Új privát üzeneted érkezett!

hanna:
Ez a törzstopicom webcíme, itt találsz rengeteg linket bababoltról, hasznos tudnivalókról a bal oldalon. Nyugodtan használd fel, mi cináltuk Apával a weblapot :)
http://www.telibabak.fw.hu/

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes: :D Rendesen izgalomba jöttem ettől a nagy választéktól. Bezzeg régen, még mástól jöttem izgalomba! :lol: Hát, azért túl mohó nem akarok lenni, szóval a mogyorókrémeset inkább hagyjuk. De a többi jöhet. :wink:
Már előre érzem a számban az ízét! :lol: Azt hiszem kénytelen leszek nekiállni alkotni. :D
Vendég
 


Látod látod milyen apró örömök elegek tudnak lenni egy kismaminak? :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

:lol: Bizony-bizony! :lol:
Vendég
 


Picuranyu! :wink:

Mágnes! Palacsinta. :oops: :oops: :oops:
Nagyon szépen köszönöm a linket!
Rengeteg hasznos infó van, nagyon ügyesek vagytok Apával. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Én megtaláltam a gyógyírt a melegre. Légkondis bevásárlóközpont. Végre shoppingoltam a babának. Vettem 2 rugdalózót, tescos bundazsákot. Nagyon cuki, jó árban van. Úgy fog benne kinézni, mint egy kis jegesmaci. Ja és a legfontosabb, megvettük a kocsit. Anyukám ajándéka, így levette a terhet a nyakunkról. Csatolom a képet, bár a színe nem ilyen. Sokmindent adtak vele, jó stabil és zárt.
Ja, az Auchanban 1200-2000-ig láttam plüss rugdalózókat.
Na, most jól érzem magam, a meleg ellenére is. Kép Kép
krisz78
 
 


krisz78: tegnap a nap jelentős részét én is Auchanban vészeltem át. :) A legjobban a mélyhűtött részleget szerettem. :lol: Csak elég nagy távolság van a mélyhűtött részleg és a bútoros részleg között, márpedig egy idő után a lábam bemondta az unalmast. :)
Rugikat én is láttam ilyen árban, viszont nálunk már csak nagy méretben voltak. :(
A kocsi nagyon tetszik!
Vendég
 


Sziasztok!!

Vickybabe: Nagyon sok boldogságot kívánok házassági évfordulótok alkalmából és még rengeteg együtt töltött évet!!!!
Tényleg romantikus volt tegnap: Apa leült, én elfeküdtem, az ölébe hajtottam a fejem... :D De este 10-kor már be is aludtam :lol:

Házassági anyakönyvi kivonat: akkor nekünk is kell új, védőnéni is mondta, talán egy éveset elfogadnak... Mindegy, nekünk tavaly nyáron volt, úgyhogy úgyis kell kérni. :roll:

Picuranyu: konyhakő! Ez jó! Szerencsére nálunk nincs eszelős meleg, cserébe télen is sokat fáztam, mert az uram megsül így nagy fűtések helyett beöltöztem :lol: Majd Martin miatt jól lehet fűteni, hogy anyája se fázzon - mellesleg Szenteste tavaly, mire este a szülők után hazaértünk, betojt a kazán és 14 fok lett!!! :shock: :lol:
Aztán SOS-ben hívtuk másnap a szerelőt :lol:

Mágnes: palacsinta! Nyami!!! Fénypost kérek, ha lehet :lol:

Hanna: látogatom ám a blogod rendszeresen, próbálok tippeket ellesni :wink:
A ruhára meg ne mondd, hogy nem veszel semmit :wink: Tudod a jelmondatunk: Ilyet MÉG nem vettem :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Köszi. Nem is volt drága, de mire megtaláltuk a boltot, lementünk a térképről is. (klíma nélküli autóban, de megérte)
krisz78
 
 


kata8110: mi csak január közepén költöztünk be a lakásba, igazán hideget nem fogtunk így még ki. 22-23 fokra volt beállítva a termosztát, és így elég jól átvészeltük a "telet". Kíváncsi lesze, hogy idén mennyire lesz hideg. ... Bár a hideget sem szeretem jobban, mint a kánikulát. Idén meg különösen nem várom, nehogy elcsússzak majd nagy pocakkal. :? Bár, ha már tél van, akkor lassan szülünk!!!! :D
Vendég
 


Krisz! Szuper a kocsi! Infót róla! Hol vettétek? :)

Kata! Ja, igen, akkor pontosítok.
Ilyet MÉG nem vettem


A házasságit elvileg, kórháza válogatja. Van, aki elfogadja, annyira nem kekeckedik. Nekünk is szerezni kell.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: Nagykőrösi út 53. (Pestszentimre) Vicces volt, mert kétszer indult a házak számozása. Az a lényeg, hogy nem pesterzsébeti 53, hanem a pestimrei. Egyébként a babaholmiolcson.hu oldalon találtam. De webes áruházakban is van. Ja, 41 000 volt akciósan.
krisz78
 
 


Krisz! Köszi! Nézegettem már a neten. Mást is vettetek ott? Jó áron vannak a cuccok?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 



Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: Mást egyelőre nem, a ruhák is jó árban voltak, meg az autós hordozók is. Kicsi bolt, de nagy a raktáruk. Épp a napokban kapnak kocsikat, azt mondta az eladó. Most inkább fiús színek voltak már mindenből. Előtte a Brendonban voltunk, és marha ideges lettem az áraktól. Úgyhogy ezért vettem meg utána a kocsit.
krisz78
 
 


Hihi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Palacsintát sütöttem délelőtt :wink:
Vanilia fagyival, eperrel, csoki öntettel :lol: :lol: :lol: :lol:


Lassan nekem is neki kell állni bevásárolni. Majd átmegyünk apával Münchenbe :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Huh, több, mint 10 oldallal vagyok lemaradva, de igyekszem visszaolvasni.

Kérdeztétek:
A 7.2 a terheléses cukor eredménye volt, tehát a 75 gramm glükóz után. Csevegtem a védőnővel, adott egy mázsa étrendet, kalóriatáblát stb.

Szerinte a 7.2 kb a határ, így a biztonság kedvéért csak tartsam a diétát.
Így most napi 180 gramm szénhidrátot eszem, hat étkezés alatt.
Szerintem simán kibírható, mondjuk kissé röhejes, ahogy előző nap kimérem a tízórait,az ebédet és az uzsonnát a munkahelyemre három dobozzal vonulok be.
Eddig se unatkoztam, de legalább fix esti programon van:)

Mivel eddig imádtam a kenyérféléket, most sokkal változatossabban eszem, hogy összehozzam a napi mennyiséget. Tehát előnye biztos van.

Pár téma:
Munka: szeptember végéig szándékozom dolgozni, utód kiválasztva, már csak be kell tanítani :)
Utána majd sűrűbben jövök, írok, reagálok, nem leszek ennyire lemaradva :(

Sport: MBT cipőm van, abban szoktam sétálni, és ha nagyon-nagyon friss vagyok, akkor Rubint Rékára tornázom kicsit.

Védőnő: eszébe nem jutott még családlátogatni, szerencsére.
Nagyon kedves és felkészült is. (Mondjuk nálam könnyű felkészültebbnek lenni.) Lelkes, aggódós, tyúkanyó típus. Az októberi találkozónkon részletesen el fogja mondani mit kell beszerezni a babának és legyek szíves november közepéig mindent megvenni, a saját érdekemben. Mivel a karácsonyi bevásárlós tömegben sem akarok nyomakodni, januárban pedig csak pihengessek a fenekemen, ne babakelengyéért rohangáljak.
Igaza van, nemhiába éreztem én, hogy csak szeptemberig akarok dolgozni. :)

Baba: a kisasszony pörög, forog, rugdal, leginkább, ha eszem, vagy végre lefeküdnék. Nagy élmény, férjem alig várja, hogy ő is érezze, ő most még ritkán csípi el mozdulatait.

most megyek szorgosan olvasni, ti legyetek jók:)

GM

Kép
gombócmakka
 
 


Sziasztok Lányok!
Örülök, hogy jól sikerült a tali :) sajnos semmiképpen sem tudtam volna menni :( a nagy közös szombati családi ebéd után nagymamikám elesett a székkel, és elrepedt a medencéje... olyan 3 órán át ültünk mellette, és próbáltuk hazavinni, de nem sikerült. Mivel nem volt komoly az esés, nem gondoltuk, hogy a baj viszont komoly :( Ma műtötték, még nem tudom, hogy van.
Itthon a lakásban 23 fok van, nagyon király :D Egész jól el lehetett viselni a kinti meleget.
Viki: nagyon boldog évfordulót Nektek! :)
Apropó évforduló: hát, nekünk biztos fog kelleni új kivonat :wink:
Beszerzések: átnéztem a cuccokat, amiket kapunk... hát 62-nél kezdődnek, talán egy-két 56-os darab. Addig nem akarok többet beszerezni, amíg nem mondja meg a doki, hogy kb mekkora lesz :) mert 2 hétre beszerezni egy széria 56-ost, annak nincs értelme.
Gyerekszoba: Kispocok velünk lesz, amíg nem ürül ki a leendő szobája :) Tehát nem aktuális még :)
Mára ennyit :) holnap jövök még :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!

Fitten és egészségesen megjöttünk, igaz, hogy a melegtől az összes zsír kiolvadt belőlünk.

Képzeljétek, Apa édes drága gyermekeink miatt majdnem lemaradt a rajtról... :oops:
Az volt a szerencséje, hogy kb. 10 perc, mire elindul a teljes mezőny, ő a villamosról egyenesen a rajthoz szaladt, 10.08-kor csatlakozott a többiekhez. :lol:

Marci rajtjáig sem volt sok időnk, mire Julival szurkolóhelyet kerestünk, Kovács Ágnesünk már elsütötte a fegyvert.
Itt kezdődött az én 14 óráig tartó masszív várakozásom és sétálgatásom, izzadásom... :(

Egyébként mindig tök jó a hangulat, dobosok, imádnivaló zenék, lelkes kommentátor... Most sem csalódtam, lehet, hogy jövőre lefutom Julival, Marcival
Kispötyivel vagy apával vagy velem jön, babakocsival...

A Ligetkör és Marci megtalálása után bementünk az állatkertbe, s sorra látogattuk az általunk és ismerőseink által örökbefogadott állatainkat (hóbagoly, gólya, hucul ló, elefánt, kismajom, jegesmedve...) és megsimogattunk néhány reménykedő kecskét (jöttek, hátha van nálunk kaja, de mi nem vettünk állatkerti csemegét - milyen bunkók voltuk!!!), aztán vártunk egy csomót Marcira, amíg a WC-n alkotott, aztán vissza a Városligetbe, s hosszas keresgélés után megtaláltuk a meglehetősen megfontolan sétáló páromat. :lol:

Az eredményhirdetés és a fáradt Julcsi ingyen színháza után (HISZTI!!! :twisted: ) elindultunk haza, s a Lurdy Házban meghívtam a csapatot 2-2 gombóc fagyira!!! (ott nem volt olyan fagylaltkehely, mint a Gelatiban... :( )

Szóval az eredmények:
Apa, Félmaraton, 1h 50 perc és még valamicske töredékmásodperc

Marci, Ligetkör (3,6 km): 19 perc és még néhány hangyacsápnyi másodpercecske...

Juli: egy kis ugrándozás a felfújhatós falmászó "építmény" szabad részén, majd bátyuskával együtt: falmászás
Könnyen megválaszolható kérdések:
Anyaaaaaaa! Mikor fut be Marciiii?
Anyaaaaaaaaaa! Mikor fut be apaaaaaaaaa?
Mikor eszünk fagyiiiiiiiiiiiiit?
Huh, kissé fárasztó volt, de túléltük. Ő is, én is. ;)

Jómagam: min. 3 liter víz, izzadás, egy csomó várakozás, enyhe pocakhúzódás, hőguta..., úgyhogy az Állatkertben Katika magához vett egy MagneB6-ot.


De mostmár itthon vagyunk az éhes csapattal megetettem az összes maradékot (kis konyhamalacaim!!!) és mindjárt nekiállok felhúzni az ágyneműt anyós-pajtinak.
Már úton van... ;) Egyébként aranyos, csak én ma úgy lustiztam és neteztem volna itt!

Ezért aztán a reagálások is elmaradnak. :cry:
Majd holnap, pihenésképpen a munkában! :wink:

Sziasztok!
batkata :D

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Tyű BAtkata ez aztán mozgalmas nap volt! Hogy a fenébe lehetett futni ebben a hőségben? Elismerésem...

Na és az éles elme amivel siekrül minden keresztkérdést megválaszolni Julcsinak:)

Vicky! ez már több, mint kínzás...palacsinta+vanília... Münchenbe én is szívesen mennék vagy bárhová bajorhonba:) régen nagyon sok kocsit hordtunk arról a környékről, a barátaink Dachau mellett éltek, arra már oylan szép a táj is.
katuska79
 
 


Most azon níknlódok, hogy elmosogassak végre két nap után vag yinkább fogjak egy nagy botot és törjek midnent darabokra? Mondjuk akkor meg söprögetni kell... ki kell rúgjam a takarítónőt mert ma sem csinált semmit:)
katuska79
 
 


Sziasztok kismamik!!!!

Ez a mai nap szörnyű volt. Én alig éltem, annak ellenére, hogy nagyon sokáig aludtam.
Épp, hogy főzni volt erőm, egyébként egész nap vergődtem.
Remélem, hogy holnapra tényleg jön az enyhülés, mert ha ez így megy tovább, nem fér be a lábam egy cipőbe sem!!!
Hanna: olvastam a blogodat! Köszi! A gyógynövényes kérdésről fogok beszélni a védőnővel. Hátha bejön!!!!

batkata: elképesztő!!!!! Minden tiszteletem a tiéd, hogy ezt a mai napot végig tudtad csinálni!!!!! Én tuti ájultan estem volna össze!!!!

Bianka baba sem bírhatja egyébként ez a meleget, ma nem igazán akart mocorogni!!!

Kép
jandrea
 
 


Jó estét! Újra itt! :) A nagy melegben egyszerűen kidőltem, este 6-kor keltem.
Nektek a pocaklakók aktívak voltak ma? Én Kristófot nem is éreztem napközben, csak este felé indult be, mikor egy kicsit lehűlt az idő. Bár, még mindig 28 fok van a lakásban. :( De jobb, mint a 32. :D Már a konyhakő sem nyújtott menedéket. :lol:

hanna: köszi a linket, végignézegettem, és adott egy nagyon jó ötletet a faldíszítéshez. :wink:

mágnes: palacsinta megvolt? :wink: Én nem tudtam nekiállni. :oops:

batkata: hű, elismerésem, hogy bírtad! És gratula a kis családnak! :)
Vendég
 


Sziasztok

Mi tegnap este jöttünk vissza a Balatonról,lementünk pár napra.
Végre végre lehűlt az idő,erre vártam nyár eleje óta,életemben nem viseltem még ilyen nehezen a meleget.Hát ezek a fagyikelyhek,nem mondom hogy nem csaptam le volna rá.Bár pár napja megettem egy kis pálcikás jégkrémet,két perc múlva már rohantam is a fürdőbe.Úgy látszik nagyon meg kell gondolnom mit eszem,mert tomika egy rosszcsont,nem tűr meg akármit.Még szerencse hogy otthon voltam.

Alvás:én már egyáltalán nem tudom végigaludni az éjszakát,ez az oldalra-élére fektetett pozíció nagyon kényelmetlen,de a félig hason alvós se.Olyan érzés mintha egy görögdinnyén hasalnék.

Babaruhák:pár darabot már én is beszereztem,nyilván legszívesebben felvásárolnám az egész boltot,mert ennél izgalmassabb elfoglaltságot mostanában el se tudok képzelni,de akkor mi marad a hátralévő négy hónapra.

liuska
 
 


Sziasztok!!

Batkata: nagy gratu a családnak a futáshoz, Neked meg a kitartáshoz, nem semmi!!!

Csöre: Remélem, nagymamiddal minden rendben van! Igen, veszélyesek idős korra ezek az esések, sokkal törékenyebbek már a csontok :(

Picuranyu: ne izgulj a mozgás miatt, bár én is be voltam tojva kicsit, mert csütörtök fele belassult, pénteken csak alig volt mocorgás, még szerencse, hogy együtt dolgozom egy doktornővel, akinek 5 éves a fia és nyomon követi, hogy mi újság velünk. Ő mondta, hogy ez normális 50 fokban, simizzem, beszéljek hozzá és ha nem reagál saját megnyugtatásomra menjek el a Klinikára ott simán megnézik 2 perc alatt UH-al, hogy minden OK,csak lusta :lol: Aztán estére kicsit beindult, tegnap estére meg nagyokat hullámoztatott megint, ma reggel meg megint rugizik :wink:

Katuska: dobd ki azt a takarítónőt, ha ennyire nem dolgozik :lol: A hintőporos sztorit nem reagáltam le, de nagyon jót nevettem rajta -- milyen jó,hogy mondjuk nem egy üveg mézet csorgatott a hajadra :wink: :lol: Kíváncsi vagyok, Martin miket talál majd ki :lol:

Liuska: khmm...vásárlás.... Én is ezen aggódom, hogy mi marad az otthon töltött hetekre, mert annyi rucit vettem már Martinnak, hogy csak na...bár ha beleszámítom, hogy mi egy kis zoknit sem öröklünk sehonnan,akkor kell is a sok ruci :lol:

Tegnap meg Apukám szülinapját ünnepeltük, jól beebédeltünk, Anyukám csinált túrótortát, isteni volt. Kicsit ledőltem náluk pihizni és bealudtam másfél órát :oops: :oops:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Jó reggelt!

Örülök, hogy mindenki jól van és jókat evett a hétvégén. :lol:
Persze a mosogatás része nem túl jó. :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre hüsi :) igaz, ez olyan áron, hogy most nem merek kinézni az ablakon :( iszonyú pusztítást végzett a vihar a kertben. Viszont nem kattantam ki a frontra, nincs fejfájás...
Mocorgás: Kispockot a meleg sem hatotta meg, változatlanul nagyon aktív egész nap (éjjel-nappal)... :)
Nagymamikámnak sajnos szilánkos törése van :( medence :( nem gondoltuk volna az esés láttán :(
Batkata: nem pörögsz kicsit nagyon? :wink: nem semmi teljesítmény, még ha nem is futottál, abban a 38-40 fokban... meg a családtól is :)
Na majd még jövök, most sürgős olvasnivalóm akadt :wink:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Hali!
Jól kezdődik a hetünk...
Éjjel kint volt nálam az ügyelet. Jött az eső,l amit annyira vártam, na ez be is tett nekem. Aszthmás rohamom lett, pipám pedig nincs, mert Ráckevére tüdőgondozóba terhesen gyerekkel nem tudok 3 havonta lejárni, hogy megállapítsák, még mindig aszthmám van.Mintha az csak úgy elmúlna.. E nélkül pedig nincs gyógyszer.
Szóval pipa nélkül fulldojkoltam előbb némán, aztán már sípolva, közben szakadt rólam a víz, letusoltam, úgy sem volt jó. Egy órája tartott, közben próbáltam nem bepánikolni, de Áront nagyon féltettem. Így szóltam Apának, hogy hívja az ügyeletet. Kijöttek, rögtön ki is írta a pipámat, Apát elzavarta a gyógyszertárba, engem pedig le az udvarra.
Közben jött a szomszéd, aki taxis és éjszakás. Megbeszéltük anno, hogy éjjel, ha nincs Apa ő visz be szülni. Azt hitte menni kell, meg is ijedt.. :)
Szóval aztán Apa meghozta a megváltást, és 2 slukktól rendbe is jöttem. Ücsörögtem még lent kicsit, aztán fél 4 körül sikerült lenyugodnom.. :)

Reggelre pedig Annám lett taknyos, mert drága Anyós elfelejtette közölni, hogy keresztfiam beteg, és ne vigyük át Annát. Másnap szólt csak... köszi.... :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csöre! Nagyinak jobbulást!!!! :(
Örülök, hogy most nem viselt meg a front.

Mágnes! Annának és neked is jobbulást! Nem semmi éjszakátok volt.

Az én kisfiam úgy közlekedik a pocakban, hogy néha fáj. Olyan, mintha áramütés érne. :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Mágnes! Még jó, hogy nem történt semmi nagy baj!
Anna ki tuja fújni az orrát? vagy orrszívózod? Szerncsére Máténak kb háromszor kellett szívni mikor kicsi volt (jah mert most oylan nagy) de oyaln rémült arcot vágott ahogy térdeltem felette, hogy a végén én is sírtam...

Ma újra elkezdjük a rácsnélküli alvást...

Nekem tegnap annak ellenére, hogy alig éltem a ksicsaj végig sokat mocorgott, gondolom strandolt odabent:)

Jó kis eső lett! Persze eyg csomó ruha kintmaradt...legalább ki lettek újra öblítve lágyvízzel:)

Csöre! NAgymamádnak jobbulást! bár idős korban már nehezn forrnak a csontok...szegény:(
katuska79
 
 


Mágnes: jobbulást mindkettőtöknek! nem semmi a ráckevei tüdőgondozó... olyan messzire tartoztok? nekem az alapján, hogy a tüdőgondozóban felírják (illetve írnak egy szakvéleményt), a házidoki szokta felírni a hörgőtágítót... állítólag szakorvosi vélemény alapján 1/2 évig felírhatja ő is... azért egy tüdőgondozós "kaland" majdnem egy nap (legalábbis Dabason - én oda tartozom)
Hanna: köszi szépen... szegényt nagyon megviseli a dolog (meg az egész családot), de azt mondják, hogy rendbe jöhet pár héten belül... nagyon remélem
Áramütés-szerű bemozgások? Mit csinál Zsebi a pocakban? :) Olyan nálam még nem volt... igaz, alaposan ki van lazítva-tágítva a hely előre Kispocoknak :wink:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok már rég írtam ide de mindig nyomon követtem az eseményeket. Szóval úgy néz ki hogy lánykánk lesz :D Nálam is hol aktívan mocorog hol meg semmi. Hanna: nekem rendszerint a hólyagomat szokta bökdösni :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Katuska: neked is köszi... hát, elég idős (78), és az egészsége sincs teljesen rendben, de nagyon bízunk benne, hogy rendbe jöhet
Hát, nálunk az a pár ruha, ami szárítón volt, a telek különböző pontjain kötött ki... :( és ha csak azok vándoroltak volna... a csipesz semmit sem ért... A csőlámpát leszedte az eresz mellől a szél... most lóg :( majd Apa megszereli, ha hazajön...
Orrszívás: nekünk csak kis kézi volt, azt egész jól tűrték a gyerekek, nem féltek tőle... de ha látja Máté, hogy sírsz, noná, hogy fél tőle
:wink: tessék vigyorogva csinálni :wink: Egyébként ennyi idősen én már engedtem nekik, hogy maguknak próbálják kiszívni, én csak a "maradékot" takarítottam ki :) ez tetszett nekik :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Szóval az ott egy 78 volt... csak átfigurázta

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Tegnap nagyon aktív volt Áron, gondolom éjjel őt is felzaklatta a dolog, nagyon erősen kalimpált a szívem. Ma nem olyan aktív, reggel meg is ijedtem, mert ahogy felkelek, már ő is kezdi a mocorgást, de most nem.. Na de azóta mocorgott. Szerintem kifáradt az éjjel,plusz az idő is..

Katus:
Orrszívózunk, de nem tudom összerakni a porszívót, olyan nehéz, hogy nem merem emelni, így meg kell várnom Apát, és csak törölni tudom.. Fújni még nem tudja..

csöre:
Aki kitalálta ezt a 3 havi megjelenést, a seggébe dugnám fel a pipámat... Ráadásul itt van Pest tőlünk 10 percre, de ennek ellenére Ráckevére járjak. A gyereket pedig nem viszem be a tüdőgondozóba, rábízni senkire sem tudom, így Apának ez egy nap szabi, ami így is fogytán, mert folyton orvoshoz járunk... :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok, jó reggelt! :)

Kivételesen most vetett ki az ágy. :) Tegnap a nagy melegben kidőltem, este 6-kor keltem, éjfél után még vígan olvasgattam a Harry Potter utolsó kötetét. :D
Hozzánk is megérkezett a lehűlés, bár 10 fokot tuti nem csökkent. Esik az eső, de még mindig 27 fok van a lakásban.
Izgultam, hogy nehogy megint görcseim legyenek, de furcsa módon, és hála az égnek, egyáltalán nem voltak görcseim. :)

kata8110: boldog szülinapot apukádnak!

csöre74: sajnálom nagyidat, jobbulást neki!
Nekem a dédim törte szilánkosra a kezét, mikor pár éve télen elcsúszott templomba menet. :( A frászt hozta ránk!!!!

mágnes: nem volt semmi az éjszakátok, még szerencse, hogy nem történt komolyabb baj!

katuska79: nekem is kint maradtak a ruhák. :cry: Éjfél környékén kezdett el esni, és lusta voltam kiszállni az ágyból.

erzsebet0312: gratula a kislányhoz! :)

hanna: nekem is tud Kristóf érdekes dolgokat művelni, van, hogy bizony én is felszisszenek, de azért mindig megdicsérem, hogy milyen ügyes volt, rúgjon még belém párszor! :lol:
Vendég
 


Nemrég hallottam hogy szerdától megint felmelegedés.Nem és nem akarom

liuska
 
 


Ja, ne mááááá! Ne akarom!!!!!!! :cry:
Vendég
 


Az idokep.hu szerint:
szerdától meleg és száraz idő 28 fokkal... azért azt ki lehet bírni
:wink:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre! Nem semmi, milyen vihar volt felétek. Itt a belvárosban semmi nem volt szinte. Nagyinak gyors gyógyulást!

Erzsébet! Gratula a csajszihoz! Nagyon eltüntél!!!

Picuranyu! Én sem panaszként írtam. :lol: Imádom, mikor mocorog. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hát, Mágnes, ezekkel a körzetesítésekkel nekem is tele a hócipőm: okmányiroda: Ócsa, sztk: Dabas, egynéhány dolog: Gyál, és sehová nincs tömegközlekedés... na jó, Ócsára, Dabasra van napi egy... de akkor is... ehhez képest Bp-re meg naponta 15-20 busz megy...
Nekem a legutóbbi leletemen (március) az van, hogy 1/2 évente kontroll... ennyit az egységes rendszerről :evil: az más kérdés, hogy ez most telik le :? de még van a szittyancsomból, úgyhogy nem megyek. Egyébként is: még gyerek nélkül is kismamiként végigülni a fél délelőttöt a sok tüdőbeteg ember között... amikor minden vizsgálatot úgysem tud megcsinálni.
Szia Erzsébet, gratula a kislányhoz... :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Fú Mágnes hát micsoda masinád van neked? Komplett takarító brigádot rejtegetsz benne? Nekem is kell oylan:)

Csöre! vigyorogni nem szoktam közben viszont elszánt arcot azt vágok...előtte nem sírok... Most már szépenmegtörli magának zsebkendővel is, aztán persze beletöröl a szájába is:) a kézi orrszívót is inkább rágná, mint az orrába dugná így inkább marad az a pár pillanat kínzás.

Most dühöngök egy csöppet a BKV kegyességén. A hétvégén volt egy cosmó járatmódosítás mai végül is minket jól érintett mert összevontak buszjáratokat így pl átszállás nélkül tudok menni az örsre vagy kőbányára. Így fele annyiba is kerül. Ezzel semmi gond nincs, ráadásul azt ígérték, hogy ezeket az ősrégi buszokat amiket máshol már sehol nem látok pesten lecserélik a 20 évesekre és indulnak alacsonypadlós buszok is a kerekeszsékesek meg a babakocsisok érdekében. ezek előre meghirdetett időpontokban indulnak: 4:35, 5:35 és este 22:30 és slussz!!!! Hova menjek hajnalban vagy éjszaka babakocsival? Normálisak ezek? Azt hittem, hogy azért napközben is indul majd legalább kétóránként egy.... ja és ugyanúgy a régi buszok slaszéznak továbbra is szétszakadt csuklórésszel ahol beesik az eső, alulról meg jön fel a por, az ajtókat meg nem lehet kinyitni mert rosszak. No comment. Az én jegyem bérletem tán nem ér annyit, mint a belvárosi volvo buszon nyavajgóké? (jajjj nem kapcsolja be a sofőr a légkondit..st stb. én meg örülhetek ha nem robban le! amire többször volt már példa...hurrá)

Oylan bosszantó ez!
katuska79
 
 


Katuska! Nem semmi ez a bkv-s sztori. :twisted:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok,
a meleg miatt egyutt tudok erezni, el tudjatok kepzelni itt milyen meleg van a costa del solon. Hala az egnek lehull most mar estere. Remelem igy is lesz mostantol. Nem kell mar az a nagy meleg, habar meg igy is napkozben 30 fok van minimum.

EN is nagyon irigy vagyok a fagyi kelyhekre. Habar most nekem is 2 nagyon jo napom van, meg semmit nem hanytam ki:) nagyon orulok, fole,g hogy rettentoen megnolt a pocakom, na persze a sulyom is, de hat mit lehet csinalni, ezzel jar a dolog nem. Na eddig ugy osszesen 3-5 kilo hiztam, hanyastol fugg persze. Most teli hassal 5kilot, kivancsi vagyok meddig tart ez a hanyas mentes idoszak. uyanis 2 napja szornyu estem volt senkinek sem kivannam, hanytam megallas nelkul, persze ket kiloval kevesebbel ebredtem rogotn mint ma. Na de jo most is majszolok es nem jon ki, csak igy tovabb babuci....:)

Csore gyogyulast nagyidnak, az enyem is felgyogyult egy ilynebol 80 evesen, ugy hogy kitartas es nem lesz semmi baj.

Ruha ugyben meg nem vettem semmit, hat nem tudom nem e el kene kezdeni, de valahogy egyedul nincs kedvem neki kezdeni, nem tudom nem e meg fogom anyumat varni mig ideer oktoberbe. na meg amugy is szombat delutanon kivul nincs mas ido amikor tudnak vasarolni, szoval lehet igy is ugy is varnom kell. na jo ezen meg gondolokozom. viszont azt hiszem megrendelem a bababutort, majd ma atragom magam a katalogusokon es meghozom a dontest.

Kép
brestovsky
 
 


Katus:
Ez vízfilteres porszívó, a baj csak az vele, hogy rohadt nehéz, és nem tudom emelgetni, ha telerakom vízzel...
Az életemet egy miniporszívóért! :)

BKV:
már régóta nem normálisak.... Én azon is kiakadtam, hogy csak pestiek vehetnek kismamabérletet... Holott pl. nekünk is a Heim Pál a körzetes kórházunk...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magnes: oszinte reszvetem a porszivoval, nekunk is volt egy olyan, tok jo, csak vegkep nem praktikus, ugy hogy nekunk is maradt a boszch miniporszivo.

Kép
brestovsky
 
 


hanna: :lol: gondoltam, hogy nem panaszból írtad, hisz mindannyian erre vártunk. :D Édes pillanatok, amikor érezni lehet őket. Főleg az ébredés utáni első lejelentkezést szoktam várni, "Nyugi anya, megvagyok, én is felébredtem!". :D

BKV: örülök neki, hogy már nem dolgozom, így egyáltalán nem kell igénybe vennem a BKV-t. Hihetetlen, hogy milyen felfordulást tudnak okozni. :evil:
Vendég
 


Katuska: mély együttérzés a buszok miatt... sajnos tőlünk Bp-re is hasonlók járnak :evil: volt korábban Neoplan, de azoknak meg az ajtaja nem működött rendesen, és "nyugati utakra tervezett" rugózása volt, ami kirázta az emberből a szuszt, szétverte a veséjét :( ezért visszatértünk az ősi Ikaruszokhoz... a kismama BKV bérletről meg: csak Bp-ieknek jár... erről ennyit :evil: nem mintha vennék, de ki tudja, mikor lenne rá szükségem
Hanna: itt mindig nagyobb a szél, mint a városban :) ráadásul falu széle... azt hiszem, 1 napunk rámegy, hogy a romokat eltakarítsuk :( csomó faág van a teraszon és a telken szétszórva :( és akkor még nem is néztem, mi van az utcán... elvileg azt is nekünk kell takarítani :(

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Picuranyu! Bizony. :)

Csöre! Sajnálom. Nem semmi lehetett.

Csajok! A babaexpora megyünk?
http://www.babaexpo.hu/
Belépőkuponért lehet regisztrálni.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


kata8110: holnap pocakfotó? :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: