Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Marácska!

Isten éltessen!

Kép
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Boldog névnapot Mara!

Linácska, dita hogy vagytok?

Monic gyomrod rendbe jött? Óvatosan a szőlővel. Nem kell bézabálni, mert akkor látod mi lesz?

És mindenkinek pusz.

timejka
 
 


Timejka,
hát nem tudom, mi van tüszőügyileg, majd megyek lassan UH-ra. Csak a lányomtól pisit kellene venni, és már egy órája nem pisil. Lehet, hogy hagyjuk mára. Mert az oviból is elkésünk.

Reggel a lányom felkeltett fél 6-kor, mértem hőt, csak 36.5 volt. Aztán aludtam még másfél órát, és 36.7. Az már jobban hangzana, csak nem tudom, így ér-e. Mindegy végül is, UH-n minden kiderül.
LH továbbra is extra pozitív.

Mara,
sok boldog névnapot kívánok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Ditus!
MEgy a drukk az uhura! ;)
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Timejka,
Sajnálom a negatív tesztet! :cry:

Linácska,
Biztos megrepedtek már azok a tüszők, és már randiztak is a kisfickókkal! :lol: :wink:

Dita,
Remélem, jó híreket kapsz az UH-on!++++++++++++++++++++

Czinke,
Én is megyek ma az ingyenes UH-ra! Te mikorra kaptál időpontot? Én 16:30-ra megyek, és nekem azt mondták a telefonba, hogy vigyek magammal dvd-lemezt, és adnak felvételeket.
A barátnőm olvasgat már topicokat, és ott az egyik lány ezt írta:

Ma voltam UH-n.

Izé. Egyrészről abszolut csalódott vagyok, a másik oldalról meg abszolut elégedett.

Csalódott, mert: Senki se mondta, hogy egy egy tömeg-UH, egy hodályban néznek egyszerre vagy 6 kismamát ráadásul úgy, hogy orvosok állják körbe a gépeket plusz néha át is veszik... Pont emiatt vannak kedvenc részek amiket megnéznek és abszolut nem a babamozi a lényeg. Ezt a gépeket forgalmazó cég szervezi és az a célja, hogy bemutassák, milyen jó kis gépek ezek, ehhez kellenek a "próbababák". Pont emiatt engem pl. majdnem egy óráig!!! UH-ztak. "Kicsit" sok volt. Főleg, hogy nem sikerült képbehozni az arcát (na erről nem ők tehetnek, egyszerűen mind a két karját az arca elé emelte és nem volt hajlandó elvenni onnan...). Kezeket stb. nem néztek, ujjakat se számolgattak... Mondjuk ha kértem volna valszeg azt is megnézik... (az viszont 1.000.000%, hogy lány, az eltéveszthetetlen...)

Elégedett, mert: Csináltak egy abszolut profi (iszonyú durván precíz) szív ultrahangot és a belső szerveit is majdnem mm pontossággal feltérképezték, így tényleg megnyugodhattam, hogy minden OK. Nagyon profi orvos csinálta (igaz, kicsit zavaró volt, hogy közben ott okította a többi orvost). Ja, és az előzetes infó ellenére adtak DVD-t.

Ja igen. Tudni kell hozzá angolul.. Nagyon jól! Amikor legalábbis én voltam, MINDEN angolul folyt. Így, hogy értettem miket magyaráz a doki, teljesen OK volt az egész, de ha nem értettem volna lehet, hogy betojtam volna a sok "not good"-tól... (ami a baba helyzetére és nem a szívére vonatkozott...).

Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy ha ezt a hodályos dolgot tudom akkor elmentem volna.


Zsuzska,
Köszi jól vagyok, bár most már biztos, hogy lesz amniocentézis! :cry: A kombinált tesztem szerint 1:170 az esély a Down-szindrómára, és így azt mondta a doki, hogy csináljuk meg biztonság kedvéért. Nyugtatott, hogy ne izguljak ez még nem jelent semmit!
Amúgy keresgéltem a neten és a Géndiagnosztikában ez az eredmény még negatív lett volna... Csak az zavar az egészben, hogy ha megcsinálják az amniot, akkor még 3 hetet várnom kell az eredményre. :?
Amúgy teljesen nyugodt vagyok! Igaz a baba neméről nem tudok nyilatkozni, de azt biztosan tudom, hogy egészséges lesz :!:
Remélem, ma jó alaposan megnéznek UH-on, és megnyugtatnak majd, hogy semmi baja nincs a picinek!

Mara,
Nagyon boldog névnapot kívánok!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok,

Ditulika: már biztos túlvagy az uh-n ! remélem vidám vagy és szép tüszőcskéid, mnyh-d van!!

Némóka: biztos minden rendben lesz!! sajnálom , h meg kell csinálni a plussz vizsgálatot a biztonság kedvéért!!
majd szorítunk!!!++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!


MARA: BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Linácska: továbbra is ++++++++++!!!!!!!!!!!!!!

Monic: szőlő fincsi!!!! imádom!!! :lol:
hordjad nyugodtan a ,,nagy ,, kismamarucikat, a kényelem sokkal fontosabb! és írigykedem rád is a teljes megújító generál miatt!!! :oops:

tegnap a párom este 8,30 kor foglalt szállást Aggtelekre. ma du utazunk a szüleivel. remélem nem fog esni . az nem baj, ha hideg lesz, csak ne essen!!
ezért du 3kor lépek!! főnőknőnek nem tettszett, pláne, h ma reggel mondtam, de nem mert beszólni! pláne, h a héten 3* is túlóráztam 1 -2 órát naponta. pedig egy kolléganőmet nem engedte el, aki ma akart elmenni 2 kor. tök gonosz p-a.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


sziasztok!

megjártam a dokit. eléggé felpörögtek az események :)

a doki mondja miközben uhuzott, hogy jobb oldalon 16 mm-es, bal oldalon kicsi méhnyálkahártya 7 mm. 13. napon vagyok ma, mondja nekem, hogy akkor holnaptól lehet lh tesztelni és ha pozitív akkor jöhet tüszőrepesztő és ha hétvége van akkor hívjam mobilon és megbeszéljük hogyan tovább. mondom neki ok, kimentem öltözni, de mivel én már tegnap este csináltam egy lh tesztet és az is majdnem teljesen pozitív volt, ezért én ma reggel vittem magammal a dokihoz egy tesztet és megcsináltam. hát totál pozitív lett ( ők úgy kérik, hogy délelőtt kell csinálni az lh-t, de nem első pisiből). Mutatom az asszisztensnőnek, ő bevitte a dokinak, doki mondja nekem, hogy hát ez pozitív, mondom neki, hogy nekem általában két napig pozitív, de ez nem biztos. mondja hogy menjünk tutira., megkapom ma a tüszőrepit és vasárnap reggel fél8ra menjek be, megcsinálja az inszemet :)

kérdezte előtte, hogy nekem hogy jó (lévén hogy ugye hétvégére fog esni az inszem), mondrtam neki, hogy ahogy ő gondolja, ahogy a legmegfelelőbb. mondta, hogy akkor legyen vasárnap, mert elképzelhető hogy hétfőn már késő lesz.

remélem az a 16 mm tüsző vasárnapig még nő1-2 mm-et, meg a méhnyálkahártya is.

és örülök hogy vasárnap lesz, így tudok legalább pihenni egész nap.
Vendég
 


Szilvi: hát ez nagyon szupi!! hajrá vas-i inszem!!

ja, én nem megyek az ingyenes uh-ra, azt csak bemásoltam amit a csajszi írt. elutazunk, uh nem is tudnék.

hú-ha, most sokmindenkiért kell majd izgulni!!

Kata: nem dobnál fel egy táblát? tudom, h most biztos sok a dolgod, nem is nagyon jössz mostanság. remélem csak a suli foglal le ennyire és ezért nem jösz!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Megrepedt mind a hat!:-)

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska: IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
HAJRÁ VEGYESPÁROS IKER!!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mara, Boni,
mindkettőtöknek nagyon boldog névnapot kívánok!

Inszemes, uh-os, vizsgálatosok:
Mindenkinek mennek a drukkok.

Vera,
hajrá 1. inszem!

Ha valakinek valami nem stimmel a táblázatban, akkor légyszi jelezzétek!

Kép

i.kata
 
 


Egy másik fórumon olvstam, hog Bettikééknél mgszületett Máté baba, koraszülöttként.
20150601134430
 
 


Remélem ez jobban látszik, mint az előző:

Kép
Kép

i.kata
 
 


Szasztok!
Nos
Egy nagy tüszőm van semmi több. 19*20 mm a méhnyálka kb. 7 milis. Nem bíztatott nagyon a doki! :roll:
Kérdezte, hogy két lehetőség közül melyiket választom. Ma tüszőrepi és vasárnap inszem, de lehet, hogy nem reped meg, és a méhnyálka is vékonyka még, vagy a másik lehetőség, hogy szombaton repi és hétfőn inszem, de akkor fenáll a veszély, hogy elveszítjük időközben a tüszőt. Hát ezért én inkább a vasárnapot választottam!
Szerintetek jó döntés volt?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2008.09.12 11:58-kor.

dita75
 
 


Viki,
köszi, kijavítottam. Remélem minden rendben van Bettikével és pici Mátéval!

i.kata
 
 


Kata
Beírhatod akkor, hogy inszem 14-én! Köszi!

dita75
 
 


Dita,
szerintem ha csinálsz pár gugolást inszem előtti este, akkor nem lehet gond a repedéssel! Tessék rácáfolni a doki pesszimizmusára!
Amúgy szerintem szép méretes a tüsződ, ilyen egy normális érett tüsző.

i.kata
 
 


Látom mostanában mindenki párosával jár inszemre :lol:

i.kata
 
 


Dita!
A vasárnapi inszemre hétfőtől még rá is tudtok gyúrni!

Tegyél még fel vagy 2 tapaszt ;)

Ne feledd, Bubu is csak 1 tüszőből lett! :wink:
20150601134430
 
 


Katka!
Mikor kezdődik a sulid?
20150601134430
 
 


VIKI
Ja nem feledem, mindig az jár a fejembe...... de végülis már nem is izgat annyira, megvan az időpont a BMC-be idén mindenképp terhesnek kell lennem! :wink:

SZILVI
Te vagy az inszempárom, nekem is fél 8ra kell menni ráadásul! :lol:

MARA
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!

MONIC
Szőlő. Én mindennap eszek mert a papáknak tele van a kertje vele. Nálam nem okoz semmit, max ha más gyümölccsel keverem.
Ha hazamegyek akkor eszem még egy adag túrót, meg kefírt meg mittoménmit.

JA VIKI
Szerdán feltettem két tapaszt, de az egyik lejött még este a másik meg tegnap este levált de visszanyomtam. Szerinted vegyem le azt is ragasszak fel két újat?

LINÁCSKA
Boszi vérem súgja, hogy Lilinek a nyáron már kistesója lesz!

BETTIKEnek gratula, remélem azért jól vannak mindketten!

dita75
 
 


Ne vedd le, tedd mellé a másik kettőt. Én is ki voltam tapétázva :D
20150601134430
 
 


VIKI

Kép

dita75
 
 


Doki is látta a tapaszokat? Mit szólt?
20150601134430
 
 


VIKI
Irtam privit!

dita75
 
 


Viki,
már van a héten is sulim, csak ezen a héten és a következőn is gyakorlat van. Egész héten túráztunk, ma a pusztazámori hulladéklerakóban voltunk, és elég durva hányingerrel jöttem el onnan. :roll: Jövőhét is kirándulós lesz...és minden napról kell írni esszét. Úgyhogy nem unatkozom.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Dita, Szilvi: Hajrá vasárnapi inszem! :wink: +++++++++++

Linácska: Tyűha! 6 megrepedt tüsző :shock: Neked tuti ikreid lesznek! :wink:

Nemone: Nagyon sajnálom a nem túl jó kombinált teszt eredményt, és hogy javasolt az amnio. :( Biztos most felkavart ez a dolog, de ne félj, hisz a genetikai UH-n minden rendben volt, úgyhogy nem lesz semmi gond! Várhatóan mikor kellene megcsinálni az amniot? A 18. heti genetikai UH után?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


KATA
Pfúújjjj! Nem irigyellek!

Ja tegnap azért sikerült majdnem 2,5 l vizet letolnom, de inkább 2l +2 dl - nek mondanám, mert azért maradt az üveg alján! :roll:

Ha ügyes leszek most is nőtt két nap alatt 2 mm a mnyh. Vasárnapra biztos lesz egy 8-as. De a dokker azt mondta, hogy 7,5 mm már neki megfelel. Remélem nem csak neki hanem a babának is! :wink:

dita75
 
 


Dituli!
Válaszoltam ;)
20150601134430
 
 


Hulladéklerakó? Szép látvány lehetett!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek:
Kép
Nagyon kedvesek vagytok!

Üdv: Mara

hofeherke
 
 


MARA
Jó hogy itt vagy!

Jelentem csináltam egy qva optimista vonalzót!

CSAKAZÉRTIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Denika,
Igen, egy kicsit rosszul esett ez a hír, de úgyis egészséges lesz a babánk! Igen, a 12. heti tarkóredő mérésen minden rendben volt, és lesz még előtte a 18. heti UH is, meg addigra kész lesz az AFP is. Bár, a doki azt mondta, hogy rögtön másnap megcsinálják az amniot.
Te hogy vagy? Rosszullétek vannak már? Mikor mész először a dokihoz?

Dita, Szilvi,
Drukk vasárnapra!

Linácska,
Itt már tuti ikrek lesznek! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Mara: Sok boldog névnapot!

Dita: mi nagyon egy húron pendülünk! :wink: :)

Kata: lécci engem is javítsál ki a táblában. a 2. inszem napja: 2008.szeptember 14. tesztelés napja:október 1.
köszi:)
Vendég
 


NEMONE
A babáddal sztem minden rendben van!
Sztem az anyai ösztöneid is ezt súgják, abban bízni kell! :wink:

dita75
 
 


SZILVI
De most már pendüljünk egyszerre a babásodás terén is! :wink:

Nekem a tesztelés napja 09. 26. (HA!)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2008.09.12 12:58-kor.

dita75
 
 


Sziasztok!

Ígéretemhez híven jövök egy hosszabb irománnyal :twisted:

Mara!

Nagyon boldog névnapot kívánok!

Denika!

Örülök, hogy szimpi a védőnő! Biztos a doki is rendes :) Jól vagy?

Twist!

Üdv itt nálunk, és járj gyorsan sikerrel! :)

Timejka!

Sajnálom a nega tesztet :( Francba :(

Dita!

Én nem értem, hogy miért nem biztatott a dokid :roll: Gyönyörű nagy tüsződ van, és a méhnyálkád se rossz, vasárnapig még hízik is, szerintem ezek tök jó eredmények. Maximum nem elsőre lesznek ikreid, hanem másodszorra, a tesóprojectnél :twisted: :twisted: :twisted: Van ilyen :) Optimista a vonalzód, csak így tovább!
Irigyellek a kozmetikus miatt :) Én már nem bírok ki egy kezelést, nem tudok annyit hanyatt feküdni.

Monic!

Szent meggyőződésem, hogy Danikázhatod tovább a pocidat. :) Némócinak is fiút tudok elképzelni, de Zsuzskának így ismeretlenül is kislányt :) Bocsi, Zsuzska :) Denika, neked szerintem két pöcsösöd lesz :)

Zsuzska!

A húslevesért, és a benne főtt zöldségért én is még verekedni is hajlandó lettem volna, a főtt répa illatától már korgott a gyomrom, pedig előtte meg nem lehetett volna etetni velem. Dórinál meg a túró rudira voltam így rákattanva.

Némóci!

Jó mozizást mára, és tuti nincs baja a babának!

Szilvi!

Nagy drukk vasárnapra!

Lina!

Szuper hírek, ennyi tüszőből tuti lesz baba, már csak az a kérdés, hogy mennyi :)

Bettikének nagy gratula Máté babához, remélem minden rendben velük!

Kata!

Hogy vagy?

És akkor egy kicsit rólunk :twisted: Megvolt ma az uh, minden rendben a babákkal, szépen, egyformán fejlődnek még mindig, mozgékonyak, elevenek, édesek :) Mindketten nagyobbak picikét, mint a Dóri volt ilyen idősen, szóval biztos jól tartom őket :) Éééééééééééééééés lesz egy Eszterünk és egy Ádámunk is :) Annyira, de annyira örülünk!
Közben sikerült eladni a lakásunkat, jövő héten már meglesz az adásvételi szerződés is, most gőzerővel házat keresünk :) Ennyi kölöknek kell a kert :)
Dóri bölcsis nagylány lett, egyelőre nagyon szereti, remélem így is marad. Már első nap ott akart aludni :) Megyek is, mert mindjárt indulunk érte :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


ÉVI
Ez fantasztikus! :lol: :lol: :lol:
Nagyon örülök nektek! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Évi,
Gratulálok Eszterhez és Ádámhoz! :D :D :D Örülök, hogy minden rendben van veletek, és még a lakást is sikerült eladni! A babákról kaptál képet? És esetleg egy friss pocakfotót nem akarsz felrakni? :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évi,
jajj, annyira jó! Gratulálok Ádámhoz és Eszterhez! :lol: Be is írom a táblába :wink:
Köszi, én megvagyok, nincs velem semmi különös. Most csak sodródom az árral és ezerrel írom az esszéket.
Mikor láthatunk fotókat? (kívülről és belülről is)

i.kata
 
 


Évi: hát ezek nagyon , de nagyon szuper hírek!!! igen!!! Eszter és Ádám!!! :lol: nagyon drukkoltunk a vegyespárosért!!! :lol: :lol:
gratula, h Dorcusz ovis lett!! gratula a házeladáshoz!!
vigyázzatok magatokra és jelentkezz sűrűbben!!!

Ditulika: szép az új vonalzód!! :wink: és tetszik a szignó új színe is!!
te ne keseredj el!! tapétázd ki magad, ahogy Vikimami mondja , edd a túró- tej - joghurt mixet 1000-el , igyál sok vizet, és vas-ra tuti rendben lesz minden és 2 hét múlva +++++++++ teszt!!!!!!!!!!!

Kata: köszi a táblát!!
remélem ,,csak,, a sok sulis elfoglaltság miatt nem tudsz jönni!! remélem amúgy minden rendben! vv eredmények megvannak?
mit beszéltetek dokival? látom a táblában várakozóban vagy. :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CSIBI
Nem vok elkeseredve!
Ja ma megint ott volt a rózsaszín virágos sapis kislányka!
Annyira cukker volt, mondtam az asszisztensnek, amikor kérdezte, hogy mit szeretnék, hogy egy ilyet kérek! :roll: :D

dita75
 
 


Csibi,
a vv-en hétfőn voltam és 2 hét, mire meglesz aza eredmény. Amikor megyek majd a 21. napi vv-re, akkor viszem az eredményt és az aznapi progi vv eredményen múlik minden. Majd akkor megmondja a doki, hogy variáljunk-e a szurikkal, amíg hazaér a párom, vagy várjuk meg a novembert. Szóval még nem tudok konkrétat :roll:

i.kata
 
 


Kata: ++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ditulika:++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vasárnapra Kína egész termését kívánom!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

mindenkinek jó hétvégét, jó pihenést!!!!!!!!!!!!!!!!!!
remélem jó idő lesz!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok,
most végigolvastam rendesen mindent, az előző hozzászólásomat csak mobilról írtam gyorsan. Olyan boldog voltam, hogy megrepedt mind a 6. :lol:
Köszi az ikres tippeket, én is nagyon kiegyeznék vele, de nagyon boldog leszek egy babától is, csak legyen.

Dita,
ugye bosziságod nem szokott csalni, és a jövő évi szülinapomat (jún. 23) már négyesben ünnepeljük?????????
Ja, és szülünk egyszerre június elején?????

Kata,
javítanál a táblában? Nekem még csak 2. inszem volt, és szeptember 11. az időpontja. Tesztelni majd szeptember 26-án fogok, ha kibírom addig. De kibírom.

Évi,
ezek szuper hírek, vegyespáros!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja,
nem is írtam, mondtam anyunak, hogy ha most fogant unokája, akkor az pont a szülinapján fogant. Tiszta boldog volt. És ha így van, a férjem szülinapjára leszek kiírva szülni. Ennek muszáj összejönnie!!!

Az orvos szerint tegnap, mikor délután nagyon rosszul lettem, levert a víz, elkezdtem remegni, hányingerem volt,minden bajom volt, le is kellett feküdni, szóval akkor repedhettek meg. Tartott vagy 10 percig, aztán ahogy jött, elmúlt. Na, az inszem után kb. egy órával volt. Tökéletes időzítés.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA

Egyrészt ilyen eredményekkel nem lehet bibi, másrészt a bosziságom te is láttad, hgoy nem szokott csalni.
Bárcsak magamnál érezném így mint másoknál! :roll:
Tehát most már tényleg dőlj hátra és júniusban szülés! Ennyi! :lol:

Én is minnyá' menek tüszőt repeszteni! :wink:
Má mehetnénk mert még postára kell menni ami 6-ig van nyitva, és hát 6kor kell beadni a repit is! :roll:

dita75
 
 


Dita,
ok, értettem :lol:
Azért annyira bátor még nem vagyok, mint te, hogy babás vonalzót tegyek fel, de mikor újragyártottam, hogy jól számolja a dpo-t, gondolkodtam, hogy a kezecske helyett egy babát teszek oda, de nem mertem.

Nem is írtam, beszéltem a dokival az esetleges következő hónapról. Azt mondta, ő két hónapot egymás után nem szeret, mert ha még meg is jön, lehetek tőle még babás, akkor nem jó rágyógyszerezni..., de úgy csinál inszemet, hogy spontán hónapra inszem. Semmi gyógyszer, semmi szuri, csak én saját gyártmány megnövesztem azt az egy tüszőt, ő meg majd jól meginszeminálja.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA

Hát tudod ha azon múlna hogy milyen a vonalzónk! Ha nem hát legfeljebb lecserélem, és jön a következő hónap! Nem tudok mit tenni ellene. A testem a parancsnok! Nem tudom őt irányítani!
Teljesen mindegy! Már a laptető sem érdekel. A tüszők száma sem,
Ennél többet hozzátenni a sikerhez nem tudok! A többi már nem rajtam múlik, sajnos! :roll:
Nekem nem áll fel a hátamon a szőr a lombik gondolatára, ha az kell hát megyek!
Érzem, hogy már nincs sok hátra. A lelkem sem annyira feldúlt mint eddig. Kezdek lehiggadni kissé! Hát majd meglátjuk!
Nem tudok mást tenni mint sodródni az árral! :roll:

Jelentem tüszőrepi beadva, a seggem kitapétázva! :lol: :lol: :lol:
ÉS HOL VAGYTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

dita75
 
 


Hello

p_lilla: bocsánat, hogy csak most de nem sikerül minden nap itt lennem!

Szóval én 3x2 utroval nyomom, de sajna nekem nincs arra lehetőségem, hogy a felhelyezés után még feküdjek, irány a munka, ja és persze a napközbenit meg a munkahelyen kell felhelyeznem, szóval tökre élvezem :oops:

A duphastont szerintem én arra kapom, hogy legyen megfelelő sárgatestem, mert a hormonjaimat nézve sajna ez nem a legjobb. Amúgy a bromochriptint meg továbbra is szednem kell.

Szóval fel vagyok fegyverezve.


Szilvi: drukk neked vasárnapra! Azért készülj fel, mert a én is vasárnap voltam először és.....
veramo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: