Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!! Vok ám én is kcsikét! Sutyiban a meloban!! Hagyom hagy cumizzon a kedves kolleganöm egyedül kicsit!!!hihihihihihihihihihihihihihi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na ehez aztán gratulálok magamnak!!! :lol: :lol: Most jó kis üzivel kezdem!!!!! :lol: :lol: :lol: De azért laptetttttűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kis laptetőorzó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezt Pendinek tartogattam :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Bocsi!!!! Ne haragudjatok!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: Tényleg nem volt szándékos!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


De ha sokat írunk akkor még juthat Pendinek mára még 1!!!!!!!!! De akár 11-is

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na mi van de eltümtél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na eggye fene :wink: :lol:

Na,kiosztottad már odabent az emberkéket??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dehogy tűntem el.... csak iszonyat lassú itt a net :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


MEg amúgy is... este hétig ide vagyok betonozva :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ÁÁÁÁÁÁ! Tojok rájuk magasra! Nincs kedvem cirkuszolni! Ma is 2x már nekiestem a konyhafönöknek! De mint később kapcsoltam totál felesleges volt, mert ugyis az egyik fülén be a másikon meg ki!!! Szoval majd a jövöhét lesz az enyim!!!! Mert már akkor ugyis itt lesz a goré és majd akkor!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


HÚúúúúúúúú! Beton! Ne is emlegesd, mert a hétvégén mi is betonozunk kicsit! Csináljuk a keritést!!! Nem sok kedvem van hozzá! De ez van!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendikém! Ne aggodj miattam mert mindig mindent addig csinálok, míg azt nem érzem, hogy birom! Egy percel se tovább!!! Szoval a babokat meg totál wegészségesen fogom kihordani! Vigyázok magamra! Vagy majd akkor magunkra!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Upsz......
Pedig valami kis vizes élményt akartam javasolni.....
Némi éccakai fürdés címén :roll: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


vgyok 8) visszaolvasni msot nem tok mert beszelgessunk aztan majd reagalok :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na most meg ti tuntetek el :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Én neeeeeeeeeeeeeeeem.... itt vagyok :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócika meg biztos elment főnökösködni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Most majdnem leírtam az első gondolatom neked Zsuzsuka! Mondjuk szerintem egy éccakai fürdés szerintem belefér!!!! de majd mebeszélem apácskával hazafelé az uton és utána jövök és megosztom veled mi lett a végeredménye oksika??? :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na hun vagytok dumagépek?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na ez szép!! Itt hagyák a kicsikét magára!!! :lol: :lol:

Csajok fáj a hasim! Mikike szerintem már nagyon jönne csak a természet váratja és engem akar kinozni!!!! Kész vok!
Amugy ha már sütöttem egy kis pogit eszek is egyet! Nem magam akarom dicsöiteni, de ez most nagyon jól sikerült!!!nyaminyami!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


En itt vgyok....te Noci neked nem kene hanyagolj minden fele vizet amig dokihoz nem mesz?! :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Örülök, hogy fasza csajnak tartasz, de nem mindig vagyok az! Mert ha igazán az lennék akkor nem itt ülnék hanem mondjuk valahol egész másutt és kicsit több lóbvéért keccsölnék! Nem 70000-Ft-ért! :o :o :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


meg 8napom van a tesztig 8)
noci pirivel mivan? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát öszintén nem is tudom! Mondjuk valszeg igazad van ebben is! De asszem most nem azért mert mit tom én milyen kasa csajééé vagyok, de a kammilás tampontól olyan kasán kikezeltem magam, hogy semmi tünetem még kellemetlen szag se, csak barnázásom van! Szoval asszem egy jó fürcsit szívesen bevállalok!!! :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Te Brid! Piri csak üldöz a fájdalommal meg a barnival egyébként semmi más!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Meg fiatal vgy...valtozhat minden :wink:
Miki meg vgy jojjon vgy ne :evil:
Hajfajas monnyon le :evil:
A pogi meg johet 8) :lol:

Noci nem tom tudod-e de Zsu nyitott egy topikot ahol osszeszedjuk majd a recepteket mert miutan itt leirja valaki keptelenseg megtalalni mar ra egy hjetre is :evil: Ugyhogy ha van valami klafa recepted akkor oda nyomathatod barmikor!!! :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hat azert egy kamillas tampon nem ol meg egy bacit se de mind1 nem szolok mar mert javithatatlan vgy :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szijjjjjasztok Csajszikák!!!

Megkaptem fél percre a gépet! :lol: :lol: :lol: :? :? :? Nekiállt a Drága játszani.

Zsu
még nem néztem az új fórumot, de bizti jó sok ötlet jön majd ide. Majd én is írok bele, ha megkapom újra a gépet. :lol: :lol:

Nócika
Jól eloroztad előlem a laptetűtt!!! :lol: :lol: :lol: Pedig nagoyn lesetm. Aztán persze Apácska ideült, és én lemaradtam. De legyen most a tiéd. Nekem már úgysem kell (remélem) :lol: :lol: :lol: Mert most hiszem, hogy sikerül!!!!!!

Bridget
Csináltál fotót? Milyen volt a hangulat lenn?
Vendég
 


Na vissz tértem.....

Nócika!
Nagyonörülnék,ha össze jönne a fürcsi, apácska is benne lenne....
Bróbáld ki a Canesten kombit is esetleg.... éjszakára egy tabletta és apának krém... három nap az egész....

Pendi drága!
Himalája ngyságú drukk a következő két hétre!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi!
Írtó finomnak hangzik a sütid :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok megint! Ezer sorry, hogy eltüntem, de bent ugy lelassult a net, hogy nem gyöztem várni! Szoval most már itthon vagyok!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Brid! Na minjá megnézem azt a receptes topikot!
És sajna anyunak is mindig is ez volt velem a baja! Hidd el! Szoval én hiszem azt ahogy Jimy is megénekelte, hogy: 1x megjavulok én???!! Jó leszek majd!!!!
Most tudom bután hangzik, de amit Zsuzsu írt a canesten combirol azt ki is fogom probálni! Minjá szolok apácskának, hogy ugrizzunk el a patikába! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendikém! Tőled személyesen is még egyszer meg még 1001x bocsánat! Nem tudtam!!! Olyan hirtelen léptem be, hogy az csak na! Meg én nem nagyon szoktam figyuszolni, hogy mikor van laptetűűű közelgése!!! Bocsika!!! Ne harizz rám!!!!!!! JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ?????? De most mint láthatod nagyon teperek az üzikkel, hogy minjá megint ott legyen az oldal és a tiéd legyen a laptetŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰűű! JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ????????????????????????????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsuzsu! Hazafelé beszéltem apácskával! Neki is tetszik az ötlet! És hová szeretnétek menni?? Van valami kigondolt hely??? Vagy mit szolnátok mondjuk nálunk egy sütögetös party-ra délután és megnézitek milyen nálunk a medence víze ami nem kötelező és ha nem tetszik vagy ha nincs ahoz kedvetek még mindig mehetünk akár Ceglédre vagy akárhová máshová! Nekünk mindegy! Mi mindenevőek vagyunk! :wink: Imádjuk a vízet!!! Csak legyen jó a hangulat!!! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na mi van?? Kihalt a topik?? Mi lesz igy a Pendink laptetüjével???? Jertek mán!!!!

Brid! Nálatok még csak 23 óra mult alig!! Gyere még!!! Én is vok!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na itt vagyok.... csak babacuccokat nézegettem a neten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na akkor várom, hogy termelj velem Pendinek laptetűre valot!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
Ez irtó jól hangzik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Megbeszélem apával és akkor megbeszéljük, hogy mi mit vigyünk. Nehogy mán megint ne vigyünk semmit!!!!!
Hurrá medence dögös bikiniben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Termelhetünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És milyen rucikat nézegettél?? Jaj olyan kis ennivaloak!! Én is imádom nézegetni őket! Amugy megnéztem a receptes topikot! És írtam is egy receptet gyorsan! Egyszerű és fini! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Olyan gyönyörű cuccokat láttam: www.babaholmiolcson.hu

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Menek, megkuksizom!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na Hurrrááááááááá! Örülök, hogy tetszik az ötlet! De ha gondoljátok én még azaz mi abban is benne vagyunk, hogy gyertek ugy hogy akár itt is tudtok aludni és akkor egyáltalán nem kell az órára nézni! Kipurcanásig elleszünk! Na ehez mit szólsz????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na ez tényleg elég egyszerűnek tűnik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nos én meg mekukksizom a babcuccokat! Minjá gyüszök! Ha netán késön jönnék akkor megint lefagytam! Azaz a gépem! :twisted:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát tudod az alvással úgy vagyok, hogy az csak a sajátomban a legjobb....

De azért hajnalig mulathatunk, nem vagyok semmi rossznak az elrontója. Meg vasárnap szeretnék menni keresztfiamékkal az állatkertbe. Úgyis azt mondják, hogy le fog hülni a levegő eléggé vasárnapra.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na egy gáz van, amit elfelejtettem, hogy apa Érden dolgozik szombaton. Mindjárt megmondja, hogy kb. meddig?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Oké! Rendben! Saját ágy az saját ágy! Na megnéztem az olodalt és rájöttem, hogy ezt én is szoktam kukksizni! Meg nézem a nyitvatartási időt és mindennapra csak azt látom, hogy zárva! Na mondom mi van itt?? Azt látom, hogy ez erre a hétre vonatkozik csak! :oops: :oops: :oops: na szép nam nézem a dátumot csak egyből azon vagyok, hogyha ezek mindennap zárva vannak akkor mikor értékesítenek??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Én meg addig shoppingolok a New Yorkerben sógornőmnél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szerintem legkésőbb három körül ott tudunk lenni. Az jó nektek??????????????????,
Aztán hajrá éjszaka!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?