Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Datolya! Úgy sajnálom, ami veled történt. Küldök sok gyógypuszit, és sok lelkierőt, hogy át tud vészelni ezt a rettenetet.

Encike! Jó lett az új vonalzód. Hogy érzed magad?

Viri! Örülök, hogy minden rendben volt a dokinál, s jó helyen fészkelte be magát a babád. A dokiknál úgy látszik elég széles a skála, s nem csak a nőgyogyiknál. Köszi az infót.

Nita! Szegény Máté. Én is mióta fogyózom, ezzel küzdök. Szörnyű még egy felnőttnek is, hát még egy gyereknek. Ráadásul neked is ezt végignézni. :cry: Iszik sok folyadékot? Én észreveszem magamon, ha kevesebbet iszok, nem mennek úgy a dolgok. :roll: A keresztfiunkat is letiltották a csokiról és aszaltszilvát etettek vele. Neki az is segített. Bár tudom, hogy most nektek extra gyors segítség kell, s ezek valószínűleg egyszerre nem hatnak. Amit Virág javasolt, biztos használ.
A fogyókúrát még ne add fel, potyogni fognak rólad le azok a kilók, csak ki kell tartani! Tudom, hogy nem egyszerű (tapasztala), de nem szabad feladni.

Zsu! Amikor én is szedtem az Elevitet, akkor nekem is székrekedést okozott. Ezért is álltam le róla, meg én híztam is tőle.

Csajok! Köszönöm a gratulációkat anyukámék nevében is. Anyut sikerült meglepnünk egy futár által kivitt virágcsokorral. Azt mondta, hogy gyakorlatilag meg sem tudott szólalni. Persze azért igényelt egy kis szervezést, hogy apukám akkor éppen ne legyen otthon, s anyunak kelljen ajtót nyitni. De megérte. Mindkettőjüknek sikerült jó ajándékot is választani.

Hogy telt a mai napotok? Kirándultatok? Mi csak lustiztunk itthon. De olyan jó volt ez is, csak kettesben. Jövő héten már én is dolgozom, s akkor úgy is kevesebb idő jut egymásra.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Datolya: nem is tudom mit írjak. Csak bőgök-bőgök. Iszonyatosan sajnálom ami veletek történt. Nagyon sok erőt az egész családnak. :cry: :cry: :cry:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Lányok, köszönöm az együttérzést!

Kisvirág, neked megtiltom, hogy bőgj! Vigyázz a Pocilakóra!

Kép Kép Kép
datolya
 
 

 
 

Sziasztok!

Először
Datolya:
Borzasztóan sajnálom, ami történt! :cry: :cry: :cry: Nagyon-nagyon sok erőt, és kitartást kívánok nektek! És bízom benne, hogy hamarosan egészséges babád születik!

Jelentem én is megkezdtem éves rendes (jól megérdemelt Very Happy) szabadságomat!
Jelenleg úgy gondolom, hogy a kedves munkatársaim, főleg HP forrnak a dühtől, mert kb. ké A4-es oldalt írtam tele nekik, hogy mit kell megcsinálniuk amíg nem vagyok! :lol:

Tegnap a nővéremnél voltunk Szentendrén. Nagyon jó volt! Sütögettünk (isteni lett! :D) jókat beszélgettünk, és újra raktam a számítógépét, mert kész KO. volt!
Aztán haza felé jövet egy picit néztünk a tűzijátékból, aztán spuri haza.
Mostan a szokásos női teendők várnak rám, mint a mosás, takarítás és főzés, de inkább ez, mint, hogy bent legyek az irodában! :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


Jó meleg van!
Holnap megyünk Bogácsra, de hétfőn már itthon leszünk.

Keresgéltem szakértőket a neten, mert tanácstalan vok. Jelenleg gyesen vagyok, de áprilisra várjuk a babát. Most jöjjek táppénzre vagy vegyem ki a szabikat?
Anno is gyesről táppénzre jöttem, de aztán a gyedem lett kevesebb.
Mit tegyek?
encike 2
 
 


Sziasztok!

Megvan az integrált teszt eredménye: negatív! :lol:

Kiriki: Az Elevitre nagyon sokan panaszkodnak, hogy ilyen jellegű problémát okoz nekik! :roll:
Örülök, hogy jól sikerült a szüleid évfordulója! A virágcsokor küldés nagyon jó ötlet volt! :lol:
Nálunk tegnap vendégek voltak, de nagyon jól telt a délután!
Este a férjem segített a "romeltakarításban"! :lol:
Használd még ki ezt a pár napot a pihizésre! :D

Datolya: Még mindig nagyon szomorú vagyok a babád miatt :cry: , sokat gondolok rád!

Anda: Jó pihenést a szabi alatt! :lol:

Encike: Jó utat nektek, nagyon vigyázzatok magatokra!
Sajnos ezekhez a táppénzes, szabis dolgokhoz nem értek! :( :roll:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Enci:
Sajna én sem értek munkaügyhöz! :( viszont jó nyaralást kívánok nektek!

Zsu:
Örülök, hogy a teszt negatív lett! :D

Datolya:
Csatlakozom Zsu-hoz! :cry: Én is küldöm a pozitív enerdzsiket!

Kép
anda81
 
 


Köszönöm Anda! :lol:
zsu83
 
 


zsu tegnapelőtt sikerűlt egy kisebb dolog neki de azota megint semmi igaz nem is rossz a kedve neki! :roll:
kiriki nagyon sok folyadékot iszik hála égnek!
nem adom fel a fogyókurát tornázom én napi 40 percet! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita! Hiányoltalak tegnap! :wink: :lol:
zsu83
 
 


szia ügetőn voltam!
jol megis jártam! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Datolya: Nagyon nagyon sajnálom. Nagyon sok erőt neked a feldolgozáshoz de hidd el a rossz után a jó jön.
Millió puzsi neked és kitartás.

Kép
csucsu05
 
 


zsu azért köszi hogy hiányoltál! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita! Miért jártad meg? 40 percet tornázol? Az tök jó. Magadtól csinálod a tornát vagy kazettáról? Biztos meglesz az eredménye. Szegény Máté. Még mindig nem oldódott meg a dolog? Sajnálom.

Anda! Jó szabizást. Nem baj, ha a kolléganőid emlegetnek. Dolgozzanak csak ők is. Te pedig azért pihenj is a sok házimunka között. Mi finomat sütöttetek a nővéreddel?

Zsu! Örülök, hogy negatív lett az eredményed. Pocid növöget?

Encike! Én úgy tudom, hogy fél év munkaviszonynak kell lenni ahhoz, hogy több pénzt kapjál. A szabadság is munkaviszonynak számít, de gondolom annyi szabid nincs. Azért kérdezz meg egy hozzáértő emberkét.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki mert az egyik köcsög ló jó bokánrugott és nagyon fáj/t :?
40 percet igen dvd-ről húzos nagyon de muszály mert már a sertésdisznók is soványabbak mint én! :cry:
2 napja sikerűlt neki egy kisebb darabot kiprodukálnia de azota megint semmi!mondjuk a közérzete nem rossz mint akkor!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Vigyázz a lovakkal! :)

Kiriki: Köszi! :D Jó mert így túl vagyok az afp-n is, ha Magyarországon csinálták volna az afp-t akkor 2 hetet kellett volna várni az eredményre! :? Így hogy kiküldték Londonba a vért, megcsinálták 2 nap alatt!
Azóta nem sokat nőtt, de 2 napja érezni lehet a babucit, hol helyezkedik el, kidudorodik a hasam ott ahol éppen van, ha fekszem! Este mindig megsimizzük, beszélgetünk vele, és hallgatok vele babazenét is! :D
zsu83
 
 


zsu az nagyon jó hogy halgatsz vele zenét,majd ha nyügis lesz mikor megszületett utána a zenével amit most hallgatsz meg fogod tudni nyugtatni!
Nekünk legalábbis bevált a máténál! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, remélem nálunk is beválik majd! :wink: :lol:
zsu83
 
 


biztos be fog ha meg nem akkor a babák szeretik a nekik való játékok zenélyét! :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem is mondtam 23,2 MoM lett az afp-m! :)
zsu83
 
 


az jó!!!!!!!!!!!
nekem anno 0,8 volt a mom értékem! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De az is jó volt, nem?
Végre ezen is túlvagyunk a babucival! :lol:
zsu83
 
 


jónak jó volt csak az alsó határt súrolta!de hála akkor nem volt még netünk így nem tudtam hülyeségeket olvasni így nem féltem halálnyugodt voltam! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nemhiába mondják, hogy az afp milyen megbízhatatlan vizsgálat! :?

Jó éjt! :D
zsu83
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép napot (már amennyire lehet, ebben a szeles, borús időben!) :D

Költői kérdés:
Mi a frász karikának kötelező ez az AFP nevű vizsgálat, ha gyakorlatilag teljesen megbízhatatlan? Ha jól tudok, akkor csak a 16. héten mutat pontos eredményt, de azt, hogy melyik a 16. hét nagyon nehéz megállapítani. Ergo kérdem én, hogy minek idegesítik még ezzel is a mamákat?

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Tegnap egy kicsit elírtam az afp eredményemet! :oops:
0,81 MoM lett( 23,2 iu/mL)

Anda: Nekem az orvosom azt mondta, hogy az afp-vel ne is törődjek, azért ajánlotta az integrált tesztet!
zsu83
 
 


zsu megkérdezhetem mennyi ez az inegrált teszt?és hol csinálják? :roll:
egyépként szerintem is oltári nagy hülyeség ez az afp,csak idegesíti magát az ember! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: ez igaz én sem foglalkoztam anno a szabinánál semmivel. És nem volt netünk itthon nem agyaltam nemkerestem semmit és nem görcsöltem. Tényleg lehet az jobb volt.

Kép
csucsu05
 
 


most megmár annyi mindent összeolvastunk hogy ha nem akarnánk akkor is volna bemnünk valami kis félelem! :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: 25 ezer forint! A Bolgkárkerék utcába csinálják, a Magzati Diagnosztikai Központba! De van még máshol is azt hiszem, nekem a dokim mondta ezt a helyet!

Igazatok van lányok, néha ez a net engem is csak megijeszt! :? :roll:
zsu83
 
 


Sajnos a net, sokszor elvisz a sűrübe. Hajlamosak vagyunk kirívó egyszeri eseteket, is teljes általánosságban kezelni. Viszont, nagyon jó is tud lenni, akkor ha konkrét dologra keresünk rá. Pl. a gyógyszerek, amiket szedünk, vagy tájékozódáshoz stb.

Kép
anda81
 
 


jó drága ez a vizsgálat !!!! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Igen Nita, elég drága!
zsu83
 
 


de a cpl érdekében mindent!!!!!!!!!!!!!!
többiek nyaralnak még? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Látom nem volt nagy a forgalom. Biztosan mindenki kihasználja a nyár utolsó pillanatait! Remélem jól telt a hétvégétek! :D

Kép
anda81
 
 


jol mondod kihasználják a jó időt ami kitudja meddig van még?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hát, nálunk már nincs annyira jó idő. Tegnap egész délután/este esett. Ma délelőtt is be volt borulva, most süt a nap. Elmosta az eső a karnevált. Délután a férjecském dolgozott, utána ki akartunk menni. Hát ebből nem lett semmi. Rendeltünk pizzát, s én megálltam, hogy egyek belőle. Igaz, előételnek volt egy kis puding. :wink:

Zsu! Az tök jó, hogy beszélgettek vele és zenét hallgatsz. Amikor a barátnőm terhes volt, sokat voltam náluk, volt, hgoy ott aludtam, amikor a férje dolgozott, mert félt. Rengeteget beszélek, s a kislánya mindig rugdalt a pocakjában, amikor beszéltem. Viccelődtünk rajta, hogy már vagy nagyon unja, vagy nagyon tetszik neki a hangom. Aztán amikor megszületett Odett, s beszéltem hozzá, kacagott.

Nitácska! Piri még sehol? Nem költöztök még?

Anda, Csucsu! Tényleg sokszor rossz felé visz minket az internet. annyi minden hülyeséget lehet olvasni, de sok jót is. Még jó, hogy itt meg tudjuk beszélni.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki:
Örülök,hogy azért volt otthon karneváli hangulat! :wink: :wink:

Kép
anda81
 
 


kiriki piri nincs sehol ,de holnap végre kezdődik a kivizsgálásom!! :lol:
Költözés még nagyon messze van!most az értékbecslőt várjuk! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Délután sétáltunk egyet a Dunaparton, jó volt a friss levegőn! :lol:

Kiriki: A puding az nagyon finom! :wink: :lol:
A férjem is egyfolytába beszél neki esténként, és ő keni a hasamat masszázsolajjal ami megakadályozza a terhességi csíkokat! :D
Ilyenkor babucink mindig odasimul a hasamhoz! :lol:

Nita: Remélem minden rendben lesz a vizsgálatokon, és hamarosan beköltözik hozzád egy pocaklakó! :lol:
zsu83
 
 


zsu dejo hogy tudtatok sétálni!
itt nállunk nem lehet lemeni a dunapartra sajna le van zárva! :? :(
köszi a drukkot! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedden meg az állatkertbe megyünk! :lol:
zsu83
 
 


na az jó!mi is voltunk a nyáron!nagyon jó!
a nagysziklára feltétlen menjetek fel,nagyon szép a kilátás! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


OK! :lol: Már nagyon várom! :lol:
zsu83
 
 


kelemes kirándulást,majd gondolok rátok! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi! :lol:
zsu83
 
 


orvoshoz mikor mész legközelebb uh-ra? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita:
Mennek a drukkok!

Datolya:
Mi újság veled, hogy vagy? Ne tűnj el kérlek! Tudod,hogy nekünk is elmondhatod, sokszor már az is segít! Szeretünk, és várunk vissza! :D

Kép
anda81
 
 


sziasztok!megvolt az uh!minden rendben tuti hogy hormonproblémám van!holnap felhívom a dokimat mert kell a pecsétje a papírra mert kell a vérvételhez!6Néznek toxoplazmát meg valami másik vírust is!
aztán a dokim mondja h milyen gyógyzsert kell szednem!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: Jövőhét hétfőn megyek dokihoz, remélem megnézzük uh-val is a picurt! :lol:
Örülök, hogy az uh-n minden rendbe volt!
A gyógyszer bizti segíteni fog, és hamarosan te is kismami leszel! :lol:

Datolya: Csatlakozom Anda szavaihoz! :D

Ma vettem a C&A-ba kismama farmert, holnap viszem a szabóhoz felvarratni a szárát! :lol: Bementünk a férjemmel a New Yorkerbe is, neki is vettünk pólókat, és én is kaptam két bőszabású felsőt! :lol:
zsu83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?