megyek valahová mert nagyon nehezemre esik, ez a fáradtság nálam is játszik...hát, szerintem nem fog őkelme befordulni, de már elfogadtam, ez van, ha így akarja hát legyen...

RéPa nagyon édi lehetett! természetes, hogy az Ő mamija a legszebb! :D


én nem látom, hogy leszállt volna a pocid, bár előtte nem láttam, de felül is még szép gömbölyű....egyébként nekem is nagyjából ekkora...


Ticsi :D
ez igen! szépen megnőttetek! Dokibá is tévedhet, úgyis Törpicur dönti el mikor akar jönni! Mi holnap megyünk, kíváncsi vagyok hogy állunk?
Árpi tényleg nagyon szép!
enyém poci sokat keményedik...amikor megindulnak a fájások, az már valóban fáj, vagy az is valami hasonló mint a jósló?...


Tündi :D
hihihi...ez jó! bár okt. 12-re vagyok kiírva...tényleg ezt Tüncsinek még nem is mondtam...de hát egy nap ide vagy oda :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?