Új privát üzeneted érkezett!

20 perc múlva lesz a női 1000m kajak 4-es döntője.

i.kata
 
 


Sziasztok!
Alig bírlak követni benneteket, mi ez kérem megtáltosodtunk???

KATA
Annak örömére, hogy két kismamink is lett dobol egy táblicseket?

DENIKA
Szerettem volna rögtön Monic után jönni, de szívesen átadom a helyemet, egy hét múlva úgyis követlek benneteket!

MONIC
Te kis hamis, most akkor kihez is mentél te férjhez? Ugyanis én nem emlékszem a férjed nevében lenne R és G betű! :shock:

SZEZSO
Nagyon kellemes nyaralást, jó pihenést nektek!

dita75
 
 


Dita,
Monicnak van még egy neve, mert a férjének 2 vezetékneve van kötőjellel, ha jól emlékszem :roll:

i.kata
 
 

 
 

Még mindig nem a legjobb minőségben, de közkívánatra itt a tábla :lol:
Kép

i.kata
 
 


Hűűűű, a felső szekció vezet a másik kettővel szemben együttvéve is :lol:

i.kata
 
 


Denika: köszi a választ! :-D

Balatonfüred a cél :-) És igen, hatalmasat fogunk pihenni :-)

Kata: persze, az éppen folyamatban lévőket beengedjük magunk elé a táblában, aztán mi jövünk :-)

A lányoknál nem csak 500 m-es táv van? :roll:

Monic: a Lilla nálunk is játszik :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso,
a teletexten ez volt írva, de megnézem mindjárt. Igen 1000m-t ír. Szerintem a kajak 2-es 500m-es, nem? Nem értek ám hozzá, csak szurkolni tudok :oops:

i.kata
 
 


Sziasztok LÁnyok,

Némóka: nagyon csini a pocid!! :wink:

Szezso: jó nyaralást, jó pihit, jó feltörtődést a sikeres lombik előtt!!!+++++++++++!!!!!!!!!!!!!!
nem kifejezetten 4d-re megyek, de csinálhat olyat is , nekem mindegy!

Dituli: azért tényleg ne hajolgass sokat!! a tapadás után még vigyázni kell egy kicsit!! próbálj azért kímélőbb életmódot folytatni! és munka közben pihenőket beiktatni!
éljen a hiszti!! :wink:

Kata: ne izgulj még előre, h mikor lesz a lombik és itthon lesz e a párod! ez láthatod, h sok mindentől függ. eljárás, hely. ne aggódj előre, próbálj meg kicsit megnyugodni!! nem lesz semmi gond!
most megy először a párod japánba?? enyém már 2* volt! és most majd megint kell mennie 1 hétre - 10napra. először úgy volt, h okt, de mondta, h az neki nem jó, mert nem akar már akkor itthagyni egyedül. majd jött, h február eleje, akkor én paráztam kicsit be, h az még korai. majd jött, h márc- mondtam, h ok. erre most a főnök kitalálta, h menjen jan-ba - mondta, h az kizárt!! :twisted: ha nem szereti a japán konyhát, csomagolj neki csomó kekszet, műzlit. szegény párom szinte éhezik kint. és vicces volt, h a céges kantinban nem volt egyáltalán rendes evőeszköz, úgy hozattak neki külön vhonnan. :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Gyorsan beköszönök én is, hogy élek még. Újabban olyan későn járunk haza, hogy nem igazán van már erőm netezni.
Most is lassan indulunk bobozni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kata: 500 :-D megnéztem én is, igaz, máshol :roll:

A pénteki program:
K-1 1000 m: Benkő Zoltán (9.30)
C-1 1000 m: Vajda Attila (9.45)
K-4 500 m: Kovács Katalin, Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Janics Natasa (10.20)
K-2 1000 m: Kammerer Zoltán, Kucsera Gábor (10.35)
C-2 1000 m: Kozmann György, Kiss Tamás (11.05)
K-4 1000 m: Sík Márton, Beé István, Vereckei Ákos, Bozsik Gábor (11.20)

Szurkoljunk együtt! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Lányok!
Most próbálom kibogozni az OEP honlapján szereplő leírásból, hogy hogy számolják a táppénzt, de nem nagyon értem. A legfőbb kérdés számomra, hogy ha mostantól folyamatosan táppénzen maradnék (azaz áthúzódna a keresőképtelenségem 2009-re), akkor 2009-ben a táppénzem alapját a 2007-es vagy a 2008-as jövedelmem képezi majd? Monic! Úgy tudom, Te nagy szakértő vagy ebben a témában. :wink: Tudnál válaszolni?
denika
 
 


Kata: köszi a táblát, szerintem teljesen jó a minőség is! bár lehet, h még álmos vagyok és a csipa miatt nem látom , h vmi baj lenne vele. :shock:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


CZINKI
Nekem is tecc a táblicsek, főleg hogy esszerint én következem! :wink: :lol:

Ma még van egy elem amit megcsinálok, utána részemről befejeztem a festegetést egyelőre!

DENIKA
Monic nekem ezt már egyszer megírta, de nem veszem el a kenyerét! :D

LINÁCSKA
Fűzfőn boboztok?
Utána nem jönnél ide hozzám a munkahelyemre egy kicsit leváltani? Már eleget nyaraltatok!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Megvan az első aranyunk!!! Vajda Attila kajak 1000m :lol: :lol:

i.kata
 
 


Szezso,
én csek a teletext néztem. :oops:

Csibi,
halat nem eszik, főleg nem nyersen. A főnöke tavasszal volt és mindenki több kilóval könnyebben jött haza, mert állandóan szusit kaptak :roll:
De jó ötlet ez a csomagolás, majd megcsinálom szegényemnek :lol:

Amúgy BOLDOG 400. OLDALT!!!

i.kata
 
 


KATA
Pont ezt akartam írni, de megelőztél! :wink: :D

dita75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a pocadícséretet, csak én még azért nem gondolom igazinak, mert még nem az a kis kemény pocak ez.

Dita,
Nagyon ügyi kis festő palánta vagy! :)

Szezso,
Jó nyaralást nektek, aztán tényleg pihend ki magad, mert utána jönnek a boldog, de fárasztó anyai teendők! :wink:

Kata,
Szerintem is jó a tábla, én élesnek látom.

Csibe,
Én nagyon jól érezném magam Japánban kaja-ügyileg, szeretem a sushit is, de az embereket már nem biztos, hogy el tudnám viselni.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


K4 női 500- ezüst

Szezso,
C1-nél jobban drukkoltunk :roll:

i.kata
 
 


Némóka: az emberek nagyon kedvesek!! párom egyedül ment fedezte fel osakát, és volt , h eltévedt, és az emberek nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. még azok is kézzel - lábbal elmutogatták az utat, akik nem is tudtak angolul. merth hiába volt térképe, minden utca csak japánul van kiírva!
a japánok nem kínaiak. a nászúton a reggelinél a párom megmondta ránézésre és viselkedésre, h ki kínai és ki japán. a kínaiak harsányak külsőre is és viselkedésre is, míg a japánok nagyon visszafogottak, szinte nem is beszélnek.
most viszont te sushiról ne is álmodj!!! :twisted: most nem lehet ilyeneket enni!!

éljen az első arany!! de ne felejtsük el Cseh Laci 3 fehér aranyát se - ahogy apukája mondta, olyan aranyos volt!!! :lol: :lol:

már 400. oldal?? :shock: nem semmi!!

Kata: és iránytű is nagyon hasznos!!!! mert tényleg mindenhol csak japánul vannak kiírva az utcák! és van vagy 10 metróvonal is. szegény párom vagy 2* eltévedt. de tényleg nagyon rendesek az emberek! egyszer elvitte egy munkatárs vacsizni, és olasz étterembe vitték! :lol: :lol: pont akkor volt vmi atlétika verseny, és azt hitték az étteremben, h a párom is atléta. :lol:
meg van egy nagyon szép hely, majd megkérdezem a nevét, oda feltétlen menjen el a párod. egy hatalmas parkban van egy óriás budha szobor, és a parkban szabadon lófrálnak az őzek.
ja, egyébként hova megy a párod helyileg??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi,
ő az ügyfeleivel megy és minden meg lesz nekik előre szervezve. Ha jól emlékszem a tavaszi útban Osaka és Tokio volt benne, de nem vagyok benne teljesen biztos.

i.kata
 
 


szezso írta:K-2 1000 m: Kammerer Zoltán, Kucsera Gábor

Na ez nagy bukta volt. 750m-ig vezettek, aztán 5-nek futottak be :cry:

i.kata
 
 


Kata: akkor menjenek el feltétlen abba a parkba! párom is osakából ment oda! sajna ő tókióba nem jutott el!
majd kérek tőle 1-2 jótanácsot. lehet, h még térképei is vannak. bár azokat szerintem a hotelben kapta.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibe,
Igen, azt tudom, hogy nagyon kedvesek, de engem a merevségük, és az zavar nagyon, hogy a legtöbben még mindig nagyon szigorú szabályok szerint élnek.
Tudom, hogy most nem ehetek ilyesmiket, nem mintha eddig is olyan sűrűn fordult volna elő velünk. :) Tényleg a májjal mi is a helyzet? Az évfordulónkra megleptem magunkat egy szép darab libamájjal, és mostanában nagyon rá vagyok kattanva...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


kata: ha nem nagy kérés, majd engem is bevennél légyszi a táblába? nem most, mert most dolgoztad át, hanem ha esetleg majd lesz valakinél valamilyen újabb esemény, akkor engem is irjál be légyszi, ha nem gond. köszönöm :)

amit gondolom kell hozzá: az ÁEK Meddőségi Centrumába járunk, augusztus 14-én volt az első )és remélhetőleg az utolsó) inszemünk, korom 29 és Budapesten lakunk.

köszönöm! :)
Vendég
 


Denika,

a táppénzet nem annyira tudom, mert annál csak a táppénzes papírt küldöm el mindig az Államkincstárnak.
Azt viszont tudom, hogy a táppénz nem alapja a GYÁS-nak és GYED-nek, abba csak a betegszabi számít bele.

Dita,

családnév ment priviben.

Kata,

emlékszem, hogy milyen jót viccelődtünk a WC monogrammon. :lol: :lol: :lol:
És ha még emlékszel beszéltük, hogy a lányom keresztneve nem lehet Mercedes, maximum Bayerische Motor Werke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


NEMO
Boldog 13. hetet! :D
A pici-poci pedig nagyon is igazi!

Nekem sem szimpik a vágottszeműek, tisztelet a kivételnek, a kinaiakat egyenesen útálom! :roll: Pedig nem vagyok fajgyülölő vagy ilyesmi. Már eleve ahogy a nőkkel bánnak! Még szerencse, hogy nem oda születtem! :shock: :?
Amúgy egy ideig kint kéne élnem, csontsoványan jönnék haza, mert az ételek is számomra............ na hát brrrrr..... nekem nem kőne! A barátnőm nagy kínai kajás, mindig összevesztünk, mert én meg nagyon fújjjjj, egyszer rávett valami érdekesen kinéző levesre, meg gondoltam a szecsuáni csirkével csak nem lesz gond. A levest majdnem kiköptem annyira rossz volt, a csirkéből tán két falatot ettem utána rá sem bírtam nézni, na hát az volt az első meg az utolsó is, hogy én ázsiai kaját ettem! :roll:

dita75
 
 


Monic,
emlékszem WC-re is és a Mercedesre is :lol: :wink:
Ha nekünk valami véletlen folytán V-s keresztnevünk lenne, akkor az máre egy fordított Volswagen :roll: WV ---- VW

i.kata
 
 


Szilvi,
üdv a táblán! :lol:
Kép

i.kata
 
 


MONIC
Megkaptam a privit, most má' éééééétem!
Tényleg nem illik a Regina ehhez a névhez, de a Regina eleve olyan komoly név, nem? Az Elizabeth nem lenne rossz, nem egy gyakori név ebben a formában, és tök jól lehet becézni, Liza, Lizi, Sissy..... stb. Annyit gondolkoztok a lányneveken, hogy a végén majd fiatok lesz figyeld meg! :wink: :D :lol:

KATA
A fenébe Szilvi is beelőz! :wink: :lol: :lol: :lol:
Hát jóóóóóóóóóóóóóóóóó! :lol: :lol:

dita75
 
 


kata: köszönöm! :)

dita: az a pár nap nem számit, a lányeg hogy mindketten pozitivat fogunk tesztelni :)
Vendég
 


Dita: nálunk is ez volt! a Melinda volt a tuti, és már több, mint 1 hónapja tudjuk , h fütyköse van, de még neve nincs szegénykének! :oops:
számomra az a leves olyan , mint a takonyleves, undorító! bocsi, aki szereti!! én olyan szószosz dolgokat nem eszem kínaiban, meg bundásakat sem. van kb 3 féle kajcsi , amit szoktam venni a kínaiban.

páromnak tetszik a Barna, és ha nemzetköziül mondjuk a nevét Barna Czinke. :lol: :lol: de nekem ez nem igazán tetszik, mármint a Barna név.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita,

én nagyon megnyugodnék, ha fiunk lenne mert a Dániel azaz Danikáért nagyon oda vagyok én is és a párom is.
A Viola neki nem tetszik és az Elizabet sem, pedig azt tényleg nagyon jól lehet becézni.

Czinki,

a Barna szép név. :wink: De ha neked nem tetszik akkor beszéljétek meg, én sem hagyom magam. :wink:

Kata,

VW :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A Boglárka nagyon szép név, én az r miatt nem választom ezt sem, az erős családnévhez egy lágy keresztnevet gondoltam ki.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: Köszönöm, hogy válaszoltál! :)
denika
 
 


CSIBI
LEvessel kapcs egyetértek! :P
A Barna nekem sem tetsz, de a Barnabás már jobban hangzik, Barni-maci! :wink: :D
A másik topicban vagy egy lány úgy hívják a kisfiát, hogy Kende, az hogy tetszik? Sztem aranyos és különleges!

SZILVI
Igy is lesz! :wink: :D

MONIC
Hát akkor marad a Daniella. :D
A Boglárka nekem is tecc, úgy hogy Bogi, a párom viszont csúnyán nézett amikor ezt felhoztam! Mindig is Biankában gondolkoztam, de mivel kiderült, hogy ha a Ricsi lány lett volna ez lett volna a neve, úgyhogy lemondtam róla! :roll:

dita75
 
 


Nekem a Barna név is tetszik, de ha Viola és Eizabet közül kellene választanom, akkor egyértelműen Viola (bocsi Monic :oops: ).
Én a helyetekben valami röved nevet választanék, mert a vezetékneve így is elég hosszú.

Nekem más név nincs is a tarsolyomban, csak a Máté és a Boglárka.

i.kata
 
 


KATA
A Máté is aranyos! Tedd még mögé a Pétert! :lol:
VAn egy ilyen nevű kollégám, mindig énekeljük neki, hogy "Elmegyek, elmegyek, milyen úton indulok még nem tudom!" :lol: :lol: :lol:

MONIC
Nekem pont a minap ajánlották azt a nevet, hogy Zoé!
Pedig a mi családnevünk nem olyan hosszú, de mondták, hogy mégis egy nagyon rövid, vagy egy nagyon hosszú név illene hozzá! Nekem pl. most nagyon bejön az Emily, de mivel i-re végződik a családnév is, elég hülyén hangzana! :roll: :?

dita75
 
 


Dita,
látom, neked inkább a modern nevek teszenek. :lol:

Mindjárt kezembe kapom a naptárat és én is nézegetek neveket :roll:

i.kata
 
 


fiú: Benedek, Dénes, Zsolt :lol: , Gergely, Kornél, MÁTÉ, Olivér

lány: Gréta, Flóra, BOGLÁRKA

De ezek nagyon elnagyoltan. Végigfutottam a neveket a naptárban...

Fiúk közül könnyebben tudnék választani. :roll:

i.kata
 
 


hát azért még azt is nézzétek, h ne a szülinapkor legyen a névnapja is!!!
meg , h mennyire gyakori. pl fiúknál az első 20 2007-ben születetteknél. (ez persze évről évre változik biztos!!)
1. BENCE
2. MÁTÉ
3. LEVENTE
4. DÁVID
5. BALÁZS
6. DÁNIEL
7. ÁDÁM
8. PÉTER
9. BÁLINT
10. TAMÁS
11. GERGŐ
12. MILÁN
13. ZSOMBOR
14. MÁRK
15. DOMINIK
16. KRISTÓF
17. LÁSZLÓ
18. MARCELL
19. ZOLTÁN
20. BOTOND

sajnos nem tudom már, h honnan mentettem le magamnak. :roll:
én a netről kinyomtattam magamnak az összes fiúnevet abc sorrendbe, névjelentéssel és névnappal. azokat nézegettük.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Engem nem kimondottan érdekel, hogy pl. a Máté milyen gyakori, mert ez a név már évek óta ott settenkedik a gondolataimban, amikor még szó sem volt a babáról.
Az én nevem is gyakoriés gyakori volt mindg is, de sosem zavart, hogy az osztályban nem csak én vagyok Katalin, az egyetemen meg a 120 emberből kb. 6-an vagyunk Katalinok.

i.kata
 
 


A Bence valóban kapós név, egyébként szép, csak fűződik hozzá rossz emlékem! Én fiúnak készültem anya Zsoltot mondott amikor megkérdezték, hogy mi lesz a baba neve! :D
Nem tűnt fel neki, hogy vágás van a lábaim között! :?
Amúgy tetszik az Ádám, de annak csak karácsonykor van névnapja?

dita75
 
 


Nálunk a Dániel azért tökéletes választás mert a szülinap márc 8 körül, a névnapja pedig július 21. :wink:

Czinki,

mi ezeket is figyeljük, az utónévköny eleve úgy van megszerkesztve, hogy mellé írja a névnapot is.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

a Zoé tényleg szé név, nekem a Zora is tetszik. :wink:
Meg az Aliz is, de a párom előjött az Aliz Csodaországgal...

Most jutottam géphez, de főzök is és mindjárt anyuért is kell mennem a munkahelyére mert a tesól lenyúlta az autóját :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nekünk egyelőre még nincsenek neveink. Már párszor nekifutottunk, de csak afféle elméleti szinten. Most nem is jut eszembe egyetlen név se, ami szóba jött.
Viszont van egy tök jó babanév tervező itt:
http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_06.html
Meg lehet adni névnap időszakát, név gyakoriságát, szótagszámát, kezdőbetűjét, hangrendjét, és kilistázza a naptárból a találatokat. :) Nézzétek meg!
denika
 
 


szisztok , mentem!!

mindenkinek jó hétvégét és jó pihit!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi,
jó hétvégét!

Denika,
pedig lassan kezdhettek gondolkodni, mert 2 nevet is kell választanotok :lol:

i.kata
 
 


A Boglárka nekem is tetszik, de a hugom is Boglárka és az apósjelöltem unokája is. Nekem a Liliána is tetszik és a Bence. A páromnak meg a Néró (vetezéknév nem titok: Frankó) :) Mondtam, hogy akkor nem én leszek az anyja. Én mindig úgy néztem a neveket, hogy elképzeltem amikor az óvodában hívják és elég sok név kiesett rögtön. Nem volt jó valahogy. Álmomban egyszer Flórának hívták a lányomat, de az meg nem illik a vezetéknévhez, hacsak addig el nem vesz, mert akkor az én nevemet is megkaphatná kötőjellel. Úgy már nem lenne rossz. De nem hiszem, hogy addigra férjhez mennék.



vicky79
 
 


Kata: A táblához-a második inszem lesz szeptemberben remélem és ma a 13.cn-en vagyok.



vicky79
 
 


Vicky,
kijavítottam a táblában.
Olyan nehéz dolog ez a névválasztás, mert a legjobbet keresi mindenki, de azért biztosra nem mehetünk.

i.kata
 
 


Sziasztok! :lol: :lol: :lol:

(remélem nem baj, ha jelentkezem :oops: :roll: )

köszi a drukkokat mindenkitől 8)
úgy néz ki sikerült, a mai hcg-m 116 :D :D :D

mutizok képeket, ha nem baj :oops:

ők a mi kis babáink(ez beülti előtti kép)

Kép

ezek meg a tesztjeim 8) (furi, hogy 116-os hcgvel is milyen halvány a 20 as teszt :roll: )

Kép

egyelőre el se merem hinni :shock:

Mindenkinek drukkolok ám a háttérből :wink: :wink: :wink:
Dita! neked is :P

megkérdezhetem, hogy kinek emnnyi volt a hcg-je? :roll:

Pussz :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: