Új privát üzeneted érkezett!

Aida: örülök hogy minden rendben.Nagyon édes a babuci :lol:

000kata
 
 


Az igen, akkor lehet nem is lessz jó rá a legkisebb zokni? :D

000Kata
Veled mi van? Pocid? te nem érzed meg a frontokat?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: én köszönöm jol vagyok,sokat mocorog a bébi.nem nagyon érzem meg hál istennek csak a fejem szokott fájni.
te megérzed?hogy van a pocikád?már a 33. héten jársz.Dejó :lol:

000kata
 
 

 
 

Az se jó a fejfájás :?
Igen,én mindíg megérzem a frontot,vagyis a pocakom olyankor jobban fájdogál,nyilal,szur :?
Nekem nem mocorog sokat,sőt mondhatni keveset :?
Nagyon levert a hangulatom mostanában, vagy az idő miatt vagy kezdek befordulni :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: lehet az idő miatt van,nekem is szokott lenni.néha jo kedvem van néha meg feltudnék robbani.

Aida: jol vagy?

Reni: te hogy vagy?pihizel sokat?

000kata
 
 


Igen, illetve annyira nem.

Lehet holnap mennem kell innen... Végleg szétmegyünk a párommal.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: juj...hogy-hogy ?összevesztetek? :cry: lehet hogy kibékültök nem?probálj ne idegeskedni nagyon jo?

000kata
 
 


Anyós. Mint mindig anyós. Nem bírom tovább. Tönkretesz engem és tönkre fogja így tenni a gyereket is. Nem bírom. Azt hittem legalább a pici megszületéséig kibírom. De ezt már nem. Hogy minden nap sírnom kell anyós miatt, hogy épp aznap mit mondott rám, vagy aznap hogyan manipulálta a fiát, aki ebből semmit sem lát.

Azt hittem tudom merre mehetnék.. mégsem biztos. Anyaotthonokról olvasgatok. Hülye kérdés tudom, de akár honnan nem tudtok azokról vmit? Találtam, van pár Pesten. Még ott is jobb lenne nekem.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: nagyon sajnálom.Együtt lakotok az anyossal?mivel bánt?ezt párodnak nem mondod hogy kikészit téged?probálj meg megnyugodni.

000kata
 
 


Az anyaotthonba ha jol tudom fél vagy egy évig lehet lenni.de ez jo megoldás lenne?Beszélj pároddal hogy költözzetek külön csak 2en vagyis 3an a picivel.anyudékkal joba vagy?oda nem tudsz menni ha szükséges?probáljátok megbeszélni

000kata
 
 


Nagyon hosszú történet. Páromnak már rengetgszer mondtam, de ő egy nagy gyerek.. Nem lakunk együtt, de épp elég közel van hogy tönkre tudja tenni az életem.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida: nagyon sajnálom.probáljátok megbeszélni.ne idegeskedj mert azt a baba is megérzi.

000kata
 
 


Oh pont ezért kell mennem innen. Mert ez a baba már nagyon durva dolgokat élt át bennem. És annyira sajnálom őt! Szeretném ha végre nyugodt körülmények között lennék és anyós leszállna rólam. Rólam és a fiamról.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Probálj megnyugodni.ne szolj anyosodhoz és ha megy hozzátok addig menj el el otthonról.és beszélj a pároddal hogy ezt te már nem birod és kikészülsz,biztos megérti

000kata
 
 


Reni: remélem te is jol vagy és csak azért nem irsz mert nem vagy net közelbe.Vigyázz magadra és pihizz sokat :lol:

Jó éjszakát mindenkinek!!!

000kata
 
 


kata:
Ezeken már túl vagyunk. Nem bírom tovább. Most nem tudok aludni. Félek a holnaptól. Csak legyen hova menjek. Itt nem bírom. Néha már én ijedek meg magamtól, annyira őrült módjára viselkedek, mert anyós kikészít és sokszor vele együtt a párom is. Akit valaha szerettem, de lassan nem érzek már iránta semmit.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Lányok-lányok :shock: mi van itt :shock:
Le vagyok döbbenve teljesen :shock:
Mi a baj aida? :( Hogy fajultak el ennyire a dolgok? :(
Mondd el ami bánt, jobb ha kijön belőled ,mert nem szabad magadba fojtani :wink:

Amugy téged olvasva nekem is eszembe jutottak a régi rossz anyós emlékeim :( sohase bántottam meg egy szóval sem,de ő az első perctől fogva utált engem :( és mindent, a szó szoros értelmében mindent megtett,elkövetett, hazudott, csak azért hogy engem kikészítsen és elérje a célját,hogy szétmennyünk a párommal. :(
Emlékszem amikor elvesztettem a kisbabámat,és majdnem meghaltam én is :cry: hogy utána hogy örült neki hogy ez történnt és sajnálta hogy én nem haltam meg :cry: meg is mondta hogy elátkozott engem is meg a kisbabámat is :cry: na,akkor voltam nála utoljára és ugy meggyülőltem,hogyha rajtam mulna az élete akkor 1 pohár vizet se adnék neki,hanem hagynám ott ahol van éppen.Ne ítéljetek el ezért, én is nagyon sok szörnyűségeken mentem át miatta, és a légynek se ártok soha,de őt tiszta szívemből utálom azokért amiket tett. :(

8 éves elmult most a lányom, a fiam 6 lessz Decemberben, de soha nem vett egy 2 Ft-os csokit se az unokáinak :?
Egyszer látta őket,azt is csak azért, mert a párom amíg én dolgoztam,sutyiba elvitte a gyerekeket megmutatni neki :evil:
Azóta se látta őket,soha meg sem látogatta őket,se képeslapot nem küldött nekik Karácsonyra,vagy szülinapra, szóval semmit.
A gyerekek azt se tudják hogy hívják a nagymamáját. :?

Egyedül az én szüleim szeretik a gyerekeket, és már egy párszor sírtak is,mert nem értik hogy a másik nagymama miért nem szereti őket :cry: Ugyanis amikor a párom elvitte hozzá a gyerekeket,volt olyan szíves és a gyerekek szemébe mondta,hogy nem szereti őket :(
Na befejezem,nem is gondolok rá,mert felmegy bennem a pumpa :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Aida!!
Ha összevesztetek, menj el egy pár napra pihenni a családodhoz, ne mondjatok végleges dolgokat a pároddal így haragból..adj időt magatoknak, hogy lehiggadjatok...ilyet nem lehet csinálni, hogy terhesen szétmentek!!!Ha a párod ezt hagyná, azon nagyon meglepődnék!!Akartátok ezt a babát nem???Akkor biztos van benne felelősségérzet???!!!

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Ancsa: sajnálom hogy ezt történt veled is de ne is törödj velük,meg se érdemel titeket akkor.
A pocid hogy van?

Aida: beszéltetek pároddal?mi volt?

000kata
 
 


Tünci:
Az én páromban semmi nincs. Úgy néz ki, ő csak megcsinálni akarta. Benne annyi van, hogy ő egy nagy gyerek és soha nem fog elszakadni az anyjától. És a gyereknek nem jobb egy sz*r kapcsolatban felnőni, ahol az anyját tönkreteszik.. Ez így neki sem jó. Szüleimhez nem mehetek, mert 180 km-re laknak és most így nem vállalom ezt az utat, az orvos sem tanácsolta.

Ancsa:
Tökéletesen megértelek! Pontosan ugyanez a helyzet nálunk is. Pontosan ugyanez. Én nem ártottam neki, mindig "nyaliztam" ahogy illik, de ő csak utált, utált és utált rendületlenül. Onnan fogva, hogy még nem is találkoztunk azaz semmit nem tudott rólam. Nem tudom nálatok hogy van, nálunk autóval 10 percre laknak anyósék. Én sem járok már anyóshoz egy ideje, pont itt tanácsolták. Igazából egyetlen dolog van amit felróhat nekem, az hogy még terhességem elején amikor tomboltak a hormonok és kint voltunk és szokás szerint engem hordott le mindennek, nem bírtam és összevesztünk. De azért már bocsánatot kértem. Pedig nem is voltam a hibás.Utána egyszer amikor azt mondta, hogy "Ez(!) mit keres itt. Ezzel én végeztem." azóta nem megyek oda. Ő meg ezért nem jött el 4D UH-ra mert hogy én miért nem mentem már több hete hozzá. Na tessék. Sehogyse jó. Nem vagyok ott nem tud kit szidni? Ja, dehogynem. Amikor párom kimegy végig engem szapul neki az anyja. Nahát így csodálatos. Ráadásul most elkezdte érzelmileg zsarolni, most épp egész nap sír, most délután 1-ig nem kel fel és mit csinál a párom. Ugrik ahogy az anyja manipulálja. Odamegy megint és megint ugyanaz a lemez. Az anyja elmondja hogy én tönkreteszem, én elveszek tőle mindent.. Nem bírom, hogy vki hetente egyszer, többször akárhányszor teletömje a párom fejét ilyenekkel. Az én anyósom sem rajong a gyerek gondolatért, de ő nem az a fajta nagymama lesz, aki azt mondja a fiamnak, hogy nem szereti. Ő az a fajta lesz, aki elkényeszteti és ellenem hangolja. Így hogy engedjem majd jó szívvel oda a fiam? Sehogy. Elegem van, mennem kell vmerre. És párom megint nem csinál semmit. Neki semmi és senki nem fontos csak az anyukája és a testvére. Én már annyiszor elmondtam, hogy megcsináltad a gyereket vállalj érte felelősséget. Egyik fülén be, másikon ki. Anyuka manipulál sikeresen.

Kata:
Párommal nem lehet beszélni, ő csak azt látja, hogy én miért nem fogadom el az ő anyját. Én miért nem fogadom el??? :shock: No igen. Mert nem én tettem mindent ezért az egészért. Belefáradtam.

Párom semmit nem szól az egészhez, megkérdezte mikor megyek el és leült a számítógépe elé. Megérdemel egy ilyen ember bmit is? Megérdemli hogy örök életre egyedül maradjon és mindig úgy pattogjon ahogy az anyja mondja. Ennyit érdemel és neki nem is kell ennél több. Ezt az elején nem láttam meg. Ebben meg én voltam a hibás. Elb*sztam az elején. Észre kellett volna vennem az intő jeleket.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida: nagyon sajnálom.
párod ennyit reagált rá hogy elmész,hogy mikor mész?hát ez hülye ...már bocs.megse érdemel titeket.
Azért probáljatok valmire jutni.akartátok a babát vagy véletlen jött?hány éves a párod?
Probélj ne nagyon idegeskedni amennyire ez lehetséges és irj

000kata
 
 


Igen, lassan én is így érzem. Már megint kiborultam, sírva veszekedtem vele. :cry: Hogy hogy teheti ezt velem? Ő kijelentette, hogy mit, hisz ő van bántva és ő soha nem bántott engem és olyanért akarom elhagyni amiről ő nem is tehet. Egyébként 27 éves, de néha azt hiszem inkább 17. Elvileg akartuk a babát, bár elég hirtelen és gyorsan jött, de beszéltünk róla. Akkor még ő is úgy beszélt róla, mintha akarná.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Úr isten :shock:
Ilyet az én párom is csinált :?
Amikor közöltem vele még régen,terhesen :( hogy válasszon,mert ez így nem mehet tovább, vagy az anyja szoknyája mellett marad vagy én :(
Az enyém is leült a számítógép elé és meglérdezte mikor megyek el :shock:
Én csak annyit mondtam neki,az első adandó alkalommal amikor lehetőségem lessz rá :? Annyit mondott jó.
Aztán amikor látta az összecsomagolt cuccaimat amikor hazaért a melóból,akkor esett le neki,hogy tényleg elmegyek :shock:
És jött is értem egy nagyon jó barátom, hogy hazavisz a szüleimhez autóval.
Na akkor nagyon megijedt,könyörgött hogy ne hagyjam el.
Adtam neki 1 hónapot,hogy elköltözzünk Mosonmagyaróvárról, Tatára / mert én eredetileg tatai vagyok.
Mondtam neki ha 1 hónap mulva nincs lakás Tatán ahova együtt költözhetünk,akkor elmegyek.
Neki is állt lakást keresni és mi elköltöztünk Tatára, de az az 1 hónap borzalmas volt ,amit az anyja leművelt amikor megtudta, hogy elviszem a látókörzetéből a fiát, hát ne tudjátok meg,elmondani se lehet miket leművelt az a perszóna :evil:
De mi elköltöztünk.
Aztán sokáig a telefonba manipulálta a fiát,akkor megint elegem lett belőle,így mondtam a páromnak,hogy otthagyom,mert így sincs békességünk az anyjától,hiába jöttünk tőle messzire.
Ugyhogy a párom számot cserélt és nem adta meg anyjának a számát,csak az enyémet tudta.
Egy párszor hívott engem ,de gyors lerendeztem ,mondtam neki utálatoskodjon azzal akivel akar,hagyjon minket békén.
Azóta nincs telefonhívás sem.
Béke van és nyugalom. És remélem így is marad már .

Ugyhogy most teljesen átélem a helyzetedet aida :( pont ebben a cipőben voltam én is,sajnos.
Nekem így sikerült megoldanom :?
Ha akkor nem lépek ilyen drasztikusan fel a dolgok ellen, már réges régen tönkretette volna az anyja a kapcsolatunkat és most a gyerekemnek se lenne apja :(

Nagyon nehét helyzetben vagy most, tudom és ilyenkor nehéz is jó tanácsot adni, sőt, lehetetlen :(
De mindenféleképpen beszélj még a pároddal, öszintén a dolgokról , hátha jobb belátásra tér.
Bár már régen rá kellett volna jönnie magától is, hogy most már ti vagytok a családja, és a család az első, mindenekfelett :roll:
Minden más csak utána jöhet :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


És azóta nem ment el az anyjához vagy egyedül jár nélküled? Az én párom értem, értünk soha nem lenne képes. Már én is kértem, hogy válasszon, erre azt mondta az lehetetlen, hisz a anyjáról van szó.

Én ma elmegyek és ő semmit nem fog tenni. Tudom. Írtam egy ismerősömnek, remélem hamar felel.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Az enyémen is ugy látszott,hogy az anyja fontosabb neki,mint én és a baba :shock:
Aztán amikor látta hogy összecsomagoltam, akkor ijedt meg. :roll:
Lehet a tied is akkor fog megijedni, ha lát majd téged csomagolni vagy ottmarad az üres lakásba egyedül :roll:
Nem gondolod? Lehet hogy azért nem ijedt meg,mert nem veszi komolyan,hogy te tényleg elakarsz menni :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Tudtommal nem mennt el,de lehet hogy sutyiba megy hozzá :roll: ki tudja :roll: Mindensetre eddig nem vettem rajta észre,hogy valaki hátulról tömné a fejét hülyeségekkel ellenem :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Volt már olyan hogy csomagoltam, soha semmit nem szólt. Mindig én tértem jobb belátásra. Ő hagyott volna elmenni.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


:( :( :( ez borzalmas, ott van a pici Noel baba a pocidban és ő csak az anyjára gondol? :(
És ott vagy te is! :(
Neki is a sarkára kellene állnia és valami közös megállapodásra jutni ,ami nektek is jó lenne, nemcsak neki. :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Tudom. És hidd el én is Noelt sajnálom az egészben a legjobban. Nem győzök tőle bocsánatot kérni.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aki erőt ad nekem:
http://indafoto.hu/aidafoto/noel_baba

Az összes fotója tegnapról.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Nem szabad magad hibáztatni ! Azt ne tedd!
Hiszen nem a te hibád hogy így alakultak a dolgok!

Még mindíg hajthatatlan a párod? :(
Nem tudsz vele normálisan beszélni?

Nagyon sajnálom a helyzetet aida :( téged is és Noel babát is :cry:
Neharagudj,de most ugy kupán tudnám verni a párodat,hátha akkor megjönne a jobbik esze :D
Apa lessz nemsokára! :shock: Nem viselkedhet így!!! :shock: :twisted:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Most meg odahívott és megölelt.. Most ez nála mit jelenthet? Olvasni szeretnék a fejében.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


:D Na,csak sikerül a végén megbeszélnetek a dolgot :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Nem. Ez a baj. Nem beszéltünk meg semmit. Csak egy ölelés.. Még csak a jelentését sem tudom. Nem lesz jobb semmivel. Tudom.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Most meg leülte mellém, hogy "nem mész sehova". És jobb lesz ezzel bármi is? Tehetetlennek érzem magam.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


000kata: komáromba egy fehérnemüs üzletbe vettem öket.
ancsa: hú, ez nagyon durva, amit az anyósod kivánt :evil: :evil: , rendessen ledöbbentem töle :shock:
aida: nagyon sajnálom, hogy ilyen "lehetetlen" a párod. remélem, hogy a problémátok hamar megoldódik.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Mi jól vagyunk, bár én annyira nem szeretem a hideget és a kis Törpe se. ilyenkor nem nagyon akar mozogni, melegbe aktivabb. mostanság sokat csuklik.
tegnap azt álmodtam, hogy megszültem. gyorsan, ügyessen, fájdalom mentessen :lol: :lol: . jó lenne, ha élesbe is igy zajlana :D

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


timirosicka: az én babóm is sokat csuklik :lol: szerinted miért.
én se szeretem a hideget én nagyon fázos vagyok :cry:

000kata
 
 


Aida
Remélem már sikerült megbeszélnetek a dolgot

Timi
Há igen,én is kifogtam anyóssal amerikát
:D sajnos.
A hideget én se szeretm,de terhesen jobban viselem a hüvősebb napokat,mint a meleget , a meleg engem totál kikészít :wink:
Az én babóm sose aktív igazán , ő ilyen kis lusti baba ugylátszik :roll:
De ő viszont kicsivel többet mocorog a hüvösebb napokon.
Ugylátszik ő se csipi a meleget,mint én :roll:

000kata
A csuklás természetes. Főleg akkor csuklanak,amikor sok magzatvizet nyelnek,mert gyakorolják a légzést :D
Az enyém nem csuklik sokat,sőt csak nagy ritkán szokott csuklani

További szép hétvégét mindenkinek :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


állitólag gyakorolja a lélegzet vételt! :lol: :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


ezen a héten már 4. alkalommal. nagyon gyakorol, pedig még ráér :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Igen
:D Ilyenkor gyakorolják a lélegzetvételt :D
Kell is nekik,had ügyesedjenek :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Petra,gwini
Hogy vagytok?

dawn is régen írt, remélem hamarosan hírt ad magukról :roll:

Nekem ma egész nap borzalmasan viszket a hasam :? pedig már 3-szor is bekentem,de nem múlik :?
Mondjuk remélem azért van,mert nőni fog, ideje lenne,mert elmult hetekben 1 cm-ert se nőtt a hasam :shock: és már kezdek aggódni miatta :?
Csütörtökön megyek Uh-ra,igaz sztk-ba, remélem jó hírekkel jövök majd :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Az én pici Laurám lefárasztott az éjszaka! Este fél 11 és fél 4 között másfél óránként kelt szopizni. Aztán aludt 3 órát, majd szopi és aludt még 2 és felet. Így reggel 10-ig aludtunk! A végére csak kialudtam magam. Nem tudom, hogy miért kel ilyen gyakran éjjel. Nappal jobban alszik. Pedig egyik éjjel lemértem, hogy vajon eszik-e eleget és minden szopinál megette a 70-et. Akár másfél óránként is! Úgy látszik nagyon gyorsan meg akar nőni!

Aida!
Sajnálom, hogy így álltok a pároddal! :cry: Jutottatok már valamire?

gwini
 
 


Jó reggelt mindenkinek :D

Aida
Mi a helyzet veletek? Remélem megbeszéltétek a dolgot :D

gwini
Talán Laura is ezt a frontot érzi nem? Néha ők is nyűgösebbek ez miatt vagy nem tudnak aludni.Ahogy írtad, szépen eszik :D
És te hogy vagy?

Ma vagyok az 50.napnál Uh szerint :D Olyan öröm ez nekem,mint nemrégen a 100. nap :lol:

Mifelénk szakad az eső :? és én most reggel nagyon is fáztam :shock: mondjuk kicsit nyitva volt az ablak,így eléggé lehült a levegő a szobába.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


gwini: biztos a frontot érzi meg Laura baba.te hogy vagy?fáj még a gátsebed?

Ancsa: itt is szakad az eső és most kell mennem budaörsre a papirjaimért az eső :cry: meg fogok fagyni :cry: olyan hideg van :cry:

jók legyetek!!!

Aida: hogy vagy?megnyugodtál?

reni:jol vagy? irj ha tudsz hogy ne aggoddjunk.

000kata
 
 


000kata
:? nem tudod elhalasztani? vagy autóval mész?
Vigyázz magadra,nehogy megfázz! ilyenkor lehet könnyen megfázni :?

Reni
merre vagy? jó lenne ha írnál, remélem minden rendben van!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Nem lett semmi jobb.. próbáltam megbeszélni, de hiába. Mint mindig. Az anyjától nem tágít, ha választani kell őt választja azt mondta. Mert felnevelte egyedül és ezért tartozik neki. Vagy tűröm hogy min. heti 3 órát szidnak engem neki vagy lelépek. Azt mondta butaság elmennem, de menjek ha tényleg azt akarom. Nem tudom... Tudom hogy nehezebb lenne. De lehet később meg jobb.

Ma voltam védőnőnél. Semmi extra. Kaptam olvasnivalót. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


A két vezetéknév mellé a két keresztnév ugye már buta?

Minap énekeltem egy meséből picúromnak:
"Olivér légy merész,
légy ügyes és tettre kész,
így nem érhet semmi vész,
hidd el kicsim!..."

Innen jutott eszembe h kislány koromban mennyire tetszett az Olivér név.. de a Noel már marad. És milyen jól összecseng. :D
Noel Olivér - Noli Oli :)

Esetleg lehetne Szanyi Noel Olivér.. apa soha nem menne bele.. :roll:
Tóth-Szanyi Noel Olivér.. :? Juj ez már vészes. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Sajnálom,hogy nem sikerült megbeszélnetek ezt a dolgot a pároddal :( Pedig már azt hittem,hogy hajlik ő is a közös megegyezesére :?
És most mire jutottál?

Szerintem a 2 vezetéknév mellé a 2 keresztnév már sok, de ezt igazából nektek kell eldönteni,mi tetszik nektek :)
Viszont a Noel Olivér aranyos :) Csak a 2vezetéknévvel már nagyon hosszu lenne

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?