Új privát üzeneted érkezett!

na ezt jol megirtam terhesség előtt :? szóval a terhesség első tüneteinél..
dike
 
 


Dike!!!!!!!
csinálj ujra tesztet...bár 5 mms méhnyhval nem nagyon lehecc babás :roll:
nekem másként fájnak a cickóim:a bimbik érzékenyk, és olyan feszesek(nem lógnak mint piri előtt) :roll:

Panda!
köszi, kisány kell nekünk is :lol:
laptetűűűűűűűűűűűűűű :wink:

Nati%
hűha...............milyen kis kerítőnő lettél 8)

Babácska!
akkor kövi ciklus már élesben fog menni, ugye? :P

Susy!
klasszak a tesztjeid neked is :wink:

Sleepin!
hol vannak a fotók? :D

TÖBBIEK?

Kép
Vendég
 


Vicus drágám

én et + 12 n voltam vérvételen de mint tudjuk nagy mennyiségű bébi volt bennem és úgy lett 450 körüli, de még ne mondj le az ikrekről kérlek :lol: :wink: még lehet simán egy későbben eszmélő tesóka is ott ám :wink: egyébként hatalmas gratula a tesztek buzik, nekem a 450 re nem lett durván sötét most mit mondjak....ha akarod pisilek neked egyet holnap :lol: :wink: hátha az már erős lesz 8)

Zsu!!!

ezerrel megy a drukk a bébiknek ha nőttek akkor olyan nagy baj nem lehet ne izgulj.....7főig százezerel szirítok!!!!

Pandácska!!

Dorka gyönyörűűűűűűű :lol: gyanúsan sokat irogattok ide sleepinkével együtt (nagyon örülök neki jelzem :wink: ) gyanús hopgy már a következő baba felé kacsintgattok :lol: :wink: 8)

Krisz!!!

nagyon szurkolok hogy minden rendben legyen!!!!és spontán megkaphassátrok végre a babátokat!!már nagyon nagyon megérdemlitek ti is!!!!

Babácska!!!

azért írjál gyakrabbbbbbannn!!! akövi hónap már éles ugye????

iKépzeljétek itt a kis keresztjányom a szomszéd szobában anyjáék meg párom elmentek tejfakasztó bulira és én vigyázok rá úgy izgulok... :shock: pedig valszeg végigalussza az écakát nem lesz vele gondom na de mégis....nem tudom lehunyi a szemem...pedig meg kell szoknom lassan :lol:


Fenciiii

nekem ios maraqdt egy levél duphaston (20 szem), kügy címet hová küldjem, feltétlen szedd a 12. hétig szerintem!!

puszi
Vendég
 

 
 

Csak egy gyors!

Köszönöm mindenkinek a vígasztalást! Ma (tegnap :) ) sikerült már 2 mosást elvégeznem, plusz elég sokat pakoltam is. Teljesen kész vagyok. De már látom az alagút végét. :)

Vicus :D :D :D
Ugyeugyeugye!!!!! Éljen!!! Gratulálok! Nekem Rékával 3145 U/L volt a HCG-m a 32. cn-on. Lehet, hogy ez más mértékegység, ezért ilyen magas. Dórival nem néztük. :)

Mami
Mi is a Genezis-ben voltunk, szombaton és uannál a szonográfusnál, mint Ti. :) Én nagyon elégedett voltam Velük.

Majd írok vmikor hosszabban.

Pussz
gtünde
 
 


Ja, azért még:

Fencike
Szupi a szívhang! Na, és majdnem ikrek lettek! :)

Zsu
Pihike! Szerintem is lehet, hogy kicsit később ágyazódtak be. Nyugi!! Lesz ott szívhang nemsokára.
gtünde
 
 


Szép reggelt!

Visszaolvasni nem tok, de a lényeget látom! :D

Vicuska!

Tiszta szívből gratulálok! Most aztán tényleg pihengess!

Fenci!

Neked is gartulálok a szívhanghoz!

Mindenki másnak puszi, ne haragudjatok, nincs ülőképességem a visszaolvasáshoz!

Kép

Kép
gröni
 
 


Jó reggelt csajok! :D

Gröni :D Köszi. Micsoda jó hír, már betöltötted a 26. hetet, juhéééj és 100 nap alatt vagy! Csak így tovább, SOK PIHIT! :D

Babácska :D Akkor hajtá köv ciklus, az mááá mindjárt itt van! :wink:

Dike :D A válaszom, igen, egy az egyben. Terhességi mellfájás nekem egy és ugyanaz mint mensi előtt. Még a pocim is úgy fájt. :wink:

Sleepin :D Üdv újra itthon és várjuk Bende képet! (ja, iwiwen tegnap meglestem, nagyon édi) :lol:

Mami :D Olyan aranyos ahogy írtad de vigyázol keresztlánykádra! :wink: Hogy telt az iccaka, vagy nem aludt ott? :roll: Nem árt a gyakorlás! :D Most nézem már Tis is 100 nap alatt vagytok, nem semmi! :wink: Küldök privit és nagyon-nagy csók érte! :D

Gyugyi :D Tegnap Te jutottál eszembe a kórházban. Volt egy fekete bébi :D és a te vonalzóidon mindig kis fekete babó volt... :lol: :lol:

Tünde :D Olyan szép Dóra arca azon az uhképen! :wink:

Mááá éhes vagyok. :shock: :oops: várom hogy apa felébredjen és lehessen reggelizni... 8) :lol:

Ma megyünk nyaralóba, csak holnap este leszek. Szép hétvégét mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Legyekmami,
Juj, lebuktunk :lol: Bevallom, szívesen írogatnék már a ciklusomról ide, de még nincs is olyanom :D Hogy vagytok? Azért jó nagy buli lehet a pocakban két babával, hagynak aludni?

Tünde,
Mi is a Genesisben voltunk régen, az a legszupibb hely.

Vicuska,
Ilyen dátumokkal csak lány lehet :wink:

Nati,
Értettem, igyekszünk :D
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Szép jó reggelt! :lol:

Éjjel pókokkal álmodtam...de ennek az az oka, hogy apa alvás előtt távolított el egy gyámoltalanabb fajtát az ágyunkból. :shock:

Hőm szokásos időben 37,1.Ez már teccik. :lol: De mivel párom 5.45-kor ébredt, akkor is bekaptam a hőmérőt és akkor csak 36,8 volt...ebből is látszik, hogy milyen fontos, hogy mindig ugyanabban az időben mérjük.
A melleim nem fájnak...de hát még ha van is ciklusom , van sztem belőle még vagy egy hét.

Kellemes hétvégét mindenkinek!!! :D
vizkriszisback
 
 


Vicuska!

Ejnye kismami! 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Gröni!
Már a 26 hetet is betöltötted! Csak igy tovább! Bent tartjuk azt a babát még legalább 10 hétig, remélem a "barátnőd" megpukkad!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Pandi!
Sok ikerlánykát akarok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fenci!
Mi is megyünk délután nyaralóba :wink: :wink: :wink: Megünnepeljük Márkom szülinapját, bárcsak szerdán lesz, de majd akkor is ünneplünk!

Mami!
Ha jól emlékszem neked is lesz lánykád! Na akkor oda is benevezünk! Na a végén sok kis menyem lesz!!!!
Vendég
 


Panda, Sleepin!
nekem is gyanúsak vagytok :lol:

Fenci!
jó nyaralózást 8)

Krisz!
drukk-drukk, hőemelőket küldöm :P

Nati!
nektek jó előszülinapozást :D , és egészségedre :D

Tünde!
3145 :shock: :shock: :shock: , az tényleg más mértékegység :roll:

Grönike!
ha rossz az ülés hát ne üldögélj!ejnye-bejnye! :twisted: :P

jut eszembe......ilyenkor lehet apácskával szeretni egymást? :oops:
Vendég
 


Vicuska!
Ha minden rendben akkor igen, de te most egy kicsit várjál még :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Jó reggelt!

Képzeljétek a mi hálónkba meg beköltözött egy tücsök! :evil: Hajnalban fél órát hallgattam a koncertjét, majd leköltöztem a nappaliba! :roll: :lol: Uram meg keresett reggel. :lol:

Sleepin, Panda!
Gyönyörűek a babák!!! :lol:

Vicuska!
Itt is gratulálok, mégegyszer!!!! Nagyon örülök Nektek!!! Mikor kell mennetek legközelebb uhura?

Fenci!
Nektek is nagyon örülök!!!! Suli csak szeptember második felében lesz, de nem tudom mikor megyek, a lombiktól függ. :lol:

Dike!
Üdv itt!
Mihamarabbi babásodást kívánok! :lol:

Lmami! :lol:
Gyakorolsz? hhhihihih

Krisz!
Kiváncsi leszek mit mutat az uhu jövő héten.

Tegnap este a parton voltunk, barátokkal borozgattunk, ami olyan jól sikerült, hogy az uram már hazafelé a parkban majdnem elkapott. :oops: :lol: A baj csak az, hogy kedden neki is lesz vizsgálat, és így nem lesz meg az 5 nap kihagyás. :oops: :lol: De végülis gondolom mindegy, úgyis lombik lesz. 8)

KépKép
zsófikukac
 
 


szép jó reggelt. ma a 45.napon vagyok fuuu és még mindig 36.9. mellem fáj mást nem érzek, Bárcsak megjönne már és mehetnék hormonvizsgálatra. vagy ne jöjjön meg, de akkor már tudnám h sikerült. :wink:
dike
 
 


Krisz! ha szabad megkérdeznem ti miota probálkoztok. visszamenőleg visszaolvastam és meglepődve látom, h milyen sokan a lobbikkal probálkoztok, meg ilyen olyan szurik, gyogyszerek. nagyon szeretném ezt elkerülni. 24 éves vagyok. van aki velem egykoru nagyjábol?
dike
 
 


Dike!
Én is 24 éves v agyok! Sajnos ez nem azon múlik, hogy ki hány éves. A lombik nem próbálkozás, hanem kényszer. Nekünk másképp nagy valószínűséggel nem lehet spontán. :roll: A lombikban viszont nagyon bízom :lol: .

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Vicuska!

Nagyon nagy Gratula!!!!!!
Gondtalan 9 hónapot kívánok Nektek!!!
csipcsab
 
 


Dike,
Én 23 vagyok, és lombikkal sikerült. De sikerült, és ez a lényeg :wink:

Vicuska,
Elvileg lehet, bár ezt a dokiddal kell megbeszélni. Mi az első három hónapban inkább csak néztük egymást :lol: Nagyon óvatosak voltunk :oops:
Vendég
 


nagyon örülök h lombikkal sikerült nektek, én is mindent megtennék megadnék érte h sikerüljön.hány év után jön a lombik probálkozás?

ti mit hallottatok, vagy tapasztalat, h akár meddig mutathat negativat egy teszt, és még is terhesség van??lehet h vkinek abszolut nagyon kevés hcg-je van, h nagyon lassan termelődik?
dike
 
 


Dike!
A lombik akkor jön, amikor kiderül a probléma. Az évek száma változó. Ha úgy gondolod, menjetek el vizsgálatokra. De a fél év nem sok idő.
A tesztek mindenkinél máskor mutatják ki. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukacka!

szóval elkapott :lol: :lol: :lol:
megmondalak a doktorbácsinak! :D :D :D
már csak 3 nap és indul a mandula!IZGI! :P

oksi, akkor visszafogom magam...... :oops: :oops: :lol:
Vendég
 


Dike
Mi négy és fél éve vagyunk együtt a párommal.Egy évig védekeztünk óvszerrel, de a végefelé már egyre kevésbé mivel nekem az előző kapcsolatomból sem volt babó.Aztán próbálkoztunk kb fél évig.Aztán laparoszkópia, ott kiderült az endo ami miatt műtét, majd klimax 9 hónapig.Aztán két inszem, aztán lombik lett volna (az endometriozis indokolja), de cisztáim lettek, aztán mégegy műtét, aztán rögtön két lombik.A sok ösztrogén nem tett jót az endonak, veszettül kiújult (hozzáteszem, mert az első két műtét nem távolította el az endom nagy részét mert a béna dokik nem találták meg.)Ezért lett a 3. műtét, amit már a "jó" orvos végzett, ő megtalálta, kivette mind és már megint kb 8 hónapja nem menstruáltam.Szóval most várom hogy visszaálljon a ciklusom, és remélem spontán összehozzuk a babót, mert nekem az endometriozison kívül nincs más bajom, minden belső szervem ép és funkcionál.Ismerek többeket akiknek spontán összejött endo után fél petefészekkel is stb, ebben bízom én is mert a hormonok azért tuti csak ártanak neki.Ha nem jön öszze spontán, akkor persze megint jönne a lombik.De nagyon remélem, hogy nem úgy lesz. :D
vizkriszisback
 
 


napot!

hú mennyit írtatok!

Dike

Üdv köztünk, no para, lesz ott babó hamar...sztem is ugorjatok neki a kevésbbé szar vizsiknek...hormonvér, a 3. napon, kiskatona, uhuk peteérés könyékén...ezekből sokminden kiderül, ha ezek rendben vannak, akkor egykicsit lelkileg felejtsd el, hogy mennyire akarod, és hidd el hamar ott lezs!

Zsu

Hipermegadrukk itt is!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vicuska!

Nekem Árpival a 29. napon 360 volt a Hcg-m, a 36-on 2460 nem ugrott nagyot, ebből gondolom, hogy 1 baba volt a 360 ellenére...

Ádámmal nem volt hcg-s vérvételem.
A tesztek meg tényleg mondjanak le! Vagy mi nem tudunk elég jót pisilni? :shock:

Már gondolkodtam, hogy mi lenne, ha a véremet csöppenteném a tesztre...

ui: nekem már pókhálós...túl parák vagyunk a méhszáj miatt...jan 22 óta nuku

Mami

Én is mondtam Vicusnak msnen, hogy kivi lennék most brunyálni egyet, de aszongya a 12. hát után fokozatosan csökken a hcg szint...lehet nem pisilnénk zebrát...
nekem a gondom, hogy a hordóval hogy vegyek hcg tesztet, elég ciki...ez a hülye picsa nem tudja, hogy terhes-e? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krisz!

Te legyél a következő zebrabirtokos!!!!!!!!!!! csuri, csuri...

Edinka!

Cijja...írj magatokról, Vikiről, melóról...egyéb! Hiányolunk!

Beszéltem tegnap a szülésznővel, hangra nagyon kedves, illedelmes, nagyon jó érzés volt...szerdán talizunk vele. Jár vki még a SOTE 2re? Ditke, ha jól emlékszem te oda jársz!
Próbáltam érdeklődni a sote2es fórumon, de nem tűrik az újakat...megjegyzem nem én voltam ez egyetlen, aki olyan kérdéseket tett fel, hogy mi mennyi, hogyan, merre...oszt válasz az nuku, vagy elküldtek másik fórumra, ahová évek óta nem írt senki...igaz ott voltak infók, de asszem 2005 óta kicsit változott a helyzet...
No sebaj, majd megtapasztalom!

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSSSSSS

Tegnap apjuk kivitte a kisembert az udvarra...kivasaltam apjuk 5db ingjét, ennyi az össz nyári, 2 naciját, és az összes 56-62es kisruhát, pólyát, fürcsilepedőt...már alig maradt cucc...még egy ilyen délután, és kiürül a kiságy!
Elkezdtem összeírni a dolgokat, hogy mit kell venni, ma megyünk csavarogni, ha felkel a törpe, és egynéhányat ki is pipálok...
Oké anyós itt lesz a jövő héten, de nem aggódok, hogy nem tok majd mit csinálni... :lol: :lol: :lol:

no asszem egyelőre ennyi, mielőtt elszáll

Kép
ticsimû
 
 


akkor hajrá Krisz szoritok. én 25.én lhet tesuzelek ha addig se jön meg..
dike
 
 


sorry nem tudom h üthettem igy el. szóval lehet, és tesztelek.

köszi ticsimű a biztatást!
dike
 
 


Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, most már jó a net és többet fogok jönni. :lol:

Vicuska :D

Fenébe a tesztekkel, úgyse mutatnak mindig jót. Nekem ET+14. napon 205 volt a hcg. ET+20-napon 2452, és rá két napra 3459. Azóta nem nézték.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Bocs, most néztem meg, az uccsó 3958 volt. :oops:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Helloka!

Lmamai :) Semmi hátsó szándékom nincs, hogy ide írok... :) Itt otthon érzem magam! :oops: Még jelenleg nekem sincs ciklusom (nem mintha régen lett volna... :shock: :? ). Majd ha Bende leszakad ciciről, kiderül, azért nem jön meg, vagy megint szuperhormonjaim vannak.

Krisz! Jól mutatsz a moci mellett, de most 9 hónapig mellőzd légyszíves! :wink: Mellesleg ha jól emlékszem, szerencsét hoz a pókkal álmodás. :)

Na most fogalmam sincs, mit akartam még... Képek kicsit később, jövőhéten lesznek...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Na részemről Legyekmami már mama is! Bocsi... :oops:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Vicuska!
Azért kibírtuk hazáig. :lol: :oops: :lol:
Mikor a vérvétel volt megvártad az eredményt vagy csak telefonáltál?
Hát szerintem még nem indul biztos meg kell várni a vizsgálatok eredményét. Érdekes, de most nem várom türelmetlenül. Sőt... :roll:

Sleepn!
Ha jól emlékszem Bende baba is ciklus nélkül fogant, nem? :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ticsi!
szuper, hogy csak ott van a fény az alagút végén :lol:

Krisz!
nekemis teccesz a motorral 8)

Zsu!
jajj, de jó hogy vagy!
na de nem irtál magadról, hogy érzed magad? :roll: 8)

rájöttem, hogy a hcgből nem derül ki, kinek van ikre és kinek nem! :lol: :lol: :lol: :lol:
szóval még bármi lehet :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


sziasztok!

Gröni, gratula a 26 héthez!!!! Csak így tovább!!! Na jó, még 26-ot nem kívánok, de 10-et még húzzatok rá legalább! :wink: Megy ez Nektek Dórival :wink:

Fenci, látom megvannak a nevek, nagyon szép neveket választottatok, nekem is játszott volna mindkettő, csak a vezetéknévhez nem passzolnak.

Krisz, jól áll Neked a motor tényleg! :lol: Drukk a spontánhoz, szerintem most sikerülnie kell!!!!!!!!!!!

Zsu, jó, hogy újra itt vagy! Jól vagytok? Kismami-tünetek? Szívhanghoz nem tudok érdemben hozzászólni, én 7+3 naposan voltam először uh-n, és akkor már volt...jövő héten tutira lesz, csak az a kérdés, hogy mennyi. :wink:

Vicuska, kíváncsi vagyok már én is nagyon, hogy Nálatok hányan vannak a Manók! Látom Te vagy az első májusi kismami :lol:

Zsófi, ejnyebejnye :lol: :wink: az jó, ha nem vagy türelmetlen, így hamarabb telik az idő, észre se veszed és már nőni fog a pocakod :wink:

Ticsi, hogy sikerült a vásárlás?

Sleepin, Pandácska! Gyönyörűek a gyermekeitek! :lol: :lol: :lol:

Ditke, merre vagy? Remélem nem ijesztettünk el...

Susy, jól vagytok?

Kolibrivel mi lehet?

Dike, üdv itt, mielőbbi babásodást! Fél év még nem olyan nagy idő, a legrosszabb, amit tehetsz, hogy stresszeled magad...Nekünk majdnem 2 év után, sok tortúra után jött spontán a baba :lol:

Puszi mindenkinek,

Kép
vickybabe
 
 


Éjt!

Vicky

Köszi a kérdést, nagyon jól sikerült! Voltunk a bauhausban, mert a gyerek egyre bátrabban hagyja el anyu coknyáját...vmi kerítést kell kitalálni a teraszra, mert nekiállt lépcsőzni...ez szép , ügyes dolog, de egyedül elég egy rossz mozdulat, és szevasz.... Hát meg is találtuk a darabjait, most jön, az anya rajzoldd meg, számoldd ki, és majd hazahozom, összerakom fázis. Jobban jövünk ki, mintha kész elemekből dolgoznánk, nem beszélve,hogy nem a gombhoz építettük a házat, tuti nem tudnánk beilleszteni a kész elemeket.
Aztán CORÁztunk egy "kicsit"...apjuk gyerekkel a nekik tecc helyeket választották, én meg másik kocsi, másik gyerek, és a háztartási részleg. No azé beugrottam a babaosztályra. Megvettem a nyúborn pelust. Tudtam, hogy anno vmiért nem akartam liberót venni, no megint rájöttem, hogy a liberó hátul nem gumis, de csak a nyúborn...a többi igen, ami nyúbornban gumis az a pempörsz...hát ez má megvan. Ja és nagymellű kismamiknak jelzem, hogy a 3 db szopis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxles melltartót galád mód felvásásroltam... :oops: :oops: :oops: :oops:

a régi nem jön rám... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

nagyon jól elvoltunk, olyannyira, hogy a hangosbemondó dobott minket ki...most értünk nemrég haza...

Asszem hülyén hangzik, de rég nem voltunk családilag ekkorát együtt "kirándulni". A vicc, hogy a kert akkora, hogy minek menjek erdőbe, ha itthon is van, ha meg szalonnát akarok sütni, azt is megtehetem...nincs értelme itthonról kimozdulni, de mégis kéne...így legalább van célja.

Vicuska

Én sem hiszem, hogy a hcgből bármi is leszűrhető...tudok olyat, akinek az első hcgje 117lett, a második 9000 és mégis 1 baba van...és ugyanebben a lombikos csapatban az ikrek 104 és 1500körüöllel készültek!
A barátnőm hcgje 20000 volt a 6. héten, és 1 fia van...mondjuk valszeg ketten voltak, csak felélte a tesót...olyan betegséggel született, amit ikerterheseknél állapítanak meg...fordított oldalon vannak a páratlan szervei... :shock:


Ditke sztem babásodni tűnt el, és majd jön a zebracsordával...aki eddig váratlanul lépett le, Babcsi, Katiee, mind így jártak...azé igyekezzé vissza! :D

na elteszem magam holnapra

Krisz

Isteni ez a tűzvörös moci...a mocin zötyi, biciklizés eddigi hallomásai m szerint jó eredménnyel végződött...1fiú, 1lány :wink:

Kép
ticsimû
 
 


Szép jó reggelt! :D

Hőjelentés:36,8. Nem sok. :?

Na hol voltunk tegnap??? :D
Kép
vizkriszisback
 
 


Kép
Na így már ismerősebb valakinek? :D
(Magyarország az én hazám vetélkedő :lol: )
vizkriszisback
 
 


Jól látom? :shock: Laptető??? :shock: Akkor továbbra is optimista maradok. :lol:

Zárójelben jegyzem meg, hogy ide kocsival mentünk mert haverokkal voltunk...kb 50 km Miskolctól.
vizkriszisback
 
 


Diósgyőr???
Vendég
 


Jó reggelt! :lol:

Ticsi!
örülök hogy jó volt a kirándulás 8) 8) , igen, köszi a hcg jelentést.....a volt nevelőapámnak isjobbo.van a szíve, akkor ős is iker volt eredetileg? :shock:

Krisz!
csudaszép!Diósgyőr tuti nem(bocsi Luca), ott jártam és majd kitörtem a bokám :D , itt még nem voltam.
Hollókő?Boldogkőváralja? :oops:
laptetűűűűűűűűűűűűűűűűűűű :P

Sokan eltűntek tényleg: :twisted:
Ditke, Babcsi, Kolibri, Gyugyi, Babácska....
Vendég
 


Ugye erősödik? :roll: :lol:

Kép
Vendég
 


Vicuska, én sem voltam még, Hollókőn sem, Diósgyőri várnál sem... csak tipp volt!Tőlünk elég messze van sajnos.

Csodálatosan erősödik a csík!
Vendég
 


napot!

tipp: Sárospatak?

Kép
ticsimû
 
 


áááááááááááá nem nyert

Kép
ticsimû
 
 


Vicuska!

A csík erősödik!

A találat a tiéd!

Boldogkőváralja!!!!!!!!!! :lol:

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

Vicuska!
Egyértelmüen erösödik! :P :P
Mikor mész legközelebb dokihoz?

Ticsi!
Nem egyszerü ez az élet sem, elszakadva otthonról. Gondolom a barátnöd is hasonlóan érezhet.
Èn az elsö terhességemnél találtam egy magyar dokit. Hát ne tudd meg, hogy mikor kiderült beteg a baba (jelzem otthon vették észre), utánna már csak azért mentünk vissza, hogy az asztalt ráborítsunk!!!! :twisted: :twisted: Nagy uh-s tudományával tök egészségesnek látta, még nyaki redöt se volt képes megnézni. :evil:

Krisz!
Te most hanyadik napon vagy?
susy75
 
 


Vicky!
Köszi kérdésed jól vagyunk! :lol: Bár képzeld el, a pajszmirigyem most nekem se jó. Elég kevés bogyót szedek(túlmüködésre), de az utóbbi hónapokban nem volt vele gond. Na a héten voltam vérvételen és a TSH-m 0,01 lett,ami túlmüködést mutat. Viszont az FT3 és FT4-em is alacsony (ennek ilyenkor magasnak kéne lennie), ami meg alülmüködésre utal. Szóval jó nagy kavar az egész. A dokim is csak csodálkozott az eredményen! :roll: :roll:
Mivel az FT-k fontosabbak ,mint a tsh, így nem emelünk a gyógyszer adagon, hátha jobb lesz így!!!

Tegnap este olyan nehéz volt a pocim, mintha köveket cipelnék, elég rossz érzés. Èjszaka se találtam a helyem, mindenhogy húzott a hasam. :? :cry:
Ti jól vagytok?
susy75
 
 


Vicuska, szép sorozat, teccik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Susy, TSH-t szívesen adok, nekem meg túl magas :evil: nekem T3 és T4-et nem néztek, csak egyszer... :roll: Köszi, jól vagyunk, az éjszakák nálam is hullámzóak, néha nagyon nem megy az alvás, sehogy nem kényelmes... :roll: Tegnap Levente olyanokat rúgott este, csak úgy hullámzott a pocim, mint a tenger, Apával ott szórakoztunk rajta :lol: :lol: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Suzy, Vicky

Beszállok mellétek! Szerintem a hidegfront, ha ezt ennek lehet nevezni...megállás nélkül kalimpál, és kinyomja magát, hiába magyarázom, hogy nincs többhely!!!!!!!!!!
A köves poci nekem is gyakran van, olynakor gyorsan magne b6ot dobok be, és jobb lesz...vagy csak pszichésen? hát nem tom, minden esetre elég rémísztő

én most a mosogatónál mérem le, hogy ereszkedett-e lejjebb, ha igen, akkor kezdek aggódni

egyelőre odaférek...

Suzy

Írogatok neki már napok óta skypon...nem ír vissza, félek vmi baj van...mondtam neki anno, hogy jöjjön közénk, de nem mert...rossz lehet így, hogy németül nem tud annyira, és gondolom a jó magyar orvosokból azé nincs akkora választék...

némelyik itthon se tom hol szedte a diplomáját

zsunak írtam smsben, hogy a barátnőmet vizsgálva egy orvos közölte vele, hogy cisztája van, jó nagy, műteni kell...előjegyezte a köv hétre, aztán a műtőasztal előtti uhun már dobogott a ma már 4 éves kislány szíve! na????????? szép mi!

Éljenek a képzettek!

Kép
ticsimû
 
 


Nem Boldogkőváralja, mi arra fel voltunk nyaralni most, ilyenre nem emlékszem :lol: :lol: :lol: :lol:

Vicuska!
Teszt erősebb!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?