Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak röviden.

Megérkeztünk a Balcsiról. Fantasztikus volt!
Tök jó időnk volt, a gyerekek nagyon élvezték. Mi is. :) Annyira kipihentem magam!

Most vissza kell rázódni a hétköznapokba..... :roll:

sziasztok,

Andi
idna
 
 


Andi,hát az időre tényleg nem lehet panasz,itt is tök jó idő volt/van.
A visszarázkódást :oops: :lol: /rázódást meg kezdhetnéd sűrűbb jelentkezéssel :oops: és fényképekkel megspékelt élménybeszámolóval :lol: :lol:

Kata,lehet,hogy akkor nem is nátha bujkált benned hanem allergia?
Készültök valahova elmenni?Vagy csak itthon pihiztek?Párod örült a szülinapi meglepetésnek?Lehet tudni,hogy mit kapott végülis?

Tényleg csajok,holnapra valami kis tali?Esetleg játszóterezés?
bibolya
 
 


Ibolya,

Kösz az érdeklődést, kedden este kezdtük az antibigyót, szerdán már egész nap láztalan volt és jókedvű, ma is. De vasárnapig kell szednie, addig azért még nem megyünk gyerekek közé, nehogy valakit összefertőzzünk.
Jövő heti Margitszigetezésben benne vagyok.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Ibolya!
Mi reggel 7kor indulunk Balcsira (ha csak el nem alszom :wink: ) így kihagyjuk a játszót.

Andi!
Jó, hogy írtál. Majd tényleg kérünk képeket.

Kata!
Édes Marci ezen a képen, jó apázást nektek.

Megyek szunyálni. Vasárnap jövünk haza.

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziazstok!
Végre van egy kis időm írni, mert Dóra baba elaludt, és épp nem kell semmilyen vendég seregre készülni, ill. utánuk romeltakarítást végeznem, most csak az alap teendők vannak a vállamon, valamint nagyon figyelem az olimpiát!
Dóri az elmúlt napokban elég nyügös napközben, egy folytában valamit a szájába nyom, és ínyét dörzsöli, plusz a nyála is nagyon folyik!
Szerintetek 3 hónaposan lehet hogy beindultak a fogácskái és azért nyüglődik ennyit? Van valami ami segíthet ezen egy kicsit?


Ibolya!
Köszönöm az sms-t, de sajnos nem vettem észre időben, így mire 12 körül kiértünk, már nem voltatok ott, amit persze sejtettem, de a postára úgyis mennem kellett.
Kedden sajna nem tudunk menni, mert kint lesz nálunk a nagymamám. Ma meg fél hat óta Dórival küzdöttem!

Szandra!
Dóra baba lába a helyén maradt, de ennyit azért bírnia kell! Stram csajszit szeretnénk!
Jó nyaralást!

Gyöngyi!
Szintén jó utat!

Kata, Jutka!
További jobbulást! Nagyon cuki Marci, mint mindig!

Anita!
Nem semmi ez a cikk, ezért utálom ezeket a dolgokat. Mindenki (védőnő, dokik, rokonok,...) mást mond, hogy mi a tuti, én meg ott állok, hogy most akkor mit csináljak, adjak neki vagy ne adjak?
Ráadásul szerintem ezek minden gyereknél más hogy vannak! Most hogy legyek okos???? (Egyenlőre én a Gyöngyire hallgatok!!!)
Helyes a Bogi "szerelme"! Nagyon ügyesek már a vízben! Boti meg továbbra is az egyik kedvenc kispasim!

Anikó!
Nagyon szuperek a képek, olyan jó, hogy ezeket mindig csinálod!
Át tudod nekem esetleg azokat küldeni e-mailben , amin Dóra baba is rajta van??? Vagy innen le lehet valahogy tölteni???

Katus!
Köszönjük a hétfői napot, jó volt egy kicsit megint kimozdulni, és veletek találkozni!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Kata, Marci nem csak a képen, hanem élőben is gyönyörűséges!!! :wink: Jó volt összefutni tegnap.

Ibolya, majd igyekszem! :)

Adri, lehetnek a fogai...., Rebeka még nem volt 4 hónapos, amikor már kint volt az első foga.
Ebben az információ áradatban meg tényleg nehéz dönteni (akár oltásról, akár hozzátáplálásról, akár bármiről van szó). Szerintem 2 dolgot lehet tenni: vagy kialakít az ember magában egy véleményt és az alapján csinál mindent, vagy kiválaszt egy(!) valakit (orvos, védőnő, szülő, stb.), akinek megbízik a véleményében valami miatt és az alapján dönt.

Na, én megyek is pakolni, délután megyünk Szoboszlóra, holnap meg Anyukámékkal Szlovákiába.

Szép hétvégét Mindenkinek!

Andi
idna
 
 


Andi,azta már megint egy kis pihi :oops: :oops: :lol: Kicsit irigy vagyok :oops: ,egyrészt azért mert az én szüleim itt laknak pesten,másrészt hiába laknak ennyire közel mégsem jönnek/megyünk sürün és az uncsikat sem kényeztetik :cry: :cry: Gondolom ilyenkor sok-sok szabadidőd van.
Szlovákiába is pihizni mentek több napra?

Judit,remélem is hogy jöttök a szigetre,már ugy is olyan rég taliztunk,már lassan fel sem ismeres Zorkát :shock:

Adri,hát lehet fog 3 hónaposan,de az is lehet,hogy még 1-2 hónap vagy még több is mire áttör neki :( .Van erre homeos bogyó is,meg patikában kapható ecsetelő meg gél,de szerintem ráérsz akkor is elkezdeni használni,mikor már kezd megduzzadni neki.De mondjuk azt mondják,hogy a homeoshoz nem lehet hozzászokni,szóval lehet hogy már szedhetné :wink: Majd utána nézek,hogy az egyik barátnőmnek mit ajánlottak.
bibolya
 
 


Andi!
Jó utat nektek, és pihenjetek sokat!

Ibolya!
Előre is köszi! Este 2 és fél órát sírt kisebb(1-2 perces) pihikkel, még a cici se kellett neki! Csak üvöltött és a kezét nyomkodta a szájába! Már azon agyaltunk bevisszük a Heim Pál-ba, de végül sikerült megnyugtatni egy rövid időre, ekkor gyorsan megfürdettük, szerintem az bejött neki, majd most újabb nyűglődések után végre elaludt!
Miután már az egész Budai nagy Antal utca tőlünk zengett, az egyik szomszédtól kaptam egy Dentinox gélt. De az az igazság, hogy még nem mertem bekenni vele, mert igazából nem tudom, hogy tényleg a foga vagy az idő (meleg + hidegfront), valamint apocakja miatt üvölt. Az ínyét én nem láttam duzzattabbnak, minz máskor, de egy kicsit vörösebb volt, de ez attól is lehet, hogy egész nap a szájában volt valami, amivel azt dörzsölte!
Szóval kissé tanácstalan vagyok és ráadásul itt a hétvége! Se doki, se védőnő és a még a Gyöngyi is nyaral!

Most túl élésre játszok, de megyek mert megint nyöszörög!
Jó éjt!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri,

ha Eszternek annyi foga lenne, ahányszor azt hittem, hogy most épp jön, akkor már az összes kint lenne. :D
ehhez képest 2 hete jött ki az első, 9 hónaposan, de kb. 4 hónapos korától adtam neki chamomilla vulgaris-t (homeos) egy pár hónapig, ami szerintem használt, de aztán elhagytuk.
igazából tényleg sokáig jön ki a fog szakaszosan és Eszter is már kb. 3 hónaposan elkezdett nyáladzani, mikor meg kijött, akkor előtte semmi nyüglődés nem volt. mostantól meg folyamatosan jönnek úgy 1,5 éves korig. :shock:

jó hétvégét Mindenkinek,

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok! Adri! Kitartás! Tudom min mentek keresztül! Sok erőt és türelmet kívánok! Ibolya! Ismerős szitu...lustaság + nagyi téma. Andi! Kipihented magad? :D Én 2kg-val kevesebbel jöttem haza "nyaralásból"! Bár rám fért. Voltunk benn az oviban ismerkedni a tereppel, hááát... aggódó anyai szívemnek nem tett vmi jót... biztos kell nekünk ez az ovi? :( Szabesz megevett ma 1 fél joghurtot + rágcsa. Haladás... Merci! Oksa, ovissal kezdünk, ha járni fogunk. Jutka
jatka
 
 


Adri, nekem azt mondta a dokinéni (a "félisten" :D ), hogy ilyenkor kezdenek kialakulni a fogkezdemények, és ez a gyerekeket sokszor jobban megviseli, mint amikor kibújnak a fogak. Marci is állandóan rág valamit, mindent próbál betömködni a szájába, mindegy, hogy az a keze, pelenka, vagy valamilyen játék... És a nyála is folyik egész nap. Azt viszont nem tudom, hogy ha eldurvul a helyzet, akkor hogyan lehet ezt kezelni, és hogy milyen homeós dolgok vannak erre... Majd megkérdezem!

Emőkéék ma költöznek ki Vecsésre. Remélem, hamarosan sikerül beüzemelniük a számítógépet is, és be tud majd jelentkezni. Üdv a vecsésiek között :)

Viki, de jó, hogy végre hazaértetek! Már kezdtünk unatkozni Marcival....

Mi túl vagyunk a takonykóron. Marci tegnap megkapta a kötelező oltását is, éjjel semmi gond nem volt, most délelőtt belázasodott egy kicsit, de egy fél kúptól megoldódtak a gondok. Jókedvű, eszik, vigyorog. Ma akartunk lemenni a Balatonra, de így nem mertünk elindulni, majd talán holnap...

Ibolya, Péternek végülis egy ejtőernyős tandemugrás lett a 30. születésnapi ajándéka (hála Évinek az ötletért!!!). Összefogott az egész család, megleptük ezzel, nagyon örült neki, és majd ő dönti el, hogy mikor szeretne ugrani.

Majd jövök még, de most ki kell menni lenyírni a füvet .... :x

Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Katus!

Jól hangzik a pizzás csiga!
Régebben én is csináltam de a töltelék más volt:
1 doboz löncs konzerv hozzá pizza krém, vaj,mustár, kecsap, a többire nem emlékszem talán más nem volt benne, a tetejére sajt és kész.
Bocsi lányok de mennem kell mert a lányomnak épp a szülinapi tortáját sütöm és azt hiszem kész van.

Pihenés nem sok van szokás szerint zajlik az élet!

Remélem mindenki jól van!

Ildi!

Ha hazaértetek azonnal követeljük a képeket és beszámolót :lol:

Még jövök....
Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk...
beszámoló folyamatban...Horvátország gyönyörű!!!!!

Ketrinnek kicsit megkésve (21-én volt) de annál nagyobb szeretettel kívánunk nagyon boldog születésnapot!!

Kép Kép

ildikó
ilgya1
 
 


Húúúú Ildi, de jó, hogy megjöttél, kordában tartod a jónépet :wink: :lol:
Beszámoló, beszámoló, beszámoló!

Kata, mekkorát nőtt Marci, meg lehet zabálni, olyan aranyos :)
Látom ti is mosakodókrémet használtok :D Mi is, csak ettől nem szárada börük, de hogy utálom takarítani utána a kádat :oops:

Adri, a Viki írta homeosat használtuk mi is nekünk is bevállt. Botondnak is kinn volt 4 hósan a foga, Boginak csak 8. A kamilla max. csak nyugtatja, ha nem is a foga miatt szenved :roll:

Jutka, jó lesz az az ovi, majd meglátod! Nem kell aggódni! Mondom ezt én :oops: :oops: Fürdőruha még meg van és van egy kissebb az Ildinél rózsaszínben.

Ibolya, keddet még nem tudom :oops:

Merci, Bogiék csak deszkával tanultak úszni, csak az úszik deszka nélkül akinek már megy...

Anita
putyu
 
 


Ketrin!

Kép

Anita
putyu
 
 


Emőke!
Kép

Nyaralók! További jó pihizést Nektek!!!

Anita
putyu
 
 


Szia Anita!!!!! :lol:

Hú,ígérem lesz beszámoló és még több kép is,de most ennyire futja...
éjjel jöttünk visszafelé is,így kissé álmos vagyok....nagyvonalakban annyi,hogy nagyon tetszett,részletes beszámolók lesznek a blogban hamarosan...
próbálok visszakapcsólodni a régi kerékvágásba,egyelőre nehezen megy a visszarázódás a szürke hétköznapokba...olyan gyönyörű helyeken jártunk,hoy eddig azt hittem,hogy csak képeslapon létezik,de nem....bánom,hogy eddig nem voltam erőszakosabb a Zsoltival a külföldi nyaralásokat illetően :oops:

akkor pár kép ízelítőül a kb. 900-ból. :lol:
kilátás a teraszunkról:
Kép
Kép
pálmafaaaaaaaa :D
Kép
Kép
Dávid állandóan rákot akart enni (csak annak látta a képét az étlapon :lol: )
Kép
Krka vízesésnél-ez gyönyörű(ááá nem is lehet kifejezni,hogy menniyre)
Kép
fürödni is lehetett...mi is megmártoztunk
Kép
ezt a mesevárost nézzétek: Trogir (lesz még sok)
Kép
Kép
a helyiség ahol laktunk ilyen kisebb szigetekre nézett,lehetett hajót bérelni,
körbe hajóztuk,olyan szép volt ez is,kiköttöttünk,ott laktak a szigeteken...
Kép
Kép
viharba mentünk,és megint jön a vihar,de ott végig nagyon király idő volt...
remélem a most nyaralóknak is hasonló élményeik lesznek!!!!

na megyek,mert csukodik a szemem.....

ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Adri,sikerült valamit kibogarászni a küldeményemből?
Nem akarlak nagyon elkeseríteni,de egy kisbaba születésével megkezdődik az állandó nyüglődés :oops: .Az első 2-3 hónapban a hasfájástól,majd kezdődik a fogzás ami akár 3 éves koráig is eltarthat.Másfél-2 éves kor körül megjön a gyorsvonattal az első hisztikorszak :oops: ,majd folytatódik a második-harmadikkal,majd jön a kiskamasz és kamaszkor :roll: .Szóval nyugalom majd csak az esküvő után lesz :roll: :lol: :lol: Szerintem ne a túlélésre játsz,mert minden hónapban lesz valami nyűgje a gyereknek,inkább próbáld élvezni a babázást.Biztos van minden napnak valami szépsége,ami megmosolyogtat,ami feledteti veled a sirásokat.

Kata,kész nagyfiú már Marci :lol: .És látom fürdeni is nagyon szeret-jó sok vizben pancsizik :lol: :lol: .Gondolom ilyenkor úszik az egész fürdő :lol: :lol: :lol: Látom ti is gyógyszertári fürdetőt használtok még.Ha elfogadsz egy praktikát: mi azt csináltuk,hogy ne uszkáljon az egész vizben a kence,hogy az üres kádban egy egész pici vizben elkentük-felhabosítottuk ,és erre engedtük a többi vizet.
Holnapra jó utat nektek.Kellemes pihit a balcsin.

Kriszti,boldog születésnapot a lányodnak!



Kép

Milyen tortát csinálsz?
Ma én is tortát kreáltam /tejszines-joghurtos őszibaracktortát /-holnap tartjuk a tágabb családdal a Encsi és az anyum szülinapját is.

Ildi,de jó hogy megjöttetek,vagyis gondolom nektek nem annyira jó :roll: .Szusszanj egyet,aztán gyere mesélj :lol: .

Anita,mehetünk bármelyik nap a jövőhéten......... én csak azért "jelöltem" meg a keddet,mert arra a napra már nem mondanak esőt.Ha szeretnétek jönni,de nem jó a kedd,nyugodtan változtass.Eddig még csak a Judit jelezte,hogy jönne,de gondolom neki is mindegy hgoy melyik nap.

Anikó merre vagy?Rólad nem tudok semmit :oops: ,már megint fel kell hogy hivjalak :oops: :roll: :lol: ??

Na ki az aki még itthon van és nem jelentkezett napok óta???
Judit,Dénesandi,Merci,Reni?
bibolya
 
 


Ildi,tényleg nagyon szép helyen jártatok.Koktél-pálmafák / legyezős fiúk is voltak?/Ez ám aztán az igazi kikapcsolódás :lol: :lol: .Na és ez a rák tál :shock: :shock: ,csorog a nyálam -nem volt szép tőled ilyen késő este ilyen képet feltenni :wink:
bibolya
 
 


Ibolya!
Teljesen igazad van, ilyen szellemben éljük a minden napjainkat, de sajna még is van egy-egy nap amikor azt várom, hogy legyen vége, mert másnap talán jobb lesz. Most összejött 2-3 ilyen nap, Dóra nem mosolygott egyszer se, és ilyen még nem volt! Sok minden összejött egyszerre: fogzás, hasfájás, hideg front és még ki tudja mi, ezért törekedtünk csupán a szimpla túlélésre. De ma már egy kicsit jobb a helyzet, sőt ma reggel 9:06-kor életében először segítség nélkül a hátáról a hasára fordult!
Más: Szerintem először a homeosokat próbáljuk ki, de azért vettem Dentinoxot is végszükségre. Köszi még egyszer a segítséget!

Most mennem kell!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk Balcsiról, pénteken szuper volt az idő is így nem maradtak le a csajok a Balcsiban való fürdésről, tegnap már nem vittem bele őket mert fújt a szél, ma meg jöttünk haza így a tiszteletünkre az idő is elromlott (bocsi Gyöngyi :wink: :lol: ).

Adri!
Nem volt időm még nagyon visszaolvasni de ha jól látom akkor a fogzásról van szó. Gyöngyi majd tuti ad nagyon jó ötleteket, de ha jól tudom a Chamomilla (asszem ez homeós és valahogy így is írják) szuper ilyen bajokra. Bocsi ha már írta valaki. Kicsit ismerős ez az érzés "csak a mai napot éljük túl.... :roll: ", ezzel semmi baj nincs, szerintem mindenki érez így, ne szégyeld még akkor se ha néha egy kicsit elszakad a cérna és menekülnél otthonról ez teljesen természetes!!! Én konkrétan ezt az évet szeretném túlélni........ :shock:

Ildi!
Szuper lehetett, majd mesélj!!! Még szerencse, hogy hamarosan ovi és jól ki tudlak faggatni. Bár az ovinak nem annyira örülök mert annyira jó volt, hogy itthon volt a Tami :( .

Majd olvasok és írok is még

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!!

Szandra!!

Nem gondoltam, hogy Ti vagyok annak az oka, hogy hazajöttünk hamarabb, de most már Téged okollak :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Húúú tényleg szar idő lett mára! :cry: :cry:

Adri!!

Chamomilla vulg. (tökéletesen írtad Szandra :lol: ) tökéletes a fogzásra: akkor amikor vigasztalhatatlanil nyűgös, akkor műanyag kanállal 2-3 golyót a szájába tenni , elszopogatja és jobb lesz - nálunk bevált! Én is kb 3 hónapos korától vártam a Marietta fogát (gondoltam már lehet erre forni a szörnyűűűű napokat), de csak 8 hónaposan jött. Ha nem hat a chamomilla, akkor nem a foga okozza (de nagy a valószynűsége, hogy igen), mert ez erre hat.
Ha vettél figyelj arra, hogy szígorúan 1 méternél távolabb rakd az elektromos eszközöktől és az aromás anyagoktól!!!! Ez nagyon fontos a homeós szereknél, különben hatástalanok lesznek (lányok ez a Stodálra is vonatkoztik :lol: )
Tényleg csak túlélni lehet ezt az időszakot - őszinte leszek én kevés örömöt és szépséget találtam az első 8 hónapban :oops: :oops: Szörnyű nehéz volt :cry: :cry: , De mégs egész normális lányom lett :lol: :lol: :lol:

Anita!!

Nyilvános a "turi", de nem hiszem, hogy itt fogsz toporogni a csajos ruhákért a Botinak :lol: :lol: :lol:
De a társaság kedvééért bárkit szívesen látok!!! :lol:

Tehéntej! Nálunk a csajok egy éves koruk után kaptak tejet és tejes dolgot, de tejterméket (sajt, joghurt, tejföl) 9 hónapos koruktól. Nem hiszem, hogy le lehetne mérni ennyi idő alatt, hogy milyen hatása van van a késői bevezetésnek - ehhez fel kell nőni egy generációnak. Nézzétek meg mennyi tejérzékeny felnőtt van a mi korosztályunkban. És akinél van a családban allergiás (bármire) , az jogosan fél bármitől -szerintem. Látod mi is elég későn kezdtük, és nincs semmi baj a bőrükkel - igaz a heti 2dl tejfogyasztásuk nem túl sok :lol: :lol: :lol: Valami miatt nem szívesen isszák és én nem is eröltetem. Tényleg nagyon nehéz okosnak lenni. De ebből is látszik, hogy ha felfedeznek egy igazságot, azt pár év múlva megdöl. Ki kell jelölni egy útat magunknak és arról csak akkor letérni, ha a gyerek bizonyítja, hogy nem megfelelő.
Én is szörnyűlködve olvasom (hallom), ha valaki 3-4 hónaposan bevezet tejet, tejterméket. Ha nincs semmi gond, akkor még értem, de akkor, amikor a kis csecsemője állandóan beteg és antibiotikumokat szed, mert valami (tej??) gyengíti az immunrendszereét, akkor el kell gondolkodni azon, hogy jó-e amit csinálok. De mindenre van példa és ellenpélda is.


Húúúú, tök jó, hogy hazajöttem, már megint litániát írok!!!! :oops: :oops:

Ildi!!

Üdv itthon, szuperek a bevezető képek!!!

Kata!!

Jaj, allergia!!!! :twisted: :twisted: Édes Marci, mint mindig - imádom a kis pofiját. Na, ilyenkor aztán tényleg vágyom egy fiúra!!! :lol: :lol: :lol:

Anita!!

Elfelejtettem mondani, hogy mekkora sikere volt a fodrászkodásodnak!!!! :lol: :lol: Képzeljétek (bunkó módon) segítségül hívtam elutazás előtt az Anitát, hogy megcsinála a csajok haját, nekem nem sikerült :oops: :oops: :oops: Mindenhol csak dicsérték :lol: , ők meg büszkén mesélték mindenkinek, hogy az Anita csinálta!!! :lol: :lol: Igaz sokat ezt anyukának értették :lol: :lol: :lol: Szóval köszönjük mégegyszer!!!! :wink:

Na, nem tudom mit akartam még. De azt tudom, hogy szerettek képeket nézni, úgyhogy csak miattatok rakok fel "pár" képet :lol: :lol: Na, jó nem olyan szépek , mint az Ildié, de mi is jól éreztük magunkat!!

A legfontosabb a fürdés!!! Alig tudtuk a csajokat kiszedni a vizből :lol: :lol:
Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Na, folytatom, mert úgyis keveslitek, tudom :lol: :lol:
Voltunk a veszprémi állatkertben:
Kép Kép

Sára és a sasmadár:
Kép

Őzike etetés:

Kép

szánsájn:
Kép

Ezt a képet Marietta csinálta. Címe természetesen: ki a király? :lol:
Kép

Aztán egyik nap elhajóztunk Füredről Tihanyba. Ezt nagyon élvezték a csajok, már a hajózást az Apátságig való felcaplatást már nem annyira :lol: :lol:
Kép Kép
Kép Kép Kép Kép


A következő képet rólam csak ilyenkor lehet készíteni!! :lol: :lol: Remélem látjátok azt a békét és nyugalmat, amit súgárzok :lol:
Kép

Na, ezért jötttünk egy nappal korábban haza:

Kép

Sajnos Anita a végére mér kibomlott a Sára haja, de így is tüneményes volt:
Kép

Na, abbahagyom, de csak azért, mert lassú a babanet :lol: :lol:

Puszi mindenkinek:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok

Jaj de jó volt nézni a képeket a nyaralásaitokról is. És eszembe jutott hogy mi is mindjárt indulunk!!!!! És még annyi dolgot kell addig elintéznem! (Föleg hogy el ne felejtsem a nagyot elkérni az első hétről a suliban, meg az edzésről!!)

Ibolya
Nem tüntem nagyon el csak "anyósjáratom" volt és ott nincs internetünk!!!
Láttalak pénteken, -de azt már nem tudom hogy de vagy du- a játszótéren. Látod még talán megismerlek!!!!!!
De a keddinél nem láttalak!
A könyveit a fiamnak már júniustól el lehet hozni, egy könyvesboltban van a 14ben, de én lusta voltam és csak nemrég hoztam el. Most 13e Ft volt, mert van olyan könyve amit 2 évre vetettek meg tavaly! A füzeteket is megvettem már neki, office depotban szoktam mindig, de most müller lett a vége. DE UTÁLOK KÖNYVET KÖTNI MÉG EZEKKEL AZ EGYSZERŰEKKEL is. Pedig a sajátjaimat imádtam kötözgetni. Idén ezek voltak az első kiadások a sulijával, aztán folytatódik! Mert most 8.-os a lelkem! És idén még lesz egy kevés kiadás a sulival kapcsolatban.

A monortelnél 14eFt most, ami tavaly 16 volt (komplex tv+tel+internet 5MB). 17e Ft ha duplája sebességű a net. Választani kell mert a hétvégén lejár a hűség. Hátha jobb a t kábel. Bár pénteken próbáltam felhivni őket és nem tudtam, mert a 0-ás gombra foglaltat jelzett! Szóval nem tudom mi lészen a monortellel!

Jatka
Melyik oviba jártok?

Anita
Szerintem nemsokára akkor nem kell neki deszka az uszáshoz!!!!! Szerintem már télen nyugodtan fog úszkálni egyedül!!! De majd meglátjuk mit szól majd hozzám és a helyzethez a Péter bá után!

Ildi
Jaj de gyönyörű képek!

Gyöngyi
Marietta a vízben! Szuper! Apa hatással volt rá?

Sziasztok
Merci
merci71
 
 


Sziasztok,

Mi is lógattuk a lábunkat Velencén, szerda óta. Fura volt nagyon, hogy szó szerint semmi dologom :D
NA, de újra itthon, újra kezdődik a mókuskerék...

Képeket hozok majd, és ha behoztam magam, majd írok többet is.

Addig csak annyit, hogy SZUPEREK A KÉPEK,

éééés, Ibolya,
nekünk jó a kedd, csak délután kell átmennünk Zuglóba, vendégségbe. Mikor gondoltad a szigetet???

Jövök még...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Még élek :wink: :wink: :wink: , csak hát persze hogy jöjjenek a dolgok össze: csőstűl :cry: :cry: :oops: :oops: és kegyetlenül ki voltam/vagyok bukva :( :( :(

Olvasni csak néha tudtam, mert netünk sem volt, így a képeket sem nagyon néztem vissza még, remélem lesz időm rá.

Mindenkinek!
Nagyon jók lettek a képek :D :D :D

De most megyek is mert, megint rohannom kell
:(

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Dénesandi!

Mi a baj????? :cry: :cry: Panaszkodj, hátha segíthetünk!!!!
Sajnálom,ha kivagy. :cry:

Éssss..elfelejtettem, de csak éjjelig!!

BOLDOG SZÜLINAPOT KETRIN!!!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Látom Sóston voltatok...felismertem a szocreál játszóteret :wink: :lol: :lol: :lol:
nagyon csini a lányok haja :lol:

Dénesandi,mi a baj? :cry:

hú megjött a hugom...még jövök
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Merci,el kell hogy keserítselek,de pénteken nem voltam a martinkai játszón :oops: .Mivel senki nem jelentkezett hogy jön,igy nem mentem oda-nekem a halmy közelebb is van és szerintem jobb is,arról nem is beszélve hogy nagyobb a terület,sokkal több a játék is.ó.Du.a lakótelepi játszón láthattál volna,oda mentünk ki.A Geri nagyon élvezi a dombról való motorozást :lol: :lol: :lol:
Könyvkötés: esetleg ha a fiad csinálná :oops: ?
Nyaralni hova mentek,hogy csak most indultok?Persze csak ha publikus.
Net:ha lejár a hűségnyilatkozat akkor drágább lesz?És erről értesítenek egyáltalán?Mert nekem fogalmam sincs mikor jár le.

Szandra,Gyöngyi,sajnálom,hogy megrövidült a nyaralásotok :cry:,hát szombat estétől tényleg nem egy strandidő volt :cry: de még a hétre jó időt mondanak,ki kell használni.
Aztán lassan izzithatjuk a cirkókat :twisted:

Katus,lehet,hogy napolnunk kéne a keddet,mert csak holnap lehet átvenni a könyveket 9-től és gőzőm sincs hogy mikor végzünk.És ha neked is programod van délutánra,akkor szinte csak megyünk és jövünk.A héten még a szerda jöhetne szóba,vagy halaszthatjuk jövő hétre is.

Dénesandi,sajnálom a gondokat, ha van kedved,gyere ird ki magadból.Vagy csak ird le-attól már tán könnyebb,elküldeni meg nem muszáj.Főleg ha nem akarod,hogy mindenki tudjon róla :oops:
bibolya
 
 


hello Lányok,

Ildi, szuper jók a képek, isteni jó lehetett.... De elmennék én is valami jó helyre! (Persze, ha ezt az Uram hallaná, nagyon leteremtene, hogy telhetetlen vagyok. És tényleg. :oops: )

Gyöngyi, nektek is marha jó lehetett a Balcsin- az utolsó napok trágya időjárását leszámítva...

Szandra, lesznek képek? :)

Adri, Dóra baba szuper ügyes! Marci még csak próbálkozik az átfordulással, de már nagyon jó lenne, ha menne neki is, és nem sikoltozna minden reggel 5.55-kor csak azért, hogy fordítsam át a hasáról a hátára, hogy nézelődni tudjon :D

Katus, tőled is várjuk még a fotókat :) . Hozzád hordozókendő ügyben is lenne kérdésem: olyan kötözési technikát nem ismersz, amikor neked háttal, előre néz a gyerek? Mert a kendőhöz mellékelt kisnyövben ilyen nincs :(

Merci, nekünk is monortel volt, de amint lehetett, azonnal lemondtuk, mert sz*r volt. Azóta T-com van, nem lehet összehasonlítani a kettőt, ez ezerszer jobb. Ráadásul árban is sokkal kedvezőbb!

Viki, itthon vagytok ma?

Velünk nem sok újdonság történt mostanában... Nem nentünk végülis az 5 nap alatt sehova, Marci a pénteki oltás után szombaton lázas volt, vasárnap meg az idő volt fos, úgyhogy itthon maradtunk. Most hétvégén lenne jó lemenni a Balcsira szombat-vasárnapra - nem tudtok valami jó kis családias panziót vagy szállodát?

két kép:
Marci könyvet eszik:
Kép

cumi-perverz:
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon vagyunk újra... :?

Kicsit összeszedem magam, mert ezer a tennivaló... (csak mosnom legalább 5-6 adagot kell :? )

Addig is puszi mindenkinek!

Ja, ezt még mindenképpen akartam írni: /bár nem tőlem kérdezted :oops: /

Kata!

Az ortopédusok NEM javasolják, hogy neked háttal kösd magadra a babát, mert árt a gerincének...sztem ezért nincs is olyan kötési mód a könyvedben...(az enyémben sincs)...ahhoz hogy nézelődni is tudjon kösd a csípődre :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Helló lányok!!!

Ilyen hordózókendőt szeretne a barátnőm. Mennyibe kerül? Nincs valakinek eladó kendője (asszem L-es kellene neki)

Még élvezzük mi is a maradék jó időt, aztán..............szerdától én dolgozom, hétfőtől meg már ovi is van. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Sziasztok!

Hát mi is itthon vagyunk!

Puszi!

Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Anett, isteniek ezek a képek! A lányok gyönyörűek, mint mindig!!! Hol voltatok pontosan? Szuper lehetett...

Évi, köszi! Ki kell találnom valamit, mert Marci nem szeret úgy rajtam lógni, hogy nem nézelődhet közben :roll: Van egy kenguru, amit Emőkétől kaptunk kölcsön, de azt sem igazán szereti :roll:

Gyöngyi, nekünk ilyen van: http://www.minimano.hu/termekeink/utaza ... ozokendok/
Hogy hol mennyibe kerül, azt nem tudom, itt 5.990 Ft.
Gyöngyi, majd felhívlak valamelyik nap, mert Marci etetése mostanában elég nagy kihívás: napról napra egyre kevesebb a tejem, lassan már csak reggel és este van annyi, hogy tele legyen a kisfickó pocakja (mondjuk, ha azt nézzük, akkor már több, mint fél éve "szoptatok", úgyhogy lehet, hogy törvényszerű, hogy már nincs annyi). Marci ma a lefagyasztott tejből kapott ebédre (először kiköpte és kiröhögött, hogy mit akarok én azzal :roll: ), de aztán 90-et megevett belőle. Egyébként ebből is azt látom, hogy mintha alapvetően a tejből lenne elege és szeretne már mást is enni... Evés közben sokszor mocorog, elfordítja a fejét (azt olvastam a suttogóban, hogy ez lehet attól is, hogy szoptatás közben már csak lassan jön a tej), és nem is eszik már annyit, mint korábban. A súlygyarapodása a dokinéni szerint OK, de én látom Marcin, hogy nem eszik már annyit, és olyan jóízűen, mint korábban. Mi a teendő? Elkezdjem szerinted a hozzátáplálást?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Helló!!

Kata!!

Hívj csak bármikor!!! :lol: :lol: De ha gondolod át is ugorhattok és akkor személyesen bővebbek lehetünk :lol: :lol: Ahogy gondolod!!

Apropó, találkozás: akkor 29-én jöhetnétek "turizni" ha nektek is jó. :lol: :lol:

Anett!!

Szépek a képek nagyon. Látszik, hogy Te csináltad őket!!. És Szonjus haja milyen hullámos!!!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Kata,

igen, itthon. csak nem sétálni szerettél volna hívni? :wink:
elmehetnénk fagyizni+játszóterezni, ha Nektek is jó!

puszi,

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Holnap de. 10-től várok Mindenkit szeretettel ide hozzánk egy kis kávéra:-)

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anett!
Most mondjam :P :P :P :P :P . Ha csak annyit írok, hogy irigy akkor az mindent elmond :wink: :lol: . Örülök, hogy itthon vagytok hiányoztatok.


DE JÓ A GYÖNGYINEK!!!!!!!!!

Anikó!
Mi délig ráérünk (apa úgyis alszik) utána viszont ezerrel készülök e keresztelőre vásárlás, sütés....

Akkor holnap.

Ja, leadtam a harisnya rendeléseket, remélem hamar megkapjuk.

Szandra

szandrakiss
 
 



Helló!

Szandra, szerintem nem halt ki semmi, csak baromi lassú a babanet és nincs mindenkinek olyan kötélből az idegei, mint nekem :lol: :lol: :lol:
Miért is jó nekem????? :( , mert dolgozom, vagy mert minkét gyerekem ovis lett :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Anikó!!!

Jaj, de mennénk holnap, de időpontunk van a fodrásznál!! :cry:
úúgy sajnálom!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Hát, beletelt egy "kis" időbe míg beengedett a bnet :evil:

Anikó!


Jajj, de jó! Szerintem mi megyünk! Adrival reggel majd megbeszélem, hogy jöjjenek Ők is :wink: :arrow: úgy is terveztünk holnapra sétát...így 2in1 meglesz :wink:

Kata, Katus!


Ha holnap jöttök Anikóékhoz, akkor akár kötözhetünk is kendőt...

Gyöngyi!

A fodrász várhat, így is szép vagy :P ! Inkább gyertek Ti is!

A többiekkel remélem találkozunk :lol: !

Most viszont megyek aludni, mert leragadnak a szemeim...

Jó éjt mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Gyöngyike!
Mert mész a Marcifiúhoz (vagy ők mennek). Kis butus!!! A munkát és az ovit már megbeszéltük, hát baromira nem irigyellek.

Fodrász után azért nézzetek el még Anikóhoz, hátha ott lesz a banda.

Sütöttem linzert, kicsit nagyobb volt a sikere mint reméltem :wink: :lol: :lol: :lol: , de nagyon egyszerű volt elkészíteni, szerintem ezt karácsonykor is be fogom vetni.

Pussssssz

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Mi sajna nem tudunk holnap csatlakozni, mert Taminak kötőhártya gyulladása van.... :(

azért köszönjük Anikó!

majd elmegyünk fagyizni és mindenkinek integetünk....

Kata!

Podgorán utána Brelán Makarska mellett vannak. Szuper volt!
nehezen imdulnak a mókuskerekek....
Marci nagyon édes!

Szandra!

:D annyira feldobsz mindig... és nem akarom elkiabálni, de lehet visszaérek vasárnap... Zoli nem fogadta tragikusan a kérést.

Gyöngyi!
:P
te is nagyon kedves vagy.... :D :D :D

Anita!

Nagyon tetszik a dédis kép... annyi sok szeretet van benne... szuper!

Ildi!

Látom bejött az új gép és tök csini vagy...

Merci!

Én vinném a lányokat úszni ősztől... hozzád is lehet?

Adri!

Kitartás... nekem is pokol volt a hasfájás miatt az első nyolc hónap Tamival. Azzal tudlak biztatni, hogy rajtunk kívül mindenkinél rövidebb volt ez az időszak, lehet holnap már itt avége és nincs több hasfájás. :D

Évi!

Zéti is nagyon édes!

Kriszti!

Még régen kérdezted: nem tudok olyan sok képből egy képet csinálni....

Katus!

Ti merre is voltatok Horvátországban? Sajnálom a cinit...

Holnapra mindenkinek szuper találkozót!

anett
kállai
 
 


Anikó, meddig tart szerinted kb a buli? Szeretnénk mi is menni, de Marci fél9-től aludni szokott, változó, hogy meddig. Átküldenéd a számodat priviben? Mert akkor csörögnék, ha felébredt.
kösziiiiiiii
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok, csak távirati stílusban:

Anikó,

Jövünk :)

Judit,
remélem találkozunk Anikónál!!!

Anett,
Krk szigeten voltunk, Njivicében. Szuper szépek a képek.

Gyöngyi,
nekem jó a 29. Alig várom, hogy lássalak titeket.

Szandra,
csináltál végül pizzás csigát? Na majd megbeszéljük Anikónál.

Évikém,
hozzad el a kendőt és a füzetkédet is pls. :)

Kata,
asszem tegnap titeket láttalak a deák ferenc utcán sétálni este hat körül, egy barátnőddel voltaltok, akinek sírt a babája a kocsiban, Marci gondolom aludt, mert nagyon be volt takarva a kupolával. NApszemcsi volt rajtad és ezért nem esett le rögtön, hogy téged látlak. Mi bringával voltunk, Atti vitte Ancsit :)

Anita,
jöttök, ugye???

Adri? Ti is?

Ildi,
csodaszép helyen jártatok Ti is, vissza akarok menni! :)

Ibolya,
de jó az Encsinek, én mindig szerettem az új könyveket nézegetni, szagolgatni :)

Merci,
hová mentek, lehet tudni???? Naaagyon kíváncsi vagyok :)

Andi,
ugye jöttök Ti is? Rég láttam a törpehercegnőt :)

Dénesandi,
remélem már nem vagy ki és megoldódnak a problémáid. Szegénykém, átérzem a szar hangulatot, nekem is van néha.

Jatka,
meggyógyult már a kiscsaj rendesen? Sokat gondoltam rá :)

Viki,
most hogy olvasom, csak nem Téged láttalak Katával???? Tegnap, a paraméerek nála olvashatóak :)

Reni!
Eltűntél és már nincs hőség! Mi lett a szobafestéssel? És a pénzeddel? Ugye jól vagy?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Hoztam egy pár képet a múlt heti buliról. Anita, Drága, sajnos kénytelen voltam szelektálni, annyi remekbeszabott, szupersikerült képet alkottál! :D

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

És a bónuszkép. Szandra, ne haragudj, de ez a kedvecem. Annyira szép vagy rajta, az az óvó mozdulat. Itt és most megszavazok Neked egy kistörpét. :)
Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ja, még egy,aztán eldugulok.

KAta,
tudok előre felé hordozó kötést, Ancsi nagyon szerette. Igen, a dokik nem javasolják, mert nincs akkora terpeszben a lába. De néha szerintem, ha nem órákra teszed bele, semmi baj nincs az ilyen kötéssel. Mi így jártunk kisebb túrákra is, mondjuk 1-2 óra alatt nem teszel vele károkat.Szerintem :)


ÉÉÉÉés,

Kriszti,

Megkésve bár, de törve nem, kívánunk Ketrinnek sok-sok boldogságot a szülinapja alkalmából!!!! Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Nna, látjátok, így kell ezt csinálni. Szórni a hszeket, mint a géppuska, és akkor tutti a laptető :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


géppuskakezű Katus :D :D :D igen, mi sétáltunk (futottunk) arrafelé tegnap este Emőkével és Ábellel. Előtte majdnem 2 órát sétálgattunk velük és Vikivel+ Eszter babával, de 7körül Marci elkezdett a nemtudommilyentéri körförgós templomnál ordítani, hogy éhes, ezért onnan futólépésben jöttünk hazáig. Nem vettelek észre, bocsánat :oops:
A kis pöcsös most aludt el, én gyorsan kimosok még egy adag szennyest, utána pedig ha Marci időben felébred és meg tudom etetni, akkor átsétálunk mi is.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?