Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt csajok! :D

Vicky :D Én biztos voltam benne, hogy hányós kismami leszek (kopp-kopp-kopp), de eddig full semmi. Se hányinger, se émelygés, se szagok. Cicim nőtt meg a nacifeszülés. Ja meg persze szúrkál néha a pocim. :wink: Néha fájnak a cickóim, de az tökugyanúgy mint mielőtt megjött. A mindjárt megjön pocifájás 1 hete elmúlt... :oops: :wink: Inkább túrórudit egyél mint csokit! :wink: Épp most olvastam egy cikket hogy ausztrál tanulmány szerint kismamik is szedhetik a metformin tartalmú bogyót végig, semmi baja nem lesz a babónak. :roll: 10. héten megyek reggeli utáni vérvételre és ott majd kiderül fél adag mettől hogy állnak a dolgok. :roll:

Ticsi :D Látod milyen figyelmes a férjed meg anyósod? :wink: Ez tök szuper, ő lefoglalja a kiskirályfit, neked meg lesz időd tenni-venni. :D Most már remélem megnyugszol kicsit! :P Ha elpostáznád a duphastont, azt nagyon megköszönöm. Mindjárt írok privit a címemmel. :D Óriási puszi érte! :wink:

Gyugyikám :D Neked is drága! :wink: Pussz és megy a privi a címmel. (Nekem van clostim, szólj ha kőőő!) :D :P 42 centi? Nem semmi! :lol: :lol:

Vicus :D Gyere mihamarabb a mai teszteddel és a vérvétel eredményével! Mindenünk keresztben!!!! :P :wink: ++++++++++++++++++++++

Ma is aktív napom lesz. Takarítani akarok, temetőbe menni, meg Álmost látogatni a kórházban. :wink: Remélem energiám is lesz minderre.... Ja és megyek most a piacra, veszek sok finom zöldséget és gyümölcsöt. :D

Cupp mindenkinek és szép napot! :wink:
fenci
 
 


Reggelt!

Fenci!!!
Látom most 20.-án mindenki rekord gyorsasággal szült. Én már tegnap meglátogattam a kis Hannát! Gyönyörű kislány, én is akarok olyat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na jó talán mégsem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja és gratula a szivhanghoz!

Zsu!!!
Én a 3 fiút összefonom neked itthon, úgy leszünk csuriban!!!! Így neked is drukkolunk, meg ők sem tudnak mozogni!!!!! 2 legyet 1 csapásra! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki küldhetnék neked vagy 6 kilót? Most fel sem tűnne senkinek :lol: :lol: :lol: csak rajtam!

Vicuska!!!
Tartozol nekünk valamivel!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ezért most kettőt kérünk, a mait is látni akarjuk!
Vendég
 


Ticsi!
Nem látszik a vonalzódon a sárga kiírás! Ja és jöhetnél hozzám is vasalni!!!!
Vendég
 

 
 

Fenci,
Gratulálok :lol: Én nem hagynám most abba a progit, nekem is a 12. hétig kellett szednem.

Vicuska
:lol:

Zsu,
Nagyon drukkolunk mi is, hogy legyen szívhang!!!!!!!!!!
Vendég
 


Zapáné!

Igen végre valami pislákol.

Nati

Ez a hülye vonalzó változtatja a színét, már én is néztem, amikor a citormsárgához ér ez a helyzet, de holnapra más lesz! :D

Fenci!

Ma már fel is adom! Kaptam kimenőt a délutáni alvás idejére!


Vicuska! Gröni!

Hol vagytok?

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

Végre be tudtam jelentkezni. Sajnos vmiért nem jó a netünk, s nem hagy fellépni. Tegnap voltunk uh.
Dokibá nagyon sokáig nézegetett, ketten vannak, látott szikhólyagot(méreteket nem mondott, én meg nem kérdzetem), viszont szívhang még nincs. :(
Hétfőn kell újra mennem.
Tudtok olyanról, hogy vkinek 7 hetesen még nem hallottak szívhangot, csak később? Nagyon félek,de bízom bennük, hogy velünk akarnak maradni. Múlt szerdán még csak egy 9mm-es petezsákot láttunk. :roll:

Csak az uccsó oldalt olvastam el negyjából, mindenkinek köszi a drukkokat, molst nagyon jól jön.

Nati :D

Köszi, tényleg nem tudnak így fficánkolni a fiúk?

Gyugyi :D

Azért maradjon még körmöd! :D :wink:

Fenci :D

Gratulálok!!!

Ticsi :D

Látod, megoldódik a helyzet, csak nyugi. Szülésznővel beszéltél?
Pusz,amint tudok jövök.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


sziasztok

Már jó régen nem jártam a babaneten. De örömmel láttom , hogy már a "régi tagok" mint pocakosak lettek, gratulálok nektek és boldog gondatlan terhességet kívánok.

Vicuska: Én is láttom a pozi tesztedet, nyugi szépen fog majd erősödni.

Zsu: Nekem már 7-hetesen volt szívhang, de biztos vagyok benne hogy az ikrek is beindulnak. Szorítok.

Ticsimű: Nekem már nagyon szép a pocid!!

Zapáné: Gyugyi? jó hallani rólad is.

Fenci: Örülök, hogy minden rendben volt az uh-on.

Többieknek is sok puszit küldök és vigyázzatok a poci-lakótokra

Edina

Kép

Kép
edinka
 
 


Zsu :D Szerintem nincs ok az aggodalomra. Tuti hogy lombiknál később indulnak el a dolgok. Azt nem kérdezted tegnap mekkora volt a petezacsi? Nekem a babát meg sem mérte a doki, csak a petezacsi alapján (24mm) mondta a 7 hetet. Hétfőn már 100% lesz 2 dobogó szívű babócád! Minden rendben lesz, Zsu, pihenj sokat! :wink: Nagyon-nagyon drukkolok!

Edinka :D Köszönjük! :wink: Hogy vagy? Hogy megy a munka? Visszaszoktál már? Viktóriának hogy tetszik az ovi? :P

Gyugyi, Ticsi :D Nagyon-nagy cupp!!! :wink:

Pandi :D Köszi a tipptyet, most már remélem sikerül feltankolnom duphastonból. :wink: Majd kiszámolom hogyan okoskodjam ki a 12. hétig. :wink: Képet kapunk a kiscsajról? :wink: Bendéztem múlt héten, nagyon zabbantanivaló! :D

Nati :D Még is lehet bevállaltok egy punist? Ma olvastam hogy létezik amcsiban valami olyan teszt, amire egy kis vért kell rácseppentei, beküldeni egy laborba és akár már a 6. héten megmondják a baba nemét. :oops: :roll: Gondolom ez azt is maga után vonja hogy a nem kívánt neműt meg majd pikk-pakk elvetetik.... :oops: :evil:

Vicus :?: :?: :?: :?: :?:
fenci
 
 


Zsu :D Szerintem nincs ok az aggodalomra. Tuti hogy lombiknál később indulnak el a dolgok. Azt nem kérdezted tegnap mekkora volt a petezacsi? Nekem a babát meg sem mérte a doki, csak a petezacsi alapján (24mm) mondta a 7 hetet. Hétfőn már 100% lesz 2 dobogó szívű babócád! Minden rendben lesz, Zsu, pihenj sokat! :wink: Nagyon-nagyon drukkolok!

Edinka :D Köszönjük! :wink: Hogy vagy? Hogy megy a munka? Visszaszoktál már? Viktóriának hogy tetszik az ovi? :P

Gyugyi, Ticsi :D Nagyon-nagy cupp!!! :wink:

Pandi :D Köszi a tipptyet, most már remélem sikerül feltankolnom duphastonból. :wink: Majd kiszámolom hogyan okoskodjam ki a 12. hétig. :wink: Képet kapunk a kiscsajról? :wink: Bendéztem múlt héten, nagyon zabbantanivaló! :D

Nati :D Még is lehet bevállaltok egy punist? Ma olvastam hogy létezik amcsiban valami olyan teszt, amire egy kis vért kell rácseppentei, beküldeni egy laborba és akár már a 6. héten megmondják a baba nemét. :oops: :roll: Gondolom ez azt is maga után vonja hogy a nem kívánt neműt meg majd pikk-pakk elvetetik.... :oops: :evil:

Vicus :?: :?: :?: :?: :?:
fenci
 
 


Zsu :D Szerintem nincs ok az aggodalomra. Tuti hogy lombiknál később indulnak el a dolgok. Azt nem kérdezted tegnap mekkora volt a petezacsi? Nekem a babát meg sem mérte a doki, csak a petezacsi alapján (24mm) mondta a 7 hetet. Hétfőn már 100% lesz 2 dobogó szívű babócád! Minden rendben lesz, Zsu, pihenj sokat! :wink: Nagyon-nagyon drukkolok!

Edinka :D Köszönjük! :wink: Hogy vagy? Hogy megy a munka? Visszaszoktál már? Viktóriának hogy tetszik az ovi? :P

Gyugyi, Ticsi :D Nagyon-nagy cupp!!! :wink:

Pandi :D Köszi a tipptyet, most már remélem sikerül feltankolnom duphastonból. :wink: Majd kiszámolom hogyan okoskodjam ki a 12. hétig. :wink: Képet kapunk a kiscsajról? :wink: Bendéztem múlt héten, nagyon zabbantanivaló! :D

Nati :D Még is lehet bevállaltok egy punist? Ma olvastam hogy létezik amcsiban valami olyan teszt, amire egy kis vért kell rácseppentei, beküldeni egy laborba és akár már a 6. héten megmondják a baba nemét. :oops: :roll: Gondolom ez azt is maga után vonja hogy a nem kívánt neműt meg majd pikk-pakk elvetetik.... :oops: :evil:

Vicus :?: :?: :?: :?: :?:
fenci
 
 


Bocsi :oops: :oops: :oops:
fenci
 
 


Fenci!

Az jó dolog, de én ha gyereket vállalok, akkor nem akarom elvetetni! Mégha a 25. gyerekem is fiú lenne, akkor sem :lol: :lol: :lol: !
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Fenci!
millió gratula a dobogó szívecskéhez 8) , hű, és ketten lettek volna? :roll:
megnézem van-e nekem is duphastonom mindjárt :D

Zsu!
kezem-lábam csuriban!!!!!!!!!!!!!!!!!!ne aggódj és pihizz és relax és no para!!!!!!!!hétfőn ott fognak dobogni mindketten :wink:

Ticsi!
örülök az anyós hírnek :D

Edinka!
szijjjjjjjjjjjjjjjja :P , bővebben nem jössz? :D

Kolibri!
a franc esne bele :evil: :evil: :evil:
hajrá nyaralás és utána pozitív teszt :wink:
Vendég
 


majd elfelejtettem: :lol: :lol: :lol: :oops:

116 a hcg-m :wink: :wink: :wink:

köszi mindenkinek a drukkot 8) 8) 8)
majd később jövök, most ledőlök :lol:
Vendég
 


Vicuska, de jó, akkor most már hivatalosan is nagybetűkkel:

GRATULÁLOK KISMAMI! Kép
athiz
 
 


VICUUUUUSSSSS!!!!! :D Nagyon-nagyon örülök, gratulálok Nektek! :wink: Ugye milyen csodálatos érzés? :D :P Vigyázz nagyon magatokra! :wink:
fenci
 
 


Vicuska!
Tiszta szívemböl gratulálok Neked!!!!!! Kép
Most aztán tényleg minden rendben lesz!!!! :lol: :lol: :lol: Azért dobhatsz még egy teszt fotót!!!!
susy75
 
 


Azta lányok, sűrűbben elmegyek nyaralni, ha ilyen hírekre jövök vissza!!!

Vicus! Szuper! :)

Fenci! Hiperszuper! Szedd 12. hétig, anno én is tovább szedtem (köszi Bogáncs :wink: ) hiába mondta H hogy hagyjam abba...

Zsu!!! Tuti lesz szívhang!!!!!!!! Drukkolunk!!! :D

Ticsi! Csütörtökön én gyerek sem akart aludni délután... Pedig mi Szlovákiában voltunk... mégis volt valami a levegőben....

Na most megyek alukálok egyet, mert hajnali 5 kor keltem és vezettem haza Szlovákiából. :?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Hali!
CSak fél perc.

Vicuska
Hatalmas gratula!!! :lol:

Tegnapelőtt a 2. unokaöcsémet először vettem kézbe.Tök szép fiúcska..már kb 2 hónapos asszem.Ezek után tegnap már szoptattam álmomban. :lol:

Hőm 36,8 volt egy órával a szokásos előtt.most du-i szunya után 37,1. Gyugyi:nincs görbe mert fogalmam sincs hol tartok.


Pusz mindenkinek!!!!
vizkriszisback
 
 


Fenci,
Zabbantanivaló Bende ez igaz, de el a kezekkel, már Dóri lefoglalta :lol: :lol:

Vicuska,
Gratulálok :D Mondtam én, hogy erősödni fog az a csík :wink:

Zsu,
Igen hallottam már olyat, hogy nem volt a 7. héten szívhang, de utána csak megtalálták. Lehet, hogy lassabban ágyazódtak be, és ezért csúszik a dolog :roll: Nagyon drukkolunk!!!


Kép Kép
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok! teljesen új vagyok itt, szeretném ha befogadnátok és izgulnátok értem is h végre összejöjjön a baba. olvasgatlak már egy ideje titeket, és minden babátváronak gratulálok, a zebracsikért izguloknak szoritok.Tündike
dike
 
 


Sziasztok! teljesen új vagyok itt, szeretném ha befogadnátok és izgulnátok értem is h végre összejöjjön a baba. olvasgatlak már egy ideje titeket, és minden babátváronak gratulálok, a zebracsikért izguloknak szoritok.Tündike
dike
 
 


aki velem egy cipőben jár az azért irjon nekem akinek meg már sikerült, attol pedig elfogadnám a tanácsot-kat. 6 honapja probálkozunk, hőmérőzés, minden honap végén teszt és csalodás
ma 44. napon vagyok és semmi, ja de 3 negativ teszt. reggeli hőm 36.9
dike
 
 


Na visszatértem...csak tanítottam.

Pandácska
Pandababa nagyon édi. :D Jó ez a montázs.

Sleepin
Bende tényleg zabálnivaló. :D Szép pár lesznek Pandababával. :lol:

Zsu
Mennek a szívdobbanáshangosító energiák:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Vicus
Igen, dobjál még tesztfotót!!! :D
vizkriszisback
 
 


Viziskriszback! Ti mióta próbálkoztok?Hánynapos a ciklusod?
dike
 
 


Üdv Dike!

Mindig ilyen hosszúak a ciklusaid?Van görbéd amit be tudsz ide tenni? Mióta ilyen magas a hőd?
Kitartás!!!Mennek a drukkok a mihamarabbi babásodásért!!!
vizkriszisback
 
 


Pandácska!
Gyönyörüséges a kiscsaj!!!!!!!! :lol: :wink: :wink:

Dike!
Üdv köztünk!!! :P 6 hónap még annyira nem sok idö, de lehet talán vizsgálatokat elkezdhetnétek (hormon, kiskatona ilyesmi). 8)
Mindig ilyen hosszú a ciklusod? :roll:
susy75
 
 


Viziskriszback! Ti mióta próbálkoztok?Hánynapos a ciklusod?
dike
 
 


aki velem egy cipőben jár az azért irjon nekem akinek meg már sikerült, attol pedig elfogadnám a tanácsot-kat. 6 honapja probálkozunk, hőmérőzés, minden honap végén teszt és csalodás
ma 44. napon vagyok és semmi, ja de 3 negativ teszt. reggeli hőm 36.9
dike
 
 


másfél éve hagytam abba a gyógyszert, akkor 30 naposak voltak a ciklusaim, utána megszakitásosan védekeztünk sokáig a ciklusaim 34-35 naposok voltak most az utolso néhy honapban, szoval majdnem azota miota probálkozunk. 35, 43, 40, 28 és most a 44. napon vagyok.

dokinál voltam a elküldött egyböl 17. én vérvételre, mert h az első tesztemen késöbb én láttam egy halvány csikot(lehet csak elszineződőtt) a 2 teszt negativ. vérvétel negativ. de azóta se jött meg, a cicim nagyon feszül.

most kezdtem el kb egy hete a hőmérőzést mindig ugyan abba z időpontba mérni elötte mindig ugy össze vissza. megpróbálok betenni ide diagrammot, ha segitetek h h kell..

a doki mondta h ha megjön a 3 napon vérvétel meg majd Uh 11,12 napon... szóval hála istennek megkezdődnek a vizsgálatok

már várom h megjöjjön ez miatt, de ha még is sikerülne valami csoda fojtán a teherbeesés nagyon boldog lennék..Mert hát még nem jött meg!!!!
dike
 
 


Bocsi h ilyen tudatlan vagyok, de hol kell ilyen vonalzót betenni, v mi az?[/img]
dike
 
 


köszi :lol: :lol: :lol:

Dite!
üdv itt 8) , drukk hogy pozitiv legyen a következő teszt :P , a hőd jó :D , a kivizsgálásokat érdemes elkezdeni ha méis megjön :)

Pandácska!
hogy lett ilyen szépséges Panda baba? :lol: :lol: :lol: :wink:

és a képek: :D

ők a babácskáink a beülti előtt(4 és 8 sejtesek)

Kép

Kép

ezek a tesztek egébként monnjanak le :twisted: 116-os a hcgm, és a 20 as teszt mégis ilyen halovány :evil:
Vendég
 


ja, aki tudja, meg tudja mondani mennyi volt a hcg-je? :roll:

most azon filózok, hogy ha többen lennének, magasabb lenne, nem? :roll: :oops:
Vendég
 


Dike

Akkor már haladnak a vizsgálataid. :D Ha nem jön meg hamarosan és a teszt még mindig nega, kellene egy uh, hogy nincs-e cisztád.


Én bonyolult eset vagyok. :? Már az előző párommal sem sikerült a babó.
Azóta diagnosztizálták nálam az endometriozist, amit már 3x megműtöttek (mert kétszer rossz helyen vagy rossz doki, remélem a 3. már sikeres volt.), 2x kaptam kezelést rá. Volt összesen 5 inszemem (3 még az előző párommal anno) és két sikertelen lombik a mostanival. 4 hónapja műtöttek utoljára és a kezelés az endo visszaszorítására is most cseng le.Az utolsó szurit 2,5 hónapja kaptam...szóval ezért figyelem már a ciklusom..mert hát ideje volt már a pé-nek kb egy hete.Talán meg is volt, talán el is kaptuk, talán már terhes is vagyok (tutira optimista :lol: ). Jövő hét kedden megyünk Debrecenbe egy kis ellenőrzésre, hogy akkor most hogy is állok.Ha minden rendben velem, akkor spontánozunk kicsit...és reméljük a legjobbakat. :D
vizkriszisback
 
 


Krisz!

szerintem te már: :lol:

Kép
Vendég
 


Köszönöm Dóri nevében is :D

Vicuska,
Na igen, itt is látszik, hogy a tesztek nem megbízható barátok. Éljen a vérvétel :wink: Én ha tippelhetnék azt mondanám, egy baba, de ezt majd az uh megmondja :wink: Nekem Et+11. napon volt 190 körül a hcg-m. Te is most vagy ET+11. napnál. Nekem is 11-én volt a beültim, és 22-én a vérvételem :lol: Szerencsés napok :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.08.22 19:19-kor.
Vendég
 


Vicuskismami!
Gratulálok! Boldog és probléma mentes 9 hónapot kivánok neked! :wink: :D

Fenci

neked is hatalmas gratula! :wink: :D

Zsu
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
babácska08
 
 


nah, lmegprobálom leirni a hőm alakulását.az elején még nem mértem rendszeresen mert mindig elfelejtettem ma már nem, tudnám mert mániás lettem a számbanm hőmérővel kelek:).ha valaki tud belőle valami infot kiszűrni ,megköszönném.
jul.24 11:00 36.4
jul.31 22:00 37.1
aug.1 22:00 37.1
aug.9 15.00 37
aug.10 37.1
aug.11 9:00 36.7
aug.12 36.6
aug.13 8:00 36.9
aug.14 6:00 36.7
aug.15 6:00 36.7
aug.16 9:00 36.7
aug.17 36.9 ekkor volt függöleges vonal, ami állitolag a peteérést jelzi, pedig az én számitásaim szerint, az jul 27.e körül volt, utána volt tojásfehérjés a nyákom is.
aug.18 9:00 36.8
aug.19 9:00 36.9
aug 20 9:00 36.9
aug.20 9:00 36.9
aug.21 9:00 36.9
aug.22 9:00 36.9

Röviden ennyiiii[/b]
dike
 
 


Vizkriszisback!

14.én pénteken voltam dokinál és csinált ultrahangot, és semmi rosszat, cisztát nem látott, csak annyit mindott, h lehet nem volt tüszörepedésem mert h 5 mmes az endo...

Vicuska
olyan jo látni még azt a halvány csikocskádat is
dike
 
 


Dike

üdv itt! Igen , én is arra gondolok, hogy lehet nem volt peteérésed, ha most nincs baba :roll: :roll: Barátnőmnek is azért nincs menszije, mert nincs pé-se, és csak gyógyszerre tudják meghozni neki. :( Ő is fogamzásgátlót szedett előtte, és hajlamos a szervezet összekuszálódni utána! :evil:
babácska08
 
 


Pandi!

Szabi pályázhat Dórira????? 8) 8) 8) 8)

Vicuska!
Akkor ezek szerint neked is egy kislányod lesz :lol: :lol: :lol: Ő is jó lesz Szabinak, vagy akár a nagyoknak is! Vagy akár mindnek :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Vicuska!

Látszik a teszteken,hogy lassan ugyan, de erösösdnek! Tényleg jobb ha kihagy az ember egy napot tesztelés szempontjából,mert akkor szembetünöbb a változás!
Dobom az én két tesztemet, látszik, hogy nálam is csak lassan erösödött. A HCG-m 312 volt a második teszt utáni napon (17.dpo)!

Kép
susy75
 
 


Dike!
Akkor jó ha már mész vérvételre meg uh-ra. Biztos okosabbak lesztek! :wink:
susy75
 
 


Sziasztok csajok! :D

Megjöttem a kórházból, meglátogattam Álmost. Hát hűű a nevéhez, aludt szépen. :P

Pandi :D Gyönyörű Dóri baba, ha már Bende felismeri férfiúi mivoltát, tuti teljesen oda lesz érte! :lol: :lol:

Nati :D Mind a háromnak???? :shock: :shock: :oops: :lol: :lol:

Dike :D Üdv köztünk és mielőbbi babásodást! :wink: Hát ha volt egy 36.4-es hőd is, akkor az utánalévők már lehetnek a pé utániak. De akkor is furi hogy miért nem jön meg a teszt meg nega.. :roll:

Vicus :D Nagyon szépek a tesztjeid! :wink:

Krisz :D Nagyon drukkolok, hogy spontán összehozzátok a kicsit! :D :P

Babácska :D Nagyon köszönöm! :wink: Hogy vagy? Hol tartasz? Nem látom a vonalzód? :oops: :roll: :wink:
fenci
 
 


Nati,
Nem merek írni semmit, mert Sleepin Bendéje olvassa a topicot, és megharap :lol: Azért azt halkan megsúgom, hogy van még 5 udvarlónk, akik igényt tartanak Dóri kezére, ha nem zavar a nagy sor beállhattok :lol: :lol: Bár most, hogy enyém volt a laptető, lehet jön a hugica :lol:
Vendég
 


abbol is gondolom én h volt peteérésem, h volt mikor a nyákom nyulos volt és a Pg is tiszta páfrányos.
dike
 
 


Iker hugicát akarok!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Dike

akkor majd az uhu megmutatja mi a gond vagy nem gond :wink:

FEnci

én most nem tudom hol tartok, valahol a ciklus végén, mert tudod ebben a hónapban nekünk nem lehetett próbálkozni,k és most norcolutot szedtem, ma vettem be utolsót, szóval valamikor meg fog most jönni, de nagyon :shock:
babácska08
 
 


Lányok! a mell ugyan ugy fáj terhesség előtt, mint menstruácio előtt?
dike
 
 


Pandi!!!!

Aztaaaaaaaaaaa 5 udvarló??? Na mindjárt felkeltem Bendét, hogy gyúrjon!!! :D

Köszönjük a dícséreteket, majd most a nyaralásról teszek képet! Már ég a pofám... :oops:

Na megyek szunya!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?