Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Gratulálok a sok újdonsült anyukának! Sok boldogságot Nektek!

Jár valaki az AEK-ba? Én most készülök itt az első inszememre. Mit kell tudnom róla?

Előre is köszönöm!


M :?:
veramo
 
 


Monic,
gratulálok a 12. betöltött hetedhez! :lol:

Dita,
nyugi! Oldja meg az apja, úgyis ő hagy mindent rá a fiára. :roll:

Timejka,
teljesen megértelek! Azok az unokatesómék (Lazsiék) jóval utánunk vágtak bele a 2. baba "készítésébe", és lassan 1 éves lesz a pici.
Anyósom is ma mondta, hogy sógórnőmék elkezdték "gyáratni" a 2. gyereket, és a nyaraláson már voltak rosszullétei is sógórnőmnek. Jó, még semmi nem biztos, de azt már látom, hogy a 2. babával is beelőznek :roll:

i.kata
 
 


VERAMO

Üdv itt!
Ezen az oldalon elég részletesen leírják képekkel illusztrálva hogy mi fog veled történni. Ha még kérdésed van természetesen szívesen válaszolunk rá! :wink:
Sok sikert mihamarabbi babásodást kívánok Neked! :D

http://www.oviklub.hu/betegeknek/11_medd_assz.php

KATA
No para, most már nagyon közel vagy, gyakorlatilag a siker kapujában állsz! :wink: :wink: :wink: :D :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 

 
 

JA! KÉSZ A MŰ! :D

Kép

dita75
 
 


Kata, Lilla: ezzel én is igy vagyok. Egyszerűen mindenki terhes körülöttem. Minden barátnőm aki elhatározta hogy gyereket akar, pár hónap alatt terhes lett. Nálunk meg olyan nehezen megy.

De most mi jövünk Dita, nem igaz? :wink: :)
Vendég
 


Dita: nagyon szuper lett a kerités!!!
Vendég
 


Dita
Ügyi vagy, szupi lett a kerítés.

Mi ma egész nap nem csináltunk semmit. Megsétáltattuk a kutyáinkat, vagyis inkább ők minket. :lol:
p__lilla
 
 


Jó regglt!

kcsit el voltam tünve, mert itt volt anyósom babázni a hétvégén :lol:

Dita ez a gyerek... :twisted: párodnak is toll a fülibe ha téged "hibáztat"

mindenkienk ölelés!
Vendég
 


Jó regglt!

kcsit el voltam tünve, mert itt volt anyósom babázni a hétvégén :lol:

Dita ez a gyerek... :twisted: párodnak is toll a fülibe ha téged "hibáztat"

mindenkienk ölelés!
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska,
Gratulálok! :D Nagyon boldog kismamaságot!

Dita,
Szép a kerítés, ügyes vagy! Ez a gyerek tényleg kész katasztrófa... :evil:

Monic,
Igen, a picibabás vonalzó alapból 1 nappal el van csúszva, de úgy oldottam meg, hogy 1 nappal korábbra írta a várható születést, és azóta tökéletesen számol. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Mi egy hosszú hétvégét töltöttünk Siófokon, és kicsit kitomboltuk magunkat. :) :) Illetve nagyon. :) :)
Eléggé alkesz parti volt, de nem bánom. :) :)
Lassan kezdődik a hajtás a meóhelyen. Jönnek a beíratkozások, és ilenkor nemigen van idő, még pipilni se, de majd esténként bepótolom a lemaradást.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ciasztok csajok,


Hétvégén megint dolgoztam nagyon sokan voltak, de ezen a héten jön a megérdemelt pihenés. Holnap reggel megyek a Sotére Down kór szűrésre fél kilencre, tessék majd rám gondolni. Már piszkosul várom. Kicsit eltolódott mert mindenki nyaralt a sotén.


Dita, ügyes keritésfestő vagy, jöhecc hozzám a Balcsira pont ráfér. Meg tudod a balatoni levegő csodákra képes, terhesség stb. :lol: :lol:

Bumi, ezt már szeretem, egy utolsó kitombolás biztosan jött tett. Nekem az utolsó a júniusi balatoni szereplésemhez köthető amikor nem is sejtettem hogy terhes vagyok :?

Monic, gratula a 12 hét betöltéséhez, nagyon ügyes vagy!!!!!!!!


Nemone, mizu veled? Poci növekszik? Legközelebbi vizsgálat?? Megkérdezhetem hogy neked melyik nap volt júniusban a lombikod???


Évi, rég hallottam rólad?? Mekkora lehet már a pocid???


Vicuska, hatalmas gratula!!



Mindenkinek csodaszép napot!

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok Lányok,

Dita: nagyon szép a kerítés, nagyon ügyesek vagytok!!!
kissrác , hm, inkább nem mondok semmit. párodnak kellene kissé bekeményítenie!!

Vicuska: gratulálok! szép kismamaságot!!

Timejka: fel a fejjel!! én is hol mosolyogtam minden kismamira, kisbabára, hol meg rájuk sem tudtam nézni. én a sógornőm terhességét aszisztáltam végig, nagyon nehéz volt! a depi sajnos nehezen kerülhető el! de nekem is mindig azt mondta a párom , amikor nagyon magam alatt voltam és sokat sírdogáltam, h
nekünk is lesz kisbabánk, szebb, mint a sógornőméknek , de meg kell nyugodnom, ki kell kapcsolnom, és boldognak kell lennem , mert a kisbabák csak boldog anyukát akarnak maguknak!
és nagyon igaza volt!!
apukám meg azt szokta mondogatni, h csak az boldog , aki az is akar lenni.
kitartást, és mielőbbi babásodást!!

Kata: kitartást a sporthoz!! csípődolgot sajnálom! bokád már teljesen rendben?
mikor is mentek lombikmegbeszélésre? a héten v a jövőhéten? elfelejtettem :oops:

Vicky: szerintem is kaphatja a gyerek a szülők nevét kötőjellel házasság nélkül is, de vigyázz, h ne legyen túl hosszú! nekünk egy szomszédunknak van dupla neve és nagyon útálja.

mi jól vagyunk! egész hétvégén a szüleimnél voltam péntek du-tól vas du-ig. szobaton kertipartyztunk rokonokkal, nagyon jó volt, bár kicsit elfáradtam. vas meg anyu halászlét főzött bográcsban!!! :o isteni lett, mint mindig! ma is az lesz az ebéd!
nagyon fura volt azonban otthon lenni. úgy elszoktam az otthoni dolgoktól, volt amit nem is találtam a konyhában. pedig csak 3 éve nem vagyok otthon. :roll: :oops: de a legrosszabb az volt, h a szüleimet láttam vitatkozni. már annyira , de annyira elszoktam tőle! mondtam is , h ha veszekednek hazamegyek gyalog! szerintem megijedtek, mert nagyon visszafogták magukat! most volt egy nyugis hétvégéjük! :lol:
párom végre hazajött tegnap. kedd reggel találkoztunk utoljára, és mondta, h sokat nőtt a pocakom a napokban is! :lol: ma megyek mozizni, itt lesz dvd és kép is! megpróbálom majd a képet felrakni és csinálunk majd pocakfotót is.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Zsuzska,
Drukk holnapra!+++++++++++++++++++++++++ De akkor kombinált teszt már nem lesz? Holnap megyek végre találkozom az orvosommal, és majd ő megmondja a továbbiakat. :roll:
Júniusban a pukció 6-án, a transzfer 9-én volt. Miért?

Czinke,
Akkor jót pihiztél gondolom, biztos körülugráltak a szüleid. :)
Majd rakj fel képet Mákszemről! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok,

köszönöm a 12 heti gratulációkat, nagyon meg vagyok könnyebbülve.
:lol:

Ma reggel hívott a barátnőm, hogy nekünk adnák a kiságyukat és a pelenkázót mert ők 2-nél befejezték a gyerekgyártást. Nagyon megötültem neki, hogy nem kell venni ilyesmit, és ráadásul fenyő a kiságy és a gyerekszoba nálunk is fenyő.
Most egy kicsit zsúfolt lesz ott minden mert a férjem lánya dolgai év végéig ott maradnak, ezt megígértem. De olyan jó érzés, hogy lesz ott bent egy kiságy is :lol:

Kata,

holnap után lombik megbeszélés!!!!!!
Fel a fejjel, nemsokára neked is ott lesz egy kis pindurka a pocakodban! :wink:

Czinki,

drukk az uh-hoz és várjuk fotókat :wink:

Zsuzska,

drukk a dokihoz holnapra :wink:

Nemone,

akkor lehet, hogy gyártok egy picibabás vonalzót mert a mostani teljesen kikészít :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Csibi,
szerdán megyünk a megbeszélésre. Már nagyon várom :lol:

Dita,
csini lett a kerítés! Így már értem, miért fogja fel a szelet a szomszég elől :lol:

Bumi,
jól tettétek, hogy kikapcsolódtatok! :lol:

i.kata
 
 


Nemone, nekem ez a holnapi lesz a kombinált teszt. Eddig húzták az időt de még benne vagyok mert 13 hét 6 napjáig lehet elvégezni. Csak azért kérdeztem mert hogy egyidős a terhességünk. Nekem június hatodikán volt az inszemim. Akkor hasonló idősek a babáink.


Szép napot

Kép
pgsuska
 
 


Némóka: hát nem sokat pihentem! szombaton segítettem anyunak előkészülni a kajcsival . görögsalit csináltam , tzatzakit (így írják?), tepsis krumplit, sütit. pörögtem egész de. vas de meg takarítottam.
anyu mondta is, h nem meri majd mondani a páromnak , h mennyit dolgoztam náluk, mert nem fog legközelebb elengedni egyedül. uh ez nagy titok!! :lol: :lol:

Monic: tök jó, h kaptok ti is ágyikót!! nagy segítség!!

Kata: akkor előre is küldöm a drukkokat!!! és nyugi!! vagyis próbálj ne nagyon izgulni!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


ja, és aki utálja az utro dugdosását .
szíves figyelmébe ajánlom neki a canesten hüvelykúpot!! :wink:
aki azt kitalálta, remélem naponta dugdossa magának!!! :twisted: :twisted: :twisted:
sem a formája, sem az állaga nem alkalmas a könnyű felhelyezésre. mintha egy smirglit kellene feltennem. a harmadik nap már épphogy csak bedugtam és nem csúszott ki. egyszerűen nem voltam képes fentebb tenni. bár lehet, h most kicsit szárazabb vagyok, fene se tudja, de a kúp egy nagy szar az biztos!! :twisted: :twisted:
egy canesten dugdosás után , kész felüdülés lesz az utró, akár 3* is 1 nap! :wink: bár nekem szerencsére azzal nem volt bajom!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


czinke: tanúsíthatom, hogy valóban nagyon vacak az a kúp!
az utroval nekem semmi bajom, mármint a felhelyezésével.

lányok, az utro nyomja felfelé a hőmet?? én mostanában teljesen úgy érzem magam mint aki klimaxol :shock: :D ha egy kicsit lehűl a levegő majd megfagyok, ha meg meleg van akkor szakad rólam a víz.
Vendég
 


Szilvi: tök változó az utró hatása. vkinek felnyomja a hőjét, vkinek nem, ezért csalóka, ha vki méri utró mellett a hőjét. miért működne vmi ua mindenkinél?? :roll:
azért örülök, h nem csak bennem van a hiba és más is szarnak találja a canestent. de remélem legalább a hatása azért jó.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csövi!
Basszus nem tudtam jönni, mert itt tobzódik mindenki, a fele csapat már elment, úgyhogy most már becsekkolok hozzátok, hogy vagyok! :D :lol:

ZSUZSKA
Már pont dobni akartam egy sms-t, hogy rég jöttél!
Amúgy 20 km-re lakom a Balcsitól, sőt 3 évig Almádiban laktam, úgyhogy folyamatosan terhesnek kéne lennem 2002 óta! :D

BUMI
Sztem kell néha egy kis lumpolás! Pocakosan ilyesmit majd úgysem tehetsz már meg! :wink: :D

CSIBI
Szerencsére anyukám második választása jól sikerült, a nevelőapám még csak kiabálni sem tud, ez most komoly. Nagyon halk beszédű, és ha ideges akkor is max. gyorsabban beszél.
Amúgy egy nyugis ember. Túlságosan is! :D
Már felnőtt voltam amikor összeköltöztünk, de nagyon rendes volt velem mindig, így el is határoztam, hogy ha fiam lesz a második neve az lesz mint a nevelőapámé! Biztos meg fog hatódni, mert a saját lányának ez nem jutott eszébe! :roll:
Én is használtam a canestent, hát mit is mondjak! Nem volt valami kellemes, de kibírtam, (a Gynevacot is), mert a gombából meg bacikból már nagyon elegem volt

MONIC
Ez szuper, látod azért csak van aki gondol rád babacuccok terén! :D Én is szívesen látnék a gyerek szobájában egy kiságyat pelenkázóval. :?
A páromnak én is felvetettem a kérdést, hogy mi lesz a nagy szobával ahol a gyerek van, mert hogy majd mi nyomorogjunk a 9 m2-es szobában hárman, a nagyobb szoba meg kihasználatlan marad? Erre azt találta ki, hogy majd ő kint alszik a nappaliban én meg a hálóban a kisbabával! De végül rávettem, hogy csináljuk meg a tetőteret ha meglesz a baba, és akkor a nagyobbnak ott fent lesz a szobája!
Persze ez majd úgyis pénzfüggő lesz! :roll:

KATA
Még van egy elem, csak azt még nem tettük fel, mert mögötte nincs leszínezve a ház, de lassan az is elkészül!
Ti már szerdán lombikmegbeszélésre mentek? De jó, hamarosan felteheted magad a tábla felső részébe! :wink: :D

CSIBI
A hatása sztem jó lehet, bár én ezen kívül mást is használtam, nem tudom végül melyik hatott, lehet hogy mind együttesen!

SZILVI
Nekem nem tolja feljebb az utró a hőmet, a clostinál viszont volt 37,3 is a hőm! :shock:

dita75
 
 


nem mérem a hőmet, csak tegnap úgy feltűnt a dolog. párom nézett is nagyokat hogy mi van velem :D
szerintem sincs értelme utro mellett mérni.

gondoltam az elején hogy jól megkavarja az ember szervezetét.
Vendég
 


Dita: nehogymár belemenjél a nappali alvásba!!! :shock: ezt komolyan gondolta a párod?? :shock:
rakjátok be a kissráchoz a babát, és akkor talán keveset akar majd jönni a gyereksírás miatt!!! :wink: :lol: :lol:
na de félretéve a viccet, szerintem biztos van más megoldás is!
nálunk Mákszem rögtön a gyerekszobába fog menni, mert nem szeretném, h a párom ne tudjon éjszaka jól aludni. így is biztos sokszor fel fog kelni, de szerintem jobb lesz külön a babának a kezdetektől. a másik, h nem férne be a kiságy + pelenkázó, ki kellene pakolni egy csomó mindent a szobánkból.
de hát ez a terv , majd meglátjuk mi lesz. de a kereső embernek kell nyudogtan aludni, így is nagy a teher rajta, nem kell még az is, h szerencsétlen ki legyen ebrudalva a kanapéra a nappaliba. szegények kevesebb odafigyelést is fognak kapni, és még kanapé is legyen???
de ez az én véleményem....

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Hali Csajok!
Aki canesten combit használ, az használat előtt nedvesítse be. Én is csak így tudtam "használni".

Ditus!
Nagyon frankó lett a kerítésetek!

Moncsili, Némóci!
Gratula a betöltött 12. héthez.

Bumi!
Egészségedsre a lumpolást!
20150601134430
 
 


Czinki,

nálunk is ugyanez a terv. Én alszom az elején a kisbabával egy külön szobában, hogy a párom tudjon pihenni. Nálunk annyira kicsi a hely, hogy mindenképp meg kell szüntetnem a férjem lánya szobáját és abból lesz a babaszoba. Vita nem volt emiatt mert a férjem belátja, hogy nincs más választásunk.
A férjem lányának az anyjánál is külön szobája van, úgyhogy nem lesz akkora gond. Már meg is beszéltem vele és beleegyezett.
Ha kéthetente 2 éjszakát itt alszik akkor a nappaliban ágyazok neki, aminek külön örült mert így lesz tv és számítógép is a közelében.

Dita,

a párod fafej néha, de változhat, nálunk is ez volt. Ha terhes leszel akkor úgyis a kisbaba érdekeit fogja nézni és szó nélkül beleegyezik majd, hogy átvariáljátok a lakást a baba miatt.
Meg hát végülis a te házad, és a gyerked megérdemli, hogy legen szobája :!:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


CSIBI
Az én párom látod ilyen dilinyós!
Nagy reformokat kell véghezvinni, hogy a közös gyerekünket ne rontsa majd el! :?

Abba semmiképp nem megyek bele, hogy bármelyikünk a nappaliban aludjon, ha másnem az előszobába lesz lekerítve egy 8 m2 rész a srácnak, ahol is lesz egy emeletes ágy, alatta az íróasztallal. Neki már nem kellenek nagy terek, mert vagy alszik, vagy a gép előtt ül. De ha lesz pénzünk akkor a tetőteret megcsináluk neki, ott legalább nem látom, nem hallom! :P

VIKI
Mizu? Trónörökös? Új kép van?!

dita75
 
 


Ditus!
Csak ma, csak neked!

Kép Ez a vigyor Nektek Szól!

A fickó alszik. :D
20150601134430
 
 


Moncsi!
Nekünk ilyen van pelenkázós ágyunk van fenyőből. Nagyon jól néz ki.

http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... =1&whid=42
20150601134430
 
 


Dita,

nyugi, ha pocakodban lesz a baba hatalmas változások mennek majd végbe a párodban is. Az én párom egy pár hétig dacos volt, hogy akkor most az ő gyereke majd háttérbe szorul, de mióta egyre jobban nő a pocakomban Pindurka kezd rájönni, hogy a szeretet végtelen és jutni fog mindenkinek.
Vagyis jelenleg ez a helyzet, remélem nem térnek majd vissza a viták :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Azért mentségére legyen szólva először a gyereket akarta kitenni a nappaliba, de nekem az sem jó, mert akkor ott csinálná a kupit és nem tudnám azt megcsinálni mint most, hogy ha valamit találok az ő cuccai közül akkor behányom a szobájába és rácsukom az ajtót. Szóval ez még rosszabb megoldás lenne számomra.
Hát én már csak ilyen kukacoskodó vagyok! Basszus mások egy másfeles panelben néhány m2-en meg tudják oldani a problémát, mi meg családi házba 85 m2-en már most vitatkozunk ezen! :roll:
De előbb-utóbb úgyis megegyezünk ebben a kérdésben, és hát végülis még kár ezen töprengeni, hisz még semmi nem biztos! :?

dita75
 
 


Viki mami,

gyönyörű Lackó mosolya! :lol: És nekünk szól, máris beleszetettem :lol:
Nagyon szép kiságy, amit mi kapunk az külön van, ráadásul a kiságy különlegessége, hogy a barátnőm férje saját kezűleg barkácsolta. Még nem láttam (vagyis régebben igen, de akkor főleg a babát néztem benne) és azt mondják, hogy nagyon szép.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a nyugtató szavakat. Arra gondoltam, hogy egy darabig nem jövök, mert lehet, hogy a babanet se jó. De jó! Itt mindannyian ugyanazzal a problémával küzdünk és megértjük a másik gondját. És most hogy leírtam a kiborulásomat és mindenki bíztat és nyugtat kicsit jobban érzem magam. Azt még elmondom, lehet, hogy ki fogtok nevetni, vagy hülének néztek pénteken megyek egy olyan nőhöz, aki kismama relaxációt csinál, ilyen lelki doki. Úgy érzem, hogy el kell mennem. Akivel beszéltem és járt hozzá, mindenki dicséri és utána könnyebb lett minden. Most ebben a hónapban tuti babás leszek, mert ennek így kell lennie.

Ne haragudjatok hogy kiborultam, de jó volt leírni.

Zsuzska drukk a dokihoz holnap.

Monic, hogy "öregszel"!

Viki annyira helyes a kisfiad, zabálni való. Olyan, mintha tegnap született volna és már komoly 1 hónapos kisfiú.

Dita tök jó a kerítésetek. Dita szerintem menjünk el kettesbe kikapcsolódni egy kicsit. Itthon hagyunk mindenkit. Neked se egyszerű az életed.

Kata nem is tudom, hogy a Lazsiék mikor kezdték el a 2. gyerekprojektet, de mi hamarabb szerintem mint ők, és tényleg 1 hónap és 1 éves a Máté. Annyira édes, most beteg volt szegényke. Anyukája már rosszul van, mert nagyon sokat beteg.

Ennyit még sose írtam.
timejka
 
 


Vikimami: üdv!!!hogy vagytok???
bevizesíteni??? :shock: hát akkor elolvad? nem ??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Jól vagyunk. Csendesen, öregesen.

Nem olvad el, elkezd kicsit pezsegni, ezért gyorsan kell felhelyezni.
20150601134430
 
 


VIKI
azért látom készültél! :wink: :lol:
Nekem nagyon tecc ez a fajta ágyikó de mivel nekünk jányka lesz így én valami baldachinosat szeretnék! 8)

TIMEJKA
Nem lett jobb amikor leálltam a babanetről. Folyton azon idegeskedtem, hogy kivel mi van? Ki lett esetleg babás, stb! :oops: :D
Ez az állapot mindenkinél eljön, vkinél többször is, túl kell esni rajta!
Tényleg jó lenne kicsit elvonulni a világtól! :wink:

dita75
 
 


Timejka,

örülök, hogy jobban vagy lelkileg.
Fel a fejjel, nemsokára mindenki babás lesz! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Na, én megyek mosni és takarítani, mivel egész hétvégén lazsáltam, így kénytelen vagyok most belefogni :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dituli!
Nekünk is van baldachinunk, később még teszek fel róla képet. ;)
20150601134430
 
 


Sziasztok!

A friss kismamiknak hatalmas gratula, és remélem minél többen csatlakozunk hozzátok! :)

Visszaolvastam lelkiismeretesen, de ennyi mindenhez egyszerre nem tudok hozzászólni. Bocsi :oops:
Viszont lenne egy kérdésem. A mult héten nem tornáztam, mert ugye nem voltunk otthon, de most már megint van időm. (bár már sajna nekem is dolgoznom kell a héten is) Vegyek vissza a napi 30 perc mozgásból, futásból, vagy csináljam tovább szerintetek? Vagy csak sétáljunk nagyokat?

hofeherke
 
 


SZIA MARA
Már kerestünk az eltűntek osztályán! Jó, hogy itt vagy! :D

NÉMÓCSKA
Megkaptam az ajándékot! Ha az volt a célod, hogy könnyeket csalj a szemembe hát sikerült! :D :D :D
Nagyon tetszik, főleg a képeslap és a kedves soraid!
Nagyon boldog vagyok, hogy ilyen kedves barátokra találtam mint TI vagytok!
Nem is tudom, hogy fogom ezt valaha is meghálálni Nektek!

Egyelőre csak egy képpel tudom viszonozni:

Kép

A zoknicskát lefotózom majd, hogy mindenki lássa!
Nem haragszol meg Némócska hogy ha a képeslapon szereplő versikét is bemásolom, annyira szép a szövege!

NAGYON - NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!! :oops:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2008.08.25 15:34-kor.

dita75
 
 


Timejka,
igen, én is pont tegnap hallottam, hpgy mostanáéban sokat beteg a pici Máté. Azt hiszem most Mártikánál (amúgy ő a keresztmamim :lol: )vlt a hétévégn és akkor is lázas volt talán.
Nagyon ritkán találkozom unokatesómékkal, úgyhogy sokat sajnos nem tudok róluk.

Viki,
Lackót leszívesebben megzabálnám, annyira édes! :lol:

Dita,
nálunk összesen van 1 háló, úgyhogy mi mindannyian a hálóban leszünk, mert a kutyákat csak így tudom elkülöníteni. Elég szűkösen vagyunk 50m2-en, de majd megoldjuk.

Monic,
szuper, hogy kaptok ilyesmiket!
Nálunk a nővérem volt olyan "jófej", hogy szinte mindent elosztogatott a rokonságban, így nekünk semmink nincs :evil:

i.kata
 
 


Ime a Bébi Bogyó lábvédő! :lol: :lol: :lol:

Kép

Győzikés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Remélem a tesztem is ilyen csíkos lesz! :wink: :D :D :D :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,

zebrás zoknihoz zebrás teszt illik :wink:
Nagyon szép a zoknika, de hol a vers?

Kata,

mi egész délután pakoltuk a férjem lánya szobáját, és sikerült úgy átrendezni, hogy minden és mindenki befér (ő is és a baba is). Az ágy lesz még lecserélve és polcok kellenek a falakra, de egész takaros kis szoba lett belőle.
Az első időkben így is én alszom majd ott, de később majd a férjem lányának is kényelmes lesz.
Tisztára meg vagyok könnyebbülve, hogy elrendeztük ezt is.
Majd küldök fotót, ha már benne lesz a kiságy és ha van még ötleted akkor szívesen fogadom majd :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
úg át tudtátok rendezni, hogy bentmarad az a nagy szekrény is, meg a nagylány ágya is, plusz még a kiságy és a pelenkázó is? Nem semmi! Nagyon ügyesek vagytok! Gondolom nem volt egyszerű mutatvány. :lol:

Dita, Némóka,
nagyon édes a picurka zokni! :lol:

i.kata
 
 


KATA
Mi laktunk már 4-en felnőttek 30 m2-en egy szobában! :shock:
Akkor is jó szívem vitt rá, hogy odaengedjem a lakásomba a sógornőmet barátostul, ugyanis a saját báttyja ellenkezett, de mivel enyém volt a kéró én döntöttem pechemre! De ezt már írtam!
Szóval számomra nem újdonság, hogy többen lakunk egy fedél alatt.
Anyuék a két gyerekkel (nővéremékkel) a mamáméknál laktak, a konyhában aludtak, ott is csak egy szoba volt, és még fürdőszoba sem!
Amikor a nővéremék olyan 4 éves körüliek voltak akkor vettek telket, de oda is csak egy szobás házat tudtak építeni. Amikor én megszülettem 5-en laktunk a szoba-konyha-fürdőszobás házban, szintén kb. 30 m2-en. De jól megvoltunk, a lányok később kaptak külön szobát, mert lett építve egy nyári konyha, és a régi konyha lett a nővéremék szobája, amit én később megörököltem amikor ők férjhezmentek. Ha az emberek tudnak egymáshoz alkalmazkodni akkor kis helyen is elférnek, ellenkező esetben többszáz m2 is kevés! :roll:
Ti nagyon szépen meglesztek hármasban a Picurkátokkal! :wink: :D

dita75
 
 


Vikimami: Lackó egyre szebb!! :wink: nemcsoda, h mindenki szerelmes lesz belé!! :lol:
de én még ilyet nem hallottam, h csendesen - öregesen tölti vki a mindennapjait egy 1 hós bébivel! :shock: csak nem alussza már át az éjszakát??? :shock:
hát majd legközelebb megpróbálom a technikádat! mert hát az a feldugó spatula, ami van hozzá, szerintem még szerencsétlenebb!! :twisted: azt ránézés után kidobtam! :twisted:

Mara: üdv újra itthon! jó volt a pihi?? szerintem 1 hét sport kihagyása még nem a világ vége! tehát nyugodtan folytathatod ott , ahol abbahagytad nem kell a fokozatos visszaszoktatás. de hát menet közben úgy is érezni fogod!

Dita: még ne izgulj, h hogy lesz be-fel-elosztva a gyerekszoba! ahogy Monic is mondja, amint pocidban lesz Bébibogyó, párod is máshogy fogja látni a dolgokat és agyalni fog a legjobb megoldáson! :wink:
kérünk zoknifotót!! :P

megjöttem az uh-ról! Mákszem nagyon szégyenlős volt, nem akart mozizni, nem akarta mutatni magát. :cry: takarta az arcát. a doki bögdöste a pocakom, mire a végén teljesen hátatfordított! :twisted: erre a doki megdícsérte, h okos gyerek! szerintem úgy gondolta, h okos, mert nem azt csinálja, amit a hülye anyja akar! :twisted:
de amúgy minden rendben szerencsére! láttam kobakját, szivecskéjét, pocakját, kezeit, ujjait, tappancsait, fütykösét. méretei alapján korának megfelelő, kivéve, pocakja alapján 1 héttel idősebb. :shock: és már 753 gr! :lol: majd a 30. héten tudja a doki megsaccolni, h mekkora lesz majd. lehet, h túltáplálom?? :roll: vagy a vitamin??
anyukák?? 24 + 2 héten 753 gr, nem túl sok?? :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ditulika: ebben teljesen igazad van!! ti is meg fogjátok tudni oldani !! :wink: ne aggódj!!!
Ha az emberek tudnak egymáshoz alkalmazkodni akkor kis helyen is elférnek, ellenkező esetben többszáz m2 is kevés!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki!
Terhesen azt hiszem a spatulát nem lehet használni.

Még nem alussza át az éjszakát, de nem panaszkodom. Fél 9 körül letesszük, 2kor kell és utána 6 körül.
Azt hiszem a Suttogóban leírt következetesség bevált nekünk.

Gratula a szép méretekhez! A gramm miatt ne aggódj, mert a súly csak 1 kalkulált érték. Ha arrébb húzza 1 milivel is az UH fejet már más érték jön ki! ;)

A dokim amúgy is csak a 32. héttől mérte a kalkulált súlyt. Addig feleslegesek találta.

Némóka!
Nagyon cukker ajándékot küldtél!

Kata!
Megelehet zabálni! Nagyon bírja!

Mara!
Sztem most csak sétálj egy nagyot!
20150601134430
 
 


Viki: a spatula egyáltalán nem volt szimpi!! köszi a megnyugtatást! :oops:

Dituli: nagyon édes a zoknicskád!! zebrás zoknihoz zebrás teszt dukál!! :wink:

Némóka : nagyon kedves vagy!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: