Új privát üzeneted érkezett!

SZiasztok,

Dita,

végtelenül sajnálom! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Legalább lenne valami oka... :cry:

Kata,

én ugyanazzal a gyakorlattal hozat meg a mensit régebben amit Szilvi szkennelt be. Nálam bevált, ha nem is aznap de 1-2 napomn belül meghozta.
Továbbá meghozza még a cickafark tea is, de azt kb 1 hétig kell inni, hogy hatásos legyen.
És a szex is nagyon jó rá.

Ezeket én mind kipróbáltam és beváltak nálam. Remélem nálad is beválnak.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


denika: dehogy felejtek el venni :)
Vendég
 


Babszika,
részvétem a fogadott nagypapa miatt!!! Húúú, most eszembe jutott valami... Anno a lányom előtt már egy éve próbálkoztunk a babával, eredménytelenül, már ki volt váltva a következő hónapra a Closty. Aztán március 2-án hirtelen meghalt a nagypapám. Szívbeteg volt, szívinfarktust kapott. És 27-én megfogant a lányunk. Én nem hiszek a "földöntúli" dolgokban, de ez akkor is, és azóta is bennem van.

Monic,
mikorra lesz ma bacieredmény? Lesz még ma egyátalán. Kár, hogy nem egy helyen lakunk, már rohantam is volna hozzád a kis pirostetejűvel, nekünk van olyan otthon.

Dita,
a francba, de ez így tényleg nem jó, hogy 12 nap a lutheális fázisod, ráadásul utró mellet. Doki??? Mond valamit?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Denika
Épp azon filóztam, mert nem szeretnék kihagyni egy hónapot, de viszont mivel itt a sulikezdés nem marad pénzünk a stimukra.
A múltkor is 50.000 alatt nem úsztuk meg. Maradt még két ampulla fostimonom és kuncsorogtam Monic megmaradt gyogyijai közül is hátha elég lesz. :roll:

Monic
Köszi! Azt olvastam több helyen is, hogy szokták kombinálni, csak nem tom hogyan! Évinél is kombinálva volt, majd ha jön megkérdem tőle!
Egy másik lánynál meg úgy volt, hogy 3. naptól 2*1 5 napon át aztán ha elfogyott akkor a következő 3 nap pedig 1*1 merional.
Az inszem után most már dugdosós utrot fogok kérni, reggel és este megoldható, délben meg beveszem az orált. Abból most maradt másfél levéllel.

Szilvi
Mentsd meg holnap a hazát! ++++++++++++++++++++++++

Mindenkinek köszönöm a lelkesítő szavakat!

Nemone
Neked is a privit, remélem nem lesz szükség a lombikra, de azért bebiztosítom magam. :roll:
Amig a kettőt végigcsinálom (és ha véletlenül nem sikerülne) azalatt be tudom szerezni a még kért vizsgálatok eredményeit!
Remélem leszek olyan ügyes mint ti voltatok!

dita75
 
 


LINÁCSKA
A múltkor sem mondott rá semmit, pedig direkt megkérdeztem! :shock:

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita ez már hihetetlen. Pedig megint annyira bíztam, hogy sikerült neked a 2. inszem. Engem is az bosszant, hogy miért, ha elvileg minden oké.
timejka
 
 


Linácska,

sikerült szereznem steril poharat, nagyobbat mert osztályról kértem és ott nagyobbat használnak szerencsére.
Abba talán könnyebben beletalálok. Aranyos tőled, hogy felajánlottad :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


SZiasztok!

Köszi az együttérzést!

Linácska!
én csak halkan merem megemlíteni, h nekem meg pé-m volt.....

Dita!
Nem is tudok mit írni.... a sajnálat szó nem is a legjobb.... :( :( :(

Kata!
A forró fürdő és a szex a legtutibb. Akár ebben a sorrendben is :wink:

babszika
 
 


Sziasztok Lányok,

Ditulika: nagyon :cry: :cry: !! fel a fejjel, új hó új remény!! most már nektek kell jönnötök Katával!!

Bettica: sajnálom a nagypapád! klassz, h eltüntek a bacik nálatok!

Kata: mennek a drukkok, h jól tudjatok időzíteni a lombikkal!!

Szilvi: megy a mega drukk holnapra!

én egész éjszaka forgolódtam, nem tudom mi van, jön vmi front?? most meg legszívesebben aludnék.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!

A Bettica én akarok lenni?
Csak mert mér a bacik nem tűntek el... vagyis nem tudjuk. :roll:

babszika
 
 


Czinki,

front van, ma, állítólag esni fog. Nálunk nagyon fülledt meleg a levegő, úgyhogy vihar várható.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ma hoztam el a hüvely-bakteorológia eredményét és teljesen negatív, a hüvelyemben semmilyen baci vagy gomba nincs. Szerintem ez a lényeg, az sokkal nagyobb gond lenne, ha a hüvelyben lenne a gond.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


monic: ez nagyon jó hír!!!! a lényeg valóban az, hogy a hüvelyben ne legyen baci!
Vendég
 


Babszika: :oops: :oops: bocsi!! nagyon sajnálom!! volt , ahol azt olvastam, h akit ,,átkeresztelnek,, sokáig él.
szóval neked akartam írni!
azt hittem eltüntek a bacik, mert legutóbb, amikor beugrottál mindenkinek küldtél. de remélem eltüntek!!

Monic: mit néztek a pisiben , miből lehet következtetni a bacira?
mert nekem fehérjét, meg ph-t néztek (most ezekre emlékszem), de nekem pl kenetet nem vett a doki. pedig mondtam is neki, h van folyásom is, erre azt mondta, h minden kismamánál van. :roll: köszi! használjak canestent heti 1-t. most csináltam is egy 3 napos kúrát, jobb lett, de nem az igazi. és a canestenről leírtam a múltkor a véleményem!! :twisted: :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szilvi,
nagyon szépen köszi, hogy a képet, el tudom olvasni :lol:

Persze minden lehetőséget megragadok majd, hogy megjöjjön a mensim :wink: Még 1x köszi mindenkinek! :lol:

Csibi,
akkor Szezso is jó sokáig fog élni, mert én vagy 4 hónapig Szeszónak hívtam :oops:

Monic,
örülök a jó eredménynek! :lol:
Ha van is máshol esteleg baci, azoknak HESSSSS! :wink:

i.kata
 
 


Csibi,
most, hogy Lilinek volt hugyúti fertőzése, láttam mit csinálnak vele. Mikroszkóp alatt már látják, ha van benne baci, persze, hogy milyen, azt nem, csak hogy van vagy nincs, meg a fehérvérsejt számot, magyarul, hogy van-e benne genny, vagy vér.
Sok bacihoz sok fehérvérsejt dukál, ha nincs elég, akkor mondják, hogy rosszul lett levéve, ismételjük. Persze másodjára neki már volt elég genny is sajnos. Aztán ha találnak valamit, akkor küldik tenyésztésre, hogy pontosan megtudják mi van benne, és milyen gyógyszerre érzékeny. Legalábbis nálunk.

Babszika,
én nagyon kívánom, hogy megismétlődjön veled is, ami velem :wink:

Monic,
az előzetes vizsgálatok eredménye mennyi idő alatt készül el? Elegendő, ha októberben kezdjük, vagy inkább már szeptember? És elég előtte a 3 sikertelen inszem? Persze nem lesz sikertelen, de ha mégis.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,

nekünk május 29-re volt időpontunk a Kaáliba és én minden vizsgálatot az áprilisi ciklusomból csináltattam (pont ápr 1-jén jött meg). Mert pl a hiv és hepatitis vizsgálatok 6 hét alatt készültek el, így épp megkaptuk őket mire kellettek.
És igen, 3 sikertelen inszem kell a lombikhoz.

Czinki,

nekem is néztek általános vizeletet is, azt a véradóban kellett leadnom, az is teljesen negatív, se fehérje, se genny se vér.
A bacis vizeletet steril mintavételi pohárban kellett vinnem a bakteorológiára (a védőnő adta a poharat). A dokim ebbe nem folyt bele, minden vizsgálatra a védőnő utalt be.
A dokimhoz csak akkor kell mennem, ha a második vizelet-bakteorológiám is pozitív lesz.
Lehet, hogy ezt csak az én védőnőm lihegi túl, ahogy a gyakori látogatásokat is. :roll:

Dita,

feladtam a gyógyit postán elsőbbségivel, úgyhogy hétfőn meg kell, hogy kapd. 11 szemet küldtem.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Czinki!
Igaz, hogy a kismamiknál több a folyás. Viszont meg kell nézni, hogy milyen színű (átlátszú, fehéres, sárgás-zöldes, stb).
Canesten csak gombára jó. Én is sokáig használtam, aztán még is volt folyásom.
A dokim erre felírt egy Klion nevű bigyót (van olyan tré felhelyezni, mint a canestent, ha nem rosszabb....), mert nem gombás hanem baci eredetű folyásom volt.

Ebben 10 bigyó van, nekem bevált.

Azt hiszem 36. hét körül majd vesznek hüvely tisztaságra kenetet (strepto és tsai), és ennek függvényében lehet majd hüvelyi szülés.

Moncsi!

Örülök, hogy minden oké a vizeletben!
20150601134430
 
 


Viki mami,

nekem van itthon egy doboz Klion, mert a punkció előtt ezzel kellett kifertőtleníteni a hüvelyem. Ha lesz folyásom véletlen akkor ezt használom majd. Köszi a tippet :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


monic80 írta:Viki mami,

nekem van itthon egy doboz Klion, mert a punkció előtt ezzel kellett kifertőtleníteni a hüvelyem. Ha lesz folyásom véletlen akkor ezt használom majd. Köszi a tippet :wink:


Előtte viszont kérje ki orvosa / gyógyszerésze véleményét :wink:
20150601134430
 
 


MONIC
Köszönöm szépen!

Te nagyon ügyesen elintézted ezt a sok vizsgálatot.
Ezt mind a háziorvoson keresztül is lehet intézni beutalókkal igaz?
Hát ha nekem lombikra kerülne a sor akkor min. két hónap szabit kell kivennem mire ezt a sok mindent megcsináltatom, no meg maga a lombikos hónap, fekvés, sok uhu-ra mászkálás, stb.
De sztem biztos a siker!
Azért még bízom az inszemben, és megyünk a harmadik (utolsóra), és most még egyszer rá fogok kérdezni, hogy miért jön meg nekem a 12. dpo-n! :roll: Ez engem zavar. Oké előbb kezdhetem az új ciklust, de akkor is itt valami nincs rendjén!

Épp most olvasom, hogy milyen vizsgálatok kellenek a BMC-be.
HIV, EKG, Cytológia (ez nekem van friss) kolposzkópia (ezt nem is tom mi) váladék és Chlamydia. Ez tuti, aztán még lehet kérnek mást is! Persze viszem a hormonleleteket, de biztos az is kelleni fog majd friss. Hát elég ilyesztő igy elsőre, hogy mennyi minden!

Lécci baba költözz be pocimba szeptemberbe!
Lehet, hogy jót akar, mert a nővérem is szeptemberben lett babás, júniusban szülte a Vivient és akkor tényleg pont jók lennének a rucik! JÚNIUSBAN FOGOK SZÜLNI ÉS KÉSZ!!! EL VAN DÖNTVE!!!

dita75
 
 


Viki,

természetesen :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


dita75 írta:JÚNIUSBAN FOGOK SZÜLNI ÉS KÉSZ!!! EL VAN DÖNTVE!!!


Erről van szó NyuszóMuszó! :wink:

Lombikra nem gondolunk,mert megy a fenékbe libbentés!
20150601134430
 
 


Monic örülök a negativ eredménynek, téged sem hagynak unatkozni.

Nemone, köszi az infókat 10 nap múlva kifaggatom a dokimat.


Drága Ditám, nagyon sajnálom irtam neked privit, majd olvasd el!

Kép
pgsuska
 
 


Monic örülök a negativ eredménynek, téged sem hagynak unatkozni.

Nemone, köszi az infókat 10 nap múlva kifaggatom a dokimat.


Drága Ditám, nagyon sajnálom irtam neked privit, majd olvasd el!

Kép
pgsuska
 
 


Monic örülök a negativ eredménynek, téged sem hagynak unatkozni.

Nemone, köszi az infókat 10 nap múlva kifaggatom a dokimat.


Drága Ditám, nagyon sajnálom irtam neked privit, majd olvasd el!

Kép
pgsuska
 
 


ZSUZSKA
Elolvastam, lehet, hogy neked van igazad! :roll:


Ancsitól is kaptam sms-t, majd délután beszélünk, megkérdezem mi van az ő házuk táján is! :wink:

Kapok ellentétes tanácsokat, nem tudom igazán melyiket fogadjam el, asszem inkább hagyom magam sodródni az árral!
Majd lesz ami lesz! Ha rágörcsölök biztos nem tesz jót!

Ma mindenki magával volt elfoglalva a cégemnél. De jó lenne hogy ha nekem is csak ilyen gondjaim lennének, hogy melyik legújabb luxusmercit vegyem meg. Félre ne értsen senki, mert egyrész nem várom el, hogy mindenki szomorű legyen velem, és a kocsikat sem irigylem senkitől vagy ilyesmi csak az volt a rossz, hogy most rajtam van a világfájdalom, és akkor örüljek velük, mert ők örülnek.
Akkor sem örültem volna ha én kaptam volna az autót.
AMIT ÉN SZERETNÉK PÉNZEN NEM LEHET MEGVENNI (SAJNOS!!!)

dita75
 
 


Sziasztok!

Tegnap megjöttünk a nyaralásból, de nem volt időm semmire, kipakolás után előkészítettük a terepet a mai festéshez :-)
A nyaralás szuper volt! :lol: Tömény döglés, teljes ellátással :lol:

Nagyjából visszaolvastam, de nem sok mindenre emlékszem :oops:

Dita: sajnálom a mensit :-( nekem az az ötletem támadt, hogy a dokid nézethetne progeszteront inszem után, hogy mégis elég-e a progipótlás...a múltkor kaptál tüszőrepesztő szurit? Most nem, ugye?

Kata: olvastam, hogy Bromot fogsz szedni, üdv a klubban :roll: bár nekem nem hat, igaz, tünet nélkül magas a prolaktinom, meg van mellette pé és jó a progeszteronom is :roll:

Szilvi: drukk a teszthez :-)

Viki: nagyon cuki az új avatarod :wink:

Kismamikat csókoltatom!!! :-D

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Ditulika drága: gyógypuszi lelkedre és szívedre!!! nagy ölelés!!
Kapok ellentétes tanácsokat, nem tudom igazán melyiket fogadjam el
mármint?? lombik v meddőségi intézmény ügyben??

Linácska: köszi !

Monic: neked is köszi !!

Vikimami: neked is köszi!! sárgás. most jobb lett a canestentől, de nem az igazi. lehet, h 3 hét múlva ismét mondom a dokinak. addig meg heti 1* canesten.
jól vagytok?? nem írsz nekünk?? nem hagy a tündi szépséges kissrác csacsogni??

fehérje rendben volt nálam pisivizsgálatkor, ph egy nagyon picit nem, de doki mondta, h az az előzőnapi kajcsitól is lehet más, és nem volt vészes.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


jaj, csajok, van vkinek fincsi padlizsánkrém recepje???
tegnap a hamingwayban olyan fincsi volt az előétel: padlizsánkrémes pirítós, meg volt tonhalkrémes, sima paris, de a padlizsános volt a legfinomabb, és úgy megkívántam!!

Kata: ?? neked szoktak ilyenek lenni, tudsz egy fincsit??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita,
nem lehet hogy nálad is a prolaktinnal van gond? Mert abban a ciklusban, amikor csinálták a vv-eket, akkor volt az utolsó inszem és nekem is megjött az utró mellett. Rá is kérdezett a doki, hogy nem jött meg véletlenül az utró mellett? Nem tudsz gyorsan csináltatni egy 3. vv-et, aztán persze 21. napit?

Csibi,
sok féle padlizsánkrém van. Én azt szoktam, hogy egyben megsütöm, amíg szét nem reped és kicsit folyóssá nem válik a belseje, aztán leturmixolom, só, bors, fokhagyma és tejföl kerül még bele. De van aki hagymát is tesz bele, persze szerintem előtte azt meg kell párolni.

Szezso,
nekem a progim is alacsony volt. Nagyon remélem, hogy gyorsan rendbetesz ez a bogyó és indulhat a lombik. Vagyis tuti hatni fog!!!! Aztán belecsapunk a lecsóba :wink:

i.kata
 
 


CSIBI
Nem pont ilyen tanácsokra gondoltam, ......... mindegy nem érdekes...... döntöttem, nem fogok semmin idegeskedni, megyek mint a gép megcsináltatom amiket kell. Közben kérek időpontot a BMC-be konzira. Azokat is megcsináltatom amit ott kérnek, és közben letelik a két inszem, bár én azt szereném ha már csak ez az egy lenne! Na de ha mégis ... szóval nem szeretnék várni az uccsó inszem és a lombik között egy másodpercet sem! Ez a lényeg. A lombiknak tutira sikerülnie kell, úgyhogy ha olyan ügyi leszek mint Monicék akkor még karácsony előtt babás leszek! A karácsony meg minnyá' itt van (sajna: akkor leszek 33) úgyhogy ennyi!

Padlizsánkrém:
Én a száránál bevagdosom, villával kicsit megszúrkodom az egészet be a sütőbe totál lángon, és amikor már jól összeszottyad akkor kikaparom a belsejét, bele a turmixba vaj, majonéz, mustár, só, bors, paprika meg egy csomó különféle fűszer ízlés szerint, kb. egy nagyobb fej hagyma és a turmix mindezt jól összekutyulja!
Piritóssal nyami-nyami!

KATA
a 3. napom vasárnap! :shock: De mégha kitolnám hétfőre akkor is beutaló kell a laborba és a doki meg csak csütörtökön tud nekem olyat adni!
Sztem nincs értelme újra megcsináltatni, mert már kétszer megcsináltattam, két hónapja volt az utolsó, nem hiszem, hogy azóta változott volna bármi! :roll:
Bár nálam ki tudja! :shock:

SZEZSO
ÖRülök, hogy jól telt a héderelés! HAjrá lombik!
Kaptam mindkét alkalommal tüszőrepit, és mindkét alkalommal 3x1 utrot. A progeszteronom pedig 52 körül volt ha jól emlékszem két hónappal ezelőtt a 21. napon!

dita75
 
 


Kata: tejföllel összerottyantod azért v csak nyersen rakod bele? mert akkor max 2 nap alatt meg kell enni , igaz??
köszi!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Remélem ma ügyesebb leszek az írással, és nem száll minden el :wink:

Dita!

Jaj, szívből sajnálom :) Bakker... :( Azért ez így marhára nem igazságos :(
Jól emlékszel, én is használtam felváltva Clostit és Merionalt. 3. naptól napi egy Closti, 9. és 11. napon 1-1 Merional, és ebből a koktélból lettek a Tojáskáim :)

Czinkicsek!

Köszi szépen, jól vagyunk, minden rendben. Sétálni és állni nem tudok sokat, na de nem is kell :)

Kata!

Már biztos későn írom, de ilyen esetekre, mikor mindkét kutya cifraf*sik jól jön a Clarasept fertőtlenítő kézmosó. Én ilyet használok pl. húsvagdosás után, tutira minden bacit kinyír. Gyógyszertárban lehet kapni. Mikor megszületett a Dóri, és jöttek az első látogatók, nekik is ilyennel kellett kezet mosni nálunk :oops:

Némócika!

Jó utat kívánok nektek, érezzétek nagyon jól magatokat Erdélyben! Tantum Verdét szopogathatsz a torkodra.

Denika!

Én a mai napig alszom ebéd után :oops: Persze szigorúan orvosi utasításra :twisted: :twisted: :twisted:

Zsuzska!

Én felváltva szedem az Elevitet és a Gravidát. A gravidában több minden van, az Elevitben meg pl. vasból van sokkal több, és ezért. Én mindent így túlbiztosítok :) Nekem az égvilágon semmi nem okoz szorulást, ha mégis, egy tejeskávé megoldja :oops:

Monic!

Drukk a bacimentességhez!

Babszika!

Őszinte részvétem... :cry: :cry: :cry:

Szilvi!

Drukkdrukkdrukk! Kép

Szezso!

Örülök, hogy jól telt a nyaralás :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


ÉVI

Köszi!
Újabb pocifotó???
Ha nem teszel fel akkor majd én felteszek rólad egyet!
Titokban készítettem rólad!

Akkor ez egy jó koktél lehetett, mert ha jól emléxem 5 vagy 6 tüsződ lett tőle, pedig ez az adag sztem egyáltalán nem egetrengető.

Én is mindennap aludtam most az elmúlt időszakban, utólag már tudom, hogy az utro és az allergia gyogyik hatása volt, mert ma pl. már nem vok álmos! :roll:

Amúgy szerdán csupa jó, ma csupa rossz híreket kaptam, már alig merek belemenni egy-egy topicba! Pedig pont azon gondolkoztam valamelyik nap, hogy körülöttem sorra bebabásodik mindenki, és komolyan kezdem magam egyedül érezni............ na mindegy nem kesergek!
Azthiszem ezekután jobb ha én be is fogom, sokkal rosszabb cipőben járók nem picsognak ennyit mint én! :oops:

dita75
 
 


Évi: Ditulival egy rugóra jár az agyunk!!: :lol: :lol:
Újabb pocifotó???
:wink:

szombaton mi is csinálunk pocakfotót és hétfőn hozom!

Dituli: neked is köszi a padlizsánkrém receptet!
fel a fejjel!!! nekem a párom mondogatta mindig, h a baba egy vidám anyukát akar magának, nem egy szomorút, depiset!! és igaza volt!
most meg egyfolytába azt hallom egy munkatársamtól már napok óta, h a gyerek választja a szülőket magának. vmilyen szinten hiszek hasonló misztikus dolgokban, pl tényleg hiszek a sorsban, de az , h a gyerek választ szülőt....nekem ez már túl misztikus. hm , nem tudom. lehet. :roll:
de az biztos, h amikor nagyon boldog voltam, akkor költözött be Mákszem! :lol:
szóval poz csíííííííííí és ++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dituli: ja, és le kell tojni, h mások mit mondanak! csak az számít, h te mit gondolsz - érzel!
tehát az előbbi hozzászólásomat is tojd le!! :twisted:
kivéve azt, h légy pozitív - boldog - nyugis!! :wink: :lol: :lol:

most túlórázom a párom miatt. igaz van mit csinálnom, de mennék már.
befejeztem a cég 10 éves anyagának dobozolását. már csak a 2007 -2008 van, amit még használnom kell. de azt nagyon gyorsan bedobálom. és nagyon szupi táblát készítettem az átadás - átvételhez, meg lettem dícsérve!!! :lol: :lol:
ja, és egyedül egy munkatárs (a főfő jogásznő) volt ledöbbenve, h egy kismamát bíztak meg egy ilyen munkával. nagyon jól esett! igaz, h nem emelgettem, de azért elfáradtam sokszor a sok gugolástól, sok hajolgatástól. na mindegy , már túlvagyok rajta!! ez a fő!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi,
nem kell összerottyantani :wink: És nagyon egyszerű. Szerintem tésztához is nagyon finom szósznak.

i.kata
 
 


Kata: köszi!!! holnap megcsinálom , tuti!! :lol:
na az nagyon fincsi volt a hamingwayben!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Hú, ti aztán termeltek. :lol:

Dita
Sajnálom. Most hogyan tovább? Folytatjátok itt, vagy mentek meddőségibe?
p__lilla
 
 


Csajok!
Lenne egy hülye kérdésem.
Ha meglesz az inszem, utána nap szabad hancúrozni, hogy egy kicsit esetleg rásegítsünk a dologra?
p__lilla
 
 


lilla: mi még aznap rásegítettünk a dologra a párommal :oops: :)
bár nálunk nem sok esélye van a spontánnak az ellenanyagtermelés miatt.
az inszem csütörtöki napon volt, akkormegkérdeztem a dokit, hogy védekeznünk kell e az inszem után. azt mondta, hogy a következő hétig nem kell védekezni, utána meg végig (bár lehet hogy ez nálunk az ellenanyagtermelés miatt van).
Vendég
 


Lilla: az én dokim másnapot mondta mindig rásegítésnek, de csak óvatosan , ne úgy , mint az első randin! :wink: az asszisztenscsajszi meg azt mondta, h lehet mindent, csak ne emeljek és ne lovagoljak (gondolom ez a rásegítésre is igaz, nem csak az igazira).

hú, most már nagyon mennék haza!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


mentem!! :lol: :lol:

sziasztok, mindenkinek jó hétvégét, jó pihit!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok! :lol:

Dita!
nagyon sajnálom :( ....de, 3 a magyar igazság! 8)
kérlek próbálj meg újult erővel belevágni! :D
nekem is a 3.inszem sikerült anno... :wink:
fel a fejjel :wink:

remélem nem haragszotok, ha megosztom Veletek is az örömhírt :P :P

van egy szép 7 mm-es petezsákom, mégpedig méhen belül!!!!!
:P :P :P

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.08.29 18:41-kor.
Vendég
 


Vicuska,
köszönjük, hogy nekünk is megmutattad pocaklakód első sztárfotóját! :wink:

i.kata
 
 


Vicuska,

gratulálok a csodás zsákocskádhoz! És nemsokára jön a második uh :wink: Addigra már az elbérlő is látszani fog :wink:

Dita,

nagyon sokat töröm a fejem rajtad, és nem tudom ki vetette fel a progit, de előfordulhat, hogy a 3x1 orál neked nem volt elég. A hüvelyi eleve jobban hasznosul, én 3x2-t kaptam, és a beültetés után meg dupla adag progi szurit a popómba.
Bika adag volt és megtartotta a babát.
Szerinem a dokinak vesd fel, hogy adjon hüvelyi progit és esetleg nagyobb adagot.
Elhiszem, hogy most a világ fájdalmát érzed és nincs jó kedved, nem írom, hogy fel a fejjel, ma sajnáld magad nyugodtan, holnap új nap jön új reményekkel. :wink:
Remélem gyerek nem jön most hozzátok! Szerintem téged eleve az is stresszel hogy minden hétvégén ott van. Hozzánk a lombik utáni 2 hétben nem jött a férjem lánya és meg is lett az eredménye. :wink: Bár gondolom ezt nehéz elmagyarázni a párodnak. Nálunk is vita volt belőle de a sarkamra álltam és milyen jül tettem :wink:

Czinki,

a Kata-féle padlizsánkrém nagyon finom, én már megcsináltam anno :wink: Mint ahogy a töltött krumplit is. :wink:
Nekem Kata a gasztronómiai tanácsadóm, amellett, hogy a gyerekszoba lakberendezője is :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
azért ne túlozzunk, de jót nevettem :wink:

Évi,
köszi, azt hiszem tudom melyik lehet az. Tesóméknál is volt olyan fertőtlenítős kézmosó, amikor megszületett a kislánya. Úgy tűnik eddig bejött a kézmosószappan, azt majdnem minden kézmosásnál használom. Ha már lesz pocaklakóm, akkor biztos veszek olyat. Köszi! :wink:

i.kata
 
 


HOLNAP REGGEL 8-KOR INSZEM! Tök jó.! Kettő tüsző, 25 és 19 mm.

Dita egyszerre szülünk.

Vicuska gratulálok!
timejka
 
 


Timejka,
hűűűűűű, egy óriási kalappal holnapra!
Hol és ki csinálja? A tatabányai L. doki?

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: