Új privát üzeneted érkezett!

Nati!

Mindjárt linkelek!

http://mars.elte.hu/varak/terkep+lista2.php

és egy légi kép

Kép

sztem ez az!

de ha nem, akkor....


KRISZ TESSÉK JÖNNI, ÉS ELÁRULNI!

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok

Szia Zapáné! Dokinál már voltam eleget, mégsem lettem se okosabb, se terhesebb:) Itt elég sok a kismama, anyuka.. és akinek még nem sikerült?
üdv.
an78na
 
 


Ticsi!

Most mondja azapjuk, hogy tényleg az csak akkor le volt zárva :lol: :lol: :lol:
Bocsi!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok csajok! :D

Hazagyüttünk, nagyon jól telt a hétvége. Sokat pihiztünk, olimpiát néztünk, babáztunk. :wink:
Most már elég fáradt vagyok, megyek is aludni. :oops:

Krisz :D Bárhol is voltatok, nagyon szép a hely! :wink:

Susy, Vicky :D Remélem ez a tsh dolog mihamarabb beáll nektek! :roll: :P Magne B6 pocaknehézségre? :roll:

Zsu :D Óriási drukk Neked a holnapi uhhoz! :wink:

Vicus :D Mikor mész dokihoz? :wink:

Megyek csicsikálni... :oops:

Pussz mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Sziasztok!

Vicuska :D

Nagyon szép teszt, s erődödik. :wink: DRukkolok!!!

Vicky :D

Már én is nagyon szeretném átélni, ahogy hullámzik a pocakom.Most még csak a hájam reng. :oops:

Ticsi :D

Nagyon jó lehetett a kirándulásotok. :D Mindegy hová, lényeg, hogy együtt voltatok. :wink:

Kérdeztétek hogy vagyok:

Most baromira félek és be vagyok tojva a holnapi naptól. :?
Kismamatüneteim?Épp tegnap mondtam a páromnak, úgy érzem magam, mint a farkas a mesében, akinek köveket raktak a hasába. :roll: Enni nem sokat tudok, mert nem kívánom, viszont nincs még hányingerem, csak kajaundor.És baromira fájnak a cickóim, főleg éjszakánként.

Megyek, megpróbálom elterelni a gondolataimat. Holnap majd jövök. Nem tudom mikor. :oops: Pusz

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Pálinkásat :!:

Kép

Itten vagyok, ragyogok! :lol:
MahJongg-függő lettem. Szemguvvadásig nyomom a gépen! :oops: :lol: :lol:

Zsu :)
Körmöm má' nincs.
Kép


Luca :)
Kétféle hengert vegyél! Rövidnyelű, vastag "méretest", meg egy hosszúnyelű aprócskát! Azzal könnyebb lavírozni a szűk helyeken! :wink:

Készülnöm kell.... :?

Hú, ma elhozom a leányzó könyveit is! 23ezer pénz.... :shock: A héten már nem eszünk! :lol: :lol:

Nagy ölelés!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép
zapáné
 
 


Szép jó reggelt! :D

Bocs, hogy csak most jöttem de nem volt net. :?

Látom többen tippeltek a várral kapcsolatban...és hát igen:Boldogkőváralja volt a helyes megfejtés. :lol: Ha a légifelvételt nézitek, a 2. képen ott állok azon a "folyosón" és a vár van a hátam mögött. Imádok magasan fényképeszkedni, szupi volt a kilátás.

Ma hőm egy órával hamarabb 36,7.

Susy
Hogy hányadik napon vagyok? :shock: Fogalmam sincs.Csak tippeltem, hogy kb 7-10 napja volt pé...mert akkoriban ment fel a hőm és a pg is páfrányos volt pár napig. De ez egyáltalán nem tuti csak próbáltam vmi jelekbe kapaszkodni.Amúgy nem menstruáltam vagy 8 hónapja....most álldogál helyre a ciklusom elméletileg. De holnap megyünk Debibe ellenőrzésre és akkor majd talán okosabb leszek. :D

Zsu
Szépek a tüneteid. :D Várjuk a szívhangokat!!!!

Vicuska
Szépen erősödik az a csíkocska.Tök egyértelmű. :D De tényleg sokkal erősebb csíkokat várunk mi egy 20-as teszttől pl, fura, hogy már többszáz a hcg és mindig ennyire halványan mutatják ezek a nyamvadt tesztek. :evil: Monnyanak le!!! :twisted:

Luca
Hollókő jó ötlet. :D Oda kellene mennünk legközelebb. :D

Viky, Susy kismamik
Küldök altatókat, hogy nyugodt és pihentető álmaitok legyenek!!!

Pusz mindenkinek!!!!
vizkriszisback
 
 


Krisz,
Nagyon csini csaj vagy :wink:

Zapáné,
23 ezer? :shock: Na mi is elkezdünk spórolni :lol:

An78na,
Nálatok mi a probléma? Ha indokolt a lombik én biztos, hogy egy percet se várnék, elkezdeném. Persze nem jó érzés, ha csak ez az egy esély maradt, de a célért bármit elvisel, megcsinál az ember, és utána már teljesen mindegy lesz, hogy milyen módszerrel sikerült. Sikerüljön, egészséges legyen, ennyi a lényeg.

Vicuska,
Nagyon szépen erősödik a csíkod :wink:
Vendég
 


sziasztok,

Nati, a 6 kilódat köszi inkább nem, szerintem hamarosan jönni fog magától :lol: :lol: :lol: milyen volt a szülinapozás?

Zsu, kajaundor jó jel :lol: Nagyon-nagyon-nagyon drukkolok a mai uhuhoz! Gyere azonnal a hírekkel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krisz, köszi, ideértek az altatók, végre sikerült majdnem végigaludni egy éjszakát :lol:

Fenci, a TSH-nyavalya sajna életre szól :? gyogyival kordában lehet tartani, de nem várható javulás :? na azért agykontrollal próbálkozom, hátha mégis vannak csodák :wink:

Gyugyi, 23 ezer? Naggyon durva :evil: a mai számítógépes-digitális világban, minek ennyi könyv? Emlékszem anno mikor én jártam suliba, sok könyv szűzen ment tanév végén a padlásra, mert ki sem nyitottuk :evil:

Ticsi, 33 hét?! Tarts ki, mindjárt itt a kistesó! :lol: :lol: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Vicuska :)
Nagyon szépen erősödik a teszt! :)

Zsu :)
Nagyon drukkolok mára, biztos minden rendben lesz!

Nálunk készen van a tv-fal kövezése. Utána 3 napig takarítottunk, majd 3 napig pihentünk Hévízen. Jó volt, szép idő volt. Most már biztos rengeteg ösztradiolt felszívtam.
Képzeljétek, még a cicifájásom is visszatért néhány napja, sőt a múlt hónapban a mitesszerek is megjelentek a fülem mögött. :? Remélem, lesz rendes menstruációm.
A héten egy csomó vizsgálatot meg kell csináltatnom a következő lombikhoz.

Kép
mofly
 
 


Szép napot! :lol:

Krisz!
mit kap a győztes? :roll: :lol:
Drukk Debihez! :D

Ticsi!
te milyen térképzseni vagy 8)

Nati!
tényleg, milyen volt a szülinapi zsúr? :D

Vicky, Susy!
érdekes, kutyáknál szinte mindig alulműködés van :roll: :oops:
remélem segítenek a gyógyik 8)

Zsu!
kezem-lábam csuriban :P :P

Gyugyi!
rövid vastag-hosszú vékony..... :oops: :lol: :lol: ....csak én gondolok rosszra? :roll: :lol:
Vendég
 


Szép napot mindenkinek! :lol: 8)

Zsu!
Itt is nagyon szorítok!!! +++++++++++++ :lol:

Krisz! :lol:
Szép helyeken jártatok!

Viki!
Hogy megy az idő. Már 21 hetes vagy! Pocakképet nem kapunk? :lol:

Mofly!
Mikor lesz a lombik? Én is ezen a héten csináltatom a vizsgálatokat! :lol: Drukkolok, hogy legyen rendes pirid! :wink:
Hévízen voltatok? Akkor itt a szomszédban. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Vicus!
Én is rosszra gondoltam!! :oops: :lol: 8)

KépKép
zsófikukac
 
 


Mofly!
az egyik eltűnt kis bárányka ! :lol: :lol: :lol:
ezek jó hírek, remélem jót tett a pihenés Hévízen 8) a gyógyvíz is csodákra képes ám :wink:
drukk a vizsgálatokhoz :D
és gyere sűrűbben :shock:

Kukacka!
hmmmm....akkor jó :oops: :lol:

Kép
Vendég
 


napot!

megint depi....

anyós mégsem jön... :cry: :cry: :cry: indok az nincs...

most lóg a gyerek rajtam, a másik meg csuklik, de amint kidőlt aludni leülök, és írok

Vicuska

beírtam gugliba, hogy magyaroszági várak, és szűkítettem Miskolc 50km-es körzetére a keresést

és halkan megjegyzem, tudnom kéne alapból...szóval ez a ciki! :oops: :oops: :oops:

Kép
ticsimû
 
 


Zsu hírek!


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


...ha összeszedte magát majd ír...azt hiszem mindenki érti....


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
ticsimû
 
 


Zsu,
Nem tudok mit mondani :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Zsu :cry: :cry: :cry: nagy ölelés Neked :cry: :cry: :cry: Mi történt?

Kép
vickybabe
 
 


Zsu Drága!
Pedig annyira bíztam, hogy jó hírekkel jössz!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: Kép
susy75
 
 


ZSU!!!!!!!!!!!!! Küldünk sok-sok nagyon nagyon nagy ölelést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Zsu!

Nagyon sajnálom!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


ZSU!
:( :( :(

Kép
Vendég
 


Zsu!
Nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ölelés!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsu

Kép

Kép
babácska08
 
 


Zsu! :cry:

Sajnálom. :cry:
Sok erőt Nektek. :cry:
kolibri28
 
 


Zsu :(

Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Bocsi, hogy így betolakodok...de

van 1 doboz, felbontatlan Duphastonom... szívesen odaadnám, ha valakinek szüksége van rá!
Vendég
 


Zsu
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Utálom az ilyet:végigszenvedjük a lombikot, izgulunk a csíkért és amikor már mi lehetnénk a legboldogabbak...ilyenek történnek.Utálom utálom utálom!!! :twisted:

Zsu
Sok erőt és kitartást!!!
vizkriszisback
 
 


Zsu :cry: Rettenetesen sajnálom..... :cry: :cry: óriási ölelést küldök Neked!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
fenci
 
 


Drága Zsu!

Borzasztóan sajnálom! :cry:

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok!

Mai uh-n, most már kerek-perec kimondták, hogy ugyan van petezsák, de ez már nem szabályos, s nincs szívhang és semmi életjel. :cry: Szóval nem fejlődött tovább a drágánk. Vszeg beteg volt, s megindult a természetes kiválasztás. :? Ez most nem vigasztal, de bízom, hogy egyszer még sikerülni fog. Pénteken kell bemennem a kórházba műszeres befejezésre. Lehet, hogy ezért volt a 9-ei vérzés? Bár utánna még nőtt, s ráadásul volt még egy másik is. Nem tudom hogy fogom túlélni. :cry: :cry: :cry:
Jók legyetek, s drukkolok mindenkinek! Vigyázzatok magatokra!
Majd fogok jönni, de most próbáljuk vigasztalni egymást apával. Még nem tudom mit hoz a jövő. :? Nagyon jól esik csajok, hogy ennyire velünk vagytok. Sajna egész nap bőgök, de már apa előtt nem nagyon merek, mert ő is nagyon szenved. :cry:
Most is eleredetek a könnyeim, hogy olvaslak benneteket. :cry: :cry:

Nagy pusz mindenkinek! Majd jelentkezem.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu Drága!

A szívem szakad meg értetek! Én is bízom, hogy ennél csak jobb jöhet...nagyon várunk vissza!

Millió ölelés!

Kép
ticsimû
 
 


Fenci!

Elment a gyógyi, holnapután kapod meg, elsőbbséggel adtam fel, de nem figyeltem az időt, és fél ö után már nem garantálják a másnapi kiszállítást... :evil: :evil: :evil:

Azt hiszem, most nincs miről írni...sztem mindenki ugyanígy gondolja...kicsit mindannyian meghalunk ilyenkor.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
ticsimû
 
 


Kép
zapáné
 
 


Jaj, Zsu...nagyon sajnálom!
Tiszta szívemből együttérzek Veletek!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

De meglátod, legközelebb sikerülni fog!

Én is küldök egy vigasztaló ölelést...

Kép
Vendég
 


Köszönöm lányok, nagyon aranyosak vagytok! Nagyon jól esik most.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu

Ölelés ölelés!!!

Ma hő egy óával a szokott mérés előtt 37,0.Ez már nem lenne rossz. :) de sok mindent nem jelent. :?
vizkriszisback
 
 


Zsu, tegnap óta az jár a fejemben, vajon miért ilyen gátlástalanul igazságtalan az élet?! :cry: Sok erőt Nektek és várunk vissza!

Kép
vickybabe
 
 


Zsu :(
Drága, nagyon sajnálom ami történt. :cry: Együttérzek veled, tudom milyen nehéz. Azt hiszem most nem is lehet megvígasztalni.
Decemberben úgy gondoltam, inkább lett volna 2 alatt a hcg, mint ilyen szomorúságot megélni. Nagyon sok erőt kívánok! Az tuti, hogy lesz még babád!
Elég soká kell bemenned, hamarabb nem lehet? Ilyenkor már jobb túl lenni rajta.

Kép
mofly
 
 


Reggelt!

Zsu!
Tényleg miért kell még várni ennyit? Nekem mikor kiderült hogy nem él az embrió másnap befejezték a terhességet!
Vendég
 


Kukac,
Igen, gondoltam is Rád. :) Most a Balatont is csak messziről láttam, nem volt idő fürödni benne.
Nem tudom mikor lesz a lombik. Én nagyon hajtok, hogy most szeptemberben legyen. Párom októberben elutazik, az elég necces lenne, novemberig meg nem akarok várni. Közben barátnőm unszolására intézményt váltottam, hogy más lehetőséget is kipróbáljak. Hétfőre kaptam időpontot első konzultációra. Addig is próbálok mindent elintézni amit lehet. HIV-, hepatitis-szűrés, tüdőröntgen, mammográfia, EKG... Neked is kell ilyenekre menni?
Nagyon izgulok, hogy jövő héten tudjak kezdeni, nehogy a hormontükör miatt egy hónapot várni kelljen!

Vicuska,
Direkt a gyógyvíz miatt mentünk. A múltkor is Hajdúszoboszló után jelentkezett Barna. Hátha segít. A természetgyógyász szerint kevés bennem a hormon.
Jól alakul a hcg-d! Kiváncsi vagyok hány babóca lesz! :)

Kép
mofly
 
 


Sziasztok! :)

Zsu!
kívánok nagyon sok erőt hogy túlvészeljétek ezt a borzalmat.... :(
és bízom benne, téged is vár valahol az egészséges kisbabád :)

Mofy!
melyik az új intézmény? :roll:
tüdőrtg és mammográfia? :shock: , tőlünk ilyet nem kértek :roll:

Krisz!
ez már szép meleg hő :lol:

Kukac!
drukk mára!gyere a hírekkel :wink:
Vendég
 


Krisz, szépen fölment a hőd! Nem dobsz egy görbét? :wink:

Kukac, drukkolok nagyon, hogy mielőbb indulhassatok! :D

Kép
vickybabe
 
 


Zsu

Tudom hogy most nagyon nehéz. Nagy ölés neked! Próbálj előre nézni. :wink:
babácska08
 
 


jesszus, ölelés neked! Kimaradt két betü :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
babácska08
 
 


Baba!

Ittál valamit??????????????????? :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nati

még este ittam, de akkor se ment az írás :lol: :lol: most nem tudom mire fogni.. :roll: ja de..... megjött piri, és fáj a hasam :lol: :lol: :lol:
babácska08
 
 


Babácska!

tecc az új vonalzóid :lol:
Vendég
 


Vicus :wink: naná, 9 hónapig ezeket fogom használni :lol: :lol:
babácska08
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat. Megvolt a vizsgálat, illetve vizsgálatok, uram spermaszámán azért látszott, hogy nem bírtunk magunkkal. :lol: De így is szuper lett az eredménye, mint mindig.
Uhu már nem sikeredett ilyen fényesre, bal petefészkem tele van endóval. :cry: Török azt mondta, hogy ez a lombikot nem zavarja, pete is lesz tőle, csak épp nehéz lesz megtalálnia leszíváskor. 4 hét múlva kell visszamennem, addig hátha beindul kicsit a működésem, most még sehol semmi. De ha nem, akkor is indulunk. Addigra a vizsgálatok is meglesznek!

Zsu!
Sok erőt kívánok, várunk vissza, ha kicsit jobban van. Most betenném a malackás képet, amit Te szoktál nekem, de anyukám gépéről írok. Malacka: SZERETLEK. :wink:

Mofly!
Nekem ilyen vizsgálatok nem kellenek. :roll: Akkor együtt babásodunk, ok? Múlt héten mi is voltunk kint Hévízen, igaz hét elején. Moziban és borfesztivál is volt. Ja és ott dolgoztam 1,5 évig fősuli után az egyik szállodában. :wink:

Babácska!
Kívánom, hogy maradjon a vonalzód!!!! :wink: :lol:

Vicuska!
Köszi a drukkot. Neked milyen vizsgálatot kellett még csináltatnod? Nekem még az ekg-t se mondta. :roll: Ja és a HIV hepatitist sem. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?