Új privát üzeneted érkezett!

Hisztero:11-én de.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dokinéni elment! :lol: ti enni is fogtok? mert én lehet, ha fiam engedi! :lol: :lol: :lol: :lol:

most éppen aluszmákol :lol:

Babim hajrá hisztero :lol:
Vendég
 


Én még nem tudom, hogy eszem-e, mert apát várom vacsival, de ez még képlékeny.
Boni! 5-kor a villamosnál jó lesz?

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

Sziasztok!

Nos még1X neki futok... :evil:

El vótam havazva azért nem jelentkeztem. Beteg vagyok még, így nem megyek talira, pedig most jót tett volna, mert itthon nem minden okés.. :(

Voltam ma vvételen..... :( ez a véleményem.

Till szánom bánom bűneim, a meg nem írt privi miatt, de elkészül.... a közös dokinkról írnék pár mondatot (aki Bonié volt és még Babáé, nevet nem írok, tudod te ki ő).

Baba, hajrá hisztero, bár szerintem az ir-nél volt a kutya elásva... és ne reménykedj ilyen rossz eredmény mellett pontos mensiben, majd a gyógyi helyreállítja, de sajnos kell neki 3 hónap minimum.

Katica, növögesd a picikéidet szépen!!!!

Boni, puszi Zsiginek!

Kép
kata05
 
 


KAtám ölellek és jobbulást és ha beszélgetni szretnél itt vagyok! :wink: legfeljebb visszahívlak ha éppen nem aktuális :lol:

jelentem fiam 2 és fél órája durmol.... :lol:

Zöldi okés! de ha fiam ciciremászik lehet nem érek le... de szerintem 16körül felkel és akkor telerakja bendőcskét! :lol: jáj valaki egyen velem legalább egy túrógombócot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Talisokra irigy-irigy, de holnap elutazunk nyaralni, így pakolok! :lol:

Kata: én is szívesen meghallgatlak, de ezt tudod! Várlak msnen vagy a prividet akár, de én csak holnapig. :wink: Mindenesetre ölellek!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Na látom tali még ezerrel megy! :lol: (De jó nektek!) :oops:

Katica! Állandóan az eszembe vagy! ++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Én már annyira drukkolok! :wink:

Babim! Na akkor most már eljött ennek is az ideje! :wink: Drukk, hogy rendben legyen! :lol:

Puszedli! Jó nyaralást a kánikulában! :lol:

(((( Kata ))) Jobbulást! :lol:

Csajok!!!!!!!!!! Zsigi beszámolót kérek!

Boni jó volt és ettél és mit?

Bocsika, hogy nem emlékszem, de valaki kérdezte, hogy felkészültem a szülésre? A mai nap után azt mondom, hogy igen! Ma találkoztam először a szülésznővel, kb. 1,5 órát beszélgettünk, ajánlott homeos bogyókat, elmesélt mindent, tanácsok stb., stb.! Nagyon jó volt, hasznos talán most már mindent tudok, amit előre tudni lehet! :lol:

Jaj és ma háziorvos is elérve, antibiotikumot kaptam és felvilágosított, hogy ez valami baktériumos izé ezért ezt nem is érzem, nem úgy mintha húgyúti fertőzés lenne!

A héten meg lesz a gyerekorvos is és megkaptam első táppénzes fizumat, amitől nem lett jó kedvem főleg, hogy lassan 24 órás telefonos ügyfélszolgálatot tartok! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Lányok!


Ha holnap már nem jönnék: jók legyetek és vigyázzatok Magatokra! Sok jó hírre számítok Tőletek!!!! :wink:

És köszönöm, a jó pihenést (is) betartjuk!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi,
jó nyaralászást! :P (irígy-irígy! :oops: :lol: )

Kata,
kitartás!!! :( gyógyuljass! (köszi a privit!)


Csajok,
jó talit holnapra! (Ha finomat esztek, gondoljatok ránk is egy picinyét, segin senyvedő IR-esekre! :? :P )

(Till is homorú: szeretném a metre fogni: meglülűlt a ciklusom! A szép, szabályos 30 napos, 14. napon pé-s ciklus után most mensi alatt majd' elvéreztem - akár vetélésnek is nézhettem vóna :oops: - . És a legrútabb: 6- napon pé! :shock: ennyi idő alatt fel sem épül a méhnyálkahártya!!! A 6 év próbaidő óta ez 3x fordul elő, de mér? Legalább a reményem meglenne... :cry: )

tillidian
 
 


Nem ma volt tali? :shock: :shock:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


A tali szerdán volt. Értékelés: jó, de nagyon rövid, Zsigi tüneményes, legszívesebben összecsókolgatam volna, de visszafogottam mosolyogtam csak :oops: :D . De majd..!!!Csak győzze a puszikat!
Boni jól néz ki, csak fáradt, Gaby szerelmes és boldog, Coca gyönyörű, csinos, elegáns kismama (jó ízléssel).
A kávézó drága, a kiszolgálás hagyott némi kivetnivalót maga után, ugyanúgy az udvariasság is, de elviselhető (a csajok italát nem említem).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Puszi jó nyaralást Nektek!

TIll tegnap volt a tali :wink:

Babim amint beértünk az ajtón ZSIgi orditani kezdett nemhiába be van állva az órája a fürcsire... :lol:

és BAbim is nagyon szép és jól áll neki az új szemüvege :lol:

sajnos más hely nincs a környéken :cry: csajok ha tartozom még pinzzel akkor légyszi szóljatok... (ugyanis fiam miatt számla kihozatal elött leléptünk de pénzt azé hagytam de szerintem keveset, de a csajok erösködtek....)

bár ha már a kiszolgálásról van szó, a pizzéria sem jobb ebben a tekintetben ahová eddig jártunk

:lol: :lol: :lol: :lol: főleg a fiatal csávóka modora ugye Zöldi anyu?

most éppen alszik lurkó..

Zöldi kérdezd meg tesódat a szopi kérdésben légyszi!

pussz
Vendég
 


Hű, de sokat írtatok! :evil:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim! Coca szempillarebegtetések közepette irul-pirul. Aranyos vagy!

...na hát mi még Gabyval beugrottunk hűtőnézőbe a Média Markt-ba (mert hülyék atért nem vagyunk ;). aztán észre sem vettük, nem tehettünk semmit ellene, és már csúszott is le az a gaz galád pizzaszelet a torkunkon! Hallottatok már ilyet? :lol:

Boni! Tesómat nem sikerül elérni. De nem adom fel!

Puszi! Naggyon jó őszölést!

Kép
zölddisznó
 
 


Boni! Tesóm eltűnt! (szerintem dolgozik :lol: )

Kép
zölddisznó
 
 


Gaby Zöldi nem értem, hogy az után a hatalmdsa mennyiségű túrógomboc után a pizza hogy fért le! :lol:

Zöldi köszönjük mégegyszer a cuki rucikat! :wink:
Vendég
 


Ojjé,
nekem ma van szerda! :lol: :lol: :lol: (télleg aszittem... :P )

Akkor örülünk, hogy jól múlattatok! :D

Till a házidokinál tőtötte a fél napját: múlt hóban 2x küldött vvtelre, el is mentem, majd kiderült: elkevertek valamit a beutalóval, mert a hormonokra, amit belgyógyászként kért, ráarták: "alapellátásban nem kérhető"...dokinénim szedte a haját! Hülle labor!!! 2x hiába szúrattam magam, most ismételni kell :twisted: (pedig muszaj: messze még a január és addig a prolactinomat helyre kéne bromózni...ha lehet, TB alapon!)

tillidian
 
 


:twisted: :twisted: :twisted: Megoldottuk, és letuszkoltuk!

Nagyon szívesen! Tényleg tetszik?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi igen, nagyon! :lol:
Vendég
 


sziasztok!

köszönöm a drukkokat.

baba: hajrá hisztero!

kati
katica30
 
 


Kati, hogy vagy +++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

előbújt a kis oroszlánunk! közben rájöttem, hogy ma vagyunk egy hónaposak, nem kedden..akkor csak 4 hetesek voltunk :lol:

KAti rettenetesen drukkolok babácskáknak!!!!!
Vendég
 


sziasztok!

baba, boni: köszi.

boni: grat az 1 hónaphoz!

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

Látom nem túl nagy a forgalom! :?

Katica! Még továbbra is ++++++++++++++++++++++++++++++
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
(De iszony mennyiségben!) :lol: :wink:

Boni! Hú! Már ilyen rég szültél? :lol: :lol: :lol:

Ki hogy van? Mi jót csináltok? És a hétvégén? ÍRJATOK MÁR!!!! :twisted:

Képzeljétek most először álmodtam a szülésről és a babáról! De nagyon jó volt! Ha fele ilyen jó lesz igazából, akkor már elégedett leszek és most kezdtem el várni a szülést meg mindent, mert eddig igazság szerint annyira élvezem a kismamaságot, hogy nagggyon fog hiányozni! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Hello!

Végre net közelbe!

Boniko ha gondolod szopi ügyben tudok segíteni! (kisebb fiam 33 hónapig szopizott). Kérem majd a homobogyók adatait.

Baba hajrá hisztero, de remélem a gyógyik rendbe hoznak.

Voltunk uh-n, hát nem vigasztaltak, baba nagy főleg a feje már most 30cm súlya kb. 2 kg. hát majd meglátjuk végülis apa megvigasztalt azzal, hogy örüljek, hogy szépen fejlődik, ha meg császározni kell akkor azt is túléljük.

Majd valakitől kérnék telefonszámot is ahova küldhetek mms-t ha megszületik Mátyáska, mert most már csak hetente tudok jönni. Csók nektek.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Halihó!
Sehol senki??? :roll:

tillidian
 
 


Én vagyóóóóóóóóóóók!

Katia! Nagyon nagyon nagyon szurok! +++++++++++++++++++

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!

bettike, coca: köszönöm :wink:

klarissza:örülök, hogy szépen nőttök.

kati
katica30
 
 


Jó reggelt!

BEttike remélem élesben is hasonló lesz a szülésed!

Klara a homeos amit szedek az urtika Urrens de attól csak a jobb mellem durran be ugyanúgy a balban is van tejci, de az puha.. szivesen várok praktikákat priviben


Pusziéknka remeélm jó idejük vna

KAti továbbra is drukk

KAtám, merre vagy?

BABim Zöldi, GABi SOnja Szezsó TIlli Kuzsanna , vedresandi stb stb :lol:
Vendég
 


Na tessék,
nyugodtan itthagylak Titeket pár napra, és tessék: nap 1 bejegyzés!!! :shock:

Boniko,
csók, Anyuka! :P Hogy vagytok?

Zöldi, Bettike, Klarissza
kismamik?

Katica,
drukkok istt is!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(Én sajnos betegen, allergiám torokgyulává vált... :oops: most annyi gyógyit szedek, gogy már dobozokban tárolom, és ráírom, mikor melyiket kell elnyelni... :evil:
(+ mai bosszúságom: Manó még csak 6 napja iskolás, de a másik tanítónénije nem csípi a kölköt...minden nap úgy fogad, mikor megyek a kölökér', hogy asszem, leordítja a fejet a nyakamról, hogy ez a gyerek kezelhetetlen, megígy, megúgy...ráadásul piaszaga van a banyának!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: -ma aszittem még egyet szól, és megrúgom... :evil: )

tillidian
 
 


till tanárnéni monnyon le :twisted:
Vendég
 


Jó reggelt!

Katica++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szépséges reggelt!

KAti +++++++++++++++++++++++++++

BAbim már csak 2 nap? +++++++++++++++++++

JElentem aznap utazunk le vidékre a nagymamikhoz! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Jó régen jelentkeztem már, de látom sokan "szünetelnek" rajtam kívül is :-)

Kati: nagyon drukkolok, ilyen stramm fagyibébik tuti jól tudnak kapaszkodni is :-)

Babim: gondolom nagyon izgulsz már a hisztero miatt, biztos rendben fog menni, és hatalmas megkönnyebbülés lesz, ha túlleszel rajta :wink:

Boni: pusszantom Zsigit! :-D Jó utat holnaputánra!

Till: ez a tanárnéni nagyon gáz :evil: az ilyen nem való annak! :evil:

Coca: hogy áll a házatok? Mikor lesz költözés?

Klarissza: húúú, szép nagy már most a babód :-D

Bettike: már nagyon a finisben vagy :-D az álmod meg váljon valóra :wink:

Rólam: remélem ma megjön, és akkor nemsokára mehetünk Tapolcára. Apának lesz sp.vizsgálat, nekem meg UH éééééééés: felírják az első szurikat a lombikhoz!!! :-D

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó hajrá!!!!!!!!!!!! :lol: átadtam
Vendég
 


Hurrá Szezso!Végre jön a babád!++++++++++++++++++

Nem izgulok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na sziasztok,

Elköltözködtünk vasárnap, dobozok dobozok hátán :lol: net még nincs otthon. Első éjszakán párom dolgozni ment, egyedül voltam a viharban, és éjjel puffanásra ébredtem, ereszcsatorna kidőlt :S
Melegvíz még nuku, első éjjel fürdés vízforralóval, dugó kádban nuku, rongy betöm lefolyóba, háááát azért csak nem maradtam büdös :P :lol:
Ja, és késik :roll: majd hamarosan kiderül, hogy csak a költözés miatti izgalom okozza e :roll:

Szezsó
na és mi van ha nem jön meg, és nem kell Tapolcára menni :wink:

Boni
tündéri a kis Zsigi :D nemsokára már gyömöszölhető :P :wink:

Coca
hűtő elnapolva, meglepetésként kaptunk egy 108ezres közjegyzői számlát :x

Katica
drukkkkkkkkkkkkk++++++++++++++++++++++++++++++

Bettike
na már nincs sok hátra :wink:

Babim
jól láttad, szerelmes és boldog :D :wink:
gaby25
 
 


gaby +++++++++++++++++
Vendég
 


Babim: nekem múlt pénteken volt a lapar+hisztero 1 éves évfordulója. Én anno izgultam, meg nagyon vártam is, hogy túllegyek rajt, és lehessen nyugodtan továbbmenni :-D

Gaby: ez már sajnos tuti, hogy megjön, és ha már így van, minél előbb, annál jobb :-D
húúú, késik??? Biztos nem a költözködés miatt. :wink: Egyszer mi is költözködtünk a bébiprojekt alatt, de nekem nem késett. :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


új képek!

apán jó aludni ám! Kép

Kép baseballsapkámban :wink:

játszószőnyegen nincs kedvem játszani Kép
Vendég
 


De édeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!

köszi a drukkokat.

till: gyógyulást!

boni: nagyon cuki zsigi baba.

gaby: teszt?

szezso: hajrá!

kati
katica30
 
 


Jó reggelt!

kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! :lol:

KAti++++++++++++++++

BAbim++++++++++++++++++


képzeljétek fiam csak egyszer kelt éjszaka 20-01igaludt, evett és azóta durmol.... így maradhatna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boni, nagyon cuki az "Apán alszok"-kép.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAbim ugye? én is imádom! :lol: és Apa mondta nyugodtan tegyem fel ide, hogy megoszthassa veletek is :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni, boldog névnapot! :D Zsigi nagyon cukker, és nekünk is pont ilyen játszószőnyegünk van. :wink:

Babim, hajrá és drukk és kitartás. +++++++++++

Kati, nagynagy drukk!!!++++++++++++++++++++

Coca, tényleg, házatok???

Bettike, álmod váljon valóra!

Till, tantónéni monnyon le! :twisted:

Nálunk: Lali 6 fogú és ezerrel harap, és 3 napja átalussza az éjszakát este 9-reggel 7-ig. :lol: Étvágya rendbejött, a vasszöget is megeszi most már, még a spenót is csúszik. :D

Kép

Kép

Kép
szilcsi
 
 


szilcsi juj de csodaszép!fogacskákról kérünk képet! :lol: :lol: :lol: :lol:

és ügyes,hogy átalussza az éjszakát :wink:
Vendég
 


Hahó Csajok!

Vége a szabinak, utolértem magam a melóban, most olvasok :)

Pussz
sonjus
 
 


Láttam Cocamamának nem tűnt fel, hogy szabin voltam, olyan lelkesen kérte számon, hogy tali ügyben nem jeleztem vissza :D!
Egyébként mentem volna szívesen!!!

Kati!
Gratulálok a 3 lurkóhoz és sok-sok drukkot küldök!
Gondoltam ám rád, remélem segített :wink:

Bettike!
Örülök, hogy ilyen nyugiban várod a nagy napot :)
Nem volt semmi az a cukorvizsgás napod :?

Puszedli!
Neked mostanra jó pihit :)

Kata, Till!
Fel a fejjel és jobbulást nektek

Szezso!
végre elindulnak a dolgok nálatok :)

Gaby!
drukk :wink:

Szilcsi, Boni!
Szépek a fiúk ;)

Mindenkinek nagy ölelés és puszi
sonjus
 
 


sziasztok!

boni, szilcsi, sonjus: köszi :wink:

szilcsi: nagyon édes lali baba.

sonjus: sikerült kipihenned magadat?

kati
katica30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?