Új privát üzeneted érkezett!

Linácska,

ha páfrányos a mikroszkóp akkor nemsokára péd lesz. :wink: Olyan mikroszkópom nekem is van, jó kis szerekezet, bár én kb egy éve már nem is használtam, szerintem valahol az éjjeli szekrényem mélyén van.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszi Monic!

Linácska kegyetlen az élet, de erre már rájöttünk. Szorítok neked is. Mindenkinek.

timejka
 
 


Vicky
Épp kezdtelek hiányolni!
Remélem nem jársz úgy mint a múltkor, valahogy belőhetnék már a pontos adagodat. Monic babájával kapcsolatban vegyesek az érzéseim, hol fiú, hol lány képe jelenik meg előttem, de bocsi Monic én inkább lányra voksolnék (ebben lehet hogy az játszik közre, mert én szeretnék nagyon kislányt! Nem tudom, majd elválik!) :lol:

Nagyon bízom benne, hogy a gyogyijaid szerencsét hoznak! :roll:

Linacska
Most már megnyugodhatsz és hátradőlve várhatod a két hét elmúlását.... itt kérem baba lesz, lehet nem is egy! :wink: :D

Timejka
Sztem holnap egy tizessel már tesztelhetsz! :wink:

Nekem a PG53 vagy mi eddig még soha nem mutatott páfrányokat!
Be is dobtam valamelyik szekrény mélyére! :shock:

dita75
 
 

 
 

Dita,

nekem is a PG 53 van és nekem pékor mutatja a páfrányt, annak idején lh teszttel le is ellenőriztem, hogy hiteles-e a szerkezet.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


szerintem Monicéknak kislányuk és Némókáéknak kisfiuk lesz.
nekem olyan pocim volt , mint Némókának, alul gömbölyödött előbb.
Monicnak meg inkább felül gömbölyödik .
szerintem. :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,

lehet fogadásokat kötni, nagyon jó lenne ha jövő héten már megtudnám a pici nemét, ha meg nem akkor marad a 4D. De én már olyan türelmetlen vagyok 8)

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi!
Sztem is fordrosbugyisotok lesz!

Drukkolok, hogy jövő héten megmutassa magát! bár sztem még korai kicsit :oops:
20150601134430
 
 


Ditulika: leszel megint bukméker??? mint nálam!
:lol: :lol:
én megteszem tétjeimet: Monicéknál kislány, Némókáéknál kisfiú!! :lol: :lol:
Éviéknél nem tudok nyilatkozni. :shock:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

ÚÚÚ, már azt sem tudom ki írta a tüszőméreteket :oops:
De akinek inszem lesz a héten, vagy esetleg tegnap vagy ma volt, azoknak sok-sok drukk megy!
Veramo triplázására emlékszem, nem semmi! :lol:

Ancsi,
nagyon sajnálom! Mikor is mész az ismerőshöz uh-ra? Anyumnak volt miómája és fel is szívódott neki, nem csináltak vele semmit. Remélem gyorsan megszabadulsz tőle!

Monic,
na, szerintem most több látszik, mint a múltkor :lol: (de még bőven én vezetek :wink: )

Dita,
holnap szép eredményeket tessék mutatni az uh monitoron! :wink:

Mara,
remélem gyorsan rendeződnek ezek "babagátló" betegségek! Szerintem a nagy pihiben egyszer csak azzaj jelentkezel be, hogy összejött spontán :wink:

Linácska,
jobbulást a párodnak! Hajrá utolsó inszem!

i.kata
 
 


Sziasztok!

Inszemes Lányok!
Mennek a drukkjaim mindenkinek!!! Kép Kép

Monic,
Csini a pocid! :D Neked tényleg inkább felülről kezd gömbölyödni.

Dita,
De ugye most nem maradsz egyedül 3 ember munkájával? :?
Drukk a holnapi UH-hoz! Kép Kép

Húúú, látom mennek a találgatások! :D Én nem érzek semmit, és csak azt szeretném, ha egészséges lenne, de nekem mindegy a neme! Nálunk 30-án lesz majd legközelebb UH, remélem, akkor megmutatja magát KisNémó. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


az egyik munkatársamék jan-ra várják a babát, és nem látta még a doki, h fiú v lány, nem mutatja magát. viszont doki szerint inkább fiú, de mondta, h nem szeretne tippelni, mert 1 évben 1* van tévedése, igaz már az 1 megvolt ebben az évben! :lol:
nálam a mhelyen , otthon, mindenki fiút mondott, kivévi itt. itt voltak lány tippek is. bár anyósom azt mondta, h mivel pocakos a baba, ezért szerinte lány. bár az is lehet, h a fiú unoka után szeretett volna egy kislányt is. :roll:

mindenki tegye meg tipjeit Monicék Pindurkájára és Némókáék KisNémókájára!!! :lol: kiváncsi vagyok!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csajok így már könnyen voksoltok a lányra ha én a főboszi ezt nyilatkoztam! :lol: :lol: :lol:

Így nem ér! :lol: :lol: :lol:

MONIC
Amúgy nekem jobb lenne, hogy ha lánykád lenne, mert csupa csajos rucim van amiből neked is ígértem! :wink: :D

dita75
 
 


Sziasztok!

ÚÚÚ, már azt sem tudom ki írta a tüszőméreteket :oops:
De akinek inszem lesz a héten, vagy esetleg tegnap vagy ma volt, azoknak sok-sok drukk megy!
Veramo triplázására emlékszem, nem semmi! :lol:

Ancsi,
nagyon sajnálom! Mikor is mész az ismerőshöz uh-ra? Anyumnak volt miómája és fel is szívódott neki, nem csináltak vele semmit. Remélem gyorsan megszabadulsz tőle!

Monic,
na, szerintem most több látszik, mint a múltkor :lol: (de még bőven én vezetek :wink: )

Dita,
holnap szép eredményeket tessék mutatni az uh monitoron! :wink:

Mara,
remélem gyorsan rendeződnek ezek "babagátló" betegségek! Szerintem a nagy pihiben egyszer csak azzaj jelentkezel be, hogy összejött spontán :wink:

Linácska,
jobbulást a párodnak! Hajrá utolsó inszem!

i.kata
 
 


Czinki!
Az egyik barátunknál a 30. hétig zt mondta a doki, hogy fiúk lesz (már a 12. heti uhun látta :roll: ), aztán kiderült, hogy kislány.... Fincsi, mi?
20150601134430
 
 


Hoppá, ez nem tudom hogy sikerült majdnem fél óra különbséggel :oops

Szerintem Némókának kisfia, Monicnak meg kislánya lesz. De én nem vagyok boszi, úgyhogy nem tudhatom, csak tippelek :wink:

i.kata
 
 


VIKI

Biztos fityiszt mutatott a csajé! :lol:
Azt látta kukacnak a dokker! :lol:

Ja a szavazáshoz Némócskáról még nem tudok nyilatkozni.
Érdekes, mert Zsuzskánál meg az elejétől kezdve érzem, hogy lány lesz! Ha nem akkor leüthetitek a cégtáblámat mint a Mekk Elekben! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Hát nem tudom mit llátott minek a doki, de én biztos, hogy kiakadtam volna.
20150601134430
 
 


Nekem senki nem akar jósolni valamit?
Mikor lesz végre babám, és hogy nunusos lesz-é? :roll:

dita75
 
 


VIKI
A Ricsi is végig lánynak volt titulálva. Amikor kibújt akkor tudták meg hogy pöcsös. Felhívta a párom a kórházat, és kérdezte, hogy hívják a gyereket, mert az utolsó döntés a Biankára esett, aztán közölték vele hogy Richárd a gyerek neve. A párom erre:
"Ez a beszéd!" :lol: :lol: :lol:

Én nem tudom a fasziknál ez miért annyira fontos.
(mondom én megrögzött lánypárti! :oops: :lol: )

dita75
 
 


Dituli: én pocakból mondom , h fiú v lány lesz, nem megérzés és nem is utánad! 8) :lol:

Viki: hát ez ciki! azt még megértem, h lányt mond egy fiúra, mert nem látja a fütyköst, de h fiút mond egy lányra! :shock: hát ez ciki!
ezért nem kell mindent előre megvenni!! ha nekünk mégis lányunk lesz a szülőszobában, akkor Melinda lesz! bár azért el kezdenék gyanakodni, h nem e cserélték el. a doki mindig mondja, h megvan a fütyköse és még mindig fiú.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CSIBI
Most már nincs magyarázkodás! :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


A férjem lányát is végig fiúnak mondták a dokik 20 évvel ezelőtt, aztán a szülésnél derült ki, hogy mégsem... Abban reménykedem, hogy manapság azért jobbak az UH készülékek, és nem tévednek ekkorát. Max. azt tudom elképzelni, hogy a bébi nem akarja megmutatni magát. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Én is szavazok!

Monicnak lánya lesz, Némókának fia. nem azért mondom, mert a Dita és mindenki ezt mondja.

A szomszédom kb. 3 hét múlva fog szülni és még mindig nem tudják a nemét, mert nem mutatja magát a bébi.

Nekem is alulról gömbölyödött a hasam és fiam lett, viszont a barátnőmnek is alulról és kislánya lett. Fene tudja, valamikor bejön ez a has formájáról megmondom a baba nemét című.

Tényleg teljesen mindegy, hogy mi, csak egészséges legyen.

Dita Te most leszel terhes és mivel nagyon kislányt akarsz, fiad lesz. Én nagyon lányt akartam és fiú lett. De most már teljesen mindegy. Fő az egészség.

timejka
 
 


Dita,
azért várjunk még azzal a hátradőléssel, még meg sem volt az inszem.
Mindjárt hívom a dokit, hogy csináljuk meg holnap. Inkább előbb, mint később. A kiskatonák többet kibírnak, mint a petesejt, nem? Érjenek csak oda időben.

Monic, Némoka
szerintem mindkettőtöknek lánya lesz :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na beszéltem a dokival, holnap inszem :lol: :lol: :lol:
Meg meg is nézzük UH-n, hogy reped-e. Az LH viszont annyira nem akar azért + lenni, hátha reggelre. Max kislányunk/kislányaink leszenek :lol: Úgy várom, tuti sikerülnie kell!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,
Nagyon-nagyon drukkolok holnapra!!! Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Én Némókának tippelek lányra.

Dita: Remélem én is, hogy ebben a hónapban meg nem azért kell elhalasztani az inszemet, mert megint sok lesz a tüszőm. A másik doki a sokra is megcsinálta. Az enyém óvatosabb, de a sok baba már legyen az én gondom, majd akkor gondolkozzunk el rajta, ha mondjuk 3. :) Egyébként anyum volt így, mint te, hogy mindig is fiút szeretett volna és 2 lánya van. A sors sajnos az egyetlen fiát elvette tőle, még mielőtt megszületett volna. DDDEEE nálad ne így legyen.

Képzeljétek tegnap megszületett az egyik ismerősünk unokaöccse. 33. hétre született és azt mondták, hogy olyan 1500 gr. körül lesz. Születési méretek: 2500 gr. és 46 cm. Szerintetek? Pedig még el is küldték pontos súly mérésre a csajszit. Hát nem jött igazán össze. De a lényeg, hogy jól vannak és 1 hét múlva mehetnek haza, mert még meg akarják figyelni a kicsi tüdejét. Sajnálom a kiskrapekot, hogy nem tudott még maradni egy kicsit, de már egyszer majdnem megszült 25 hetesen, úgyhogy azóta szigorú ágynyugalom volt nála. Azt mondta a dokija, hogy csak a 30. hétig húzza ki valahogy, utána már nem lehet olyan nagy gond. Hát legyen így.



vicky79
 
 


Drukkolok Linácska!

Olyan szavazást nem csinálunk, hogy a ditának, Linácskának, Vickynek és nekem (ha valakit kihagytam bocsánat) milyen nemű gyermeke lesz és mikor?

Ahhoz képest, hogy 33. hétre született nem pici. A Bence 36. hétre született 2730 gr és 50 cm-rel.

timejka
 
 


Hát nem, csak nagyon be voltak rosálva azzal az 1500 gr-mal. Nem tudom nem-e azért szült meg, mert felidegesítették.



vicky79
 
 


Linácska: drukkolok holnapra nagyon!!!!!!!!++++++++++!!!!!!!!!!!

a pcos topikon volt egy lány, akinek a szüléskor mondták, h nagy a baba 4kg lesz, és végül amikor kibújt 3 kg volt. hogy lehet így benézni .
33 hetes babának az 1500gr nagyon kicsi lett volna, 2500 gr az nagyon jó!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy nem tudok jönni gyakrabban, de nagyon sűrű ez a hetünk is. Visszaolvastam, puszilok mindenkit, és ahogy tudok, jövök! Pofátlan módon még egy kis drukkot is kérek szépen péntekre, mert uh lesz, hátha nálunk is kiderül, mi van a bébik szoknyája alatt :) Majd jövök, el ne felejtsetek :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
drukkolok, hogy pénteken kiderüljön, hogy alakul a családban a nemek aránya :wink: Szerintem jócskán nőuralom lesz :lol:

i.kata
 
 


Évi: hogy lehet elfelejteni Titeket , inkább mi kérjük tőled ezt!!! :wink:
mennek a drukkok a pénteki uh-hoz!! és jelentkezz mindenképp !! és kérünk pocak és tojáskák fotókat!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi,
sok-sok drukk péntekre!!! Szerintem már tutira megtudod a nemüket. Vagyis látszani már tuti látszana, ha tojáskák is úgy akarják.

Holnap itthon marad apa, nagyon nincs jó, de a házidoki szerint ez nem fogja befolyásolni a holnapi eredményt. Remélem is!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Vicky,

én 1700 gr-mal születtem, mivel én voltam a kisebbik iker. Viszont méretben és kg-ban is jól kinőttem azóta magamat :lol: :lol:

Linácska,

drukk a holnapi inszemhez+++++++++++++++++++++++++++

Kata,

veletek mi újság? Mikor mentek a dokihoz legközelebb?

Dita, Czinki, Viki mami, Timejka és a többi tippelő:wink:

Nagyon jót nevettem, hogy tippelgettek, mink lesz Nemoneval :lol: :lol: :lol:
Így még számomra is egyre izgalmasabb a dolog :lol: :lol: :lol: :lol:
Kicsi az esélye, hogy jövő héten megtudjuk, de hátha... ha nem, akkor meg majd a 4D-n kiderül :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

neked ikreid lesznek, egy kisfiú és egy kislány. Remélem hamarosan valóra válik a tippem és ha bejön, esküszöm, hogy elvonulok a Lottózóba és veszek lottót :lol: :lol:

Kata,

nektek kislányotok lesz, azt nem tudom, hogy 1 v. 2 egyszerre, de a lombik miatt nagyon nagy esély van az ikrekre! És természetesen az első lombik sikerülni fog! :wink:

Timejka,

hát én kisfiút tippelek Bence mellé, de lehet, hogy azért mert a képeken olyan szép páros vagytok a kisfiaddal, hogy mégegy kukist tudok mellétek elképzelni. És természetesen + lesz a teszed pénteken!

Linácska,

nagy esély van az ikrekre, méghozzá kislányokra így, hogy az inszem idejét is figyelembe vesszük.

Na csajok, én ennyit láttam a varázsgömbömben :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
ÁMEN :lol:
Amúgy Lili közölte az Avatarodra, hogy jaj de aranyos kiskutyus.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Monic,
én benne vagyok 2 csajsziban, de jó lenne a vegyesfelvágott is :wink:
Dokihoz majd csak a 21. napi vv-en megyünk, ami nekem kb. 24 lesz a hosszabb ciklus miatt. Érdeklődtem Forgácsos csajoktól és az a 3 hét nagyjából fix a 21. napi vv után, úgyhogy szerintem bebuktuk októbert. Egyelőre nem töprengek ezen, mert tegnap kezdődött a gyakorlatom, és ahogy elnézem nagyon durva félévem lesz :roll: A hétvége is zűrös és sűrű volt, úgyhogy nagyon nem gondoltam erre.
Az lehetséges, hogy a prolaktinnak csak 2 hét múlva lesz eredménye? Mert tegnap a vv-es nőci azt mondta a rendelőintézetben :evil:

i.kata
 
 


Linácska,

köszönd meg a nevemben Lilinek az avatar bókot :wink:

Kata,

nekem is 2 hét alatt készültek el a hormonos vérvételek, a testvérem ma volt és neki is 2 hetet mondtak. Remélem azért sikerül összehozni októberben a lombikot!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Linácska: jobbulást a párodnak!! biztos minden rendben lesz holnap!! :wink:

Monic: hát ez izgi is!! :lol:

Kata: fel a fejjel!! még nem biztos, h buktátok az okt-t!! de azért egy karácsonykori nagy bejelentés is nagyon jó lenne!! nagyon szép kari ajándék lenne a családnak!! szóval a nov is nagyon jó lesz, ha az lesz!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!
Sajnos egyáltalán nincs időm olvasni.
:oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Hírek: jövő hét hétfőn megyek hysterora.
Utána otthon leszek néhány napig, és igyekszem bepótolni a mulasztásaimat.

Drukk mindenkinek!!!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Monic,
én most nem bízom igazán benne. Ahogy számolgatom, úgy 25.cn-en lesz a vv, ami 29-e. Erre rászámolom a 3 hetet, akkor az október 20-ra esik a punkció. Párom 18-25-ig nincs itthon, ha jól emlékszem. Ha előrrébb hoznánk pár nappal, akkor a visszaültin már tuti egyedül lennék, azt meg nem szeretném. Eltolni meg nem hiszem, hogy el lehet egy kerek héttel. De majd meglátjuk :roll:

i.kata
 
 


Kata,

nekem a punkció a 10. ciklusnapon volt. De megértem ha nem szeretnél egyedül lenni a punkció után és a beültikor.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


CSIBI
Te mi a frászkarikát csinálsz még bent negyed 8kor terhesen! :twisted:

MONIC
Erre mondják azt, hogy miből lesz a cserebogár! :) :) :)

A jósolást illetően rosszabb vagy mint jóanyám! :lol: :lol: :lol:
Na akkor majd csinálok egy ikres vonalzót! :wink: :D

TIMEJKA
Ha Bencének akarnék kedvezni kukist jósolnék neked, de azért úgy lenne az igazi, hogy ha két lány lenne a két fiúval szemben, úgyhogy egy kislány babának drukkolok. Pár hónap múlva kiderül. Milyen jó lenne egy olyan teszt ami rögtön meg is mutatja a bébi nemét! :roll:
Ilyen izgalmakat hónapokon át! :P

BUMI +++++++++++++++++++++++++++++++++

KATA
Én reménykedem, hogy az október a ti hónapotok lesz! +++++++++++++++++

ÉVI
Péntekre ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Asszem nekem is akkor kell majd szorítani, holnap kiderül!

dita75
 
 


Ditulika: még ,,csak,, 7,37 van!! 8) és még dolgoztam. most fejeztem be a kiszámlázást! de a párom is dolgozik még egy katalóguson, uh ez van!
de most már megyek!!
akkor jegyezted a tippeket remélem!! kérünk majd összesítést!

na pusz mindenkinek!
most megyek!!
jó éjt!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Hol van mindenki?
Csibit kiséritek haza vagy mi?

UNATKOZOM!
Már kivasaltam holnapra a ruháinkat, összekészítettem a papírokat.
Valahogy most nem izgulok, pedig simán lehet, hogy nem lesznek jó eredmények, hisz kevesebb gyogyit használtam most! :roll:

dita75
 
 


Dita,

meglátod, hogy pont ezért lesznek jó eredmények holnap! Én nagyon drukkolok neked!++++++++++++++++++++++++++
Én még könyvelek... :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Évi77: Várunk a babócák nemével. Ide is menjenek a tippek a nemekre? :) Vagy skót fiúcskáid lesznek, vagy lányaid? :D

Monic: Azért elég kicsi lehettél. Jól megnőttél azóta?! :)

Linácska: Mennek a drukkok!!!

Bumi: Mennek neked is a drukkok hétfőre. Reméljük ez közelebb visz a babához.

A babára visszatérve: mégsem olyan fényes a helyzet, de azért nem is katasztrófa. Szóval nehezen akart felsírni, úgyhogy lélegeztetni kellett és most inkubátorba van, mert a doki szerint be is fog sárgulni. Szóval 3 hét múlva mehet haza, de azért minden rendben lesz. És a súlyára rosszul emlékezett a párom. Csak 2250 gr. Azért szerintem 33 hetes létére az is elég szép. Szóval drukkolok nekik. Bocsi az off-ért, csak egy kicsit aggódom, pedig én csak a sztorijukat ismerem, őket személyesen nem.



vicky79
 
 


Vicky,

176 cm és 75 kg lett belőlem :wink:

Biztos erős kisbaba az ismerősöd babája, a kórházban jó kezekben van és biztos hogy gyorsan megerősödik és egészségesen mehet haza :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


nincs időm visszaolvasni :cry:

Sziazstok!

dobok két képecskét

:oops:

Kép Kép

Moncsi kislányra tippelek

Némókánál fiú Évinek vegyespáros lesz :lol:

Linácska drukkolok holnap!

dita neked is!

vicky erőt és kitartást a babának!

Viki remélem jól bírjátok együtt a strapát Lackóval!

az utsó oldalt bírtam visszaolvasni, de mindenkit puszilok!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: