Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Kinek hogy telik a hétvége?
Jó meleg van. Hőségrekord szeptemberben. :shock:

Katerina
Drukk, hogy még ebben az évben teherbe essél.
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Tegnap esküvő utáni bulin voltunk a Velencei-tónál,nagyon klassz volt!Az esküvő családi körben volt még 2 hete,és a barátaikat meghívták egy tóparti buliba,semmi feszengés,öltöny a dög melegben...mindenki fürdőruhában heverészett meg strandolt,a fiúk fociztak...

Lilla,és nektek hogy telik?Izgalmas...a héten inszem lesz,ugye?Hát én is nagyon drukkolok,hogy MINDENKI teherbe essen még az idén,és megszűnjön a topik :lol:
Vendég
 


Mmzsó
Ez a buli tök szuper lehetett. Még jó, hogy az idő is ilyen volt. Jobb is, mint az öltöny.
Igen, inszem, kedden.
Idén mindenki terhes lesz itt, és jövőre nyitunk egy babás topicot. :lol:
p__lilla
 
 

 
 

Sziasztok!
Rekkenő a hőség odakinn. Egész nap csak aludtam ma. A férjem ma is dolgozik, korán elment én meg csak aludtam és aludtam. Nagyon fáradt vagyok. Az utóbbi hetekben rengeteg a meló a munkahelyen. Teganap este ünnepeltük a 11. házassági évfordulónkat. Nem csaptunk nagy bulit, csak olyan szerényet, de mire a vendégség után eltakarítottam a "romokat" már nem volt túl korán és hullafáradtam zuhantam az ágyba.

Lilla!
Sokat gondolok rád, így ismeretlenül is. Nagyon szorítok nektek a jövő hétre.

Én is támogatom az "ötletet", hogy mindenki babásodjon be az idén és költözzünk mindannyian egy másik topikba... Olyan jó lenne... de mi az, hogy jó lenne?!....JÓ LESZ!!!!!

Ziggi, gratulálok nektek. A műtéttől ne félj. A férjem is átesett rajta. Kellemetlen az igaz, de bátorság, sok bajt le tudsz ezzel a későbbiekben, ha megcsináltatod.

Szép napot mindenkinek!

remeny
bnandi
 
 


Csáó!

Lilla - Nagyon fogom a csipiszt keddre hogy legyen sok fürge kiskatona és sikerüljön a NAGY TALÁLKA!!

Elég zsúfolt a hétvégénk... tegnap születésnapon voltunk egész délután. Hallét főztek a fiúk. Ma délelőtt a gyöngyszigeten őz-pörkölt és társalgás..nemrég értünk haza.
Most délután két helyre is hivatalosak vagyunk. Az unokatesóm házavatójára és egy kerti grill-partira... :roll: :roll: :roll: Most azon godolkodunk, hová menjünk, hogyan osszuk be? Miért kell mindennek egy hétvégén történnie?
tea77
 
 


Andi - Gratula a 11. házassági évfordulótokhoz!
Kép
tea77
 
 


mmzsó - Ettől jobb esküvői partyt kívánni sem lehet! :lol: :lol:
tea77
 
 


szép estét!
hát eszméletlen milyen meleg volt ma. de lehetne még vagy 2 hónapig ilyen :)
ráadásul ma körtét főztünk be. úgyhogy élvezetes volt a tűzhely mellett.
Andi gratula a házassági évfordulótokhoz!!!!!kívánok +++++tesztet!!!!
És persze mindenki másnak is. Én is benne lennék,hogy szüntessük meg a topicot és babásodjunk! :wink:
Lilla nagyon-nagyon sok szerencsét nektek keddre!!!!!

Na megyek mosogatni :evil:
További szép estét mindenkinek!!És mielőbbi babás pocakot

Kép
kissedi
 
 


Csak bemásolok:
Sziasztok! Hát egyik szemem sír, a másik nevet, de inkább sírok. Délelőtt még nem voltam ezzel így, de most hogy végiggondoltam az eredményem.... A hiszteron túl vagyok, nincs semmi panaszom. A méh taljesen rendben van, ami a lombikhoz teljesen tökéletes. Viszont a tubaszájadék fedettnek tűnik. Ezt nem igazán értem, áprilisban voltam HSG-n és akkor az a doki, aki csinálta, azt mondta, mindkét petevezeték átjárható. Bár nem tudom pontosan mi is a "tubaszájadék" de a petevezeték kijáratára gondolok. Tévedek? Szóval életem legszörnyűbb vizsgálata volt az a HSG áprilisban, és kiderül, hogy nincs is minden rendben. Akkor most megint ott tartunk, hiába lesz páromnak sokmillió kiskatonája, ha nem tudnak átjutni. Még egy HS-t nem szeretnék, nekem tényleg annyira rossz volt, akkor ezerszer inkább a lombik. Csa már úgy örültünk, hogy talán spontán is lehet baba, vagy inszeminációval.

Az IR-re annyit mondott doki bácsi, hogy ha a háziorvosom nem ír fel, akkor majd ő felírja a metet. És hogy kb. 3 hónapot várjunk a kontrollig.

Szóval szomorú vagyok, én még senkit nem hallottam akinek HSG után 5 hónappal már lett volna valami gond. Megpróbálom majd felhívni azt az orvost, aki csinálta és elkérni a röntgenem, csak egy záróelentést kaptam, amiből semmi nem derül ki, csak az volt hogy átjárhatóak a petevezetékek.

Lilla! Sok szurok holnapra!

Andi! Gratulálok!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Andi,
gratulálok a házassági évfordulótokhoz!

Katerina,
ne keseredj el.Fedettnek tűnik?tehát nem biztos,hogy az?különben szerintem is a tubaszájadék az a rojtos rész lehet,ami ráborul a petefészekre...lehet,hogy még vizsgálódni kéne...

Lilla,
hajrá mai nap!

Nálunk semmi extra.Várunk.Telne már el ez a hónap!Álmodozom arról,hogy talán sikerült a normál tartományba felturbózni a kiskatonákat,és akkor elfelejtjük az egész történetet,csak éljük az életünket és egyszer csak....++++++
Vendég
 


MMzsó!
Mindannyian erről álmodunk. :) De jó lenne valami nagyon pozitív energia, ami feltöltene mindannyiónkat! Hát az álmodozás a legjobb, amit tehetünk.

Szép napot mindenknek!

( UI. Felhívtam az orvost aki csinálta a HSG-z, azt mondta öt hónap alatt is lehet újra elzáródás. Úgyhogy ha inszemináció lehetne a dologból, akkor az újabb vizsgálatokat igényelne. Párom úgy van vele, hogy ő már semmit nem enged. És bevallom, ha még egy HSG kellene, vagy valami hasonló azt én sem szeretném. Akkor inkább legyen a lombik. )

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Tényleg,Katerina,és hogy döntöttetek a szuri-ügyben?Beadtátok?
Vendég
 


mmzsó!
Úgy döntöttünk nem adatjuk be. Ja azt el is felejtettem megkérdeztük KP. doki bácsit tegnap, milyenek voltak a kiskatonaszámaink, amikor a punkciók során azt mondta, hogy nem voltak sokan. Hát látóterenként egy-egy darab, ez maximum ezres nagyságrend. Szóval tényleg nem volt sok. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!
Ma megvolt az inszem. Sajnos apa nem sok szuperspermát produkált. Lehet, sok volt az 5,5 napos önmegtartóztatás. De azért megkaptam őket. Egyáltalán nem fájt, sokkal rosszabbra számítottam. Várjuk a csodát!
p__lilla
 
 


Lilla,
örülök,hogy túlvagytok rajta és nem is fájt.Úgy érted,kevés volt a jól mozgó?Végül is 1 is elég...reménykedjünk!
:wink:
Vendég
 


Mmzsó
Igen, a jól mozgó, hibátlan alakú. A többit meg sem mondták.
p__lilla
 
 


Lilla! Rmeéljük ez egy szerencséa nap lesz és az a bizonyos tökáletes kiskatona célbaér! :wink: Egyél sok fehérjét. Azt hallottam az beágyazódáshoz jót tesz.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

csak gyors bekukk,.
Jövő hétfőn lesz a hysterom.

Katerina!

Én ismertem olyan lányt akinek a hsg szerint átjárható volt a petevezeték, majd rá 2 hónappal laparon kiderült, hogy egyik sem átjárható. A köv. ciklusban spontán babás lett.
Ja és a metet csak akkor írhatja ki háziorvos, ha szakorvosi javaslatot lát.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lilla! szorítok ,hogy minden ok legyen. most arra vártok hogy megmarad-e? ilyenkor meddig kell várni, vagy vérzés lesz ha nem sikrerül? bocsi a tudatlanságomért, de nem voltam még ebben, remélem nem is leszek :oops:
Pihizz és sok vitamint egyél sztem.
Bumi drukk jövő hétfőre.

Kép
kissedi
 
 


Bumi
Drukk a hysterohoz. Írd ám majd meg, mi lett az eredmény.
Akkor a lapar nem biztos, hogy jó eredményt mutat? Úgy tudtam pedig, hogy az a tutibb a HSG-vel szemben. Amúgy mikor mentem az én eredményemmel a dokihoz, mondta, hogy lehet attól függetlenül átjárható is, ha nem azt mutatta a vizsgálat, csak ugye az anyag arra megy először, amerre könnyebb.

Kissedi
Inszemináción voltam, nem lombikon. Itt még az sem biztos, hogy megtermékenyül a petesejt. Amúgy most dugdosnom kell utrót, és 22-én vérvételre kell mennem. Az + lesz, és dugdosom tovább. Ha valami véletlen volyamán - lesz, akkor abba kell hagyni, és megjön a mensi. :cry:

Eszem a vitaminokat. Gyümölcsöket, tejtermékeket. Vettem olyan vitamint, ami 800 mg folsav+C, E, B6, B12 vitamin. Most ezt szedem.
p__lilla
 
 


Lilla
Jah értem! drukkolok,hogy sikerüljön a megtermékenyülés és + legyen!!bocs mégegyszer ha hülyeségeket kérdezek :oops:

Kép
kissedi
 
 


Lilla,
miért kell utrót dugdosni?Nem elég annyi progeszteron,amennyi magától termelődik?Vagy biztos mások az arányok egy stimulált ciklusban,ugye?Nem tudom,most csak hangosan gondolkodom :roll:

Bumi,
én is drukkolok a hysterohoz.Most megnézik,hogy hátha mégsincs polip?Vagy mi az a hystero?
Vendég
 


Sziasztok!

Hú, jó sokat írtatok hirtelen!....Tegnap a párocskám szétszedte a gépet, vásárolt neki ( rettetntően fontos és életbevágóan szükséges, nélkülözhetetlen ) nagyobb házikót. Egész este vele pöszmögött...Ma pedig fodrásznál voltam hajat festetni és jócskán le is vágattam a hosszából. Nemrég értem haza...

Bumi - Nagyon fogom a csipiszt, gondolok rád. Tényleg a Hysteron most mi lesz? :oops: Le is veszik mindjárt a polipot?

Katerina - Nem tudom mi az a tubaszájadék, de sajnálom..... :cry: Végigjárjuk és eredményyel! Csak fel a fejjel!


Egy kicsit mérges is vagyok,....az ember egyszer elmegy az orvoshoz, azonnal ezer bajt találnak, emellett még egymás után újabbnál újabbbakat! :x :x :x :x :x . - Míg a másik azt sem tudja hol van a méhszája és mi az a méhnyálkahártya!!!! Néha tényleg jobb butának maradni! Nem tudom elhinni hogy azoknak akik babát szülnek éppen nincs semmi bajuk és hogy tökéletesen mindenük működik, egybevág! Ez nagyon nagy százalék lenne!!!!!! Néha azt gondolom, hogy aki egyszer elindul az orvoshoz, az ott is marad! :x :x :x Persze ezt most inkább csak felinultságból érzem, de néha tényleg így van.!
Végig kell járnunk, mert mit tehetnénk mást?! Egy ház árát símán fel tud emészteni ez az egész kóceráj!
Persze meg teszünk mindannyian mindent. De most olvastam egy újság-cikket, ahol pont arról van szó hogy átlagosan mennyibe kerül ( pénz, stressz, orvosok, idő...) egy baba?!!! Hát borzalmas!
Most ennek a hatása alatt vagyok!

"Punkció során...." Itt arra gondolsz hogy a párodnál is puncióval nyertek kiskatonákat a lombikhoz, vagy nálad amikor volt punkció lombik előtt? :oops:
tea77
 
 


Lilla! - Egy szupersperma biztos volt.. :wink: Annyi elgég is! Csak találjon a petyókádra!!!! ++++++Nagyon szurkolok ++++++ :!: :!: :!: :!: :!: A többi nem is számít.. :wink:

mzsó, kissedi...többiek....PUSZI!!! Puszi!!!

Tényleg, többiek??? :shock: :roll:
tea77
 
 


Tea! Csak nekem volt punkció, páromnak azzal egyidejüleg kell kicsalogatni a kiskatonákat. Na az nem lett valami sok. Bocs, hogy félreérthető voltam.

Párom is épp ezt mondja amit te kifejtettél itt, hogy ha az embert egyszer kivizsgálásra veti a sorrs, akkor addig kutakodnak, amíg találnak valamit és aztán csak rájön az emberre a frász. És tényleg én sem hinném, hogy akik szülnek, azoknál minden teljesen klappol. Tulajdonképen ahogy egyre többet tudok erről a témáról, hihetetennek tűnik, hogy mennyi baba születik. Kész csoda. És ezt a csodát mi is át fogjuk élni. :wink:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Először is köszönöm mindenkinek a gratulációkat, aranyosak vagytok!!!!

Lilla!
Pihenj sokat és próbáld meg elengedni magad. Az idegeskedés sokat árthat. Tudom és át is éltem már a várakozási idő gyötrelmeit, de valahogy mégis meg kell nyugodni és űzd el azokat a gondolatokat, hogy mi lesz ha nem sikerül... csak arra gondolj, hogy igen , ott van a pici kis élet... Mi midannyian nagyon szorítunk neked és rengeteg pozitív energiát röpítünk feléd++++++++...+ :D

Katerina!
Sajnálom az újbóli problémákat. Már el sem hiszem, hogy mindez veletek történik meg. Őrület, hogy az egyik pillanatban még minden szuper jó, a másik pillanatban már újbóli problémák zuhannak az ember nyakába. Én sem hallottam még a tubaszájadékról. Hát igaza van Teának, hogy jobb tudatlannak maradni és nem fáj akkor annyi minden. Még 3 hónap az újbóli ellenőrzésig stb stb. Az idő meg csak múlik felettünk. Bele lehet őrülni ebbe az örökös várakozásba.

Mi kedden megyünk katona vizsgálatra. Remélem lesz valami pozitív változás, mert csak akkor mehetünk a következő akupunktúrás kezelésre ha lesz némi változás. Elég lenne, csak egy ici-pici ... De lesz is, lennie kell...

Rohanok dolgozni tovább, szép napot mindenkinek :D :D :D

remeny
bnandi
 
 


Sziasztok!

Látom,más is gondolkodik az élet nagy kérdésein,nemcsak én.. :roll:

Az én véleményem:sok olyannal találkoztam,akinél találtak valami eltérést,mégis hamar teherbe esett.(Pl.magas prolaktin-szint).
Olyan ismerősöm is van,aki azért ment dokihoz,hogy mostmár lassan gyereket szeretne,jó lenne rendbetenni a ciklusait,mert csak 2-3 havonta menstruál-az orvos megnézte,már ott volt a gyerek :shock: aztán szült még 4-et utána :shock:

Olyan is van,akinél keresnek-kutatnak és semmi de semmi eltérés nincs,mégsem jön össze a gyerek.Az milyen pocsék lehet!Akkor már inkább tudja az ember,hol a baj,nem?
meg olyan is van sok(a legtöbb pár ilyen szerintem),hogy könnyen lesz gyerek,mert minden klappol.
Mi kifogtuk a bajokat,de legalább tudjuk,mi a probléma és kezelnek
minket,és fognak tudni segíteni!Ez a lényeg,ezt kell látni!
Állandó kísértés a számomra,hogy azt gondoljam:oké,de miért nem lehetünk olyan problémamentesek,mint a legtöbb pár?De ettől csak beborul az ember,szóval erre nem jó gondolni.Így voltam a rákbetegségemmel is.Aztán csak vége lett.

Bocs a hosszú eszmefuttatásért,nagy filozófus veszett el bennem :lol:
Vendég
 


Bnandi! Szurkolok, hátha nálatok is meglepetés lesz a kiskatona számláláskor. :)

Mmzsó! Ölelés. Az biztos, hogy nem szabad belegabalyodni ezekbe a gondolatokba, de azért néha csak elgondolkodik az ember. :) Én meg olyat is tudok, hogy a lánynak 6 hónapja nem volt peteérése. Aztán egyszer megjött neki a piri, majd ment vissza dokihoz, hogy már megint nincs. Felírtak neki szurikat, de már nem adatta be. Kiderült, hogy az az egy alkalom elég volt, annyira jönni akart az a kisbaba. Egy nagyon kedves ismerősömről van szó, mindig monjda is, higgyek a csodákban. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Helloka mindenkinek! eddig nem jöttem mert nem volt konkrét írni valóm. de most reagálok!
nagyon érdekes dolgok amiket írtatok :roll:
tényleg a kis tudatlan csitriknek sikerül (lehet hogy akaratuk ellenére, de mégis), meg annak aki nem szeretné, dehát ez van... :?

Tea!Puszka!Hát már én is azt mondtam hogy befogom szemem és fülem és majd lesz valahogy.

remélem ezzel nem bántok senkit, de így gondolom.

Katerina, Lilla!ne idegeskedjetek. minden rendben lesz nyugi!!

Azt olvastam, hogy a szeptember és még egy tavaszi hónap, talán március, a legalkalmasabb a megtermékenyülésre!
úgyhogy lányok apira fel!!!! :lol: :lol:
és remélem mindnyájan +++tesztelünk

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Ma egész nap dolgoztam, délután egy kolléganőmet helyettesítettem, így nem igen volt időm gondolkodni. Csak erepült egy ujjabb nap. Hát Mmzsó nem semmi amin átestél, soha-soha ne kelljen még gondolnod sem arra az időkre. Végre szép dolgoknak kellenek, hogy történjenek. (Küldök egy ölelést...)

Kiseddi!
A szeptember tényleg szép hónap és ha belegondolok életem során a nagy és jó dolgok mindig szeptemberben történtek. Ez fel sem tűnt eddig, csak most, hogy említetted. Szuper!!!! Akkor még nagyobb esély van a keddi sikeres számlálásra.

Elkeztük szedni a vitaminokat. Sajnos nálunk (Vajdaság) nem lehet Elevitet kapni így csak valami hasonló összetételű terhes vitamint kaptam. Szedjük is rendületlenül, folsavval együtt. Hát ha nem használ, ártani úgysem fog. Különben is rám fér egy vitaminbomba kúra. Hullik a hajam, néha már azt hiszem, hogy meg fogok kopaszodni. Még ez hiányzik és tökéletes lesz az élet...kopaszon... csini leszek. Amióta szedem a vitamint enyhült a dolog, remélem meg fog állni.

Jó éjt mindenkinek, álmodjatok szépeket!

remeny
bnandi
 
 


Bnandi,
drukk a seregszemléhez!+++++++

És Mindenkinek szép jó éjszakát!És ne töprengjetek sokat!Inkább.... :lol:
Vendég
 


Sziasztok! Kép

Katerina - aha, már értem. De az a lényeg, hogy volt egy-két jól mozgó és meg lehetett csinálni a beültit. Sőt meg is termékenyült a drága, csak nem tudott megtapadni...gondolkodj pozitívan! Ha már volt megtermékenyülés, akkor mekkora lehetőség van MOST ugyanerre?! Legyen veletek az ERŐ!!!

Örülök hogy hozzászóltatok a témához ami felbuggyant belőlem. Legalább tényleg nem vagyunk egyedül ezekkel a gondolatokkal.
A napokban nem vagyok én sem a legjobb formában, pedig pé-s napjaimat élem, apán kellene csüngenem. Ahelyett az élet nagy megoldatlan kérdésit hámozom... :roll: emellet feszült vagyok és sorjában pukkadnak a buborékjaim a fejem felett. Kedvem is a béka segge alatt.

Bnandi - Sok sok energie-t a fürge tölténytárhoz!!! Kép
A vitamin nem árthat! Tényleg nagyon szurkolok hogy legyen sok kiskatona....és ha erősek meg fürgék lesznek? Mi a következő lépés?

mmzsó - Nem filozófálsz és még igazad is van. Szerintem a többi - termékeny - pár is ugyanilyen gondokkal küszködik, csak nem tudnak róla. Vagy??? :?: Nekünk még így sem megy. Ez tényleg az élet nagy kérdése. Mit gondoltok ha feladnánk, milyen esély van a sikerhez? Mennyivel kevesebb?? :roll: :?:
Most arra gondoltam, amit Katerina mondott. Lehet hogy az elég, ha egyszerűen csak hiszel a csodában. Az a lány hitt a csodában?? :roll: :wink: Jobban mint mi?? :roll:
..................na ez már filozófia....

Edi - Mindig volt valahogy. Te csak fogd be a szemed és a füled ha az kell, csak a hited ne hagyon el. HINHI-HINNI-HINNI kell!

Holnap lagziban leszünk ismét. Nősül a főnököm... 8)
Ma sorban tömöm a mosómasámat, párom itt hortyog mellettem. Éjt nappallá téve dolgozik a drága. Had aludjon...este majd jó fürge lesz... :wink:

Itt leszek csajok ha valakinek társalogni van kedve...teszek-veszek időközben...
Pusza.
tea77
 
 


Tea
Én itt vagyok.
Jó bulit hétvégére.

Bnandi
Nem baj, ha nem elevitet szedsz, a lényeg, hogy legyen benne min. 800 folsav. Szerintem az a legfontosabb a bébinek. Örülök, hogy a hajhullásodra is jó hatással van a vitamin.

Az "élet nagy kérdéseivel" kapcsolatban hasonló véleményen vagyok, mint ti. :roll:

Amúgy ma babázni voltam, bibííí. 6 napos babócát látogattam meg, akit meg is foghattam, és annyira jó volt. Ahogy szuszog az a kis csöppség tiszta nyugalommal töltött el. Ez kéne ám minden nap. Annyira édes és jó baba.

Amúgy az inszemnél apának százezres nagyságrendekbe mérhető szuperspermája volt. Az össz mennyiséget nem árulták el, ez csak a tökéletesen, célirányosan, fürgén mozgó, hibátlan alakúak száma. Hát nem sok. Amúgy inszemet össz. 1milióval csinálnak, de gondolom ha már mentünk, meg megvolt a gyógyszeres kezelés, nem mondták azt, hogy bocsi de nem csináljuk meg.
Úgyhogy várjuk a csodát.
p__lilla
 
 


Tea,
jó mulatást mára!A lagzi olyan jó dolog,tuti jó buli!

Én hiszek abban,hogy történhet csoda,de konkrétan nem várom,mert a csoda lényege az,hogy váratlan és ritka.
Szerintem,Tea,a párok nagy részénél minden klappol és nem küzdenek problémával ilyen téren,nekik máshol jut küzdelem.Nekünk meg ez jutott és tesszük,amit kell és lehet.Azt mindenki maga dönti el,hogy meddig vállalja a küzdelmet,vagy pihen egy kicsit,és ha feladjuk,nem tudhatjuk,hogy mennyi az esély.Nekem azt mondták egyszer,hogy ez biológia,itt nem érdemes esélyeket latolgatni,ráadásul annak ellenére,hogymár rengeteg dolgot tudnak a fogamzásról,azért még mindig rengeteg a kérdés,és szerintem ez így is marad,bárhogy kutakodnak,mert mi emberek sosem leszünk teremtők. :roll:

Szóval,fel a fejjel,Tea és mindenki.Elárulom,hogy én is épp petét érlelek,de elhatároztuk,hogy csak szerelemből és kedvvel fogunk összebújni,elég volt az időzített,kötelességszerű tornamutatványokból! :oops: :evil:
És ha annyira akar,úgyis megfogan az a baba!Ha meg megtudjuk a kiskatonaszámot 3 hét múlva kb.,akkor eldöntjük,hogy rögtön megyünk inszemre vagy mi legyen...

Most megint vállon veregethetem magam,hisz olyan rettentően okos vagyok... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok,most szeretném nektek kidühöngeni magam! :evil:

Voltam a sparban vásárolni,megláttam egy régi ismerősömet.Ő nem vett észre,én meg szándékosan elkerültem,mert úgy éreztem,meg fogja kérdezni a babát,és én ezt már úúúútálom!(neki különben 3 gyereke van).
Mikor már harmadszor kerültem ki,annyira elszégyelltem magam,hogy hogy lehetek ilyen bunkó,én,aki mindig örültem,ha ismerőssel találkoztam,elég nyílt és barátkozó típus vagyok...na,odamentem hozzá.Nagyon aranyos lány egyébként,végtelenül jóindulatú.
Persze első kérdések közt volt:"Babuci?Nem jön még?"
Mondom:"még nem".erre ő:
"De terveztek,nem?"mondom:"én már rájöttem,hogy nem érdemes tervezni,úgyis a Jóistenen múlik"erre ő:"De szeretnétek,ugye?"
Na,ez az,amiért néha már kerülöm az embereket,és ez olyan rossz.
A másik az,hogy csupa szeretetből,de az a következő kérdés,hogy egészséges vagyok-e.(ugyebár a mellrák,amin átestem).Én tudom,hogy mindenki azért kérdezi,mert aggódtak,imádkoztak,féltettek,de én akkor is úgy szeretném már ezt teljesen elfelejteni!Decemberben lesz 7 éve,hogy történt a dolog,már rég gyógyultnak vagyok nyilvánítva(2 éve).Eljárok kontrollra,de az eredmény már nem is érdekel,mert tudom,hogy úgyis szólnak,ha valami nem okés,de úgyis okés...

:evil: :evil: :evil: ezt most jólesett rátok borítani,bocsi!

Szép hétvégét ám mindenkinek! :wink:
Vendég
 


Zsó! ismerős! mire eltervezem, hogy nem is gondolok, mindig jön a rég látott rokon vagy barátok, akik rögtön azzal kezdik: " és nem lesz még gyerek, nem akartok vagy tán nem betegek vagytok?" :twisted:
Hát te nagy dolgon estél át, ami remélem csak erősít, így ezt is végig fogod vinni, és lesz ari, kis cuki babi. Ne izgulj!! Légy erős, mint anno és minden jól alakul majd! :wink:
Tea meg már bulizik :( most irígykedem
Jó szórakozást nektek :P és este ünnepeljétek meg az esküvőt :lol:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Ebben a témában van ám nekem is "némi tapasztalatom". Morogni is szoktam érte eleget, mert tényleg kiborító. A legostobább és bunkóbb kérdés még a felsoroltak után, hogy: "...és kinél van a baj? A férjednél vagy náld?" No erre szoktam teljesen kiakadni. A válaszom erre: nem mindegy?! NÁLUNK!!!!Nem értik, hogy mi ezt nem úgy nézzük, hogy ki miatt, hanem a lényeget, hogy nekünk, közösen ez a nagy problémánk és nem neki vagy nekem.

remeny
bnandi
 
 


Hát igen Andi! tiszta idegfeszítőek ezek a dolgok. de reméljük hamarosan azért állítonak majd meg, hogy megdicsérjék milyen szép a baba akivel sétálunk :wink:

Kép
kissedi
 
 


Andi,
hát ez szörnyű!A barátnőmnek meg kromoszómarendellenességgel született az egyik gyereke,és tőle is megkérdezték,hogy "ki a hibás"-közlöm,egyikük se :evil:

Annyira hülyék az emberek!Délután folytatódott:egy 8 hónapos terhes kismama nyafogott nekem,hogy mennyire utálja már a terhességet,és egy barátom közölte,hogy jön náluk a 3.gyerek,nálunk nem? :twisted:
Vendég
 


Á, bele sem szólok... :cry:

Elhiszem Zsófi hogy szarul érzed magad. Bevallom van olyan ismerősöm, akivel én sem szivesen találkozom. Ha tudnám hogy nem az lesz az első kérdése, biztos felhívnám néha. De én is próbálok menekülni ettől a kérdéstől.
Pedig míg nem terveztük a babát én is bizony megkérdeztem egyik ismerősünket hogy terveznek-e babát...később megtudtam hogy 13 éve sikertelenül próbálkoznak. A csaj persze udvariasan terelte a szót, már nem is emlékszem mivel, de hamar lerázott.
Egy éven belül spontán teherbe esett és most kényeztetik a bébit.
tea77
 
 


Ja, a lagzi nagyon jól elmúlt 8) 8) 8) .
Az asztalon is mulattak....én nem vagyok azért ennyire mulatós, szóval inkább a földön maradtam... :lol: :lol:
Rengeteget ettem....imádom a hajnali terítést - a szármát, hiába. Minden mennyiségben magamba tudom tömködni, nem érdekel ha utána rosszul is leszek. Párocskám is csak nézett rám, mennyi fér még belém.. :oops: :lol: :lol: De szerencsére sokat táncoltam és nem lett semmi bajom.. :)
Ma anyósnál voltunk ebéden. Azóta mosok, vasalok. Elő kellett szedni néhány melegebb pulcsit....brrrr hideg lesz a héten.

Szép estét. Legyetek rosszak... :wink: :twisted: :wink:
tea77
 
 


Sziasztok!
Tea kérdezhetek? mi az a szárma?(remélem jól írtam)
Mi is anyóséknál ebédeltünk, így ma nem kellett főznöm :wink:
na megyek fürcsizni, és csucsukálni, mert holnap meló :(
jó éjt mindenkinek!
ja egy kicsit szontyi vagyok. nem tudom nézte e valaki a Naplót, na mindegy. rákos gyerekek voltak benne és megsirattam szegényeket. aztán eszembejutott (ami mindig ott van a fejemben, persze) hogy nekünk még mindig nem jött össze.... :cry:
hát nem baj holnap új nap, új remény, még egy hétig.. de aztán új hónap, stb,...
na nem panaszkodom.
jó éjt nektek!puszi

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!
Ez a hétvége is elmúlt. Annyi esemény volt, szülinapok, évfordulók, babalátogatás... Ki vagyok már eléggé. A hétvégén pihenni kellene egy kicsit, de ez most nem igazán sikerült. Majd a következő hétvégén. A legizgalmasabb a babalátogatás volt. 2 hetes pici babó...olyan pici és törékeny. Olyan illata volt amihez nem fogható semmileyen parfüm...a legszebb illat a világon.

Tea!
Örülök, hogy jót mulattatok. Remélem széttáncoltad a táncos topánkádat. A jövő heted is valószínüleg szép lesz, ha a főnököd nászútra megy. Hát akkor hátradőlni és kipihenni a hétvégét.

Addig túrkáltam az inerteneten, hogy valami magyarázatot találtama problámánkra, amit ugye hosszú évek óta várok. 10 éve is elmúlt , hogy orvostól orvosig járunk, annyi mindenen túl vagyunk már de csak válvonogatás a vége mindig. Mivel a katonaszám jónak mondható, semmilyen fertőzést nem tudnak kimutatni de valami miatt minden katona mozdulatlan, halott. Azt találtam, hogy nagyobb mennyiségű lizozin enzim található ilyenkor benne, ami feloldja az ivarsejtek sejthártyáit és megbénítja azt. Lizozin enzimről kutatok tovább. Ez az enzim megtalálható pl. a könnycseppben is. Baktériumölő hatása van, de, hogy mért teszi azt a mit tesz, azt sajnos nem találom. De ha van róla valami meg fogom találni.
Kutatok tovább, szépe estét mindekinek!

remeny
bnandi
 
 


Edi! - Tényleg, a szárma....felénk a töltöttkáposztát hívják egyszerűen csak szármának.... :wink: nem tudom miért.... :roll: :?: De imádom!

Andi - De jó, hogy végre rátaláltál valami újra...ez majd löketet ad, meglásd! Remélem megtalálod azt, amitől fel tudjátok ébreszteni a hadsereget!
Kitáncoltam magam. Főnök októberben megy nászútra.. :? még rá kell várni egy kicsit. De amúgy sincs sokat a cégben, többnyire reggelente jár be, mivel mással is foglalkozik. De ettől függetlenül már mindannyian nagyon várjuk a nászutukat... :wink: :lol: 8)
tea77
 
 


Sziasztok!
Hystero ugrott. Nem fértem be mára. Már szépen elfoglaltam az ágyam, át is öltöztem, majd kimentem a folyosóra, ott beszélgettem a férjemmel, amikor is jött a doki és behívott a vizsgálóba, majd közölte, hogy csak 2 eszközük van, aze egyiket már felhasználták, a másik meg egy öregasszonyban kell, aki már péntek óta benn fekszik, de akkor nem tudták neki megcsinálni. Szóval nézzünk nekem másik időpontot, Sajna sem holnap, sem holnapután nincs már szabad hely, utána meg már pé környéke, úgyhogy jövő ciklusban lehet csak megint.

Hát, nem tudom mi jöhet még.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
együttérzek veled :twisted: :twisted: :twisted:

Akkor miért nem szólnak előre?????
Basszus,türelemjátékot űz veled a sors :roll:
Vendég
 


Tea! kösz a felvilágosítást, ezt az elnevezést még nem hallottam. hm.. :roll: most már ezt is tudjuk. én is szeretem, mondjuk nem imádom, de én úgy szeretem ahogy nagyim csinálja, sok szálas káposztával, és jó savanyún....hmmmmm
Bumi sajnálom a hysterot. eszméletlenek ezek a kórházi körülmények. remélem jövőhónapban összejön, vagyis inkább hogy addig lesz spontán baby :wink:
Andi sok sikert a katonák aktiválásához!!!
már én is egyre jobban fosok, mert lassan nekünk is számlálás :? remélem nem lesz elkeserítő az eredmény

Kép
kissedi
 
 


Jajj nem is írom. ma kolléganőm hugának a pici lányát nézegettük fényképen. hát valami édes. junius 6-án született, de már olyan kis ügyesen figyel, meg emelgeti magát. hát irigykedtem egy kicsit, mit ne mondjak :oops:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi,
ne is mondd,mi kb.3 hét múlva megyünk számlálásra,kicsit később,mint ti.Okt.3-án lesz fél éve,hogy megvolt a műtét.De én nagyon várom és izgulok,meg bízom benne,hogy jó redményt kapunk!Nektek mi is a probléma?
Nekünk a számmal van gond,10-12 milla volt,és reméljük most 20 felett lesz... :wink:
Vendég
 


Zsó! akkor egy cipőben járunk. nekünk is 10 milla volt, meg kevés volt a jól mozgó és fürge. :( Hát nem tudom most mi lesz. :?:

Kép
kissedi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: