Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi is itt vagyunk csak nyaraltunk egy utolsót. Szupi volt!

Niki, Réka baba még mindig nagyon aranyos, és már tiszta nagy lány. Tényleg mondtad hogy eladtátok a lakást, akkor már anyukádéknál vagytok?

Zuzi, úszás már van, agusztus 30-án volt az első óra, most a szombatot sajnos ki kellett hagyni mert Levi manó megbetegedett, mi is átestünk ez első betegségen. Hihetetlen hogy az ember mennyire meg tud ijedni ha Picúrról van szó. Szrencsére csak egy napig volt lázas ,szerintem időben elkaptuk.

Mi is nézegettük a zenebölcsiket, voltunk is egyen ami itt van a közelben (pár utcára tőlünk), jó volt csak kb voltunk 15-en és abból csak Levi és még egy kisfiú volt csecsemő a többiek 2-3 évesek voltak, így mi egy csomó gyakorlatot nem tudtunk csinálni.
De szerencsére itt a Pataky Műv. házban ( Zuzi itt van a Köszi uszodájától egy percre) is van Ringató és jövő hét hétfőn lesz az első óra, szóval azt is kipróbáljuk, ott külön van óra a karon ülő csecsemőknek.

Levi is sokat fejlődött, ül kúszik-mászik mindenhol felál és araszolgat körbe körbe mindenbe belekapaszkodva. 9,20 kilór, és kb. 73 cm., Baba-mama, de, nem, nyam-ham, mim ( ő a lis kutyusunk), na__ ez mind mondogatja, ja és a legnagyobb zenét hall egyből táncól, meg kell zabálni:-) Ja és hat fogunk van 4 fönt 2 lent.

Mindenki nagyon szép, Kis Panka is beindult szuper!

Puszi Mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Szia Anna! Csak megjön mindenki. Kéne már egy kis topictalcsi nem? Hol nyaraltatok? Költözés?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Voltunk tegnap dokinál beutalóér! Holnap megyünk kontroll UH-ra. Remélem minden rendben lesz!
A doki szerint hamarosan kijön Patrik másik két foga is fent (mert az első 2 már kibújt) úgyhogy már lesz 6 foga neki is!
Anna, tegyél fel képet Leviről... Jó nagyot nőtt ő is :) Úszni megyünk, de szerintem csak októberben, vagy szept. végén.... Már nagyon várom!

Nyafi, én benne vagyok egy taliban, úgy megnézném már a Manókat, hogy mennyit nőttek... Meg már jó lenne egy nagyot dumcsizni :lol:

Patrik 2 napja mászik, annyira cuki! Eddig csak kúszott, de azt villám gyorsan, most meg 4 kézláb közlekedik... Ja, és mindenhol feláll!!! Az egyik szemem állandóan rajta van! Hihetetlen komisz... Ha mondom neki, hogy NEM, akkor egy darabig csak néz, aztán újra rosszalkodik, de úgy, hogy közben engem néz! Na ilyenkor nem kéne röhögnöm, de nem bírom ki..., hogy legyek így komoly anyuka, hogy neveljem??? :D Folyton elröhögöm magam, annyira édes.... :lol: :lol:

Kép
zuzmara08
 
 

 
 

Panka beindult. Huráááá...csak segített a torna..
Igaz még kicsit kommandós, de azért a vezetékekig és a dvd-s polcig már eljutott.. :lol: :lol:
Cicus Ti hogy vagytok?
Jelentkezz már ha tudsz írni.
Linus, Te is!!!!

Ma voltunk dokinál. Panka 69 cm és 7500 g. Azt mondta a doki, h óóó, még nem jön a foga.. :shock: :shock:

Na majd meglátjuk...

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Panka és Patrik +Levi is nagyon ügyik!:)

Zuzmara nálunk is igy van,mármint ha mondom neki,h NEM!:):)
Vivi is mindenhol feláll,oldalazva megy a szekrénynél+ágynál,+kinyujtsa a kezét h fogjam meg és ugy sétál!Nagyon sokat beszél,sikongat!Ő kb 9200g,és 73cm!
Most olvastam vissza,látom Levi is ugyanekkora! :lol:

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!

Voltunk UH-on, sajnos a fejét már nem tudták megnézni, mert benőtt a kutacsa, így azt már nem látták, hogy mi lett az agyában azzal a 2mm-es cisztával.
A doki azt mondta, hogy ha nincs semmi baj Patrikkal, akkor felesleges küldögzetni vizsgálatokra. És nincs vele semmi mozgásszervi vagy idegi gond, úgyhogy ez annyiban marad.
A veséjében a tágulat összébbment, de még nem 100%-os... Teendő nincs vele, ki fogja nőni... Szóval az javult. 1 év múlva kell visszamenni!!!

Zsuzsi! Milyen volt a RIngató?

Mikor lesz a Nyafi által felvetett tali? Csak én izgultam rá? :lol: :lol: :lol:

Kép
zuzmara08
 
 


zuzi: nekünk tetszett bár első alkalom volt és sokan voltak, mi biztos hogy fogunk járni :)

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Tali engem is érdekelne...
Vendég
 


nahát akkor jövő hét? egy szép napos napot mondjatok!!! :lol:

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nyafi még mindig megy az építkezés, örülünk ha karácsonyra kész lesz. Levi most jönn ki a betegségből így szerintem a jövő hét még nem jó nekünk mert egy hétig még lappanghat benne, és nem szeretném ha bárki elkapná.
Így úszni sem tudunk most menni.
Holnap megyünk esküvőre, sajna Levit nem tudjuk vinni mert még köhög.
Anikó, akkor a mi kis manóink igen csak egy hurron pendülnek, még mozgásban is ugyan ott járnak.:-)
Szép napt mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Anna, nagyon sajnálnám ha nem tudnátok jönni a talira... :cry:

Néztem a http://www.koponyeg.hu/ -t, és nem mutat valami jó időt jövő hétre :? talán még a szerda kicsit jobb, de akkor meg Annáék nem tudnak jönni!

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Anna, igen eladtuk de még nov.30-ig maradhatunk....mivel ismerős vette meg.Utánna költözés anyáékhoz.Az építkezés jövőhéten indul...alapozás stb.

Zuzmara örülök hogy kisebb lett a tágulat....mi is még tavasszal mentünk vissza Rékuci szívével és neki is kisebb lett a pitvarkamrai tágulata, dokinéni meg is nyugtatott hogyha 1 év múlva megyünk már nem lesz lyukacskánk.....mivel ugye Rékának sincs semmi baja tőle :)

Képzeljétek Réka tiszta hiszti ha nem sikerül valami rögtön hisztizik.....elég nehéz kezelni de megpróbáljuk figyelmen kívül hagyni! Aztán kijött a 3. fogacskánk is.....meg se éreztük....viszont most jön a 4. és alig van étvágya.....eddig tök szépen ette a főzelékeket és a kanalas dolgokat most meg szájzár van....a tápi az menne ezerrel de más nem nagyon.....vagy csak az amit mi eszünk :roll: Alig várom már hogy ehesse azt amit mi eszünk!!!

Nyafi ti hogy álltok a kanalazással?

És felesel a kiscsaj....ha mondom valamire hogy nem szabad ....akkor...erre ő.....DE! És vigyorog ezerrel :)

Tényleg Cicussal mi lehet? És Kingii is már nagyon régen volt!

Na megyek én eszek valamit!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Anna! Oscillococcinum homeopatias bogyót próbáltad már? nekünk nagyon bejött első nap 3x1 feloldva vizben, 2 nap 2x1 3. nap 1 és utána rendbejön a nátha.
Örülnék, ha ti is tudnátok jönni, nekem jó az is, ha jó a többieknek, hgoy az utána köv. hét.
Cicuséknál nincs net jelenleg, de babatalira sztem szivesen kaphatóak.

Kép
nyafi
 
 


Niki, ha tápigénye van, akkor add neki azt. Én igy csinálom, van nekünk is, hogy csak levest kivánunk, mert betegek vagyunk, vagy fáj a fog. Napi egyszer amikor nem eszik sokat, az nálunk a tizorai, akkor megkinálom olyan kanalassal, amit tudom, hogy szeret és reménykedek.

Kép
nyafi
 
 


Ált. ez olyan 3 napot szokott tartani.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!


Köszi a hiányolást,mi jól megvagyunk.

Látom nagyon kihalt a topik ezért is jelentkezem ritkábban.

Ha lesz találka lehet,hogy minket is érdekelne a cím.

Üdv:Kingii+Flóri :D
Vendég
 


Kingii, de jó, hogy itt vagy !!! :lol:

Gondolom, tali sztornó... :x szar idő :?

MÁSZIK a gyerek tegnap 15,00 perctől!!!!!!!!!!!!!!3 szobát járt meg egy huzamra!!!!
Vendég
 


Zuzi, Nyafi: holnap nem tudunk ringatóra menni, mert Bence náthás :( nem vészes, de nem megyünk sehová ilyen időben

puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Hunci: :wink: ugy döntöttem néha azért bejelentkezem...

Gratula a mászáshoz,nagyon ügyi Hunor!Mi most mindenhol felállunk,csak épp leülni nem tudunk... :shock:
Vendég
 


Sziasztok!
Ha valaki tudna adni tanácsot.
Panka szerdán összeszedett valami vírust, másnap lázas is volt. Elvittük dokihoz, de mondta, hogy orrcsepp és lázcsillapító, mert antibiotikumot ugye nem adhat vírus esetén. Nem mintha bántam volna.
Szóval nagyon-nagyon sokat kellett porszívózni az orrát, mert nem kapott levegőt, aztán szombat du gondolom elkezdett minden szépen lecsúszni és azóta nagyon sokat köhög. Főleg ha alszik. Láz nincs, jókedv is van nappal.
Vettem neki homeos köptetőt Wala a neve, de gondolom 1 nap alatt az sem tesz csodát.
Most is sírt, mert nem tud aludni a köhögéstől.
Tettem az ágya mellé gőzőlő kamillát, ráfektettem a szopipárnára, hogy ha egy picit megemelem a fejét hátha jobb.
De több ötletem nincs.
Félek, h éjjel fulladozni kezd és nem veszem észre.
Többek között ezért is aludt velem már 2 éjjel, dehát ugye ezt ő kapisgálja is és kezdene követelőzni, hogy ma is oda..
(saját szobában alszik)
Szóval egy-két tanács jól jönne. :)
Köszönöm,
Betty

dhbetty
 
 


Betty: én köhögésre Stodal-t és kalciumot szoktam neki adni.

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Fentebb írtam már oscillococcinum. Nagyon bejött. 3 napig kell szedni, 3x1 2x1 1x1 feloldva kiskanál vízben. És hidegpárásító és a fürdőben engedni zuhannyal forró vizet kispocokkal bezárkózni oda és feloldja a hurutot.
ilyen időben mi se sehova...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!!!

Hunci gratula a mászáshoz!!! :)

Kingii örülök hogy jól vagytok! :)

Betty egyetértek az előttem szólókkal...ami fontos szerintem amíg beteg ne akard hogy a kiságyában aludjon el, hagyd nyugodtan magad mellett majd visszaszokik!!!Emlékszem Réka is amikor tavasszal nagyon beteg volt...pl. nappal csak az ölemben volt hajlandó aludni amint leakartam rakni ordítás....ez így ment napokig amíg jól nem lett ..... utánna pedig simán aludt a kiságyában tovább!Szerintem ilyenkor nagyon fontos nekik hogy mellettük legyünk....biztonságot ad stb.

Szerintem Rékának megint a füle a ludas a nem evésben....már a tápit is 30-40 percig eszi.....ami nagyon sok ahhoz képest hogy max.10 perc alatt lemegy......és....nagyon sokat kapkod a füléhez pedig meg sincs fázva :shock: ÚÚÚÚÚÚÚtálom ezt a trutyi időt :evil: :!:
Asszem én is beszerzem ezt az oscillot!!!Amúgy is el akartam kezdeni immunerősítés gyanánt!
Megjött a kombinált teszt eredményem és - :) Csütörtökön megyek a dokimhoz megkukkantom KisTesót :D

Képzeljétek nagyon ügyi Réka ma csak leraktam a kiságyba és már fordult is be aludni még simizni sem kellett a buksiját :D Ezennel kijelenthetem hogy sikerült leszoktatni az ölben elalvásról és nem is volt olyan gázos....nem volt sok hiszti :) Hurrááá-Éljeenn!

Puszi Mindenkinek!

Niki és Réka baba
Vendég
 


Sziasztok!

Hunci: Gratulálok a mászáshoz, Honor nagyon ügyes, hogy elslőre ilyen sokat mászott... Patrik 2 nap után járta be a lakást és összepuszilgatta az összes tükröt :lol:

Zsuzsi: mi sem mentünk, elaludtunk :) Patrik most annyit alszik, elnyomja ez a borús idő

Tali: én benne vagyok a jövő hétben, bármikor jó nekünk

Niki: Ügyesek vagytok, főleg Réka!!! :D Nekünk még nappal kell csiszolni az elalváson, este már ügyesen megy...

Betty: Szerintem is a jó meleg fürdőszoba használ, illetve a régi-régi gyógymód a disznózsíros, melegvizes borogatás.... Sajnos még mézet nem ehetnek, pedig az a legjobb vírusölő :cry: De szerintem is aludhattok most együtt, ilyenkor tudja, hogy ez most más helyzet (remélem) :D

Zsuzsi: Jobbulást Bencének, remélem hamar meggyógyul

Kép
zuzmara08
 
 


szombatig eső. Durva...ki milyen 3-as tápszert használ? Mildibé milyen?

Kép
nyafi
 
 


Köszi kindenkinek!
Ismerem az oscillot, otthon használtam id, de itt nincs az.
Jövő héten jönnek látogatóba gyógyszerész barátok, már van egy listám.
Sudocrem sincs itt, én azt szeretem és sokáig elég.
Aludt a szopipárnán. Gondolom, hogy megemeltem a fejét, nem folyt vissza a váladék.
Ugye a sima párnán nem marad ott....

dhbetty
 
 


Mi 2-es tápszert használunk.

Hármast majd egy éves kor után.
Vendég
 


Mi is még 2-es HA-t iszunk. A mennyiség reggel 210 ml du. még egy 180-210 ml bár ezt már lassan elhagyja este 250 ml.
Vendég
 


reggel 250 ml este 280.

9500 gr és 74 cm.

És olyan kis kerek... :D :D :D
Vendég
 


Tali jövö héten mikor lesz kb?Nekem hétfő és péntek kivételével mindegy.

az "új" autósülés:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =2&whid=25
feleáron...

tápszer:beba 3+ banános
miért csak 1 éves kortól?amúgy meg nagyjából alig iszik tápszert megint, inkébb tejpépet és azt higítom...
Vendég
 


Mi Mildibe 2 -tápszer!Reggel+este 210ml!

Kép
aniko...
 
 


Hipp 2-es bio tápszer.
Reggel és este. (210 és 250 ml)

dhbetty
 
 


gigi 3. éjjel kel fel és zabál. valamit elkxrtam, vagy fejlődési ugrás? segítség!!!!!!!!!!

Kép
nyafi
 
 


Napközben is többet eszik, vagy a megszokott?
Mondjuk az hülye tanács, hogy adj neki nappal többet, mert úgyis annyit eszik amennyi jólesik neki.Nagyon sokan etetik még éjjel is a gyereket.
Váltottál valami hiperszuperfinom tápszerre? Mert azt tudom, hogy olyankor csak az íze miatt is eszik/isszák.
Mindenesetre én nem találok ebben semmi extrémet.
Minél nagyobb annál többet fog enni.
De tuti, h a fejlődési ugrás is e kor körül van.

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Nem is tudtam hogy ilyenkor is van fejlődésugrás :shock: Viszont nekem van egy ismerősöm akinek pont ilyenkorban ugyanígy felébredt a kislánya éjszaka enni, pedig addig teljesen jóalvó volt....és azt a tanácsot kapta hogy az esti tápi előtt 18 óra körül vacsiztassa meg a kiscsajt.....ilyenkor adott neki bébiételt vagy amit szeret péksütivel(kifli, zsömle) és aztán este a szokásos tápi...és azóta nem kell fel a kiscsaj!
Ezt én is alkalmazom Rékánál...nem sokat eszik ilyenkor csak úgy 100 gr tejpépet vagy egy kis lekváros kenyeret de eszik és utánna szokásos időben este 20 kor ugyanúgy benyomja a tápiját!
Ezt kb. 1 hónapja alkalmazon, így igazából mi újra 5-ször eszünk 1 nap.

Más téma segítséééééééggg.....nem volt még nálunk fűtés a napokban és klímával meg hősugárzóval fűtöttünk....de az én szemem teljesen begyulladt tőle....úgy nézek ki mint aki 3 napig egyfolytában bőgött.....és....fáj is nagyon :( Ugye KisTesó a pocakban így nem tudom lehet-e valamilyen szemcseppet alkalmazni már böngészek itt a neten de mind azt írja hogy nem szabad....ma megyek ugyan dokihoz...de tuti nem fog tudni semmit ajánlani....valamint bemegyek patikába is megkérdezni......de esetleg ha valaki járt hasonló cipőben és tud valami okosat azt szívesen venném!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Nyafi nálunk is felsír mostanában éjszaka, először azt hittem hogy fáj a füle vagy a hasa, mert most volt beteg és szövődmények lehetnek, de napközben semmi baja (hála az égnek).
Apa utána olvasott a netten, és mondta hogy abba korba lépnek, hogy álmodnak, ha felébrednek hiányzunk nekik illetve, a teljes sötétet sem szeretik. Ezen egy kicsit meglepődtem mert mióta megszületett Levi külön szobába aludt, 2 hónapos kora óta végig aludta az éjszakákat, és erre egy betegség teljesen felborítja. Ma este mondjuk nem mentünk le hozzá és 2 perc után visszaaludt.
De a ha Abigél baba éhes és azért ébred fel akkor, az jó ötlet amit Niki írt.

Tényleg Niki van már kis pocakod??

Lányok most hogy beindultak a lurkók már tornázni sem kell annyit mozgok itthon, hogy jobb mint egy aerobik óra.:-)))

Szombaton szerintem mi már megyünk babaúszni. Már alig várjuk.
Mi a Humana Ha 2-öt használjuk este és reggel 220ml.

Szép napot mindenkinek!
Anna
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Néhány Friss kép Leviről!
Kép Itt vannak a sütikéim! Kép Áááá ott van a távirányító!!!!
Kép Beszorultam!

Puszi Mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Nem próbáltátok még a jóéjt tápszert?
Olyan pépszerű és sokkal laktatóbb mint a másik.
Sok márkánál van.

Levi tündéri. :)

dhbetty
 
 


Ma éjjelt átaludta, 18kor kapott tartalmas húslevest, 3/4 8kor tápot, csak a felét ette meg, úgyhogy 10 40kor a férjem még fenn volt és álometetést tartott, odaadta neki a maradékot. 3/4 7kor kelt!!!!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Levikének NAGYON BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNUNK!!!! Tündéri :lol:

Nem tudom mi van ebben a korban, de Patrik is folyton 3-4 között ébred fel... Enni már az utóbbi időben nem adok neki, hiszen este 8 körül megkapja a tejpépet (160-180ml vízből) aztán fürdés, és utána jön a tápszer ami 220 és 260ml között szokott fogyni. Kizárt, hogy éhes legyen éjjel 3-kor :)

Viszont azt nagyon elcsesztem, hogy amikor felébredt odavettem magam mellé és ott aludt vissza. Utána persze visszaraktam az ágyába, de mégiscsak mellettem aludt el.
Most meg az istenért nem hajlandó visszaaludni a saját ágyába. Hiába görnyedek az ágy mellett akár 20 percig is, simizem a fejét stb... csak felül, feláll, komiszkodik.... pedig dög álmos :(
Ha meg otthagyom, hogy csak elfárad, akkor meg a nagy kómában valahogy mindíg lefejeli a kiságyat és jön a sírás.... mikor is megvígasztalom szegényt, de ekkora meg Apa is felkel :( és hát neki csörög az óra reggel :(

Szerintetek mit csináljak??? Már arra is gondoltam, hogy átköltöztetjük a másik szobába (már féléves kora előtt akartam :D ) hátha mi keltjük fel a forgolódással, vagy az Apa horkolásával... Bár a védőnő (kijött 4 és fél hónap után) azt mondta, hogy ez egy életkori sajátosság. Ilyenkor felkelnek mert rosszat álmodnak vagy egyszerűen anyahiányuk van....
Tanácstalan vagyok :cry: :cry: :cry:

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Van netünk, csak időm nincs írni, de ezt gyorsan leírom.

NÁLUNK CSABI VELÜNK ALSZIK!!!!

Engem már kicsit zavar, de sztem ez nem rossz dolog. Úgy írtok itt az éjjeli nem alvásokról, mintha a világon mindenki minden éjjel ugyanolyan sokat és ugyanolyan jót aludna!!!!?

Ilyen nincs! Ti nem szoktatok rosszat álmodni? Nincsenek forgolódos éjjeletek? Sőt!

Biztos, hogy álmodnak, biztos, hoy fejlődnek és az is biztos, hogy anyásak! Milyen szülők lennénk, ha ilyenkor ellöknénk őket? Gondoljatok bele!

Ha leszidtok egy kisbabát, vagy megüttök (remélem azért ti sem üttök meg, de hallottam már ilyet), akkor is kihez megy sírva? HOZZÁD!
Te vagy az anyja!!!!

Nincs ezzel semmi gond, minden elmúlik.

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

A tápszer témához nem tudok hozzászólni, mert mi még cicizünk, viszont a Bence is úgy eszik hogy reggel cici utána tízórai, majd ebéd aztán uzsi ami általában már este 6körül van utána esti cici....ja és napközben cici amikor akar.

Levi csodapofa!!!!!

Mi még mindig náthásan. Alig növünk, alig hízunk viszont már lassan menni fog.Egy-két bizonytalan lépést már tesz, és kapaszkodás nélkül áll.

puszi:Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Cicus! Szerintem senki nem üti meg a babáját! Miért is ütné?????? Ez butaság!!!! És nyilván senki nem löki el magától, hiszen nem ezért szültem/szültünk.... De én úgy vélem, hogy ez egy állapot ami nem biztos, hogy a babának is jó, hogy nem tud végig aludni 8 órát!
És az is rendben van, hogy néha felkel, de hónapokon keresztül minden éjjel nagyjából ugyan akkor???? Nem hinném, hogy mindíg akkor álmodik rosszat!

Kép
zuzmara08
 
 


Hunci:kérdésedre a válasz: doki szerint hármas tápi csak egy éves kor után adható.

Piszkosul szenvedünk ezekkel a fogakkal....

Szinte már mindent kipróbáltunk...

És végre rájöttem arra is,hogy a borostyán nyaklánc nálunk szart se ér...
Vendég
 


Sziasztok!

Már itthon vagyunk hétfő du-tól, csak van egy kis gond.
Mindhárman betegek vagyunk és sajnos Levi a legbetegebb. :cry:
...így nem tudtam még írni...

Lázas már 4. napja (37.5-38.3), köhög, fáj a torka és még szájpenésze is lett.
Szegényke sokat szenved élete első betegségével... :evil:
Sok - sok cseppet, ecsetelőt kell használnunk... na és az orrszívót.

Sok Boldogságot Minden Anyukának és Babának, akik mostanában ünnepeltek!!!!

Kép

Majd jövök... s visszaolvasok :shock:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Én nem értem ezt az ellökős, megütős példát...hogy jön ez ide? :roll:

dhbetty
 
 


Jóvanna, túloztam. Azóta lenyugodtam. :lol:

Nem kell törődni a beírásommal, felhúztam magam sok hülyeségen, és rajtatok vezettem le.

BOCSI! Van ilyen.... :oops:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicus!!! Semmi baj! Nincs harag :lol:

Legyen jövő héten tali és akkor majd beszélgetünk egy jót és Te is kikapcsolódsz :lol: :D :lol: Na? Benne vagy? :)

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok !

Hazaköltöztünk Balatonról, aztán kicsit még meghosszabbítottuk a nyaralást egy hét Olaszországgal :) Olyan jó volt !! Lorin annyira élvezte, ujjongott a hullámok láttán. Egyszer pizzát is kapott, amiről először leszívta a paradicsomszószt, aztán két kézzel tömte magába.
Sajnos néhány napja szinte egész nap nyekereg és éjjel ő is felébred. Eddig,ha felsírt kapott egy cumit és már vissza is aludt. Most a cumi sem segít fél órát,de van hogy egy órát is fenn vagyunk :(

Gyógyuljatok meg !!! Nekem a napi 2000 mg Cetebe pár nap után már segíteni szokott.

Kép
Vendég
 


Nos úgy néz ki szar időnk lesz, de nem adjuk fel. Szerda, vagy csütörtök?

Kép
nyafi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?