Új privát üzeneted érkezett!

Ahan! Én is rengeteget aludtam, amikor kismama voltam!!! :lol: Mint akit megcsípett a cecelégy! :lol: Csak nem?? :wink:

Kisévi- Még nem tudjuk mi lesz, minden nap más variáció... :roll: Kecskemét, Hetény, Ausztria...de tényleg! Minden nap más!

:roll:
Édes a kis Eszter! Aranyosan integetett! Melyik csopiba fog járni a kis Drága? Gratula a bilizéshez!! :)

Kép
estelle26
 
 


Sziasztok!

Estelle:
Ausztria???Na ne csináld már! :shock: Ennyire ne vaduljatok :lol:
Igen már csak jövő hét és kezdődik az ovi.Igen,ott alvós lesz Mira :roll:
Nem jöttök ki jövő héten egyik de.?

Hajni:
Jó pihit :)

Kisévi:
Gratula a bilizéshez! :)


Gadevi:
Mi zujs?Hogy vagytok?Remélem kilábaltatok a betegségből!

Én is akarom a mamma miát!!! :( :?
De ez elég reménytelennek tűnik :? 5éve voltam utoljára moziban :shock: :oops:

Jó hétvégét mindenkinek!!! :)
kazi
 
 


Sziasztok!Köszi az érdeklődést meg a jókivánságokat!!!Ali lassan teljesen jól lesz,már csak a sebek maradtak..... :(
Örülök,h jól vagytok!
Alinak is lassan menni fog pelus nélkül!
A filmet én is úgy megnézném!!!!!!!!
Ennyi voltam......Ati Baba egy ANGYAL!!!!Drága csöpség,imádom!!!!Ali meg hirtelen olyan okos lett......Őt is imádom....de azért nem 1xű 2Picurival és gondolom nem is lesz könnyebb még egy ideig.Még nincs vége a nyárnak,mindenkinek jó pihenést!!!!!!!!! :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 

 
 

Sziasztok!

Megjötem már én is,gyorsan eltelt az a pár nap.Jó nagyot pihiztem.Délután mennem kell dolgozni.

Gadevi
gyorsan okosodnak,rohamosan ilyenkor!Nem féltékeny kistesóra?

Estelle
nem vok kismama,ez tutti.
:lol:


Kazi
letöltöttük netről a Mamma Miát,ha érdekel odaadom.Bár moziban más a varázsa.Otthon meg táncolhatsz rá és énekelheted hangosan.Én ezt tettem.Moziban is tutti jó volt.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajni- Én is szeretném elkérni a mamma miát! :D Akkor majd ha legközelebb találkozunk! Ok? Vigyek dvd-t? :)

Erszényes-Hajni- Jó volt találkozni Veletek!!!

Erszényes- Minden rendben lesz! :wink:

Kazi- Ausztria: Nem tudjuk még. Minden lehet. Majd írok, ha ráérünk, mert már nagyon szeretnénk Titeket látni!!! :D

Kép
estelle26
 
 


Sziasztok!

Estelle
jó volt talizni veled,Mózika tündéri kisfiú,gyönyörű.Mert azt mondják nem illik azt mondani rá hogy szép,csak hogy gyönyörű.Én ezt is gondolom!Kis cuki! :lol:
Persze hogy odaadom a Mamma Miát,egyenlőre még csak cd változat,ez volt fent a neten.De szívesen.Majd megbeszéljük a dvd lemezt is.

Hol van megint mindenki?Hétvége és a jó idő mi?

Erszényes
a nici takaró illatáról remélem eszedbe jutok! :wink: :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Estelle: nagyon jó volt talizni veled, éééédi Mózika és nagyon jó húsban van!! :lol: :lol:
Köszönöm a jó kis beszélgetést! :wink: :lol:

hajny: téged is nagyon jó volt látni, mint mindig! :wink: :lol:
A Mamma Mia nekem is kell!!! :lol:
Nici takaró illatos szuper, persze h eszedbe jutunk, Jana itthon mondta h bocsánat mikor elmeséltük Jancsinak mit rosszalkodott ma nálatok.... :lol:

KépKép
erszényes
 
 


hajny: azt akartam írni hogy eszünkbe jutsz..........., de amúgy biztos mi is neked...... :lol: :lol:

KépKép
erszényes
 
 


Sziasztok!

Hajny, engem is érdekel a Mamma Mia! Én is szoktam itthon énekelgetni!
A sok alvásról nekem is a kismamaság jutott eszembe, de ha nem, akkor nem!

Mi is nemsokára kezdjük az ovit! Nem tudom Esztinek, hogy fog tetszeni, mert nagyon hozzászokott az itthon léthez.

Jók legyetek![/img]

Kép
Kép
kisévi
 
 


kisévi- Eszter akkor most melyik oviba fog járni? Lánchíd vagy Sétány? Hajni azt mondta Lánchíd Utcaiba, de mi meg a Sétányon taliztunk össze... :? Úgyhogy picit összekavarodtam már.
Annyira kíváncsi vagyok, hogy fog sikerülni a lányoknak a beszokás: Anna, Eszter, Dóra Katikája!? :)
Egyébként nagy részben óvó néni függő!

Lili Zsófija is megy! :wink:

Erszényke Janája is! :wink:

Erszényes- Biztosan nagyon jó lesz a nyaralás, majd gondolunk Rátok!
A beszélgetés pedig természetes!!! Máskor is nagyon szívesen, jó volt! És ha ezzel tudok egy picit segíteni az már jóóó!!!
Jana is Drága kisfiú!!! És tuti hogy érzi Ő is az egészet!

Kazi- Kíváncsi leszek Mirikére az ott alvással!? :? Most már ha törik, ha szakad aludni kell??? :roll:

Kép
estelle26
 
 


Lina- Hazajöttetek? Hogy vagytok?

Kép
estelle26
 
 


Sziasztok!

Kisévi
szívesen a Mamma Miát.mikor és holtalizzunk?Mikor kezditek az ovit?

Estelle
neked nem hiányzik a munka?A sok gyerek?

Erszényes
minden nap gondolok rátok!Sokat beszélünk Endrével rólatok,vagyis sokat fel vagy emlegetve.
Veled álmodtam az éjjel például. :lol:

Dora
ti mikor kezditek az ovit?Mi már szerda reggel 8-ra megyünk.Holnap

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Elfelejtettem írni,hogy a Mamma Mia még csak AVI formátumban van meg.DIVIXes lejátszó bír vele,vagy marad a számítógép.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Reg jartam erre. :oops:

Hajni, mi csak 10-en kezdunk, addig ha van kedvetek valamikor talalkozhatnanak a csajok! :)

Estelle, Kisevi Esztere, Hajni Annaja egy csoportba fog jarni Katival a Lanchid utcai ovi Cica csoportjaba. :) Ma voltak nalunk az ovo nenik, nekem nagyon szimpik. :)

Bocsanat, a regebbiekre nem nagyon tudok reagalni, mert csak beugrottam szetnezni. Andriskam mar tobb, mint egy honapja maszik ezerrel es allandoan szemmel kell tartanom, merre jar es mit csinal.

Puszi mindenkinek!!!

Dóra
KépKép
KépKép
dora_
 
 


Dora- Ismerem én is a Marcsit (óvó néni), tényleg aranyos. És igényes, jó szakember.Andriska már lassan 10 hónapos! Szalad az idő! :) Teszel képeket?

Thimi, Dóra, Lili- Ti milyen finomságokat adtok már a gyerkőcöknek a tejcsin kívül? Marad már ki szopizás?
Én még csak őszibarackot, almát, körtét adok. Szopizások közben.

Hajni- Annának hogy tetszett az ovi?

Ma voltunk a BCG-n, Mózikám újra kapta... :( Nagyon sírt. :cry: Úgy sajnáltam a drága kis szívemet! :?

Cukkerral találkoztam hétfőn a futópályán!Én is kocogtam egy picit. Jól esett.

hajni-a munkámat nagyon szeretem, de Mózikával nagyon-nagyon jó itthon lenni, így kevésbé hiányzik. Ha meg hiányzik, lemegyek, és beszaladok a volt csoportomhoz egy pár gyerek puszira!
:lol:

Kép
estelle26
 
 


Hajni, hogy tetszett Annának az ovi?

Estelle, nalunk meg igeny szerint szopizik Andris, de ha megeszik egy uvegnyi gyumolcsot vagy fozeleket, akkor mar vizzel kinalom cici helyett. Aztan lehet, hogy egy ora mulva szopizik kicsit. :)
Barack, alma, banan, szilva, korte, sutotok, cukkini, burgonya, finomfozelek, brokkoli, repa, borso, fott risz - es ezek kombinacioja. Mar kap csirkehusit, es nemi glutent is. Ja, ,meg este tejpepet.
Sajnalom, hogy ujra kellett oltani Mozit. :( Andrisnak kifakadt vagy 3-szor, na az sem volt tul klassz. :(



Kép
Kép

Dóra
KépKép
KépKép
dora_
 
 


Sziasztok!

Dora,Estelle
Nagyon tetszik Annának az ovi.Csodálkoztam is amikor azt mondta este hogy menjünk már az oviba!Rosszul esett neki hogy nem viszem,hisz este zárva van. :lol:

Erszényes
??????????

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Dora
Andris mekkorát nőtt!Nagyon cuki!
Katika meg szép kis csajszi,remélem jól ellest Annámmal!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Nagyon boldog szülinapot Katikának!Sok ajándékocskát!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Katikának boldogságos születésnapot!!! :lol:

Dora-Nagyon szépek a gyerkőcök! Andris milyen ügyes! :lol:
Kifakadt? És olyankor kell valamit csinálni vele? Fáj Neki?
Húúú ennyi mindent eszik már Andriska? Én még csak egyszer adtam Mózinak sütőtökös körtés bébiételt( egyébként naponta kétszer eszik turmixolt barackot, almát, körtét), azt hiszem abban van rizskeményítő és valószínű attól nagyon jól lakott, és így kimaradt egy szopizás....nagyon megéreztem. :? Majdnem újra elő kellet vennem a mellszívót. :roll:
és ezen az éjszakán álmában is megszopiztattam szegényt, mert nyaralni voltunk, nem volt nálam a mellszívóm, és már nem bírtam tovább..., úgyhogy még nem is tudom hogy is lesz, ha már be kell vezetni főételnek a rendes ételt!? :oops:

Hajni- Örülök, h. Anna jól érezte magát! Reméljük, nem csak kezdeti fellángolás...De bölcsibe is szeretett járni, ugye? :)

Kép
estelle26
 
 


Hol lehet vakdugót kapni? Mert Mózika már nagyon halad a lakásban, és amilyen szemfüles, megtalálja a konnektort...

Kép
estelle26
 
 


Estelle
a Széchenyi sétányon van egy gyerekholmis bolt,ott vettünk mi is.Turi van mellette,orvosi rendelő,meg a patika.A garzonlakásoknál.Vettünk még sarokvédőt is,a nappaliban az asztal sarka jó éles,így kapaszkodás közben nem ütötte meg vele magát .

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy most írok, szaladnak a napok!
Hétfőn kezdük volna a bölcsit, erre Levi köhögött, nem vittem, tegnap éjjel meg belázasodott, valami vírus :?

Estelle!
Bocsi, tőled is!
Hogy áll a jogsi, még sehogy. majd jövőhét pénteken megyek rutin vizsgára. Remélem nem fogom elcseszni az izgulás miatt.
Én a dm-ben vettem (bevásároltam pontbeváltásnál asszem) konektorba dugót, be kell ragasztani, én nagyon szeretem, sztem azok ott is maradnak, már annyira hozzászoktam a technikához!
A tejcsi, nekem is volt gond vele. De valahogy csak beállt, nem volt vészes és ha nagyétkű a nagylegény, sztem a kajcsi után is megkínálhatod. Ráér még leszokni a ciciről! (Pasi, tehát nem fog leszokni róla :lol: :lol: )

Gadevi!
Tőled is bocs!
Jó volt látni Téged! Te találtál valami gyerkőcruhát? Én nem nagyon találok megint Levirevalót. De csajosban lenne méret.
TEgyél képeket a gyerkőcökről!

Hajny!
Neked aztán kalimpálhat az emberlánya!??
Ma az új körforgalomban egymással szembe mentünk, én meg kalimpáltam ezerrel, majd leütve apát, de te meg észre sem vettél :?

Erszényes!
Lécci küld már el a neved, a vaterásat, nem találtalak meg, lehet akkor nem volt fent terméked?

Liliékről tud valaki valamit?

Kép
adrienn021
 
 


Liliék nyaralnak! :) De jóóó Nekik!!!

Jó éjt! Majd jövök!

Kép
estelle26
 
 


Dóra: Nagyon szépek a gyerekek!! Andriska milyen nagy már!!! :lol:
Katinkának nagyon Boldog Szülinapot kívánunk!! :lol:
Mit kapott??

Adrienn: Levinek jobbulást! Ok. küldöm priviben, bár most semmi nincs nálam mert mi is elutazunk ma éjjel.... :wink:

Estelle: Nem csodálom, hogy szeretsz otthon Lenni Mózikával!! Ééédi kis pasi! :lol: Irigyellek a szakmád miatt amúgy!! :lol:
Futni jársz?? Az nagyon jó. Na itt hetényben azt sem lehet nagyon, pedig én is szeretem!! :lol:


hajny: örülök, hogy Annának tettszik az ovi!! Hogy van ma?? Ugye nem lett beteg?? Jó volt tegnap nálad!!! :lol:

KépKép
erszényes
 
 


Sziasztok!


Van most egy kis időm írni. Mostanában a férjem sokat dolgozik hétvégente és minden szabadidejében, így nincs családi programunk. Sajnos, pénz miatt meg jó.

Katikának én nagyon sok boldog szülinapot kívánok! Múltkor nagyon siettem a buszhoz (vagyis mostanában mindig rohanok) így nem tudtam veletek pár szót váltani. Katika már olyan nagy lány, jó így vele sétálgatni, igaz? Láttátok milyen szép lesz az új tejbár a Meki helyén? Andris is olyan sokat nőtt.

Estella

Téged aztán megáldott az ég jó sok tejcsivel! :) Szerintem ne is erőlködj még a főétellel. Csütörtök este is futottam, de már sötét volt. Nem ti voltatok kint akkor is családostul? Nem mertem rád köszönni, pedig, ha minden igaz mellettetetk mentem el.
Nagyon izgulok, és remélem, hogy sikerül majd jövőre bejutnunk az ovitokba, minden szempontból az lenne jó. A mamának is a bejárattal szemben van alakása, így tudna érte menni, segíteni nekünk. Jó fej most is, mert nagyon sokat bevállalt a nyáron, így Adrinak a 4 hetes bölcsi szünet 8 hétre sikeredett. Élvezte is nagyon a nyarat, meg a sok csavargást, de hétfőtől már nincs kibúvó, menni kell. :)
Még táppénzre sem kellett jönnöm április munkába állásom óta. Kop-Kop.

Hajni


Jobban vagy már? Úgy sajnáltalak, iszonyú kín lehet a vesegörcs. Jó lenne már beiktatni egy jó kis mozit újra. Esztivel mi volt tegnap? Talán be akart menni hozzátok?

Erszényes

Te talán már lubickolsz? De jóóóóóóóóóóó lesz neked. Bár én eltévesztettem, mert azt hittem, hogy előző héten utaztok, de Hajni felvilágosított. Apukádat láttam múltkor bent a cégnél, nézett is engem, mert még nem ismerjük egymást. :)

Vasárnap évnyitó, hétfőtől suli. A foci is elkezdődött (H, K, Sz és Csütörtök edzés és foci apának, jó mi? Szombatonként meg KTE meccsre járnak. Tuti ki fogok bukni. Azért van rá egy jó gyógymódom. :)

És teszek fel néhány nyaralós képet, ha nem bánjátok.
Kép Egy esti esős csavargós kép
Kép Bence a medencénél szúnyogcsípésekkel
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 89.828.jpg[/img] Adri nem maradhatott ki semmiből
Kép Nagyon szép sétálóutcák voltak, csak a gyerkőcök marhára unták.

Andi
Kép
cukkker
 
 


Ez pedig Gallyatetőn készült. Nagyon jól éreztük ott magunkat ismét.
Kép

Andi
Kép
cukkker
 
 


Sziasztok!

Estelle,
igen, már hétfőn megjöttünk, csak azóta is rohangászok. Kedd-szerda még itthon voltam, csütörtöktől már meló. Most is megyünk Pestre, nem leszek a hétvégén sem. A lakás meg még szalad, de annyira nem izgat :lol:

Dóra,
de jó, hogy jelentkeztél! Olyan érdekes, pont tegnap éjszaka gondoltam rád, hogy mi lehet veletek. Hogy miért pont az éjszaka kellős közepén jutottál eszembe, azt ne kérdezd :lol:
Katikának sok boldog szülinapot!!!

Lányok, esetleg tudnátok segíteni? Tudjátok, anyu keresztlányának az anyukája, akit itt közös erőböl patronálunk felhívta anyut, hogy tudna-e szerezni 22-es cipőt, mert gyakorlatilag mindent kinőtt Évike, másikra meg persze nincs pénz. Mi ma veszünk neki egyet, de ha esetleg lenne olyan, amit a gyerkőcök már nem használnak, eltenni sem akarjátok a tesónak, akkor szívesen fogadnák. Előre is köszi.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Lina
megnézem van e kiscipő,és még a kisrucik is itt vannak.Illetve vanak benne nagyok is.Ha tudsz,eljössz érte?Még lehet hótaposó is lesz.

Erszényes
remélem kiértetek épségben,majd jelentkezz ám be!

Cuki
naggggyon gázul voltam délután,majd mikor hatott a gyógyi,kipisiltem egy kis darabot.Szeretném bevizsgáltatni,nem tudja valaki hol kell?
Jók a fotók,Adri az olyan szép mindegyiken!

Adri
bocsi hogy nem vettelek észre,olyan figyelmetlen vok,mindig álmos vok,lehet a vesém miatt?Ha észre vettelek volna bizti visszaköszönök.Ezer bocs!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,
hétfőn itthon vagyok, ha az jó neked valamikor, akkor el tudunk menni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina
10 óra körül már jó nekem,jöhetsz.Háromnegyed 12-ig itthon vagyok,majd mennem kell dolgozni.Remélem még időben elolvasod!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok

Dóra: utólag, de nagyon boldog névnapot kívánok Katinak
Nagyon nőtt mindkét parányod.

Lányok!
Van egy nagyon jó barátunk akik képeket ill. gyerekszoba dekorációt (akár falfestés) vállalnak. Megkértek, hogy terjesszem.
Nagyon szépek ízlésesek és kifinomultak a munkák, és szinte(?) minden technikát ismernek.
Ha esetleg éredeklődtök szólajtok.
Tudok képet is küldeni

Tegnap voltam pirinyó újszülöttet látogatni, ..igazi kis csoda minden baba... de ilyenkor visszajön milyen nehéz amikor még nem tudni mit akarnak:(

Lina: milyen volt a nyaralás??

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Hajny,
még elolvastam. :lol: 10-ig angolon vagyunk, utána akkor kiszaladunk Lilivel, jó? Már olvasni nem fogom a választ, de azért várj minket, vagy ha nem jó, csörögj.

Bepa,
köszi, jó volt a nyaralás, a férjem gépén vannak a képek, de majd teszek fel.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Írtam már korábban csak "elszállt" és nem volt kedvem újra bepötyögni... :roll:

Katikának nagyon sok boldog szülinapot!!!!

Erszényes
Remélem jól telik a nyaralás és tudsz lazítani....tudom nem könnyű...

Hajni
Most már találkozhatnánk valamikor....

Lina
Hogy álltok?

Lilli
Majd hozzál képeket! Képzeld Gyopinak 3 nap alatt elmúlt az ekcémája a krémtől!

Dóra
Nagyon édesek a gyerkőcök!

Cukker
Merre is nyaraltatok?

Bepa
Mi a festést megoldjuk magunk, elég kreatívak vagyunk mindketten, meg van egy barátnők aki nagyon tehetséges. Annak idején a saját szobáját szafarivá varázsolta. Olyan élethű volt h majd lejöttek az állatok a falról.

Estelle
Mozikáról kép?

Adri
Levi jobban van?

Gadevi
Mi újság felétek?

Kazi, Roz, Nyhk, Évi, Andi, Timci, Gadevi, Dettus, Kecsóné, Ser, Nana, Sbea, többiek????

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk szerencsésen, igaz az olasz autópályán szívtunke gy sort. Volt hogy 1 óra alatt 3 km-t haladtunk.
Az idő szupeeeeeeeeeeeeeeer!!!!! :lol: :lol:
Már most jól lebarnultunk!!!
Janát ma reggelre vmi úgy összemarta h bedagadt bucira a kis keze, vittem is a gyógyszertárba megmutatni, nagyon durvák itt a szúnyogok szerintem!! :roll: :?

Cukker: nagyon jók a képek, kedvencem a Galyatetős Adrika!!! Ééédi!
Igen sztem se ismer még apu, bár már meséltem rólad neki, lehet ám h arcról tudja kiről beszéltem... :wink:
Ha moziztok engem is vigyetek majd, oda nagyon szeretek menni!! :lol: :lol:

Na most csak ennyi mert 1 Euro- 15 perc net.......

KépKép
erszényes
 
 


Erszényes

Örülök, hogy jól érzitek magatokat, pancsoljatok sokat helyettem is.
Nem voltunk mozizni, de voltunk máshol. :wink:

Hajni

Már nagyon várom a képeket.

Timi

Bocsánat, a helyet nem is írtam. Olaszország, Lignano. Pici csodás félsziget. Illetve vagy 8 km hosszú, de az egész mesés, rendezett.

Andi
Kép
cukkker
 
 


Thymi,
hát egyenlőre nincs változás. Pedig múlt hónapban már átjárható voltam. Valahogy ez nekem nem megy. Csak tudnám miért, mert ugye a tavalyi kisbaba rögtön jött, azóta meg semmi. Már 14 hónap!!! Munkám meg csak decemberig van...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Erszényes-érezzétek jol magatokat,nyaraljatok hejetünk is!Nem felejtettem ám el a bulit!Ugyhogy értesits,mihejst ráérsz. :wink:

Kép
Kép
Kép



Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Erszényes
tökre jó nektek!Pihizzél sokat!

Cuki
nem tom mikor küldi át Judit a képeket,de rácsörgök hogy küldje oké?

Annát reggel elvittem oviba,fél óra múlva hívtak,menjek érte mert hány.Irány a dokinéni,úgy néz ki egy kis vírus.Ennyit az oviról,3 napot volt. :( Szegény Anna.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajni
Gyógyulást Annának!

Lina
Kitartás! Sikerülni fog!

Erszényes
Sok-sok képet csinálj és majd megnézem, így lesz nyaralásérzetem legalább :wink:

Hol csinálnak Kecsón ételallergia vizsgálatot? Úgy néz ki Gyopi érzékeny a tojásra....

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Hajny-Annának jobulást!Azért sokat szoktam mostanában nosztalgiázni,és mindig eszembe jutsz,mennyit segitettél nekem.Meg hiányoznak a beszélgetéseink,meg rájöttem,h.tul féltettem a kisfiam,h.ne fogja meg senki. :lol: Emlékszel volt egy ijesfajta kis vitánk.Igaz a kistesót is félteni fogom,de azért megfoghatják a barátok,miután kezetmostak. :lol:

Holnap-szerdán 13 óra után megyünk be Kecsóra oltásra.Otthon leszel 13 után,h.egyet jót beszélgethessünk,mint a régi szép időkben?


Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Hát, mi ma elkezdtük az ovit(Lánchíd)!Nagyon tetszett az Esztinek, alig akart hazajönni! Nekem még vannak fenntartásaim, de úgy vagyok vele, hogy még bele kell szoknom!!!

Estelle26, nincs kedved néha velem futni?
Nem futok gyorsan és még most sokat sem! Jó lenne egy futótárs!
Én a DM-ben vettem a vakdugót és nekem bevált!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Ó, bocsi, de majdnem elfelejtettem megírni nektek, hogy miért is ezt a vonalzót választottam az Esztinek. Képzeljétek, majdnem ugyan így nézett ki, amikor megszületett!! Mindjárt próbálok képet keresni!

Kép
Kép
kisévi
 
 


Próbálkozom egy képpel:

Szerintetek?
Kép

Kép
Kép
kisévi
 
 


Sziasztok!

Timci
hát én is szoktam nosztalgiázni,szerintem mindenki.
Bocsi hogy nemreagáltam az üzidre,most olvastam csak.Az a helyzet,tegnap mikor hazaértem a melóból este,hányni kezdtem én is.Úgyhogy csak most lettem olyan jól hogy ide csücsüljek egy kicsit.Meg hát nem akarnám hogy megfertőződjön bárki is ezzel a vírussal,mert nem szeret hányni senki,igaz?De majd bepótoljuk,oké?

Kisévi
igazán örülök hogy tetszik Esztinek az ovi.Csak maradjon így.Tényleg elvették az Anikót tőlünk?
Nagyon szép a két kép,mintha a te lányod lenne valóban. :lol:

Thymi
majd együtt kimegyünk Erszényessel,és megnézzük a képeket,közben egy nagyot trécselünk.Csak gyógyuljak már meg!Először vesegörcs kővel,majd ez a hányás!ÁÁÁÁ!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!Olvastam gyorsan..... :D

Hajny,bocs,hogy csak most......Ali nem féltékeny picit se,nagyon imádja Ati Babát....naponta 1000x hallom,hogy Apa,Anya,Baba,Te-ez Ő :D -sosem felejti el,ha vmi történik vagy lát vmit rögtön rohan,hogy Ati Baba se maradjon le róla......Gyógyuljatok meg hamar!!!!!!!!!!

Adri én is örülök,h találkoztunk.Nem nagyon találok semmit,kevés a fiú ruci és lányból sincs Ali mérete. :(

Atival mennünk kell gyógytornászhoz...gyenge a válla és a nyaka.Tapasztalat?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Kisévi
Boldog szülinapot Eszternek!!!!

Hajni jobbulást!

Gadevi
Hova viszed Atibabát? Van egy jó gyógytornász itt Hetényben, ha kellene a száma szólj!

:x
Van egy kiscsaj a bölcsiben aki folyton köhög és tüsszög és zöld takony folyik az orrából...Hétfőn amikor mentünk Gyopiért, pont beleköhögött az arcába. Éjjel már alig kapott levegőt, szívni kellett. Kíváncsi leszek h beteg lesz-e. MIndenesetre Nimó éjjel belázasodott. Szegény v 45 percen keresztül vonyított a kezemben, míg hatott a kúp...pasi...Gyopi lázasan csak feküdt bágyadtan. Na ehhez elég rossz lesz hozzászokni, h Nimó így dolgozza fel a lázat :oops:

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Gadevi
köszi,gyógyulunk.Már az a baj hogy menne játszóterezni,de tegnap még nem mertem vinni gyerekek közé.Ma már viszem levegőre rendesen.
Sajnálom ezt a gyenge vállat,remélem megtaláljátok a megfelelő tornászt hozzá.

Thymi
Sajnálom a betegséget,gyors gyógyulást.Ilyen ez a közösség.Amíg nincs láza,sajnos beveszik a bölibe a gyereket.Rohadtul mérgesítő az ilyen,kár hogy nem foglalkoznak vele.

Kisévi
Boldog szülinapot Esztinek,biztos örülni fog ha felköszöntik az oviban!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Koszi a koszonteseket, aranyosak vagytok!:)

Hajni, sajnalom, hogy megbetegedtetek, jobbulast kivanok!
Sajnos tenyleg masik csoportba kerult Aniko neni, en nagyon sajnalom.

Thymi, jobbulast nektek is!

Gadevi, mi hordjuk Andrist gyógytornászhoz. Locskai Mariannak hívják és Dévény módszerrel dolgozik. Csak ajánlani tudom!!!
Nálunk nagyon látványos volt a javulás (azért kezdtük hordani ,mert fél évesen nem akart még fordulni), aztán nála ragadtunk. :)

Kisevi, Eszternek itt is boldog szulinapot kivanok!!!

Upsz, nem olvastam az elozo oldalt, bocs, most csak erre tudok reagalni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dora_ 2008.09.10 10:44-kor.

Dóra
KépKép
KépKép
dora_
 
 


Thimy,Heténybe ha tud fogadni,a védőnőnk adta meg a számát,ha nem akkor ajánlottak vkit a Petőfivárosba....Sajnos sokan nem törődnek azzal,hogy beteg-e a kicsi vagy sem,persze megértem,h aki dolgozik és nincs kire bíznia.....de azért mégis!!!!!

Hajni,örülök,h jobban vagytok!!

Dóra,milyenek a gyakorlatok?Fájdalmasak?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?