Új privát üzeneted érkezett!

pedi a hétfőt szerintem a legtöbb ember utálja! :)
ha gondolod írhatok vérvétel után smst neked! :roll:

én se leszek holnap és szerintem szombaton se majd csak vasárnap! :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Miért olyan gyorsan meglesz az eredmény? Nálunk a vérvételnek csak másnak van eredménye, tehát, ha pénteken mennék, akkor csak hétfőn lenne meg. Egyébként, persze, ha tudsz vmit, írj nyugodtan! :lol:

Vége a napnak! :lol: Mármint a munkának!
Most gyorsan biciklire pattanunk és megyünk a barátnőmmel a Dunára! :)

Pusz Mindenkinek!
Holnap jövök! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Nemhinném hogy olyan gyorsan meglesz de kitudja!
Jo biciklizést és kellemes időtöltést! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Edi!
Jó bicajozást!

Én már itthon vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nita!
Ezt neked, hogy holnap vigyázzon rád:

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska köszönöm nagyon szép!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


zsuzska köszönöm nagyon szép!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép napot mindenkinek!

Nita drága! Megy a drukk neked........, vasárnap akkor gyere ám! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Megjöttem!
Tuti jó volt tegnap a biciklizés! Megbeszéltük a barátnőmmel, hogy rendszereítjük! Egyszer bicikli, egyszer futás! Kíváncsi vagyok, mi fog ebből teljesülni. Azért a biztonság kedvéért elkezdtem újra az otthoni tornát is, de csak light-osan. :lol:
Tök jó, hogy péntek van! :D

Móni!
Nektek mi a hétvégi program?

Nita!
Drukk, drukk, drukk....
pedi
Kalocsa
 
 


Szia Edit!

Örülök hogy jól sikerűlt a tegnapi napod. A rendszeres testmozgás meg nagyon jó ötlet.
Hát hétvégén ti nem fogtok unatkozni. A garden party-t én is imádom. :lol: Keresztelő? Ti lesztek a keriszülők?

Mi nem terveztünk semmit se a hétvégére. Holnap apácska szolgálatban lesz. :cry: De ennek van jó oldala is. így hétfőn, kedden nem megy dolgozni :lol: :lol: ( amúgy is gyúrnunk kéne a tesóra) :oops:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nem, nem mi leszünk a keresztszülők, de nagyon jó barátaink kislányát keresztelik. Igazából "ősrégi" a barátság, a párom szülei barátkoztak a szülőkkel, aztán a gyerekek így szinte együtt nőttek fel. Náluk már van két kislány, úgyhogy gyorsan nekünk is kellene egy baba, és akkor a mi gyerekeink is együtt nőhetnének fel! :)
Móni!
Nálatok pont jó lesz a hétfő kedd, ha otthon lesz a férjed, jobb lenne Atikát "lepasszolni"!!! :oops: :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Edit!

Akkor Kivánom hogy minnél hamarabb jöjjön nálatok a baba. :wink:
Atikát tényleg jó lenne egy kicsit lepasszolni, csak az a bibi hogy nincs kinek. Mivel a szüleink 120 km-re laknak tőlünk, így csak magunkra számíthatunk.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hú! Az jó messze van,érdekes, ha vkinek közel van a szülője nem is tudja átérezni, milyen rossz lehet, ha nincs kire hagyni a gyereket, illetve, hogy nem láthatja akkor a szüleit amikor csak akarja.
És milyen gyakran jártok hozzájuk?
pedi
Kalocsa
 
 


Hát igen. Néha jó lenne nagyon ha közelebb lennénk hozzájuk, de néha meg jó hogy távol vagyunk. Bár igazság szerint nem tervezzük hogy itt éljük le az életünket, hanem visszaköltözünk a szűlővárosunkba vagy annak környékére ha a férjem elmegy nyugdíjba (ami kb. 10 év :lol: ).
Amúgy havonta 1 hétvégére szoktunk hazamenni, ami nem valami sok főleg úgy hogy mindkét szűlőnél van jelenésünk. De a mai üzemanyag árak miatt be kell érnünk ennyivel. :cry:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jártam erre, de van mentségem.
K...va szarul voltam tegnap, hánytam is. Ma már jobban igy takaritottam, főztem.

A páromnak is 10 éve van a nyugdijig. Azt nevettük, hogy apa hamarabb nyugdijba jön, mint anyu.

Megyek pihenni, mert elfáradtam.
encike 2
 
 


Encike!
Az nem jó, ha rosszul vagy, pihenj sokat!

Jaj nem akart betöltődni ez a fránya oldal! :(
Márcsak két óra és vége a hétnek!!! :lol:

Hol vannak a többiek?
pedi
Kalocsa
 
 


Encike!

Rossz a ilyenkor a rosszullét, de legalább tudod hogy a picike növekszik. :lol: :lol:
Csak nem tiszt a te férjed is?

Edit!
Néha nagyon lassú tud lenni a babanet. :evil:
Kellemes hétvégét kívánok nektek!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

A véltozatosság kedvéért ma otthon romlott el a gép :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Moni!
Ő rendőr!
encike 2
 
 


Encike!

Üdv a tisztfeleségek táborában. :lol: :lol: :lol:
Az én párom katona.

Zsuzska!

Ezek a fránya gépek!! :evil: :evil: Nagy a gond? Mi romlott el benne?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Igazából nem tudjuk.... tegnap délután még neteztem.
Ma már nem volt netünk se a Linux alatt, sem a Windows alatt.
Párom próbált egy filemt leszedni, hogy majd megnézzük és abból is háromszor kivágta. Aztán már netünk sem volt.... szóval nem tudjuk egyenlőre :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi Moni!

És merre katona?
encike 2
 
 


Zsuzska!

:( Ez nagyon bosszantó tud lenni. Nekünk múlkor a vidókártyánk szarakodott, rossz volt a kép minősége. Én persze ettől is falra tudtam volna mászni, de nagy nehezen orvosoltam a problémát...
Szerintem nézzétek meg nem e a tűzfal választ le a netről, vagy a hálózati kapcsolat, hálókártya esetleg? :? Virus ellenőrzés?
Egyenlőre más ötletem nincs....

Encike!

Mi Komárom-Esztergom megyében Tatán vagyunk (szolgálunk :lol: ).

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Móni!
Hajrá kistesó!

Zsuzska!
Reméljük piri nem jön! Szorítok!

Pusz Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi drága!
Neked is nagyon kellemes hétvégét!!!!
Még pecsételek, de már hasam nem fáj, ami azt jelenti, hogy valószínű, hajnalban piri támadni fog :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Moni!
Apa szerencsére informatikus, így majd ha lesz egy csöpp ideje, megkuksizza és orvosolja a hibát :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Edit!

Puszika. Hétfőn várunk. :wink:

Zsuzska!

Fránya piri... :evil: :evil: :evil:
Azért én még drukkolok hogy ne jelentkezzen piroska nénénk nálad. :wink: :wink: :wink:
Remélem párod mihamarabb megjavítja a gépeteket, és tudsz jönni hozzánk.... :lol: :lol: (jó ha van a háznál egy informatikus)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Képzeljétek,nincs most semmi baja ennek a dögnek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép lassan ideér piros nénje, egyre jobban látszatát adja :roll: :?

Kép

És kellemes hétvégét mindenkinek!
Hétfőn jövök!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép álmokat!

Ma volt nálam egy MEP-es előadó és segit a gyedes témában, hogy mi lenne nekem jobb.
encike 2
 
 


Kép
tary
 
 


Ma pihentetk?
encike 2
 
 


Csucsu!

BOLDOG NÉVNAPOT KíVÁNOK :!:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Encike: Moni: Az én péromnak a nyugdíjig már csak 8év van hátra:)

Moni: Köszönöm szépen :)

Csajok: Mostanában nem igen jöttem sűrűn mert a párom szabin volt. De hétfőtől jövök ígérem. Na meg dolgunk is volt a kistesó projecktet kellet elkésziteni:)
Mostanság van PÉ-m. Iyg igyekszünk a témára ráfeküdni:)
Tegnap grilleztünk nagyon jó volt:)
Ma meg bográcsozunk.
Olyan kár, hogy vége a nyárnak:(:(

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Én is nagyon boldog névnapot kívánok neked!!!! Ünnepeljétek ám meg rendesen :oops: :oops: :oops: :oops:
szilvia80
 
 


sziasztok!
jo sokat írtatok míg nem voltam! :lol: :P
megvolt a vérvétel pénteken de csak 2 hét mulva lesz meg az eredmény! :? :roll:


csucsu Bolodog névnapot

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita : Köszi.

Csak két hét múlva lesz eredmény?? Az jó sok. Mindegy fő a türelem.

Kép
csucsu05
 
 


szivesen! :lol:
sajna igen 2 hét mert az ANTSZhez megy be a vér és ők elemzik ki!
addig is együtleszünk és nem védekezünk!
baj csak nem lehet már! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
nemsoká eltelik az a 2 hét!

Erikáknak boldog névnapot!

Olyan jot aludtam d.u.!
encike 2
 
 


encike én is ebben reménykedem hogy hamar eltelik a két hetecske! :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike: KÖszi. És jó ha aludtál délután. Néhe lazitani is kell. na meg ha meglesz a kicsi nem lesz időd sokat aludni:) :)

Kép
csucsu05
 
 


ha már az alvásrol van szó én is durmolnék de akkorát,csakhát a kicsifiam nem hagy! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok!

Nita! 2 hét az eredmény? :shock: Az durva, de nem baj addig is hajrá.... apára fel!! :wink: :wink:

Csucsu! Távolléted igazolása rendben.. :lol: :lol: Remélem pozitív teszt lesz az eredménye. :wink:

Encike! Amíg megteheted pihizz sokat! Lassan eljön az idő amikor úgyse tudsz pihenni.. :wink:

Nálam a pé úgy látszik késik. Eddig még nem lett pozitív az lh-m. :shock:
Ma du. megyek a dokimhoz.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Egyre inkább sajnálom, hogy nincs otthon netünk, lemaradok a hétvégi pletyikről. Bár most nem lett volna időm, hulla vagyok, olyan fárasztó volt a hétvége.

Csucsu! Utólag én is boldog névnapot kívánok!

Nita!
Ti meg ne várjatok, ha vmi baj lenne, akkor nem jönne a kistesó, úgyhogy tessék csak dolgoni rajta és jönni fog! :wink:

Később még jövök, de most még van egy fél órás munkám!
Pusz
pedi
Kalocsa
 
 


Merre vagytok, lányok?

Kb. 2 óra és megyek a dokimhoz az éves rákszűrésre, és megemlítem neki hogy már egy jó ideje rajta vagyunk a tesóprojekten de eddig eredménytelenül. Hát kiváncsi leszek mit fog mondani. :?

Ja! és most nézetem az ovu tesztet és pozitív lett, úgyhogy este elkapom apát.. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szia Móni!

Nagyon szorítok a dokihoz, és apára fel!!!!

Holnap jövök!
Puszi
pedi
Kalocsa
 
 


Moni apára feeeeeeeeell! :lol: drukk a dokihoz is! :lol:
Pedi már nem védekezünk egyáltalán de előbb inkább kezeljék ki a bajomat minthogy baj legyen megint,azt már tényleg nem élném tul! :roll: :(
Mért is nincs netetek othon? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megjöttem..
Szóval a dokinál: Mindent rendben talált. Megcsinálta a rákszűrést, majd megnézett ultrahanggal (hasi+hüvelyi). Eredmény: minden tökéletesen normális. Látott egy szép domináns tüszőt, úgyhogy megkaptuk a házifeladatot. :oops: :lol: :lol: :lol:
A tejcsszivárgásra azt mondta, hogy az akadályozhatja a teherbe esést. Ezért szerdán megyek hozzá a labor beutalóért, onnan majd vérvétel amiből kiderűl hogy hogy állnak a hormonszintjeim.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni reméljük kiderűl a probléma és megállítják a tejszivárgást és jöhet a kistesó nálatok is!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Moni: Neked még van tejszivárgásod??Azért kérdem mert nekem néha néhe még ha megnyomom a melleim akkor egy egy csepp tej van még. Erre a régi dokim azt mondta van akinek a szülés után még 20év múlva is jön 1-1csepp. Na erre varrjak gombot mi??Mondjukmost megnéztem most pont nincs. De eddig mindig volt.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!

Nita! Én is ebben reménykedem nagyon! :wink: :lol: :lol:
Nálad mit néztek a vérvételen? Csak azért kérdem mert ha neked is hormonokat, akkor nekem is 2 hét mire lesz eredmény? :?

Csucsu! Hát nekem is ugyanúgy van mint neked. Ha megnyomom 1-2 csepp tej van. Nyáron múlt egy éve hogy abbahagytuk a szoptatást, és azóta van. Állítólag ezt valami hormon okozza, és ha ez a hormon nagy mennyiségben van jelen a szervezetben akkor gátolja a teherbe esést.
Csak néha megfordul a fejembe, hogy hogy tudnak egyes szoptató anyukák teherbe esni :?: :?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Jó kérdés. Hisz aki szoptat feltételezem ez a hormon jobban benne van a szervezetében. Nem értem. De akkor a régi dokim miért mondta, hogy nem baj ha van eg ykét csepp tej? Hisz valakinek 20éven át van. Mondjuk ha nem nyomogatnám néha a melleim akkor nem is tudnám, hogy van pár csepp tejem.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?