Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Hát akkor ez a fogacska???????? Alma már jól elvolt napközben, de mostanában csak akkor van el ha játszom vele, egész nap. Különben sírdogál.....éjjel ma 12-kor arra ébredtünk, hogy úgy felsírt, mintha valamilye nagyon fájna. És csak akkor hagyta abba, amikor felébredt teljesen. 1-kor újra elaludt...
Találtatok valami tuti rágókát már?
Alma mindent a szájába gyömöszöl, de olyan, mintha semmi se lene az igazi

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Most olvastam el két oldalt, és alig emlékszem valamire....gázos :)

Ercsi, még én is ledöbbentem miket csinál Lillus :) Tied gyerek még enyim gyereknél is gyorsabban fejlődik :) Liza csak kúszik még :)

Kajailag, Liza 1 üveg bébiételt (vagy annak megfelelő 200 ml) megeszik egy kajára. Nem is kér utána semmit, csak 10-20 ml vizet vagy teát...

Na felsírt, mennem kell. Tuti megint beszorult...

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


MociMarcinak, és Agresszor Alíznak boldog hófordulót! :D

Igaz, hogy este másfél órát cummogott, de ki is bírta vele majdnem reggel 8-ig! Tök jó! Persze ez egyáltalán nem mindennapos nálunk, van amikor már 4-kor felkel...

Bolygó: köszi a köszöntést! Nem tudom, hogy mennyire vagy "közös ágy" ellenes, de nem lenne kényelmesebb, ha magad mellé vennéd? Ha nyöszörög, csak be a cicit a szájába,és aludhatnátok tovább... Nálunk működik... :wink:

ercsi_3
 
 

 
 

Ercsi,

én éjel-hajnalban megyek át hozzá, szopi után visszateszem a kiságyba, de reggel 6 körül, amikor ébred ottmaradok és együtt fekszünk a nagyágyban, mert akkor alszik még 2 órát mellettem és az nagyon kell nekem reggel...
de kicsit lelkiismeretfurdalásom van, hogy csak a saját kényelmem miatt csinálom így, bár ő is szereti ezt! Csak félek, hogy nehogy ezt szokja meg!

KépKép
kisfruzsi
 
 


ja kérek meghívót én is
fruzsinatoth@yahoo.com

KépKép
kisfruzsi
 
 


Boldog hófordulót Alíznak és Marcinak:))))

Képzeljétek, tegnap séta közben DádiZsomimat megcsípte egy méhecske :( Én szedtem ki a fullánkot. Szegénynek ellilult a jobb keze és háromszorosára dagadt. Besiettem vele dokihoz, aki megnézte és mindenfélét tanácsolt. Azokat beadtam és remélem ennyi volt. Még dagadt a keze, de állítólag ez normális.
Nagyon megijedtem.

Járókát kérdezte valaki. Nekünk van, mert ha nem vagyok a szobában, akkor csak ebben hagyom biztonságban.

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Marjan

Hú én nagyon félek ettől! Vettem hálót is a babakocira, de séta közben persze nincs fent, csak ha valahol áll a kocsi és vannak rovarok (kertben vagy strandon). Sírt gondolom nagyon!
Nagyon sajnálom.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Bolygó - Igen, Alíz is ezzel jelzi, hogy ő jönne kifele a hordozóból, vagy fel a pelenkázóról :D :)
És ha nyúlunk felé, már csinálja :)
Milyen kengurutok van?
Mi is tervezzük ..

Anettoo
- Köszi :)
Tényleg már kint vannak a fogacskák? Az komoly ..
Mi hó végén voltunk dokinál, és még semmi .. azt mondta, megy a nyáladzás meg a szájba tömködés, de azt viszketéstől függetlenül is csinálják ..
Ő nem látott még kibújni akaródzó fogat :)
Kíváncsi leszek, mikor kezdjük.
Szegénykém :( Sajnálom, hogy ilyen rosszul viseli, de kitartás, legyél vele sokat ebben a nehéz időszakban :(
Nem érti biztos, hogy most mi történik vele .. mi van ott a szájacskájában :)

Mary -
Nagyon ügyes a kis Bogi :)

Fruzsi - Alíznak van 1-2 kedvenc szájba tömködős játéka :D

Marjan - Jajj szegényke :( Biztos megijedtél .. engem még sosem csípett meg, attól is rettegek, nemhogy Alíztól :(
Nekünk szúnyoghálós a kinti utazóágyunk .. az egy kis nyugalmat ad, bár nincs mindig alatta a gyerek .. bármikor jöhet arra egy méhecske.

BAmbi Danijának is boldog 5. hónapot!!!
Fotót kérünk a nagy fiúról!

Kép
szösszenet
 
 


Boldog hófordulót Alíz és Dani és Marci!

Ercsi: Boldog névnapot!

Hú, 5. hó az nem semmi! azta :D szép nagyok, de elröppent az idő! Hiszen nemrég rakta fel Szösszenet a fotókat az utolsó páros hétvégéjükről... Nem semmi.

Fogakról: nyálzás nálunk is megy, bár Lau 1 éves volt majdnem mire kijöttek az első fogai :shock: :D

Marjan: ez a csípés :shock: :x nagyon sajnálom :cry: nagyon megijedtem volna én is -a doki mit mondott? kenned kell? kapott vmit esetleges allergiás reakció ellen? bár a dagadás eleve az nem? mármint all.reak. Ilyesmire kalciumot adnak, ha jól tudom, vajon gyereknek is? Mindenesetre mielőbbi jobbulást DádiZsominak!!!!!!!!!

Kép Kép
celesztina
 
 


Szössz Gratula Nektek![b]

Macianyu én is felháborodtam amit írtak neked!Nem regisztrálsz?
:lol:
Én júliusban olvastam egy csaj levelét benne akin kiakadtam majd,ha tudom leírom miket írt,de pl. azt, h nevelési célzattal hagyta sírni 30 percig a gyerekét, :cry: meg nem tudta/akarta felvenni áll. ,mert szakdogát kellett írnia.
Én meg tudok őrülni ,ha sír nem hagyom egy percig sem,ha tudok segítek rajta . Mondjuk Fruzsi nem síros baba,de most ő is többször szopizna azon aszik el de. ,de most nem tudtam lefejni ezért túlette magát nagyon fájt a pocija.
Én ma már fürdettem kúpozás után,mert nincs spontán kakink továbbra sem. :roll:
Celesztina Köszi :o
Bolygó Felolvastam a férjemnek különösen az anyósra vonatk. részt :(
Anyós kérdezte,Hajszárítóval szárítom-e a haját? Nem rontja el játszószőnyegen a játék a szemét ?(túl közel van Meg majd megtanul inni üvegből,én meg mondtam majd kanálból enni tanul meg inkább meg csőrös pohárból inni :lol: :lol: )
Klarka gartula a fej emeléshez!
Nagyon cukik a babák! Ecsi, Ollem,Lituka,Lekri,Virág,Babyteve,Anetto!
ollem szép a kicsi mosolya!
Marjan sajnálom a csípést! :cry:
Ja a babák súlyáról annyit h sz.tem teljesen egyéni ki,hogy nő és eszik,nem hiszem h van joga akár a dokinak is azt mondani pl. amit a tejtesónknak mondott a baba 2 hónaposan volt 4,6 kg és szerinte kövér.Sz.tem nem is sok a súlya van aki ennyivel születik :lol:
Sajnálom Bolygó a gyakori kelést!anetto gratula a hasraforduláshoz!
1,5 hete előszőr tudta megtartani a csörgőtKép [/b]

Kép
kritta
 
 


Most bufiztünk ébredés után,de minden olyan lett(büdi-túrós) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Pucúrnak a szájszaga is elég savanyú :o :) :D :lol:
ezért sírt
:roll: :roll: :roll:
Nem szabadna mellen altatnom evés után 1,5 órával csak a cumit kiköpi sajna és mostanában nyügös alvás előtt.Ja anyós szerint reszelni kéne a körmét mert kikaparja a pofiját!

Kép
kritta
 
 


Megkezdtem a blogunkat! :D
Várom a többi szüléstörténetet, képet!
Ne hanyagoljuk el, Csajok! :wink:

ercsi_3
 
 


Sziasztok!
JEZSEK vagyok, csak felhasználó nevet válltottam.
Már tegnap megtettem, csak nem sikerült az új regisztráció csak ma. Ez borzasztó, teljesen függő lettem! Bele voltam betegedve, hogy nem tudok írni!
Gyorsan reagálok mindenre, ami az eszembe jut:
A hófordulósoknak boldog hófordulót!
Marjan sajnálom a gyerkőcöt, én biztos halálra réműltem volna. Egyébként is nagy parám a darázscsípés, mert én allergiás vagyok rá, és remélem a Marci nem örökőlte!
Kritta, én is háborgok péntek óta, és azóta sem írt egy szót sem.
Képzeljétek, ma az én kis drágám negyed 10-kor megevett 100gr. barack bébiételt! Csak egy kis vizet ivott utána, és kb 10gr. tápszert. És eleludt fél 11-kor és azóta alszik!!! :D :D :D
Ma bizti rekordot döntünk!!!
Majd még jövök! Megpróbálok nem kiregisztrálni már :lol: :lol:
marcianya
 
 


Celesztina: Köszi!

Marjan: ez a csípés nagyon ijesztő lehetett! Mit kapott rá?

Kisfruzsi, én úgy vagyok vele, hogy azzal később se lesz bajom, ha reggel bekucorodik közénk. Csak ne egész éjjelre... Szerintem (nekem) ez így jó, hogy a saját ágyában alszik el, és reggel jön közénk.

Én nem tudom, mi ütött a lányomba! :shock: Tegnap délután 3 órát aludt, és most is már majdnem 2 órája alszik... :roll:

ercsi_3
 
 


Sziasztok!

Kicsit el vagyok havazva, úgyhogy most csak meghívót jöttem kérni Ercsitől (kobogo@freestart.hu a címem), aztán majd rendesen visszaolvasok meg írok is! :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Ercsi elolvastam a születés történeted, nagyon tetszett. Mostanába egy kicsit érzékenyebb lehetek, mert állandóan meghatódok. :lol: Most is beekönnyeztem.
Majd leírom én is, de nem merek belekezdeni, mert nem tudom a pocok mikor szándékozik fölébredni. Már lassan 3 órája alszik!
Szerintem óriási csatakiálltással fog fölébredni, mert bizti nagyon éhes lesz!
Még az elöbb elfelejtettem írni, hogy gyönyörűek a gyerekek! És, hogy Alíz már 5 hónapos!!! Még csak nemrég voltunk pocakosak, mostmeg lassan fél évesek a babók!
marcianya
 
 


Na végre van vonazóm is.

Kép
marcianya
 
 


Köszi mindenkinek, hogy velem éreztek:)

Megnézték, hogy szabályosan lélegzik-e, a pulzusát. Azt mondták, hogy az ödémás feldagadás ilyenkor normális, az lenne gáz, ha tovább terjedne. Be kellett kennem fenistil géllel. Kapott Calcium Sandozt, már amennyit megivott. És tegnap is meg ma is 2szer 3 golyó Apis Melifica c30-as golyócskát fel kellett oldanom és odaadogatni neki.

Hogy kell képet feltölteni a blogra? Meg bármit.

Ti is tolatva haladtok?

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Marcianya: hú, már kérdezni akartam, ki vagy :lol: jó név :)

Azért ne háborogj! Nem ér annyit. Bár tudom, dühítő és sjanálom, de ne vedd a szívedre!

MArjan: tolatva haladni? akkor DádiZsomi már kúszik? De jó! Ügyi!

Már sokan írtátok 4 hós kb 1-2 hetes kicsire hogy halad, de kivi vagyok és hogy várom már!!! Anno Lau olyan édin kúszott a mai napig sajnálom hogy nem vettük fel videóra :cry:

Ercsi: írtam én is, remélem, nem lett túl hosszú.
Jó ez a közös blog :)

Kép Kép
celesztina
 
 


ó, és akartam kérdezni: nekem megint rohamom van mostanában: farkas éhes és hulla fáradt vagyok -van még vki így? Nyugtassatok meg, hogy átmeneti más is volt/van így!!!

Kép Kép
celesztina
 
 


celesztina
én is mindig fáradt vagyok:(

Kép
marjan78
 
 


Anetto: Gratula a fogacskákhoz, az egyik ismerősöm babája is foggal született. Kis sámán. :D
Köszi, próbálok türelmes maradni, bár eléggé nehéz, mert szülés óta még nem pihentem ki igazán magam. Mikor nappal alszik, akkor kellene pedig, de csak akkor van időm házimunkára vagy netezni.

Mary: Gratulálok Boginak az átforduláshoz!!! :)

Ercsi: Nem vagyok közöságyellenes, mert így velünk alszik Bogi, de ellenne ő a kiságyban is, ha nem kelne fel szopni olyan gyakran. Sőt, 2 hétig kiságyban volt és csak szopni tettem magam mellé az ágyba, mégis felkelt ugyanúgy, mint a nagyágyban, tehát tök mindegy, hol van. Sokszor azt sem tudom, mikor szopik, mert én is félálomban vagyok, ő is.

Marjan: Sajnálom, hogy megcsípte DádiZsomit egy méh! Gondolom, megijedtél te is és ő is! Jobbulást neki!

Bambi: Daninak is boldog hófordulót!!! :D

Szössz: Majd teszek képet a kengururól (meg magunkról). :)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Marjan: freeblog.hu -n bejelentkezel, blogszerkesztés, új bejegyzés, akkor megjelenik egy ablak, van ott egy kép (a hangjegy mellett), ott tudsz képet beszúrni. Ha van netes webalbumod, akkor elég, ha a képre jobbegérrel-kattintva kiválasztod, hogy kép címének másolása, és ezt bemásolod az URL-hez. ha nincs webalbumod, akkor kicsinyítessze egy képet, és az "itt van (URL)" szöveg után van egy színes kis kép, arra rákatt, így fel tudod tölteni. Így leírva lehet bonyolult, de, ha belépsz, nem lesz az! :wink:

Marcianya, nem akartalak megpityeregtetni! (én is elérzékenyültem, ahogy újra olvastam...)

Celesztina: nem lett hosszú! Jó, hogy Te is megírtad! :wink:

ercsi_3
 
 


Ja, és vettünk az Asti-ba járókát. 17000.-volt, és állítható a magassága. Hozzáteszem, majdnem végigér benne a Marci :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 11:15-kor.

Kép
marcianya
 
 


Köszi Ercsi, megkaptam a meghívót! :)

Marcianyu: Aranyos Marci a járókában, jól elvan.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Egyébként nekünk is van, vagyis Boginak is van blogja, de már régen írtam bele. Ideje... :oops:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Ercsi, neked mekkora a kép a blogon? Én bárhogy küzdök vagy nagyon nagy, vagy nagyon kicsi, vagy lelóg a fele. :(
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.09.02 15:32-kor.

Kép
marcianya
 
 


Marcianyu: édes a járókában, tényleg majdnem átéri :shock: :D

képzeljétek, Juli átfordult! Mióta zúgott nem igazán fordult, inkább csak próbálkozott, nem is csodáltam, hogy takarékon volt ezügyben de ma újra megcsinálta :D csak kár, hogy nem láttam, csak a végeredményt :( pont inni mentem a konyhába és a földön a játszószőnyegen átfordult.

Kép Kép
celesztina
 
 


Celesztina örülök, hogy nem adta föl Junika :D Marci ma maratont alszik! Fél 11-től fél 2-ig, és most 3 óra óta már megint alszik. :) :?

Kép
marcianya
 
 


MarciAnya, 300X400-as pont jó a blogba! tök jó a járóka, Levi ha hazjön hétvégén, szerintem mi is veszünk egyet. A négykézlábazás után nem merem már a franciaágyon hagyni...

Celesztina: nem csoda, hogy szegényem kicsit pihent ez ügyben... :wink: De gratula neki!

Lányok! Lehet már a babákat etetőszékbe tenni? Lillus tuti élvezné, ha olyan magasról nézhetné, ahogy eszünk...

ercsi_3
 
 


Törölt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:23-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Akkor megpróbálok reagálni amire gyorsan tudok.

Köszi azoknak akik reagáltak Bogi forgására.

Nici!

Gratulálok Barbinak igy utólag hogy megfordult! Ügyi!!! :D

Szőlő!

Nálunk is ez van már jó pár hete. Hajnali három négytől többször felsir élesen Bogi és cumira megnyugszik, de kb fél óránként csinálja ezt....reggelig....akkor nálunk is fog lehet??? Nyála neki is ömlik, mindent a szájába töm stb...

Szösszenet!

Aliz még mindig gyönyörü és ti együtt is nagyon szép család vagytok!!! És tényleg tök jól nézel ki. nincs már rajtad plussz ugye?
A spontán alvás nagyon édes...

boldog hófordulót akinek ma van. :D

Anettoo!

hát igen drága férjecském egy igazi kincs. Mindent meg tud főzni. Pl. a babgulyást tőle tanultam.... :oops:
sokszor csinál nekem brassóit, gyrost, rántott husit, sajtot, husi levest, tejberizst és még sorolhatnám....Tegnap még teát is főzött nekem... :D

Marjan!

DádiZsominak jobbulást. jaj én is mindig a méhektől féltem Bogit....

Kritta!

Köszöni Bogi a mosoly bókot! :D
Fruzsi Bogi még mindig tündéri!!! :D

Marcianya!

Akkor te voltál tegnap az a névtelen beiró??? 8)
Gratulálok a sok alváshoz. Igy te is tudsz pihizni meg Babanetezni... :lol:

Marcianya!
Szupi a járókátok! És Marci nagyon menő a melegitőben. Olyan komoly nagy fiú, olyan édes!!!

Celesztina!

Julinkának gratulálok az átforduláshoz! :D

Bogi megmarad ülő helyzetben pár másodpercig, aztán előre teszi a kezeit és ugy marad kicsit aztán pedig hasra megy valahogyan....aztán kepeszt, mert előre szeretne haladni, pár mm-t azért megy, nagyon kiakad, mert ő menni akar....
és hisztizik.... :(

Megyek apa elé lassan... :D
Anyám pont ilyenkor nyir füvet, mikor Bogi alszik, be kellett csuknom az ablakokat...de még igy is hallatszik. Bátyám fia meg itt kiabál az udvarunkon...a kutyánk meg őt ugatja meg a fűnyirót... :( :evil:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Marcianyu - 100 gr. az gyönyörű :)
Alíz egyszerre 80-90 gr. gyümit eszik .. de utána nem kell neki tápszer kb. 2 órán át :)
Az a járóka nagyon szuper :)
A gyerkőc meg édes!

Celesztina, Kritta
- Köszi az Alíz-bókokat :)

Kritta - Nagyon hasonlít rád a kis Fruzsi :)

Bolygó - OK, vároma Kengurus képet! és hogy hogy válik be .. mert tudod, én is tervezem.
Olyan kellene ami nagy súlyig használható .. valakinek ötlet? bevált tapasztalat?

Celesztina - Grat. a forduláshoz :) Ügyes!!!

Ercsi - Megyek majd én is a blogra ... ;)

Mary
- Köszi. De még van rajtam sok-sok plussz .. kb 8 kg. Ez egy viszonylag jól sikerült fotó csupán :lol: :lol:

Kép
szösszenet
 
 


Lituka: Szerintem sokaknak a kekszelésnél ugyanaz a problémájuk. Én már korábban is írtam, hogy tágabbnak érzem magam, engem is fusztrál a helyzet, ahogy az is, hogy sokat híztam. Megálltam egy bizonyos szinten és akármit csinálok, nem megy lentebb. Ha egy kicsit nasizok, akkor meg fentebb megy. Nem is tudom, hogy mekkorára híznék, ha elhagynám magam. Hogy alakul a fogyásod? Eddig mennyi ment le?

Mango: Csengéről a kép írtó aranyos!

Szőlő: Dehogy vagy béna! Velem is előfordult hasonló, talán nem ennyire durván hajolt hátra, de én is nagyon megijedtem.

Ollem: Sajnálom Bogit! :( Remélem, hogy az érzéstelenítő után sem fájt neki. És gratula a forduláshoz. Ja, és ha jól látom, nekünk is ilyen gatyónk van.
Nagyon rendi a férjed. Irigy, irigy, irigy…. :D
Ati is megül pár másodpercig, aztán előre dől. De ő még nem kezd el mászni.

Ercsi: Jó ötlet! Az emilem: medina07@citromail.hu Lillushoz én is olyan fejet vágtam! :shock: Azta, nagyon ügyi.


Anetto: Nálunk is ugyanez van! A foggél jó, amit Celesztina írt.

Lekri: Szerintem megnőtt a tápanyagigénye, de az is lehet, hogy nem tápláló a tejed.

Szőlő: Csodállak a kitartásodért tejügyileg!

Szösszenet: Nagyon szépek vagytok! Alíz agresszor feje nagyon tetszett. :lol: És nem igazság, hogy ilyen jól nézel ki! :wink:

Kritta: Nagyon aranyos a kislányod! Sajnálom, hogy nincs kaki. Próbáltad már a barackot?

Marjan: Mi is tolatunk néha! Állítólag apa volt ilyen. Jobbulást a picinek!

Celesztina: Én is mindig fáradt vagyok és sokat ennék. Pedig nem szabad, mert nagyon rakódik.

Marcianya: Tök jó a járóka. Én Tesz-veszen vettem 8700-ért, majd rakok fel képet róla, csak éppen szárad. A miénk hálós, négyszögletű, 1m x 1m.

Na egyenlőre ennyi! Ati már hiányol!

Edina


Kép
medina83
 
 


Sziasztok!

Ercsi, én is kapthatok jelszót? címem az aláírásom alatt :)

Anetto, meg aki kérdezte: Akkor lehet (nem dönthető) etetőszékbe ültetni, amikor már ülésben megül. Azaz ha felülteted, hosszú ideig megtartja magát, nem dől el semerre.

Marcianyu, tényleg nagy baba Marci, de olyan arányosan nagy :) Nekünk nem lesz járókánk, nincs hova tenni. (nálunk Katánál is úgy volt, hogy a két kanapé között a sarokban van kb 1*1 m hely, amit körbezár a kanapé, és a fal. Itt szokott lenni a kisasztalunk. Na mikor Kata is mászni kezdett, meg felállni, akkor oda tettem be, mikor ki kellett mennem. Volt neki ott vastag szőnyeg , meg játékok. Kb 1 éves volt, vagy talán kicsit idősebb is, mikor megtanult kimászni.

(1,5 évesen már a kiságyból is kimászott, tehát utána már felesleges lett volna a járóka is)

Szóval Lizának is jó lesz az a sarok :) Jelenleg ott Kata karácsonyi ajándékát használjuk asztalnak (merthogy nagy doboz, majdnem 1*1 méter), azt még nem tudom, hova fogom tenni :)

Ha vki esetléeg bababútort venne, szóljatok, szeretném eladni Bencéét. Nem fér a szobájában el (főleg hgoy lasan íróasztal kéne neki), és gardróbot akar neki csinálni Tamás.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Pár percig igy ült... :shock: Kép

Bogi épp Apával dobol....nem fogjátok elhinni...Bogi üti... :shock:

Még van egy nagyon komoly képem a számotokra, de még nem töltöttem le...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


sziasztok



sajnos ma rá kellett jönnöm,hogy sajnos alig van tejem.ugyhogy tényleg nem a minösséggel volt gond hanem a mennyiséggel.reggel tudtam egy nagyobb adagot fejni.azota 3óránként 2cicciből 40ml jött.Kristóf is szegény hiába szivta nem jött semmi.nagyon rossz érzés
:cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Lekri!

Sajnálom... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem
én is nagyon.de megfogadtam nem nyavalygok többet és megprobálom nem emészteni magam miatta.

nagyon szép Bogi és nagyon ügyesen ül a korához képest.
Vendég
 


Lekri, tudom nekem könnyű mondanom, és azt is tudom, hogy én is el lennék keseredve a helyedben, de nézd úgy, hogy milyen sokáig sikerült szoptatnod! :wink:

Ollem: :shock: wow, nem semmi a kiscsaj! :) Várom a köv. képet! azon meg már áll? :shock: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsófi: széket én is kérdeztem, a dönthetőbe ülhet már most is?

Hálós vagy a fa járóka a jobb?? a hálósban nem üti meg magát annyira, ha feláll-borul, nem?

ercsi_3
 
 


Lekri, Ercsi!

köszi. nem tudom, hogy mi van ezzel a lánnyal??? :shock:
mióta tegnap megfordult, azóta nem lehet lelőni...

De azért Ercsi, Lillus se semmi...
próbálom letölteni a képet, de a gépem szórakozik.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ercsi
köszi ez az egy vigasztal.Levit eddig se tudtam.még van a fagyóba egy kevés tejcsi meg amig tudok addig fejek és adom neki.meg rárakom cicire is azért.hátha......

megyek aludni.
jóéjt szép álmokat mindenkinek.
Vendég
 


Szöszke, Celesztina, Bolygó
Köszönöm, hogy nem feledkeztettek meg, hogy Daninak is ma van a hófordulója. Kedvesek vagytok.

Dani jól van, kb. 7,0 kg és 67-68 cm. Sokat mosolyog; mindent megnyal amit elér; az ágyában állandóan mászik-forog, így ebből nagy sírások vannak (mert hamar végig ér); befúrja a fejét mindenben az ágyában; kapálódzik folyamatosan; hátára még nem, de hasára állandóan átfordul; sokszor úgy alszik, hogy a popóját feltolja az égbe; minden érdekli; pancsol a kádban; mindent a fejére húz; ha rásüt a nap vagy elfordul, vagy eltakarja a fejét valamivel és ahogy árnyékba érünk, rögtön kitakarja; "faltörő kos"-ként viselkedik, mert tolatni még nem tud; a tejpépet nagyon szereti és nagyon szépen lehet etetni kanállal; a gyümiből kb. 160 ml-t eszik, igaz a turmixgép egy csomó levegőt nyom bele, vagyis növeli a térfogatot (nálunk a banán az ellenkező hatását váltotta ki, vagyis többet kakil); stb. Imádom.

Gyorsan elment az első 5 hónap, bár az első 2 hét nagyon nehéz volt. Én a 8. hetet tartom mérföldkőnek.

Most nagyon jó. Megállítanám az időt.

Ja, ezeket csak azért írtam le, hátha valakit érdekel, hogy mi van velünk.

Egy kérdésem lenne: Ti babáitok székletének állaga változott? Daninak du-n, este, ha többedszer kakil aznap, "Linzer-tészta-szerű", azaz, tök morzsolodó, száraz...nekem furi, de a párom szerint ilyen kaksi is van.

kicsit érdekes bosszúállás, hogy az iwiw-ről törölve lett a babanetes ápr-májusi babák. ennél felnőttesebb gondolkodást vártam.

Szép estét!
1Bambi

Kép
1bambi
 
 


Bambi: boldog hófordulót Nektek is! Naná, hogy érdekel, mi van Veletek!!!! Ilyet írni.... :roll: :lol:

Lányok: az iwiw-en volt egy felhívás kb egy hónapja, hogy a nem valós személyek törölve lesznek, ha nem alakulnak át klubbá. Ha vki nem figyelt, könnyen nem vehette észre! Nem hiszem, hogy bosszú lenne... Aztán persze lehet, hogy nagyon naív vagyok......... :roll: :roll:

ercsi_3
 
 


Ercsi: Blog jó ütlet...támogatom bugresz@gmail.com

Ollem: igen tessék szorítani :) most nem lenne túl jó újra...

ja és grat Bogesznak :D

Anetto: én ugy tudom annyiból nem jó ha hamar jön ki a foguk hogy hamarabb fog tönkremenni is...
köszi a infót :) ha ezt elöb tudom szükebbre varratom :) de megmondom frankón hogy a varratokba igy is majdnem belehaltam..2 hétig leülni nem tudtam :(
hát igen énis elrettentő példa vagyok sajna :( a bőröm még hagyján de a melleim...tuti plasztika lesz belőle...de még várok pár évet hátha tényleg lesz kistesó

Ercsi: hát énis csak lestem :D nagyon ügyi :) mi semmit nem csinálunk még...olyan lusta életem..pedig minden nap gyakorolunk :)

Máté s karmol...tépi a hajam...huuu...mindent :D

Szössz: édes Alíz...és hékás milyne lapos lett a pocid :D :D tisztára mint aki nem is szült :)

Bolygó: mi az a KIT????

Fruzsi nagyon édes Kritta

Marjam: jesszus betegek vagytok? bocsánat a figyelmetlenségért de sajna lemaradtam arról mivan veletek...jobbulást nektek mindenesetre..remélem nincs komoly baj..ja jól van mostmár képben vagyok..fránya méhecske :(

Medina: passz mennyi ment le mert nem állok már mérlegre :) igy jobban is érzem magam...látszólagos a fogyás és ez a lényeg :) jobban érzem magam a bőrömben de még igy is van rajtam plusz 10 kg

Lekri: sajnálom :(

ja és köszönöm a kekeszelésre aki válaszolt :)

Az iwiwes törlés nem bosszú volt....nem akarom kifejteni mert hosszu lenni de Pumpi nem tett semmi bosszús dolgot...ugy gondolom akár milyenek is a hsz-ei nem gonosz és boszúálló és senki nem gondolhatta komolyan hogy direkt törölt...ha pedig törölt akkor annak bizony oka volt...esteleg gondoltatok arra hogy senki nem küldött neki képeket a babákról pedig ő kérte hogy feltenné?? hisz ezért lett csinálva...uh-s képeket is elég kevesen küldtünk..valamint napi 4-5 jelölés tök idegenektől nekem is az idegeimre ment volna..ezért is jobb a blog..oda csak mi férünk..szóval sztem nem volt ez semmilyen szemét húzás egyszerüen nem használtuk és igy felesleges volt fenntartani és állandoan idegenek leveleit olvasgatni...és bocsánat ha vki másképp gondolja...de én megértem..annyi hogy mivel nem jön ide irni igy nem szólt róla...ezért nem tudhattuk mi is történt...

Ercsi : nem vagy naiv :D

na mentem is :)

jó éjt jányok :)
Vendég
 


Drága Dinibabának is boldog hófordulót!

Az anyukájának meg ajánlom az utsó bejegyzést a blogomon, na ezért nem készül a Morcimarci montázs

lolka_zs
 
 


Drága Danibabának is boldog hófordulót!

Az anyukájának meg ajánlom az utsó bejegyzést a blogomon, na ezért nem készül a Morcimarci montázs. de nem feledem:)

lolka_zs
 
 


sziasztok, jó reggelt!

Mary: Bogi nagyon édesen ül, nem semmi!

Etetőszék: Julinka már régóta üldögél benne, igaz nekünk dönthető háttámlás van, így olyan szögben van benne mint a kocsis hordozó-biztiülésében, ott etettem péppel is. De képzeljétek, két napja nem kér! Elég neki a tej, ez klassz. Ha meg nem marad éhes akkor meg sem próbálok adni neki. De a melegből elege van :(

Lekri: sajnálom a tej-dolgot :(

Bambi: nekünk olyan kaki nem volt egyik gyereknél sem emlékszem, így nem tudok erről mit írni :?
Jó, hogy az első 2 hét után már jobb én sjana úgy érzem egyre nehezebb.

régebben írtam hogy elromlott a fotógépünk, vettünk újat, szerencsére belefért pénzügyileg, de még nem tudom kezelni rendesen, ezért tudok csak eeeeekkkkooora fotókat csatolni:

Kép etetőszékben -már végigér :)

Kép Kép
celesztina
 
 


[quote="lolka_zs"]D írta:lolka_zsrága Danibabának is boldog hófordulót!

Az anyukájának meg ajánlom az utsó bejegyzést a blogomon, na ezért nem készül a Morcimarci montázs. de nem feledem:)



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon klasz a blogod!
Oké, felmentést megadom. Tessék úgy nézni a dolgokat, hogy most rohangálni kell, de milyen jó lesz, ha elkészül. (Sajnos pont ezekben nem tudok segíteni. Meg ha ráérne 2 hetet...akkor talán a csempében, bár zalakerámia...jól meggondoltad?)
És ha lányom lenne, tuti, hogy lestopplonám Morcimarcit. De mivel fiam van, inkább nem :)
És Morcimarci kisöcsémnek (mivel ugye csak fiatalabb) minden jót, nemcsak a hóforduló miatt :lol: :lol: :lol:

Kép
1bambi
 
 


Én még mindig a felfázással küzdök, annyi jó, hogy nincs fájdalom, csak félóránként járom azt a bizonyos helyiséget. :(

Ollem, Celesztina: Szépek a babák! :)
Ollem: Ügyesen ül Bogi! :)
Celesztina: Sajnálom, hogy olyan meleg van nálatok, nálunk tűrhető, sőt éjszaka fázom. Ügyesen ül Julinka is az etetőszékben, legalább szokja. :)

Bambi: Nálunk sem volt még olyan kaki.

Lituka: KIT: Kriston Intim Torna, nagyon hatékonyan eddzi a gátizmokat, a hüvelyt, nekem bejött, igaz, én már szülés előtt elkezdtem, mert tartottam tőle, hogy a nagy tehertől meglazulnak ott az izmaim-kötőszöveteim. Én könyvből tanultam, de vannak tanfolyamok is, néztem a neten, nem is olyan drágán (10-15 e körül).

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?