Új privát üzeneted érkezett!

Móni!
Ha 2 kiló fölött vannak, az már jó. Nyugi, marha nagy baj már nem lehet.
vovanda
 
 


Sziasztok Csajok és Pasi :lol: :lol:

hiányoztatok nagyon, visszaolvasok, és utána bővebben írok

puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok

hát nem mondhatnám hogy nagyon sokat kellett visszaolvasnom, már elvonási tüneteim voltak, hogy nem volt netem.

Móni, Mazsi már kezdtem izgulni hogy lemaradok a lényegről.

Móni hatalmas pocid van :shock: sokat gondoltam rád, és drukkolok továbbra is. Ne izgulj, nem lesz semmi gond a babákkal, nagyon ügyes voltál eddig is. :)
Szépet hímeztél nekik. Ja és tuti hogy észreveszed ha jönni fognak. lehet hogy jóslófájásaid voltak :?

Vanda megint nőtt sokat pocid :shock: :lol:

Mazsi neked is édi pocid van, ez a front váltakozás nagyon nem kedvez nektek, de kitartás.
A dokid van a meddőségin, nem is tudtam. :roll:

Kincs eltüntél :roll: kukisoddal minden rendben?

Ani nagyon sokat nőttek Szabi és Jázmin, és olyan szépek.
Könnyebben telnek már a napjaitok?? Igaz hogy ahogy nőnek beáll a napi ritmusuk, és akkor könnyebb?

Marejke elkezdted a programot?

Rana igaz hogy 3 havonta kell menni kontrollra, ezt a 6 hetet én nem értem :roll:
kb. 3 hónap mire a szervezet reagál a metre, de ha vkinek nincs gond csak az IR-el és tartja a mozgás+diétát akkor könnyebben és hamarabb helyrejöhet.

Timcsi üdv. köztünk :)

Timi örülök hogy alakulsz, igaz a leleteidet nem írtad :? , és Én ezt a kéthavonta ovut nem értem :oops: :shock: egymást követő hónapokban néztek?
Msn-em már régen nincs, vmi van a gépemmel, majd megcsinálom.

Pasi, Te vénséges vén Ember :lol: Nagyon Sok Boldog Szülinapot Kívánok neked.

Kicsit magamról, a 3. napi vv. elfelejtettem, :oops: úgyhogy ezzel csúszok egy hónapot.
A phsziho nénihez járok, és nagyon kedves, nem bántam meg hogy elmentem hozzá.
Szerinte dilis nem vagyok, de még nem ismer :wink: :lol: Viszont abban egyetértünk, hogy az ilyen gondokkal küzdőknek jó lenne ha felkeresnének szakembert..
Úgyhogy azt még nem döntöttem el hogy az idén belevágok-e :roll: újra a lombikba.

puszi mindenkinek, jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

 
 

Helló!

Vanda, ügyi vagy :lol: (és még féltél a vizsgától)

Árnika, te is hiányoztál :D
Örülök, hogy a pszicho néni szimpi. Mitől függ, hogy belevágtok-e idén egy lombikba?
Igen, a dokim az egyik meddőségis. Voltál ott? :roll:

Móni, te miért nem szeded már régóta a magneB6-ot? Ajánlottak helyette valami mást?

Rólunk.. E héttől NST és áramlási uh. A melegtől mostmár totál kész vagyok, a lábam úgy be volt dagadva hétvégén, alig bírtam ráállni. Ráadásul szombaton nem is nagyon tudtam feküdni, mert lagziban voltunk. Vacsiig maradtunk, s hazaérve az uracskám alig bírta leszedni a lábamról a lábbelit.
Teszek fotót. Lehet nem igazán látszik, de a csípőm nagyon striás lett, hiába kentem :(

Kép 35+2

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!
A csíkosodás sajnos alkat kérdése. Ha megszületett a baba, utűna érdemesebb kenni, nekem szinte nyomuk sem maradt. Ja, szülés után még a hasad is csíkosodhat. Tarts ki, nemsoká szülsz. Pihengess, próbálj "előre aludni".
vovanda
 
 


árnika: köszi....és a süti?:P

vanda: ne reklámozd, hogy milyen vén vagyok....

mazsi: csini pocak:-)
1szálpasi
 
 


arnika! orulok hogy vegre van netted es hogy jol el vagy a pshikomokusal, biztos igaza van abban hogy aki ilyen problemakal kuzkodik kene keresen ilyen tipusu tamaszt, apa otthon van, vagy meszire dolgozik? te dontod el ha mesz lombikra? vagy az eredmenyektol fugg?

vanda! en is ugy erzem hogy mar nagy problema nem lehet, ha most nem vagyok csikos meg lehetek szules utan? ugyan azal kel kenni a hasit amivel kented szules elot? vagy valami masal, a haslekoto nem segit?

mazsi! mi az NST? a magne-b6 helyet nem szedek semmit, mondtak olyan 4-5 honaposan hogy semmi sukseg ra, most csak folsavot naponta es minden masnap egy maternat szedek, a babucid be van mar fordulva? azert szep nagy a te pocid is, a kepen nem latom a csikokat

en az utobi napokban rosz anyuka voltam, nem nagyon birtam a dietat, fel faltam volna egy kg szeget is, de eleg sok edeseget be kajaltam (csokis kekszet) es a gyumolcsot is faltam, most le kene aljak, mert hetfon vagy kedden megint megyek ver vetelre, ja es mar 16-17 kg-nal tartok, aszt mondjak hogy csak a pocim latszik, de szerintem azert vannak kis parnak is itt-ott, dobok kepet
Kép 33+2 kb 16-17 kg

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


moni: Hú azta paszta mekkor pocid van. Na mostmár tuti jó súlyban vannak a babáid. :D
Hú ezt a terhet cipelni nem semmil :oops:

szmet
 
 


Móni!
A hasad szinte biztos, hogy csíkos lesz. Kenjed és amint bírsz, szülés után tornázz. Haskötőt nem próbáltam, én a kéthetes gyerek mellett már tornázgattam. A csíkok el fognak halványodni, nekem alig maradt nyoma. Tényleg csak a pocid nőtt, a párnák miatt ne izgulj, hamar le fog menni.
NST: magzati szívhang vizsgálat. Nálunk az utolsó 4 hétben hetente kötelező.
Nem voltál rossz anyuka, mai napig nem értem, miért kell diétáznod. Inkább nekem kéne, kb. 7 kilónál járok és hol van még a vége...
vovanda
 
 


csajok!
lőjjétek már le vandát ezzel az állandó diéta és fogyás mániájával!!!!
köszi:-)
1szálpasi
 
 


vanda! nem lolek le mert nem mindenki egyforman szedi osze a kilokat, van aki az utolso trimeszterben egyaltalan nem hizik, en nem hiztam az elejen, de behoztam mostanara :wink: a NST itt csak 40 hetesen csinaljak, de akor 2/het es ha be mesz a korhazba hogy valami nincs rendben akor is meg csinaljak (nekem is meg csinaltak amikor be mentem a mult heten)

pasi! szerintem te leszel le love :lol: valaki biztos meg teszi, ja es boldog szulinapot!

szmet! a babak jol vannak es szepen nonek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Móni ,Mazsi ooooooooolan szép nagy pocitok van, sok sok pocaksimi :) és biztos írtam már , hogy úgy szeretem nézni az ilyen fotókat.

Móni siettem ahogy csak tudtam, nehogy lemaradjak vmiről :lol: és nekem ne írogass ilyeneket, hogy rossz anyuka vagy :evil: lehet éppen M&M jelzett hogy szeretne egy kis finomságot :wink:

Mazsi rólad ki fog hiradózni?? vagy esetleg az Urad ír nekünk?,

Pasi Én Téged lőlek le ha ilyeneket írogatsz :twisted: :wink: ja és piszok telhetetlen vagy süti ügyben.

Kincs jelentkezz!!!!!!!!!!!!!!!

Rana mizujs doki illetve pco ügyben??

Móni , Mazsi ti kérdeztétek, az hogy mikor megyek újra lombikra , szerintem köv. kontrollon zöld utat kapok a dokiktól, de vhogy nem tudom rászánni magam, nagyon be vagyok sz..va tőle.
Az egyik felem akár minden hónapban menne, még az első után is nagy hévvel kezdtem bele a másodikba, ma már nagyon óvatos lettem. Még el kellene intéznem a lapart is, ha bele akarok vágni :roll: és megcsináltatom az apc rezisztenciát is. nem tudom.......mi van ha megint nem sikerül...........nehéz

puszka, megyek mert még annyi mindent kellene csinálnom, és olyan lusta vagyok :oops: és azuram is mindjárt itthon :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Rég jártam felétek, bocsánat de az anyatopikom elköltözött velük én is ..így ritkán járok erre főleg írni..azért drukkolok mindenkinek és be-be kukkantok a kismamik miatt és persze drukk a leendő pocakosoknak!!

Köszönöm az érdeklődést,jól vagyunk 8kilós 70centis nagyfiam van, még csak szopcsizunk..sokat mosolyog forog gőgicsél és végre egyesek szerint rám is hasonlít.

Pusszantás mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok, már elég régen jártam erre, de örülök, hogy ilyen szép nagy pocakokat látok :) ez ad erőt, hogy minden nap tovább csináljam amit elkezdtem.

Vovanda, nagyon ügyi vagy, hogy jól vizsgáztál.
Móni, szép nagy a pocid :) vigyi magadra.

Árnika, még nem kezdtem el a stimut, ugyanis nem akar semmi siman menni :( késik a menszim, már négy napja meg kellett volna jönnie, de csak kevés pecsételő van. Fene tudja miért, volt már így valaki? Ilyet sose csinált még, csak most mert már nagyon várom, hogy kezdhessem a szurikat :( meg fog jönni rendesen vagy kimarad, ki tudja. Hát ennyit rólam. Várok és várok.
marejke
 
 


Árnika drága! Megértem a bizonytalanságod... x lombikkísérlet után (Mennyi is volt? :oops: ) Épp ezért szerintem is előbb légy túl a laparon, meg ami még kell, aztán viszont HAJRÁ! :wink: Mi az hogy "mi van ha megint nem sikerül?" Egyszer sikerülnie kell! És az miért ne a következő nekifutás lenne..?! Mi nagggyon fogunk drukkolni neked :D Már alig várom, hogy ujjonghassak a kétcsíkosod láttán, és hogy én dicsérgessem a te pocid :wink:

Pasi, gondolom milyen vén lehetsz... Csak nem a 20.-at töltöd? :) Boldog szülinapot!

Móni, én sem nagyon tudok az utóbbi napokban határt szabni kaja terén, mindent összeeszek..

Kép
mazsi02
 
 


hát jó, ha ti nem, akkor majd én lelövöm vandát.....eddig is mindig mondtam neki, hogy nem azért szeretem, ahogy kinéz, és nekem kövéren is tetszene....arról nem is beszélve, hogy nagyon csinos a pocakja, és nagyon tetszik nekem a jelenlegi állapotában is:-))))

árnika: én lőlek le téged, ha nem kapok sütit :D

mazsi: 30, de kösz :P
1szálpasi
 
 


arnika! ha meg kapod a zold utat, csak akor indulj mikor ugy erzed, ha elobb meg csinalod a lapart, az csak nyugtatas lesz es majd pozitivaban kezded a programot, a fontos az hogy ti ugy erezetek hogy most jo nektek, akar mikor lesz drukolunk :lol: :lol: :lol: poci meg volt simizve es csak az en ehetnekem vitt a rosz utra, a babaknak jo akar milyen kaja

kincs! hat tenyleg szep nagy fiad van! mar 70 cm? szinte mar egy kisember :wink:

marejke! koszi a dicseretet

pasi! ne lod le vandat, csak nyugtasd hogy minden ok es persze hogy milyen szep anyuci 8)

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Te sem tudsz aludni? :lol:

Jelentem, a nagyfiam elment oviba, itt vagyok egyedül. Irtó furcsa, hozzászoktam, hogy itt csacsog körülöttem.
vovanda
 
 


vanda! hat az alvas eleg nehez dolog, este nagyon nehezen sikerul el aludni mert nagyon fajnak a labaim, utana pedig sokszor ebredek mert nem talalom helyemet, se hanyat, se feloldalt...
lasan meg szokod hogy egyedul leszel otthon, igy legalab ha tudsz piheny nappal, mikor mentek uh-ra? mostmar meg fogjak mondani a nemuket is, olyan izgi :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Mazsi túl sok volt már :( de nem adom fel!

Vanda, Móni cseréljünk, Én a 24 órából 25 tudnék aludni :oops: de sok a dolog mostanság.

Marejke esetleg babó???? :wink: Nyugi néha előfordulhat késés, és persze ez akkor történik mikor várja az ember :evil:
egyszer mikor már Én is vártam pirit hogy szurhassak, nem jött kb. két hétig :shock: elmentem B.B.-hez , na mondja UH, mert lehet baba, gondolhatjátok egy pillanat múlva már bugyi sem volt rajtam :lol:

Vanda amúgy sajnos egyetértek Pasival, nem tudom miért sipitozol mikor csak a pocid nőtt.

Kincsi puszi írok, te jó ég 8 kg :shock: kukis, elég lehet cipelni.

majd még jövök, pusz

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Arnika, babóra nem is gondoltam :) arra már gondolni sem merek. Várok, várok...
marejke
 
 


Móni!
Jövő héten megyünk UH-ra, de lassan ott tartok, hogy nem fogom elárulni a nemüket senkinek. Még a szakvizsgámon a biztonsági őr is arról faggatott... :wink:

Árnika!
Nem sipítozok. Csak éppen valakinek cipelni is kell a pluszkilókat. Amúgy megnéztem a régi terheskönyvem és kb. ugyanott tartok, mint Manóval ilyen idős terhesen. A végösszeg persze most több lesz, de két baba. Csak hízzanak.
Ami B.B-t illeti: Pasi is mindig arról faggatta,hogy csinálja, hogy neki mindig szót fogadok. :lol:
vovanda
 
 


vanda! nem teheted meg, mi is ugy indultunk, de szerintem roszab titkolozni mert tobbet kerdeznek ha nem tudjak mert probalgatyak ki talalni 8)

arnika! ha tudsz aludj helyetem is :roll: az ejszaka sok hulyeseget almodtam...

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Voltam ma NST-n és áramlási UH-n. Már III. fokú a lepényem, az áramlásra pedig azt mondták, hogy még jó, de már nem a legszuperebb. Így nem 10 naponta kell ismételni, hanem még sűrűbben. A dokim ma elég elfoglalt volt, épp ment szüleszteni, de mondta, hogy a héten mindenképp találkozzunk, s megbeszéljük a továbbiakat, na meg mostmár a szülést is. Izgulok, és aggaszt ez a lepény dolog :(
Én sem tudok aludni...

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!
Nyugi, a gyakoribb vizsgálat pont azért lesz, hogy ne legyen gond. A cuccodat minden kórházlátogatáskor vidd magaddal, bármikor mondhatják, hogy indítani kell a szülést. Nem lesz gáz!
vovanda
 
 


árnika drága!
mérted -e ma a lázadat és /vagy a vérnyomásodat? idén már másodszor értesz velem egyet, pedig még csak szeptember van. még a végén azt kezdik pletykálni, hogy van köztünk valami...
egyébként meg letöröm a derekadat, ha mindenféle pasiknak (B.B.) első szóra letolod a bugyidat... :lol:
1szálpasi
 
 


arnika, pasi! epp meg lepodtem en is hogy egyetertetek... itt valami keszul :wink:

mazsi! azert mondjad picidnek hogy maradjon meg bent egy par hetet, utana johet a babazas :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Mazsi lehet fognak a lányok cáfolni, de mintha ilyen eredményekkel még lehetne húzni egy pár hetet. kitartás. jelentkezz hogy mit mondott a dokid.
kérdésedre: a meddőségi mellett van a dokinénim rendelője, így megnéztem hogy most kik rendelnek odaát, és meg is lepődtem hogy Csiszár doki már nincs ott :roll:

Vanda koppints már légyszíves rá a kedvesed fejére !!:twisted: :) majd jelentkezem.

Pasi azért el ne bízd magad, ez csak véletlen volt!!!! Ígérem többet nem fordul elő. :lol:
Egyszer mondtam B.B.-nek hogy Ő az egyetlen férfi akire ennyit várok, még a páromra sem voltam hajlandó várni. :lol:
Különben is mit érdekel Téged kinek tolom le a bugyimat? :shock: :lol:

Móni legalább Te ne add a lovat Pasi alá. :wink:
Te is próbálj pihenni minél többet. Összekészítetted már a korházi cuccodat??

Ma voltam a II. belklinikán, oda ne kelljen mennie senkinek komolyan! Az a hely embertelen!!!! Arról nem is beszélve hogy az agyam jól felhúzták a sok hülye picsa- aki képtelen azt mondani ha nem ért valamihez, hogy nem tudja, vagy várjak megkérdezi. Egy hónapja oda telefonáltam hogy kérjek időpontot XY. dokihoz, mondták menjek most, időpont nem kell. Erre odamegyek , várok kb. 1 órát (miközben egymást tapossa a sok bolond ember :evil: ) és közlik hogy menjek már el máshová kérjek időpontot :evil: :evil: :shock: kaptam is időpontot október végére :evil: :evil:
EZ A NAGY MAGYAR EGÉSZSÉGÜGY AMIÉRT MÉG FIZETNI IS KELL SÚLYOS EZRESEKET HAVONTA!!!

megyek, bocsi, jól kidühöngtem magam

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


arnika, pasi! visza szivom :shock:

igen, be vagyok pakolva, de nem engedem a babaknak hogy hamarab mint 2 het ki bujanak, be varrom oket :lol: szep anyuka vagyok, mi? :roll: ha nagyok lesznek remelem nem arul el senki 8)

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni addig próbáld megszabni hol lehetnek, amíg megteheted, :) amúgy meg vigyázz mert ha sokat ˝gonoszkodsz˝ velük beraknak az öregek házába :wink: :wink: :lol:

Marejke piri néni odaért odaért??, elküldtem neked, nekem vagy 9 hónapig nem kell!!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Mazsinál az a legszebb, hogy bármi lehet. Lehet, hogy még két hétig húzzák, de az is lehet, hogy csak két napig. Attól függ, mit látnak, mennyire jó odabent a baba ellátása.

Pasit nem nevelem, ha az anyukájának nem sikerült... Meg amúgy is: szerintem ha egy pasit a csja nevel, az régen rossz.
És most, hogy mondod: asszem én is csak B-re vártam ennyit. :lol:

A nagy magyar egészségügyet meg hagyjuk. Kész botrány.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Árnika, jó kis kört tettél ma :twisted:
Én tegnap húztam fel magam, az NST után nem akartak áramlási UH-t csinálni (mondván, hogy az NST jó), hiába mutattam, hogy a dokim 10-12 napos ismétlést rendelt el. Végül fél 10-től fél 1 körül csak sikerült, a dokim unszolására... Na mindegy...
Egyébként ahogy Vanda is írta, minden a további áramlási UH-któl függ. Lehet marad ez az eredmény, s végigviszem (mondjuk amúgy is 4 hét van hátra), de lehet 1 hét... Nem tudni. Biztos ami biztos alapon, én ma elkezdtem babaágyneműt és a kisruhákat mosni.

Ez a bugyi letolósdi tetszett :lol: :lol:

Timi, megint eltűntél :? :(

Vanda, teszel fel egy új fotót?

Kép
mazsi02
 
 


Árnika, köszi pirikét, ideért !!! :) Leszek olyan rendes nem küldöm vissza neked 9 hónapig, majd inkább elküldöm valaki másnak aki szintén várja, ugyanis én sem szeretném őt 9 hónapig látni:)
Ma kezdem a szurikat, hétfő vérvétel és uh.
Sajnálom, ami a belgyógyászaton történt veled.

Pocakosok, vigyázzatok magatokra és a babákra. Minden jót kívánok nektek.
marejke
 
 


na tessék, már móni is ellenem van....árnika, nagyon magunkra maradunk:P
a csajom se akar (meg)nevelni.....
1szálpasi
 
 


Kincs!
Szépen fejlődtök!Magasan túlszárnyaltok bennünket!Pedig rajtunk is mindenki csodálkozik,hogy hogy gyarapodunk.
Éjszaka sokat kelek Szabival!Nincs valami ötleted?

Árnika!
Örülök,hogy ismét vagy! :D

Mazsi!Móni!
Szépek a pocik!Az enyém annyira nem szép!Sajnos a bőröm nagyon megnyúlt.Nem szakadt meg,csak olyan mintha ráncos lenne.Remélem tudok rajta majd valamit változtatni,mert ha így marad az nagyon gáz.Bújhatok az egyberészes fürdőrucikba.... :? 8) Esetleg pocifotó?(vicceltem)

Kép
ani0227
 
 


Ani ti mennyik vagytok?
Éjszakai kelésre nincs tippem :( most ismét 1szer kel csak..de hogy mitől azt nem tudom mert délután ritkábban eszik (1kajcsi kimarad) és mégis alszik...azt mondják nem logikusan működnek..hát ez tuti :lol: Arra meg nincs energiám hogy órákig kínlódjunk éjszaka a visszaaltatással cici nélkül..ha kell akkor egyen.. neki is és nekem is jobb ha eszik és alszik mint ha óránként felkel..

Puszi mindenkinek :!:
Vendég
 


Mazsi!
Most nincs újabb kép, ha lesz, majd teszek.
Tényleg készülj össze, most már bármikor indulhattok.

Ani!
Sajnálom a sok kelést. Nagyon fárasztó tud lenni. Ötletem most nincs, kitartás!

Kincs!
Hadd egyen csak éjszaka Kiskincs. Plusz biztatás: állítólag az éjszakai szoptatás nagyon kedvez a tejtermelésnek, mert ilyenkor a legmagasabb a prolaktinszint. :lol:
vovanda
 
 


Ani, biztos nagyon fáradt lehetsz, én is azt mondom, kitartás!

Vanda, már összekészültem. Tegnap beszéltem a dokimmal, csinált egy újabb NST-t, mert a baba mozgását is kicsit kevesebbnek érzem, és nem olyan erőteljes, inkább csak mocorgás. Mindenesetre az NST jó volt. Abban maradtunk, hétfőn áramlás, majd valamelyik nap újabb NST. DE azt mondta, ha a baba mozgása ma-holnap sem lesz a megszokott, akkor befektet pár napra napi 2 NST-re. Valahol azt olvastam, meg a doki is mondta, hogy a vége felé a kevés hely miatt is változhat a mozgás... Ha NST szerint rendben van, akkor nálunk is ez lehet a helyzet, nem?!

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok

Mazsi Én sajnos igazán érdemben hozzászólni nem tudok ehhez, csak annyit tudok írni :: nyugi, pihi, kitartás.
Jó sokszor kell menned, nem fogsz unatkozni. Híradóra nem válaszoltál??!

Marejke de akkor úgy legyen!!! hajrá szuri
Lehet be kellene szereznem egy seprűt, ha ez így bejött ? :roll: :lol:

Ani , Kincs visszaolvastalak benneteket a kezdetektől, olyan aranyosak voltatok mindketten. :)
Vikimi eltünt :roll: és Kabócáról nem tud vki??????

Móni te is jelentkezz, írd alá mostmár jelenlétit minden nap, ne aggodjak érted!

Én sajnos megszállás alatt leszek hétvégén megint, a felújítás sem halad úgy ahogy Én szeretném, Apával is sikerült összekapnom (bár szerencsére ez csak pillanatnyi dolog nálunk) úgyhogy hangulatom dönörűűűűű

puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


mazsi! szoritok hogy jok legyenek a tovabbi NST-ek es babuci meg elveze az uszomedencet :D

marejke! hajra program :wink:

vanda! mikor lesz, varunk uj pocikepel

arnika! en minden nap irok, ma fel hivtak a korhazbol es mondtak hogy a csaszi sept. 30 -an lesz :)

kincs! ani! sokat gondolok ratok hogy nem soka en is babazhatok, de az enyem eleg rovid lesz, kb mikor 5 honaposok lesznek a babak visza kel menni dolgozni :cry:

mi eleg jol el vagyunk, azon kivul hogy az alvas nagyon rosz, hat fajas, kemeny hasi es oriasi mamut labak, de meg van jo ket het es puszikalhatom a ket kis babot :D :D :D :D

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


sziasztok!

vagyok csak betegen.megfázás,láz,fejfájás,egyebek.de ha tudok jövök felétek.
remélem mindenki jól van?!

pasi!így utólag is nagyon sok boldog szülinapot kívánok! :D

vanda!pasinak igaza van!eggyáltakán nincs is rajtad felesleg.még ugyan csinos kismami vagy.szerintem végig az is leszel.és meg sem fog rajtad látszani,hogy két babód van.remélem jól vagytok.-már nagyon várom,hogy milyen neműek lesznek a babáitok! :D

mazsi!köszi,hogy hiányolsz!aranyos vayg! :D jóóóóóóóó nagy pocid van!nagyon tetszik.jó lenne már nekem is,de még várnom kell.hidd el semmi baj nem lesz,és minden rendben lesz a babótokkal,és a szüléssel is.rossz,hogy sokszor kell menjél,de legalább néznek rendszeresen és ez a fontos.vigyázz nagyon magatokra,és várjuk a híreket! :D

móni!hát neked is hatalmas pocid van! :D nagyon csini!hát neked sem sok időd van hátra,de ahogy írod:még legalább 2 hétig maradjanak anya pocijában.hidd el úgy lesz,és szép egészséges babáid születnek.pihengess amennyit csak tudsz!vigyázz magatokra! :wink:

anyucik!kincs,ani!biztosan sok a dolgotok a babók mellett.hogy telik az idő!már 5 hónaposak a picik.biztosan nagyon édesek,és gondolom huncutok is...?dobhatnátok róluk képeket! :D

marejke!hajrá szurik!drukkolok,mint ahogy itt a topikon mindenki. :wink:

árnika!hogy vagy?remélem minden rendben.remélem akkor,hogy mostmár zöld utat kapsz a lombikhoz!minket nem enged a dokinő.azt mondta magunktól kell összehozzuk.semmi akadája nincs,csak még az inzulint kell megnézni.majd október végén megyek terhelésre,aztán meglátjuk.dehát nem tudom én....nincs nekünk olyan szerencsénk,hogy magunktól összejöjjön a baba.de azért remélem egyszer sikerül valahogy.kicsit le vagyok törve,depis hangulatom van,és ez a betegség is rátesz.szurkolok nagyon! :D

mindenki vigyázzon nagyon magára!puszi!

Kép
timé&tati
 
 


Mazsi!
Egyre kevesebb a hely, ezért is mozoghat kevesebbet a baba. Manó a szülés előtti napokban is kevesebbet mozgott a szokottnál, úgyhogy még az is lehet, hogy hamarabb megindul magától a szülés. Ne félj, a babával nagy baj már nem lehet, ne idegeskedj.

Móni!
Kitartás!!!

Árnika!
Menjek segíteni? :lol:

Timi!
Majd meglátjuk a végelszámolást. Eddig kicsit több a hízás, mint Manóval volt, de ráfogom arra, hogy két baba van.
vovanda
 
 


Lányok!
Köszönöm a bíztatást, nagyon aranyosak vagytok.
Tegnap megvolt az első szuri, azóta fáj a fejem de nem baj kibírok én mindent, hétfőn uh. és vérv, haladok szépen lassan a cél fele. Félek kicsit, hogy nehogy gond legyen a véralvadás miatt, nem is adnak túl nagy adag hormont, 75 gonallal kezdek, utána 150, de hátha így is lesz majd elég petesejt. Félek a trombózistól nagyon így nem is bánom a kevesebb hormont, csak lenne pár jó minőségű petesejt, jövő hét vége fele már többet tudok.
marejke
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.19 20:00-kor.
vovanda
 
 


ui: ezt elfelejtettem tegnao. Az "A" baba már megint az ujját szopta (mint eddig mindig).
Aranyosan mutogatták magzkat egy darabig, körbeforogtak, aztán elunták és mind a ketten hátat fordítottak. :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Kincs!
Szabi szinte óránként felkel éjféltől valamire.2x eszik,a többi csak nyűglődés.Jázmin általában 1x,de most fent volt 3x,ebből 2x evett.Mivel tejcsi alig van +tápszert is kell csináljak. :cry:

Móni!
Ugye nehezen telik a várakozás?

Árnika!
Hát igen,mi őskövületek vagyunk kincsel a topicon!

Vanda!
Nem mondod meg,de én látom! :wink:
Édesek a babucik!

Timi!
Oké,majd dobok képet!

Kép
ani0227
 
 


timé: köszi:-)

ani: így utólag megnézve a fotókat tényleg látszik....bár elárulom, hogy legyél nagyon óvatos, a fotók csalókák:-)))))))
de ha látsz is valamit, ne árulkodj a többieknek:-)
és jöhetnek a pocifotók:P
1szálpasi
 
 


vovanda: Nagyon arik a babák. Találgatni lehet de így hogy még nem volt ilyenben részem, csak az egyik babáról tudom biztosan hogy milyen nemű :D

szmet
 
 


Vanda, Pasi!!! Tényleg csalókák a fotók, számomra nem egyértelmű.. :? Ne csináljátok már, miért ne árulhatnátok el?! Nem értem, miért titok :roll:
Örülök, hogy minden rendben.

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!
A magyarázat borzasztóan egyszerű: hetek óta mindenki ezzel nyúz minket. Tisztelet a kivételnek, de sokan úgy tesznek, mintha ez lenne a legfontosabb kérdés. Vadidegenek is ezzel nyaggatnak. A kaput az tette be, amikor szakvizsgán még a biztonsági őr is (szinte köszönés helyett) ezt kérdezte. Amúgy nagyon igazságosak vagyunk: a család sem tudja.
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?