Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Van itt még pár régi topiklakó akit ismerek, őket tájékoztatom, hogy tegnap teszteltem és + :D


Vicuska
Látom neked is összejött :D de jóóóóóó :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby!
De jóóóó!!! Nagyon örülök Neked és gratulálok! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Gaby :)
GRATULAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!
Szorítok! :wink:

Kukac :)
Köszike! Csak tartson ki a fölény szeptember végéig! :)
Látom, már csak 12 nap a lombik kezdetéig!!!

Lassan teszek fel én is egy vonalzót. Sítáborost!!!! :lol: :lol:
Kész mámor lesz az idén! 20 kilóval vagyok kevesebb! Borulás után könnyebben állok majd fel! :lol:

KépKép
zapáné
 
 

 
 

Zsófi
drukk neked is, látom hamarosan belecsaptok a lecsóba :P

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Gaby,
Gratulálok! :D Ez egész gyorsan ment. Látszik, hogy veled nem volt probléma.

Gyugyi,
Sítáborost? :D Emlékszem még a tavalyi kalandotokra is. Azt a fura pasit most is magatokkal viszitek?
Én is szavaztam lánykádra, szépen vezet. :)

Zsófi,
Kitartás lombikig. Remélem ez már meghozza a várva várt eredményt!

Vicuska,
Kígyó? :shock: Azt hiszem frászt kaptam volna!
Mi volt uh-on? Sajnos lemaradtam.

Kolibri,
Hangulatod javul egy kicsit? Az enyém sincs a toppon, bár most nincs sok okom szomorkodni. Valahogy ilyen hangulatom van.

A ciklusom egész jól alakul. Tegnap volt jobb oldalon egy 22 mm-es tüszőm, 8,6-os nyh. Vizsgálatokkal szépen haladok, már csak a 20. napi vérvétel van hátra.

Kép
mofly
 
 


napot!

Vicuska!

Kígyó nem semmi....Árpira mellé is leesett egy a meggyfáról (sztem) elkezdett vele jáccani, mire észrevettük...apjuk szerint sikló volt, de én nem esküszök meg rá...agyonverte az ásóval...két nappal később a szomszéd is fogott egy ugyanolyat! Náluk van 3 kutya! miért nem üldözték el?
Kérted a paramétereket! 6,3mm, dobog a szíve, jó helyen van, de két hét múlva újra megy, mert ugye a kor, meg az első gyereknél is vannak bibik, nehogy legyen itt is. De jól érzi magát!

Zsófi, Vicus

Köszi az infokat a kaáliról...továbbítom

Zsófi

Igen valszeg megy műtétre, mert a bmc-s uhu ki is mutatta, hogy megint tele van...ő csak 3 hós szurikúrát kapott, és azután lett rögtön terhes, illetve az első alkalommal, amiko rmegjött neki...aztán azt a babát elvesztette 32 hetesen...ok nincs...és a kislánya most 2,5 éves, a szülés után megvárták az első 3 mensit talán, és utána rögtön meg is fogant...de már elég régóta nem sikerül neki

fú le kell dőlnöm...

Kép
ticsimû
 
 


Mofly :)
Szép, méretes tüsző!!! Mindent bele, kapjátok el!!!! :wink:
Fura pasit :roll: nem visszük!!! :evil: De emlegetjük sűrűn! :lol: Az idén Gerlizen a cél!!! Jaaaj, de várom!!! :D

Ticsi :)
Megzavartak a vonalzóid hirtelen.... :D De aztán leesett!

KépKép
zapáné
 
 


Szép Estét Mindenkinek :D

Gaby :D
juhééé!! Nagyon örülök nektek!!! Kép


Mofly :D
ez nagyon jól hangzik!!! Drukkhegyek!!!



Tegnap voltunk az első CTG-n...babuci jól van, rendesen ficereg...még mindig fejjel felfele....ez van.....ha így maradunk akkor valszeg 40. hét előtt császár... küldjetek megfordító enerdzsiket!!!

Gyugyikám :D
még egy csaszis kérdés....meddig érzéstelenedsz el? köldök felett? olyat is hallottam, hogy túlzottan felmehet az érzéstelenítő hatása és nehézlégzést okozhat...igaz? de egy nagy para vagyok!!! bocsi! :oops: :oops: :oops:


Ticsi :D
hogy vagy ?

Kukac :D
milyen kígyó ??? én bizti kirohantam volna a világból! hihihihi.. a bátor!!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


bocsi nem Kukac hanem Vicus :oops:

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi :)
Én a gyomromat éreztem már. Onnan tudom, hogy a lányom arrafelé indult el. :D Nem akart kijönni a lelkem! Jól megrugdosott belülről. Szóltam is a dokinak, hogy valaki van a gyomromban. :lol: Mondta, hogy "Igen,igen, észrevette, hogy menekül!" :D

KépKép
zapáné
 
 


Lányok :)
Ha priviben tudnátok küldeni fel nem használt e-mail címeket, megköszönném. :oops: Számtech teremben van pár gép...... :wink:

KépKép
zapáné
 
 


sziasztok. valakinek közületek, vagy régebbieknek, bárkinek bejött már a jónás naptári módszer?képzeljétek ilyen hamar még soha nem fájt a mellem, max mensi előtt 3 nappal.mult honapba a 45. naptól ma meg még csak a 17. napo vok. van vki akinek nagyon hamar elszokott kezdődni nőni, fájni?a hőm reggel 36.7 még mindig, most az előbb kiváncsiságból 37.3. nekem amugy hüvelybe mindig 0.2vel több.

KépKép
dike
 
 


Dike :)
Mi próbálkoztunk jónással is.... Nem jött be. :? Szerintem mese habbal. :roll:
Nekem, amióta nincs babaprojekt, nem fáj a mellem. Igaz, petét sem érlelek! :lol:
Délutáni hő nem ér semmit. Csak reggel, megmozdulás előtt. Hüvelyben mindig magasabb, mint szájban. Magasabb és pontosabb. Lehet, hogy nyitott szájjal aludtál, vagy ásítottál egyet. ott lent meg nem szellőztet az emberlánya álmában. :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Ismét csatlakoznék, kicsit már nyugodtabban, de még nem teljesen gyógyultan lelkileg.A pihenés szupi volt, csak 4 napot voltunk. :( De jót tett.

Vicuska, Gaby :D

GRATULÁLOK!!!! Vigyázzatok nagyon magatokra!

TIcsi :D

Nagyon köszönöm, hogy értesítetted a többieket rólunk, s érdeklődtél. Pusz nektek!
Mindenkinek puszi!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Ezt a segget, mint én... Pedig még csak terhes sem vagyok... Beírtam egy jó kis irományt, majd néztem, hogy Gyugyi írta, hogy küldjünk még e-mail címeket, erre rákattintok, h írok privit... no comment... :evil:

Szóval:

Gaby!!! Gratulálok!!!!!!!!!!! Szerintem lelki okok is voltak ott... De mostmár aztán nincs akadály!!! :D Majd gyere hírekkel!!!

Tejelválasztás, homeo, stb.: A tejelválasztás nem azt jelenti, hogy elválasztás és a tej apasztása, hanem hogy a tejcsi termelődjön. Nem a tejleadó reflex, mert az szipákolásra (ingerlésre) következik be, és akkor belövell a tej (elkezd folyni, avagy ömleni), hanem amikor a szervezeted tudja, hogy tejecske kell, úgyhogy termeljen. Valami ilyesmi szerintem, én sem vagyok totál képben az elnevezésekkel...

Többi bocsi, de totál kiment a fejemből...

Suzy!!! Szép pocak!!!!!!!!!! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szia ZSU!!!!!!!!!!!!!!!!! Örülök, hogy itt vagy!!!! Nagy ölelés utólag, de mostantól csak előre nézz!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Gyugyi :D

Én is szavaztam. 8)

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sleepen :D

Köszi, megpróbálunk most már csak előre nézni. :roll:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu :)
tudod, csak előre......
Örülök, hogy itt vagy.
:)

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Gaby!
gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Gyugyi!
a másik kezed foglal(a)t volt :oops: ....mivel is? :wink: :wink: :oops:

Zsu drága!
de jó hogy újra itt! :P :P
a 4 nap is jobb a semminél 8)

Mofly!
még ilyen szép értékeket!!!!!! :D ebből spontán bébinek kell lennie :D
Vendég
 


Gyugyikám :D
köszi, kicsit megnyugodtam ! :) szegény pici lány! menekült? jajj, biztos nem örült, hogy a jó meleg kis kuckóból csak úgy kikapják hiretelen :shock:


Zsu Drága :D
de jó, hogy jöttél! sok puszi és ölelés Neked!!!


Dike :D
ez bizony jót jelenthet! nekem is feszült nagyon, aztán hamar elmúlt és azóta sem igazán érzékeny....meg volt olyan mindjárt megjön érzésem kicsivel a pé utántól (állítólag ez alhasi vérbőségtől van terhességnél)...

Viki :D
Szióka! :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Zsu!!!!!!!!!!!!!

Drága!

Millió ölelés!!!!!!!!!!!!! kérünk képeket olaszból!!!!!!!!!!!!

Babcsi

Köszi a kérdésedet, megijedtem az előbb...ledőltem, most má okés...a hasam a mosagató felénél van, tegnap óta csúszott ide...újra tudok enni, és levegőt venni...de nagyon fáj a hátam...

hétfőn kiderül!

Dottore azt mondta, előbb lesz minden, mint az elsőnél, de azé ne aggódjak, nem fog előbb kibújni...oké, oké előbb éesz minden, de ennyivel?

Most megyek befejezem, amit abbahagytam...ha nem jövök este, akkor majd holnap...

Pusszantás mindenkinek!

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi :D
úgy tudom természetes, hogy ilyenkor már beilleszkedik a baba! Bár nekem is ezt tenné fejjel lefele! és akkor tán én is tudnék enni meg lélegezni :shock: Kitartás, most már nincs sok hátra! Pihenj nagyon sokat!!!!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Te Ticsi!
Ki ez a a Zsombi tesó????????????????
Vendég
 


Sziasztok!

Gaby

Gratulálok!!!!!!!! Tavaly amikor a volt férjuraddal különmentetek, mondtam hogy találsz egy olyan embert akivel ripsz-ropsz be is babásodsz!!!! Így szép ez kérem, esküvő, baba, ez az év sok szépet tartogatott számodra!!!!! :wink: :D

Kolibri

Lakás???????? :wink: Ez szupi!!! Milyen és hol????? Lehet privi is!!! :wink: Most már csak a baba hiányzik, de szerintem ő is várt a szép kis külön kuckójára, amit meg is kap az új lakásban!!!!

Zsu

Nagyon örülök hogy visszatértél közénk! :wink:
Mihamarabbi felépülést!!!! :wink: :D

Zapáné

Akkor most mi is volt a másik kezedben???? :lol: :lol: :lol:

Fenci, Vicky eltüntek!!!!!

Babcsi, Ticsi

Hát gondolom a vége felé már a legnehezebb amikor már szép nagyra nőtt és összevissza ficánkol!!!!! :wink: De azért tuti nagyon jó érzés is!!!!!

Csipcsab

Tejcsivel hogy álltok????

Sleepin

Tesóbaba??????? :wink:

Vicuska

Kígyó???????????????Fújjjjjjj! Minden hüllőt utálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Biztos frászt kaptam volna. A kutyáim meg előszeretettel szoktak egerészni, békázni, sündisznózni, gyíkozni!!!!!! :evil: :x :? Rosszul vagyok tőlük!!!!
Vuk nem volt még ugyi????? Próbáltad már hogy estére veszed be vitamint????

Gröni

Szerintem is nagyon jól bírjátok Dórával egymást!!!!! :wink: Csak így tovább!!!! Apjukodnak jobbulást!!!!

Mofly

Ezek szép eredmények és ráadásul a 10. napon???? Drukkolok!!!!

Zsófi

Mindjárt jön neked is a kezdés ideje, izgulsz már????

Susy

Nagyon szép bútort vettetek!!!!!

Luca, Gizi, Cherry, Judyt és a többiek?????????????????????????????????


Ja a hőm, majdnem elküldtem anélkül:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 91200_.png

Bár valamelyik nap a bugyim is fordítva vettem fel!!!! Pedig kétszer is megnéztem, és csak a belső része lett rajtam kívül!!!! :oops: :oops: :oops: Kissé szórakozott vagyok! :oops:
Vendég
 


Ditke :D
ez nagyon szupi hő!!! :D

Bizony a nehézségek ellenére nagyon klassz dolog!!! :D

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Hogy mi volt a másik kezemben? :roll:
Hááát... neeem, nem AZ.:wink: Természetesen egy pohár! :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Zapa jön dolgozni a géphez.
Hogy is mondjuk,
KVT! :lol: :lol: :lol:

Jók legyetek!
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Zapáné

Hűtheted a pezsit, mert úgyis Andi nyer!!!!! :wink: Akkor már mindkét kezed tele lesz, az egyikben az üveg, a másikban a pohár!!!!! :wink: :lol:
Mi jár az első helyezettnek?
Vendég
 


Sziasztok drágáim! :D

Itten vagyok, meg vagyok, csak a héten itt van a főnököm és túráztat reggeltől estig.... :evil: Plusz még minden este volt valami program, mindig már csak bedőltem az ágyba.... :oops:

Egyenlőre még csak ezt az oldalt szaladtam át. Mindjárt főzök gyorsan egy finom lecsót, aztán pótolom a korábbiakat is.

Gaby :D Juuuhééééj, de jó! :D Nagy gratula Neked! :wink: Tesztet láthatjuk? :wink:

Vicus :D Kígyó a kertesházban? :shock: Anyááám, be is szartam volna, az tuti.... :evil: Örülök, hogy róka egyenlőre elkerült. :D

Ditke :D Gyönyörűséges a görbéd mint mindig! :wink: Nagyon drukkolok Neked! :wink:

Mofly :D Ez szuper érték. Semmi stimu nélkül ilyen nagy petikéd van? :D Mennek a drukkok! +++++++++++++++++++++

Zapáné :D Tök jó, hogy idén is mentek síelni és már mindjárt itt van. Ez azt is jelenti hogy 3x-ra mentek síelni mióta ismerlek. :D Meg azt is hogy gyorsan megy az idő és hosszú az út ebben a topikban.... Nem azééé mert panaszkodok, imádok itt lenni, de a legjobb lenne, ha mindenki csak jönne, beköszönne, bebabásodna aztán menne. 8) :P :lol:

Babcsi :D Küldök babafordító enerdzsiket! :wink:

Ticsike :D Kitartás, már nincs sok hátra! :wink:

Zsu :D Pusszantalak és üdv újra itt! Örülök, hogy ismét köztünk vagy! :P Csak előre! :wink:

Kukacka :D Kerestelek msn-en ma... :roll: :oops: Már csak 12 nap, az mindjárt itt van! :wink:

Gröni :D Örülök, hogy látlak és minden Ok! :wink:

Olvastam van Susyról pocikém, megyek meglesem. Aztán futok főzni. :wink:

Még jövök.

Ja, lüke vagyok, majd elfelejtettem. Voltam a héten védőnőnéninél, kaptam kiskönyvet, meg voltam uh-n. Minden oksa, már tök szépen ki lehetett venni a babót az uh-n. :D Olyan kis drága volt, láttam a hogy mozgott. :D Jövő héten megyek nyakiredő vizsgálatra a kórházba. 8)

Pussz mindenkinek!
fenci
 
 


Hello csajszikák...

Gabyyyyyyyyy!!

jeee ez várható volt kérem szépen.... a te eredményeiddel? :wink: , csodálom, hogy ilyen "sokáig" tartott 8)

Zsu!!!

Szijaaaaaaaaaaaa te drága!!!!!!!!!!!!!!pihenj pihenj lazits......nagyon szurkolok.....kell kihagynatok valamennyi időt? Gondolom lombikkal vársz egy kicsit, de a spontán szerelemmel vajon kell e?

Zsófi!
A pestui kaáliban sem kell fizetni ha lombikkezelésre mész, az tb támogatott, tehát a járulékos költségei is támogatottak...(legalábbis február-márciusban még így volt!)

voltunk ma is vásárolni már rengetteeeeeeg mindenünk van....tökjóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :lol: :wink:

Babcsi!!

tök jó hogy ilen félelmeid vannak legalább belém is belémbeszélted a félszet a csaszival kapcsolatban hehe :twisted: :lol: na jóó csk viccelek eddig is féltem :lol: :wink: a vasam picit jobb de még nem éri el a minimumot, emelek a maltoferemen, meg az aszalt szilvámon is :lol:


Vicusss

Fuj ne nyyúlj kigyóhoz broáááf kutyikák meg szépen helytálltak mondhatom :lol: következő uh? védőnőhőz valóban bizonyított életjelenséggel lehet menni...de nem kell sietni oda....12. hétig ráérsz


voltma ma védőnőnél nagyon szépen dobogott a kis szivük, persze a kislány megint fent van a gyomromban elképesztő mit ficereg a drágám...válaszottam doktornénit egy fiatalka velem egykorút, jó lesz ő nekünk... :lol: :lol:

napuszi drágáim


kicst áttördelte a hozzászólásomat önkényesen a bnet ájm szóriii
azért rmeélem érthetőőő :wink:
Vendég
 


és amik most jutnak eszembe

ticsmű

én is a kettes nőin szülök, te kinééél???

Babácska!!

hálóóóóóóóóóóóó hun jársz???????

Luca!!!

szijaaaaaaaaa veled is mivanmáááááááááááá???

Zapánéééé

neked csóóók gyönyörű ajány :lol: és szavaztam persze :wink:
Vendég
 


Mami

Örülök hogy jól vagytok!!!!

Szerintem Babácska elment babásodni, és kétcsíkossal jön vissza!!!!! :wink: :D

Ja!

Tegnap a Kerilányom nekem is megmutatta hogyan lehet megszökni a kiságyból! :shock: Nem sok idő kellett neki!!! Szépen kivette a két rácsot, mert rájött hogy az kivehető, közben fülig ért a szája, dumált és sikongatott!!!!! :D Azt hittem megzabálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Fenci :D
Gratula az UH eredményhez!!! és köszi az enerdzsiket!


Mami :D
nanemááááá!! én csak azért kérdezgetek, hogy jól kibeszéljem magamból a félelmeket és utána jobb is lesz! nem akartalak rémisztgetni! de nem is kell látod, mert minden rendben lesz!!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


sziasztok,

Ditke, Kolibri, aranyosak vagytok, hogy hiányoltok, élek még :lol: mióta itthonülő feleség lettem, valahogy semmire nincs időm, mindig kitalálok valami programot.

Fenci, drukk jövő hétre is, jó, hogy minden héten látod a Picúrt! És persze a lényeg, hogy minden rendben! A főnöködet meg lassan lelombozhatnád egy nagy bejelentéssel :wink: onnantól meglátod, békén fog hagyni, mert tudja, hogy bármikor elmehetsz táppénzre és onnantól viszlát :lol:

Babcsi, Tündi, Ticsi! Drukk és kitartás a hátralevő hetekhez!

Gröni, én is olvastam a novemberit :( az első baba csak 2 héttel volt idősebb, mint Levente, amikor megszületett...persze a lényeg, hogy jól vannak...Hajrá a szurikhoz - így is magadat fogod szúrni, h izomba kell? :shock: Én nem mertem volna, de még apjuk se vállalta, olyankor mentünk az ügyeletre...

Kolibri, gratula a lakáshoz! Mesélj bővebben róla!

Zsu, örülök, hogy nem tűntél el! Nagyon-nagyon drukkolok! Nyaralásról képek??? 8)

Zsófi, mindjárt indultok, de jó! Nagyon drukkolok ám Nektek!

Ditke, aranyos lehetett a kerilány! Mennyi idős? (mi is ilyen kivehetős rácsos ágyat néztünk ki, csak hogy mire készüljek)? ?

Vicus, kígyókkal csak óvatosan :lol: :lol: :wink:

Kép
vickybabe
 
 


most mennem kell, mindenkinek mennek a drukkok, babásodáshoz, tüszőkhöz, uhuhoz, megforduláshoz, szüléshez, nemszüléshez, szépségversenyhez, kinek mihez kell :wink: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Szép estét!

Ki kér vörösbort? :lol:

Fenci!
Ezt nem értem, kb. 3-ig fent voltam msn-en. Aztán nem mondom meg hol voltam, úgyis kitaláljátok. :lol: :wink:

Dikte!
Hát kezdek izgulni, főleg a szurik miatt. De annyira nem vagyok türelmetlen. Jó a világ úgy, ahogy van. :lol: Most nagyon jól érzem magam, próbálok megbékélni a helyzettel és nem minden pillanatban a babára gondolni. :lol: :wink:

Mami!
örülök, hogy minden rendben! Puszi a babáknak! Mi is lesz a nevük?

Zapáné!
mingyá szavazok errül a géprűl is :oops: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Viki!
Nem ér elhappolni előlem a laptetőt! :lol: Köszi a drukkot!

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi

Én kérek bort!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A szuri pedig fog neked menni, mert ügyes csajszi vagy!!!! :wink: :D

Vicky

Jó hogy jelentkeztél mert már kezdtem aggódni, hogy az otthon ülő feleség ugyan mivel tölti a bnet helyett az idejét!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy 8 hónapos a Kerilányom(most töltötte be a 8.hónapot). Tesóm szerint is csak fémépítőt szabad neki odaadni mert mindent szétkap, és elnyúz..., amit a kezébe annak annyi!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 2-3 hónappal ezelőtt a macskának adott egy akkora pofont hogy leesett a macska a tv tetejéről!!!! :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: Hát hiába a macskának nem a tv tetején a helye!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ditke!
Nyisd ki az ablakot, küldtem! Szekszárdi! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kékfrankos??????

Gyorsan nyitom, nehogy betörjön az ablak!!!! :wink:
Vendég
 


Na lecsó megfőzve, konyha rendberakva. :D Most almát nyamnyogok és visszaolvasok.... :wink:

Kukac :D Hétvégétől jön a rossz idő, mi lesz veled??? 8) :oops: :D :wink:

Ditke :D Milyen gyorsan megy az idő, még csak most született a kerilányod! :wink: Friss képed nincs róla? :P

Mamikám :D Én sem tudom még babókáid nevét. :roll: Kell is a bevásárlás, nektek már nem sok van hátra! :D :wink:

Vicky :D Gyűjjél sűrűbben! :D Hogy vagytok amúgy? Minden ok? :wink:

megyek olvasni
fenci
 
 


Fenci!
Szomorú is vagyok. Valószínű ma fürödtünk utoljára. ki is használtuk. És ez természetes, így van minden évben. Most majd jön a horgészás, biciklizés. :lol: Erről jut eszembe, képzeld tegnap fogtunk egy 4 és fél kilós és egy 2 kilós pontyot. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Fenci

Gratula a kiskönyvhöz!!! Most már hivatalosan is kismama vagy!!!! :wink: A munkahelyeden mikor mondod el?????


Bizony még most született!!!! :lol: :lol: :lol:

Sajna most nem tudok új képet föltenni!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi csajok a hozzászólásokat jótanácsokat.

Megvolt ma Flórának a szuri. Hát azért volt bőgés. Én annyira de annyira sajnáltam Őt. :-)
Az volt a vicces az egészbe hogy mikor behívtak minket bennt volt még egy anyuka a kisfiával aki szintén szurit kapott. Nagyon sírt a kisfiú. Először Flóra nagy szemekkel hallgatta hogy mi van aztán jól megmosolyogta a kisfiút ahogy sírt.

Aztán jöttek az Ő vizsgálatai. Ezekkel nincs gond csak mindig odapisil. :lol: Nagy nevetgélt a doki meg védőnőnek aztán mikor beledöfte a szurit előszőr nagy kimeredtek a szemei aztán hatalmas bömbölés. De még 2 percig se tartott. Beszéltem hozzá szeretgettem és megnyugodott. Hazafele aludt aztán itthon volt hogy bömbölt párszor. Nyűgi volt. Lázunk nem volt. De ahogy hazajöttünk oltásról benyomtam neki egy fél kúpot.
Meg panaszkodott napközbe párszor,olyankor nagyon kellett Őt sajnálni. :lol: Borogattam is a lábát. Most meg alszik 9-től.

Tejcsi ügy!

Ditke és Többiek!

Köszi a kérdést tejcsi ügyben úgy állok hogy van tejem csak szeretném biztosítani hogy tuti legyen és ezért szedek homeos bogyót. Jó nagy kavar volt/van körülötte. Most azt szedem amit a Gtünde is szedett. Ezt az urtica vagy mi 5 ch-t. Meg most megint fejek kaja után hogy ezzel is növeljem a tejcsi mennyiséget. Ma is délután lefejtem 100-at.

Ja és ha nem gond dobok egy friss képet. :-)

Kép
csipcsab
 
 


sziasztok!

fenci!
gratula a kiskönyvhöz!!!! :)
vigyi magatokra!

mami!
remélem jól vagytok!!!!
vásárlás az mindig jó gondolom már várjátok őket!!! de tessék még türelmesnek lenni!!!! :lol:

gyugyi!
ilyenkor már könnyű letagadni úgysem hiszünk neked!!! :lol:
lánykád mit kap ha megnyeri ezt a szépségversenyt??? bár szerintem nem kérdéses a dolog!!!!

babcsi!
bocsika hogy most válaszolok csak: szóval nekem nem fájt a fejem sőt én sokkal jobban voltam most mint az első szülésem után!!! szerintem nagyon jó volt hogy már másnap reggel szépen felültem az ágyon és délután már sétáltam is az anyukám volt ott velem és ő segített mindenben!!! szerncsére gyorsan ment a felépülés nekem sokkal gyorsabban mint Bence után!!!
ja és mi a császár után egész nap együtt lehettünk hármasban!!!!
nekem az érzéstelenítővel nem volt gondom, mikor ment ki az meg egyszerűen csodás volt mert éreztem végre a lábamat!!!

egyébként hogy vagytok????

vicuska!
nem semmi kígyó az udvarban na ilyet se hallottam még!!!
hogy vagytok???

vicky!
pihenj is minél többet!!!

gröni!
ti nagyon ügyesek vagytok kívánok még vagy 10 hetet egyben Dóri babával!!!

nati!
szupi hogy siekrül jól visszailleszkedned a munkába!!! szabi hogy van tetszik még neki a bölcsi???

csipcsab!
gyönyörű kislányod van!!!!

zsu!
a nyaralás az jó!
millio ölelés neked!!!!!!

ditke!
hogy vagytok mi újság veletek????

na bizti kihagytam valakit kérlek nézzétek el nekem de ilyenkorra már nagyon fáradt vagyok ez a házfelújítás teljesen kiveszi az erőmet meg Balázs is egyre jobban anyás lett úgyhogy szinte csak én vagyok vele egész nap! este jobban elvan esetleg a tesóval vagy apával de enni is csak inkább velem szeret! de imádom olyan jó babázni de sajnos nem sokáig tart mert megkezdődött a suli és nemsokára itt a vizsgaidőszak szóval akkor pláne kész leszek!!!!!

egy kis pihi lesz október 10-11-12-én megyünk apával nászútra mert most leszünk 5 éves házasok és ez lesz az ajándékunk hogy kettesbe elmegyünk Egerbe!!!!!

na jó befejezem mert túl sok leszek szép álmokat!!!!!
tündi23
 
 


Hú, mennyit vissza kellett olvasnom! :shock:

Gyugyi
Bizony, nagyot nőtt. :) Ehhez képest kicsit másképp néz ki. :D
Kép
Köszi a szoba dicséretet! Hát, most ennyire futotta az energiámból. Majd azért lesz rendes szobájuk is. A falvédőre azért büszke vagyok. Én találtam ki és csináltam is meg. Szerintem nem lett rossz.

Babcsi
Én még mindig úgy gondolom, hogy kérek EDA-t. :) Kerestem Neked még róla leírást, hátha ezt még nem olvastad: http://drvamosibela.hu/content/epidur%C ... r%C3%A1lis)-%C3%A9rz%C3%A9stelen%C3%ADt%C3%A9s-(eda,pda)-sz%C3%BCl%C3%A9s-alatt (Hm, ennek az egésznek kéknek kellene lennie. Inkább jelöld ki és másold át a böngészőbe.)
Ja, nekem is azt mondták, hogy kb. 20 perc, mire hat, de nekem sokkal kevesebbnek tűnt. Olyan furi volt, mert továbbra is éreztem az összehúzódásokat, csak nem fájtak. Ja, és nekem nagyon sokat segített a tágulásban.
Köszi a dicsit! Büszke is vagyok a falvédőre! :) Nem is vettem észre a képeiden a dobozt. Apa hozta a hétvégén. Én kinéztem, aztán rábíztam, hogy pirosat vagy kéket hoz-e. Sok választása nem volt, mert pirosat nem lehetett kapni. :)
Megkaptad az emilkét??
Nem NST-n voltál inkább??? :)

Dike
Bocsi, ha nem voltam túl bíztató. De láttam én már elég lapos babás görbét is, úgyhogy nehogy feladd ám!!
Ja, én nem szerettem a ciklus-on vezetni a hőmet, mert mindig hülye helyre rakta a pé-t. Nem akarod máshol? Vagy hadilábon állsz az idegen nyelvekkel?? Mert van német és angol nyelvű oldal is.

Csipcsab
Én a homeos bogyót mindig beraktam a nyelvem alá és szépen elszopogattam. Folyamatosan szedtem, amíg Réka szopott.
Remélem, piri csak riogatott, és elkerül még pár hónapig!
Oltás megvolt? Hogy fogadta Flóra? Nekem mondták, hogy este adhatok neki lázcsillapítót megelőzés céljából, de én inkább megmértem a hőjét, és ha nem volt magas, nem adtam neki. Látom, azért ügyeske volt. Réka is mindig addig sírt, amíg beadták neki. Eleinte én is fejtem, de csak éjszakánként. Nagyon szépek vagytok!!!

Kolibri
Érdekes, hogy nekem meg pont az EDA segített tágulni, és szépen éreztem is a székelési ingert, ami ugye azt jelenti, hogy már jönne ki a babó. Szóval, nekem jó „élmény” volt.
Gratula a lakáshoz! Amúgy meg ismerős is akkor lett babás, amikor lakást vettek, és nem volt idejük azon agyalni, hogy mikor/hányszor/most sikerül-e stb.. :wink:

Sleepin
Köszike! Mi meg mindig azon hüledezünk Apával, hogy amikor megszületett, simán elfért a combunkon az egész gyerek, most meg már a nyakunkban lenne a lába. :) Végül is 44 cm-rel született, most meg már majdnem 86.
Bende jobban van már?? Milyen homeos bogyót adtál neki?

Susy
Hát, én valszeg mindenkinek üzenek majd, akinek megvan a mobilszáma. Valamelyikük majd csak felrakja a jó hírt. :)
Hát, lakásnak nem nevezném. Uis Apósnál lakunk és a tetőtérben van ez a szobánk, ami elég nagy. Plusz egy fürdő, ahol már csak a zuhanyzót kell megcsinálni – így nem kell lebotorkálnom fürcsizni, meg WC-re. Meg lent egy nappali-féle. Végül is van, akinek még ennyi sincs. :? Úgyhogy nem panaszkodom.
Pocak gyönyörű!!
Én meg úgy jártam tegnap, hogy Rékával elmentünk a játszótérre. Jöttek más anyukák is és kérdezték, mikorra várom a babát. Én mondom mikorra, erre mindegyik, hogy ahhoz képest nem is nagy a pocim. :shock: Na most, Debrecenben meg mindenki azt mondta, milyen nagy. Mi következik ebből??? Hogy tökéletes! :D

Gröni
Ne irigykedj! Te is eljutsz még eddig!! Tudod, a megérzésem! :wink: Örülök, hogy végre élvezni is tudod a pocakosságot!! A szobával meg ráérsz. Még akkor sem késő, ha már kibújt Dóribaba. :) Pont gondolkodtam, hogy még a vezetéknevük is azonos lesz?!
Én Rékával jártam úgy, hogy Apa akkor szerelte össze a bútorokat, míg én a kórházban voltam Rékával. Ráadásul akkor én Anyukámhoz mentem a bébivel, Apa meg Győrben dolgozott. :? Most azért kicsit jobban fog indulni a dolog.
Ez az akkori „szobánk”:
Kép
Csakhogy az apaságit is meg kell előre csináltatni az okmányirodán! Mi pl. Rékával lecsúsztunk róla, így mi intéztük az anyakönyvi kivonatát, nem a kórház. Most viszont még időben el tudtuk intézni, úgyhogy Dóri már az apja nevén lesz a kórházban. :)
Köszi a köszöntést! Utólag is elfogadjuk! :)
A kötelező oltások ingyenesek!! A kórházban kapják meg a BCG-t, aztán a következő oltást 2 hónaposan. A többinek utána kőne néznem. :? Tudom, nem engem kérdeztél. :D
Szurihoz izmot ellazítani, nehogy beletörjön a tű!

Ditke
Azért annak örülhetünk, hogy ciszta elhúzott, nem?! És most spontánkodtok vagy inszem?? Bocsi, de nem vagyok képben. :oops: A görbéd eddig jónak tűnik.

Ticsi
Na, nálunk is úgy indult a kocsimosás, hogy Apa csak az ablakot akarta megpucolni. Rékával viszont nem lehetett bírni, így a kezébe nyomtam a kefét és mondtuk, hogy mossa le a lámpát. Utána még a Nagypapi kocsilámpáit is lemosta. :)
Na, nálunk úgy van a kórházba menős terv, hogy ha beindul a dolog, és csak ketten vagyunk otthon, akkor riasztom Apóst és Anyukámat is. Após fog Rékára vigyázni, Anyukámmal meg rohanok a kórházba. Ja, Apa is riasztva lesz, de nem tudom, ide fog-e érni Debiből. Mondjuk én alapban hétvégére tervezem a szülést, úgyhogy nem lesznek ilyen gondok. :) Remélem, Anyukámat is beengedik megint, nem csak Apát. Rékánál ő is ott volt.
Én is azért be vagyok rezelve, hogy még időben ideérjenek, mert ugye még a kórház is kb. 20-30 perc innen, meg mire ők is ideérnek… Na, ez is jó értelmes volt. :D
Tényleg egy kicsit bonyi a sztori. Őszintén szólva, nekem nem sikerült teljesen kibogoznom. :oops:
Akkor a másik vonalzó a barinődé?! :)
Anno, mikor még a szülészeten dolgoztam, akkor úgy volt nálunk, hogy aki Pécsett házasodott, annak nem is kellett másolat az anyakönyvi kivonatról, mert ugye a születésit ugyanott csinálják, ahol házasságot kötöttek. Most lehet, hogy azért változott, mert már az okmányiroda állítja ki az anyakönyvi kivonatokat??
Te milyen rucikat viszel be a bébinek, amiben hazahozod??
SMS - most akkor én is kezdjek izgulni, vagy mi?!?

Zsófi
Én csak azt tudom mondani, hogy ne kelljen a lombik!! :wink: :)

Vicus
Akkor tessék egészséges dolgokat nasizni!! Én is émelygős voltam, nem hánytam egyszer sem. Nekem a jéghideg víz, a mentolos cukorka és a jégnyalóka jöttek be.

Gaby
Odaát már gratuláltam, de itt is megteszem! Gratulálok!! Asszem nem véletlen, hogy most sikerült. Érezte ő, hogy anno még nem volt itt az ideje.

Mofly
Ezek szép eredmények! Spontán azért próbálkoztok???

Zsu
Örülök, hogy megint vagy! Puszi és ölelés megy!

Fenci
Azért nem ártana kicsit lassítani! Gratula az UH-hoz meg a kiskönyvhöz! És később még mennyit fog ficánkolni! :)

Mami
Maltoferen emelj nyugodtan. Én 2x1-et eszek. Ja, és már múltkor is írtam, hogy szedj mellé C vitamint!! Segíti a felszívódást!!
Fiúnév van már????

Kedves fővárosi Lányok, Asszonyok!
Aki tud Zuglóban eladó lakást, lécci értesítsen!! Ugyanis olyan döntés született, hogy inkább veszünk egy lakást, majd 2 év múlva eladjuk, minthogy 2 évig fizessük az albérletet! Úgyhogy, ha tudtok vmi jót, lécci írjátok meg!! Köszi!!!

Patikusok:
Rékának sok gyógyszert mi is fecskendőben adtunk be, de kellett hozzá ugye tű. Itt, Pécsett semmi gond nem volt vele, kérdezték, mihez lesz, és adtak. Erre Debiben Apa úgy járt, hogy még fecskendőt is alig tudott venni, mert a gyógyszerész mindenbe belekötött, mintha bármi köze lett volna hozzá, hogy mi mire akarjuk használni. :evil:

Ma voltam dokibánál. Méhnyak már rövidült picit, de méhszáj teljesen zárt (C2-est írt be a kiskönyvembe, de nem mondta, hogy nemsokára szülünk.). Első NST 18-án, dokibához meg 25-én megyek megint. Volt UH is. Minden okés. Buksija szépen lent van, gondolom, már nem fog megfordulni. Ja, meg voltam fodrásznál is, hogy még szülés előtt kicsit rendbeszedje a szénaboglyát. No, meg megszabadultam az ősz hajszálaktól is. :)
gtünde
 
 


Látom, már mindenki durmol. Én azért szórakozgattam kicsit. :)

Én és Réka:
Kép
gtünde
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Tüncsi :)
Anyám!!! Mekkora orrom van ezen a képen!!! :shock: :lol: :lol:
De Ficike kompenzálja az horrort!!! :wink: :lol: :lol:

Megyünk ma a Bakonyba túrázni. 300akárhány gyerekkel. Esik...... :roll:
Mi lesz ebből? :D

KépKép
zapáné
 
 


sziasztok!

babcsi! :D szorítok h megforduljon a babuci!olyan jól esik, h te mindig biztatsz kicsit, adsz egy kis reménysugarat.
ditke! :) nagyon szupi a hőd, olyan jó neked h ilyen magas!nekem is lehetne magasabb. de lehet neked az alaphőd is magasabb.mert nekem 36.3ra esett le neked pedig 36.6ra. lehet benne vmi igazság?
fenci :) gratula a kiskönyvhöz!!
gtünde :) nekem is elég furi helyre tette a pé-t..ha most nem sikerül, adhatnál meg másik oldalakat is. elég hadilábon állok a nyelvekkel, de németül egy picit tudnom kell ha már van belőle középfokum:) de azért az angolt is leirhatod. köszi a biztatást, nem adom fel!!!!
gaby :D gratulálok!

képzeljétel éjjel megállmodtam h a .....olyan lett,nem mondom ki nehogy ne teljesüljön:)annyira szép álom volt, ilyet még soha nem álmodtam. azt h szülök, azt már rengetegszer.

lenne egy kérdésem, aki tud segitsen!!!!
barátnőmnek már 2hete nem jött meg, fogamzásgátlot szed, mindig ugyanugy megjött eddig, még soha nem volt ilyen h kimaradt volna neki a mensi. mondja, h ugy érzi h feszül a hasa, meg már volt 1szer hányingere szagtól.az elmult hónapba nem szedte de rendszeresen a gyógyszert, kihagyott napokat, mellette antibiotikumot szedett darázscsipés miatt, ami ugye csökkenti a fogamzásgátlo hatását.már ujra elkezdte a fogamzásgátlót azóta. lehet ilyen h fogamzásgátlo mellett nincs vérzés???teszt tegnap előtt délután negativ.
nekem nagyon feszül a mellem, feszül a hasam mindig ugy érzem mintha én fesziteném be pedig nem....de félek h annyira akarok vmit érezni, h beképzelem???nem hiszem...ki tudja

KépKép
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?