Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,szerencsére nem kellett kórházba menni ,megbeszéltem a dokival viszont azóta is keményen ágynyugalomra vagyok fogva,1 hét múlva controll :( Ma voltam a vércukorvizsgálaton 3-szor vették le a vért nem értem miért boginál csak 2-szer éhgyomorra és evés után...azonkivül ha jól tudom a 26.-ik héten szokták levenni,és az még csak 1 hónap múlva lessz,az a baj hogy itt nem igazán foglalkoznak ezekkel a dolgokkal vizeletet sem néz a védönő soha mégis beirja hogy negativ .A légzésfigyelöröl annyit én biztossan veszek 20 ezererért már lehet jót kapni,itt ahol én lakom az elmúlt 1 évben 2 anyuka is bölcsőhalálban vesztette el a kisbabáját,és ha jól tudom ez nem függ semmitöl egyszerüen csak elfelejt a baba levegöt venni,én nem kockáztatok,mert úgy vagyok vele ha valami baj van akkor legalább riaszt a készülék és megpróbálhatok tenni valamit nekem ennyit megér.de ez csak az én véleményem.Örülök hogy mindenki jól van,nagyon szépek a pocaks fotók :D én is megpróbálok feltenni majd webcammal csinálok hátha azt felengedi tenni :D

Kép
gizella82
 
 


Kata! Igen, jobb oldalon alszom.

Gizella! A cukor kórházanként váltouik. Általában a 24. héten nézik. A jó hír, hogy otthon lehetsz, bár tudom, nem könnyű feküdni. Kitartás még legalább 14 hétig!
Én sajna tudom, milyen a fekvés. :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


hanna:nálad mi abaj hogy feküdni kell?

Kép
gizella82
 
 

 
 

Gizella! Már alakulok. A 11. hétig véreztem.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Gizella! ja de jó! akkor kicsit megnyugodhatsz és tényleg pihenj!!!!!

Kata! akartam is írni, hogy aki teheti lógjon be egy játszóházba egy gyerek mellett és bújjon be a labdák alá egy sarokba:)

Képzeljétek nekem azt mondta az asszisztensnő aki odaadta azt a cukrot, hogy majd nem szaba elmenni amikor megiszom, hanem ülni kell két órán át, mert a mozgás módosítja az eredményt...gyorsabban égeti a szervezet a cukrot ezért nem lesz pontos az eredmény. Pedig én elterveztem, hogy addig szépne be tudok vásárolni....
katuska79
 
 


csak gyorsjelentés: minden ok :D természetesen :wink:
Levus tökéletes baba, már 520 g, középen volt a kis feje, lefelé a lábai és jobb oldalon a kezei :lol:

Jó éjt, holnap jövök :D

Kép
vickybabe
 
 


Katuska! Akkor neked nagyon jó nővér mondta! Sajna, sok helyen tojnak rá. Tényleg csak így lehet frankó az eredmény. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Vickybabe! Hurrá! Jó hír. Szép nagy baba Levente. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszi mindent csajszik! Engem már kellőképpen feltüzeltetek ti is, és apa is, mert őt is megszállta valami, nagyon elszánt a drágám. Sajna nincs itthon, de szerintem bent a srácok bíztatták, így teljesen másmilyen most, mint délelőtt. Most én is tök nyugis vagyok!!!! Majd megírom mik a fejlemények.

Visszatérek a topikhoz :)

Pénteken megyünk dokibához, nagyon kíváncsi vagyok Milánra, mert már nagyon mozgékony. Drága babám, annyit megélt általam ez alatt a pár hét alatt, mint más évek során.

babakelengye lista jó, nekem is van :wink: de még sehol nem tartok :oops:

babakocsi: nézelődünk, nézelődünk a Chicco trio for me, nagyon nyerő, de itthon elég húzós az ára, a kintről való rendeléstől meg kicsit félek :roll:

mérleget és bébiőrt kapunk majd kölcsön, hogy mennyire használjuk majd nem tudom, még nem gondoltam bele :oops:

cumi dilemma: hát ha már választani kell, hogy az, vagy hüvelykujj, akkor inkább cumi. Én is cumis voltam, oviban letettem, és nem dohányzom. Apácska hüvelykujj, még alsós korában is használta, ha elfelejtkezett magáról, és kora kamaszkorától dohányzik. Nekem köszönhetően ma már csak koca, nem vesz cigit, ha néha-néha kap, elfogadja Amúgy apum is dettó az az eset, mint párom, és ő is dohányzik. Érdekes, nem? De a cigizéstól függetelenül, szerintem cumiról könnyebb leszokni, mint az ujjról, előbbi nincs minidg kéznél :roll:

Kata: Gratula barátnődnek az ikrekhez!!!!

Katuska: csúcs a labdás játszó. Mire jó, ha van az embernek kisgyermeke, igaz? :D

Hanna: szopipárna paramétereit meg tudnád írni? Tölteléke ilyen kis golyócskák, ugye? (van valami hivatalos neve, de most ha agyon csaptok sem tudom, az agyam még nem nagyon fog az elmúlt napok miatt)

biga.csiga
 
 


Kata: gratulálunk a barátnődnek!!!!
Ikrek.... azért megmondom őszintén nem irigylem!!!! :-)
Milyen szép súlyuk lett ahhoz képest, hogy ikrek és a 35. héten születtek!!!! Mi lett volna a 40. héten??????

Én nagyon nem irigylem azokat, akik fekvésre vannak ítélve!
Nem vagyok egy nagy izgő-mozgó, dehogy egész nap feküdjek.... (na persze van olyan nap, amikor el tudnám képzelni :-) )

Vickybabe: gratulálunk Levi babához!!! Na még szép, hogy tökéletes!!!!

Látom, elég sokan vagyunk bajban ezzel a légzésfigyelővel. Na sebaj! Még van idő!!! Csak hall még az ember ezt-azt januárig és okosabb lesz!

Én már úgy várom, hogy a finishben nézegessem a már megvásárolt baba cuccokat!!!! Jajjj..... hol van még január?????

Kép
jandrea
 
 


Biga.Csiga! Örülök, hogy megnyugodtál.
Gondolj Milán babára. :wink:
Én a szopipárnát használtan vettem. :oops:
A kismami nem szerette, így nem használta, és mosható a huzat. Több mint egy éve megvan, a lombik alatt is jól jött.


Azt hiszem, amúgy, itta a legolcsóbb: http://www.szopiparna.hu/index.html

Cumi: nekem az ujjacskám sem kellett. Szerintem babája válogatja. :)

Babakocsi. Nálunk is ez vezet most. http://www.bimbomarket.it/product.asp?I ... 3&cf_id=40

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jandrea! Én is izgő-mozgó vagyok. 6 hétig csak tisztálkodni és wc-re keltem fel. Kibírtam. Hidd el, ha ott lennél, bár soha ne legyél, más lenne. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


ime a pocak kép Maja kis kuckója :D Kép Kép

Kép
gizella82
 
 


Gizella! Gyönyörű a pocakod! Maja babának csodás lakja van. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szopipárna: mi is vettünk!!!
Fantasztikus!!!!
Az enyémben tönkölypelyva van. De valóban lehet mikrogyöngyöset is kapni (az tönkölypelyvás egy picit drágább).
Én már most nagyon sokat használom, mivel derékfájós vagyok és nagyon jól megtartja a gerincemet ülésnél.
Este pedig láb-felpócolásra használom.
Egyébként itt utánanézhettek: www.szopiparna.hu (elég sok helyen lehet kapni, kismama-baba boltokban főleg).

Egyébként azt hallottam, hogy akinek gerincsérve van, nagy eséllyel császárral kell szüljön.
Ti hallottatok ilyenről????
Remélem ez nem igaz!!!!!!

Kép
jandrea
 
 


és itt egy pici maja itt még csak 12 hetes :D Kép

Kép
gizella82
 
 


Köszönöm hanna Zsebi se panaszkodhat :D :wink:

Kép
gizella82
 
 


Gizella: csodás pocak!!!

Ma az uh-on azt néztem, hogy akik ott voltunk, mind egyidős terhesek voltunk és annyira különbözőek a pocakméretek, hogy az szinte hihetetlen.
Volt egy lányzó, akinek szinte még alig látszik. Ha az utcán jött volna velem szembe, biztos nem mondom meg, hogy babás.

Kép
jandrea
 
 


Ezt én is észrevettem bár az enyém is még csak 101 cm,de tény és való hogy sok kismama van akin meg se látszik hogy babát vár..

Kép
gizella82
 
 


Asszem én megyek csicsikálni :D Jó éjszakát mindenkinek :D

Kép
gizella82
 
 


JAndrea! Hát, igen. Nem egyformák a pocik. Mi sem vagyunk azok. :)

Gizella! Jó éjt!

Én is megyek tv-t nézni.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


szijjasztok!

Jó sokat írtatok! Bocsi, de most nem volt erőm jegyzetelni, csak röviden.

Gratulálok az UH-os hírekhez! Gizella:nagyon szép poci! :lol: És nagyon örülök, hogy nem kell kórházba menni!

katus:irigykedem a játszóházért. :lol: Így rejtve te is szórakozhatsz, elnyújtózhatsz, és persze addig is szem előtt van Máté. :lol:

Nálunk ez első találkozáskor a védőnő kezünkbe nyom egy listát, amin a legfontosabb dolgok vannak. ha gondoljátok beszkennelem, vagy begépelem.

Bébiőr:mi is veszünk, ez az egy biztos. Mivel a háló kiesik a központból, nem látok csak úg ybe a szobába. Így viszont nyugodtan főzhetek, takaríthatok, ha baj lesz, úgyis jelez. És egyből ott tudok teremni, és valamit tenni. De nem lehet baj. :wink:

UH:sajnos nem volt szerencsém. Nagyon bunkó doki volt. Nem mutatta meg a babát, semmit sem mondott. Megkérdeztem, látni-e a nemét, erre leüvöltötte a fajam, hogy mit akarok ilyenkor, majd 30 hetesen kérdezzem. Képet már meg sem mertem kérdezni. Mikor végzett, közölte,hogy 2 hét múlva kontrollra vissza kell mennem, de minek?! Menekültem ki a vizsgálóból, és már nem volt erőm erről is faggatni.

Mindenkinek szép estét!

Kép
moffli82
 
 


Sziasztok

Ma voltam a dokimnál és sikerült magamat felbosszantani.Magánrendelésre járok,mert nem a János kórházba tartozom,de ott akarok szülni.Így sztk-ba nem mehettem.Lényeg az hogy nem olcsó egy ilyen rendelés,és az ember cserébe elvárja hogy alaposan foglalkozzanak vele.Hát ez ma nem így volt,szerettem volna pár kérdést feltenni,de folyamatosan csörgött a mobilja,kicsikémet is kb. két percig nézte az uh-n,ha majd szülök akkor is telefonálni fog közben?Valahogy elrontotta a kedvem,de picurka nagyon édes volt,az arca előtt kalimpált a kis kezeivel.

Megvannak az eredményeim,bárányhimlő,toxo negatív,rubeola ellen nincs védettségem,de állítólag a második harmadban már nem
olyan veszélyes a babára,ha el is kapom valahol,persze isten ments hogy ez bekövetkezzen

Gizella,ez már aztán poci a javából

Hanna ezek a pocipárnás képek a babákkal,hát olyan édesek

liuska
 
 


Moffli,szegény most olvasom milyen kellemes volt neked is az uh.Pedig ezt úgy várja az ember,de ez durva amit te írtál,hogy meg se nézi a baba nemét és így viselkedik

liuska
 
 


Sziasztok !

Bocsi, hogy zavarok.
Van egy hordozókendőm eladó.
Kék színű és annyit volt használva, hogy kivettem a csomagolásból.
5000 Ft de alku képes vagyok.
Ha érdekel akkor küldök róla képet is.
Küldj privát üzit ha érdekel.

További szép napot mindenkinek.
20200310173350
 
 


Hanna: Köszi a szopipárnás linket, így meg tudom mutatni anyósomnak, hogy mit is kellene varrnia nekem, meg Milánnak... Én nem tudnám elkészíteni :oops:
Mi is azt a babakocsi típust néztük ki, de apának nem tetszik ez a minta (nekem igen), ő a kékre szavazna. (Volt egy olyan huzat régebben, amit már nem látok a bimbon, bizta kifogytak :( )

Kemények az Uh-s sztorik... Sajnálom, hogy így jártatok. :(

biga.csiga
 
 


Jó reggelt!
Iluska, sajnos én is így jártam a 12.heti uh a doki végig telefonált a 10 perces vizsgálat alatt.
Legalább kompenzálnák kedvességgel az állandó telefonálást.
Moffli, én kíváncsi lennék a védőnénis listára, ha ráérsz.
anyisz
 
 


Jó reggelt!

Moffli! Az uh-os doki. :twisted:

Liuska! Remélem, megoldódik a dokiddal a helyzet. Lehet, hogy te is fogod még hívni, mikor vizsgál.

Biga.Csiga! Én sem tudnám elkészíteni. Ügyes anyukád van. Bár én amennyiért az enyémet vettem, nem éri megvarrni. :oops:
Nálunk pedig apa nézte ki a babakocsit. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


hanna:most olvasom hogy a 11.-ik hétig véreztél,hát az nagyon nem jó remélem már jobban vagy :wink: én a Bogival 3 hónapossan véreztem be de akkor nagyon,kórház lett belöle,utánna meg amikor hazajöhettem napi 10 szem gyógyszert szedtem a 37.-ik hétig és nagyon sokat kellett pihennem...majd 7 hónapossan haskeményedésekkel fektettek be ...de hála az égnek a 38.-ik hétre makk egészségessen megszületett Boglárka 3150 grammal és 49 centivel :D Én már nagyon unom a pihengetést de a baba érdeke ezt kivánja meg hát inkább mint a kórház :D moffli82:köszönöm szépen :oops: sajnos ezek az sztk-s uh rendelések ilyenek,meg sem mutatják a babát :( és nem mer az ember kérdezni semmit mert olyan bunkók,nálunk például az uh-s orvos mindig azt mondja toljak le bugyit mindent bokáig és úgy ultrahangoz :? úgyhogy én inkább a régi dokimhoz járok akinél az első lányom szültem ő nála nem kell levetközni egy ultrahang kedvéért,fél órán keresztül mutogatja a babát és nem kér egy fillért sem pedig nem hozzá tartozom :D

Kép
gizella82
 
 


Jó reggelt!

Jó dokat termeltetek még az este :D Én elpihiztem, csak elnyúltam és néztem a Született feleségeket -- bár asszem bealudtam a végére :oops:

Barátnőm nevében köszi a gratut!! Igen, szép nagy babák, különösen a kisfiú! Ennyi időre 2700 g! Én kicsit később is jöttem és 2900 g voltam -- nem beszélve arról, hogy egyedül laktam odabent :wink:

Biga.csiga: örülök nagyon, hogy kicsit megnyuodott a lelked! Hidd el,ez most a legfontosabb -- hülye emberek, procedúrák márpedig mindig lesznek, sajna :( :roll:

Hanna: szuper a kocsi, nagyon tetszik és a mintája is szuper!!! Akkor nektek is eldőlőben a járgi kérdés? Szopipárnás infót köszi!!

Gizella: gyönyörű poci, biztos nagyon jól érzi bent magát Maja!! Nekem is tök hasonló formájú pocim van, mint neked, pedig nekem fiam lesz :lol: Lehet, mégsem lehet messzemenő következtetéseket levonni a formából :wink:

Vickybabe: szuper, hogy Levi Baba továbbra is tökéletes!!! Mivel mi szinte egyidősek vagyunk, a kérdésem a következő: milyen a kis pofija, kerekedik már, olyan jó kis babás lassacskán?? :wink:

Moffli,Liuska: Dokik :evil: Én nem tudom, de ezek nem emberből vannak? Hogy lehet ilyet csinálni?? Még hogy telefonál, na szép! :shock: Szerencsére nekem nincs negatív tapasztalatom, az én dokim, ha csörög is, beleszól, hogy 5-10 perc múlva visszahívja az illetőt, aztán eltelik vagy 20-30 perc is amíg engem töviről-hegyire végighallgat, minden kérdésemet és parámat és persze megvizsgál :D UH-zni meg egy doktornő szokott, ott a magánrendelőben. Először ő is elég mogorva volt, aztán megtaláltuk a közös hangot és mindig extra sokáig tanulmányozza Martint és dícséri, hogy milyen szép baba -- ez tényleg olyan sokat jelent! Nagyon sajnálom, hogy nektek így alakult!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


kata:köszönöm szépen :) szerintem sem számit a forma mert én a harmadik lányt várom és mindeggyikkel másmilyen volt a pocakom :D

Kép
gizella82
 
 


Sziasztok!
Egy napig nem ülök géphez, és nem győzök olvasni :lol: ma sem nagyon fogok... megint sz@rul vagyok.... szétmegy a fejem, hányingerem van :( megint front jön? Azt hittem, csak a hidegfrontra vagyok érzékenyebb mostanában :(
Bigacsiga: mi annak idején (6 éve) az Erste-vel szívtunk :evil: aztán a helyi takszövben vettünk fel hitelt... ott legalább rendesen foglalkozak velünk...
A lista (fent) szuper, de Katuska észrevételeivel maximálisan egyetértek....
Cumi: teljesen gyerekfüggő: Emesétől úgy tudtuk elvenni, hogy felsebezte a száját (elesett), és azt mondtuk, hogy a cumi elfertőzi, és csúnya marad... utána meg elmagyaráztuk, hogy már nem adjuk vissza, mert az ovisok nem cumiznak, Zaza meg egy az egybe kiköpte, és az ujját sem szopta... valamit a cumisüveget sem fogadta el (10 hónapos koráig csak szopizott, 15 hónaposan tanult meg inni, előtte kifolyt az innivaló a szájából, de akkor már pohárból)
Az, hogy cumisüvegre szükség lesz-e, előre nem tudható, ha van 1, akkor az biztonsági tartaléknak jó, egyébként meg ha kell, akkor be tudod szerezni, több felesleges szerintem.
A köldöktapaszról én sem tudom, micsoda... :shock: amikor az enyémek picik voltak, akkor steril géz, aztán kész... abban szellőzik a bőre.
Fürdetőszivacs: én azt csináltam, hogy a kiskád aljára textilpelenkát tettem, és azzal mosogattam át őket (felhúztam a csücskét): az biztos nem irritálja a bőrét... az enyémek nem bírták volna a szivacsot... de az ő bőrük extrém érzékeny
Haskötő... 2 éve hallottam róla először... anélkül simán lehet élni, de azt hallottam, császárnál érdemes
Intimbetét: szerintem is a tena jó, elég nagy a befogadó képessége
A gátsebbel simán lehet annyit ülni a kórházban, amennyit feltétlen kell.... én sem látom értelmét az úszóguminak...
Én is normál bugyit vittem be, nem volt olyan helyzet, ami az eldobhatóst indokolta volna, de ezt előre nem lehet tudni... amikor én szültem, még nem volt.
Hason-háton altatás kérdése: szerintem örök dilemma... én háton altattam Mesit, Zazát nem tudtam, csak oldalt, mert az én méreteimhez képest akkora volt, hogy 1 hónapos koráig össze volt szegényem kunkorodva... ha máshogy fektettem, rögtön az oldalára gurult :)
Melltartó betét: nekem nem volt hasonló tapasztalatom, mint KAtuskának, amit én használtam, nem jött szét... de hogy mi volt az? :?
Ruha: téli babik :) overál :) de gondolom, ez mindenkinek ott a listán :wink:
Gratula az UH-khoz.. Moffli: sajnálom, annyira szomorú, hogy ilyen dokik is vannak :(
Gizella: örülök, hogy nem kell befeküdni :) csinos a Maja-lak :D
Hű, tényleg különbözők a pociméretek... az enyém 95 cm... van mit behoznom :wink: És kétszer néznek meg, mire észreveszik :)
Na dolgozom egy kicsit, délután meg doki... megnézem Kispockot... aki éppen megint hólyagfocit rendez :?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Gizella! Hát, igen. Jobb itthon feküdni. Kitartás. :wink:

Kata! SZF-et én is nyűgösen néztem végig, egy picit csukva volt a szemem. :oops:
Kocsi kérdés: találtam egyet ma olcsón.
http://www.teszvesz.hu/item427203155_pi ... kocsi.html
Ha valakit érdekel.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ja és alvás: én múltkor begörcsöltem, amikor a jobb oldalamon aludtam el, alig bírtam megmozdulni... valamit elnyomhatott a baba... :? úgyhogy balos-hason-térdfelhúzós figurában alszom jelenleg, Apának háttal

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre! Neked is köszi az infót! :)
Jobbulást! :( Jön a vénasszonyok nyara hétvégén! :lol:
Dokihoz drukk!!!
Látod Kata, mondtam én, hogy jönnek a tapasztalt anyukák. :wink:

Csajok! Talival kapcsolatban! Ki az, aki jön?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna tök jó a babakcsoi amit találtál csak kár, hogy kék. Ráadásul itt van a kerületünkben. Gondolom az ára jó magas, hosz még nem érték el a minimálárat! ZA iylet úgy utálom ezekena licitálós oldalakon. Ha úgysem adja minimálár alatt akkor mi a fenének nem tünteti fel?
Nálunk apa még hallani sem akar babakocsi vásárlásról...meg Ő valahogy nincs képben az árakkal, szerinte 5 ezernél nem ér többet egyik sem...hiába...pasi :oops:

MA délután visszük a kocsit vizsgáztatni a KPM-hez. drukkoljatok, apa már egy hete szereli, még most is darabokban van az egész. Hogy lesz ebből autó délutánra?

Köcsög dokik! De tényleg így van, hogy bármelyikünk hívhatja éppen rendelés közben az orvost...akkor meg a másik anyuka gondol csunyákat. Mondjuk ilyenkor nem értem miért nem az asszisztensnő veszi fel a telót?

Az ikrekhez sok sok boldogságot, tényleg szép méretekkel jöttek a világra! mi lett volna ha végig hordja őket?
katuska79
 
 


Csöre! egyformán alszunk:)

HAnna én megyek:) meg gondolom Vickybabe is:)
katuska79
 
 


Én még nem tudom, de igyekszem, mármint menni a talira. Ahogy a csapatot ismerem, szombat délben tudom majd eldönteni, és ha megyek, kapom a megjegyzéseket... ami annyira nem érdekel :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Katuska!
Igen, de érdemes nézegetni szerintem itt is. Találtam garis babakocsit fél áron! Ha lesz valami szuper, majd írok. :)
Vizsgához drukk!!!

Tali:
Katuska
Vickybabe
Hanna

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


CSöre! Na azért!!!! :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Helló lányok!

Én is megyek találkára az Árkádba! Akkor 14:30 a végleges időpont?

Lista: én lehet, hogy tapasztalt anyukának számítok, de olyan jó volt összeszedve látni a listákat, s olyan jó volt olvasni a kiegészítéseket. Én már 6 éve voltam pocakos, ráadásul egy másik kórházban, úgyhogy tök jó volt ezeket olvasni.

Gizella! Pihizz sokat!
Vércukorszint-mérés: nekem a 24-25. héten lesz, s a zsömlés verziót csinálom (hála Istennek)! Éhgyomri vér, gyorsan zsömle+2 dl tej, utána két óra múlva megint vérvétel...

Ja, képzeljétek tegnap voltam doki néninél, s nem nézett meg UH-n, megvizsgált, meghallgattuk a szívhangot (annnyira megnyugodtam... :D ).
Azt mondta, nem fogja megnézni, mi van a lába között, mert ha a múlt héten nem látta a profi UH-s orvos, akkor ő tutira nem fogja, mert ő még nem annyira tapasztalt, mint az a másik doki.
Viszont megígérte, hogy okt. elején megnézi midenképpen :)

Én abszolút megértem a döntését, mert egyrészt nem jó a babónak a sok UH-s kukkolás, másrészt meg teljesen szimpi nekem, hogy beismeri, vannak, hiányosságai, viszont tapasztalt kollégához küld, akiben megbízhat...
Ja, felírt állandó MagneB6-ot, azt mondta, nem jó, ha ad hoc szedem a gyógyszert

NA megyek dolgozni... :evil:

batkata

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Hanna,Katuska,Vickybabe: lemaradtam a listáról, de eséllyel indulok a talira én is -- bár ahogy Csörénél, nálam sem fix még :oops:
Köszönet továbbra is a tapasztalt maminknak minden jó tanácsért!!!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Batkata! Olyan jó hallani a szívhangot. :)
Kevés melót.

Tali: 14:30???
Katuska
Vickybabe
Csöre
Batkata
Hanna

Én is megyek könyvelőhöz, meg kaját venni. Délután jövök. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok! :)

Örülök, ha hasznosnak találtátok a listát, de ezeket nem én szedtem össze. :) Anno az első védőnénis talinál, a sok újság, ilyen-olyan cucokkal együtt kaptam ezt is. Szerintem is van köztük olyan, ami fölösleges, de nagyon örültem neki, hogy legalább van egy listám, amin össze van már szedve minden. :lol:

katuska79: nálunk is kell majd a bébiőr, mivel igaz, hogy nem nagy, de távolság van a háló és a gyerekszoba között. Nyugodt szívvel tudok majd lefeküdni az ágyba, ha ott van mellettem, és azonnal hallom, ha a kicsi felsír.
Fogalmam sincs, hogy mi az a köldöktapasz, meg, hogy minek, én nem is hallottam még arról, hogy bárki is használta volna, de rajta volt a listán. :D
Az uti meg az otthoni törlőkendő között semmi különbség, csak gondolom fontosnak találták megjegyezni, hogyha úton vagyunk, akkor is legyen nálunk egy kis tasakos törlőkendő. :) Mintha anélkül bárki is útnak indulna! :lol:

kata8110: gratula a barátnődéknek!

gizella: örülök, hogy nem kellett befeküdnöd, maradhattál otthon. A pocid pedig nagyon szép, Maja pedig tündéri az UH-n. :)

vickybabe: gratula. :)

jandrea: én is úgy tudom, hogy gerincsérvnél nagy esély van a császárra.

moffli82: sajnálom, hogy ilyen bunkó dokit fogtál ki. :evil: Csak tudnám az ilyen minek megy orvosnak?! :evil:

liuska: :( Látom, te is fogtál már ki jó dokit. :(

És várom a védőnénit! :)
15:30-kor pedig UH! :D
Vendég
 


Ami meg a pocakot illeti, az a mániám, hogy nézegetem a neten, másnak ekkor és ekkor már mekkora hasa volt. :) Az enyémet persze mindig kicsinek találom máséhoz képest, bár Apácska szerint már tényleg kismama pocakom va. :D
És állandóan fényképezem a hasamat. Mindig más-más ruhában, más pozitúrában, tudom nem vagyok 100-as, de imádom fényképezni! :)
Mutatok még egy képet, remélem nem unjátok! ;) :lol:

Kép
Vendég
 


Picuranyu akkor ma neked is egészség napod lesz:)

Nekem jó a 14:30! remélem apa ráér és vigyáz Mátéra mert szeretnék nyugiban megenni egy jóóóó nagy fagyit:)

Jut eszembe nem lakik véletlen valaki a 12 kerületben a Királyhágó tér közelében? Pontosan a Bosch márkaszervíz környékén? Az a baj, hogy lila f..om sincs mi legyen az ebéd...van két hatalmas tök amit le kéne gyalulni főzeléknek...csakhát a lustaság :evil:
katuska79
 
 


Hanna!
Hát az a fránya meló most kezd sűrűsödni...
:cry: :evil: :twisted:

Nagyon gondolkodom azon, hogy kiíratom magam okt. elejétől.
Marha nehéz 8-10 órában a háztartás, a két gyerek és az egyéb családi programok mellett nem kifáradni. (oh, én szegény... :cry: :D)
Tegnap úgy beájultam az ágyba, hogy szegény Julcsim átjött a mesekönyvvel, hogy olvassak neki mesét. Na ott aztán voltak cifra végek és belemagyarázások, persze félálomban. :lol:
A szegény, Mikulást váró törpikék ajéndék helyett tejbegrízt kaptak, meg ilyenek... (Már most elkezdett gyúrni decemberre a kiscsaj :D)

Úgyhogy köszi a kívánságot, de asszem most nagyon fel kell kötni a gatyót.

Gatyóról jut eszembe: megint elmentem a turkálóba, szerváltam egy tuti kismamanadrágot 980,- (!!!) Ft-ért. (Aki szerencsés szombaton láthatja... ;) ) Legalább ennyi örömöm legyen a nagy hajtás mellett!

Nagy ölelés mindekinek! :D
Batkata ;)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


hááát picuranyu szerintem te sem panaszkodhatsz nagyon szép pocid van és szerintem egyátalán nem kicsi,sőt ....:D

Kép
gizella82
 
 


Sziasztok!!

picuranyu: szerintem is szép poci!!! Azt hiszem már egyikünk sem tagadhatja le!!! Na nem mintha akarnám!!! :-)

Én is megyek a talira!!!!

uh: nekem a 12. heti sikerült kapkodósra, mert a doki sietett, ment császározni. Amit ugyebár teljes mértékben megértek, csakhát igen... mi már alig várjuk ezeket az alkalmakat, nálam ünnepnapnak számít, ha láthatom Biankát és elég rosszul esik az embernek, ha az egésznek 2 perc alatt vége, még alig fogjuk fel mi történik, éppen a baba melyik részét látjuk és már vége is.
Bár annyiban mindenképpen szerencsésnek érzem magam, hogy nem egy idegen uh-s doki csinálja, hanem a saját orvosom.

Kép
jandrea
 
 


batkata:nem irigyellek nemis értem hogy hogy bírod.Én itthon vagyok ,csak a fözés takaritás van 2 gyerek mellett de azt is alig bírom.lehet hogy én ilyen tápos vagyok :oops:

Kép
gizella82
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: