Új privát üzeneted érkezett!

Kiderült az is,hogy a munkahelyem nem létező számlaszámot adott meg,s nem tudtak utalni emiatt se! :evil: Nagyon sok mindent rosszul küldtek át,s még nem engem csesztek le,mikor jeleztem nekik a problémámat! :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi, nagyon jók a képek és a videók! Egy óráig néztem őket :lol: Nekem a legjobban a Bayern Parkos képek tetszenek. Az tényleg jó kis móka lehetett.
Sajnálom ezt a sok zűrt a papírok körül.
Az Auchant nem próbáljátok meg apának? Az óbudaiba úgy tudom keresnek hentest! Rendes bejelentett bér, minden a munkatörvény könyve szerint megy (szabadság, betegállomány, túlórát fizetik, heti 2 szabadnap, szabadhétvége, szabadvasárnap). A fizetés is elég jó (bár nem tudom apa mennyit keres most), de ha gondolod holnap megnézem nektek mennyi pontosan a bér. Ma szabadnapos vagyok. Az Auchan honlapján tud rá jelentkezni, behivják tesztet irni, utána egy beszélgetés, és ha sikeres, már kezdhet is. Mellesleg közel is lenne nektek. Nálunk Solymáron úgy tudom most nincs hely, de azt is megkérdezhetem nektek holnap. Ha egyáltalán érdekelné multinál való állás...
Vagy esetleg az új bécsi úti Tesco... októberben nyit, ott talán az én párom tudna segíteni, ha gondolod.

Helga: végül mi nem néztük apával a tűzijátékot. Ismerősnél voltunk kerti partin, szalonnát sütöttünk, de olyan fincsi volt :lol: . Csepelen voltunk, onnan nem lehetett látni. Fanni anyuékkal volt, de ő meg pont elaludt mire kezdődött a tűzijáték. Majd jövőre talán már érdekelni fogja.
A játékokkal pedig nagyon szépen eljátszik :wink:

Bölcsi: Fanni nem megy bölcsibe, majd csak oviba.

horvviki
 
 


Viki nagyon aranyos vagy,köszike előre is! :wink:
Akkor,ha jól értem az Auchanban is meglenne a vasárnapja,s még + 1 nap szabad! Most 140.000-et keres,s ennél nem nagyon szeretne kevesebbet,de,ha megtudnád,hogy mennyit adnak ott,azt megköszönném,mert tényleg elég közel lenne. :wink:

Tesco se rossz ötlet,de először megvárom az előbbire a válaszod,meg persze megkérdezem a páromat,hogy mit szól ezekhez,hogy akar-e dolgozni multinál vagy sem?!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Gabika se lesz bölcsis,csak ovis! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: havi 2 vasárnapot kell dolgoznia! Úgy vannak a szabadnapok pl.:
1. hét: pl. kedd-vasárnap
2. hét: pl. szombat-vasárnap
3. hét: kedd-szerda
4. hét: szerda-csütörtök.
Tehát a két szabadnap mindig meg van, de havi egy szabadhétvége jár, plusz egy szabad vasárnap, ami mellé egy hétköznapi nap is. A másik két héten hétköznap kap szabadnapot, ami egymás mellé esik.
Akkor holnap megnézem, hogy pontosan mennyi a hentes bére nálunk, és majd megírom.
Ja, és napi 8 óra munka, fél óra szünettel. Tehát heti 40 órát dolgozna. Most nem tudom mennyit dolgozik, de 12 órázik nem???

Boszi, és hogy álltok a kistesó projekttel? :lol:

horvviki
 
 


Apa most úgy dolgozik,hogy minden vasárnap szabad neki.
Minden 2. szombat és hétfő szabad.
Hétfő: 6-17
Kedd: 6-19
Szerda: 6-14
Csüt.: 6-19
Péntek: 6-14
Szombat: 6-14(amikor dolgozós)

Ő ugye órabérben van,s sokszor bevállat többet is a + maniért.
Itt ki lehet azért menni kávézni és cigizni 1-2 óránként?

Kistesó lesz majd,csak sokat gondolkodtunk,hogy anyagilag fogjuk-e bírni,de remélhetőleg igen,mert mire megszületik Gabikának se pelus,se bébikaja nem kell! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: sajnos cigi és kávészünet nincs... Csak 4 óra meló után fél óra kajaszünet. Cigit, kávét ki kell birni addig...

horvviki
 
 


Huha akkor lehet nem tetszik neki,mert ő óránként kimegy cigizni,mert igényli,4 órát tuti nem bírna ki,de azért megkérdezem majd. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap mi is megjöttünk a nyaralásból. Nagyon jól éreztük magunkat, mindhárman. A szállásunk valóban baba és gyermekbarát volt, mint ahogy a neten is hirdették magukat.

Viki!
Nagyon jók a nyaralós képek!
Szupi ajikat kapott Fanni!

Helga!
Biztos jövőre jobban fogja élvezni a kislegény a vizet :wink:

Boszi!
Jók a képek! Nem régen a kolleganőmék is ebben a parkban (is) voltak :) A videokat még nem néztem meg, de megteszem, még ma :D
Az én férjem is nagy dohányos :( Volt olyan melohelye, hogy a 8 órás műszak alatt nem lehetett dohányozni, mert veszélyes anyagok voltak a telephelyen (akksik). Simán kibírta. Igaz, rágózott mint a gép :lol:
A Te párod is kibírná, hidd el :wink:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Levi bő 10 órát aludt egyhuzamban :lol:
Reggel annyi tej volt, hogy már FÁJT :lol:

Ma beiratkoztunk a bölcsibe...
de 2010 szep-től van csak hely :? kivéve, ha valaki le nem mondja addig...
Pedig nekünk tavasztól kellene :evil:
...remélem tényleg lesz még Szabolcsban hely...

A tűzijátékot néztük az erkélyről :lol:
Amikor piros és zöld volt Levi tátott szájjal nézte, de ha épp jött a HÉV,
akkor hirtelen az volt a fontosabb látnivaló :P

Boszi
Nagyon szépek a képek!
A videókat is megnézem majd...

Remélem rendeződik a párod munkahelye.. és talál egy jobbat, mert ahol most van - nem igazán "dolgozóbarát" :?

...és drukk, hogy hamar megkapd a pénzt.

Helga
Ma nem volt Áron az Apukájával a postán?
Reggel 9 után... :?: :wink:
Mi is voltunk... Manóval.

Mi a másik Bölcsibe voltunk... Amelyik a Csobánka "mögött" van.
Kedves volt mindenki. :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ezt elfelejtettem:

Megmaradt néhány DM-es kupon, amit nem váltottam be és nem is
akarok...
Ezeket lehet aug. 31-ig beváltani ( Libero, Pampers, Babylove, Huggies pelus és
Nivea törlőkendő, Avent tanulóüveg-szett, babylove melltartóbetét)


Kéri valaki?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gani apjuk nem nagy dohányos. 1/2 doboz se fogy el neki 1 nap.
Szerintem a mostani helyén már menekült is ki,csak,hogy friss levegőn legyen.
Remélem én is,hogy talál egy sokkal jobb helyet majd,mert 4-5 év alatt itt is sok probléma volt,de most sokkalt be. :roll:

Nekem szétmegy a fejem egész délután ettől a melegtől! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gani! Kérünk szépen majd nyaralós képeket! :lol:

Kia! 2010 szeptemberétől van hely? Ezt tuti jól irtad? Az még két év :roll: Nem 2009-től? Ha tényleg 2010-től, akkor Levi már nem is bölcsibe, hanem oviba mehet lassan...
Kuponok közül nekem egyedül a Libero kéne, de nem tudom mikor tudnánk összefutni :roll:

Boszi: hidd el sokan kibirják, hogy nem gyújtanak rá munka közben. Direkt jót is tenne neki, nem? :wink:

Pár kép máról:
Kép Oh, de nehéz... Kép Babázunk Kép Ez az apa miket talál ki...

horvviki
 
 


Szio! :wink:

Viki jók a képek! :P
Várom válaszod,ha megtudsz valamit a bérezéssel kapcsolatban! :wink:

Gani igen rakj fel sok képet! :lol:

Fiora? Trécsi? :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi:
Hentes bér (nálunk kategóriák vannak, kezdőtől a haladó szintig, és a felvételi során döntik el, hogy melyik bért kapja - gyakorlattól függően)
1. kategória: 166.318
2. kategória: 182.956
3. kategória: 199.587
Valószinüleg ő már nem a kezdő bért kapná, több év gyakorlat miatt.
Ez az alapbér, erre még rájön a délutános pótlék és a vasárnapi pótlék. 3 hónap próbaidő után plusz havi prémium az osztály forgalmától függően. Egyéb jutattások: étkezési hozzájárulás, évente 4-szer vásárlási utalvány, élet- és balesetbiztosítás, egészségpénztár rendszer, iskolakezdési támogatás.
És itt nálunk Solymáron is van hentes felvétel!

Ha még van kérdés, szólj nyugodtan.

horvviki
 
 


Viki ez szuperul hangzik! :lol:
Apa ugy volt vele,hogyha 130.000at fizetnek már megéri,de ennyire nem számítottunk! :wink:
Havi fizetés van kártyára? Eddig kézbe kapta,s akkor,ha sikerülne ide a felvétel akkor kellene neki kártyát igényelni. :wink:
Prémium is? :wink:
Étkezési hozzájárulás az melegutalvány?

Nem is gondoltam,hogy ilyen jó hely az AUCHAN! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
A párod mit szólt a lehetőséghez?
A fizetés tényleg szép... :shock:
(azt hiszem megyek inkább hentesnek, úgyis szeretem a darabolást, stb -
ha otthon disznót vágnak és ott vagyunk - én vagyok a segéd :lol: )

Viki
Milyen nagylány már Fanni is...

Nagyon gyorsan repül az idő..

Hétvégén nem fogtok sétálni?
Akár találkozhatunk is valahol... és odaadom.
Én holnapra is tervezem, hogy megyünk a Csobánkára délelőtt az egyik boltban -
főleg, ha rá tudom beszélni Apát is, mert babakocsival nehézkes.
Ma a Rossmannban voltunk Manóval. :)

Trécsi
Te már nagyon rég voltál....

Hogy vagytok Fiora, Helga, Gani, Nika?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2008.08.22 14:04-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia apa még nem tudja,de nemsokára megmondom neki! :wink:
Ma 14-ig dolgozik,s majd itthon megbeszéljük a dolgokat,nem akartam telefonon,mert sokszor az is baj,ha hívom! :evil:
Ha neki is tetszik,akkor be kell adni a felmondást,mert az is 1 hónap,s nem tudom Viki,hogy az Auchanban,ha vkit felvesznek figyelembe veszik-e,hogy még felmondási időn van? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gabika az új rucikban,amit kint vettünk! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép A csirke a kezében csipog,s ezt is kint kapta! :P

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Csak gyorsan mert sok a melóm. Boszi, ez bruttó bér! Remélem igy kalkuláltatok ti is! Tehát ebből még lejön az adó meg a járulékok....
Étkezési utalvány: meleg, de csak itt a személyzeti étkezdében tud belőle vásárolni. A vásárlási utalványt viszont bármire felhasználhatja.
Itt solymáron tudok segíteni a felvételiben, de óbudán nem...!
A vállalkozó kér tőle egy hónap felmondási időt? Pont ebben ilyen törvénytisztelő? Apa próbáljon meg eljönni közös megegyezéssel, de szerintem vár az Auchan, mi is tisztában vagyunk az egy hónap felmondási idővel!

horvviki
 
 


Az hittem netto,na akkor számolok gyorsban :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hát kiszámoltam,mert van erre egy progim,s hát a 3. ketegóriával sincs 120.000Ft kézbe! :roll: Hát nem tudom,majd apa meglátja,mert most 140.000Ftot azt kézbe kapja! :wink:

Köszike a kedvességet nagyon aranyos vagy,hogy segítesz.

Majd megírom,hogy hogyan döntöttünk! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi, szerintem pótlékokkal együtt megvan a 140ezer. De azt is csinálhatjátok, hogy eljön felvételire, és meglátja mennyi bért mondanak neki, aztán dönt :wink: (Gyakorlattól függően változhat a bér...)

horvviki
 
 


Hello!

Tegnaptól már dolgozok. Vége a szabinak :? Még gyerekek nincsenek, majd 1.től. Most pakolászunk, rendezkedünk.

Szóval!
A nyaralós képek még a fényképezőben vannak, de az előtte készültek már itt az én gépemen. A kodak progiban az Istennek sem találom a pirosszemtelenítést. Ezért kérlek benneteket, nézzétek ezt el nekem és ne nézzétek holmi ufónak a nagylányomat :lol:
Mindjárt töltök fel párat.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


na látom engem nem nagyon hiányoltok :):):):):):)

Boszi nagyon jók a videók és a képek is látszik hogy jól éreztétek magatokat nagyon kispasis Gabika :):):) Az auchaons meló jónak tűnik boszi azért számold azut is bele hogy apa nem lesz olyan fáradt és nem hajtja túl magát jobban rá fog érni mindenre mert el tudom hinni hogy ha pl 6-19-ig dolgozik akkor elég fáradtnak érzi magát Gabi is ilyen most három napot egyfolytában dolgoznak majd de ez alatt megkeres kb 70 ezer ft-ot amiből a számlákat ki lehet fizetni :):):):) de ugye ez nem bejelentett csak ha építkezésre vagy olyan helyre mennek akkor kiskönyvvel dolgoznak :)

Fanni baba is nagyon csajszis :):):)

Levi is egyre huncutabb :):):) kezd eltűnni a babaságuk igazi kisgyerkőcök már mind :):):)

Nekem nagyon tettszett a társulatos előadás és szerintem koppány nagyon jó volt csak te a vikidálhoz vagy szokva nem? neki meg egész rockos a haja teljesen más :):):) de szerintem nagyon jó volt én legalábbis élveztem :)

nika70
Salgótarján
 
 


Na, mégis sikerült pirosszemteleníteni :lol: Hurrá.
De már meg kicsinyítenem kell Őket :? Mindjárt összehajintom a vacsit aztán leülök meghint és rakom fel a képeket :!:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Akkor a képek :D
Kép Miku napján
Kép Karácsonykor
Kép Bulihuligán:)
Kép Farsang
Kép 3éves lettem
Kép Sminkelős
Kép Konfirmáláson voltunk
Kép Ilyen göndiböndi

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Apám, mekkora ász vagyok :lol: :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Én most tiszta ideg vagyok:

Apának tegnap fájt a torka,s meg is dagadt neki.
Mára még jobban.
Mikor lementünk sétálni,gondolta,hogy bemegy a gyógyszertárba,s megkérdezi,hogy mi lenne jó rá. Gyógyszerész meg ilyet még nem látott azt mondta,s 100%,hogy nem a torkától van! :?
Lehet még a fog,vagy nem tudom,de most tiszta ideg leszek,amíg haza nem ér! :roll:

Nika dehogynem hiányoztál a csapatból nagyon is! :lol:

Viki szerintem apa elfog menni interjúra,aztán majd eldönti! :wink:

Gani nagyon jók a képek! :lol: Én is ilyen hajat szerettem volna mindig,mint a kislányodnak! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Na végre itthon.

Boszi: mi van apával?
(Ha érdekli az állás, akkor küldje el interneten - auchan honlapon - keresztül a jelentkezését, és én majd szólok a személyzetin, hogy az én ismerősöm. Csak szóljatok, hogy mikor külditek el. Viszont ez csak Solymárra érvényes, mert Óbudán nem tudok segiteni, de ettől még jelentkezhet oda!)

Kia: holnap anyósék jönnek hozzánk, itt lesznek késő délutánig, nem tudunk találkozni. Vasárnap pedig dolgozom. Szerdán viszont szabad vagyok, esetleg akkor összefuthatunk. Köszi előre is.

Gani: gyönyörű Bogi! És Fannival irigyek vagyunk a hajára :wink: És nagyon nagy kislány már :lol:

Nika: tesóprojekt? :)

horvviki
 
 


egyenlőre csak dolgozunk rajta :):):) remélem azért az idén sikerűl hogy még gyes alatt szülhessek :):):):) mert akkor nem kell egyenlőre munkát keresni letudnám egyszerre

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Kia,
Igen, Aron apaval volt akkor a postan :) Ahogy hallom, onnan is kifutott a fiu :)
Hat nem semmi, hogy csak ket ev mulva mehettek bolcsibe :( Szerintem abban a bolcsiben, ahol probalkoztatok, nincs evkozbeni felvetel, de szerintem probald meg a Maltai jatszoter mogotti bolcsit, mert oda ugy tudom van tavaszi felvetel is, es Ti meg valoszinuleg idoben vagytok!
Azert nem semmi, hogy itt Bp-n mennyire nehez bekerulni bolcsibe, es hogy alig van evkozbeni felvetel, mig Szegeden az adott evben, amikor felvettek a babat, barmikor el lehet kezdeni a bolcsibe jarast. Hatha igy lesz ez Nyiregyhazan is.

Boszi,
Hat nem semmi a kalvariaja apanak ezzel a munkahellyel! Remelem, sikerul neki egy jobb allast talalni!
Nem is tudtam, hogy a hentesek ilyen jol keresnek!!! :shock:
Gabika nagyon csinos uj ruhacskaiban! Es nagyon jok a nemetorszagi es balatoni kepek! A videokba is bele bele neztem :)

Gani,
Hu! Bogi nagyon hercegnos! :D Nemhiaba szereti a hercegnos dolgokat! :)
Aronnak tetszett a Balcsi, csak egyedul felt benne, egyebkent a kezunkben akar orakig is ellett volna benne :)

Nika,
Megy a drukk!!!
Salgotarjanban es a kornyeken mennyire nehez allast talalni egy kisgyerekes anyukanak???

Viki,
Fanni nagyon edes, ahogy jatszik :) Koszi, hogy kepekkel is bizonyitottad! :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Mi várjuk a vendégeket. Ma van Fanni szülinapi partijának a 2. felvonása.

Boszi, mizu apával?

horvviki
 
 


Helga: ezt most passzolom mert nem igazán keresek munkát :):):) de gondolom hogy nehezebben lehet bármit is találni gyerek nélkül is mint pesten :)

nika70
Salgótarján
 
 


Szioka! :wink:

Apa már javulóban egy kicsit.
A doki se tudott mit mondani rá,lehet a foga okozza,nem tudja. Kapott antibiotikumot,azt kell szednie napi 2X2-öt.
Mandulája már nincs,így az nem okozhatta.
Most szegény úgy néz ki,mintha tokája lenne,pedig nincs is!

Viki beadtuk az óbudaiba ma a jelentkezést neten,de a következőt írta ki: hibás fileformátum,sikeres feltöltés :roll:
Akkor átment?
Ha az Óbudai nem jön be,akkor megpróbáljuk a Solymárit szerintem,de úgyis szólok majd előtte.
Nagyon remélem,hogy sikerült végre egy jó helyet találni neki!

Biztos jól sikerül a szülinapi buli 2. felvonása! :lol: Csináljatok sok képet!

Mi ma halazni akarunk estefele menni a Dunapartra,remélem az idő is kedvez majd neki! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: nem tudom miért irta ki, hogy hibás fileformátum. Majd hétfőn rákérdezek a személyzetin, hogy miért van ez. Esetleg ők majd rá csörögnek Óbudára, hogy átment-e a jelentkezés.

Nemrég mentek el a vendégek. Ime pár kép a 2. felvonásról:
Kép Kép Kép Kép

horvviki
 
 


Viki nagyon jók a képek! :lol: Látom ízlett neki a torta!
Ez milyen ízű volt?

Voltunk mi lent,de nem volt hekk,így hamburgert,s sültkrumplit ettünk. :wink:
Majd legközelebb.

Viki az mennyire számít,hogy a párom eddig eladó volt,mint hentes,s a z Auchanban,pedig ugye főleg bontás van csak. Mik az elvárások? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hoztam nektek képeket :lol:

Alkot a mester
:lol:
Kép
Kép

Mai séta :P
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi, a hentes témához nem nagyon értek. De nálunk valóban bontás van, eladás az nincs. Mert ugye előre csomagolt húsok vannak. Igy ebben nem tudok segiteni... De nagy a hentes hiány mindig nálunk... örülnek minden jelentkezőnek! szerintem azért mert a maszek hentesek többet fizetnek, meg a piacokon...

Pont ugyanilyen etetőszéket kapot Fanni is ma! :lol: Ugye a tietek is átalakitható kisasztallá és székké?

A torta az most nem semmi extra, Auchanos feketeerdő volt, meg volt egy fagyitorta is, de az csak a vendégeknek.

horvviki
 
 


Viki nagyon aranyos vagy! :lol: Apa nevében is köszönöm az infokat,s a segítséget! :wink:

Etetőszéket mi még keresztelőre kaptuk a keresztszülőktől 1 éve,de nagyon szeretem! :wink: Praktikus!

A képen,amit feltettem kis asztal+szék állapotban van! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Lányok esetleg Babatali valamikor? :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Már 8 fogunk van! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki majd jelezz,ha tudsz vmit,hogy átment -e apa jelentkezése! :wink:

Hát ma mégis kellett mennie dolgozni! :evil:

Ez a szabad hétfője,de reggel telefoncsörgésre ébredtünk. A kollegája kórházba került,s neki kellett bemenni helyette.
Ez még nem is lenne baj,de a stílus,ahogy mondták. Semmi légyszíves,hanem : INDULJ EL! :twisted:
Mivel akkor ébredtünk,így eszünkbe se jutott,hogy azt mondjuk,hogy vidéken vagyunk,pedig az lett volna a nyerő! :wink:

Délelőtt lementem Gabikával a boltba és a DM-be,most alszik,én meg nemsokára ebédelek majd.

Többiek? Mi ez a nagy csend itt?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Jövök majd...
Viki a szerda jó...
Mikor és hol?

Ha nem lesz nagyon rossz idő 10 után ráérünk...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Mi ez a csend ma lányok?

Viki megtudtál valamit?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Taliban benne vagyok :D

Kép
fiora
 
 


Sziasztok!

Boszi, ne haragudj, teljesen kiment a fejemből rákérdezni a jelentkezésre :oops: :oops: :oops: De már holnapra felirtam magamnak, hogy el ne felejtsem. Tényleg bocsi, majd bentről irok napközben, ahogy megtudtam valamit.

(Ilyen szabadnapon behivjuk az embert az Auchannál nincs :wink: )
Solymárt nem akarja megpróbálni? Tudom kicsit messzebb van, de sokkal nyugisabb, jobb áruház :lol: És ott tényleg tudok segiteni.

Kia! Bocsi, de nem lesz jó a szerda. Délelőtt ugye viszem Fannit a Budai Gyerekkórházba, mert 10:40-re van időpontunk a gastroenderológiára... Bár semmi kedvem nincs vinni, szerintem továbbra sincs semmi baja Fanninak. Szépen eszik, de már egy hónapja kaptuk ezt az időpontot.... Délután meg jön az ikreket váró barátnőm felköszönteni Fannit.

Tali: nekem az elkövetkező hetek elég zsúfoltak. Még nem irtam nektek, hogy szeptemberben 2x is csapatépitő tréningre megyek. 2-3-án a Hortobágyra, valami wellnes szállodába (itt hőlégballonozni is fogunk, amitől én rohadtul félek...), 11-én pedig Pécsre valami kalandparkba. Elég sok a melóm is, mindenféle jövőévi terveket kell csinálnom mostanában. De 22-től szabin leszek, akkor ráérek egész héten :lol:

horvviki
 
 


Viki semmi baj,akkor várom holnap a jelentkezésed! :wink:
Apa most 2 hétig 6-16ig melozik minden nap,mert a kollegája addig nem lesz! :roll:

Solymár tényleg nincs nagyon messze,de az Óbudai Auchan lenne nekünk helyileg jó nagyon,aztán,ha nem jön össze,akkor jöhet az majd! :wink:

Akkor majd meglátjuk a talit,mert szeptember végén okt.elején megyünk a Balcsira megint,s nem tudom még mikor!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Esti program nálunk :lol:
Kép Kép

Fanninak megmutattuk, hogy számitógépen lehet zenét hallgatni. Azóta egyfolytában a laptop előtt akar ülni, és hallgatja a zenét. Az egyszervolt.hu-ért van oda... :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Látom itt se nagyon volt senki még ma! :(

Viki nagyon jók a képek. Gabika is nagyon szereti az egyszervolt.hu-t,csak az a baj,hogy sok jó kis zenét már leszedtek róla. Köztük a Szilvás gombócot is,pedig az volt az egyik kedvencünk! :wink:

Írj,ha tudsz valamit apával kapcsolatban!

Nika?Fiora?Gani?Kia?Helga? Merre vagytok lányok? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?