Új privát üzeneted érkezett!

Nemoka,
az már KisNémó :lol: Én ilyet 13 hetesen éreztem, én sem akartam elhinni, de az orvosom mondta, hogy az már az. Olyan, mintha csikizne belülről. Legalábbis nekem olyan volt.

Ancsi,
utólag is boldog szülinapot neked!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kép

Na hát az mán rég vót, de mindegy! :lol: :lol: :lol:

NÉMÓCSKA
De szupi, érzed már Kisnémót! Csikizd vissza! :lol: :lol: :lol:

ANCSI
Gyere ha van valami hír!

Én sem pakoltam el és nem is fogok. Ugyanúgy kint van minden az asztalon! Leszarom tablettát bevettem reggel a méhpempővel. A fiúk elmentek pecázni, bár az előbb telefonált a párom, hogy a gyerek hazaindult gyalog. Itt vannak ugyanis nem messze egy tónál. Remélem nem képzeli, hogy majd én estig foglalkozom a gyerekével amíg ő pecázgat. Találjon ki olyan programokat amelyeket nem csak ő hanem a gyerek is élvez!

Komolyan néha úgy érzem, hogy két gyerekem van! (pedig egyszer sem szűltem!)

dita75
 
 


Sziasztok,

Nemone,

köszi a tanácsokat, egyenlőre a Kalcium Sandozt vettem meg, azt iszom.
Képzeld el, hogy már én is éreztem kb kétszer furcsa bizsergést a pocakomban, tényleg olyan volt mintha csikizne valami, és csak akkor ha háton feküdtem és feszült a hasam. Én azt hittem, hogy a babát csak a 18. hét körül lehet érezni.

Dita,

az én párom is szokott ilyesmit produkálni, velem az a baj, hogy végül elpakolok utána :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Nemone,

nekem a héten fiút jósoltak. Pocakfotót még nem csináltam, de most közvetlen ebéd után sem fogok mert a sok pörkölttel a gyomromban nem lenne hiteles a méret :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Várom a pocifotódat! :wink: :D Pörivel vagy anélkül! :lol: :lol: :lol:

Hát én ma kitakarítottam a hűtőszekrény belsejét, minden kütyüt kivettem belőle és a mosogatóban elmostam! Most csillog és villog, reszteltmájat főztem tört krumplival. Szakad rólam a víz most lettem kész ezzel a két dologgal, és mintha semmit nem csináltam volna, a konyha továbbra is romokban hever!

Kintről még mindig nem pakoltam el, majd az uraság hazajön oszt elpakol! :twisted: Minket anya nem erre nevelt. Csodálkozom egyébként, mert a mamánál mindig patyolat és rend van, na ja csak hogy kezdek rájönni, hogy ez CSAK AZ Ő érdeme, mármint nem az önnállóságra nevelte őket, hanem mindent megcsinált helyettük! Hát én nem így fogom nevelni a gyerekemet!
CSALÁD = CSELÉD??? Na nem!!! Mindenkinek van két keze lába! Irgum-burgum!

dita75
 
 


Imádom a májkrém darabkákat nyalogatni:

Kép

A tejecske is fincsi volt:

Kép

Ja a KAPU:
(ezeket a léceket festegettem egy hétig! :oops: )
A végéről még hiányzik egy léc, mert ki kell szabni a zár és a kilincs helyét!

Kép

dita75
 
 


Sziasztok!

Némóka,
örülök, hogy jó volt Erdélyben! Végül milyen időtök volt?
Már szépen gömbölyödik a pocid:-)

Monic,
kíváncsi vagyok már a te fotódra is. Már neked is biztos nagyobb :lol:
Nekem kiskoromban volt ilyen durva a napallergiám, mint ahogy leírtad a tiédet. Nekem ez idővel javult és már csak akkor jön elő, ha leégek, de akkor sem viszket annyira, mint 8-9 éves koromban. Annak idején csak hidegvizes borogatással tudtam megállni a vakarózást.

Dita,
jól teszed, hogy nem pakolsz el a párod után! Az enyém nem hív vendégeket, de mint Linácska írta, egyedül is épp elég nagy kupit csinál pár perc alatt. Az a best, amikor a túrórudis papírt csak leteszi a pultra, amikor ott a szemetes alatta :evil:

Mi tegnap egész nap szüreteltünk a 35 fokban. Szörnyű volt!
Ma meg elmentünk venni pár dolgot a sulikezdéshez, aztán hívott apum, hogy a nagymamám elesett és eltörte a combcsontjátés kórházba vitték. Úgyhogy ma pihi helyett mentünk a mamámhoz le Tatabányára. Már meg is műtötték és nagyon hősiesen viseli :roll:

i.kata
 
 


Dita,
a cicák annyira aranyosak!!!!! A kapu is szép lett, na de a cicák... Úgy szeretem amikor picik, akkor olyan kis dinkák még :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok Lányok!


Köszönöm a drukkolást! Képzeljétek pénteken kaptam tüszőrepi szurit, és most reggel voltam, de hát nem repedtek meg a drágák csak nőttek nőddögéltek. Azért biztos ami biztos megcsinálták az inszemet, és kaptam még egy tüszőrepi szurit, úgyhogy holnap megyek újabb inszemre.

Ja, és a "srácok" már 5 naposak voltak, most meg 0 szóval ma 1000-rel esszük a tökmagot, úgy hallottam sokat segít.

Egyszer csak megrepednek :twisted: Monduk most már érzem elkezdődött. Ezt a fura érzést!!!!

Tényleg ti hova jártok, melyik intézetbe?


Ha esetleg nem taliznánk, akkor mindenk keddi versenyző "kis srácainak" üzenem: HAJRÁ FIÚK, HAJRÁ LÁNYOK!


M
veramo
 
 


Veramo
Nem repedtek meg? Ez hogy lehet? Hány miliméteresek voltak, mikor utoljára voltál uh-n?

Nekem ma megvolt a szuri, apa adta be, nagyon ügyi volt. Remélem keddre megreped a tüszőcském.
p__lilla
 
 


Dita,

a resztelt májat én is nagyon szeretem :wink:
A kerítés nagyon szép, a cicák csuda aranyosak :lol: :lol:
Mindjárt gyártok magamról fotót, eddig elmaradt mert ebben a nagy melegben egész nap csak feküdtünk.

Kata,

nekem egy kicsivel már jobb az allergia, biztató, hogy neked elmúlt hátha nekem is csak időszakos.
Mit szüreteltetek? Szőlőt? Nálunk a szőlpszüret csütörtökön lesz mert apu szerdán jön haza és mindenképp ő akarja irányítani az egészet. Hát én sem várom annyira...

Veramo,

ha érzed akkor biztos most repednek a tüszőid, drukk a sikeres termékenyüléshez :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ditus!
Szép a kerítés! A macsekok is tündériek! Mindet megtartjátok?

Némóka!
Szép a pocid!!! ;)

Kata!
A szőlőből borocska lesz?

Moncsi!
Hogy vagytok?
20150601134430
 
 


Monic, Viki mami,
szőlőt szüreteltünk és sajnos bor lesz belőle, amit após fog meginni. :roll:

Sajnos tegnap megdőlt a diétám, mert itthon felejtettem a kajámat, meg nem is tudtam igazán megállni, hogy ne kóstólgassam a szőlőt. De nem bánom, mert most úgyis 2 hét gyakorlat lesz, nem tudnám csinálni alatta. Arra jó volt az 1 hét a kettőből, hogy látom megtudom csinálni.

i.kata
 
 


Viki mami,

köszönjük jól vagyunk, vagyis remélem, hogy Pindurka is jól van, még mindig 2 hét van a következő uh-ig.

Kata,

nem hiszem, hogy a szőlő csipegetés annyira megártana neked. Büszke vagyok rád, hogy egy hétig is kibírtad ezt a diétát :wink:
Kitartás a gyakorlathoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


KATA

Ja tényleg olyan dinkák még most, esnek - buknak folyton beverik a buksijukat ahogy szaladgálnak, és mindent felborítanak.....
A férjem szüleinek van egy csomó szőlőtőkéje, és minden nyáron egy rakás szőlőt kapunk, de más nem eszi rajtam kívül. Tavaly is felszedtem pár killát a sok szőlőtől.... idén már 3 óra után nem eszem belőle.

VIKI

Jajj dehogy egyet sem tartunk meg soha, mindig találok az összesnek új gazdit, remélem most is így lesz!
MINILACI hogy bírta ezt a hőséget? :roll:

VERAMO

Hajrá kiskatonák!

LILLA

Nemsokára megterhesedsz!
:wink:

Baromi fáradt vagyok ma is. Még pár napig hajtok, mert jövő hétvégétől sokáig nem tudom már megerőltetni magam! :wink: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok Lányok!

semmi kedvem dolgozni,most már nagyon szeretnék babázni...
hát nem is tudom,ha az embernél tényleg mindent rendbe találnak és mégsem sikerül, nagyon rossz érzés.
nem szoktam ezen depizni,de most valahogy nagyon elkapott.

ma a 15.napon vagyok, most esélyes napok jönnek,hiszen 32-33 naposak a ciklusaim.
egyszer már igazán elkaphatnánk,talán ebben a hónapban

most azon filózok,, hogy ma és holnap legyünk együtt, vagy inkább csak holnap, és akkor több az értékes sperma, szombaton voltunk együtt utoljára.

szerdán már nem tudunk,férjem elutazik péntek estig.

szerintetek?
k.vanda
 
 


Kép

Hétalvók!!!
Ébresztő!!!

Hasatokra esik az eső!!! :shock:

Kép

dita75
 
 


Ancsikám!
Sajnálom nagyon hogy nincs tüsződ és mégjobban a miómát, remélem hogy hamar megszabadítanak tőle, és minden megváltozik. Remélem hamarosan megtalál titeket a csoda!
Nem tudom az emiledet, ezért neked ide teszem fel eme kis történetet:

Egy kislány bement a szobájába és a szekrénykéje
mélyéről előhúzott egy lekváros üveget. Kiöntötte a
padlóra az üvegben lévő
érméket és gondosan számolni kezdte. Háromszor is
megszámolta, mert
a végösszegnek nagyon pontosnak kellett lennie. Nem
hibázhatott. Ezután
óvatosan visszatöltötte a pénzérméket az üvegbe, rázárta
a tetejét, és kisurrant a
hátsó ajtón. A hat háztömbnyire lévő patikába ment,
amelynek ajtaja fölött
a nagy vörös Indián Törzsfőnök képe volt látható.
Türelmesen várt a
patikusra, hogy szentelne rá egy kis figyelmet, de a
patikus éppen nagyon el volt
foglalva.
Tess - így hívták a kislányt - megcsoszogtatta a lábát a
padlón. Semmi.
Megköszörülte a torkát úgy, hogy a legkellemetlenebb
hangot adja, amit csak> lehet. Ez sem volt sikeres. Végül kivett egy
érmét az üvegből és
megkocogtatta a pult üvegét. Ez használt!
- És te mit szeretnél? - kérdezte a patikus érezhetően
bosszús hangon.
- Éppen a testvéremmel beszélek Chicagóból, akit már
ezer éve nem láttam -
tette hozzá a patikus, mint aki választ sem vár a kérdésére.
- Én pedig az én testvéremről szeretnék beszélni veled -
mondta Tess a
patikuséhoz hasonlóan bosszús hangon. - Az öcsém nagyon
beteg és egy
csodát szeretnék venni neki.
- Tessék? - fordult hozzá a patikus.
- A neve Andrew és valami csúnya dolog nő a fejében, és
az Apukám azt
mondta, hogy csak egy csoda mentheti meg őt. Hát tessék mondani,
mennyibe kerül egy csoda?
- Kislányom, mi nem árulunk csodákat. Sajnos nem tudok
neked segíteni -
felelte a patikus, kissé megenyhült tónusban.
- Figyelj, nekem van pénzem, meg tudom fizetni. Ha nem lenne elég,
kipótolom. Csak mondd meg mibe kerül.
A patikus testvére, akivel eddig beszélgetett, jólöltözött férfi
volt.Lehajolt a kislányhoz és megkérdezte:
- Mondd csak, miféle csodára van az öcsikédnek szüksége?
- Azt nem tudom - válaszolt Tess könnyes szemmel - csak
azt tudom, hogy
nagyon beteg és Anyu azt mondta, hogy valami operációra
volna szüksége
De Apu nem tudja megfizetni, ezért szeretném odaadni az
én pénzemet.
- Mennyi pénzed van? - kérdezte a chicagói férfi.
- Egy dollár és tizenegy cent - felelte Tess alig
hallhatóan - Ez az összes,
ami van, de tudok többet is szerezni, ha kell.
- Nahát, milyen csodálatos véletlen! - mosolygott a
férfi - Egy dollár és
tizenegy cent - éppen az a pontos összeg, ami egy kisfiú
csodájának az ára.
Egyik kezébe tette a pénzt, a másikkal kézen fogta a kislányt:
- Vezess engem haza hozzátok, szeretném látni az öcsédet
és találkozni a
szüleiddel. Lássuk, hátha van nálam egy olyan csoda,
amit te szeretnél.
A jólöltözött férfi Dr. Carlton Armstrong volt,
sebészorvos, aki az
idegsebészetre specializálódott. Ingyen elvégezte az
operációt, és nem telt
bele sok idő, amire Andrew ismét otthon volt, épen,
egészségesen. Anya és
Apa boldogan beszéltek arról az esemény-láncolatról, ami
idáig vezetett.
- Ez a műtét egy igazi csoda volt - suttogta Anya -
vajon mennyibe került volna?
Tess mosolygott. Ő pontosan tudta, mennyibe került a
csoda: egy dollárba és
tizenegy centbe. no és egy gyermek töretlen hitébe. Egy
csoda nem a
természet törvényeitől függ, hanem magasabb törvények működésétől.
Tudom, hogy továbbadod a labdát! Itt van, dobd hát oda
valakinek, aki jelent
valamit a számodra! A labda egy kör, illetve gömb, se
eleje, se vége.
Együtt tart bennünket mint a Barátok Körét. De a
legnagyobb kincs számodra
látni és érezni azt a barátságot, amiben te részesítesz
engem. Ma én dobtam
feléd a barátság-labdát. Most rajtad a sor: passzold
tovább valakinek, aki a barátod.

dita75
 
 


Ezt találtam neked a miomáról:

A mióma egy nagyon gyakori, a fogamzóképes korban lévő nők 20-25 %-ában előforduló elváltozás. A méh jóindulatú daganatát nevezzük így, amely a méh tömegét alkotó simaizomban fejlődik ki. Pár milliméterestől akár emberfejnyi méretűre is megnőhet, és méretétől függően igen sokféle tünetet okozhat: alhasi fájdalmat, székelési, vizelési panaszokat, és legtöbbször rendellenes erősségű vagy idejű menstruációs vérzést, másodlagosan kialakuló vérszegénységet. A felismert miómát csak abban az esetben kell eltávolítani, ha méretével, elhelyezkedésével vagy gyors növekedésével problémát okoz, azonban a beavatkozást nem igénylő esetekben is rendszeresen kell ellenőrizni, mert természetét megváltoztathatja, és műtétet tehet szükségessé. A mióma csak igen ritkán alakul át rosszindulatú daganattá.

Kialakulása, tünetei

A mióma kialakulásának pontos oka ismeretlen. Minden egyes miómagöb egy simaizomsejt elfajulásából, kontrollálatlan osztódásából ered. Növekedésében a női nemi hormon (ösztrogén) is szerepet játszik. Ezért serdülőkor előtt nem fordul elő, változókor után pedig általában már nem alakul ki, sőt a meglévő göbök mérete is csökken ilyenkor. Ha valamilyen egyéb okból fokozódik az ösztrogén termelődés, nagyobb eséllyel alakulhatnak ki miómagöbök, mint egyébként. A már meglévő göbök terhesség alatt gyakran megnőnek, a szoptatás idején azonban visszafejlődhetnek.
A mióma gyakran nem okoz különösebb panaszt, sokszor csak a nőgyógyászati vizsgálatok kapcsán, az orvos észleli először. A nagyobb, vagy rossz helyen lévő miómagöbök által okozott panaszok rendkívül változatosak lehetnek.

Leggyakrabban vérzészavarral jelentkezik. A méhnyálkahártya alatt elhelyezkedő göbök akadályozzák a méhnyálkahártya felépülését, a göbök által torzított méhüreg megnövekedett felszíne miatt a menstruációkor több vér ürül. A göbök gátolják a méhizom összehúzódását, így a nyálkahártya alatti ereket az izomrostok nem szűkítik be kellőképpen, emiatt a vérzés ideje elhúzódik, nagy alvadékok ürülhetnek. A menstruációs ciklustól függetlenül is kialakulhat kisebb-nagyobb vérzés. A sok vérvesztés vérszegénységet, vashiányt okozhat.

A méhűrt kitöltő göbök a méhizom összehúzódását provokálhatják, ezáltal a menstruációra jellemző, görcsös alhasi fájdalmat okoznak. Néha maga a göb a fájdalom forrása, ha állományában zavart a vérellátás, a belsejében lévő sejtek oxigénhiányát kíséri fájdalom. Az elhalt szövetek könnyen befertőződhetnek, ezt láz jelzi. Ha a göb egy nyéllel kötődik a méh felszínéhez, és itt megcsavarodik, akkor hirtelen nagyon erős hasi fájdalom jelentkezik.

A nagyobb göbök, amelyek a méh falában, illetve a méh felszínén helyezkednek el, a környező szervek nyomása miatt változatos panaszokat okozhatnak. A végbél és a húgyhólyag nyomásával gyakori székelési és vizelési ingert válthatnak ki, a húgycső nyomásával vizeletürítési, a végbél összenyomása által székelési akadályt képezhetnek. A húgyvezetékek összenyomása vesepanaszokkal, a kismedencei erek nyomása alsó végtagi szöveti vizenyősséggel (oedema) szövődik. Ezekkel a tünetekkel csak elhanyagolt esetekben találkozhatunk.

Szerencsés esetben a mióma nem okoz komplikációt a fogamzásban vagy a terhesség során, azonban többféle problémával is járhat. A méhüreg alakját deformáló göbök meddőséghez vezethetnek. Ennek hátterében a méhnyálkahártya vérellátási zavara, a méhűr torzulása, a méhnyak elzáródása, illetve a petevezetők mozgási zavara áll. Ilyenkor vagy nem jön létre terhesség, vagy spontán megszakad. A terhesség második felében gyakran növekedésnek indulnak az addig nyugalomban lévő göbök, romló vérellátásuk következtében. Ez fájdalommal és méhösszehúzódásokkal jár, vetéléshez, koraszüléshez vezethet.

A mióma a szülés folyamatában is okozhat nehézséget. Ha a göbök által torzult méhfal nem képes megfelelően összehúzódni, lassítja a szülés menetét, vagy kórosan erős vérzéssel jár. A szülés során a nagyobb méretű göbök akadályt képezhetnek, ezért ilyenkor császármetszés végzése válhat szükségessé.

A miómagöb felismerése nőgyógyászati vizsgálat során végzett kismedencei tapintásos vizsgálattal rendszerint nem okoz gondot. A miómagöb vizsgálatánál elengedhetetlen szerepe van az ultrahangnak, amely segítségével még az egészen kis göbök mérete és elhelyezkedése is pontosan meghatározható. A méhüreg tükrözés (hysteroscopia) során a méhnyálkahártyát bedomborító elváltozások igen jól észlelhetők, megfelelő technikai háttér és orvosi tapasztalat mellett egyúttal el is távolíthatók.

Kezelése

A miómagöbök kezelésének megválasztásánál több szempontot is figyelembe kell venni. A daganat mérete, növekedési üteme, a panaszok jellege, a beteg életkora, kórtörténete és a további gyermekvállalási szándéka is befolyásolja a döntést.

A kisebb göbök, amelyek nem növekednek, és nem okoznak panaszokat, különösebb kezelést nem igényelnek, de rendszeres ellenőrzésük feltétlenül szükséges.

A panaszokat okozó, nagy, vagy gyors növekedést mutató göböket el kell távolítani. A miómagöb méretétől és elhelyezkedésétől függően végzünk hagyományos műtétet - hasi vagy hüvelyi úton - vagy hastükrözéssel (laparoscopia) távolítjuk el a daganatot. A megfelelő műtéti technika megválasztása szülész-nőgyógyász szakorvos feladata.

Törekszünk a méh megtartására, azonban nagyméretű - esetenként gyermekfejnyi -, igen erős, befolyásolhatatlan vérzést, kínzó fájdalmat okozó, vagy gyorsan növekvő göbök esetén az egész méh eltávolítása is szükségessé válhat.

Komplikált esetekben a tervezett műtét előtt 3-6 hónapig tartó hormonkezeléssel a göbök zsugoríthatók, így egyszerűbbé válhat a beavatkozás. Tekintettel a kezelés igen magas költségeire és változó hatékonyságára, ezt az eljárást csak ritkán alkalmazzuk.

dita75
 
 


Basszus ezért nem sikerült neked teherbe esni.
De hogy nem vették eddig észre ezt neked! :shock: :roll:

dita75
 
 


Jó reggelt csajok,

Ezt a szépséges szép időt. Egész éjjel zuhogott meg dörgött. Sokat voltam fent.


Timejka sajna még decemberig bőven van munka. Elképzeléseim szerint addig szeretnék dolgozni. De ha akkora pocakom lesz hogy nem fogok tudni beférni a kormány mögé nagykabátban és leesik a nagy hó akkor feladom előbb.


Dituli, nagyon ügyes kislány vagy, gyönyörű lett a kerités. Én is nagy keritésfestő vagyok. Balatonon mindig én festem. Leszarom tabletta nagyon szimpi, párod már elpakolt hogy műtárgy lesz belőle?


Kata, ügyi voltál a diétával eddig is, nem irigyeltelek a 35 fokos szőlőszedésben, tényleg borocska lesz belőle??



Nemone, újra itthon nagyon cukik a képeid. Épp tegnap mutattam a férjemnek a képeidet mondtam neki hogy egy napon lettünk terhesek azt mondta hogy majdnem egyforma pocink van, a tiéd talán egy picivel nagyobb. Gondolom ez abból is ered hogy vékonyabb és alacsonyabb vagy nálam. Bizti jó lehetett ez az erdélyi út irigyeltelek :cry: :wink: .
Holnap megyek a Sotés eredményért kardiológia előtt aztán ha ma kapok időpontot a dokihoz akkor holnap megnéz Óbudán. MÁr várom nagyon.

Monic, várjuk majd a pocifotódat, nem baj ha pörköltes!

Kép
pgsuska
 
 


Ancsi, nekem a barátnőmnek miómája van és három gyermeke. Az utolsó gyermeke születésénél vették észre azóta már kétszer volt terhes. Elvileg neki azt mondta a doki hogy nem gátolja a mióma a teherbeesést. Mondjuk ő egy különleges eset. Három gyermek után elkötve!, miómával rendszeres fogamzásgátló szedése mellett két terhességet produkált. Azt mondta neki az orvosa hogy tizezerből egy. Hát neki sikerült :roll:

Kép
pgsuska
 
 


ZSUZSKA
Drukk a dokkerhez!
Én sem aludtam max. 3 órát, mert eszembe jutott, hogy kint hagytam a teraszon a szárítón a párom munkáscuccát, és hogy az szépen ázik. Fél kettőkor kirongyoltam és behoztam, de csöpögött belőle a víz!
Elkezdtem keresni neki egy másikat, mert nem akartam, hgoy már kora reggel felhúzza magát mint a búgócsiga, persze nem találtam egyet sem! Mind lukas, vagy koszos volt. Persze nem rakja be a szennyesbe csak le volt hányva a székre az előszobába. Éjjel 3-ig vartam a nadrágját, hogy legyen mit felvennie! Alig láttam!
Utána persze már nem tudtam visszaaludni, eleve cibálta a szél a függönyt, ha becsuktam az ablakot akkor meg szakadt rólam a víz!
Na hát szép éjszaka volt akkor mindenkinek!

Hát aztán nehogy teherautóval kelljen decemberben dolgozni menned! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Viki,


Megkérdezhetem hogy hol vettétek Lackónak az Oroszlános rugit???? Én is majd szeretnék ilyet venni. Köszike

Kép
pgsuska
 
 


Ditus, ha csak teherautóba férek be akkor azzal járok. Köszi a megelőlegezett bizalmat :wink: :lol: A varráson kivül hasonlóan aludtam mint te az éjjel. Melegem volt ha becsuktam az ablakot, ha nyitva volt letépte a szél a függönyt. Szép kis éjszaka volt. Arik a cicáid, nem rossz érzés amikor elajándékozod őket???

Kép
pgsuska
 
 


ZSUZSKA
Amúgy jó hogy jöttél!
Jól elbeszélgettem magamban, de már kezdtem kicsit egyedül érezni magam. :lol:

VANDA
Neked nem is válaszoltam. Nem tudom a szokásaitokat, de ha mindkettőtöknek jól esik legyetek együtt naponta, az én dokim azt mondta kétnaponta kellene kekszelni. A páromnak mondtam, és azt hitte hülyéskedek, vagy én találtam ki.
Ő nem igazán tud parancsszóra működni. Bezzeg amikor az inszem előtt kikötötték, hogy 5 napig semmi, már az első nap minden baja volt! Megőrülök tőle! :shock: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


ZSUZSKA
A szívem szakad meg amikor elviszik őket, de még mindig jobb mint régen a szülői házamnál, hogy a nagyanyám megfojtotta őket! :(

Na jó lehet, hogy elég lesz ám a kisbusz is! :lol: :lol: :lol:

Hát kivi vagyok, hogy tudjátok-e majd használni a LION-os rugit! :wink:

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita a pasik ilyenek.

Zsuzska azért óvatosan majd a hóba autóval.

Tisztára izgatott vagyok már, hogy mi lesz pénteken. Remélem baba.

timejka
 
 


Sziasztok Lányok,

Némóka: nagyon csini a pocid!! nadrágügy egyre rosszabb lesz!! és nem szabad egyszerrre max 2 nacit venni, h felváltva hordjad, mert lehet, h mégsem lesz jó. most van egy 3/4-es kismama nacim, ami üléskor tök kényelmetlen, mert nyomja az alhasam nagyon. pedig elég bő, állva tökéletes, de vhogy ülésnél rossz helyre esik már a varrás, és az nyom.
nagyon ügyi voltál, h ilyen nagy kirándulásokat megtettél!! ki kell használni az időt, mert lassan már nem lesz rá erőd!!

Monic: üdv újra itthon!! nehéz összeegyeztette a napot olyanokkal, akiknek már az életritlmusuk (már mi is tapasztaltuk !), de legalább kipihentétek magatokat!!

Dituli: szép a kerítés, macsekok nagyon arik!! te meg légy következetes és neveld meg a párod, h te nem vagy cseléd.

Zsuzska: munkába járás egyre nehezebb lesz. de sajnos azért otthon se jobb! mondta is egy munkatársam, h ő is úgy volt vele, h mindegy, h otthon ül v a mhelyen, mert egy idő után már otthon sem csinált semmit.

ANCSI: BOLDOG SZÜLINAPOT!!! ÉS KÍVÁNOM, H TELJESÜLJÖN A SZÜLINAPI KÍVÁNSÁGOD!!

Kata: szerintem így is ügyi voltál, h 1 hetet végigcsináltál a diéta - méregtelenítésből!! a szőlővel az a baj, h nagyon nagyon finom , de abban van a legtöbb cukor! :cry: én is imádom, én sem tudok róla lemondani!! :roll:
de szerintem nem is lehet mindenről lemondani!!!

Linácska: drukk a mai uh-hoz, remélem holnap inszem!!

szombaton de elmentem cipőt venni, erre vettem a sógornőnek szülinapi ajándékot ( egy esernyőt és egy mondókás könyveket) és én is elcsábultam . vettem magunknak is 4 mondókás könyvet!!! 15 e-t hagytam a könyvesboltban, mert mindenből 2-t vettem , sógornőméknek és magunknak is. de a párom mondta, h csak 1-t adjunk nekik, a többit 1 hónap múlva Matykó 1éves szülinapjára! hogy repül az idő! már 1 éves lesz Matykó!
szombat du meg céges családi napon voltunk a Kopaszi gáton - nagyon szép , mindenkinek ajánlom!! jót ettem , pihiztem . és megnyertem a sörhas versenyt!! voltak játok és poénból mondtam a hr-es csajszinak, h én is jelentkeznék, de aztán megbeszéltük, h nem . erre hallom a nevemet , felhívtak a színpadra. jól meghúztam magam, már 6* bemondták a nevem, erre egy munkatárs becitált. kicsit volt csak égő! volt 2 srác (az egyiknek nem is volt hasa, a másiknak tényleg volt!), meg még volt rajtam kívül egy lány, így 4-en voltunk. szerencse, h rendes kismama naciban voltam, felhúztam a felső részét, így takartam a hasam és felhúztam a pólom, megráztam magam jobbról és balból is. hülye munkatársak meg tapsoltak 1000-el, és taps alapján én voltam a győztes. :shock: nyertem egy shake készletet! de majd odaadom annak a srácnak akinek tényleg sörhasa volt és 2. lett!
vas meg megcsináltam életem első vadasát, ami isteni lett. most használtam először kuktát, mert a marhát nem akartam 3 óráig főzni! isteni puha lett!! ezentúl előszeretettel fogom használni a kuktát!!

szép napot mindenkinek!! remélem elvonul ez a szar idő!! :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Timejka, mennek a drukkok péntekre!!!! Remélem lesz pocaklakód!!!! :lol:


Czinki, nem látszik rajtad a 7 kg nagyon helyes pocakod van!!!!


Dituli, mindenképp ráadom a Lion-os polót, ha fiú ha lány, elvégre akkor Oroszlány lesz :lol: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


ja, időközben már 10 kg-nál tartok!! :shock: majd szombaton csinálunk új képet!

tök ciki volt, reggel rámtelefonált a védőnő, h jó lenne már újra találkozni, mert aug közepén kellett volna mennem hozzá. :oops:
nem győztem exkuzálni magam, h sajna még dolgozom, és így nagyon nehéz!! még szerencse, h látni fogja, h nőgyógyászhoz rendszeresen járok, megcsináltuk a vérvételt is, amit kell, tehát nem vagyok egy felelőtlen, nemtörődöm.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CZINKI

Video nem készült én is tapsolnék! :lol: :lol: :lol:

Kép :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


TIMEJKA
Türelem..............türelem..................türelem! :wink: :D

dita75
 
 


Dituli: ezek a képek, amiket felraksz!!! :lol: :lol:
képek szerintem készültek, majd rakok fel, ha már felrakják a hálóra!! ígérem! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Némóka: lehet már, h KisNémót érzed!! mindenki máskor kezdi el érezni! pl függ attól is, h mellsőfalon v hátsón fekszik.
egy barátunk az első babát csak a 20. héttől érezte a 2. babát már a 15. től, és nagyon meg volt lepődve!
én pl csak a 20. héttől kezdtem el érezni. de a rákövetkezőn már annyira érezhető volt, h a párom is érezte!! egyszerre mondtuk, h most rúgott.
azt monják, h az első babát azért nehéz először megérezni, mert akkor még nem tudjuk , h mit kell érezni.

Monic: nálad is lehet Pindurka!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Halihó!

Zsuzska!

A rugit egy angolos használtruhásnál turiztam. :oops:

Ancsi!
Az egyik barátnőm egy meddőségis topikon mióma műtét után esett spontán (!) teherbe. Előtte meg volt 5 inszemje és 2 lombikja sikertelen.

A meleget Bubu Laci nagyon nehezen viseli, szegénykém csak pihegett.
20150601134430
 
 


Haho csajok,


Képzeljétek beljelentkeztem 4 D-re szeptember 29-én megyünk 11-re a Sotéval szemben. Már nagyon várom. Oroszlán megmutatja hogy milye is van neki.


Viki, ha lácc valahol ilyen Oroszlános cuccokat, gondolj rám, és ird meg merre volt akkor felkutatjuk. Köszi az infót!!

Kép
pgsuska
 
 


Vikimami: mi is csak pihegünk , hát még szegény Manók!!!
bár a mai idő se túl jó! :roll:
amúgy jól vagytok?? képek?? 8)

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Ancsa,
Nagyon sajnálom a miómát! :cry: Már rég ott van? Miért nem vették észre eddig? :roll:

Kata,
Húúú, ilyen melegben szüretelni. :shock: Remélem, nem kaptál napszúrást!?
Szerencsére szuper időnk volt, sőt az utolsó két napon kánikula volt. Igaz reggelente azért még fel kellett vennem a poláromat, de 10-körül már az sem kellett.

Zsuzska,
Ma mész a kombinált teszt eredményért? Én is a héten megyek érte, mert múlt héten nem voltunk itthon. Szerdán kora délután úgyis mennem kell a védőnőhöz, majd utána bemegyek, akkor remélhetőleg már nem lesznek sokan, és csak 1 villamos megállóra van a kórháztól.

Dita,
Szép lett a kerítés, nagyon ügyes vagy! Nagyon édik a cicák, pedig én nem is vagyok egy nagy macsek őrült.
Nagyon megható ez a történet, amit átküldtél!

Czinke,
Sörhas verseny :D :D :D Majd azért rakjál fel képet! Nálunk tuti, hogy a főnököm nyerne, még akkor is, ha már a 9. hónapban lennék!
Hát, én is nagyon meglepődtem, amikor éreztem azt a fura bizsergést, mert még tényleg korainak érzem. Amikor mondtam a férjemnek ő azt mondta, hogy biztos nem az még. Azóta amúgy nem éreztem, de az biztos, hogy egyre kényelmetlenebb éjszaka olyan pozíciót találnom, ami kényelmes. Mi lesz velem később... :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Zsuzska!
Ha Fiatok lesz, akkor szívesen elküldöm -Neked. :wink:

Czinki!
Kép csak neked, csak ma.....
20150601134430
 
 


Némóka: én körülpárnázom magam teljesen!! van egy henger alakú jó nagy vánkosom , azt rakom a lábam közé, és van egy kispárna amit a mellem alá rakok, most a nagy melegben még a takarót is magam alá gyűrtem. tv nézésnél ua, a párom már röhög rajtam. de sajnos musály, mert én az oldalamon és hasamon szoktam aludni. :roll: már nagyon várom , h tudjak hason aludni!! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Én a szopipárnát használtam e célra.

Nem akarlak elkeseríteni, de szülés után meg a cickók miatt nem tudsz majd hason aludni ...... :oops:
20150601134430
 
 


Vikimami: nagyon édes Lackó!! és persze fradis cuccban, papa gondolom mégjobban odavan ilyenkor!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Apukám ha pucosan lenne akkor is imádná. Ezzel a képpel a kollégáit szoktahergelni :lol:
20150601134430
 
 


ZSUZSKA
De jó! Alig várom Oroszlánka 4D-s képeit! Ha nunás lesz azért örülsz annak is, ugye? :wink: :D

VIKI
Köszi az újabb képet, látom rendhagyó öltözetben csodálkozik megint valamin a fiatalúr! :lol:

CSIBI
Te vagy az aládúcolás nagymestere! :shock: :lol:

dita75
 
 


Czinkicsek!
Hogy álltok a vásárlással?
20150601134430
 
 


Ditus!
Az angol ruhásnál eszméletlen jó holmikat lehet venni, piszok olcsón. Ez a kis pulcsija at hiszem került vagy 500 Ft-ba.
Azt sajnálom, hogy pillanat alatt kinő mindent. Sok olyan holmija van, ami csak 1szer volt rajta.

Mikor mész uhura?
20150601134430
 
 


Vikimami: sehogy!! még nem vettem egy rugit sem!! :oops:
ja, bocsi, szombaton vettem 4 mondókás könyvet, és 2 babacd-t!!
meg is lepődtem, amikor a használt cds-nél kérdeztem, h van e babacd-je, mondta, h megvan mind a 3 és még van ez is meg az is. szóval ennyi!!
majd okt-ben ,amikor otthon leszek, akkor szeritem pánikszerűen vásárolni fogok!
de leginkább a szobán izgatom magam, h sehogy nem állunk vele. jelenleg egy tárolóhelység, ki kell vinni onnan a bútorokat a garázsba - amit most akarunk majd még csak megvenni - , és venni kéne bútort, ágyat (nagyon rossz állapotban van, amit kaptunk, inkább veszünk azt is!). és én még titkon tapétáztatni is szeretnék, bár a párom hallani sem akar róla.
szóval siralmas a helyzet, de most még nincs időm siránkozni a mhelyen, de szerintem okt-ben otthon a 4 fal között, minden órában eszembe fog jutni, h sehol nem vagyunk még!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nem késtél még el semmivel. Én a 28. hét után kezdtem el vásárolni. Első 2 hétben csak a boltokat jártam.

A tapétázás tényleg elég rossz ötlet!

Hidd el, hogy a 4 fal között sem fogsz unatkozni! Magamról tudom.
20150601134430
 
 


Viki: :lol: köszi!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: