Új privát üzeneted érkezett!

Márti: Hát a fiúk jól megjárták szegények a hétvégét. Remélem azért komolyabb baj nincs!!! A képeken pedig hozzák a szokásos formájukat: szóval cukik!!! :lol: És látom, azért a Te pocid is szépen kezd gömbölyödni!! :wink:

Holka: Most már értem miért Szupercuki a kis Emma! :wink: Hát tényleg Szupercuki!!!!! A két pindur meg együtt különösen édes! Nagy grat hozzájuk!! Végülis melyik nagyi vigyáz Hencire? Anyukád, vagy esetleg anyósod visszajött Pestre?

Nati: Nagyon dögös a kocsitok!! És ebből biztos nem fog túl sok szembejönni Veletek az utcán! A színe meg kifejezetten egyedi!
Vendég
 


Bejci hol vetted a kapszulát?
magdolnam
 
 


MAgdi: egy veszprémi gyógyszertárban vettem, de láttam Rossmannban is.
Vendég
 

 
 

bepa tápszert kaptuk, ami látszólag enyhítette a pocifájást, de 2 apja megint visít. Már 11óra óta várjuk a gyerekorvost, hogy megnézze :shock: kínomban felhívtam
magdolnam
 
 


sziasztok!

bejci, köszi a táblicskut, nagyon ügyes vagy.

Márti!
jók a képek, kérek a tortából, léccccccciiiiiiiiiiii

Nati!
szép a babakocsi, biztosan jól kitudod majd használni.

pocakfotót majd este teszek fel, most töltöm az elemeket.

megyek polcolom a lábaimat egy kicsit, majd este még benézek.
jelentem a hányinger tuti a jégkrémtől volt-fáj a torkom kicsit, és köhögtem is.
és még 2 in 1 vagyok. most is rugdos és bejci hullámzik nekem is ezerrel a kiscsaj!

Kép
andyfekete
 
 


Bejci, az a tabi tényleg vízhajtásra van??? :roll: mert egy csomó oldalon megnéztem és mindenhol azt írják hogy érrendszeri és idegrendszeri regeneráló hatása van :shock: NAgyon érdekel most már a dolog. Ha lesz egy kis időm akkor valószínű felhívom a gyógyszertárat és megkérdm. És tényleg sokkal többet jársz wcre?
Most elég kevés időm van, mert nagyon fáj a hasa Lizusnak és vele vagyok.
MÉg ilyet:
mint ahogy írtam, iszonyúan fáj a hasa és én isátvettem tőle! Majd megpusztulok, annyira fáj. Pedig nem vagyok hasfájós típus
magdolnam
 
 


nekem nem jött tábla :cry:
magdolnam
 
 


micsoda fürtjei vannak Huninak :shock: :lol:
magdolnam
 
 


Bejci
Én sem kaptam táblát!!!!! Kérem pótolni!

Holka
Emma tényleg Cukibaba. Csodálatos! Gratulálok hozzá. Henivel nagyon édesek együtt!!

Nati
Szép, formás kismama vagy. A babakocsi is szuper.

Márti
Jó buli lehetett.
Torta - nyami, nyami.
p__lilla
 
 


Jelentem a lakás csili vili lett, nagytakarítottam, úúúgy kifáradtam, hogy ihaj! :) Csináltam grzes tésztát is, annyira megkívántam a házi baracklekvárhoz..
Nati:
nagyon szép pocakod van :)
állat babakocsi!!! Sajnos én lemaradtam erről ,csak a tesókocsi jöhet számításba.. :)
Vödör: Mi is múlt héten vettünk .... Csak zsákom nincs hozzá..

Holka:
Gyönyörűek a csajszik!!! :)

Táblázat:
Mit kell és kinek elküldenem?? :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na szóval... visszatértem a jól megérdemelt délutáni 2 órás alvásomból.. :oops:

Mágnes: Nekem küldj privit: Név, telefonszám, e-mail cím... ebből csináltunk egy táblát, ami jó 1: baba érkezett értesítésre, vagy akár szerintem találkozó szervezésre is jó lehet.

Magdi: küldtem privit.

Lilla: Arra az e-mail címre küldtem Neked a táblát, amit az iwiw-en találtam az adatlapodon. Ha küldesz másik mail címet, elküldöm majd oda is.
Vendég
 


Nati
Nagyon klassz járgány!!

Bejci
Szülés éjszakáján anyum tesója jött át hozzánk éjjel.
Míg kórházban voltam anyumnál volt Heni.
Anyós most már hazajött, minden délelőtt elviszi másfél órát Henit játszóra + hoz ebédet nekünk.
Párom meg ha nem jön túl későn haza akkor este még viszi játszózni vagy biciklizni Henit.

Táblába milyen adat kell?

Magdolnam
Infacol?

Emmus,Heni dicséreteket köszönjük!
holka
 
 


Ja igen!!! Még valami, ehhez a kocsihoz van teóülés is, amit ha kell felteszek, ha nem kell leveszek. Külön kapható hozzá, majd mi is szeretnénk beszerezni. Egyenlőre európában nincs belőle, mert .... Na erre nem tudnak válaszolni. talán a szabványok miatt.

Mágnes
Milyen vödröt vettetek?

Köszi a pocakdícséreteket!

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdi: Nekem a kapszulásdobozon azt írják, hogy elsősorban húgyuti fertőzések megelőzésére, enyhítésére alkalmazzák... Kálium tartalmának köszönhetően serkenti a vesék működését.... a tőzegáfonya magas C vitamin és flavonoid tartalma jótékonyan hat az immunrendszer működésére.

Nekem annyiban segít, hogy pl. éjszaka a 4-5 felkelés helyett 1-2-szer kelek, akkor viszont nem 1-2 cseppet, hanem, mennyiséget pisilek. Ugyanez napközben is! És a bokámban nem pang a víz... annyira. Mert azért csodát ez sem tesz, de kb. fele akkora a dagadás a lábamon, mint máskor.

De miért akarsz ilyet? Vizesedsz?
Vendég
 


Holka, Lilla: válaszoltam, javítottam... Mágnest és Magdit megvárom, aztán küldöm...
Vendég
 


Holka, infacolt is szedünk, papaverinumot is. Most volt itta drnő és mondta, próbáljuk meg a laktózmenteset. Hátha.... Te én már nem tudom hogy mit tegyek. NEm akarok hetente tápszert váltani, mert gondolom az sem a legjobb..... Azt mondja: hát ez nem a legfinomabb fajta táp :shock: Hú basszus gondoltam magamban.... Ha erre amit most eszünk nem szólt semmit és iszonyat íze van, akkor az vajon milyen lehet :shock: :shock: :shock:

Bejci, van egy kis ödémám, de egyáltalán nem vészes. Elkezdtem fogyózni :oops: és emiatt akarnék..... egy kis rásegítést, de semmiképp nem gyógyszert, max ilyet.

Olyan érdekes, mert icipicit többről indultam terhességem kezdetén, de akkor nem volt ekkora hasam.... Most meg olyan vagyok, mint egy 4hónapos kismama :cry: :shock:
magdolnam
 
 


Magdolnam
Ne aggódj, a pocak visszahúzódásának több idő kell. nagyon jó megoldás, főleg ha Liza alszik és meg tudod csinálni: meleg vizes törölközőt kell a hasadra teríteni és lefeküdni 20 percre délután. Ez állítólag nagyon hatásos. Próbáld ki, nem vesztesz semmit. tesómnak ajánlotta a természetgyógyász szülés után, mert a pocakja nem húzódott vissza. neki bejött.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!

holka!
nagyon szépek és édesek vagytok!

én is hoztam végre pocakfotót. éppen ideje volt feltölteni az elemeket a gépbe:)
Kép

Kép
andyfekete
 
 


nati!
dejó hogy ilyet tudsz. én is megjegyzem, hátha az én pocim sem akar visszahúzódni.

bejci!
ez a kapszula jó lett volna nekem is, most már nem veszek, erre a pár napra. már mindegy mekkora elefánt a lábam.

mágnes!
finom lett a grízes tészta? én is ennék.... de nemtok csinálni. majd egyszer...

na elteszem magam holnapra.
holnap majd jövök nstről

Kép
andyfekete
 
 


nati!
dejó hogy ilyet tudsz. én is megjegyzem, hátha az én pocim sem akar visszahúzódni.

bejci!
ez a kapszula jó lett volna nekem is, most már nem veszek, erre a pár napra. már mindegy mekkora elefánt a lábam.

mágnes!
finom lett a grízes tészta? én is ennék.... de nemtok csinálni. majd egyszer...

na elteszem magam holnapra.
holnap majd jövök nstről

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok csajszik! Itt vagyok!

Tegnap genetikai UH-n minden rendben volt. Becsült súlya 266 g :wink: Jó nagy már :lol:

Bejci, már 3 hete tudjuk, hogy lány, tegnap egy másik orvos nézett, és szerinte is lány. Szóval szerintem biztos :D

Nati, nagyon szép kismami vagy. Szerintem is csak te fogytál nem a babád. Hogyan diétáztál? Igazándiból nekem is kellene finoman.
Eddig 4 kilót híztam, de eleve 4-5-kg plusszal kezdtem. Szóval vigyáznom kellene.

Andy, szülés előtt szokott lenni hasmenés, hányás stb. Szóval előfordulhat, hogy készül a szervezeted.

Holka, nagyon aranyosak vagytok a képeken.

Táblát megkaptam

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika
Mivel cukros lettem, így tartanom kell egy napi 180 grammos szénhidrátdiétát. Nem nehéz tartani és szerintem akkor sem árthat, ha nem vagy cukros, csak akkor több szénhidrátot kell bevinni.
Legjobb ha keveset eszel 3 óránként, sok zöldséggel és fehérjével. De enni kell rostdús kenyeret is, mert abból sok energiát nyer a baba + ásványi anyagokat.
Ne aggódj én is 4 kilót híztam az első 12 hétben és ráadásul 14 kiló plusszal indultam. Most 6 kilónál tartok.

Most néztem 2 héttel ezelőtt készült képet magamról, hát nagyon brutál voltam.

Kép
Kép
nati80
 
 


Na sziasztok.

bocsi az eltűnésért de a nyáriszünet az oviban és így 4 gyerekkel vagyok összezárva de ez hétfőtől hálleluujjjaa megváltozik és megint pihi lesz ami már rámfér mert kicsit kivagyok idegileg.

kébzeljétek lánykám lesz hála amit ma meg is erősítettek. ma voltam a terhelésesen és ha tényleg hideg vízzel és citromlével kutyuljuk össze olyan mint a limonádé semmi gázos nincsen benne így.
a lepényel egyellőre nemtudom hogy mivan mert ez az uhu elég car minőségű ami ott a khba van de pénteken megyek a genesisbe 4dre és akkor majd ott megmondják hogy romlott e . De szerintem nincs gáz mert időben van a baba hetileg és méretileg.

bejci kérek táblát én is.

nagy gratula akik megérkeztek anyukájuk pocakjából ide ebbe a csúúf világba
itt egy frissebb fotó
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Andy: Húúú, de jól tartod a formád! :wink: Arcod is szép maradt, karod is vékony...irigy-irigy! :wink:
Ja, kapszula jó lett volna nekem is előbb, csak nem hittem, hogy segít. Pedig most olyan szépek a bokáim, mint pocaktalan koromban....
Vendég
 


Sziasztok!

Andi:
de édi kismami vagy!Csini vagy! :lol:

Harivera:
Gondolom nem unatkozol a 4 fiuval sosem :wink: Nem szoktak bakalódni, verekedni? Az enyémek néha olyan csetepatét rendeznek, mintha legalább 10-en lennének, pedig csak ketten vannak :shock: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jó reggelt!

Márti, Bejci, köszi a bókokat, szerintem a diéta miatt maradtam ilyen fitt:)
bár már nagyon fáradt vagyok, alig alszom éjjel, sehogysem jó.
11kor megyek nstre, ebéd után írok, mi volt.
de mivel szept 1 a védőnő szerint a vége, ezért tuti hétfőre kérnek vissza nstre, addig úgysem mondanak semmit.
babanet szerint meg péntek, mindegy. majd valami lesz

Kép
andyfekete
 
 


már kilóg a lába a vonalzóból:)

Kép
andyfekete
 
 


Harivera!

Tábla úgy néz ki, hogy mindenki elküldte priviben a nevét, telefonszámát, e-mail címét, ebből csináltam egy táblát, és ezt küldöm el az e-mail címekre. :wink:
Vendég
 


Szisztok!

Megjártam a labort reggel. Egy órás cukron voltam, holnap meg mehetek az eredményért.
Hétfőn megyek dokihoz uh-ra, de szeretnék elmenni 4D-re is, csak nem tudom hová. Szerintetek??? Istenhegyi vagy Genesis? Az istenhegyin genetikain voltunk 19 hetesen, de most igazából én inkább mozizni szeretnék és Fanni pofikáját meglesni, ha most nem fúrja bele a méhlepénybe.

Szerintetek mennyire nagy baj, ha házi kolbászt eszek? nem szeretem, de most meg vagyok érte marhulva, nem bírom megállni, hogy ne egyek belőle mikor tehetem. Ez csak a toxoplazma miatt veszélyes és nekem még nincs meg az eredménye. :?: :?: :?:

Andy
Szerintem lányod nem várja meg a hétfőt.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: Ha mozizni szeretnél, akkor inkább Genezis.... szerintem,.... bár én egyik helyen sem voltam,de azt mondják, hogy a Genezisben a szonográfusok addig kukucskálnak, míg meg nem tudják mutatni a baba pofiját a kismamának.
Házi kolbász? Én ehhez nem tudok hozzászólni. Nekem is még csak ma vették le a vért a toxoplazmához! Jó,mi? 36 hetesen!!! :shock:

Andy: Akkor gyere kaja után a hírekkel. :wink:
Vendég
 


Bejci
Most??? Hú már én is el vagyok vele késve! Bár csak azért, mert a laborban elfelejtették levenni, így újra kellett mennem. na de nekem holnapra megvan az eredménye, ugyanis 2 hetet kell rá várni. Addigra Bius lehet meg is születik.

Andy

:?: :?: :?:

Kép
Kép
nati80
 
 


Délelőtt kipróbáltuk Fanni bébiőrét, hogy meddig mehetek el, hogy legyen még vétel. Szerencsére az egész udvarban és házben mindkét szinten jó volt. Így ha alszik nyugodtan kimehetek teregetni, akkor is tudom ha felkel. Ja és ez olyan bébiőr ami a légzésfigyelővel van egyben.
Én csak ajánlani tudom, mert lehet együtt is és külön-külön is használni. Tehát csak bébiőr, bébiőr és légzésfigyelő, csak légzésfigyelő és van még egy funkciója ahol a bébiőr és légzésfigyelő mellett minden légző és más mozgás után van egy "tik" jelzés a szülői egységen.
Kiszámoltam, hogy ha tegyük fel 6 hónapig bérelnék légzésfigyelőt és ezt 2x teszem ugye, mert 2 babát tervezünk akkor az belekerül 36 e forintba kerül és akkor még vennem kellene bébiőrt is ami kb 10-16 e ft. Akkor viszont megvettem ezt 33e-ért és mégiscsak az enyém, nem?
Én így leszek nyugodt, ha ezzel alszik mindig, sőt ha nagyon hülye vagyok , akkor még séta közben a mózeskosárba is bele tudom tenni. na azért az lehet már túlzás lenne :lol: :lol: :lol: .

A kocsit meg napi 10x tologatom a lakásban, nézegetem és gyönyörködök benne. Szerintem nagyon fogjuk szeretni.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok!

megjöttem. a baba szívhangja rendben van, az alsó görbén még annyi méhmozgás sem volt mint múlt héten:)
mocorgott rendesen, ahogy kell.
Hétfőn reggel fél 8ra kell mennem nst-re, 8ra jön a dokim és megvizsgál. gondolom a méhszájat ki van egy nyílva, és mondta a magzatvizet is. ha rendben vagyok akkor minden másnap utána nst.
hétvégén nem lesz ügyeletes-és nálunk már nem lehet választani szülésnél orvost. úgyhogy remélem ha eddig kihúztuk, hétfőn még kivárja.
a vonalzóm péntekre írja a végét, de a védőnő szept 1et írt a kiskönyvbe, ez a hivatalos.
a pocim még fent van, az anyum szerint a szám már picit dagad, de az még jó pár napot jelenthet.

most megyek ledőlök, oda-vissza a séta 25-25 perc volt a kórházba.
majd este még jövök
szép napot

Kép
andyfekete
 
 


sziasztok!

megjöttem. a baba szívhangja rendben van, az alsó görbén még annyi méhmozgás sem volt mint múlt héten:)
mocorgott rendesen, ahogy kell.
Hétfőn reggel fél 8ra kell mennem nst-re, 8ra jön a dokim és megvizsgál. gondolom a méhszájat ki van egy nyílva, és mondta a magzatvizet is. ha rendben vagyok akkor minden másnap utána nst.
hétvégén nem lesz ügyeletes-és nálunk már nem lehet választani szülésnél orvost. úgyhogy remélem ha eddig kihúztuk, hétfőn még kivárja.
a vonalzóm péntekre írja a végét, de a védőnő szept 1et írt a kiskönyvbe, ez a hivatalos.
a pocim még fent van, az anyum szerint a szám már picit dagad, de az még jó pár napot jelenthet.

most megyek ledőlök, oda-vissza a séta 25-25 perc volt a kórházba.
majd este még jövök
szép napot

Kép
andyfekete
 
 


Andy: Akkor drukk, hogy hétfőig még egyben maradjatok!!!!! Remélem nem vagy frontérzékeny.... :?

Nati: Nekem le sem vették volna, ha én nem szólok a kórházi védőnő csajnak, hogy ho-hó.. toxoplazma, vagy valami?? Erre annyit kérdezett: még nem volt? Mondom: Még nem... na akkor majd most.
Bár már úgysem számít az eredménye, úgyhogy csak reménykedem, hogy minden O.K, de legalább holnapra annak is meglesz az eredménye!
Vendég
 


Sziasztok!

Majd este visszaolvasok, most megyünk játszózni.

Voltam dokinál: 12 mm-es a petezsák. Látszólag minden oké. :)

Bejci: írtam egy privit neked!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Ez szuper! Akkor növöget a kis drága. :D

Bejci
Nekem elküldted mégegyszer? Mert nem kaptam semmit. :(
p__lilla
 
 


Lilla: küldtem mégegyszer! Nem tudom miért nem kapod meg, pedig szerintem már jó mail-címre küldtem!

Viri: Írtam privit, de nyugi.. egyformán gondolkodunk a kérdésben.
Örülök, hogy minden rendben a babóval!
Vendég
 


Lilla: küldtem mégegyszer! Nem tudom miért nem kapod meg, pedig szerintem már jó mail-címre küldtem!

Viri: Írtam privit, de nyugi.. egyformán gondolkodunk a kérdésben.
Örülök, hogy minden rendben a babóval!
Vendég
 


Bejci
Úgy látszik, aki nem babás, annak nem is megy át a tábla... :cry: Mindegy.

Nati
Légyszi küld át nekem, mert te szoktál ezt-azt küldözgetni, talán ez is átjön.
Ha meg nem, akkor így jártam. :evil:
p__lilla
 
 


Most jutott eszembe.

ANDY

Légyszíves küld át nekem te. Nálad jobban senki nem tudja az e-mail címem!!!!!!!!!!!!!
p__lilla
 
 


Bejci

Jelentem megkaptam!
Tőled is és Andytól is. Köszi, ügyik vagytok.
p__lilla
 
 


Bocsika, de ma bevettem az első clostit, lehet ingerültebb vagyok. Vannak nálam mellékhatásai bőven. Nem tudom mi lesz így még 4 napig. :cry: :cry:
p__lilla
 
 


Lilla
Bocsi, hogy nem reagáltam hamarabb, de látom már megkaptad a táblát.

Clostil
Napi 1 vagy 2? Én napi 2-t szedtem és hát tényleg nem egyszerű. Nekem kemény hőhullámaim voltak, állandóan kivert a víz és tényleg egy kicsit ingerlékenyebb voltam, na de abban a hónapban babás is lettem!!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Lilla!

kitartás!
úgy leszel mint nati!
drukk ezerrel!

Kép
andyfekete
 
 


Nati
Napi 2x1. eddigi tünetek: fejfájás, szédülés, homályos látás. És még csak 1-et vettem be. Most nemrég a 2.-at, (nem)várom a hatását. Neked hányadik napon kellett kezdeni?
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Voltunk ma uh-n, nagyon alapos doki volt (14 ezerért lehetett is..) . Megnézett mindent ,és közölte, hogy egyáltalán nem kell aggódnunk, tökéletes babánk van :)
Szóltam neki, hogy Annának volt a szívével gond, így megnézte hosszan a szívét is, és szerencsére minden rendben, nincsenek melléütések. :)
Semmi Down-re utaló jel nincs, sőt a gerincét isolyan szépen mutatta, hogy még a bőr is látszott rajta, gyönyörű zárt, ívelt.
Szopta az ujját, meg csókot dobott, nagyon édes volt :)
Megdícsérték a combcsontját , amit Annának is szová tettek, hogy milyen szép. Nem tudom honnan örökölhették a hosszú combot, egyikünk sem az az égimeszelő..:)
Na és a vonalzómat is megváltoztattam, remélem tetszik :wink:
Láttuk a zacsikat, a fütykös, szóval kispöcsösünk van :)
410 gramm

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Lilla: Örülök, hogy végülis átment a tábla....
Ezt írtad: "Bejci
Úgy látszik, aki nem babás, annak nem is megy át a tábla...."
Válaszom:
Remélem akinek átment, az vagy már babás, vagy hamar az lesz!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

A closty miatt ne aggódj, sajnos lesz még rosszabb is. Hőhullámok, hangulatingadozás... stb, viszont ha jól tudom, closty itt mindenkinek bejött!!!!! :wink: :wink: :wink:

Mágnes: Gratula Áron babához! Örülök, hogy minden rendben van!! És szép a vonalzód! :lol:
Vendég
 


Csajok!
Van még valaki rajtam kívül, aki kukist vár/várt? Ugye nem én vagyok szenilis, és háreme lesz babácskámnak :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
Gratulálok Áron babához. Végre egy "fiús" kismama.

Bejci
Ne haragudj, nem akartam bunkó lenni, de ma elég szar napom volt.

Amúgy bevettem a 2. szem clostit, és ettől a fejfájáson kívül még semmi nem volt. De még hátra van 4 nap. :(
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?