Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Elevitet én most kezdtem el szedni, project előtt egy hónappal, de csak minden másnap veszek be..

Igazad van, vedd lazábban a dolgokat, és lehet hogy pont akkor jön a bébi.. Csak szeressétek egymást a pároddal... Sok helyen olvastam, hogy amikor a legjobban kívánjuk a poárunkat, akkor aztán kell adni az érzésnek, mert az ember szervezete nem hazudik.. :oops:
Drukkolok neked ehhez a hónaphoz..

Nita vajon hányra ment a dokihoz?
szilvia80
 
 


Sziasztok!

Nita:
Egy vagonnal! :D Aztán gyere ám és gyorsan meséld el mit mondott a doki, mert itt már szét izguljuk magunkat! :roll:

Móóóóóóóóniiiiiiiiiiii:
De jó, hogy újra köztünk vagy! Te is hiányoztál ám! Kérjük a beszámolót, és a KÉPEKET! :D

Pedi:
Ne legyél elszonytyolodva! Hamarosan beköltözik hozzád is pocaklakó! Jól teszed, hogy egy kicsit lazábban fogod fel a dolgokat! Mennek feléd is a drukkok ezerrel!

Zsu:
Drága, veled mizu?

Kép
anda81
 
 


Hali!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gnemoni 2008.08.25 13:21-kor.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

 
 

Sziasztok!

Beszámoló:
Szóval az első hétvégét Alsópáhokon töltöttük a Kolping Hotelben. Kisfiam nagyon élvezte a sok játszóteret és medencéket. Valóban olyan szupi a hely mint amit hallani róla. Csakhát nem hiszem hogy törzsvendégek leszünk, mivel eléggé húzos ára van.
Utána hétfőn lementünk a Balcsira Révfülöpre egy régi ismerősünk nyaralójába. Nagyon szeretünk ott lenni, gyönyörű a panoráma a magyar tengerre. Kirándulni is voltunk, először Szigligetre mentünk megnézni a várat, majd Badacsonyba sokat sétáltunk és hajókáztunk is. Voltunk Salföldön is, ahol lovasbemutató volt. Ez is nagyon szupi volt, Atika persze nem hagyhatta ki a pónilovaglást. :lol: Nagyon jó időnk is volt szerencsére, jókat grilleztünk és sokat pihiztünk.
Képek:
Kolping Hotel
Kép
Homokozó
Kép
Játszóház apával
Kép
Egyedül úszik Atika
Kép
Szigliget
Kép
Hajókázás
Kép
Grill
Kép
Lovaglás
Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Ti aztán mindent kiprobáltatok, szupi helyen jártatok!

Mi ma jöttünk haza Bogácsrol csak kevés volt az idő. Még maradtam volna,de igy jött most össze.
encike 2
 
 


Szia Drága kismamink! :lol:

Hogy vagy? Voltál már dokinál?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
Nagyon aranyosak vagytok a képeken! Nagyon édi a kisfiad, már ha lehet ilyet mondani egy 2és fél éves nagy legényre. :)
Örülök, hogy ilyen tartalmas és jó volt a nyaralás. Nekünk is nagyon tetszik a Balatonfelvidék. Mi is jártunk Szigligeten, Balatonedericsen és Veszprémben.

Encike!
Mi is voltunk Bogács felé, egész pontosan Noszvajon nászúton! Nagyon szép az a vidék is. Hogy vagy egyébként?

Nita!
Hol vagy már?
pedi
Kalocsa
 
 


Szia Edit!

De jó hogy írtál! Már majdnem kétségbe estem, hogy kihal a topik. :)
A Balatonfelvidéket mi is nagyon imádjuk, hisz a párommal Veszprém megyéből származunk.
Hogy vagy amúgy?

És merre vannak a többiek :?: :shock:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


pedi nagyon jol teszed ha nem is foglalkozol a babatémával hanem kicsit magadra figyelsz!meglátod kopogtatni is fog a baba amint nem is gondolsz rá!!!!!!!! :lol:
gnemoni nagyon szép helyen voltatok na és a fiad milyen ügyesen lovagol!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: !megvolt az uh!minden rendben tuti hogy hormonproblémám van!holnap felhívom a dokimat mert kell a pecsétje a papírra mert kell a vérvételhez!6Néznek toxoplazmát meg valami másik vírust is!
aztán a dokim mondja h milyen gyógyzsert kell szednem!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Örülök hogy minden rendben. Reméljük a vérvétel után kiderül hogy hol a "bibi", és utána már jöhet is a pocilakó. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


jaj már nagyon szeretnék én is pozitív tesztetsorra babásodik mindenki!de a szülésznőm azt mondta ez nem verseny és igaza van!
inkább várok akármilyen nehéz is de egészséges legyen a kistesó!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igy van!
Nagyon-nagyon nehéz a várakozás, de egy egészséges gyermekért nagyon is megéri.
Én is padlót fogtam mikor megjött, hiába mondtam hogy nem leszek elkenődve. Az aki tényleg vágyik a babára nem is érezhet másképp.
Nagyon könnyű mondani, hogy ne akarjuk görcsösen. De kérdem én: azt hogy kell? Hiába próbálom elterelni a gondolataimat, valahogy mindig eszembe jut hogy milyen jó lenne megint kismaminak lenni.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


nehéz ténxleg nem rá gondolni
nekem sikerűl is nem rá gondolni kivéve akkor gondolok rá ha nagypocakos kismamit látok :roll: és ma volt bőven benne részem! :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát sziasztok, drágáim!!!

Ide értem :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Anda drága!
Köszönöm, nagyon jól vagyok.... hanyagolom egy jó ideig a babát... jövő héten még a régi helyemen vagyok, aztán egy hét Horvátország, és utána pedig az új helyemen dolgozom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak sikerült :!: :!: :!: :!:

Nita!
Örülök, hogy nincs semmi szervi bajod. A hormonokat meg rendbe lehet vágni gyorsan!!!!!4

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Móni!
Nagyon jók lettek a képek!!!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska előre is nagyon kellemes pihenést és időtöltést kívánok!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon zsépen köszönjük :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

De jó! Akkor most te tényleg le tudod kötni a gondolataidat.
Egy kis matek: :lol: :lol:
Nyaralás+ melóhely váltás= :?: (babóca a pociba)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hát én is ebben reménykedem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


moni nagyon tetszik amit zsuzskának válaszoltál na és az aprobetűs nagyon jóóó! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nah, örülök, hogy mindenkinek jó napja volt!

Zsu drága:
Horvátország? Irigykedek!!!!!! :lol: De megérdemled már te is nagyon a pihit!

Móni:
Aranyosak vagytok a képeken! Látszik,hogy jól éreztétek magatokat! Remélem sikerült kipihenni magatokat!

Nita:
Igggggggeeeeeeeeeeeennnnnnnnn!!! Nagyon örülök,hogy minden OK! Nah most már aztán hajrá babóca! De tényleg nem verseny! :D

Kép
anda81
 
 


Anda! és Mindenki!

Köszönöm szépen a dícséreteket... 8)
Valóban jól éreztük magunkat, csak hamar vége lett mint minden nyaralás. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


ja a máténak mutatott a szülésznőm picibabát mert jófiu volt!!!!!! :lol: :lol: :lol:
én nem láthattam mert nem mehettem be a gyermekágyas osztályra! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És hogy tetszett Máténak?
Nálunk Atika imádja a pici babákat. Egy ismerősünknél most van egy 5 hónapos baba, és mikor náluk vagyunk akkor alig tudunk hazamenni... Olyan édesen simogatja, puszilgatja.... nekem meg majd megszakad a szívem, hogy mikor tudjuk őt megajándékozni egy kistesóval... :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


nagyon tetszett neki ő is imádja a kisbabákat!
bizti nemsoká jön a kistesó nálatok is meg nálunk is!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ámen!

Úgy legyen............

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


hajrááááááááááááááááááá :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szisztok, látom nem csak én nem tudok másra gondolni....de ez van. pedig én tényleg próbálom nem annyira komolyra venni, de mire gondoljak a cicka ivás közben??

Zsuzska, jó nyaralást!

Nitacska, ez a jobb hír, a hormonokat gyorsan rendbe fogják rakni:))

jó éjt mindenkinek!
tary
tary
 
 


Sziasztok!

Megnyugtatlak Benneteket, nem lehet nem gondolni a babára. Ha valamit nagyon szeretnénk, arra nem lehet nem gondolni. Egyébként is, azt is mondják, ha vmire sokat gondolsz, az egyszer csak bekövetkezik. És bármennyire is erősködünk, hogy most nem lesz "rossz", ha megjön, mert most tuti nincs baba, igenis rossz lesz, mert amíg az ember babát szeretne, és a baba nincs, addig bizony "fájni fog", ha jön piri. Ez van, szerintem.
Bár én most abbahagytam a hőmérést meg az Elevitet, de csak dühből és csalódásból. És képzeljétek, tegnap mondtam a férjemnek is, és azt mondta, hogy de azért olyan "csepegtetős bigyót vegyél", a csepegtetős bigyó, az az Lh-teszt. Szóval, jó feleséghez méltón, szót fogadok és jövő héten veszek Lh-tesztet. :D
És persze megint várom majd a ciklus végét és azt, hogy piri ne jöjjön, és ez normális. :)
Egyébként, kinek is írom mindezt? :shock: Hol vagytok?
pedi
Kalocsa
 
 


Itt vagyok!!!!

Jó pár rán át rendezgettem a könyveket... teljesen össze voltak keveredve :? :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pedi!

Tökre igaz, amit leírtál :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
De jó, hogy jöttél! Már azt hittem "elhagytatok". :cry:

Örülök, hogy egyetértesz velem, ezek szerint nem írtam hülyeséget. :oops:
pedi
Kalocsa
 
 


Abszolúte nem.....
Teljesen igazad van.... hiába mondják nagy okosok, hogy ne figyeljünk és ne gondolkodjunk a babáról, egyszerűen aki nagyonszeretne már, az nem tud nem foglalkozni vele....
Persze vannak jobb és rosszabb hónapok. Néha így viseljük, néha úgy piros jöttét.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok csajok!

Bocs, hogy eddig nem jöttem. De van mentségem :wink: .
Eddig a netet próbáltam behozni, ugyanis ma reggel jöttek beszerelni a t-home tv-t. Ezzel nem is volt semmi baj. A tv müxik, csak a net nem volt jó. A szerelő mondta hogy beállítja nekem a netet ha akarom, persze ezért fizetni kell. Erre én nagy arccal mondtam hogy nem kell, be tudom én is állitani. Hát persze hogy nem sikerült.. :evil: :evil: :evil: :evil: Úgyhogy végül telefonos segítség lett belőle.
Na mindegy,a lényeg hogy itt vagyok már.

Edit!

Tökéletesen egyet értek veled. Nem lehet nem a babára gondolni.

Képzeljétek!!
Az unokatesóm mindjárt megszűl.... Nemrég mentek be a kórházba!
Én annyira izgatott vagyok, mintha nekem kellenne most a helyében lennem. Első babájuk lesz, és 99% hogy kiscsajszival bővül a család. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
Akkor óriási drukk az unokatesónak!!!
Értesíts ám a fejeményekről!
pedi
Kalocsa
 
 


Móni!
MEgy a drukk nekik, és kérünk majd fényképet a kis jövevényről majd!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, és az előbb elfelejtettem írni, hogy de jó, hogy itt vagy! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Hát remélem kapok majd mms-t. :lol:
Bár a férj lelkére kötöttem hogy mindenféleképpen küldjön képet az újszülöttről. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha tudok majd több infót, hogy épp hol tartanak, azt feltétlenűl megírom nektek. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jajjj!!!

Csajok!!!!

Megvan a baba!! Hipp-hippp hurráááá!!!!!!
11-re mentek be a kórházba és 14-20-ra megszületett Noémi 3400gr-al és 48 cm.
Megkaptam az mms-t, majd feltöltöm a gépre és csatolom nektek..

Annyira boldog vagyok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kép

Íme itt van Noémi!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Gratula!!!!!!
Gyönyörű, micsoda formás bébi!
Puszi az egész családnak, és jó egészséget Nekik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Köszi szépen a nevükben is!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Bocsi a zavarásért, csak egy gyors hirdetés, ha valakit érdekel, priviben jelentkezzen :)

Eladó a képen látható BabyFehn játszószőnyeg, keveset (talán 4-5x) használt, tökéletes állapotban van! (mint mindenből, ebből is többet kaptunk, így van, amitől meg kell válnunk)
Csörög, zörög, zenél, sipol, csipog, tükrös, pihe-puha anyagból :)

Eredeti ára 15 ezer Ft:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/viewer.aspx?productid=165976&pageno=1&whid=32

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Meg tudom oldani a személyes átvételt a XI. kerületben, vagy valameddig el is tudom vinni Bp-en belül!

Köszi, és bocsi még egyszer :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


gnemoni gyönyörű baba Noémi!hatalmas gratuls és nagyon sok boldogságot és jo egészséget nekik! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Móni!

Tündéri a kis Noémi!
Nagyon sok boldogságot kívánok nekik!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nita és Zsuzska!

Nektek is köszönöm szépen. Majd átadom nekik a jókívánságaitokat. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Újra itt vagyok!
Jaj, de édi a noémi!!!

Voltam uh-n, ahol 9 mm a petezsák és 6 hetesnek felel meg.
Iszonyú hányingerem van, de legalább tudom, hogy a bennlako jol van.
Ma rohangáltunk vásárolni a oviba és ki vagyok akadva az árakon.
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?