Új privát üzeneted érkezett!

Dike
http://www.wunschkinder.net/ Először regisztrálni kell. Majd bal oldalon találod a "Temperaturkurve"-t, ahol vezetni tudod a hődet.
Angol oldal, amit én szerettem: www.fertilityfriend.com Itt is regisztrálni kell. Ha meg kapsz VIP-et, akkor még elemzi is a görbédet részletesen, de ahhoz nem is tudom, már mennyi idő kell.
Itt az én ferti-s Dóri görbém (pé ahol a két szaggatott piros vonal keresztezi egymást):
Kép
Itt meg a wunsch-os (pé a zöld mezőben):
Kép
Ez meg a ciklusos (szegény, nem fogta fel, hogy pozitív lett a teszt, mert a mai napig tartó ciklusnak veszi az egészet :shock:; pé, ahol a két zöld vonal keresztezi egymást):
Kép
gtünde
 
 


Szép Napot Mindenkinek :D

Vicky :D
köszi a drukkokat!


Csipcsab :D
jajj de szépek vagytok !! Milyen édes pici lány!!!

Tündi :D
köszi az infot. Remélem nekem is ilyen jól alakul majd (lekopogom)...

De klassz, hogy elutaztok egy kicsit!! Bizti nagyon jól fogjátok magatokat érezni Egerben! Nagyon szép környék!


Tüncsikém :D
az EDA-t már én is eldöntöttem, de sajna nem úgy nézi ki, hogy lesz rá lehetőség ha csaszi lesz...azért hátha...a linket köszi, de nem találja az oldalt :shock:
az NST meg a CTG azt hittem ua..? ezek szerint nyem?

de jó ez a kép Gyugikával meg RéPával :D milyen pici volt Fici :D és a ti fényképeket egymás mellett...hát igen, mégiscsak a te jányod! :D

a házassági anyakönyvit még augusztusban megcsináltattuk, nehogy elfelejtkezzünk róla, úgyhogy már bennt is van a tatyómban...

dike :D
köszi a drukkot! valszeg neked azért alacsonyabb a hőd mert szájban és nem hüvelyben méred...a bíztatás természetes :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


gtünde. köszi szépen a linkeket. látom neked se volt 37 a hőd,és még is lett belőle baba, ez biztató.. :D

KépKép
dike
 
 

 
 

http://drvamosibela.hu/content/epidur%C ... r%C3%A1lis)-%C3%A9rz%C3%A9stelen%C3%ADt%C3%A9s-(eda,pda)-sz%C3%BCl%C3%A9s-alatt

Babcsi
Ne a kékre kattints, hanem jelöld ki az egész sort, majd másolás, új explorer oldal, beillesztés, enter és már be is jön. Nekem így sikerült. Vmiért a bnet csak az elejét kékezi be.
gtünde
 
 


Babcsi
A CTG az, amit szülés alatt csinálnak. Akkor csak a tappancsokat rakják fel és figyelik a szívverést, fájásokat. Az NST-nél meg nyomkodnod kell egy gombot is, ha érzed a baba mozgását. Remélem, jól tudom. :) Neked melyik volt?

Na, ehhez is találtam Neked infot: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... 4-het-utan
:D
gtünde
 
 


Kismamik, ma 17-30-as ingyenes 4D időpont nem érdekel valakit? Beregisztráltam, de végül nem megyünk:
http://www.vital.hu/ingyenes_4d-ultrahang

Babcsi, nem jól tudom,hogy császárt is csinálnak EDA-val?

Dike, lehet, hogy a barátnődnek az össze-vissza szedett fogigátló kavarta meg a ciklusát. 2 hét késéssel jobb lenne elmennie nődokihoz (szerintem...)

Gyugyi, jó túrázást! Mi holnap akartunk menni a balcsira... :?

Tündi, jól hangzik ez a nászút kettesben! 8)

Tünde, lakást sajna nem tudok, de majd nyitott szemmel járok :wink:

Ditke, nem semmi 8 hónaposan a csajszi! Tényleg mintha most született volna...Az idő meg nagyon gyorsan repül, mióta itthon vagyok. Tegnap pl. kitaláltam a karácsonyi ajándékokat, jövő héten megyek beszerző körútra. Előreláthatólag nem lesz kedvem decemberben a tömegben vásárolni.

Tényleg, tapasztalt anyukákhoz kérdés: szerintetek egy négyéves örülne egy ilyesminek?:
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/S19809351
vagy
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/40100253

Játékot nem akarok venni, abból túlságosan is el van látva, a legszuperebb játékával is max 2 napig játszik...

Fenci, köszi, jól vagyunk, élvezzük a nyugalmat! És este megyünk uh-ra!

Marietta, nagyon helyesek vagytok Flórával! Milyen kis husi, úgy megdögönyözném!!!!!!!! :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Köszönöm csajok, aranyosak vagytok :D
Új házba költöztünk vasárnap, ahol már meg lesz a gyerekszoba :wink: :P és még nincs otthon net, most melóhelyről reagálok röviden :P
Tesztet majd rakok fel :wink:

Ditke
Bizony, ennek így kellett lennie :P és nálatok mi újság?

Babcsi
de jóóóó, te már a finishben vagy :P :D

Gtünde
klassz, hogy neked is pikk-pakk jött a 2. baba, pedig Rékára nektek is sokat kellett várni. No persze te is finisben vagy már mint látom :) Lehet egyszerre szültök Babcsival :wink:

Fenci
neked is gratula :D :P szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aki most kimaradt, annak bocsi :oops:

Kép
gaby25
 
 


Tüncsi :D
köszi,most megnyitja...egyébként jó hogy az ember sokat tud ezekről olvasni mert teljesen eloszlatja a félelmeket és kételyeket...

igen, akkor nekem NST volt...


Vicky :D
jól tudod, van ahol EDA- val is csinálják, de ahol én szülök ott sajna nem...a doki azt mondta, hogy azért mert nem tudják olyan mélyen érzésteleníteni mint spinal-lal.....a Péterfyben pl. EDA-val csinálják.


Gaby :D
bizony, nemsokára itt a nagy nap ...olyan izgi..

annyira örülök, hogy ilyen jól alakul az életed! Nagyon megértemelted már!!! :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Sziasztok!

Hú de jó sokat írtatok! :D

Fenci!
Gratulálok, hogy meg van a kiskönyv. Jó érzés lehet, hogy már ott is jegyzik az adatait a babának is. :D
Remélem jól érzed azéert magadat? Ne vidd túlzásba a melót. 8)
Én is lecsót főztem tegnap. Azt kívántam. :wink: :D

Gaby!
Gratulálok Nektek! :D

Vicky!
Szijjja te kis csavargó, mindenféle programokat csináló kismami!
:D
Szerintem mindkettő szupi ajándéknak! :D
Ha 4 éves gyerek lennék tuti bejönne nekem. :wink: :lol:

Babcsi!
Kár, hogy ennyire különbözőek a kórházak szokásai. Kéne valami normális protokol végre, de nem tudják ezek szerint kiharcolni a szülészek. De lehet, hogy csak a pénzhiány okozza ezt a zavart is. :(
Egyébként egy ismerősömnek vajúdás alatt EDA-t kötöttek be, és később átment csasziba, és azt mondta a csajszi, hogy mindent érzett amit benne csináltak. Na nem ijesztegetés miatt mondom, de ilyen is van. Az ellenkezőjéről azért többet hallani, hogy jól beválik csaszinál is.
Én Szilveszter este szültem. Az örzés után levittek a szobába, majd mikor éjszaka felébredtem, azt hittem, hogy már aludtam 6 órát legalább ezért felkeltem inni. Pedig ugye nem lett volna szabad. Aztán hallom az éjféli dudaszót, meg a Himnuszt a cscsemősöktől, hát gyorsan visszamásztam az ágyamba. De nem lett baj szerencsére.
:?

Tünde!
Látod, milyen különbözőek vagyunk mindannyian. Mindenkinek más hatást vált ki ez az EDA. :D
Remélem Neked a következőnél is mindent jól fog alakítani! :D Szép élményt okozzon! :wink: :P
Ja, és Rékát le sem tagadhatod! :D

Csipcsab!
Nagyon édik vagytok Flórával! :D Biztosan jót tett a borogatás. :D

Ditke!
Édi lehet a kis szaki csajszi! :lol: Fiúnak készült? :D
Klassz a hőd! Meg még a tegnapi laptetőd is! Bíztató! :D :D :D
Küldök majd privit. Köszi a gratulát. Bízom benne, hogy ez meghozza a mi sikerünket is baby ügyileg! Már nagyon várjuk a kistesót.
Mikor mész újra uh-ra? Vagy konzira?

Zsófi!
Most már ne is strandoljál, mert készülődnöd kell, hogy milyen is a kismamik és a kisbabások élete. Most már érlelgethetsz petikéketz, meg pannikákat, és ágyazgassál csak! :D

Megyek visszaolvasok a másik oldalon.
Puszi
kolibri28
 
 


Kolibri :D
hát, gondolom EDA-s csaszihoz nagyon nagy rutin kell és még ha meg is van nem mindig jön össze a legjobban, így a legtöbb helyen nem vállalják be...gondolom... :roll:

Kép

KépKép
babcsi
 
 


lányok!!!nem is mondtam h ma már végre 37 volt a hőm a számban, hüvelyben 37.2.sokat járok nagyon pisilni, pedig még ma nem is ittam egy kávén kivül semmit.hasam alján olyat érzek mintha befesziteném, pedig nem, tök zavaró.mindezek ellenére tudom, h képtelenség ilyen hamar bármit is észlelni igaz??????

KépKép
dike
 
 


Babcsi!

Biztosan. Tehát a programozotthoz ritkán van lehetőség kérni. It viszont boztosan sürgős lett a csaszi. Nem volt más választásuk. :?

Gröni!
Hogy vagy szőlő nélkül? :P
Mikor kezdődik a szurizás? Jövő héttől?
Suli hogy megy a fiacskádnak? :D

Gyugyi!
Jó kirándulást! Itt már süt a nap! :D

Mofly!
Nagyon klassz eredmények! :D Ezekkel szuper spontán terhes leszel!
Annyira örülök, hogy így rendbe jöttél odabennt. Kellett hozzá ez a sok idő, de megérte! :D
A rossz hangulatom elmúlt tegnap, de a munkaundorom megmaradt, és ma is kitart. :evil:

Ticsi!
Akkor valami tényleg beindult. Lassan izgulhatunk értetek. De csak lassan. Élvezd ki, most a felszabadult légzést! :D
Ne erőltesd meg magadat. Pihenjél sokat. :wink:

Zsu!
Csak előre, és pozitívan! :D
Jó, hogy tudtatok egy kicsit utazgatni. Új próbálkozásig egy kis feltöltődés. :D

Nati!
Gondolom nem kicsit vagy fáradt. Remélem jó azért dolgozni. Nekem is hiányzik nagyon, de ez van. Most csak irodázok. Ha gazdag leszek vissza megyek kórházba dilgozni. :?
Gyerkeid, hgy viselik ezt az új helyzetet? Gondolom igazodnak hozzá. Ez van. :(
Szabi bírja a bölcsit? Nem hiányol nagyon? Este biztos megy a szerelem köztetek! :D

Mami!
Biztos jó az a fiatal dokinéni is. :D Felügyelnek titeket azért az öregek is. :D
Fiú nevetek van már?
A leányka tényleg kis hableány, v. ficánka! :D

Vicuska!
Mit csináltsz ma? Egy új stadit? Vagy netalán lektorálsz?

Köszönöm a lakásért a gratukat.
Hát megérettünk rá nem mondom.
Önk.-i , 2 szobás. Teljesen lepusztult. Nekünk kell felújítani, de nem gond. Megoldjuk. Legalább olyan lesz ami a mi izlésünknek megfelel. :D

Puszi
kolibri28
 
 


Dike :D
nem lehetetlen ilyen korán érezni...nekem is nagyon hamar voltak tünetek... szóval megadrukkok!

Kolibri :D
szerintem az a legszupibb ha te magad újíthatod fel a lakást! Akkor tényleg az ízlésednek megfelelő lesz!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


ja és képzeljétek el tegnap a barátom kapott egy smst a barátjától, h megszült a bnője 2200g-mal. vasárnap még beszélgettem vele, h hát még hátra van kicsit több mint egy hónap, semmit nem érez, mármint h közel lenne a szüléshez. erre tegnap világrahoza a kislányát. még nem tudtam vele beszélni, semmi konkrétat, de nagyon kiváncsi vok, h mi lehetett!!!

KépKép
dike
 
 


köszi babcsi :D már a várt mensi elött neked is?

KépKép
dike
 
 


dike :D
igen, pé után pár nappal, pocifájás, mellfeszülés...

remélem barátnőd babucija azért jól van!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Sziasztok! :lol:

nem győztem megint visszaolvasni :D

Tündi!
de jó hogy mentek pihenni Egerbe 8)

Tünde!
Gyugyi+Fici kép nagyon tuti, és a gyerekkori fotód is mintha hasonlítana valakire :P :P (na nem Gyugyira :lol: :oops: )

Nati!
mióta melózol teljesen elvesztél! :shock:

Fenci!
grat. a kiskönyvhöz :D , mikor jelentitek be? :roll:

Gyugyi!
tiszta sár les mind a 300 kölök :lol: :lol:

Ditke!
tök jó a görbéd!kerilányod nagy kópé :wink:

Dike!
ez már szép hő :P , nekem totál olyan tneteim voltak, mintha meg akarna jönni, csak a cickók voltak feszesek végig 8)
drukk

Kukac!
babásan nem szabad ám majd bicajozni, csak a pecázás lesz engedélyezve :D

Kolibri!
szuper a felújítás!nagy meló, de olyan izgalmas :D

Vicky!
mér nem mentek 4dre? :shock:

Mami!
dobj már lécci képeket a lurkók leendő helyéről 8) (a mostaniról is lehet :wink: )

Krisz?Luca?Babácska? :roll:
Vendég
 


Vicky
Szerintem mindkettő tuti ajándék! Még a kisebbeknek is tetszik. Kár, hogy nem Bp-en lakunk, most jól jönne - az ingyenes 4D. :) Tudod, még utoljára. :)

Babcsi
Ügyi vagy, hogy sikerült megnyitni!! Szerintem, ha vmi nagyon érdekel, keress rá a neten, sok infot találni. Aztán vagy megnyugodsz tőle, vagy nem. :)

Most pedig jöjjön egy csomó kép! :D :oops:

Egy mai pocakos kép. Szerintetek nagy vagy kicsi?? És ugye nincs még lent?:
Kép

Ezt meg Dórinak készítettem. Még majd a konkrét adatokat bele kell hímezni, aztán bekeretezni. :
Kép

Ezek meg Rékának készültek anno, és még mindig nincs bekeretezve egyik sem. Az angyalkást meg párnának szeretném,de egyelőre itt tartok vele. :oops: :
Kép
Kép
Kép
Kép

Na, asszem elég is volt belőlem. :D
gtünde
 
 


Dike
Dobj már egy görbét!
gtünde
 
 


Sziasztok banyák! :P

Kolibri!

Néha azért csipegetek! :oops: Hétfőtől kapom a szurikat, ráadásul házhoz jön a néni! Uri sorom van! :oops: Suli egyelőre megy, bár a reggelek elég zűrösek! A leckéket szorgalmasan megcsinálja, meg is vagyok lepve! Ádámnak tetszik? Ha szereted a kihívásokat, akkor ez a lakás pont nektek való! A lényeg, hogy legyen! :wink:

Babcsi!

Nem baj, ha para vagy! Ezzel mindenki így van és tök jó, hogy kérdezel, nem kell nekem! Azért remélem megfordul a kislegény!

Marietta!

Flóra tényleg olyan dögönyözni való! :wink: Te pedig nagyon helyes vagy, igaz kicsit soványka, de látszik, hogy nagyon boldog! :wink:

Tünci!

Tényleg ugyanaz lesz a nevük! :D Köszi, hogy leírtad az oltásokat! Remélem bejön a megérzésed! Ez a kép! :shock: Még a hajatok is ugyanúgy áll! :lol:

Gyorsan megírom mi volt uhun, oszt megyek kajálni! Végre fejvégű és a lepény sincs már a méhszájon, így valszeg normál szülünk! Szép nagy már, 1855 gramm, egy kilót hízott 4 hét alatt! Mostmár nem izgulok annyira, fiam 1420 volt 28hét 2 naposan! Olyan jól alakul minden, nem is merem elhinni! Minnyá visszaolvasok!

Kép

Kép
gröni
 
 


Tüncsike :D
jajj de gyönyörűségeseket csináltál!!!! :D

az a baj szerintem, hogy már-már túl sokat is olvasok mindenről! lehet, hogy kevésbé izgulnék ha egy kicsit nyugiban lennék...de hát én már csak ilyen buggyant vagyok :D

Gröni :D
Gratula az uhus eredményhez! Szép nagy babucid van!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Gaby!

De jó hírrel jöttél! Ennek így kellett történnie! Nagyon szépen alakul az életed! Gratulálok! :wink:

Gyugyi!

Már késő magyarázkodni! :P Jó túrázást! Ugye nem egyedül leszel a gyerekekkel? :roll:

Mofly!

De jó, hogy kezdesz rendbe jönni! Voltál valami hóksuzpókuszos valakinél, hogy ilyen jól alakulsz? Remélem összehozzátok spontán s bébit! :wink:

Ditke!

Nem semmi a kiscsaj! :lol: Van egy megérzésem veled kapcsolatban, akkor hülyül el ennyire az ember, ha babás! :P Most majdnem írtam, hogy megnéztelek volna fodított bugyival! :oops: 8)

Fenci!

Gratulálok a könyvhöz és drukkolok a jövőheti uhuhoz! Biztos minden rendben lesz! :wink:

Viki!

Nem merném magamat szúrni, apjukra meg nem bízhatom, meggondolná magát az uccsó pillanatban, így egy helyi eü-s néni szúrkál minden hétfőn! Velünk ez nem történhet meg, csak be kell tartani amit a doki mond és otthonülő feleségnek kell lenni! :P :wink:

Ticsi!

Tényleg ki a Zsombi tesó? :roll: Pihensz most már eleget?

Tünci!

Nagyon ügyes vagy! :shock: :wink: Nekem is kéne valamit csinálnom, de nagy semmittevésben nincs rá időm! :lol: Hogy tudsz ennyi mindent csinálni Réka mellett? Nagyon jó kislány lehet! :wink: A pocak pedig csodaszép! :wink: Mintha lejjebb lenne vagy nem? :roll:

Dike!

Amit érzel valszeg a progitól van, ez azt jelenti, hogy biztos megrepedt valamelyik! Ha volt eksön, akkor már csak türelmesnek kell lenni! Laptetűd már volt! :wink:

Babcsi!

Köszi! A lényeg, hogy nincs elmaradva, múltkor megijesztett a védőnő, hogy enyhén emelkedett cukornál, ami még nem cukorbetegség, általában kisebbek a babák! Természetes, hogy izgulsz és, hogy olvasol, ez így van jól! Én is félek kicsit, mert a 37. héten veszik ki a varratokat, mi van ha előbb beindul a dolog és akkor szakadok össze-vissza!

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni :D
bizti m inden rendben lesz!! Csak így lehet! :wink:

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi
Köszike! :oops: :oops:

Gröni
Éljen!! Úgy örülök, hogy ilyen szuipi az UH eredmény!! Csak így tovább!!
Én meg úgy tudtam, hogy a terhességi cukros babák nagyobbak az átlagnál. :shock:
Hát, igazából most csak a Dóriét hímeztem. Azt is akkor, mikor Réka délután aludt, vagy este már elaludt. A falvédőt meg hétvégeken varrtam, mikor Apa vigyázott rá.
Habár, most megint hímzek. :D Ezt meg általában akkor, mikor már Após is itthon van és Réka vele játszik.
Tényleg lejjebb van?!? Ne már!! Kezdek betojni. :? Na, mingyá' hasonlítok!
gtünde
 
 


Öööö...hát lehet. Nem tom.
gtünde
 
 


Láccik, hogy Apa tegnap hazajött. Most itt kukulok a gép előtt. :oops:
De majd mingyá' nem.
gtünde
 
 


gröni!! mi az h laptetűm már volt? :shock:
gtünde :) szerintem nagy a pocid :wink: küldöm a görbét..http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 77600_.png

KépKép
dike
 
 


Hello Csajszik!

Esélyem sincs, hogy tudjam, kinek mit akarok írni... :?

Tünci!!! Nagyon szépek a keretszemesek, és a poci is. Nem nagy egyáltalán... Asszem azt nem is írtam eddig, hogy én 37+6 voltam, amikor szültem. Réka 44 cm-vel született?? Pirinyóka! :) Hát szépen megnőtt azóta! :D

Gröni!!! Szuper eredmények!!!

Nem tudom, ki kérdezte, hogy kistesó?? ÁÁááááá... :D Most (ma) sikerült 5-ről 4-re csökkenteni a szopik számát... :D Ráérünk még arra...
Bende sajnos este még köhög... Valakinek van tippje, mi a franc lehet? Nappal alig alig, még alvásnál sem., este leteszem, és akkor rátör 1-1 köhögőroham. Tény és való, hogy már nekem is fáj a torkom... Szedünk szirupot, de nem tudom mi ez az esti köhögés. Gondoltunk a száraz levegőre is, de az ált. csak fűtésnél van, nem? Hát nem tudom, de ha hétfőig ezt játszuk, akkor visszamegyünk dokihoz. Homeossal az a baj, hogy az is szirup, és nem akarok egyszerre több félét adni. Lehet abbahagyjuk ezt a hétvégén és áttérünk a homeosra... Na befogom!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Tünci!

Ha így is van, akkor sem biztos, hogy siet kifelé Dóra! Méhszájad még zárt, nyákdugód még megvan, én adok nektek még két hetet! :wink: Én is így tudtam, hogy akkor nagyobb, de aszongya, hogy ez a babáknál anyagcserezavart okoz vagy mit! De mindegy is, mert azóta sem volt magas a cukrom, feleslegesen idegeltem magam rajta! Én akkor aludni szoktam mikor a gyerek alszik! :oops: Még mindig megvan ez a jó szokása szerencsére, hogy déluán suny 1-2 órát! Lusta, mitn az anyja! :oops: :lol:

Kép

Kép
gröni
 
 


Dike!

Akinek van laptetője rövid időn belül babás lesz! Ezt Gyugyi anyánk következtette ki, tehát tuti, hogy így van! :lol: Bár tény, hogy be kell gyújteni párat, de mivel te még új vagy, az arányok nagyon jók! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


hékás!!miért nem ment el az előbb a vonalzóm, meg a görbém?http://www.ciklus.hu/images/diagramok/95734197db70f5317f8e807a7dcbe43e_080826_080912_1221177600_.png

KépKép
dike
 
 


na a vonalzó most ok, de a görbém megtudjátok nézni? nem nagyon értem ezt laptetős dolgot, de mindenesetre jol hangzik amit irtál gröni

KépKép
dike
 
 


Hali! :lol:

Marietta!
meg se dícsértelek titeket :oops: !milyen szépek vagytok :D

Tünde!
te nagyon ügyes vagy 8)

Dike!
nem látom a görbuszod :roll:

Gröni!
ez jajj de hiper szuper hír!!!!!!!!!!!! :P

Sleepin!
gyógypuszi a kis betegnek :)
Vendég
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 77600_.png


neeem toom multkor pedig már sikerült bemásolni

KépKép
dike
 
 


naaa még is sikerült jupppiiii

KépKép
dike
 
 


laptetű?????

KépKép
dike
 
 


Dike!
nagyon ígéretes a görbéd!babagyanús :lol: :lol: :lol:
no meg ez a laptetű már megint! :wink:
Vendég
 


estét!

én folyamatosan olvasok, de mire írnék már megint megtelt egy oldal...
az hogy kinek mit, arról má ne is beszéljünk...

ajaj

asszem majd, ha nyugi lesz..este

nálunk füstpéntek van, az egész utca éget!!!!!!!!! de vizes vazze!!!!!!!!!!!!
nem látunk ki!!!!!!!!!!!!!!

ablakot se lehet nyitni...........

ez borzalom!

Kép
ticsimû
 
 


Bekukk! :lol:

Megyek bulizni! :D

Kölkök nyakig szutykosak lettek! 10* keltünk át a Cuhán!

Sikerélmény:
Tavasszal vettem egy farmert. Felvettem, hogy abban megyek. Hááát... begombolva le tudom tolni!!!! :lol:
Kénytelen vagyok a lányom gatyájában menni!!!!! :lol:

Na, pusszantás!
Holnap jövök!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Estét!

Darabokban fogok válaszolni, mindig amire a mókus agyam emlékszik... :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsombi tesó kérdés!

Zsombi a barátunk! Velünk egyidős, róla írtam, hogy a szamárlétrán túl spontán fogant...és anyukája most várja a tesót, ők is a nincs oka, miért nincs baba kategóriába tartoztak 8 évig...aztán kínai szurikúra után lett terhes...a vonalzót azért csináltam, hogy tudjam követni hol tart...ugye nem zavar titeket?

Gyugyi

gratulálok a gatyóhoz...a hétvégén küldök emil címeket, jelszóval priviben

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok csajok! :D

Elolvastam mindent, de nem jegyzeteltem és a többség az előző oldalra ragadt.... :oops: :roll:

Gaby :D Gratu még egyszer és örülök a boldogságodnak! :wink:

Dike :D Ez a görbe gyönyörű, nagyon drukkolok! :wink:

Ditke :D Nálatok most mizu? Doki? :roll:

Gröni :D Örülök, hogy minden OK volt az uh-n, szépen nő a babucid, csak így tovább! :wink:
Én is úgy tudom, hogy cukros babók nagyobbra nőnek.... :oops: :roll: De tiéd nem az, én meg vigyázok és kész! :D

Valaki kérdezte mikor áruljuk el a jó hírt. Hát anyuméknak holnap. Párom "szörnyű", még mindig húznááá.... :lol: :lol: Mondtam nem és punktum. Ő szüleinek ráérünk elmondani, de enyéméknek most és kész. Sarkamra álltam. :lol:

Vicky :D Miért nem mentetek 4 d-re? :roll: Igazad van, hogy most elintézed a karácsonyi cuccokat. :wink:

Jaj, képzeljétek, nem kaptam a héten képet az uh-n, mert az a gép nem tud... :? Szegény párom még nem is látta. Remélem jövő héten a kórházban kicsikarok egy képet... :roll: :wink:

Kolibri :D Gratu az új lakáshoz és sok erőt a felújításhoz! :wink:

Holnap megyünk a BNV-re, nézelődünk és álmodozunk. :D
fenci
 
 


Ticsikém
Nem válaszoltál arra, hogy Te milyen ruhát viszel a babának a hazahozatalhoz!!!!!
gtünde
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az öleléseket!

Ticsi :D , Vicky :D

Bevallom őszintén alig csináltunk képet.De majd megnézem.

Mami :D

Édi vagy. Lombik majd jövőre, spontán szerelem úgy kb.2 hét múlva lehet. Azt mondta a dokibá várjuk meg az első mensit, aztán szeressük úgy egymást apával. De már alig bírom. :oops:

Fenci :D

Gratula a kiskönyvedhez.

Gröni :D

NAgyon jó hírek, csak így tovább!

Ticsi, Babcsi, Tüncsi :D

MMindjárt itt a szülés....nagyon várjátok már?(most egy picit irigy vagyok :oops: )

Tüncsi :D

NAgyon jók a keresztszemesek! Hogy van neked idöd ennyi mindenre??? :shock:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Ja és hétvégén ismét nem leszek, csak hétfőn. Addig is pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu
Hát, időm nem sok. Általában az alvásból lopok el. Mint most is. :)
Hajrá spontán!!! Majd leszünk mi is irigyek ám Rád!

Vicky
Köszi a visszajelölést! :)

Baromira ráértem. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
gtünde
 
 


Reggelt!


Tündi!

Kép

Gyugyi!
Sikerült szavazni?
Vendég
 


jó reggelt!

kár, hogy ilyen sz*r az idő, pedig kirándulni akaratunk... :? így marad a pihi...

Fenci, Vicuska, mentünk 4D-re, csak végül nem a "potyázósba" :lol: 2 helyre voltam bejelentkezve. Mindjárt teszek képet, már olyan aranyos kis husis pofija van Leventének! :D :D :D Úgy megzabálnám :D

Tünde, jó lett a tábla, tetszik ez a "megfigyelők" :lol: 2006 június óta próbálkoztunk egyébként.

Kép
vickybabe
 
 


Ilyen gyönyörű husis pofikám van:

Kép

Kép

Csajok figyelem, a kukim is megnőtt:)
Kép

Jógázom:
Kép

Kép
vickybabe
 
 


fenci, vicuska!
köszi a görbéd dicséretet, de ma már nem olyan szép, de nem vagyok elkeseredve. a babatervezők honlapján annyi féle példagörbe van, és mindenfélével estek már teherbe..ezért szerintem a görbe nem is igazán a terhesség megállapitására alkalmas hanem , h volt e peteérés, és mikor, meg hát ha leesik akkor megjön..engem csak idegesit, mérem de nem törödöm vele. ma 36.8, hüvelybe 36.9.

fenci!!! tessék jövő héten kicsikarni egy képet, imádom az uh-ás képeket nézegetni!!!

gtunde
nagyon jól sikerült a táblázat, legalább már mindenkiről tudok mindent!!kösziiii ja és mi 6 hónapja probálozunk, 23 éves vok.

vickybabe!!gyönyörűek az uh-s képek, olyan sokáig nézem őket!!gratulálok!!

KépKép
dike
 
 


az én görbáém dicséretét,, bocsi elirtam

KépKép
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?