Új privát üzeneted érkezett!

Moniu: Igen én is ezt kivánom mindnekinek ! ÁMEN:)

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Én is nagyon szurkolok Nektek!!!! :lol: :lol: :lol:
Mindenkinek!!!!! :lol: :lol: :lol:

Egyébként ma nagyon nem vagyok toppon én sem. Van ilyen. Nem lehet mindig jó kedvünk!
pedi
Kalocsa
 
 

 
 

Csajok!

Képzeljétek, most keltem fel. 2 órát aludtam a gyerekkel. :shock: :shock: Ilyen még sose volt. Nem szoktam én sose aludni délután. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Edit drága!

Köszike! Ma is egyedül dolgozol?
Mindjárt vége a munkaidőnek és mehetsz haza apucidhoz.. :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
Nagyon irigyellek a du-i szieszta miatt. Ma már nem vagyok egyedül, megjött a kollegina!! :)
Képzeljétek!
Ma tudtam meg, hogy hétfőn jön a kőműves, szétveri a konyhámat!
Aztán az én drága párom hozzálát a csempézésnek és metlakizásnak, majd jöhetnek a festők. :o
Sajnos nem látom a végét ennek a felújításnak, pedig nagyon várom a végeredményt! :)
pedi
Kalocsa
 
 


Huu Edit!

Nálatok ekkora munkálatok vannak? És a párod ilyen ügyes? DE jó!
Tudom, hogy ilyenkor az ember nem látja a meló végét, de mikor kész lesz az olyan jó érzés.. Hogy végre megvan amit ti képzeltetek el, és csak a tiétek.... ez nagyon jó érzés.
Úgyhogy kitartás
Ui.: új konyha :arrow: új kicsi élet :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Igen, az én párom önszorgalomból megcsinálta a fürdőszobát is. Azt mondta, Ő nem fizet ennyit olyan munkáért, amit Ő is meg tud csinálni. Így vettem neki egy könyvet a burkolásról, és egy kollegája segítségével nekilátott. Végül egyedül fejezte be, két hét helyett 4hét alatt. Szóval, kíváncsi leszek a konyha meddig készül. De nem fogom érte piszkálni, inkább büszke vagyok rá, hogy ilyen ügyes. :lol: De egy biztos, hétfőig nem lesz nyugta általam... :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Helyes! Legyél is büszke rá. Ritka kincs a kreatív férfiember. :lol: :lol:
Hétvégére meg mindent bele ám! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Rajta leszek a témán, meg persze apán!!! :oops: :lol:

Szép estét mindenkinek!

Puszi!
Edit
pedi
Kalocsa
 
 


pedi nagyon ügyi párod van neked is!!!!!!!!!!
az én párom is megcsinál ilyeneket HA akar :?


Képzeljétek ma Mátét felvették az ovodába!!!!!!!!!!!!!jupppíííííííííí :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Gratula Máténak!! :lol: :lol:
Megkérdezhetem, hogy hogy megy ez az egész oviba iratás? ÉN még tapasztalatlan vagyok -e téren. :oops:
Nem úgy van hogy 3 éves kórtol mehet oviba? Vagy már jóval elötte be kell iratni?
És visszamész majd dolgozni?
Bocsika hogy hirtelen ennyit kérdeztem. :oops:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita: És végül melyik csoprtba tették be Mátét? Csak nem a miénkbe?
Hova fog járni részleteket tudsz? az új helyre az Iskola utcába van az Ovoda utcába.
Akkor ő is mini csoportos lesz ugye?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Bocsi a kimaradásért, de annyi dolog van most az ovi körül, hogy még olvasni sincs időm.

Ma voltam vérvételen, holnap megyek az eredményért.
encike 2
 
 


moni kérdéseidre a válaszok: :lol:
bementünk az oviba és mondtuk hogy szeretnénk beiratni a Mátét.Mondta az óvónő hogy belehet iratni,felvette a Máté meg a mi adatainkat is! :lol:
dolgozni meg lehet visszamegyek a herviszeb ha visszavesznek mert ugye nincs meg a vizsgám,vagy megyek lovardába melózni,közbe meg eldöntöttem leteszem a fodrásztanfolyamot! :lol:

csucsu melyik csoport azt még nem tudjuk,de az uj részbe fogunk járni!novemberbe kapunk levelet mikor lesz szülői meg ilyenek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Igen sejtettem, hogy az őjba mert mondta az ovonő, hogy az ujba még van hely. Akkor novemberben lesz a szülői és akkor egyeztetitek le a dolgokat. Aztán majd mennek családlátogatóba és ott egy rahedli papirt töltenek ki az ovonők. Na meg a jelet is kiválaszthatja MÁté:)

Kép
csucsu05
 
 


már alig várom hogy jöjjön a papír meg minden!
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt!!

Nita! Köszi szépen az infókat. Én egyenlőre még nem döntöttem, hogy mikor irassam be Attilát oviba. Szerintem ő még nem érett meg rá. Még nem szobatiszta, és magyarul se nagyon beszél. :cry:
Szerintem így nem nagyon vennék még fel.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni van olyan akit még pelenkázni kel és feveszik! :roll: :wink:
a Máté se beszél még tisztán magyarul ..többet beszél kínaiul :? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Megjöttem!!! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Hát egyenlőre még nem tudom, hogy mit csináljak. Az eredeti terv az volt, hogy majd csak jövő szeptembertől lesz ovis, addig itthon lesz velem meg talán a kistesóval. De lassan kifutunk az időből.Ha nem jön össze a kistesó akkor munkát kéne keresnem.
A szakmámba nem hiszem hogy el fogok helyezkedni , csak úgy érdemes ha lenne saját üzletem. (fodrász vagyok). Amúgy meg sok sikert a tanfolyamhoz. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szia Edit!

Szeretnék kérdezni tőled valamit, ami nem ide való téma.
Esetleg tudnánk msn-em beszélni?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Persze, tudunk, van msn-em, az iwiwen megtalálod a címet! :)
pedi
Kalocsa
 
 


moni merre is laksz? :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Edit!

Felvettelek a listámra!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni jo veled beszélni msnen! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Képzeljétek, tegnap olyan tuti vacsorát készítettem!

Nagyon szeretjük a tortilla-t, de eddig nem tudtam a tésztáját. A múltkor vettem egy receptes újságot és benne volt. Na, kipróbáltam. Nagyon finom lett! Meg is kaptam érte a jól megérdemelt dícséretet!! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


pedi én is imádom a tortilla-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de nincs sűrán mert a párom viszont nem szereti! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


de az is lehet ha babás vagy hogy ott van még a bab ezért menj minél hamarabb dokihoz! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mi nov.-ben leszünk 3 évesek és már Niki 15.-én kezdi a szoktatást. Gondolom nem kell sokat szoktatni, mert már ő menne meg ott a tesó.
encike 2
 
 


remélem nekünk se lesz sokáig a beszoktatás! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azta Csajok!

Mindenkinek ovis lesz a gyerkőce?
Akkor én vagyok csak lemaradva a beiratással. De egyenlőre még nagyon reménykedem hogy nemsokára kismami leszek. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nem késel le semmiről.
encike 2
 
 


Köszi Enci!

Nagyon remélem hogy összejön a tesóka és akkor ráérek csak jövő szeptemberben beiratni a fiamat az oviba

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Tsókolom!

Jelentem itt vagyok! Tegnap is itt voltam, de mire el tudtam olvasni a termést, megérkezett a párocskám, és szinte azonnal honfoglalást hajtott végre a gépnél!

Szóóóóóval, tegnap FELMONDTAM! Bementem délelőtt a főnökömhöz, és nagyon diplomatikusan közöltem vele, hogy kaptam egy nagyon jó álláslehetőséget, amit szeretnék elfogadni. Először kicsit meglepődött, aztán gyorsan palástolta zavartságát. Azt mondta, hogy biztosan jól átgondoltam a helyzetet, ha már erről akartam vele beszélni, ő nem gördít akadályt a munkám elé. Természetesen elenged, írjam meg a papíromat. Felajánlotta, hogy közös megegyezéssel mondjuk föl a munkaszerződésemet, mert akkor ha bármi van, a munkaügyi központba be tudok menni. Jah, és amin a legjobban lepődtem meg! Azt mondta (és ezt többször is hangsúlyozta), hogy ha nem találom meg a számításaimat az új munkahelyemen, akkor - ha nem is azonnal - de nagyon szívesen visszavár! Köpni nyelni nem tudtam, hogy az én főnököm tud emberi módon is viselkedni. Mindenesetre nagyon jól esett,hogy ezt mondta. És én is megnyugodtam, hogy azért nem égettem fel minden hidat magam mögött!
Annyi volt a kérése, hogy a jövő hetet még mindenképpen dolgozzam le ott, mert most egyesültünk a másik tak.szövvel, és az átálláshoz kell egy kis idő (ennek örömére, holnap és holnapután mehetek dolgozni! )
Így ha minden igaz,akkor már csak egy hetet kell ott lennem, utána mehetek az új helyre dolgozni. Nagyon furi lesz! Úgy megszoktam már a napi menetrendet. Az egyik szemem sír, a másik meg nevet! Mindent egybe vetve, hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem szerettem ott dolgozni. Nagyon jó ismeretségekre tettem szert, és ezt sajnálom otthagyni. De sajnos a mai világban a pénz beszél! A nettó hatvanezerrel több, az több. Pláne, ha most megint ekkora áremelésekre számíthatunk... Azért furcsa lesz a csend, hogy nem járkálnak az ügyfelek, nem zavarnak a munkában a többiek. Várom már! Szerintem jót fog tenni egy kis változás! És hátha babó is úgy fogja gondolni, hogy most már itt az ideje a találkozásnak!

Kép
anda81
 
 


anda drukkolok hogy jolérzd és beváljon az uj munkahelyed!
és tényleg rendes a volt főnököd,hogy ha nem jönne össze a másik akkor visszavár,ritka az ilyen főnök! :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anda!

Szívből gratulálok az új munkahelyedhez. :lol: :lol:
Remélem jól fogod majd ott is érezni magadat. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni jo volt ma veled beszélgetni!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita!
Nekem is jól esett dumcsizni. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok!

Egy kis időre elköszönök tőletek. Holnap haza megyünk a szüleinkhez és maradunk 1 hetet. Ha módomban áll akkor elolvaslak ám titeket. :wink: (anyuéknál van net, csak anyóséknál nincs)
Legyetek rosszak! :wink: :lol: :lol: :lol:
És írjatok sokat!
Pusszantás mindenkinek: Móni

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni jó pihenést!siess vissza!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Assszta mi minden történt amíg nem voltam!!!!
Újdonsült ovisoknak gratulálok! Remélem hamar és könnyen átvészelitek majd az első napokat (heteket) és a gyerkőcöknek tetszeni fog az ovi.

Anda! Neked külön gratula a döntésedhez! Nekem nem kis bátorság kell egy ilyen lépéshez, remélem megtalálod a jó hangulatot és a jó kollegákat az új helyeden!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


datolya köszönjük mi is a gratuláciot!
hogy vagy? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :D

Azért nem voltam mostanáig, mert tegnap is és ma is be kellett mennem dolgozni! Beolvad a mi takarékszövetkezetünkbe egy másik, és ennek "összefésülését" a hétvégén kezdtük el csinálni. Hát mit ne mondjak... Lesz még vele dolguk a kollegáknak és kollegináknak!
Aztán moziban voltunk Csabámmal. Megnéztük a Mamma Mia-t! Naaaaaaaaaagggggggggyyyyyyyyyyyooooooooooonnnnnnnnnnnnnn jó volt! Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki még nem látta!

Kép
anda81
 
 


én is azt mondom hogy jó az a film igaz én csak a bemutatóját láttam de teccik a film! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anda: Sok sikert az új munkádhoz:)

Moni: Biztos mostmár jönni fog a tesóbaba és akkor megoldodok a munak kérdésed is :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Anda, gratula az új munkádhoz, kicsit irigyellek érte, sok-sok sikert kívánok hozzá!

Csucsu!
Neked most hogy áll a ciklusod?

Többiek merre vagytok?
pedi
Kalocsa
 
 


pedi én mostmár vagyok! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!

Nálatok is esik az eső? Nagyon álmosító ez az időjárás, de még mindig jobb, mint a tegnapi!
Mennyit is kell még várni az eredményedre? Egy hetet?
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?