Új privát üzeneted érkezett!

monic: szép a pocakod :) beszálok én is a tippelésbe és szerintem is neked lányod lesz Nemonak pedig kisfia :wink: :)

dita: nekem úgy tűnik, hogy te nagyon kislányt szeretnél, de én valahogy úgy érzem hogy neked kisfiad lesz, mert hozzád egy vagány kisrác illik :wink: :)

linácska: drukkolok a holnapi inszemhez nagyon +++++++!!!

visszatérve a megérzésekhez: én mindig is úgy éreztem és most is úgy érzem, hogy nekem biztos hogy fiam lesz. Tudom, hogy hülyeség és semmit nem jelent, de már régóta álmodok egy kisfiúval, aki az álmomban a fiam, ugyan nem mondja senki, de tudom. Már 3-4szer álmondtam vele, mindig ugyanaz az arc, csak hol csecsemőként látom, hol pedig 1-2 éves kissrácként. És teljesen emlékszem a vonásaira még most is, ébren, úgyis hogy most már viszonylag régen álmodtam vele. de annyira magam előtt van még mindig. és ami a legérdekesebb, arra is tisztán emlékszem, hogy a férjem vonásait "örökölte" , a szeme , a bőre a, haja.
na abbahagyom a süketelést. alapvetően nem hiszek az ilyesmiben.
Vendég
 


boni: annyira aranyos Zsigi :D gyönyörű baba :D
Vendég
 


MONIC

Hát azért már kezdek kiváncsi lenni, holnap leszek a 13. napon, hát csak lesz valami! :roll:

BONI

Ez a kiscsávó még ilyen picsogósan is ennivaló! :wink: :D

Jájjjjjjjjjjjjjjj!!! Ne jósoljatok lécci-lécci fiút nekem! Megőrülnék ennyi krampusz között! Ördög és pokol!

Ja és aki fiút mer jósolni nekem vigyázzon mert elátkozom! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 

 
 

dita:oké-oké, akkor visszavontam! :D csak el ne átkozzál! :wink: :D

szorítok neked!
Vendég
 


SZILVI
Már nem lehet visszavonni!
Késő bánat!
Elátkoztalak! :wink:

5-ös ikreid lesznek mind fiú és rosszak mint az ördögök! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Kép

dita75
 
 


Boni mami,

Zsigi gyönyörű kisbaba, nagyon kis formás :wink: Nem haragszunk, hogy nem olvastál vissza, neked felmentésed van az olvasás alól :lol:

Szilvi,

ha mindig ugyanazzal a kisfiúval álmodsz akkor biztos olyan kisfiad lesz. Érdekesek ezek a megérzések.

Dita,

holnap gondolok rád délelőtt és délután is+++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ciasztok csajok,


Megérkeztünk az eredményekkel. Most értünk csak haza, elég húzós nap volt. Egyre mentünk a kombinált teszt eredményért hála jó Istennek negativ. Kettőre mentek kardiológiára ott kaptam egy holtert ami 24 órán rajtam kell hogy legyen nézze a szivemet, de még semmi szivritmus zavart nem produkáltam (15 ezerért). Aztán beültünk apával megnézni egy filmet a Westendbe, Sex telefonhivásra volt a cime, szerintem elég jó film mindenkinek ajánlom. Aztán fél kilencre mentünk ki Óbudára a doktorbácsimhoz, gratulált az eredményekhez, és megvizsgált, uh most nem csinált majd két hét múlva csinálnak a sotén. Azt mondta nem javasolja az AFP-én kivül másik pénzes szűrés elvégzését mert nagyon jó eredményeim lettek. Jaj csajok annyira örültem neki!!!!!


Látom egésznap találgatások mennek a babák nemével kapcsolatban. Akkor elmondom az én megérzéseimet is. Sztem Monicnak kislánya lesz, Nemonénak és nekem fiú, Évinek vegyes. Ditának csakazértis fia lesz :lol: :wink: , Katának kislányt képzelek. Na csajok ezt kapjátok ki!!!!


Bár most már úgy vagyok vele hogy a lényeg hogy egészséges!!!! Mindegy hogy fiú lesz vagy lány!!!! Mindenkinek szép álmokat, és álmodozást, leendő bébijeink neméről! :P


Timejka, hát persze azért eszem húst meg mindent csak este nem eszem egyáltalán.


Jó éjt

Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


ZSUZSKA

Kép

(Mellesleg örülök, hogy minden oké, bár ezt eddig is tudtam! Oroszlány egy stramm csaj lesz! CSAKAZÉRTIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )

MONIC

Kép

dita75
 
 


Most már tényleg alszom!
Holnap hosszú napom lesz!

Kép

dita75
 
 


Jó reggelt!

Dituli ezt Neked! Kép

Szilvi higgy az álmodban én egy hónappal a fogantatás elött álmodtam azt, hogy koisfiúnk született és kérdezték hogy fogják hívni, én meg mondtam, hogy Zsigmondnak! :wink: olvass bele az Akikhez előre beköszönt a baba topikba ...... :lol:

pgsuska örülök, hogy jó lett az eredmény!

Képzeljétek pici fiam csak egyszer kelt fel éjszaka!

20-01ig aludt és azóta durmol :lol: :lol: :lol: :lol: meg tudnám szokni
Vendég
 


Jó reggelt!

Ditus!

Mennek a drukkok mára!

Boni!
Zsigi nagyon szépséges! Gratula az egyszeri keléshez!
Lacával könnyű bírni a strapát. :D Egyelőre szavam nem lehet, mert nagyon jó fickó. Eszik, alszik, huncutkodik, szerencsére pocija nem fáj.

Tegnap du apával voltak kettesben, jó nagyot játszottak.
20150601134430
 
 


Viki akkor jó! csak így tovább! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

egy bánmatom van, hogy a világ minden kincséért sem engedi hogy lefénykéezzem nevetés közben :cry: :lol: minidg elfordul de majd egyszer csak sikerül! :lol:
Vendég
 


Boni!
Nemsokára sikerülni fog! Laci osztja a teli pofis vigyorokat.
20150601134430
 
 


Viki akkor megnyugodtam :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni,
Zsigi még így nyűgösen is gyönyörű gyerek! És még ügyes is, hogy csak 1x kelt fel éjszaka! :D

Dita,
Mennek a drukkjaim!+++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska,
Gratulálok a jó eredményhez! Neked mikorra van időpontod a 18. heti UH-ra?

Szilvi,
Ha ilyen sokszor álmodtál már vele, akkor biztos kisfiatok lesz! :lol: :wink:

Képzeljétek ma megint át akarták adni a helyet a metrón, és megint egy nő! Most nem fogadtam el, mert csak 2 megállót mentem, de azért jól esett! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Dita,

drukkolok++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni mami, Viki mami,

mindkettőtök pici fia tünemény :wink:

Nemone,

jó dolog amikor kedvesek az emberek. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok Lányok,

Szilvi: bizz az álmodban!! :wink:

Boni: köszönjük a képet, végre nem egy mosolygós tüneményes, hanem egy nyűgös fotó!! :lol: hiszen ilyenek is szoktak lenni!! :lol: :lol:
Zsigi nagyon édes baba!!!
és gratula, h most már csak 1* ébred fel, ez nagyon szupi!!!

Ditulika: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzska: gratulálok a jó eredményekhez!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Boni nagyon helyes Zsigi!

Egyébként megsúgom, hogy én kisfiút szeretnék inkább. De tényleg tök mindegy.

Dita mi van?

Még nem teszteltem és lehet, hogy nem is fogok, várok hétvégéig, hogy mi fog történni.

timejka
 
 


Csövi!

Sztem nem a legjobbak az eredményeim!

A legszarabb az, hogy csak 5 milis a mnyh-m! :shock:

Jobb: 13,5 mm, 15 mm
Bal: 17 mm, 12 mm, 13 mm

Mivel vastagítsam meg gyorsan a méhnyálkámat, ettem mindennap a méhpempőt meg az aspirin protektet is miért nem vastagította meg??? :roll:

Pénteken újra kell mennem, és ha lesz valami akkor megint vasárnap lesz az inszem mint a múltkor!

dita75
 
 


dita szezsó szerint rengeteg tejtermék+++++++++++
Vendég
 


Na akkor bedobok egy kefírt gyümölcsjoghurttal, más nincs itthon jelenleg!

Azt mondta a dottore mehet tovább a gyogyi péntekig, de már nincs, a 15 meg a 17 milis most már magától is megnő péntekre min 2 mm-t nem? :?

dita75
 
 


Dita,
hanyadik nap volt neked ez a mai? 13? Nekem 10. napon volt 5 mm a méhnyálkahártya, 14. napon 8 mm, és valamitől ma a 16. napon lett 12 mm.

Megvolt az inszem is, de sajnos nem repedtek meg a tüszők, úgyhogy holnap megint megcsinálják. Már 27,26,25,25,24,20,14 milisek és mégsem. Úgyhogy este guggolgatok, aztán remélem holnapra már repedtek lesznek. Ilyen méhnyálkahártya mellett meg a férjem jó eredményei mellett muszáj, hogy megrepedjenek, nehogy már ezen múljon a siker.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINÁCSKA
Biztos megrepednek! Qva jó eredményeid vannak, hát erre mást nem lehet mondani. Fenemód irigykedem! Gyakorlatilag te már babás vagy! Tuti! :wink: :D
Figyelj csak, most már a 14. naptól nem is szedtél semmit ugye? Csak arra vártok, hgoy repedjenek! Akkor ha jól látom a tüszőid nőttek 4-5 miliket is, mert a 22-esekből már 27 és 26 milis lett, stb....
Remélem az én 15 és 17 milisem is megnő, de minimum 2-3 milit!
Ugyanez vonatkozik a mnyh-mra is! :twisted:
Asszem ma túrós-méhpempős-aspirint eszem egész nap!
Miben van a legtöbb fehérje?
Fenemód aggaszt ez a mnyh dolog! :roll:

dita75
 
 


Ditulika: nagyon nagyon drukkolok nektek!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Linácska: hú-ha nem semmi!! igazi tüszőgyár vagy most!!!
remélem szépen megrepednek! guggolgass 1000-el, csinálj hasprést, repeszd meg őket szépen!!!

csajok, ma kaptam egy olyan videot, h körberaktak 4 mobilt és közé beraktak pár szem még ki nem pattogott kukoricát. megcsörgették mind4 mobilt és kipattogott minden kukorica!! :shock: kicsit sugároznak ezek a szarok!!! :twisted: :twisted:
így tartsák a pasik a töksijük mellett a mobilt!! :twisted: :twisted:
körbe is küldtem a munkatársaknak, azoknak a pasiknak , akik a zsebükben hordják a mobilt.
és akkor csodálkozunk , h ennyi párnak nehezen jön össze a baba. minden káros már ami körülöttünk van!! biztos az se normális, h az irodában kb 40nm-en vagyunk 6-an 6 számítógép megy 1000-el + légkondi, meg még ki tudja mi. és akkor mérgezett minden.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CSIBI
Akkor ezentúl nem használom feleslegesen itthon a mikrot, csak beteszem a telefonjaink közé a popcornt!
Mostanában rászoktam a vajas változatra! Fincsi!
Viszont ez tényleg gáz. Szerencsére apa nem ott hordja. Felül van egy zsebe a gatyón, ha kabát van rajta akkor is a felső zsebbe van neki mindkettő!

Köszi a drukkot! Neked van vmi tipped a mnyh-ra?

dita75
 
 


Dita!
A doki nem írt fel neked tapaszt vagy bogyót a nyálkahártya vastagításra?
Nekem kellett ilyet használnom. Estraferm / estraderm ez a nevük. :wink:
20150601134430
 
 


BONIKO

Kép
Kép

dita75
 
 


Dituli: nincs tippem mnyh. Némóka is csomó túrót evett én úgy emlékszem.
átküldtem neked a freemailre a videót, majd nézd meg!! nagyon durva!!
pattogatott kuki fincsi!!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


VIKI
De ezt elejétől kellett használnod, most már feleslegesen állnék neki, vagy nem?
Csak receptre lehet ilyet kapni?

dita75
 
 


Linácska ennyi és ekkora tüszőket. Drukk, hogy megrepedjen.

Dita aszonták, hogy sok folyadékot kell inni, meg tejterméket falatozni és akkor vastagodik a mnyh. Szorítok nagyon!!!!!!

Már semmi nem egészséges az a baj.

timejka
 
 


Ditus!
Nem kellett az elejétől használni!!! Csak amikor a doki láttad milyen sz@r, akkor írta fel.
Receptes, de sztem könyörögj ki egyet a gyógyszerésznél, ha van, majd később viszel receptet.
20150601134430
 
 


Dita próbáld meg, amit Viki írt, könyörögj a gyógyszertárba.

Viki olyan édes a gyermek. Most nézem, hogy már majdnem 2 hónapos. Nagyon szalad az idő.

timejka
 
 


Dita,

ne keseredj el egyáltalán, még csak szerda van, és vasárnapig még legalább 4 mm-t vastagszik a mnyh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A mégpempő, tejtermék, SOK FOLYADÉK hatására nekem napi 2 mm-t is vastagodott a mnyh-m. Sajnos a Closti miatt vékonyka, de vasárnapig tit, hogy jó vastag lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Boni mami,

nagyon-nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszönöm a köszöntést!

Dita beszélj a növérkével, aki odavalósi, hátha tud segíteni szerezni neked olyan izébigyóbogyót :wink: addig is túroscsusza tejjel és desszertnek joghurt :lol:
Vendég
 


Hát ilyen vékonyka még sosem volt a 3x1 clostinál sem! :roll: :evil:
Ha apa felkel úgyis mennem kell a postára vele, mert kaptam egy csomagot és akkor bemegyek a gyogyótárba is könyörögni!
Azt olvastam, hogy ez a tapasz az ösztradiol hormont pótolja, tehát ez a hormon felelős a mnyh. vastagításért (is)!

Kösszentyű............ remélem adnak nekem vény nélkül is! :roll:

dita75
 
 


Boni,
sok boldog névnapot kívánok!

Dita,
én a 10. napon kaptam utoljára szurit, azóta semmit.
10. napon: nyh: 5mm, tüszők: 15,14,13,13,13,13 mm
14. napon: nyh: 8 mm, tüszők: 22,21,21,20,20,18,14mm
16. napon: nyh: 12 mm, tüszők:27,26,25,25,24,20,14mm

De nem arányosan nőttek. A jobb oldali 21-ből lett a 27, két 20-ból lett 25 és 20
a bal oldali 22 lett 26, a 21 lett 25, a 18 lett 24 és a 14 maradt ugyanannyi. Szóval van, ami 3 mm-t is nőtt naponta.

Monic,
sikerült időpontot kérned?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska nem semmi méreteid vannak. A nyh-d nagyon irigylem.

Vettem most az imént tesztet.

Dita drukk-drukk!

timejka
 
 


Ditus!
Jól olvastad, ráadásul tök olcsó, kerül vagy 1200 Ft-ba kb.
20150601134430
 
 


Boni!
Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Szeretnék én is csatlakozni hozzátok!:) Pénteken megyek az első inszem-re és nagyon izgulok. Gondolhatjátok...
Kérlek, adjatok tanácsokat, mire kell odafigyelnem utána? Pénteken lesz, tehát hétvégén tudok pihenni. De hétfőtől munka van. Szerencsére nem megterhelő fizikai munkáról van szó, így remélem, hogy nem fog ártani.
Azt szeretném megkérdezni, hogy hány napig érdemes kímélni magam? Meddig tart a beágyazódás?
Szabad-e után házas életet élni, vagy az megterhelő ilyenkor?
Mikor lehet tesztelni, hány nappal az inszem után?

Előre is köszi a válaszokat! Vera
Vendég
 


TWIST
A többi kérdésedre a priviben már megírtam a választ, egyedül a tesztelésre nem írtam még semmit! Elvileg egy 10-es érzékenységű teszt már kimutatja a babát a 10-11. dpo-n. (az első dpo az inszem utáni nap) de inkább a 14.-et javasolnám, az a tuti! :wink:
Drukk péntekre! Inszem után pedig kétnaponta keksz! :wink:
Kellenek a sereghajtók! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Twist!
Nekem a sikeres inszem szombaton volt, hétfőn már dolgoztam. Irodában.
Tesztelni a 13. napon teszteltem Medilabbal.
20150601134430
 
 


Szia Twist!

Nem kell izgulni, nem fáj. És amit a Dita írt az úgy van.

timejka
 
 


Twist,
ne izgulj! Egy inszem nem rosszabb, mint egy rákszűrés, kb. 2 percig tart, vagy annyi sem. Nekem ma délelőtt volt egy, utána mentem a postára, boltba. Holnap ismétlés, aztán ha kell, pénteken is. Igazán kíméletre sincs szükség utána. Persze nem homokzsákokat kell emelgetni, de normális életet élhetsz utána is. Kb. 7 nap, mire beágyazódik a babócska.
Hova jársz, melyik intézménybe?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska nagyon kíváncsi vagyok, hogy hány bébid lesz most. Mert ugye lesz!

timejka
 
 


Twist: üdv nálunk! hajrá első inszem!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Köszi szépen a válaszokat és a szurkolást:) Mindent felírtam és megjegyeztem, köszi!
Teszteket már vettem, többfélét is. Én is irodában dolgozom, az nem strapás dolog:)
Szabad valamilyen gyógyszert bevenni, ha szükséges?
Fejfájásra van olyan bogyó, ami nem árthat a babának? És a hasfájásra?
Vendég
 


Timejka,
hát én is kíváncsi vagyok. Először repedjenek meg azok a tüszők, aztán lehet reménykedni.

Twist,
nem lesz szükséged gyógyszerre :lol:
Nekem a párom tegnap beteg lett, még lázas is, nem vett be semmit, biztos, ami biztos. Szerencsére a kiskatonáknak sem ártott a láz, lett 25 millió/ml.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: