Új privát üzeneted érkezett!

Kata,

hogy érzed magad? Izgulsz már rendesen gondolom! :wink:
Nagyon szorítok ma értetek+++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok Lányok,

Monic: tök jó, h megvan a laptop!! szobáról, ha elkészült , dobjál egy képet! mi még sehol nem tartunk a szobával, szerintem majd okt, ha otthon leszek. és meg kellene venni a garázst is attól a fickótól akitől a lakást vettük, h oda kiüríthessük a szoba mostani tartalmát. nehéz menet lesz!
én sajna elfelejtettem a kezdettől mérni a pocakom méretét, de az is nagyon izgi! nem tudom, h eredetileg mennyivel indultam , de kb 2-3 hete 85 cm volt, ma meg 91cm! érdekességként ezt is írhatod.

Kata: hatalmas mega giga drukk nektek mára a sok dokihoz!!

Boni: utólag is boldog szülinapot!! Zsigi egy tündér jó fiú!!

Boni, Viki : nagyon jó példát mutattok nekünk, reméljük tudjuk követni!! könnyű szülés és áldott tündér és jóképű kissrácok! aki csajos anyuka, azoknak csini kiscsajokon kell törniük magukat!! :lol:

Dituli: nyugi!! még korai volt a teszt, biztos!!!+++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CZinki,

igazi kis boszi vagy mert épp most voltam fényképezni a babasarkot, hogy megmutathassam nektek :lol: :lol: :lol: :lol:

Fel is teszem, de előtte magyarázat hozzá:
- a fal színe változni fog, halvány sárgát képzeletm el
- a pelenkázó fölé polc kerül majd
- a hintaszék nem ott lesz ahol most áll
- babatartozékokat majd csak december környékén veszünk, vagy készítjük (felvédő, goblein képek a falra, az elefántossal már majdnem kész vagyok :D ,matrac a kiságyba, pörgő az ágy fölé, bébiőrző stb...)
- ezek a bútorok azért kerültek be mert ekitől kaptuk nem bírta már tárolni őket, úgyhogy el kellett hoznunk.
Tehát lényegében csak a kiságyat és a pelenkázót nézzétek, az a fix (ez lesz a végleges helyük is), a többi mind vátozni fog :lol: :lol: :lol: :lol:

Szóval a fotó:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Monic, Csibi,
már elég rendesen izgulok. Lassan indulok, felveszem a páromat, aztán irány surány.
Monic, ha polcot tesztek a pelenkázó fölé, akkor azt jó magasra, úgy hogy ha már feláll a baba a pelenkáztón, akkor ne érje el, különben minden pelenkázás rémálom lesz. Ezt tanították is és átéltem a Lilivel is. Rendszerint kinyomkodta a krémeket, kiborogatta a hintőporokat. Gondoljátok át :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Dita, Szilvi,
Lehet, hogy korai volt még a teszt! Pár nap múlva próbáljátok meg újra! Tudjátok nekem a 14. napon teljesen negetív volt, és most meg már közeledek a 14. héthez. :wink:

Évi,
Pihizz sokat, de azért néha jelentkezz! Ha lesz UH képed, akkor raksz fel?

Linácska,
Sajnálom, hogy nem lett spontán bébitek! :cry: De hajrá inszem!

Boni,
Részvétem a férjed nagypapája miatt!

Kata,
Sajnálom a füledet, szerencse, hogy nem fáj! Bár, akkor talán hamarabb észrevetted volna...
Drukk ma mai megbeszéléshez!++++++++++++++++++++++++

Zsuzska,
Gratulálok, a babához! Neked már 2 hét múlva újra lesz UH? Nekem csak a 18. héten lesz legközelebb...

Tegnap délután voltam az orvosomnál, és nagyon szimpatikus, fiatal doki, csak picit halkan beszél, de majd figyelek. Viszont feladta nekem a leckét! A korom miatt, és amiatt, hogy a lombikot ICSI-vel csinálták ajánlja, hogy csináljunk amniocentézist. :? Igaz, hogy csak 0,5% esély van a vetélésre, de én akkor is tartok tőle. Szerintem megvárom a kombinált tesz, az AFP eredményét, és lehet hogy megcsináltatom a drága 4-es tesztet is, és ha azokon nem lesz semmi eltérésre utaló jel, akkor kihagyom ezt a vizsgálatot. Szerintetek?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic,
amúgy a kiságy sezrintem nagyon szép! :lol: A többiből sokat nem látok.

i.kata
 
 


Nemone,

szerintem is csináltass előtte más vizsgálatokat. Az amniocentézis kellemetlen és fájdalmas vizsgálat. (viszont a baba nemét rögtön megmondják a magzatvízből, bár gondolom inkább kivárod a 18. heti uh-t) :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata,

köszi a tanácsokat, igazad van, lehet, hogy a polc nem a pelenkázó felett lesz :lol:
Mennek a drukkok+++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Évi: Örülök, hogy jól vannak a picik. Pihenj, amennyit csak tudsz! Látom szoktál irogatni az ikres topicba is, lehet, hogy hamarosan én is bejelentkezem oda. :)

Szilvi, Dita: Nehogy elszomorodjatok! Még korai lehetett a teszt.. csak pozitívan, amíg nincs piri! :wink:

Linácska: Hajrá inszem! Ez most sikerülni fog! :wink:

Boni: Boldog szülinapot és házassági évfordulót! :)

Monic: Örülök, hogy sikerült összebarátkoznod a védőnénivel! :) Már nagyon kiváncsi vagyok a pocakodra! :wink: Látom, alakul már a babaszoba! Nagyon izgalmas feladat berendezni. :) Én mégcsak elméletben csinálom. :oops:

Kata: Viccesen és egyben ijesztően hangzott ez a tűsztori. Sajnálom a füledet, remélem hamar rendbejön majd. Drukk a mai lombikmegbeszéléshez (márcsak 1 óra), drukkolok, hogy mielőbb kezdhessétek!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Némóka: Nehéz kérdés ez.. A barátnőméknek is ICSI volt, és nekik is javasolták a SOTE1-en az amnio-t, de náluk a genetikai UH-n is talált valami eltérést a doki, és az AFP is magas lett. Bár náluk ikrek voltak, és ott az AFP eredményből nem lehet egyértelmű következtetéseket levonni. Szóval végül megcsináltatták (2 szúrás volt az ikrek miatt), és kiderült, hogy minden rendben van a babákkal. Szerintem én 1 babával, ha minden teszt eredménye jó, és a genetikai UH is rendben, akkor nem csináltatnám meg.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Boni,
Boldog születésnapot!
Kép

Monic,
Nagyon szép ez a kiságy!
Az amniocentézis is a 18. hét után lenne. Azt monta a doki, hogy kedden mondjuk UH, és szerdán már meg is csinálják. :? Addig van még több, mint 4 hét, még gondolkozom rajta!

Kata,
Ne izgulj, minden rendben lesz! Sőt, lehet, hogy már kezdhettek is!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic: nagyon szép a kiságy!! és ezt az ismerős fickó csinálta maga, nagyon ügyes!!
én is akarok majd egy hintaszéket! abban nagyon jól lehet ringatni és szoptatni is a picit!
mi most anyuék pincéjében tároljuk a kapott kiságyat, de csak akkor tudjuk elhozni, ha már megvan a garázsunk és üres a szoba. :cry: pedig milyen jó lenne már rendezgetni a szobát. de nálunk minden olyan lassan megy, hiszen még mindig nincs nevünk ! de remélem hétvégén, bár most is sűrűre rendeztük .

Kata: nyugi!!++++++++++++!!!!!!!!!!!!!

Némóka: örülök, h szimpi a doki!! nem tudom, h szükséges e az a vizsgálat, de azt nem 35 felett szokták ajánlani és akkor ha esetleg a 12 heti vv találnak vmit? ez a down korra van nem ?
egyébként miért tartja indokoltnak az icsi miatt??
szerintem Monicék nem is tudják , h icsivel csinálták e vagy sem a lombikot nekik. tényleg nem értem ezt!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Némóka: a géndiagnosztika (ide járok) honlapján ezt találtam:
Invazív eljárások:
Abban az esetben, ha a kismama elmúlt 35 éves, vagy akár az ultrahang-vizsgálat, akár a vérvizsgálat, esetleg a kettő kombinációja alapján pozitív eredményt kap, az orvos felajánlja a magzati kromoszóma-vizsgálatot.
Amniocentézis (magzatvízvétel): Az amniocentézist a 15-19. héten végzik. Ultrahang segítségével (a hasfalon keresztül) egy tűvel vesznek magzatvizet. Az így nyert magzati sejtekből végzik a kromoszóma-vizsgálatot.
Korionboholy mintavétel (chorionic villus sampling, CVS): Az eljárás során a placentából (lepényszövetből) vesznek mintát a hasfalon keresztül, szintén egy tű segítségével. Erre a vizsgálatra a 10-12. héttől kerülhet sor. Előnye a korai diagnózis.
Kinek ajánlható a vizsgálat?
Mivel a 35 év alatti kismamáknál rutinszerűen nem ajánlják fel a magzati kromoszóma-vizsgálatot, ők csak a kockázatelemző rendszerekben bízhatnak. A ma ismert leghatékonyabb szűrőmódszerekkel azonban ők is jelentősen csökkenthetik a kockázatot.
Ajánlható a vizsgálat még olyan 35 év fölötti kismamáknak, akik szeretnék elkerülni a magzatvíz-vizsgálatot. Ők azonban ezzel egy közel 100%-os eredményt biztosító diagnosztikus módszer helyett egy kevésbé pontos szűrőmódszert választanak.
Kinek nem ajánlható a vizsgálat?
Az anyai vérből történő prenatális (születés előtti) kockázatbecslést csak annak ajánljuk, aki pozitív eredmény esetén vállalja az amniocentézist, illetve aki pozitív amniocentézis esetén vállalja a terhesség megszakítását.
Annak a nőnek nem érdemes elvégeztetnie ezt a vizsgálatot, aki a szűrőteszt eredményétől függetlenül is elvégezteti a magzati kromoszóma-vizsgálatot.
Inzulinfüggő cukorbetegség és ikerterhesség esetén konkrét kockázati érték csak a Kombinált teszttel adható, így lehetőség szerint ezt érdemes választani. Ezekben az esetekben -a Négyes és az Integrált tesztnél- a leletben csak annyi szerepel, hogy POZITÍV vagy NEGATÍV, így náluk a vizsgálat korlátozott értékű!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,

biztos nemsokára kitaláljátok a neveket. Nem szabad elsietni, nehogy a kapkodásban ne az ideálisat válasszátok.
Nekünk csak fiúnevünk van, a lányneveket egyenlőre félretettük, nem akarjuk erőltetni, ha kedvünk lesz akkor keresgélünk.

Nemone,

4 hét alatt biztos kigondolod, hogy mi legyen, ne stresszelj rajta, majd kialakul, hogy mi lesz.

Denika,

Már csak 6 nap az első uh-ig! Gondolom nagyon várjátok már :wink:
Neked bonyolultabb lesz a berendezés, mert még a kiságyak száma ezután fog kiderülni :lol:
Nálam is elméletben maradt volna még a dolog ha nem kerülnek ide a bútorok. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Czinke,
Igen, 35 felett szokták csinálni, de én már betöltöttem a 34-et, és azt mondta, hogy határeset vagyok... Az ICSI-re meg azt mondta, hogy igaz, hogy csak 1,5% az esély rá, hogy a biológus pont egy "beteg" spermát fecskendezett be a petébe, de nem a természetes szelekció szerint történt a megtermékenyülés, és ezért van rá esély. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


KATA
Remélem kezdhetitek a lombikot, és nem kell várnotok!
Sok szerencsét mára!

MONIC
Nagyon aranyos a kiságy! Várom a végleges fotót, babával az ágyikóban! :)

NÉMÓCSKA
Én is húznám halasztanám ezt a vizsgálatot, remélem, hogy nem lesz rá szükség! ++++++++++++++++++++++++++++++++

CSIBI
Béla esetleg??? Na??? Na??? :lol: :lol: :lol:
A munkatársamnak tegnapelőtt született meg a fia, ő Dávid lett. Az első szerelmem aki el akart venni feleségül kijelentette, hogy ha fiúnk lesz akkor Dávid lesz, na innentől kezdve a barátaink mindig cukkoltak vele. Sokat voltunk együtt sátorozni a bandával, vagy a balatoni nyaralóba, itt-ott amott (de szép is volt!) és amikor kérdezte valaki, hogy hol vagyunk mindig mondták, hogy Dávidkázunk!
:lol: (ilyen a szerelem, na hát ez ellen nem volt mit tenni!)
(biztos irigykedtek!) :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,

a Dávid nekem is nagyon tetszik, de nálunk a párom legkedvesebb unokatestvérééknél Dávidka van így mi nem akaruk lekoppintani.
SZóval Dávidkáztatok? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Boni, Szilvi!
Korai volt még a teszt!

Moncsi!
Szép bútor!!!! Használjátok majd egészséggel.

Boni!
Boldog szülinapot és házassági évfordulót. Mi házassági évfordulónk jövő héten lesz :D

Én ma hagyom először Bubut apjukra, megyek szépülni. Csak el lesznek 1,5 órán keresztül együtt.
20150601134430
 
 


VIKI
Boninak tényleg korai lenne még! :roll: :lol:

MONIC
Méghozzá elég sűrűn! :oops: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2008.08.27 10:07-kor.

dita75
 
 


Némóka: értem!! hát nem írigyellek!! ha mindenképp meg kell csinálni, akkor olyannál csináltasd , aki nagyon profi!!+++++++++!!!!!!!

Dita: már más is ajánlotta a Bélát! :twisted: Dávidkáztatok?? :lol: Dávid nincs a palettán, de még nem lehet tudni!
szerintem azért veszik el a 3. babát csak a 3 hóban, mert akkor már látszik, h melyik 2 baba nő a legjobban. szomorú ! egyébként nem tudom , h mi van, ha a pár ragaszkodik, h megtartsa mindhárom babát, akkor sem tarthatja meg?? bár akkor tuti veszélyeztetett terhes lesz a kismama és nagyobb az esély bármilyen bibire, de hát ezt soha nem lehet tudni! nagyon nehéz lehet!!

Monic: elfelejtettem, h nektek már rugdosni fog a baba okt-ben !! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Viki nekem biztosan korai volt, mert csak most szültem :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Köszönöm a köszöntéseket ha már kiprovokáltam :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :wink: de nem azé írtam, csak a boldogságom hangsúlyozása végett
Vendég
 


CSIBI
Kát háztömbbel odébb van egy anyuka Tapolcai lombikos, és neki három baba született meg! :shock: Na erre varrjál gombot!
Kapott segítséget az önkormányzattól, az egyik külön babakocsit a segítsége szokta tolni, a duplát meg az anyuka!
Mindig megcsodálom ha látom őket! :lol:
A nevelőapám kérdezte anyutól, hogy mi lesz ha mindhárom baba megtapad, anya mondta, hogy velünk szemben vagy egy eladó ház megveszik. Sajnos már eladták azt a házat, de 9 hónapig még bármi lehet! :shock: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dituli: volt olyan pasid, akivel nem lepedőakrobatikáztatok állandóan?? :lol: :lol: :lol:

Vikimami: jó szépülést!! 2 pasit magára hagyod, izgi lesz biztos az első alkalom!!!

egy ismerősöm mesélte, h nem lehetett a férjére hagyni a babát, és a ő mindig akkor vásárolt be, amikor a baba aludt. egyszer viszont felébredt a baba és a férj nem bírt vele. ott kellett hagynia az ismimnek a félig megrakott bevásárlókocsit . :shock: szép kis apuka igaz?? :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Látjátok! Már hülyülök is!

BOCSI!

Dituci! Neked volt korai a teszt!
20150601134430
 
 


Czinke!
LaciApu jól el van Minivel, nagy a szerelem. Csak eddig mindig elérhető közelségben voltam.

Kaja lesz a hütőben, mielőtt megyek megetetem, tisztába rakom, csak kibírják vhogy addig is...

Az ismerősöd férje elég durva....
20150601134430
 
 


CSIBI
Hát nem is tom??? :roll: :roll: :roll:
Apácskával nem nagyon sűrűn! :? :( Öregszünk! :lol:

Szép kis apuka, ahogy mondod! :shock:

VIKI
Csini leszel, miket csináltatsz? fodrász, kozmetikus???

dita75
 
 


Az ilyen drága apukák szoktak ilyen hülyeségeket kitalálni!

Kép

dita75
 
 


Ditus!
Kozmetikus. Végre eljutok egy jó kis gyantára. A fodrászt hétvégére tervezem.
20150601134430
 
 


Viki,

biztos jól elszórakozik majd a két pasi otthon :wink:

Dita,

nagyon aranyos fotó. Az életben nem jutott volna eszembe dinnyébe öltöztetni a gyereket :lol: :lol: :lol: :lol:

Czinki,

remélem tényleg rúgni fog a házassági évfordulóra a baba :wink:
Katáéknak pont két héttel később lesz a 3. évforduló, neki is babát kívánok addigra a pocijába :wink: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dituli: ez nagyon durva kép!! :shock: szegény gyerek!

Viki: nem csodálom, h nagy a szerelem!! :lol: biztos leugranak majd sörözni, meg csajozni, h elüssék vhogy az időt!! :lol: :lol:

hát nagyon durva az ilyen pasi, az biztos!!
ezért kell már az elejétől szoktatni az apukát, h ne féljen kézbe venni a babát, és hát ő is erősítse a dobhártyáját!! nehogy már neki csak a jó jusson ki , nem igaz?? :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


NEMONE vagy valaki!!!!
Expressz kéne a lombikos hcg táblázat, mert egy másik topicban egy lánykának megnyugtatásra van szüksége! Egy csomó lombikon esett már túl és végre mértek nála harmincvalahány hcg-t! Valaki tegye fel azt a táblázatot! Kösziiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!

dita75
 
 


Dita:

HCG szintek transzfer után:

9. nap min. 17- max.119
10.nap min. 17- max. 147
11.nap min. 33- max. 220
12.nap min. 33- max. 429
13.nap min. 70- max. 750
14.nap min. 111- max. 1690
--------------------------------------------------------------------------------

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Köszi már közben utána is kerestem, mert nem emlékeztem, hogy mennyi volt NEMONE szintje, de azt is megtaláltam és kevesebb volt mint ezé a lánykáé! Úgyhogy jupijééééééééééééé!
Nagyon megérdemli, iszonyú sok rossz dolog történt vele az elmúlt időszakban.......... úgy örülök.............. (pedig alig ismerem! :shock: )

dita75
 
 


Csak gyorsan leírom mi volt, aztán visszaolvasok:
magas a prolaktinom és alacsony a progim. Állítólag ha rendbe teszik a prolaktinomat Bromoval, akkor helyreáll a progim is (ha jól értettem). Szóval ma elkezdem azt a bromo bigyót, aztán következő ciklusban 3. és 21. napi vv. Ha a 21. napi jó lesz már, akkor indulhat a lombik. Nem akart jobban belemélyedni a doki, amíg nem tudjuk az új eredményeket, csak annyit mondott, hogy ha jó a 21. napivv, akkor onnan kb. 3 hét a leszívás. Na, az lehet, hogy pont az a hét, amikor párom Japánba megy, erre azt mondta, akkor csúszunk 1 hónapot. Látta, hogy ez elszomorított, aztán mondta, hogy azért pár napot tud majd játszani, legfeljebb a Decapeptilt (ha jól emlékszem) majd tovább szúrom.
Szóval nagyjából ennyi. Amúgy nagyon jófej volt. Mindta az ICSI-t is.
Sezencsém volt, hogy már felírtak júliusban a várólistára, különben még a következő hónapa sem fértem volna be.

i.kata
 
 


Kata,

akkor short protokollod lesz! Annyira örülök!
A prolaktinnak kevésbé, de ha szeded a gyógyit akkor hamar rendbe jössz majd!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Némóka,
nem értem, miért lehet az ICSI miatt gond. Akkor is átmenennek a spermák egy kezelésen, nem? Ja, mondjuk attól, hogy erős, életképes egy sperma, attól még lehet beteg?
4 hét alatt átrágod magad ezen.


Ezeket is mondta még a doki: Nem volt még toxoplasmosisom, és védett vagyok a rubeola ellen. Mondta, hogy a kutyákkal ne nyalakodjak és mossak rendesen kezet. Csodálkozom, hogy eddig megúsztam, mert gyerekkorom óta mindig vanna állataim.Mondjuk rendesen, tisztán vannak tartva.

i.kata
 
 


Monic,
azt neked is kellett szedned? Évi mintha szedte volna, meg talán Mara is.

i.kata
 
 


De hülye vagyok!!! Adott a doki egy papírt, hogy tanulmányozzam át és ezen rajta van, hogy midluteális longGnRH analóg stimulációs protokollom lesz. Pontosabban: 20-22. ciklusnapon indul a Deca, és utéa a 3. napi vv. alapján a többi.
Ez egyszerűen mondva a long protokoll, vagy ez a long és a short között van? Vagy olyan nincs is? :oops:

i.kata
 
 


De hülye vagyok!!! Adott a doki egy papírt, hogy tanulmányozzam át és ezen rajta van, hogy midluteális longGnRH analóg stimulációs protokollom lesz. Pontosabban: 20-22. ciklusnapon indul a Deca, és utéa a 3. napi vv. alapján a többi.
Ez egyszerűen mondva a long protokoll, vagy ez a long és a short között van? Vagy olyan nincs is? :oops:

i.kata
 
 


Kata: reméljük, h akkor itthon lesz a párod és nem kell kihagynotok 1 hót!! örülök, h szimpi a doki, nagyon fontos!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


KATA
Hamarosan kismami leszel! :lol:
tudod én azt nem értem, hogy már egy párszor lecsapoltak hogy nem jöttek rá, hgoy magas a prolactinod, hisz ez pont az a hormon ami a babásodást gátolja! A szoptatós anyukáknak is magas a prolactinjuk és pont ezért nem esnek teherbe, de gondolom ezzel nem mondtam újat! Amúgy hányadik ciklusnapon vették le a véred amelyikből ezt az eredményt kihozták?
A Bromo elég durva gyógyszer úgy hallottam, ennek van egy homeos kiváltója is, van is itt egy topic mastodinon van mi a neve, azt jobban ajánlják. Meg kéne kérdezned majd erről a homeos dokidat.
Ezen is kiakadtam, hogy valaki akinek gyerekkora óta állatai vannak nem esett át a toxoplasmosison, ez durva, mert én abban a hitben voltam, hogy én már ennyi macsek után bizti elkaptam már, és halál nyugodtan nyüstölöm naponta a nagy és a kispamacskákat is! :roll:

Csak ennyi a teendő hogy ne puszilgasd a kutyikat?
Valami más hatásos ellenszer, hogy tutira ne kapd el babásan?! :roll:

dita75
 
 


Sziasztok csajok


Megint melóban köszönöm Oroszlán nevében az elismerő szavakat.


Nemone, két hét múlva néz meg az orvosom mert nem látott már július 29-e óta, és a 17 hét 4 napjára kaptam időpontot a sotéra ahol megcsinálják az integrált tesztet. Uh és vérvétel. Konkrétan nem vágtam hogy min gondolkozol?? Átszúrasd-e a pocidat? Én mondtam a dokimnak hogy én nekem köszi ilyen nem kell. Inkább fizetek 30 ezret és megkimélem magam ettől, bár tudom az eredmény nem 100%, de 89% is elég nekem.



Csajok három dimenzióra mikor lehet menni??? Már nagyon várjuk hogy megtudjuk Oroszlán végülis milyen nemű???!!!

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok csajok


Megint melóban köszönöm Oroszlán nevében az elismerő szavakat.


Nemone, két hét múlva néz meg az orvosom mert nem látott már július 29-e óta, és a 17 hét 4 napjára kaptam időpontot a sotéra ahol megcsinálják az integrált tesztet. Uh és vérvétel. Konkrétan nem vágtam hogy min gondolkozol?? Átszúrasd-e a pocidat? Én mondtam a dokimnak hogy én nekem köszi ilyen nem kell. Inkább fizetek 30 ezret és megkimélem magam ettől, bár tudom az eredmény nem 100%, de 89% is elég nekem.



Csajok három dimenzióra mikor lehet menni??? Már nagyon várjuk hogy megtudjuk Oroszlán végülis milyen nemű???!!!

Kép
pgsuska
 
 


NEMONE,


Nem vagyok hülye csak figyelmetlen. Most már értem miért ajánlotta fel neked a doki, bár én nem ismerem ezt a lombik ICSI-t, ez olyan tényező lenne ami befolyásolhatna bármit is?? Nekem ugye második inszemi volt és én is 34 éves vagyok de nem mondta a dokim hogy nekem ez kellene. Tegnap beszéltem vele erről.

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,
Én valószínűleg a 4-es tesztet csináltatom meg, amit ha megcsinálnak, akkor a kombinált teszt, és az UH eredménnyel ugyanazt az eredményt adja, mint az integrált teszt. Te végül nem csináltattad meg a kombinált tesztet?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Zsuzska,
Valószínűleg csak óvatos, nem akarja, hogy egy esetleges baj miatt őt hibáztassam. :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone, dehogynem tegnap volt kombinált teszt, szept 9-én megyek az eredményért. Te mikor mész érte azt mondták csak személyesen lehet. Dokival még két hét múlva szerintem mindent megbeszélünk, hogy melyik legyen a integrált vagy a négyes teszt. Doktor bácsid óvatos, de azért ennek ellenére szül némi stresszt az emberben.

Kép
pgsuska
 
 


Lányok,
itt nagyon aranyos gyerekmondókák vannak!!
http://www.sulinet.hu/tart/ncikk/Rbg/0/15637/index.html

az uncsitesóm felesége sokat énekelt a babának , amikor még a pocak volt, és volt egy kedvenc dala, amit meg kifejezetten sokat énekelt. és amikor megszületett a baba, nagyon sokáig, ha nyűgös volt , ettől a kedvenc daltól mindig megnyugodott. olyan érdekes!! hogy tudnak emlékezni a picik??
amikor mesélte, kirázott a hideg!!

Némóka: remélem el tudod kerülni a pocakszurit!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita,
ez az, hogy csak az első inszemnél voltak ezek a hormonos vv-ek. Nem tudom, annak milyen volt az eredménye. De ma azzal a dokival kellett beszélnünk, akit nem csípek igazán, de tényleg nagyon jófej volt.
Most elkezdem szedni ezt a gógyszert, mert a homeós bogyók lassabban hatnak, ha jól tudom. A homeóshoz csak 2 hét múlva megyek én, ma a párom megy, csaki elkísérem, de a kocsiban fogom megvárni.

Voltam fülészeten és a doki kb. az agyamban túrkált!!! Baromira fájt, pedig jól viselem a fájdalmat, de ez durva volt :roll:
Hallójárat gyulladásom van mindkét fülemben, bár ezt a másodperc tized része alatt sikerült megállapítania. Fülcseppeznem kell, majhd elmúlik.

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: