Új privát üzeneted érkezett!

nálunk egyenkőre elált az eső de nem is baj mert a párom most megy dolgozni!de elég sötét felhők jönnek még... :? :roll:
az eredményem pénteken lesz meg és szerdán kell telefonálni a szülésznőmnek hogy majd menjen el az eredményért! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor már nem is kell egy hetet várni, hogy megy az idő!
És Máté mit csinál ebben a barátságtalan időben?
pedi
Kalocsa
 
 


épp itt a hátam mögött az ágyon autózik!
hálaégnek leköti magát! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Pedi: max 6nap van hátra a ciklusból.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu érzel valamit? :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.ma regisztráltam
britney spears
 
 


Hali!

gyors bekukk, megyek takaritani, mert d. u. jönnek az ovonénik.
Iszonyu sz*rul vagyok.
Tegnap Kikába néztünk kocsit, iszonyat amik voltak.
encike 2
 
 


Nita: Most per pillanat azt érzem, hoyg szétmegy afejem. Éjjel izzadtam tiszta viz voltam. Az esküvőn megfáztam mert ugye a táncolások után kimentem a levegőre pihenni mert bent nagyon melegvolt. Biztos ott fáztam meg.
A hasam amúgy szúrkál. Na de nekem már annyi tünetem volt és mindig megjött. Én a tüneteknek nem is tulajdonitok semmit. aki babát akar az hihetetlen mire képes.
Akkor hiszem ha a doki azt mondja babás vagyok.

Encike: Akikába nemcsak csúnya de drágák is a babakocsik. A soroksári úton van egy nagy baba diszkont áruház ott több száz babakocsi van szinte minden és nem drága. De minden van ami kell a babáknak. Ruhák, cipők, pelenkázók , kocsik, kellékek. Nagyon szuper hely.
Ha gondolod kikeresem a cimét.

Kép
csucsu05
 
 


Oké, de nekem net cim kéne, mert Pest nekem messze van.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Csucsu: Én egyet értek veled, én is azt mondtam, az előző hónap tanulsága szerint, nem fogom figyelni magam, majd, ha nem jön meg és pozitív lesz a teszt, akkor elhiszem, hogy babám lesz, addig nem is figyelek a "tünetekre" sem.

Encike: ém tudok egy-két netcímet. A www.poppet.hu-n rengeteg minden van, na és persze, ha a google-ba beírod, hogy babakocsi, vagy amit keresel, az is kidob egy csomó lehetőséget. De ez a poppet.hu szerintem nagyon jó.
pedi
Kalocsa
 
 


Encike: Igaz neked Pest messze van. Bár ha nagyon olcsó dolgot találsz akkor érdemes feljönnötök nem?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy mostanában, csak hébe-hóba vagyok, de még így utoljára teljesen lefullaszt a munkahelyem! :evil: Na, de már csak három nap van hátra és indulhat az új élet! :lol:

Remélem ti jól vagytok és minden rendben mindenkinél! :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Encike! Találtam egy jó netes oldalt. Szerintem Csucsu tegnap ezt ajánlotta Neked, mert a soroksári úton van, de találtam hozzá netes címet. :) www.babyoutlet.hu.

Nita, mit csináltok ma?
Csucsu, Te merre vagy?
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Igen ez az amire gondoltam. Szerintem megéri feljönni Pestre mert mindoig van babakocsiból akciójuk. Ami ugye mindig változik.
Nagyon jó hely. Van műszaki cikk bútor, ruha, kellékek, minden ami kell. Anyukáknak is vannak dolgok.
Mi ott vettünk sok mindnet. Babkocsi, légzésfigyelő, mérleg, ruhák, vannak játékok is.
Nincs olyna ami nincs.
Érdemes elmenni oda mert üres kézzel nem megy haza az ember.

Vagyok amúgy csak náthás vagyok és cudarul vagyok ma.

Kép
csucsu05
 
 


Köszi csajok a segitséget, máris megnézem.

Nikinek is folyik az orra meg köhög, de issza is a folyadékot.

Most telozott a munkáltatom szabi ügyben, hogy hogy is akarom, de szo sem volt, hogy mennék e vissza melozni.
encike 2
 
 


Encike: Igen mert addig nem mehetsz vissza mig a szabidat ki nem veszed.
Utána meg meg kéne tudnod, hogy ha elmész betegállományba akkor jól jársz e?

Kép
csucsu05
 
 


Igen előbb jönnek a szabik, de a könyvelő annyira béna, hogy nem tudja hány nap szabim jár. nem járnék jobban, ha tp-re mennék, mert lehuzná a köv gyedem.
encike 2
 
 


Sziasztok csajok!

Mizu veletek? Nálam semmi különös. Vasárnapra vagy hétfőre nem várom piroskát.

Encike! Már 9 hetes vagy? :shock: Azta, hogy repül az idő. Nikinek jobbulást kívánok.

Nita! Nemsokára meglesz a vérvétel eredményed. Drukkolok nagyon. Piri azóta se jelentezett?

Anda! Már csak pár nap és kezdődik az új élet. :wink:

Edit! Sok-sok erőt a konyha felújitásához.

Csucsu! Te is hétvégére nem várod pirit? De jó lenne ha mindketten tesztelnénk egy-egy pozitívat. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Telik az idő!
Köszi átadom Nikinek, mindig ha itt vagyok kérdezi, hogy ki ő, mit csinálsz?
encike 2
 
 


Moni: Csodaszép lenne ha mindketten zebrával jönnénk:)

Encike: És akkor vissza mész dolgozni?

Kép
csucsu05
 
 


Á dehogy, itthon maradok. Vidékre jártam át és ez most nem megoldhato.
encike 2
 
 


Encike: De ha gyesről mész el szülni akkor nem lesz kevés a gyeded? Én már nem is tudom hogy van ez.
Mindenki mást mond.

Kép
csucsu05
 
 


Hahó Csajok!

Nagy a pangás!

Hogy vagytok? Merre vagytok?
Nálunk ma elég borúsan indult a nap, emiatt elég nyomott voltam, de mostmár süt a napocska. :)
pedi
Kalocsa
 
 


Nálunk is szakadt reggel és délelőtt za eső. Most hétágra süt a nap.
Most a jó időben elültettem az epreket, hoyg jövőre legyen jó sok:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Az epret mi is szeretjük, nekem az apósom termeli, mint minden mást! Nincs is annál egészségesebb mint a saját termést enni.

Olyan unalmas ez a hét! :(
De holnap már péntek! Hurrá! :)
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Igen mi is szeretjük az epret. Idén életemben előszőr magunknak termeltem paradicsomot, paprikát, hagymát, tököt, padlizsánt. Nagyon jó érzés volt hogy amit nap mint nap locsoltam az az asztalra kerül.
Igaz nem olyan nagy a veteményes kertünk de magunknak bőven elég.
Jövőre bővitünk jön az eper most kaptama szomszéd nénitől 40tövet. Azt el ültettük ma.
Márcsak a jövő évet kell kivárni, hogy legyen rajta termés:)

Kép
csucsu05
 
 


encike ha még mindíg keresel babakocsit akkor az a Soroksári uton van a www.asti.hu. ez nagyon jo bababolt! :lol:
pedi a babyoutlet jó hely de piszok drága én voltam ott nagyon sokszor majdnem hasonlóak az árak mint a brendonba :?
moni nem jelentkezett piri!
megvan a vérvétel eredménye abból kiderűlt mért halt meg a baba januárba :cry: :cry: :cry:
3 vírusfertőzésem volt!ami ellen ma már védett vagyok!
holnap megyek a dokimhoz kapok gyógyszert hogy beállítsák a menzim és kapok terhességmegtartó gyógyszert is ha létrejön a terhesség! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Milyen 3? Az sok nem? Milyen oltást kaptál akkor? Vagy most akkor mi van? Mi az a 3 virusfertőzés?

Amúgy a babaoutlet nem is drága. Mi mindent ott vettünk szinte. CSak jól meg kell nézni mert van ám szinek között is külömbségek. Például a narancssárga babakocsit ott vettük. A boltba ez a sport kocsi 16ezer. Mi 9000,-Ft vettük.
De a légzésfigyelőt is ott vettük 3000Ft al volt olcsóbb. Persz evan ami drága de az az astiban is.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nita!
Azért örülök, hogy megvan az eredmény, és végre tudnak segíteni Rajtad!!! Mostmár biztos nem lesz semmi gond a bébivel, ha jönni akar. Megy a drukk ezerrel, hogy minél előbb minden rendben legyen.

Csucsu!
Jobban vagy már?
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Köszi igen jobban. Most a lányom náthás. Pedig igyekeztem nem puszilgatni nehogy elkapja. Csak hát nehéz ezt megállni. De hál istennek jól viseli játszik nevet és éjjel is szipogott de aludt végig.Láza nincs szóval ez valami gyenge virus lehetett.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Nita! Örülök hogy kiderűlt mi volt a bibi, és most a kapott gyógyszerekkel zöld utatok van a kistesó felé. :wink:

Csucsu! Örülök neked is hogy jobban vagy. Szabinának meg jobbulást! Amúgy nálunk is Atika egy kicsit náthás de nem vészes.

Edit! Alakul már a konyhád?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Móni!
Készülget a konyhám, már a csempézéssel megvagyunk, hétvégén festeni és metlakizni szeretnénk, de csak jövő héten tudunk visszapakolni.

Ma nem érzem túl jól magam, fájdogál a pocakom, mintha meg akarna jönni, de az persze még messze van. :(
Szerintem lassan megyek haza és pihenek!

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!
Csucsu! Neked szurkolok, hogy piri helyett pozitív teszttel gyere jövő héten, illetve Móni, Neked is ezt kívánom!!!

Puszi
Edit
pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok!
csucsu ezek a vírusok voltak:cytomegalovirus,herpes simplex,rubeola vírus!
nem mondták hogy sok volt!de legalább ezek ellen már védett vagyok! :roll:

most norculotot kell szednem 5 napig napi 2x2-őt!aztán ha megjön az eslő naptól számítva a 12.napon látni akar a dokim uh-on!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: És ezek a virusok mitől alakultak ki nem kérdezted?
A rubeola tényleg veszélyes.
Nem egyszerű az biztos.Mit jelent hogy ez a három ellen védett vagy ? Kaptál oltást vagy mi?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, nem tudtam visszaolvasni! :oops:

Háááát el jött ez a nap is! Igen, ma voltam utoljára a Takarékszövetkezetben. Fúúú mit mondjak.... Eléggé el vagyok szontyolodva Na jó, ennyire nem bőgtem, csak egy ici-picit! (De tényleeeeg!) Viszont sokszor rám jött a sírhatnék. Olyan kedvesek voltak a szegedi kollégáim, meg persze az itteniek is. Én nem is gondoltam, hogy ennyire szeretnek engem. De amikor meghallottam egy-egy elcsukló hangot a telefonba, hogy elköszönjenek tőlem, hát bizony összeszorult a torkom. A fránya pénz miatt van minden!!!! Ő az oka az egésznek, a fene megette. De mit csináljak, akkor ha csupa szeretetből nem tudom kifizetni a számlát! (Különben milliomos lennék! )
Szóval szépen megírtam még az utolsó előterjesztéseimet, kipakoltam a fiókomból, még utoljára pénztár ellenőr voltam, mégis a legrosszabb az volt, amikor a kulcskarikámról le kellett vennem az iroda kulcsokat!
Az egyik külsős kolléganőmtől kaptam egy gyönyörűen feldíszített orchideát, a kollégáimtól meg egy három literes kuktát, aminek jelképes jelentősége van.
Jelképes jelentősége van azért, mert amikor beszélgettünk pótanyámmal (kolléganőm), hogy milyen esküvőt képzelek el magamnak, természetesen szó esett a nászajándékokról is. Később nagyobb társaságban is szóba került a dolog, és pótanyám kihírdette, hogy ha férjhez megyek akkor kapok egy kuktát, mert az drága, viszont ha összedobják rá a pénzt, akkor meg tudják venni. Erre ma megláttam az ajándékomat, és mivel rajtam volt a sírhatnék, gondoltam megpróbálom tréfával elütni a dolgot. Mondtam "-Nem azt mondtátok, hogy nászajándékba kapom a kuktát?" Erre a többeik kórusban "- Hát nem bírtad kivárni, míg férjhez mész..."
Na mindegy, ígérem holnaptól igyekszem az előttem álló feladatokra koncentrálni, és jobb kedvű leszek, de most ez még nem megy...

Bocs az offért! :oops:

Kép
anda81
 
 


sziasztok!

2 napja olyan rosszul voltam, de hogy jött ez a front már könnyebb. Ma takarizottam, most pihizek.

Nita!
És hogy szedted össze ezeket a virusokat?
De jo, hogy minden kiderült.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike!
Vigyázz Magadra és pihenj amennyit csak tudsz!

Anda!
Sok-sok erőt és kitartást az új munkahelyhez!!! Szorítok nagyon, hogy minél előbb beilleszkedj!

Nagyon hideg van! :cry: Szakad az eső, fázom....
pedi
Kalocsa
 
 


encike tényleg jó hogy kiderűlt de néha a szivemösszeszorul hogy nem segítehettem az amugy egészséges babán!de elre nézek nem hárafele!
csucsu nem tudom hogy kaptam el.erre rákérdezek amikor legközelebb megyek a dokihoz!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike!
Boldog névnapot kívánok!

Csucsu!
Mi van pirivel?

Merre vagytok, csajok?

Nekünk nagyon unalmas napunk van, sehol senki egész nap, megöl a főnököm, ha elmondom neki nap végén, hogy nem adtunk el semmit. :(
pedi
Kalocsa
 
 


Köszönöm!
encike 2
 
 


őedi bizti nem öl mg a főnököd..szerintem ő is tuggyja hogy esős időbe nem nagyon járkálnak az emberek ha nem muszály!
csucsu remélem nem szedi le a fejem hogy elmondom:megjött neki sajnos :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Képzeld, Nita!
Volt itt a főnök és egészen normális volt, és azóta már árultunk is! :D

Csucsu! Nagyon sajnálom, majd reméljük legközelebb jönni fog a tesó!!!!
pedi
Kalocsa
 
 


pedi nalátod csaknem olyan embertelen a főnököd! :roll: :wink:
gratula az eladáshoz is! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita!
Ne haragudj a tegnapiért, de sajnos otthon nins netem. :(

Azért látom, már visszajött net! Várlak ám én is! :)

Többiek??????
pedi
Kalocsa
 
 


pedi semmi baj..metudtam oldani hogy szoljanak ide netre!
egyenlőre sikerűlt megcsinálni a gépet de lehet bármikorbeadhatja a kulcsot... :?
am nem a nettel volt baj azzal minden ok..a géppel volt valami gáz!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Értem, Nita!
Hát, mit mondjak, az lehet még rosszabb, ha a géppel van a baj. :?
pedi
Kalocsa
 
 


hát..a pénztárcánknak lesz a legrosszabb akkor... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ma voltunk oviba, hát holnap már otthagyom és pénteken már ott is alszik.
Nekem jobban fáj, mint neki.
encike 2
 
 


Szia Encike!

Gratula az ovihoz, és nyugi, eddigi összes ismerősöm ezt mondta, amit Te, és hidd el, az a jobbik eset, ha Neked fáj jobban. :)
És előre is gratula a 10.héthez, márcsak egy nap! :D

Pusz
pedi
Kalocsa
 
 


Köszike a biztatást.
Ugyanigy éreztem amikor a nagyobbik lányom szokott be, de olyan pici még Niki, nov.-be lesz 3.
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?