Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt! :lol:

Kép

fú, iszonyat meleg volt ez a hétvége :shock: , én azt hittem, megpusztulok :evil: ....még jó, hogy nem nyáron lesz nagy hasam... :lol:
most hogy egész éjjel esett, kicsit jobb :P

nekem se sok maradt meg a fejemben :oops: .....szülésről vagy császárról majd mesélek ha túlleszek rajta :roll:

Pandácska, Nati, Tündi!
aranyosak a kicsik 8)

Nati!
ma az első munkanap? :D jobbulást Márknak :?

Gyugyi!
mikor derül ki ki nyert? :lol:

Kukac!
igazad van!csak így tovább! :wink: (már csak 15 nap :D )

Susy!
remélem keményedések elhúznak most már a búsba :roll: 8)
drukk kórházhot, gyere ha kapsz 3d-s képet 8)

Zsu!
jó pihizést :D

Ticsimű!
:P :P :P

Vicky!
én is szarul vagyok a buzi Grav-tól, de az Elev-től is ez volt :(

Dike!
apára fel :lol: :lol: IGYÁL!
Vendég
 


Sziasztok!

Ticsi!

RICINUS COMMUNIS CH15-a neve.
Ez úgy jött nekem hogy egyik nap azt éreztem mintha kevesebb lenne a tejcsim. Jól beparáztam. (közbe meg csak beálltak már a cickóim a normál állapotra, én meg azt hittem nincs tejem)
Telefon a barátnőmnek aki nagy homeos. Mondta hogy Ő ezt szedte és neki bevált. Vegyek ilyet. Hát rohanás a gyógyszertárba. Mondtam a nőcinek mit szeretnék. Volt. De ő is mondta ezt az utricát vagy mit. Ez a 2 fajta van tejserkentőnek homeosba én úgy tudom. Mondtam ha ez a ricinus nem használ veszek olyat. De napi 2x5 golyót beveszek és majd szétdurranok. Tisztára olyan lesz a cicim mint mikor az elején belövellt a tej. Így én nem szedem minden nap csak mikor szükségét érzem.
Ja és én nem szopogatom el hanem csak úgy lenyelem az 5 bogyót. Nekem így is használ.

Remélem tudtam segíteni. :wink:
csipcsab
 
 


Hali Csajok!

Dobom a sztárfotót! Csak ezt az egyet csinálták!

Kép

Minden okés amúgy! Most véráramlás (köldökzsinór és méhlepény)kontroll volt. :wink: Kb 930 grammosak vagyunk, szokás szerint fejjel lefele tanyázik!!! :lol: :lol: És kb. egy héttel nagyobb a terheségi koránál...
susy75
 
 

 
 

Babcsi!
A keményedésre eszem a magnéziumot, meg iszok spéci teát!
A doki azt mondta, hogy amíg nem túl sok vagy óránként 4-nél nem több, és persze nem rövidül a méhnyak stb addig oké!
Neked mikor volt és csak úgy elmúlt vagy szedtél rá valamit?

Vicuska!
Ma mész dokihoz ugye?
susy75
 
 


Susy,
Keményedéseim nekem is voltak, óránként legalább 6. Én ezzel kerültem meg a görcsökkel kórházba, de nálam tényleg folyamatos volt, és fájt is. Rengeteg víz, magnézium, pihi, de ezt már tudod. Én gyógyszert is kaptam rá. Nagyon szép baba kuckózik a pocidban :wink:

Vicuska,
Télen se jobb szerintem kismamának lenni, mert akkor meg lefagy a poci, csúszos minden, hideg van, nem jön fel a csizma a lábra, többet kell kismama ruhára költeni stb. :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok.szombat reggel 36.3 volt a hőm, vasárnap 36.4 ma 36.5. az is jó ha ilyen lépcsőzetesen emelkedik?
lányok és mi lesz a 2. tüszőmmel, ami tegnap 19mm volt? az első repedésből lehet csak baba? ez már nem számit?
itt van mellettem a 1.5 literes vizes palack, próbálom legyűrni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ticsimű! 4 litert?? h tudnék?te úr isten.
a mult hónapba nagyon észleltem a nyúlós nyákot, de most nem???miért? talán egyszer vasárnap.
vicuska! ird meg mi volt a dokinál, szurkolok!!
dike
 
 


Susy!! nagyon cuki a kép,de jó ilyet látni!!!!!!!!
dike
 
 


zsófikukac! nálad mi újság? te próbálkozol vagy már állapotos vagy? kérlek ne utáljatok meg, de én is kinlódok a cigivel, de egyre kevesebb, és amint megtudom, h sikerül soha többet semennyit!!!!!csak tudjátok 7 honappal ezelőtt letettem aztán megjött,idegesség 1szál cigi...stb de mindent megteszek h végleg végre leszokjak
dike
 
 


sári barátnőm ha olvasod, most ne röhögj!!!!!!!:)
dike
 
 


Sziasztok!
Húúúúúúúú, milyen rég jártam már nálatok.
Gyugyi, Babcsi jó benneteket látni :wink:
Gyugyi Néni! Elsős lett a Mártonunk :lol: Mosolyogtam mikor láttam, hogy milyen szép termet festettél a gyerekeidnek! Nemrég még vigasztaltatok, hogy majd csak eszik az oviban... most meg majd csak eszik valamit az iskolában :lol:

Nagyon prózai okból jövök, Ágnes kimászott a kiságyból, már rég emeletesezik Jankával, szeretném eladni a kókuszmatracát.
Kismamik, nincs valakinek szüksége egy szép, hibátlan, új huzatú 60x120x6cm-es kókuszmatracra? (Meg egy 2008-as pegperego p3-ra?)

Szeretettel kívánok mindenkinek gyorsan bébit a pocakjába jó egészségben és sok boldogságban!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Susy :D
jajj de édi!!!!! Nagyon helyes kis pofikája van!!!

a keményedések nekem úgy a 6. hónap környékén voltak de én nem számoltam...a dokim nekem is magnéziumot mondott, de abba is hagyta egy idő után...most már szokott megint lenni de ha jól tudom ilyenkor már normális...


Dike :D
a pé kísérő jelei nem mindig ugyanazok...van, hogy van nyák, van hogy nincs....van, hogy van + LH teszt de van, hogy nincs....a hő emelkedhet lépcsőzetesen is...a domináns tüsző reped meg, tehát abból lesz a babuci...a petesejt onnantól kb 24 órát életképes ( a spermák kb. 72) a másik sejtből már nem lesz babóka, felszívódik...


Szia Amica :D Kép
Hogy vagytok?

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Dike :D

rakok ide neked egy linket az alap-testhőmérsékletről

http://www.szexualitas.hu/page.php?p=3&id=32&catid=5

Kép

KépKép
babcsi
 
 


babcsi! de a doki mondta h jobb oldalon már nincs ott a tüsző, viszont ha megrepedt akkor kéne neki vmi folyékony vmit látni ami a tüszőből folyik ki ilyenkor de nem látta. de hát nem azt mondtátok itt sokan h azért vagyok iker gyanus mert 2 tüszőm is van??? fuuu de nem értek ehhez bocsi. honnan tudni h nem a második tüsző a domináns? na de mindegy én semmi mást nem tehetek csak akciózok a párommal. köszi a linket mindjárt nézem
dike
 
 


Dike :D
ha megrepedne a 2. akkor rövid időn belül, amikor a peteérés van ...amit látnia kéne az a sárgatest....

ez egy link a peteérésről:
http://209.85.135.104/search?q=cache:Vu ... =firefox-a

Kép

KépKép
babcsi
 
 


a nagyobbik tüsző a domináns mivel az ér el olyan méretet peteérésre ami meg tud repedni (kivéve ha egyszerre több reped meg)...a női nemi ciklus egy hormonális folyamat és ezek a hormonváltozások okozzák a pete növekedést, peteérést, repedést, stb...ha megtörtént a pé utána már max. spontán repednek peték ha van olyan méretű (pl. orgazmus hatására)...ezért van, hogy menzi alatt is előfordulhat spontán tüszőérés, de azért ez a ritkább...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Babcsi!

Olyan szakavatott lettél! :D

Olyan jó, hogy megint itt vagy!!!!!!!!!!!!!!

Ne haragudj, de amikor a mosolygós arcodra nézek felderülök, és mingyá elfelejtem a nap összes nyígját! No meg az iccakáét!

Kép
ticsimû
 
 


Vicuska

Képzeld a múltkor mikor mondtad, hogy má nem érdemes terhestesztre pisilni, mert nega lenne, mondtam majd azé vetetek egyet a barinőmmel, és megpróba...rá két napra azt álmodtam, hogy vettünk tesztet, és rápisiltünk mindketten, neki zebrás lett, nekem nem...és ott sírtam neki, hogy dehát nekem itt a nagy hasam, most jöttem a dokitól...miért is nem mutatja...

Hát tegnap beszéltem vele telón...már késik neki 7 napja...rábeszéltem a tesztre...de nem akrta, mert volt cisztája is legutóbb, meg ő az aki 6 inszem, 6 lombik után az elsőt spontán összehozta, és nem akart megint csalódni, hiszen má igen csak benne van a korban elmúlt 36...éssssssssssss akkora T -t pisilt, hogy ihaj!!!!!!!!!!

Annyira örülök neki...

Bocsi,hogy leírtam, de még egyikünk se fogta fel...Elmegyek boszinak!

Kép
ticsimû
 
 


köszi a linket elolvastam, sok infót tartalmaz. akkor nem értem miért nem látott az én dokim sárgatestet?miééért? még is ez a 19mmeslenne a domináns? már megint tiszta ideg vagyok, érzem h ez a hónap is egy nagy csalódás lesz. vmi ilyesmit is mondott, h nem látok folyadékot, de valószinű, h megrepedt de csak most hajnaltájt.azaz szombat hajnal, mert én vasárnap voltam.
dike
 
 


dike

csak nyugi...ha mégsem az repedt meg, akkor majd most ez megreped!

nyugi!

Kép
ticsimû
 
 


Dike :D
az én dokim sem látta mindig és mégis volt pé-m....szerintem is az a 36.3-as hő volt a tüszőérés...szóval nyugi és pihi!!


Ticsi :D
nagyon aranyos vagy!! Kép :wink:

az éjszakáim nekem sem mindig a legjobbak, bár meg kell, hogy mondjam, hogy volt rosszabb úgy a 7. hónap környékén mikor egyre nagyobb lettem...most már eléggé hozzászoktam :D tudom eléggé vicces...

neked mi szokott lenni? te is nehezen helyezed el a pocid?

Kép

KépKép
babcsi
 
 


sziasztok!

Vicuska, nagyon drukkolok! Már tutira végeztél, gyere, amint gépközelbe jutsz!!!!!!!!! Annyira kíváncsi vagyok, hányan vannak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Susy, gyönyörű a sztárfotó!!!!! :lol: Mi pénteken megyünk 4d-re, már alig várom!!

Zsófi, meg ne ártson a sok strandolás :x na jó, csak irigykedem egy kicsit, pont tegnap gondoltam bele, hogy az idei strandszezonban még vízközelben sem voltam :? Nagyon drukkolok a spontán hónaphoz! :wink:

Ticsi, gratula a barátnődnek! Nem semmi, ahogy megálmodtad! Én is megálmodtam egy kolleganőm terhességét, elmeséltem neki és rá pár hétre tényleg pozitívat tesztelt (2 éve vártak a babára) :lol:
Köszi a Zsu-híreket, innen is nagyon sok napsütést küldök nekik!!!!! 8)

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok! :lol:

van egy 6,2 mm ülőmagasságú (milyen hülye szó ez :oops: ) dobogó szívű babácskánk!!! :P :P :P olyan jó volt hallani :D

sajnos ketteske és hármaska úgy néz ki, végképp elhagyott minket :( , de Ő ott van!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Vicuska :D
juhééé!! Óriási gratula a kis dobogó szívühez! éljen Ő!Kép

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Vicuska, ez nagyon szuper!!!!!!!!! Gratulálok!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gondolom milyen jó volt hallani a dobogó szívecskét!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Vicuska!! nagy nagy gratula, vigyázzatok egymásra!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dike
 
 


Vicuska!
Szupeeeeeeeeeeer!!!! Tiszta szívemböl gratulálok és örülök Nektek! :P :P Kép
susy75
 
 


Vicuska!!!
Kép


LegyekMami!!!!

Kép
Vendég
 


Mami :D
Boldog Névnapot !!!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Suzy!

Édes kis csákód van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mami! :lol:

Kép

Susy!
nagyon édes a kisbabád 8) , remélem jobb kedved lett, hogy láthattad őt! :D

Ticsi!
barátnédnak nagy gratula :D te kis boszi :lol:

Natii!
milyen volt a mai napod? 8)

Dike!
szerintem is megvolt a péd, relax most már!volt akció is, több nem kell egy kisbabához :P

Pandácska!
most átgondoltam én is a téli kismamaságot :lol:
Vendég
 


Vicuska,
Szívből gratulálok :lol: :lol:
Vendég
 


Vicuska!!

éljen ékjen éljen!!! :lol: tudom nagyon szerettél volna ikreket, de én mint ikres mami mondom sose feledd az ikerterhesség veszélyeztetett terhesség :wink: :lol: Nagyon örülök hogy sikerült szépen növezstgesd a picuringót... :lol: :lol: :lol: juhéééééééééééj

Köszönöm a névnapi köszöntéseket :lol: :wink: nagyon édesek vagytok :lol: teljesen meghatódtam 8) (én teljesen el is felejtettem :oops: annyira gyermekeim névadásával vagyok elfoglalva 8) )

hu annyi mindenkinek akartam írni, hogy még na....de elfelejtettem mindent az én agysejtjeim nagyon durván elfogytak 8) bár én a munka hiányára fogom....nem edzem szegényeket csoda hogy visszahúzodtak? :lol: :wink: na majd a gyerkőcők matekleckéjénél újra előkapom

hétvégén elkészült a babszoba nagyon örülökkkkkkk neki lesz majd fotó de még készüllll..de a lényeg megvan....de még ne jöjjenek azért 8)

szerintem megint átforogtak odabent elképesztőek, na mqajd következő hétfőn kiderül....nyomuklnak keményen....

jaj képzeléjétek napokig tökre viszkettem kezem lábam szinte csillapíthatatlanul..természtesen utánanéztem a neten és cskis rettenbetes példákat találtam toxémiára és vagy Hellp szindómára ésvagy máj vagy epe problémákra amiket a viszektés jelezhet de elmúlt szerencsére mára......ma a hasam kezdett görcölgetni mensisen ahogy az kell, na megint betojtam de rájöttem elmaradat a tegnapi magnéziumom és sokat dogoztam azérr hétvégén is, ugyhogy elmúlt az is :lol:

puszi mindnekinek+!!!!!
Vendég
 


Esti bekukk............... :D

Vicuska :)
Kép

Mami :)
Kép


Itt is köszike Mindenkinek a szavazást! Vezetünk!!!!! :lol:
Hónap végéig tart a verseny!


Kép
zapáné
 
 


Estét!


Vicuska!

Hatalmas gratula! És csak annyi, hogy a fiam itt állt mellettem, és az uhus képet meglátva közölte....baba, a baba...kell ennél több??????????

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mami

Buldog névnapot! Én koppintom a többieket... :oops: :oops: :oops:

Még éjjel jövök, most folyik a vacsi, meg a pancsi....

Kép
ticsimû
 
 


Vicuska!

Köszi! Jól telt az első munkanapom! Jó a légkör eddig minden ok!!!
Vendég
 


na estét

mégse jövök éjszakázni, hulla lettem, és vki tapossa a hólygomat...inkább vízszintelek

Babcsi

Igen a hasam forgatásával vagyok gondba...a manó rátipródott vmi idegszálra....ennek közsönhetően elzsibbad, hol az egyik, hol a másik lábam...folymataosan forognom kell, kb fél óránként
de a hasam nehéz...elég vicces, még nem találtam meg a megfelelő megoldást, mert a lábam görcsét is vhogy koordinálni kéne!

Na majd holnapig megálmodom!

jóéjt mindnekinek

Kép
ticsimû
 
 


sziasztok!

vicuska!

szívből gratulálok és problémamentes kismamaságot kívánok!!!!!

mami!

sok boldog névnapot!!!!

szép álmokat!!!!
tündi23
 
 


Nati
Hát, ha nekem is ilyen gyorsan ment volna a tágulás, akkor én sem kértem volna. De én addig tkp. alig-alig tágultam, utána meg 1,5 órán belül megvolt Réka. Szóval, nekem kifejezetten jól jött. :)

Babcsi
Én kaptam egy tájékoztató füzetet várandósoknak a védőnőtől, és abban is 10 perces fájásokat ír. Hogy akkor kell menni.
Feljebb írtam már Ticsinek, hogy 35+2 hetesen elkezdett szivárogni a magzatvíz, ezért befektettek. Réka még egyáltalán nem akart megszületni, de a fertőzésveszély miatt a 36. héten megindították a szülést. Ha nincs ez a szivárgás, szerintem még pár hétig tuti bírtuk volna együtt. :)
Én is úgy hallotta, hogy általában a lányokat hordják túl. De ez nem jelent semmit.
Nálunk is cukros lötty volt. Mindkét kórházban.
Köszi a linket! Mentettem!!
Nekem a védőnő mondta, hogy „beszéljem” meg a babával, mikor szeretném, hogy szülseen. :) Aszonta, ő hisz az ilyesmiben. Remélem, beválik.
Na, szombaton megvettem a homeos cuccokat. Egy vagyont hagytam ott a gyógyszertárban. :shock: Én valszeg Dzsulee „receptjét” követem, aztán majd meglássuk. Ja, nem írtál e-mail címert, amire küldhetném a doksit. Vagy nem kell?
Én úgy tudom, hogy migrént a spinális okozhat, nem az EDA.
Alvás: én általában oldalt alszom, a lábam közé begyűröm a paplant. De van, hogy megfájdul a csípőm, ilyenkor háton is szoktam. Én egész jókat alszom. Főleg ma délután. :oops:

Gyugyi
Köldökzsinór gondok voltak?? Mert a húgomnál amiatt lett az első babánál csaszi – emiatt romlott a szívhang. Nekem is azért lett végül vákuumos Réka, mert romlani a szívhangja, aztán kiderült, hogy nem volt semmi. Dokim mondta is, hogy hát ennyit ér a CTG. :)

Vicus
Én meg úgy voltam a nagy hasammal, hogy már terhesség előtt is annak néztem ki. :) Utána legalább volt mire fogni. :D
Szerintem semmivel nem rosszabb pocakosan a 38 fok, mint anélkül. Én mindkét esetben utálom, és szenvedek tőle. Ma végre lehűlt!!
Nagyon édi a kis babszem! Gratulálok! Ugye milyen megnyugtató hallani a ki szívét?!

Csipcsab
A homeos tájékoztató füzetben az a másik, amit ajánlanak. Én már nem is emlékszem, ki mondta az Urtica-t nekem. Talán a védőnő?! Én már a kórházban elkezdtem szedni, és elég sokáig szedtem.
Menzi – általában azt mondják, hogy más lesz a tej íze, mikor menzizel és a babának nem ízlik. Na, ehhez képest nekem Réka soha nem érezte meg. Mondjuk én Réka 4,5 hónapos korában kezdtem megint pirizni. Annak sem örültem. :?

Ticsi
Ez a palástfű tkp. mire jó?? Mert ha kitolja a menzit, én is megpróbálnám. A franc akar megint 4 hónap múlva pirizni.
Vádligörcs miatt bocsika! :oops: Legközelebb nem emlegetek semmi rosszat, nehogy elérjen.
Na, nekem is kényszeríteni kell magam az ivásra. Főleg, hogy tegnap megint eltűnt a bokám. :? Mondjuk reggelre rendbejött, de azért még nem tökéletes. Tuti a sok talponállás meg a meleg sem tett jót. Ma délután aludtam Rékával, így egész jól nézett ki, tegnap viszont nem pihiztem eleget, meg is lett az eredménye.
Zsunak pusszancs!! Jól tették, hogy elutaztak!! És persze várjuk vissza!!
Én sem akartam EDA-t alapból, mert nem szeretem, ha a gerincemnél matatnak. De így utólag azt mondom, megérte. Lehet, hogy jó anesztest fogtam ki, nem tudom.
Én az Urtica-t reggel és este szopogattam, 5-5 golyót. De ha félted a fogad, fél óra múlva már moshatod. :) Laktoherbet én ittam. Most is vettem már. Nekem úgy tűnt, az is jó. Bár szedtem az Urtica-t is, úhogy nem tudom, melyik használt. :) Lehet, h. egyik se kellett volna. :)
Barátnődnek gratula! És ha már ilyen boszi vagy, jósolhatnál időpontot nekem. :)

Tündi
Babaszoba alakul. Mingyá’ rakok pár képet. Bár ez nem igazán babaszoba, hanem inkább családi szoba. :) Hát, akkor jó kis húzós éved lesz.
Tényleg gyönyörűséges kék szemei vannak Balázsnak!! Bence meg még mindig sokkal idősebbnek néz ki a koránál.

Mona
Köszi!! Jöhetnél ide is, ha már „amoda” nem írsz!!!

Pandi
Nagyon cukker Dóri baba! És milyen ügyesen zebragol. :)

Vicky
Olyan furi, mert én Rékával Elevitet, Dórival meg Elevitet, most meg Gravidát szedek és semmi rosszullétes tünetem nincs tőle. :? Úgy látszik, ez is alkati dolog.
Szuper a járgány!!

Sleepin
Ezt én is hallottam, hogy ha a meleg zuhanytól nem múlik a fájás, akkor az már nem jósló, hanem rendes. :)
Orrszívóval nekünk szerencsénk volt, mert 1 éves kora előtt nem is kellett használni, utána meg már haverja volt a porszívó. :) Remélem, Bendének semmi komoly baja nincs. Mi volt a dokinál??

Dike
Szerintem ezek elég jó adatok. Nyálkahártya lehetne vastagabb, de ki tudja. :)
Nyúlós nyák – na, amíg nem akartam babát, addig volt, utána meg nemigen, aztán mégis lett baba. :) A hőd mehetne azért feljebb. Ha volt pé, akkor 2-3 tizeddel is magasabb kellene, hogy legyen, mint előtte. Bár vannak fura görbék. Amúgy hol méred a hőt? Még a 19 mm-esből is lehet baba.

Susy
Volt egy időszak, amikor nekem is több keményedés volt. Most már nincs annyi. Lehet, hogy neked is csak egy átmeneti időszak ez.
Nagyon tündér ez a fiúcska (remélem, jól emlékszem :oops: )!!! Örülök, hogy minden OK!!

Mami
Boldog Névnapot!! Babaszoba képek jöhetnek!!
Viszketés szerintem normális. Nekem most a terhesség elején volt, de emlékszem, a húgom a vége felé kapott tőle hülyét. Na, azért óvatosan ám!! Nem kiugrasztani idő előtt a bébiket!

Képek is lesznek mindjárt!
gtünde
 
 


Előre is bocsi, de lehet, hogy sok lesz. :oops:

Még utoljára a játszón Debrecenben:
Kép

Kutyázás:
Kép

Ticsi, ez Neked - lilahagymaevés:
Kép

2. szülinap:
Kép

Segít Apának:
Kép

És végül a szobáról:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
gtünde
 
 


Pálinkásat :!:
Kép
Egész éjjel dugultam.... :evil: Mármint az orrom. :lol:

Tüncsi :)
Imádom a képeket!!!
Mekkora más Ficike! Hihetetlen.... :)
Tök jó a szoba !
Nekem úgy magyarázta a doki a csaszi után, hogy olyan erősek voltak a fájások, hogy elszorították a köldökzsinórt. Mondjuk éreztem. :D A műszer kirajzolta a vonalat a táblázatból.... :shock:

Ma szülőit tartok. Hosszú nap lesz.
zapáné
 
 


Szép Reggelt Mindenkinek :D

Ticsi :D
én is oldalfekvésben vagyok általában mint Tüncsi, lábam közt egy nagypárnával, hasam alatt egy kisebbel, de van hogy csak háton jó...életemben nem aludtam ennyi párnával, max egy kispárnával....lábzsibbadás nekem nincs, nekem a kezem zsibbad..állítólag azért van mert megduzzad a szövet...a lábgörcs régebben volt.


Tüncsi :D
Én folyamatosan tárgyalásban vagyok a kicsi fiammal de nem tudom mit érek el vele...megfordulni még nem óhajtott a drágám
:D könyörögni meg nem fogok...hihihihi...dehogyneeeeeem :D :D :D

igen, általában spinális okozza, de azt olvastam, hogy EDA is okozhatja ha megsértik a keményagyhártyát (dura-t)...és akkor kifolyik az agyvíz..valami ilyesmi...egyébként én inkább EDA-t választanék csaszihoz ha lenne ilyen lehetőség, mert azt mondják hamarabb vagy mozgásképes...ugyan később hat mint a spinális (kb 20 prec) és asszem több gyogyi kell a csaszihoz de ez helyi érzéstelenítés és a babába sem megy bele...te mit gondolsz?

a szoba nagyon klassz és a bútorok is nagyon szépek..a falvédő meg gyönyőrű!!!! nekünk is olyan ikeás kék dobozunk van mint nektek :D

jajj, küldöm az emilkém..és köszi...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Gyugyikám :D
pollen allerdzsi? szegénykém :cry:

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Parlagfű. :evil: 4 +. Gyűlölöm..... :evil: :evil:

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyikám :D
mikor ér véget a szavazás? nagyon jól állunk! :D mondjuk magasan a legszebb !!!! :D :D :D

nem próbálod meg a biorezonanciát? nagyon hatásos allergiára!

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Helló!

Én is szavaztam ám.

Vicuskanak szeretnek gratulalni.
athiz
 
 


jó reggelt mindenkinek.

gtünde!!

nem volt vmi biztató amit irtál, de hát tudja a fene...
36.3 is volt a hőm azóta 36.5, 36.5, ma végre kicsit magasabb 36.7. a hőmet a számban mérem , nyelv alatt, mindig ugyanazon a helyen.eddig én is minden hónapban észleltem a nyúlós nyákot, most csak egy napon, de végig krémes. a nyákom remélem még vastagszik..az a 9.5 a 13. napon volt.
Vélemény?
nagyon szépek a bútorok, szóba, főleg a kiságy.
dike
 
 


lányok. a görbémen amugy van egy függőleges vonal az jelentené a peteérést??? ennek lehet hinni?? valaki közületek érezte már a beágyazódást?
dike
 
 


hogy tudok magamról képet feltenni? és az a vonalzó alattatok? hol hogy lehet ilyet csinálni. bocsi de már mondtam h nem értek a géphez. :oops:
dike
 
 


Dike :D

igen, az a pé ahol a vonal van. Hova tette a program? az utsó 36.5-ös hőre? a szádban mért hő egyébként kb. 2 tized fokkal alacsonyabb mint a hüvelyben mért. A beágyazódást én éreztem...aznap olyan ingerült voltam mint még soha, fájt a fejem is nagyon. általában a 7-10 nappal a megtermékenyülés után történik, nekem pont a 10. napon volt...

Kép

KépKép
babcsi
 
 


Dike :D
kép feltöltése: az oldal tetején a segédletek-nél kiválasztod a profil-t, abban alul van az avatar beállítása, ott tudsz képet felrakni.


vonalzót több helyen tudsz csinálni: pl. a lilypie.com-on ha próbálkoztok akkor a Trying To Conceive- re kattints és ott csináld végig a 3 lépést. babavárósnál az Expecting a baby - re kattints.

Kép

KépKép
babcsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?